K-report
 

Archiv do 14. června 2009  

Diskuse K-report » Archiv 2009 » Hry a simulátory » Staničář » Archiv do 14. června 2009 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2482
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 05. května 2009 - 15:39:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Víte co je dobrá zajímavost? Člověk má Staničáře už hafo dlouho, dělá do něj i GVD a nedojde na jednu dobrou maličkost. A to, že jde poznámka rolovat. Já měl vždycky otevřenej Stag a tam jsem ty dlouhý poznámky četl, nikdy mne nenapadlo, že to jde rolovat přímo ve hře

Baliku, díky jak za soubor s datumem, tak za radu o poznámce

Další ze zvědavých dotazů: mám poznámku "jede v +". Jak zjistím, které datumy to jsou, vyjma nedělí? Vezmu kalendář a hledám státní svátky? :-) Ono to bude určitě někde na očích, ale najít to...
Tak jsem i já podlehl a založil účet na rajčeti.

Bydlím necelých 5 kilometrů od přejezdu v Horních Heršpicích!
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2179
Registrován: 6-2006

Odesláno Středa, 06. května 2009 - 12:01:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ono to není tak jednoduché. V + se nemusí nutně jezdit jako v neděli. Třeba nyní se 1. a 8.5. jezdí víceméně jako sobota s určitými omezeními.
Ve Staničáři je to ale asi jedno.
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
....Milý Mirku, nevím jak myslíš ty, ale zaplať Pánbůh, že si konečně mácháš tu svou hubu v bahně. Co jsi se navyváděl za posledního půlroku...
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1349
Registrován: 11-2002
Odesláno Čtvrtek, 07. května 2009 - 08:58:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já myslím, že jsme onehdá dospěli k závěru, že poznámka "+" ve Stagu žádné implicitní nastavení nemá a je třeba ji vždy definovat.
Čili 2 nejdůležitější poznámky (X a +) pro letošek jedou takto:
text/plainkladiva-hrbitov-2009
kladiva-hrbitov-2009.txt (0.8 k)
Hanousek100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 9-2008
Odesláno Čtvrtek, 07. května 2009 - 10:04:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý den. Před delší dobou jsem tuto hru hrál, ale posléze jsem si ji smazal z důvodu uvolnění místa. Teď jsem se rozhodl hrát ji opět a po instalaci mi nejdou u vlaků zobrazovat soupravy. Mohl by mi někdo prosím pomoci?
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2483
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 07. května 2009 - 17:09:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hanousek100: šlo by trochu bližší upřesnění problému? Jako první mne napadá možnost, že nemáte aktuální verzi definice vozů, ale je třeba upřesnit.
Tak jsem i já podlehl a založil účet na rajčeti.

Bydlím necelých 5 kilometrů od přejezdu v Horních Heršpicích!
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2180
Registrován: 6-2006

Odesláno Čtvrtek, 07. května 2009 - 18:45:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A nebo není Stag přímou součástí souboru Staničáře, já měl soubor Stag a v něm podsoubor Stag a taky se mi nezobrazovaly. Když jsem však vyjmul, kopíroval a vložil do prvního ze souborů a druhý (jako by kopii) smazal, tak jede a ukazuje, pokud je obrázek.
Doufám, že se to pochopí.
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
....Milý Mirku, nevím jak myslíš ty, ale zaplať Pánbůh, že si konečně mácháš tu svou hubu v bahně. Co jsi se navyváděl za posledního půlroku...
Hanousek100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 9-2008
Odesláno Pátek, 08. května 2009 - 17:10:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když spustím nějakou stanici a po příjezdu vlaku do oblasti si chci rozkliknout detaily vlaku a tam se nezobrazí obrázek vlaku. Pouze se v tom dolním okně napíše, jaké vozy na vlaku jedou a jaké lokomotivy tento vlak táhnou.
Pardál
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 52
Registrován: 10-2008

Odesláno Sobota, 09. května 2009 - 09:26:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hanousek100:
podle mě nemáte načtené vozy .ini do Stagu, zaktualizujte si databázi vozů v programu Stag z internetu. Spuste program Stag->Soubor->Update VOZY.INI z internetu->Update->Stáhnout definice vozů. Toť vše.

