K-report
 

Archiv do 14. července 2010  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » Železnice » Schotousch nový živočišný druh » Archiv do 14. července 2010 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Jabko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 680
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 07:04:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nebylo by lepší, kdyby jste si všichni domluvili setkání na nějakém vhodném místě ? Třeba v Praze. Tam si dali do čuni a máte to hned vyjasněné.
http://www.brumlafoto.blogspot.com
Jose
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.85.145.197
Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 08:42:38    Odkaz na tento příspěvek  

Jabko: Jo třeba na Žvahově
Brejlobara
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.203.192.145
Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 09:48:09    Odkaz na tento příspěvek  

Přeji hezký den.
1)Žádám Admina o smazání fotky,která je o jeden archiv dozadu(11.červenec 2010)
2)Prosím uživatele Šari aby zde přestal šířit nepravdivé fámy o mě a mém kamarádovy,protože to co zde napsal je naprosto nepravdivé,to že vlastním foťák Nikon neznamená že hned musím být nějaký harant,když chci mít dobré fotky,tak přeci nebudu fotit z nějakýho mejdlíčka který koupim v globusu nebo v jiném NC za 700-1000Kč!Navíc mě není 16 nýbrž 15let,přes koleje,pokud nefotím s taťkou či jinou osobou oprávněnou k pohybu v kolejišti,zásadně nechodím,nejsem na nikoho drzý a už vůbec se nepovažuji za nějakého Kindermafiána nebo co to je za označení.Jinak fotím již něco přes 7 let,mé fotky nejsou nejstrašnější.Takže žádám uživatele Šari ať radši drží hubu a hledí si svého než aby tady někoho pomlouval,i když ho nezná.
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 8061
Registrován: 11-2005

Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 10:52:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Brejlobara: Na to jak si mladý tak si pěkně drzý.
Mě když bylo 8let, tak jsem běhal kolem baráku a hrál si na policajty a zlodějě Kdežto ty si už v 8letech střílel fotky jako o dušu...

Nicméně, můžeš mi to přijít říct osobně v Pardubicích...
1. 6. 2010 - 3 roky FZF s Vámi
Děkujeme
Malard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 48
Registrován: 8-2009

Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 10:53:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš_ct: a proč jako? Se koukni jak se do nás navážej. To se nemůžem bránit? Ale šlo by to po dobrým? Ne!!! Už v těch příspěvcích nám hned říkaj že jsme burani. Tak se taky sklidni!!!

(Příspěvek byl editován uživatelem malard.)

(Příspěvek byl editován uživatelem malard.)
Brejlobara
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.203.192.145
Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 10:55:41    Odkaz na tento příspěvek  

Či spíše přímo ty se do nás navážíš,a na tohle se opravdu slušně odpovědět nedá,takže už toho fakt radši nech.
Kubíček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 108
Registrován: 12-2007
Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 11:02:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboši, je mi vás líto...
Brejlobara
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.203.192.145
Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 11:10:33    Odkaz na tento příspěvek  

A kdyžtak,aby ste si nemyslely že fotim kdovíjak,tady je pár mých fotek
http://sklad.obrazku.cz/obr438684_1kr.jpg
http://sklad.obrazku.cz/obr438685_2kr.jpg
http://sklad.obrazku.cz/obr438686_3kr.jpg
Dennis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1932
Registrován: 10-2007

Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 11:13:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nelze nalézt vzdálený server
www.pokolejich.cz

Do školy buď první třídou , nebo vestoje!!!
Pryč s WR a WRm z vlaků IC a EC
Brejlobara
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.203.192.145
Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 11:18:29    Odkaz na tento příspěvek  

