K-report
 

Archiv do 12. července 2010  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » Železnice » Schotousch nový živočišný druh » Archiv do 12. července 2010 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Dennis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1931
Registrován: 10-2007

Odesláno Pátek, 09. července 2010 - 22:59:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cisalpino, a další kindermafián si léčí mindráky na k-reportu. Nejsem autorem fotky...
www.pokolejich.cz

Do školy buď první třídou , nebo vestoje!!!
Pryč s WR a WRm z vlaků IC a EC
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 689
Registrován: 10-2005

Odesláno Pátek, 09. července 2010 - 23:52:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dennis: Vždyť ano, první kindermafiáni fotí vláček, druhý fotí kindermafiány a třetí si léčí mindráky na K-R tím, že je sem nacpe.
Berte to s humorem.

(Příspěvek byl editován uživatelem Buggy.)
Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos.
Buggy/Beatlesák
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 8044
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 10. července 2010 - 08:54:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dennis: Pardubičtí kindroši, pobíhají tam vždycky jak splašení

Hláška, která padla výše : Podívejte se na dnešní šesnáctileté ověnčené Nikonem v ceně mého měsíčního platu je zde názorným příkladem...
1. 6. 2010 - 3 roky FZF s Vámi
Děkujeme
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 347
Registrován: 9-2006
Odesláno Sobota, 10. července 2010 - 09:46:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari: Co je na Tebou citované hlášce o výrostcích se zrcadlovkou názorným příkladem? Co má společného Nikon nebo Canon nebo Pentax s tím jaký je to člověk?
To je akorát zcela typická ukázka česko-moravsko-slezské malosti, ubohosti a závistivosti.
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1330
Registrován: 2-2009
Odesláno Sobota, 10. července 2010 - 10:23:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Kindermafián - Vážení pánové , dovolte mi několik postřehů a úvah.
1/ Věk - někdy se začít musí a proč až třeba ve 30 ti ?

2/ Topič má pravdu v tom,že přístroj nemůže za majitele. Ten kupují ,většinou, rodiče a když na to mají tak proč ne. Je to jen obrazem společnosti jako takové a označuje se to jako snobství. Je to i o duševní úrovni - ratolest s dělem oslní, nebude dělat ostudu a bude mít skvělé fotky.
Prdlajs bude mít a to do doby, než jeho odborné schopnosti dosáhnou technických možností foťáku.

3/ Za chování foťák taky nemůže - za to mohou zase rodiče a celkové klima ve společnosti, kdy drzé čelo a ostré lokty jsou nade vše.

4/ Je ovšem špatné házet všechny -náctileté do jednoho pytle. Věkem to totiž taky není.
Já stařík komunikuju s mnoha mladými / pod 20/ a problém nemám. Jsou to kluci slušní, s chováním a jednáním úměrným jejich věku.
Ale název Kindermafián jim nepřísluší a paušalizace je pro ně urážlivá.

5/ takže, ač nevěřící,musím použít citát z evangelia - ,, Nesuďte nerozvážně"

Závěrem - kolik je pánovi, který podřízl strom na hřbitově ? Taky -náct ? Toho bych zmastil, že by zapomněl, jak se jmenuje. A je to opět jen a jen o výchově....
Howky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 308
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 10. července 2010 - 11:00:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nechystá dnes někdo fotit v Brně okolo 17h ? ? ?
Zadaný jak to tak vypadá :-)
In-karta můj přítel při cestování vlakem.
Přerov :-)
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 8047
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 10. července 2010 - 11:43:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To-pič: Sakra, že jsem sem vůbec psal. Říkal jsem si, že budu mít klid. A zase se tady budu s tebou handrkovat

Jen jsem ocitoval tu větu od kolegy, co to napsal výš...Nic víc. Jak to s tím souvisí, to se ptej autora. Ne mne

Ivan: Souhlas. Já nikoho nikam neházím. Ono je to o jednotlivcích, a jejich chování. Asi tak, jak píeš ty.
1. 6. 2010 - 3 roky FZF s Vámi
Děkujeme
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7407
Registrován: 11-2002
Odesláno Sobota, 10. července 2010 - 11:58:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Topič: foťák s tím nemá společného nic, ale dříve snad každý začínal s nějakou krabičkou a musel se sakra snažit, aby z toho vylezla nějaká kloudná fotka. Solidní stroj si musel zasloužit (většinou si na něj vydělat). Je to podobné, jako bych s čerstvým řidičákem nasedl hned do bavoráka či ferarri. Jezdit mě to auto samo nenaučí. Akorád Ti s tím foťákem nenatropí tolik škody...