(Příspěvek byl editován uživatelem Pardál.)
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 347
Registrován: 8-2008

Odesláno Sobota, 09. května 2009 - 16:48:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zapomněl jsem to zde napsat, už dělám na stanici Bohumín, GVD 2009. O této práci ví Vojtik.
Generální ředitel společnosti BOH Trans s.r.o.

Nejoblíbenější auto: Volkswagen Transporter 5
Nejoblíbenější tahač: Scania 620r
Marin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1591
Registrován: 11-2006

Odesláno Pondělí, 11. května 2009 - 11:57:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bohumín 09? No to vypadá zajímavě... No ale stejně na to brno se už třepu jako ratlik...
B+B+B - Button, Barrichello, Brawn
Áj sík jů: 302-279-475
Baresm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 71
Registrován: 12-2008

Odesláno Pondělí, 25. května 2009 - 15:10:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdarec, Balíku jak to prosím vypadá s Kolínem? Pracuje se na něm nebo to stojí, popřídně pracuješ na něčem jiném? Díky za info
Marek3: Hodně štěstí a hlavně pevné nervy s tím Bohumínem. Moc se těším a klidně se hlásím na případné testování.
Z tiskové zprávy ČD a.s. k novému jízdnímu řádu:

...z Brna do Mladé Boleslavi bude vlak rychlejší než auto!...
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 401
Registrován: 8-2008

Odesláno Pondělí, 25. května 2009 - 21:19:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, tak teď jsem docela hoooooodně se zasekl na rychlících 200 - 209, protože tam se i "přepřahají" vagony na jiné vlaky. Jinak - udělám tam i oběhy (jak lokomotiv, tak vagonů).
Generální ředitel společnosti BOH Trans s.r.o.

Nejoblíbenější auto: Volkswagen Transporter 5
Nejoblíbenější tahač: Scania 620r
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2226
Registrován: 6-2006

Odesláno Pondělí, 25. května 2009 - 21:41:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kolín je ve fázi vychytávání chyb těsně před verzí 1.00 . Nevím, jestli Balik dělá nějakou svou verzi, ale vyráběl jsem k obrázku GVD.
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
....Milý Mirku, nevím jak myslíš ty, ale zaplať Pánbůh, že si konečně mácháš tu svou hubu v bahně. Co jsi se navyváděl za posledního půlroku...
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2540
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 26. května 2009 - 07:29:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marek3: máš mít stanici, kde ty rychlíky jen projíždí

V Přerově se zase ukrutně bavím s osobákama a jejich vánočníma změnama oběhů. Občas si říkám, má to cenu tam vy Vánoce dělat?
Tak jsem i já podlehl a založil účet na rajčeti.

Bydlím necelých 5 kilometrů od přejezdu v Horních Heršpicích!
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2227
Registrován: 6-2006

Odesláno Úterý, 26. května 2009 - 08:30:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak to zjednoduš.
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
....Milý Mirku, nevím jak myslíš ty, ale zaplať Pánbůh, že si konečně mácháš tu svou hubu v bahně. Co jsi se navyváděl za posledního půlroku...
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 402
Registrován: 8-2008

Odesláno Úterý, 26. května 2009 - 19:33:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik: V Bohumíně zastavuje každý vlak, jaký tudy projíždí (kromě nákladních)...
Generální ředitel společnosti BOH Trans s.r.o.

Nejoblíbenější auto: Volkswagen Transporter 5
Nejoblíbenější tahač: Scania 620r
Isayash
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 5-2009
Odesláno Středa, 27. května 2009 - 19:30:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ve WinXP mi nejde povolit vjezd vlaku (kurzor na '?' a kliknutí) ... ví někdo v čem může být háček?