Aha,tak to se omlouvám a dávám to sem znovu
[IMG]http://sklad.obrazku.cz/obr438697_3kr.jpg[/IMG]
[IMG]http://sklad.obrazku.cz/obr438696_2kr.jpg[/IMG]
[IMG]http://sklad.obrazku.cz/obr438695_1kr.jpg[/IMG]
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 357
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 11:22:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš_ct: Jak to, že to nevíš, když se tady vytahuješ kolik informací sis o mě zjistil. Kteří lidé to tvrdili, píšeš, že jich bylo několik? Seděl jsem v tom autě nebo jsem ho řídil? Nefantazíruješ už trochu z toho tepla?
Jak to, že vím, že se jedná o přejezd v Rožné?
Informace o přejezdu v Rožné uvedl v sekci o trati 251 přímo Franta PP 6.července. Kde si to můžeš přečíst stejně jako já a každý ostatní.

https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=1839995

To je makačka na bednu co?
Kdyby ses místo těch nepravdivých pomluv a nadávání věnoval raději něčemu užitečnému.
Já se tady od začátku zastávám pouze toho, že šotouši nejsou všichni stejní, tak mi nepodsouvej nic o tom, že se zastávám nějakých ultras.
Frantovi z PP jsem napsal ať uvede, jaké auto to bylo, Takže doufám, že pokud odpoví a prokáže se, že jsem to já nebyl, tak se tady veřejně omluvíš.

(Příspěvek byl editován uživatelem topič.)

(Příspěvek byl editován uživatelem topič.)
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7417
Registrován: 11-2002
Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 13:06:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nejsem na nikoho drzý a už vůbec se nepovažuji za nějakého Kindermafiána - typické příznaky - pacient popírá, že by byl "pacient"...

Brejlobara: neber si to osobně, ale čím více kolem sebe budeš kopat, tím to bude horší...

PS: i mejdličkem z Globusu za 700-1000Kč jde udělat hezká fotka. Asi ne tak kvalitní jako něčím "lepším", ale jak už bylo řešeno, stroj fotografa nedělá
Barobrejla
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.93.125
Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 13:40:44    Odkaz na tento příspěvek  

ono je nejhorší, že ani ten kindroš nejtěžšího kalibru si to ani nepřizná, nebo aspoň nikoho takovýho neznám, jinak tyhle dva co se teď probíraj, jsem v Pardubkách potkal už několikrát, pobíhaj sem tam, každou lokomotivu berou ze všech možných směrů, jednou už jsem je tam viděl 4 v jedný skupince a nejvíc mě dostalo, když jsem se tam náhodou taky nachomejtl u 151.023, tak myslím, že to byl ten menší z tech dvou, co se mě ptal co fotím a kam to budu dávat
Barobrejla
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.93.125
Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 13:43:06    Odkaz na tento příspěvek  

pak je ještě dobrej jeden tayk z Pardubic, co každej pracovní den v době školního roku přijde ráno k lokomotivě na Avale, prosí strojvudce o vpuštění na stanoviště a ještě jsem neviděl, že by ho fíra neposlal do , tak pak si vždycky sedne do nejbližšího možnýho vozu za loko s dělá jakoby nic, jen smutně kouká
Špáňa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3561
Registrován: 9-2007

Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 15:22:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

i mejdličkem z Globusu za 700-1000Kč jde udělat hezká fotka. Asi ne tak kvalitní jako něčím "lepším", ale jak už bylo řešeno, stroj fotografa nedělá

To je pravda, je to spíše o rukou, já si vloni ve škole půjčil od kámoše krabičku Samsung, protože sem svůj foťák nechal doma a chtěl sem si vyfotit jeden odklon co stejně nejel. Byl sem překvapen co sem z toho vyždímal. Tím se rozhodně nechci chlubit, že sem bůhvíajkej fotograf, jsem pořád jen béčko, tohle jen pro představu, že krabička nerovná se automaticky hnusná fotka.