PS: nerad bych, aby to vyznělo jako nějaká závist, že oni mají něco, co já nemám vlastě doteď. Spíš takový postřeh o tom, jak se časy mění...
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1332
Registrován: 2-2009
Odesláno Sobota, 10. července 2010 - 11:58:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari - ono to taky nemířilo na Tebe, Martine. Byla to jen obecná úvaha.
Máš pravdu - vždy to bude o jednotlivcích, ve všem.
Pahejl může mít 15, 30 a stejně dobře i 60 let.
A co dokážou ,,superfoťáky" v rukách neumětela vidíme dnes a denně. Když do toho čumí jak kráva do lékárny výsledek se spolehlivě dostaví. Nečekaný a nežádaný....
Kuba_750
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 241
Registrován: 8-2007

Odesláno Sobota, 10. července 2010 - 18:40:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pánové že vám skáču do řeči zajímalo by mně který z šotoušu vymyslel slovíčko Kindermafie mě to celkem i uráží jsem sice náctiletej ale nechovám se jak nějakej buran když vydím kolikrát jak se chovaj dospělí šotouši tak ej to kolikrát horší než když po nádraží lítaj nějaký náctiletý.Takže neházejte všechny mladý šotouše do jednoho pytle
W.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.47.158
Odesláno Sobota, 10. července 2010 - 18:53:10    Odkaz na tento příspěvek  

Ono v podstatě není až tak důležité kdo na co fotí, ale co umí. Akorát pokud jde o začátečníky, tak mi přijde trochu nerozumné dávat za nový stroj pro amatéra víc než nějakých 10-15 kKč.
Já mít kindermafiána (sorry, ale nějak to tu zdomácnělo :-), tak mu koupím mejdlíčko a postupně koukám jak se mu s tím daří. Pokud u toho bude přemejšlet, na fotky se bude dát dívat, tak si třeba zaslouží lepší. On fotoaparát je spotřební zboží jako každý jiný.
le dříve snad každý začínal s nějakou krabičkou a musel se sakra snažit, aby z toho vylezla nějaká kloudná fotka. Solidní stroj si musel zasloužit (většinou si na něj vydělat)
Přesně tak. Dneska si mlamodyj koupí mašinku za desítky tisíc, cvaká a cvaká, plnou pusu chvály, a když se na ty fotky kouknete, tak vás nezaujme snad ani jediná. Ty časy kdy se muselo šetřit na filmy a přístroje byly k něčemu dobrý.
Pershink
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 333
Registrován: 1-2007
Odesláno Sobota, 10. července 2010 - 18:54:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo někde jsem tu viděl napsanou definici kindermafiána a věk byl sice jeden ze znaků, ale nikoliv rozhodující. Další nezbytné znaky jsou vychrlování kvanta nepříliž kvalitních fotek sem (nebo odkazy na ně) a arogatní vystupování. U MHD také doprovázené "zaručenými zprávami od řidičů". Samozřejmě neplatí co 12-14 letý šoutouš to kidermafián...
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1333
Registrován: 2-2009
Odesláno Sobota, 10. července 2010 - 19:02:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Čti, Kubo, všechno. To, cos napsal už bylo napsáno výše.
Kuba_750
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 242
Registrován: 8-2007

Odesláno Sobota, 10. července 2010 - 19:08:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mad_noodle2: já vím je to jen můj názor
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 348
Registrován: 9-2006
Odesláno Sobota, 10. července 2010 - 19:11:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari: Prdlajs ocitoval. Uvodil jsi ji velmi cílenou větou a ještě jsi k ní připsal, že je názorným příkladem.
Buď seš tedy nesvépravnej nebo slabomyslnej, protože nevíš co píšeš. Ani můj nick neumíš napsat správně. Pochybuji, že bys byl tak ubohej a komolil ho schválně. Ale třeba se mýlím.
Když sem MN2 napsal ty 4 body, tak hned otáčíš, aby ses u něj neshodil.
K té kindermafii jsi před nedávnem patřil také, tak se tady na ně nevytahuj. Jenom jsi jako splašenej neběhal v Pardubicích ale ve Zlíně a Otrokovicích.
Kuba_750
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 243
Registrován: 8-2007

Odesláno Sobota, 10. července 2010 - 19:16:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Topiči - běžte se hádat na ŽP tam vám to jde dobře a nechte členy na K-Reportu bejt jo a neurážejte ostatní šotouše každý nějak musí začít a že někdo běhá po nádraží jak splašenej tak vám to může být u ... nic ve zlém
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 349
Registrován: 9-2006
Odesláno Sobota, 10. července 2010 - 19:24:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jena: Honzo, doba se opravdu mění a dost radikálně. V roce 2001 jsem kupoval první digitál. Byl to kompakt Canon G1 a stál přes 40 tis. Za to nyní pořídíš velmi slušnou výbavu. Low end zrcadlovka se setovým základním objektivem a setovým teleobjektivem přijde třeba u Canona na 14 tis. To už je částka, kterou si dokáže šikovný student přivydělat během školního roku či o prázdninách jako nic. Znám pár šotodorostenců, kterým jsem opatřoval vercajk za něco výhodbější ceny a vydělalií si na něj sami. Někomu to zamáznou rodiče. Proč ne, když chtějí.
Proč začínat mejdlíčkem, když se dá zrcadlo pořídit za skoro pakatel. Aspoň se rychleji naučí fotit do RAWu a editovat fotky. Tedy pokud chce a dokáže. Pazoury, šikovnost a rozum mu s foťákem neprodají.
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 350
Registrován: 9-2006
Odesláno Sobota, 10. července 2010 - 19:33:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kuba 750: Milej zlatej, kdyby sis přečet pozorně celou diskusi, tak bys mohl přijít na to, že jsem od počátku byl proti tomu, aby se zde šotouši házeli do jednoho pytle, což zde někteří činili a označovali je pejorativními výrazy. Bohužel někteří, kteří mezi šotouše také patří mají dojem, že jsou něco víc než ostatní a dávají to zde najevo. Ty se podobně jako většina zdejších "debatujících" zabýváš pouze formou mého projevu, ale bohužel ne již jeho obsahem.
Poznámku o šotouších běhajících splašeně po nádraží v Pardubicích napsal jako první Šari a rozhodně to nemyslel jako pochvalu. Takže jak je to s tím, komu je to u prdele? Mě určitě ano. Šarimu zřejmě ne.