Díky.
Janson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 93
Registrován: 2-2006

Odesláno Čtvrtek, 28. května 2009 - 11:34:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nemusí to být nutně na "?", zkuste najet normálně na řádek vlaku a po obarvení textu na zeleno kliknout.
AD Brno: ta v0.29 je úžasná, jen mi vadí že při posílání vlaku přes černovice ve směru z hlavního do slatiny, troubí, že nemá postaveno, ale návěstidlo tam není.
AD Kolín: nebyla by taky nějaká "nulková" verze?

(Příspěvek byl editován uživatelem janson.)
Jednou jsem se ptal nádražáka: Jede tenhle vlak na Telč?
On mi odpověděl: Ne tenhle jede na naftu!
František_plášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 533
Registrován: 9-2006

Odesláno Čtvrtek, 28. května 2009 - 13:24:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Halo halo.....kdepak je to Brno 0.29....dá se to někde stáhnout????????
-------------------------------------------------
..sláva Bardotkám, čest Brejlovcům....
.........smrt Bangladám................
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2549
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 28. května 2009 - 17:48:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kuk do archivu :-)
Tak jsem i já podlehl a založil účet na rajčeti.

Bydlím necelých 5 kilometrů od přejezdu v Horních Heršpicích!
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2228
Registrován: 6-2006

Odesláno Čtvrtek, 28. května 2009 - 19:00:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kolín: Nemám dokončené posuny a obsluhy vleček, chtěl jsem jen udělat základ a nějakou činnost a otestovat. Ono to zkraje dost padalo a i nyní to občas hodí chybu, ale jede to dál.
Tak to zkuste, soubor, na jaký jste zvyklí, třeba Balik dodá časem a pověsí to k sobě.
application/x-zip-compressedKolín
Kolín_Jgcp_2008_2009_0-99.zip (148.3 k)

http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
....Milý Mirku, nevím jak myslíš ty, ale zaplať Pánbůh, že si konečně mácháš tu svou hubu v bahně. Co jsi se navyváděl za posledního půlroku...
Isayash
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 5-2009
Odesláno Čtvrtek, 28. května 2009 - 23:18:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Janson: Díky, je zajímavé že na jednom monitoru to funguje a na druhém ne.
Kubajz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 116
Registrován: 6-2006
Odesláno Pátek, 29. května 2009 - 13:12:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chlapi, kdyby jste někdo potřebovali píchnout s GVD (Kolín, Brno,...), tak napište, budu-li mít čas pomůžu.

kuba.msts@seznam.cz
Janson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 96
Registrován: 2-2006

Odesláno Pátek, 29. května 2009 - 15:42:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Postřeh z Kolína: u R 1115 přijel říďák otočen čelem do soupravy.
Jednou jsem se ptal nádražáka: Jede tenhle vlak na Telč?
On mi odpověděl: Ne tenhle jede na naftu!
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1358
Registrován: 11-2002
Odesláno Pátek, 29. května 2009 - 23:26:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vyskytuje-li se mezi námi uživatel "rudvav", který provedl poslední změny databáze vozidel na stránkách stag.stanicar.cz, nechť si prosím poměrně razantně propleskne kebuli.
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1359
Registrován: 11-2002
Odesláno Pátek, 29. května 2009 - 23:34:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A - jakkoliv je mi to poněkud trapné - musím zopakovat důležité upozornění, které jsem před necelými 2 měsíci vkládal (doufám, že se to nikoho nepatřičně nedotkne - berme to tak, že je prostě třeba seznámit kolegy, kteří se Staničářem třeba teprv začínají ):

Důrazně upozorňuji každého, kdo se opovažuje prostřednictvím webového rozhraní editovat údaje ve společné databázi vozidel na webu staničáře, aby se z důvodu zpětné kompatibility se staršími grafikony vystříhal provádění jakýchkoliv nevratných změn u již existujících položek!

Tzn. je přípustné přidávat alternativní obrázky k již existujícím, nikoliv mazat existující obrázky a nahrazovat je novými.
Podobně je možno vkládat do databáze samostatné položky s novými vozidly či jejich duplikáty pod jinými názvy, nikoliv nahrazovat a mazat či přepisovat stávající vozidla za účelem jejich "aktualizace".