> http://www.youtube.com/user/Brejlovec754049#g/u <
Urby
Neregistrovaný host
Odeslán z: 92.243.198.208
Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 18:05:07    Odkaz na tento příspěvek  

Vážený pane TOPIČI! My dva se VŮBEC neznáme! Dost mě udivuje Váš přístup k ostatním zde diskutujícím a nebo k mé osobě. Kde jste vydedukoval, že jsem feťák a že si šlehám!!! Přidávám se k ostatním, který o Vás píšou že jste blb. Napsal jsem jen pouze SVŮJ NÁZOR na věc a vy ze mě hned uděláte feťáka co si před napsáním příspěvku pravděpodobně šlehnul. Víte co? Jděte si vylejvat rozumy na ŽP, tam je to Váš rajón. Jen tady machrujete na ostatní diskutující.
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1343
Registrován: 2-2009
Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 18:41:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo,jo, a nastoupil známý scénář urážek, osočování,podezírání, tvrzení bez důkazů. Výsledek se dal rovněž předpokládat - diskuze v řiťi.
Pánové mladí ,staří i střední ,tudy cesta nevede. Ani nedopatřením....
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9794
Registrován: 9-2002

Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 19:09:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Malard:
Co prosim??Vo co gou, s čím se mám sklidnit??Chceš mi brát můj názor na ŽP nebo co??:-)

Kubíček:
Á můj věčný nepřítel hned po Sáblíkovi se ozval...:-)Lítost si nech, mě Tebe není líto..

Ivane:
Mě už nebaví tady se sebou nechávat vytírat a tak se s ničím už nemažu...admini to zatím asi tolerují, jinak by to bylo už všechno dávno fuč!
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9795
Registrován: 9-2002

Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 19:14:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jejda, málem bych zapoměl na mistra Topiče:-)

Hele šéfe, s tím hájením šotoušů si začal ty...já se pouze vysmál fotce od Hyvrysáka a už to jelo...mohl si to ignorovcat, ale evidentně ses na té fotce asi našel jinak nehápu proč si začal s obhajobou...vyostřilo se to dost, tak, že se do toho začal motat jiný server apod..
A s argumentama na tebe nemám, já nejsem tak dobře informovanej jako ty, promiň mi to:-)Já pouze prohlásil to co prohlásili tři lidi nezávisle na sobě, že jsi v tom autě seděl ty...jestli jsi ho řídil nebo ne nevim a pokud si v něm opravdu neseděl tak natolik soudnej abych se ti omluvil ještě jsem.Je to neuvěřitelné co?:-)
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9796
Registrován: 9-2002

Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 19:21:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo jinak pro lidi, u kterých jsem na žebříčku oblíbenosti až na posledním místě, mám dobrou zprávu:-)Dovolená brzo skončí a tak nebude příliš tolik času se sem vměšovat, takže sklopím ocas a stahnu se do ústraní...nebojte, už brzy:-)Jinak mi ta dovča krásně utíká...přes den u vody a navečer u pivka a mezitím si vyměnit pár nehezkých názorů tady...to je vono
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 358
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 19:52:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš_ct: Ty asi trpíš nějakým stihomamem. Přestaň si už vymýšlet všelijaké nesmysly. Na žádné fotce jsem se nenašel, žádný přejezd na červenou jsem nepřejížděl, hajím pouze slušné lidi mezi šotouši a měl by ses spíš zamyslet nad svými "kamarády", kteří Ti něco nakecaj a Ty to tady aniž bys sám něco viděl nebo něco znal klidně papouškuješ. V práci to děláš podobně? Když ti kolega XY nakecá, že YZ projel návěstidlo, tak to napráskáš strojákovi nebo napíšeš sem? Pochybuji. V mém případě, tak klidně učiníš.
Bohužel jsou zdejší přispěvatelé, včetně Tebe, postiženi nějakou zvláštní zaslepeností a mají dojem, že žp je samotným peklem a nejste kvůli tomu ani schopni pořádně číst a natož přemýšlet o tom, co zde napíšu.