(Příspěvek byl editován uživatelem topič.)

(Příspěvek byl editován uživatelem topič.)
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1334
Registrován: 2-2009
Odesláno Sobota, 10. července 2010 - 19:54:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pánové, chlapci, kluci, Chce to jen rozvahu a nehledat nepřítele v každém. Všude se najdou jedinci slušní i pablbové a to průřezem přes všechny věkové kategorie.
A já jsem občas zbytečně agresivní a pak shledám, že zbytečně.

Topič - pochybuju velmi silně, že by cokoli z toho, co jsem napsal mělo na Šariho jakýkoliv vliv. Tím míň, že byho zajímalo, jak si u mne stojí. Taková autorita rozhodně nejsem a ani po tom nijak zvlášť neškytám...

Je dospělý a nepotřebuje mentorovat. A že je poněkud prudší ? To Ty taky ačkoli jsi určitě starší. Každý jsme nějaký.
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 8052
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 10. července 2010 - 21:25:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Topič: A divíš se, že jsem je tak nazval? Ty dva, co tu dával Dennis. Budu tak nazývat všechny malé vocasy, co lítají po nadraží jako splašení nehledíc kolem sebe na provoz drážní. Chovají se jako burani, bez ohledu na okolí. Nemám nic proti mladým klukům co si fotí na peronu vlaky. Ale neběhaji jak s vrtulí v prdeli mezi kolejama. A taky se jim nesměji, páč je chápu. Taky fotím na peronu někdy...

Nepotřebuju lést MN2 do . Jak si možná myslíš. Mám na věc svůj názor a svoji mysl.
Ale starší lidi, co něco dokázali uznávám. Aby sis nemyslel, že MN2 je pro mne nějaký plebs...
1. 6. 2010 - 3 roky FZF s Vámi
Děkujeme
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 351
Registrován: 9-2006
Odesláno Sobota, 10. července 2010 - 22:56:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kuba 750: Že mě to hned nenapadlo, že seš mladej Vyskočil. Tak to je jak vystřižený ze vzorníku. Zrcadlovka kolem krku, fotky jedna velká bída s nouzí a když Ti kolega včera napsal k fotce u nás v galerii, že je podexponovaná, tak ses divil co to má znamenat a ještě jsi měl přiblblý kecy. K čemu si kupuješ zrcadlovku, paznehte, když ani nevíš co je expozice. Hlavně, že máš na mě siláckejch řečí jak vopice chcanek. Doufám, že Tě zase brzy potkám s tátou někde na šotu, budeš mít příležitost mi to zopakovat pěkně do očí, jestli budeš mít tu odvahu.
Hlavně, že píšeš, že se nechováš jak buran.
Hyvrysák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1280
Registrován: 3-2007

Odesláno Sobota, 10. července 2010 - 23:01:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Topič: no vidíš,myslím,že hlavně o těchhle jedincích tu byla řeč v "památné" větě:
Podívejte se na dnešní šesnáctileté ověnčené Nikonem v ceně mého měsíčního platu
Pakliže se mnou nesouhlasíš, napiš, prosím, jen "NE".Já už nemám sílu se tu s tebou dohadovat..
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 352
Registrován: 9-2006
Odesláno Sobota, 10. července 2010 - 23:21:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hyvrysák: NE!!! Přečti si komentář od Mad noodle2 č.1330 a můj č.349.
Tak sem nic nepiš, když nemáš sílu se dohadovat.
Urby
Neregistrovaný host
Odeslán z: 92.243.198.208
Odesláno Sobota, 10. července 2010 - 23:26:52    Odkaz na tento příspěvek  