Pokud si bezpečně nejste jisti, co děláte, nezasahujte do databáze raději vůbec nijak. V případě potřeby se zeptejte zkušenějších uživatelů zde ve fóru. Dodržování těchto pravidel pokládejte za otázku elementární slušnosti a oleduplnosti k ostatním.


[Pozn.: Tento příspěvek se netýká běžných uživatelů, kteří při hraní Staničáře nebo při aktualizaci svých lokálních dat ve Stagu nepřicházejí s editací společné databáze vůbec do styku. Poněkud ultimativní tón, jehož jsem se odvážil, je v tomto případě bohužel zcela nezbytný].
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2233
Registrován: 6-2006

Odesláno Sobota, 30. května 2009 - 04:21:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Janson: Děkuji za upozornění, tyhle R mi dávali zabrat pravidelně. Opravím.
Pro všechny, kteří to rozjeli: pokud budete mít pocit, že je něco na Kolínu špatně, sepište to třeba do poznámkového bloku a vrhněte mi to do mailu (s Vojtikem se to osvědčilo). Děkuji.
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
....Milý Mirku, nevím jak myslíš ty, ale zaplať Pánbůh, že si konečně mácháš tu svou hubu v bahně. Co jsi se navyváděl za posledního půlroku...
Nap
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 1-2005
Odesláno Neděle, 31. května 2009 - 18:16:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jgcp: Omlouvám se, že píšu sem místo mailu. Píšu z práce, tak než to zapomenu. Díky za Kolín. Je to super a asi to dalo moc práce(asi i ještě dá), ale vypadá to skvěle. Jeden postřeh: ráno mi nejeli 860 a 470.
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2239
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 31. května 2009 - 18:53:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevadí, to je v pořádku. Aspoň to tady uvidí i Balik a pomůže.
U jmenovaných vlaků je odlišnost v jejich vedení a tak je tam editorem datumových poznámek udělaná změna, která je za 1. jen do půlky roku a za 2. jsem měl rozepsané jen dny kdy nejede, ne kdy jede.
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
....Milý Mirku, nevím jak myslíš ty, ale zaplať Pánbůh, že si konečně mácháš tu svou hubu v bahně. Co jsi se navyváděl za posledního půlroku...
Blazek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 12-2006
Odesláno Neděle, 07. června 2009 - 16:14:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zapařil bych po síti. Jestli máte někdo zájem: ICQ 552-305-186
icq: 552 305 186
bum
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.135.40
Odesláno Úterý, 09. června 2009 - 21:24:36    Odkaz na tento příspěvek  

Marek3

Bohumín ? Kdy ? :-)
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1362
Registrován: 11-2002
Odesláno Čtvrtek, 11. června 2009 - 16:58:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Praha hlavní?
Teď a tady?




Vzniknuto s vydatným přispěním dispiho - moc díky .
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2565
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 11. června 2009 - 18:03:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tý brďo! Tomu říkám bomba zpráva, na hlavák jsem se těšil už dlouho Díky autorům

Nevlastní někdo plán obsazení staničních kolejí pro Přerov? V ruce je to strašná práce, tak jsem tuhle možnost už ukončil. Asi to udělám jak u ČB, prostě kolej 1 a šmitec. Aspoň se ukáže, jak je kdo schopnej výpravčí
Tak jsem i já podlehl a založil účet na rajčeti.

Bydlím necelých 5 kilometrů od přejezdu v Horních Heršpicích!
Bum
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.135.40
Odesláno Čtvrtek, 11. června 2009 - 18:21:52    Odkaz na tento příspěvek  

Balika a Dispi opravdu good job !

A jen dotaz. Jak je ta Praha rozdělena na sever a jih, tak nešlo by udělat to pro multiplayer, že jeden člověk by měl na starosti sever a druhý jih ? Šlo by to nějak ?
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 436
Registrován: 8-2008

Odesláno Čtvrtek, 11. června 2009 - 18:53:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bum: Na vznik Bohumína ještě neřeknu žádný termín, ale bude to dlouho, protože vůbec na to nemám čas.
Generální ředitel společnosti BOH Trans s.r.o.