(Příspěvek byl editován uživatelem topič.)
Kubíček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 109
Registrován: 12-2007
Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 20:01:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš: Tak pokud považujete trpělivé, tříkrát opakované (a bohužel marné) vysvětlení jednoho slova za projev nepřátelství, tak se mnohé vyjasňuje. Nejsem psychiatr, ale mám pocit, že se tomu říká paranoia (všichni jsou mí nepřátelé, nikdo kromě Šariho mě nemá rád), ve Vašem případě říznutá schizofrenií (často vzájemně si odporující tvrzení ve dvou větách po sobě apod.). Jen doufám, že svou potlačovanou agresi vůči komukoliv s foťákem u trati (kromě nešotouše Šariho) budete nadále vybíjet jen na internetu a nikoliv v reálu. A až si Vás ten trhan s foťákem koupí i s tou laminátkou, z níž na něj budete vystrkovat pozadí, tak se budete strašně divit.
Kubíček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 110
Registrován: 12-2007
Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 20:04:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A ač to vypadá nepravděpodobně, svůj příspěvek jsem napsal a odeslal dříve, než jsem si přečetl Topičův. Zdůrazňuji to především kvůli té diagnóze
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 8066
Registrován: 11-2005

Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 20:20:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Že mě do teho vůbec taháš
1. 6. 2010 - 3 roky FZF s Vámi
Děkujeme
Kubíček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 111
Registrován: 12-2007
Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 20:29:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari: omlouvám se, ale byls holt na ráně;-).
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9801
Registrován: 9-2002

Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 20:44:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo teď ste mi to nandali jentak dál...
No myslel jsem, že se budu zase dlouze rozepisovat, ale už mě nebavíte...jdu na pivo

A Kubíčku, ty si jdi raději zalupat, ať náhodou nezapomeneš jak se to dělá pokud to vůbec víš chudáku...
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9803
Registrován: 9-2002

Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 23:14:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak pánové,

jsem zpět z piva doma a žádné reakce...na jednu stranu je to dobře..
Ne nadarmo se řiká, že v chlastu je pravda, takže nacházím odvahu omluvit se za své hodně prudké odpovědi a za své chování zde...Topiči, vím, že si budeš myslet cosi, ale abys věděl, veřejně se tu už šotoušům vysmívat nebudu už jen z toho hlediska, aby zde nevykvetlo to, co vykvetlo...můj názor na některé jedince se ale ani při nejmenším nikdy nezmění (nepaušalizuju)

Kubíček:
Omlouvám se za přiblblou narážku, došli mi argumenty, hasil jsem to tak jak jsem napsal...

Od teď, ikdyž mě třeba utřete, nebudu reagovat, svoje jsem si splnil, nicméně nepopírám, že v budoucnu nebudeme mít opět nějaký výživný incident...a tímto co jsem napsal nechci žádný další incident ani vyhledávat...

Díky za pozornost..
Dennis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1933
Registrován: 10-2007

Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 23:42:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Už mají i vlastní skupinu na facebooku
www.pokolejich.cz

Do školy buď první třídou , nebo vestoje!!!
Pryč s WR a WRm z vlaků IC a EC
Jabko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 681
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 12. července 2010 - 23:46:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Škoda, že vás diskutující neznám.
http://www.brumlafoto.blogspot.com
Nick
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 460
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 13. července 2010 - 00:08:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš_ct: Když potřebuješ být pod vlivem alkoholu, aby ses zde rozepsal, pak předat své pravdy konkrétnímu člověku přímo do očí, to asi bude velký problém, což?
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9805
Registrován: 9-2002

Odesláno Úterý, 13. července 2010 - 10:27:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nick:
Dokázal bych to i bez chlastu, protože mě už prostě nebaví to věčné dohadování...jestli chcete furt rejpat, pak máte taky nějakou vypovídající úroveň...
Nick
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 461
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 13. července 2010 - 12:59:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dokázal bych to i bez chlastu, protože mě už prostě nebaví to věčné dohadování...
Jen mě pobavila představa, jak bys stejným stylem říkal osobně třeba Topičovi, co si o něm myslíš. Včasné objednání ke svému stomatologovi bych bral jako velmi prozíravý tah
jk bez registrace
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.85.172.38
Odesláno Úterý, 13. července 2010 - 13:53:52    Odkaz na tento příspěvek  