Tak taková diskuze je velmi úsměvná, když se tady dohadují mladí fotiči se starýma. Měli by jste se trochu zamyslet nad tím, že vlaky může fotit kdokoliv, kdekoliv a čímkoliv. Ať je dotyčnýmu 15 nebo 45 let. To že se někdo prohání s foťákem po nástupišti jako blázen je mi vcelku jedno neboť určitě si chce odnést spoustu úlovků byť v kvalitě která mu vyhovuje a ne která vyhovuje stylu administrátorů na ŽP. Rozhodně to uznávám víc než když nějaký ,,milovník železnice,, prohání soupravu s autem a fotí ze štaflí. Správnej fotograf je podle mě ten co dojde nebo dojede VLAKEM!!, když je fanda železnice na místo ze kterého bude fotit za cenu jedné šance si to vyfotit. Když se hold fotka nepovede třeba jako někdy mě tak si řeknu ,,tak jsem hňup vyfotím jindy,,. V tom vidím snahu těch mladých. Myslím že vloni na Apríla byla na ŽP fotogalerie začátků těch ,,nejzkušenějších šotoušů ze ŽP,,. No a práve Mr. Topič tam měl fotku čoudy na hlaváku v Praze. Jestli to byly jeho začátky tak by se měl trochu zamyslet neboť co vidím fotky od mladých fotičů jsou o hodně lepší. Prostě sami na sobě pracují a časem všechny takový administrátory strčí do kapsy. Jak znějí komentáře k některým jedinečným fotkám na ŽP ,,no konečně se už našel člověk co narušil stereotyp fotek,, nebo ,,konečně někdo originální,,. ANO fotogalerie se stává stereotypní ptž si zakládá a někdy mpříliš moc na kvalitě a nekouká na cenu dokumentační. Typ neuznání fotky do galerie ,, v předním kole trčí tráva,, tak to je pak vrchol všeho. A pak se tam objeví fotka která je uplně ,,nulová,, 810 na nádraží zezadu schoulená do kruhu a trčí z ní dvě lampy. A hned jaká je to nádhera. Neberu tím ale právo administrátorů hodnotit fotky, ale to by se mělo provozovat jen ve Vaší galerii ŽP a ne na Káčku.
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 8054
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 10. července 2010 - 23:36:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Urby: Né, prosím néééé
Nezačínej rozebírat kvalitu a systém hodnocení fotek na ŽP. Protože jestli se tohe rozjede, tak tu zamrzneme na jednom bodě a budeme tu Topičovat minimálně týden
1. 6. 2010 - 3 roky FZF s Vámi
Děkujeme
Monte_walsh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 174
Registrován: 5-2009

Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 00:06:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari:...Nezačínej rozebírat kvalitu a systém hodnocení fotek na ŽP. Protože jestli se tohe rozjede, tak tu zamrzneme na jednom bodě a budeme tu Topičovat minimálně týden...

A proč ne ? O ponožkách v sandálech se tady kecá každou chvíli a někdy dost dlouho . Přitom je to debata taky o .
Requiescat in pace.
Npv_pvr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 42
Registrován: 3-2010
Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 00:41:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Podle mého soudu lze rozdělit šotouše na několik kategorií bez ohledu na věk a vybavení:
1) První skupina fotí při cestě z práce nebo školy náhodné vlaky, které se jim před objektiv dostanou. Většinou je to v rámci běžného cestování, třeba při přestupu na nádraží. Více se o železniční provoz nezajímají, neznají hodnocení na ŽP a ani se svými úlovky nechlubí. Přesto jsou rádi když se jim na "domácí" trati zjeví nějaká netradiční řada nebo stačí zajímavý pracovní stroj. Pro jejich zachycení ovšem neopouští veřejně přístupná místa a ani nijak neohrožují své okolí.
2) Tato skupina také není svému okolí nebezpečná, ovšem cíle svých cest si vybírá a to např. vzhledem k nasazovaným řadám HV. Jinak ovšm také dodržuje základní pravidla slušnosti a na nádražích dokonce používá podchody.
3) Skupina třetí nepohrdne traťovými snímky nebo snímky "přes plot", ty však mnohdy nemají valnou kvalitu a objevují se jen tu a tam ty nejzajímavější na "káčku". Jinak se shodují s předchozím typem.
4) Tato skupina je již radikálnější. Vybírá si své cíle podle nasazení konkrétních lokomotiv. Zabývá se dokumentací "podle čísel" avšak ať na trati nebo ve stanici, stále dodržuje jisté zásady "slušného chování". Mnohdy k přesunům používá automobil - to ovšem nemusí být pravidlem.
5) Poslední skupina jsou šoto-onani, typu Topič. Fotografie hodnotí podle kritérií ŽP a i tato kritéria se jim zdají býti příliš benevolentní. Pro získání žádané fotografie dokáží porušovat veškerá pravidla - níčit dopravní značky, porušovat pravidla silničního provozu, kácet telegrafní sloupy, níčit stromky na hřbitově, šplhat po různých zařízení dráhy, přebíhat mezi jedoucími vlaky, shazovat kolegy ze skály pokud brání v záběru apod. Při získání takového snímku dosahují toho, čeho by jiným způsobebem dosáhnout nemohli a to je nefalšovaný orgasmus. Naopak, není-li na sledovaném vlaku nasazená potřebná lokomotiva upadají třeba i do několikaměsíční deprese.
Nechť se každý zařadí do skupiny, která je mu nejbližší, u Topiče je to jasné!
Proti skupinám 1-4 nic nemám. Železnici mají rádi a vlaky si fotí pro radost. Nikomu přitom nevadí, nikoho neobtěžují a nikoho neohrožují. Pro poslední skupinu bych vypravil zvláštní šotovlak. Hned za lokomotivou by byl kulometný vůz, který by zůčastněným šotoušům rozdával vždy nejméně po jedné ráně.
A rozebírejte nyní možnost nasazení tohoto vlaku do podrobna stejně jako mé rady pro chování na přejezdech!
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 59
Registrován: 3-2010
Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 01:04:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Npv pvre, s topičem jsem několikrát na šotu byl, kolikrát ty? Tebou zmiňované níčit dopravní značky, kácet telegrafní sloupy, níčit stromky na hřbitově, šplhat po různých zařízení dráhy, přebíhat mezi jedoucími vlaky, shazovat kolegy ze skály pokud brání v záběru jsem nikdy nezažil, ani s ním, ani s nikým z ostatních kamarádů, s nimiž na šoty jezdím, a že jich je nespočet. Zdá se, že ta tvá teorie poněkud pokulhává, nebo jsi snad s topičem byl osobně na nějakém šotu, kde by on ničil stromky na hřbitově a kácel telegrafní sloupy? Dost pochybuju, podle mě jen pláčáš kraviny .-D