Nejoblíbenější auto: Volkswagen Transporter 5
Nejoblíbenější tahač: Scania 620r
Dispi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 54
Registrován: 6-2004
Odesláno Čtvrtek, 11. června 2009 - 19:55:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Super Baliku
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1363
Registrován: 11-2002
Odesláno Čtvrtek, 11. června 2009 - 20:01:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bum:
V tomto případě bohužel nepůjde rozdělit oblast pro panelisty A / B (jako ve skutečnosti), protože Staničář umí po síti předat jenom takové obvody, které jsou od sebe odděleny "autoblokem" (kolejí typu "/AB"). Tady by předěl vznikl ve staniční koleji, takže .
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 437
Registrován: 8-2008

Odesláno Čtvrtek, 11. června 2009 - 20:30:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No - zkoušel jsem tu Prahu, a je to výýýborné.

Akorát mi chybí některé obrázky vozů jako např. 451.2 (451.4 mi jde).
Generální ředitel společnosti BOH Trans s.r.o.

Nejoblíbenější auto: Volkswagen Transporter 5
Nejoblíbenější tahač: Scania 620r
Baresm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 80
Registrován: 12-2008

Odesláno Čtvrtek, 11. června 2009 - 21:07:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Balik a dispi: Jako hlavní místní "očekávájící" říkám (spíš řvu po celém pokoji): Parádáááá! Tleskám a máte můj velký obdiv! Tak o prázdninách mám o zábavu postaráno, ještě jednou díky moc!
Máte ve svém počítači zajímavá hlášení, fotky a videa pragotronů nebo nějaké zajímavé dokumenty?
Podělte se o ně s ostatními - http://hlaseni.webnode.cz/
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 439
Registrován: 8-2008

Odesláno Čtvrtek, 11. června 2009 - 21:23:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Opravdu velice dobré, akorát bych tam zkrátil ty poznámky jako že přechází na něco atd... Např. u loko na 209 nevím, co mám udělat (je to Žehlička (210)). Ale to je jediné, co bych vytknul. Ale výýborné...
Generální ředitel společnosti BOH Trans s.r.o.

Nejoblíbenější auto: Volkswagen Transporter 5
Nejoblíbenější tahač: Scania 620r
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2566
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 11. června 2009 - 21:43:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marek3: poznámky nepoznámky, bude hůř :-)

K té žehle: je to informační pokyn pro uživatele, aby nezapomněl, že se k 209 přidává ještě jeden vůz. To aby vlak 209 neodjel a lidi v přímým vozu jen koukali na nástupiště :-)
Takže žehle přijede, napojí vůz a pak se odstěhuje na místo, které jí určí výpravčí k provádění dalšího posunu.
PS: kdyby ještě nějaká nejasnost, tak se zkus ozvat i na Skype, jsem už vytrénovanej z mýho stylu poznámek :-)
Tak jsem i já podlehl a založil účet na rajčeti.

Bydlím necelých 5 kilometrů od přejezdu v Horních Heršpicích!
Baresm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 82
Registrován: 12-2008

Odesláno Čtvrtek, 11. června 2009 - 22:25:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marek3: Právě že ty dlouhý poznámky jsou skvělý. Dotaz na autory: Balabenka je i v reálu ovládaná také z velína na hlaváku? Jestli ano, tak to místním výpravčím trošku přibyly povinnosti...
Máte ve svém počítači zajímavá hlášení, fotky a videa pragotronů nebo nějaké zajímavé dokumenty?
Podělte se o ně s ostatními - http://hlaseni.webnode.cz/
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1364
Registrován: 11-2002
Odesláno Čtvrtek, 11. června 2009 - 23:14:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Baresm:
Ano, je to tak. Panelista B ovládá zhlaví "mosty" a Balabenku. V případě potřeby (poruchy DOZ) by ale asi měl převzít odbočku na místní obsluhu přednostně někdo z holešovických (pouze při nedostatečně obsazené směně v Holešovicích jede "béčko" z hlaváku).