Zato mi zajisté potvrdíš, že pokud sedáš za volant, jsi to jediné půl promile řidičů, které důsledně dodržuje rychlostní limity v podobě různých třicítek v obcích a třicet-, padesát- až sedmdesátek mimo obec v nějaké stavbě v sobotu odpoledne. O tom nepochybuji .-D

Apropos, ta skupina 5, která nedělá to, co skupiny 1-4, totiž fotí pro radost, ti to dělají proč? A kolik takových lidí skutečně znáš? Nemohu se zbavit dojmu, že tvůj příspěvek č. 42 je plný fantastických doměnek, které spíš než realitu zobrazují tvou domnělou představu o zlých ošklivých padlých šotouších, kteří si mezi fotkami a přesuny na fleky brousí rohy, leští kopyta a nacvičují proměnu ve vraníka .-D

Střílet šotouše kulometem, hele ty bys měl vyhledat odbornou pomoc... :-|
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 353
Registrován: 9-2006
Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 07:59:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Urby, Npv pvr: Co jste šlehli hošové, předtím než jste sedli ke klávesnici? Nebo je to setrvalý stav?
Hyvrysák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1282
Registrován: 3-2007

Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 08:21:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Topiči, je to marný, je to marný, je to marný . Má cenu debatovat s někým, kdo si tu vždycky vybere nějký útržek příspěvku...
Šariho nech na pokoji, od něj by se všichni "admini" z želpage mohli učit, protože tam se každý nepohodlný názor nekompromisně maže případně se blokují účty. Hlavně pan Charvát je v tom velmistr. Jak vidíš, tady se nic takového neděje a i proto tu můžeš slintat ty svoje hovadiny.
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1336
Registrován: 2-2009
Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 08:23:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Npv pvr- úžasné, a to jste vymyslel sám? Jste šťastný člověk, Váš svět je jednoduchý jako Vy sám... Ovšem za Váš vynález byste zasloužil ocenění - buď léčebný pobyt v Bohnicích nebo facku přes celou držku.

Šari - jsem pro !

Chary- Panu Npv pvr se to popletlo - myslel Ultras ze Sparty, takže je kontraproduktivní mu oponovat.

Urby- lecos bych i podepsal ale zdaleka ne všechno. Znám mladé a šikovné - kdysi přispívali i sem. Znám ale i hodně takových, kteří by se v době analogové nazývali ,,Przniči filmu".
Naštěstí jsem se ocitnul už daleko za Vámi vyměřenými věkovými hranicemi tak jsem v klidu.
Pohybuji se /zatím/ jistě, rozvážně a důstojně, vetšinou vlakem a per pedes , takže mám naději, že nebudu geniálním vynálezem pana Npv pvr zprovozen předčasně ze světa.
Jabko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 678
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 09:51:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


http://www.brumlafoto.blogspot.com
Mihyl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 244
Registrován: 8-2008

Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 10:06:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co teplo udělá s lidma....
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 354
Registrován: 9-2006
Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 10:07:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hyvrysák: Neplácej hovadiny. Samozřejmě, že i zde se mažou příspěvky a dávají bany.
Když se na žp chováš jako pominutý puberťák a zakládáš si duplicitní účet, ze kterého potom záměrně provokuješ a prudíš nejapnými komnetáři, tak se nediv, že Ti je duplicitní účet zrušen. Svůj původní účet můžeš využívat nadále.
Kuba_750
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 244
Registrován: 8-2007

Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 10:14:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Topič : Já vám píšu jen názor na věc že není šotouš jako šotouš.Jsou některý klidný který znám např. z akce kde jsme se oba dva zúčastnili a jsou takový kteřý jsou fakt jak zplašení házej po ostatních šotouších šutry když jim někdo stojí v záběru . A že jsem se zeptal kolegy co to znamená to není trestné nebo snad jo jsem mladej a blbej ještě a chci se taky naučit pořádně vyfotit nějakou dobrou fotku a všem názvům taky nerozumím.
Ale nejsem žádnej Pazneht ani buran tím jste ěm celkem urazil ale nic proti
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 355
Registrován: 9-2006
Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 10:30:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mad noodle2: S téměř 100% jistotou budu tvrdit, že Urby je dalším z řady "zneuznaných" autorů, kterýmu ty svině správci galerie žp sešlapali foťák do kulata a nepřijali nějakou úžasnou fotku s nesmírně cennou dokumentační hodnotou. Tak to totiž u nás chodí. Ony jsou ty jejich komentáře hodně podobný a děsně invenční.
Proto bych takové výroky bral s velkou rezervou.
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1338
Registrován: 2-2009
Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 11:09:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Topič - možná,proto na ŽP nic netlačím. Jednak kvůli dostatku soudnosti a za druhé abych neprošel přerodem po odmítnuté fotce

Jo Bea ze mě už nebude, Chary taky ne. Tak budu svou tvorbu štosovat doma....

Kuba - jen se snaž dál a nedej se odradit, nikým.
A když nevíš co a proč dej si poradit. Od skušenějšího. To není ostuda , stejně jako bejt mladej a ... jak si psal. To nás kdysi potkalo všechny. Až na geniální výjimky.
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 823
Registrován: 9-2006

Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 11:21:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No aspoň vím že jsou všechny mé fotky po dvaceti letech k ničemu. S fotkama jdu zatopit, negativy a CD vyhodit. Foťák prodat do bazaru. A sám se jdu oběsit.
W.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.47.158
Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 11:38:31    Odkaz na tento příspěvek  

Halbstadt:
Celé je to především o toleranci. Nedostatku tolerance mezi lidma obecně a naopak v přemíře tolerance k tomu co už je defacto vandalismem.
Mimochodem pro mladé asi tato diskuze nebude zrovna motivující ...
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1341
Registrován: 2-2009
Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 11:54:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

W. - tentokrát podepisuju. Hlavně se tím řídit.

Halbstadt - nevěš se, naděje umírá poslední.
Když jsem kdysi fotil Sergeje / ještě s Kryšpínem/ byl jsem k smíchu a málem vyobcován z rodiny fotičské. Dnes je to žádaný artikl....
W.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.47.158
Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 12:03:36    Odkaz na tento příspěvek  

Když jsem kdysi fotil Sergeje / ještě s Kryšpínem/
Dneska pozoruji podobný přístup k Regionovám, zatímco "krabičky" (810) se pomalu dostávají na milost...
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 3-2010
Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 12:09:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hyvrysáku, píšeš Má cenu debatovat s někým, kdo si tu vždycky vybere nějký útržek příspěvku...

Pokud se se zbytkem příspěvku dá ta nějak souhlasit, proč o tom diskutovat? Asi jako kdybych napsal, že výpravčí rozdělujeme na následující skupiny:

1) ti kteří chodí do práce v čas, řádně ustrojeni, svou práci vykonávají zcela dle předpisů, navíc pozdrží přípoj, pokud zpožděný směr veze třeba o minutu dvě víc než stanoví tabulky, a před a po směně ještě zametou nástupiště, protože ač to není v popisu jejich práce, osobně se jim nelíbí pracovat v nepořádku

2) ti, kteří svou práci vykonávaji výhradně pouze v rozmezí stanoveném předpisy

3) a pak takový jako Hyvrysák, kteří chodí jako trhan, vlastní neschopností nechávají zbytečně stát vlaky na vjezdu, úmyslně nechávají ujet přípoje a na dotazy veřejnosti ohledně dopravní situace neurvale reagují slovy "to není moje starost a do toho vám nic není"


Šariho nech na pokoji, od něj by se všichni "admini" z želpage mohli učit, protože tam se každý nepohodlný názor nekompromisně maže případně se blokují účty. Hlavně pan Charvát je v tom velmistr. Jak vidíš, tady se nic takového neděje a i proto tu můžeš slintat ty svoje hovadiny.

Lžeš jako když tiskne, Hyvrysáku, neboť i na K se blokují IP adresy a mažou příspěvky. Jen holt ty naše špatný ošklivý žvásty ve vláknu Schotousch podle úsudku odpovědných osob zřejmě nejsou o nic horší než ty vaše zázračný bláboly, a to by se pak muselo smazat vše :-D
Shalomek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 126
Registrován: 10-2008
Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 12:26:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chary, když jsme u těch lží...
Npv pvre, s topičem jsem několikrát na šotu byl, kolikrát ty? Tebou zmiňované níčit dopravní značky, kácet telegrafní sloupy, níčit stromky na hřbitově, šplhat po různých zařízení dráhy, přebíhat mezi jedoucími vlaky, shazovat kolegy ze skály pokud brání v záběru jsem nikdy nezažil, ani s ním, ani s nikým z ostatních kamarádů, s nimiž na šoty jezdím, a že jich je nespočet. Zdá se, že ta tvá teorie poněkud pokulhává, nebo jsi snad s topičem byl osobně na nějakém šotu, kde by on ničil stromky na hřbitově a kácel telegrafní sloupy? Dost pochybuju, podle mě jen pláčáš kraviny .-D

Mám tomu rozumět, že jakuzu neznáš, nikdy jsi s ním nefotil atd.?
Neboť to barbarství na hřbitově u Dediniek, které vyrazilo dech spoustě lidí, bylo jeho dílem.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9781
Registrován: 9-2002

Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 12:57:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hm za ty tři dny se to tady trošku uhnulo jiným směrem...