Přibylo práce - na druhou stranu jsem se někde dočetl, že po půlnoci část noční jeden z panelistů spí (má přerušenou směnu nebo pohotovost nebo něco podobného "míň placeného" ) - pokud se to tedy netýkalo jen některé z fází v průběhu loňské přestavby?

Btw. i tady v simulaci jde celkem dobře znát, že vyjezdit plynule Balabenku při stávajícím kolejovém uspořádání může být celkem problém...
František_plášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 567
Registrován: 9-2006

Odesláno Čtvrtek, 11. června 2009 - 23:33:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Balik ...s plynulým vyježděním Balabenky plně souhlasím...mám ale problém, zatím jsem teda odehrál jen asi 50 simminut (od 9:00), ale mám problém se změnami čísel vlaků na Sv vlaky...konkrétně např. u 636 na 29636 a 530 na 29530...stejně tak u některých Sv vlaků nejde ani na několik pokusů změnit číslo 29xxx na xxx
-------------------------------------------------
..sláva Bardotkám, čest Brejlovcům....
.........smrt Bangladám................
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2568
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 11. června 2009 - 23:41:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A máš je na správné straně cesťáku? Musíš s nima projet až na konec nástupiště, podle pokynu Ph_j a Ph_s. Sever je vlevo, jih vpravo. Až pak jim zmizí "blokování".
Tak jsem i já podlehl a založil účet na rajčeti.

Bydlím necelých 5 kilometrů od přejezdu v Horních Heršpicích!
Dispi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 55
Registrován: 6-2004
Odesláno Pátek, 12. června 2009 - 09:05:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám dojem, že ubírám Balíkovi jeho slávu. Veškeré díky směřujte k Balíkovi, já jsem mu jenom dopomohl k maličkostem, ovšem bez kterých by tu oblast neudělal.

Jo baliku zkoušel jsem to včera, a jely mi v před 7 ráno hned za sebou 9102 a 9104, není to chyba ?
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1365
Registrován: 11-2002
Odesláno Pátek, 12. června 2009 - 09:46:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bez slávy a díků se obejdu, dělám to přece hlavně kvůli sobě, abych si měl s čím hrát .
Chyby průběžně taky vychytávám a opravuju, takže teď je na webu pověšená verze 4-01.
Ruon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 11-2007
Odesláno Pátek, 12. června 2009 - 12:02:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám stejný problém s přečíslováním jako František_plášek.
Jde to už v té opravené verzi normálně? Zatím sem to nezkoušel
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2251
Registrován: 6-2006

Odesláno Pátek, 12. června 2009 - 14:40:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak píše Vojtik. Nutno dojet s původním vlakem na určené místo v simulaci. Mám taky odehranou jen hodinu a nestíhám to.
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
....Milý Mirku, nevím jak myslíš ty, ale zaplať Pánbůh, že si konečně mácháš tu svou hubu v bahně. Co jsi se navyváděl za posledního půlroku...
František_plášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 568
Registrován: 9-2006

Odesláno Pátek, 12. června 2009 - 14:51:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik, JGCP..díky, už jsem to napravil...jo, Prahu....tu jsem nestíhal nikdy, snad možná mezi 00:00 a 5:00 letního i zimního simmčasu

Nejradši mám Ferdinadku (Sever i fiktivní 2.sál méně Jih)...Budějice, Dvořiště a Děčín....
-------------------------------------------------
..sláva Bardotkám, čest Brejlovcům....
.........smrt Bangladám................
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 441
Registrován: 8-2008

Odesláno Pátek, 12. června 2009 - 16:03:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jaký čas si mám dát, aby jsem měl vlak i s lokomotivou? Vždy trefím, že mám začínající soupravu, např. 209 a nemám loko
Generální ředitel společnosti BOH Trans s.r.o.

Nejoblíbenější auto: Volkswagen Transporter 5
Nejoblíbenější tahač: Scania 620r
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2569
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 12. června 2009 - 16:06:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

0:00 :-)

Nebo si pomocí V zavolej nějakou náhodnou loko, při troše trpělivost přijede ta, kterou potřebuješ.
Tak jsem i já podlehl a založil účet na rajčeti.