Topič:
Pamatuješ si, jak si tady po uživateli Npv pvr požadoval aby Ti sdělil, jestli je strojvedoucí ve skutečnosti??Mám na Tebe taky otázku, jelikož jsem se od pár lidí (budeš se divit, že ve skutečnsoti se mezi šotoušstvem a nádražákama zná dost lidí aniž o tom třeba i tuší) dozvěděl cosi o tobě..
Takže, nebyl jsi to náhodou ty, kdo přejížděl v autě přes přejezd těsně před Frantou na výstražná znamení??Protože pokud mi řekneš, že ne, tak někdo z vás všech lže...:-)

A s tím ŽP jdi do řitě, víc primitivní server snad už ani neexistuje, ale o tom se tady bavit skutečně nebudu!
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 61
Registrován: 3-2010
Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 13:13:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Shalomku, čti pozorně. O jakémsi stromě na hřbitově vím, byť jen z doslechu z třetí ruky, nebyv akce účasten ani já ani zprostředkovatel.

Jakuzu znám, ale za celou dobu tu nepadla o jeho osobě žádná přímá zmínka, jen narážka na jakýsi strom na jakémsi hřbitově. Vy to tu popisujete skoro jako pravidelnou opakující se událost typického šotu. Pro úplnost, s Jakuzou jsem "byl fotit" jedenkrát v životě, někdy v létě 2005 jsme na sebe narazili ve Velelibech při focení 753.192 a 753.060.

Nicméně stále platí, že jsem nezažil, aby zrovna topič nebo kdokoliv jiný kácel telegrafní slupy a dělal další věci z toho výčtu. Ono totiž kdo zná topiče, tomu už jen představa, jak zrovna on shazuje kolegu ze skály... :-D

A hele to se fakt stalo? Že se pokácí strom, no, že se poodklidí vyndavací a zastamdací cedule... Ale shazovat lidi ze skály? Shalomku ty mi takovou událost můžeš popsat?

Jestli ano, tak to jsem na tom ještě relativně dobře, neboť největší extempore, která jsem na vlastní oči šotu zažil, se zpravidla omezují na takové krutosti jako "hulákání" do telefon na manželku tak, že o tom ví celé širší osazenstvo fleku nebo sekání kopřiv na náspu spojené s uklouznutím a zahučením do díry. Nicméně s vámi káčkaři jsem na žádné skále nebyl a jestli se z ní shazujete dolů, tak doufám že ani nebudu.
Jose
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.85.145.197
Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 13:14:35    Odkaz na tento příspěvek  

Přečtěte si tento článek o focení. I profesionálové fotí z mobilního telefonu. http://www.zapnimozek.cz/profesional-lee-morris-foti-mobilnim-tel efonem
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 62
Registrován: 3-2010
Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 13:20:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zatímco na ŽP jsem nikdy neviděl, aby někdo otevřeně posílal Káčko či jeho uživatele do řitě či ho jinak systematicky urážel, na Káčku se ŽP do řitě posílá celkem fest a typičtí představitelé ŽP (topič) jsou typickými představiteli KR (Luboš_ct) otevřeně uráženi. Vzniknuvší reakce bývají zpravidla ve stylu "na hrubý pytel hrubá záplata".

Pak ovšem vyvstává otázka který z těch dvou táborů je ten primitivní :D
Shalomek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 127
Registrován: 10-2008
Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 13:25:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chary,čti pozorně:
Jakuzu znám, ale za celou dobu tu nepadla o jeho osobě žádná přímá zmínka, jen narážka na jakýsi strom na jakémsi hřbitově.

hm.... opravdu?
Shalomek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 123
Registrován: 10-2008
Odesláno Čtvrtek, 08. července 2010 - 10:21:33

----------------------------------------------------------------- ---------------
Věřte, že němečtí, angličtí a jiní šotouši, ale i ti slušnější domácí (slovenští a čeští) nechápali, když jakuza tohle na Palcmanské Maši (Dedinky) spáchal. Přitom zrovna tam je možnost x míst, kde ten strom nevadí.


Co se týká toho zbytku... nejsem autorem toho tvrzení. Nicméně byl jsem svědkem zmíněné události.
Mimochodem, nejezdím na focení vybaven mačetou, jako mnozí zdejší a neseču při focení bezhlavě kolem sebe. Jezdím totiž fotit realitu.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9783
Registrován: 9-2002

Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 13:30:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chary:
A nejen mnou jsou uráženi, protože si za to můžou sami...já považuju tábor ŽP za primitivní a pokud ty tábor KR též, pak nechápu co tady pohledáváš...já na ZP nelezu vůbec co bych z toho asi tak měl...
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 63
Registrován: 3-2010
Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 13:34:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Shalomku, omlouvám se, skutečně to ve svojem příspěvku č. 123 zmiňuješ.

K té druhé části, byl jsi svědkem sekání stromu nebo shazování ze skály? O tom prvním vím, to druhé mě docela zajímá, posouvalo by to totiž hranice...
Hyvrysák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1284
Registrován: 3-2007

Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 13:46:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chary: děkuju ti za vysvědčení mé osoby, coby výpravčího. Jen mi ještě vysvětli, jak peronní výpravčí dokáže nechat stát vlaky na vjezdu
Topič: můj duplicitní účet, ze kterého byl mj. napsán celý seriál o reklamních loko nebyl zablokován pro duplicitnost, ale pro neskutečnou aroganci velmistra Charváta. A ten účet vznikl zejméne na popud šéfredaktora Petráka, protože správně tušil, že nick hyvrysák by byl pro některé (jako třeba Topič či Chary )jako červený hadr pro býka.
Tím končím téma žp, ta žumpa mi nestojí za to, abych to tu řešil delší čas

(Příspěvek byl editován uživatelem hyvrysák.)
Shalomek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 128
Registrován: 10-2008
Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 13:50:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Znovu opakuji. nejsem autorem slov o shazování ze skály. Tudíž se k tomu nehlásím, za sebe říkám, že jsem nic takového neviděl. Ale posekání stromu na Palcmanské Maši jsem svědkem byl, to jsem na vlastní oči viděl. Bohužel. A opravdu bych byl nerad házen laickou veřejností do stejného pytle, jako je jakuza. Nechtěl bych, až se příště v těch místech objevím, poslouchat nadávky rodiny, které předmětný hrob patří.
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 64
Registrován: 3-2010
Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 13:53:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hyvrysáku, zdá se že kážeš vodu a piješ víno.

Hyvrysák Číslo příspěvku: 1282
Neděle, 11. července 2010 - 08:21:15
Je to marný, je to marný, je to marný. Má cenu debatovat s někým, kdo si tu vždycky vybere nějký útržek příspěvku...


Mně to přijde, jako by sis z mého příspěvku č. 60 vybral jen nějaký útržek :-D :-D :-D
Hyvrysák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1286
Registrován: 3-2007

Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 14:18:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chary: pravdu máš, dobré vínko miluju
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1342
Registrován: 2-2009
Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 14:19:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak TOHLE už opravdu ztrácí jakoukoliv úroveň.
Nebylo by lepší se na to vys....t a myslet si každý svoje?
Es499009
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 255
Registrován: 2-2009

Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 15:55:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jsem se vrátil z krásně prožitého týdne na Moravě.A tady se z toho zatím stala pěkná žumpa.Pánové nechcete se na to už konečně vykašlat.Napadáte jeden druhýho,každej si stojíte za svou pravdou a nepřipustíte názor druhýho.
Občas taky fotím a byl bych nerad aby na mě vystrkoval fíra holou .Většinou houknou,bliknou a zamávaj.Je teda fakt,že na hromadný akce nechodím a na návěstidla,sloupy nelezu a jiné hovadiny nedělám.
NÁCHOĎÁK JAK POLENO
Nick
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 458
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 17:43:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Shalomek: Jakuza tem strom setnul jednou ranou? Proč mu lidé okolo stojící nevynadali a nezabránili mu v dokončení díla zkázy? Nebo místo zásahu jen mlčeli a v hlavě si chystali, jak mu to na Káčku natřou? Mimochodem, s Jakuzou jsem taky jednou šotil a když se potkáme, dáme řeč. Znamená to snad, že automaticky souhlasím s tím, co udělal a nebo dokonce to samé dělám i já?

Luboš_ct: A copak ti ti zlí "želpejdžáci" udělali? Takto hrubě odsoudit cca stovku tvůrců a desetitisíce čtenářů, to muselo být něco opravdu hodně zlého.
Vikijous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 823
Registrován: 4-2003
Odesláno Neděle, 11. července 2010 - 18:52:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proč mu lidé okolo stojící nevynadali a nezabránili mu v dokončení díla zkázy?
Zkuste někomu v něčem zabránit, když se ohání mačetou. Ilustrační foto
Jabko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 679
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 06:54:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Měl jsi mu uvolnit levou nohu....
http://www.brumlafoto.blogspot.com
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 356
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 06:57:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš_ct: Žádný přejezd v Rožné jsem těsně před vlakem nepřejížděl. Nevím odkud bereš tyhle žvásty. Když máš tak detailní informace, tak budeš zajisté schopen uvést registrační značku nebo typ vozidla, které tak učinilo a také který den a v kolik hodin se to stalo.

(Příspěvek byl editován uživatelem topič.)