Bydlím necelých 5 kilometrů od přejezdu v Horních Heršpicích!
Baresm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 84
Registrován: 12-2008

Odesláno Pátek, 12. června 2009 - 19:25:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik,Marek3: Tak začínat půlnocí je zrovna zde celkem na škodu, jelikože v tu dobu vyjíždí z Prahy několik půlnočních vlaků. Ideální čas je 3:10 a chybět vám budou tak max. 2-3 lokomotivy.
Máte ve svém počítači zajímavá hlášení, fotky a videa pragotronů nebo nějaké zajímavé dokumenty?
Podělte se o ně s ostatními - http://hlaseni.webnode.cz/
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 446
Registrován: 8-2008

Odesláno Pátek, 12. června 2009 - 19:59:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jinak: Existuje vůbec nějaký čas, ve kterém budu mít lokomotivy jakoby na všechny vlaky (že mi nepřijede souprava bez loko)?

Baresm: Docela dobrá rada jenom 2 - 3 loko

Ale rada to určitě je, ale představ si vlaky na třech kolejích vedle sebe a holt se nejede, nemáme lokomotivu. Nová výmluva ČD.
Generální ředitel společnosti BOH Trans s.r.o.

Nejoblíbenější auto: Volkswagen Transporter 5
Nejoblíbenější tahač: Scania 620r
Baresm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 85
Registrován: 12-2008

Odesláno Pátek, 12. června 2009 - 20:33:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marek3: 3:10 je prostě nejideálnější čas...

Jistě se to co říkáš už někdy stalo, znáš ČD. "Vlak je opožděn z důvodu hledání lokomotivy, cestujícím se omlouváme!"
Máte ve svém počítači zajímavá hlášení, fotky a videa pragotronů nebo nějaké zajímavé dokumenty?
Podělte se o ně s ostatními - http://hlaseni.webnode.cz/
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 448
Registrován: 8-2008

Odesláno Pátek, 12. června 2009 - 20:47:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, to jo - zkusím těch 3:10. Díky
Generální ředitel společnosti BOH Trans s.r.o.

Nejoblíbenější auto: Volkswagen Transporter 5
Nejoblíbenější tahač: Scania 620r
Pokerna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1342
Registrován: 7-2007

Odesláno Pátek, 12. června 2009 - 23:18:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Balik: Jak jsi na tom s Brnem ?
xxx 037-x FOREVER;-)
Bum
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.135.40
Odesláno Sobota, 13. června 2009 - 17:05:18    Odkaz na tento příspěvek  

Je možne, že bych k aktuální verzi Bohumína někde mohl sehnat jízdní řád, abych věděl, co mi kdy přijede ?
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2571
Registrován: 2-2007

Odesláno Neděle, 14. června 2009 - 14:08:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bum: možná zkusit ve Stagu "Vytvořit nákresný jízdní řád CTRL+G".

Pokerna: já to beru takhle: kdo si počká, ten se dočká Ono s materiálama na vlaky fakt není žádná sranda, v tom se vyznat

Marek3: netroškař, jezdit se má ve velkým stylu Já si jdu vyhrát i s těma datumovýma poznámkama, Vánoce, Vánoce přicházejí... Tě ještě předběhnu, už mám EC relace 1**

(Příspěvek byl editován uživatelem vojtik.)
Tak jsem i já podlehl a založil účet na rajčeti.

Bydlím necelých 5 kilometrů od přejezdu v Horních Heršpicích!
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 475
Registrován: 8-2008

Odesláno Neděle, 14. června 2009 - 14:16:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kór když jsem dělal a dělám Bohumín, tak se jenom podívám na řazení vlaků 202 - 209, tak se mi chce blejt... Každý vagon jinam...

Proto se ptám: Chcete i vagony přepojovat na jiný vlak kromě lokomotiv?
Generální ředitel společnosti BOH Trans s.r.o.

Nejoblíbenější auto: Volkswagen Transporter 5
Nejoblíbenější tahač: Scania 620r