Přátelé, já za tuto debatu děkuji, neb tolik materiálu k výzkumu fenoménu šotouštví se tu nesešlo ani nepamatuji.
Zatím jen předběžně - definoval jsem už kdysi šotouštví jako svého druhu náboženství. O vzájemné lásce a úctě jakou mezi sebou pěstují dejme tomu katolíci a luteráni jste možná slyšeli, o adamitech, táboritech, svědcích Jehovových, mormonech atd. nemluvě.
Z jiného soudku - kdo zná "výpravčího" z Brna Hbf (červená kšiltovka, vysílačka, pronikavý jekot), tak ten byl překvapivě minulý týden k vidění v plném nasazení v žst. Staré Město pod Sněžníkem, jinak řízené dle D3.
Jspetrak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 170
Registrován: 5-2006
Odesláno Úterý, 13. července 2010 - 20:41:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hyvrysák, ty kecko. :-) Já jsem ti neradil si udělat druhý login. Já jsem jen posvětil Walkerovu ideu seriálu o reklamkách, na které chtěl spolupracovat s "jedním kamarádem". Tvoje identita vyšla na povrch až při boji o nějakou prkotinu ve formátování.

Ale pokračujte, pokračujte... Vře to tady víc než rtuť v teploměrech v Komořanech. :-))
Hyvrysák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1290
Registrován: 3-2007

Odesláno Úterý, 13. července 2010 - 20:56:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jspetrak: zatloukat, zatloukat, zatloukat. Čekal jsem, že aspoň ty se k tomu postavíš chlapsky, ale což, lidi se občas pletou. Je mi jasný, že kámoše z žp tu nemůžeš nechat ve štych . Víc to tu nebudu rozebírat, moje psaní pro žp trvalo naštěstí jen krátce.
Jspetrak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 171
Registrován: 5-2006
Odesláno Úterý, 13. července 2010 - 21:16:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdybych zatloukal, tak mlčím. :-)

Diskusi o pomateném sečci na hřbitově nechávám být, to si řešte sami.
Urby
Neregistrovaný host
Odeslán z: 92.243.198.208
Odesláno Úterý, 13. července 2010 - 22:04:46    Odkaz na tento příspěvek  

Topič: Mad noodle2: S téměř 100% jistotou budu tvrdit, že Urby je dalším z řady "zneuznaných" autorů, kterýmu ty svině správci galerie žp sešlapali foťák do kulata a nepřijali nějakou úžasnou fotku s nesmírně cennou dokumentační hodnotou. Tak to totiž u nás chodí. Ony jsou ty jejich komentáře hodně podobný a děsně invenční.
Proto bych takové výroky bral s velkou rezervou.

Ano jsem jeden z řady ,,neuznaných fotografů,,,ale VŮBEC mě to nesere. Já tam čas od času pošlu nějakou fotku a těším kdo mi na to odpoví, že neprošla. Jak mi nableje x chytrých rad do života.
Aspoň teď vím kdo se skrývá za někdy docela pěknýma fotkama pod nickem Topič. Arogantní pablb co si asi pro slávu svých fotek na ŽP nevidí na špičku nosu. A teď do mě Mistře!!! Co teď z Vás vypadne za slova na mou osobu?? Co přijde po přirovnání k feťákovi nebo k nedoceněnému fotografovi železnice??? Ano čekám, až zase zaperlíte nějakým přirovnání a dáte všem zde najevo obsah Vašeho mozku a myšlení k druhým lidem se stejnou zálibou.
Eightyfour
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 642
Registrován: 1-2007

Odesláno Úterý, 13. července 2010 - 22:10:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hihihi... Tady seš to mele jak o kuřata v Kauflandu po otvíračce. Jen ten křesot francouzských holí nejde slyšet

Raději si přečtěte, jak blízko k sobě máme - i u nás se občas řeší totální prkotiny ;o)
Decipit frons prima multos
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 359
Registrován: 9-2006
Odesláno Úterý, 13. července 2010 - 22:55:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Urby: Co bych psal dalšího. Opět se potvrdilo, že mám téměř vždy pravdu a že z jednoho příspěvku dokážu odhadnout odkud vítr fouká.
Tvůj komentář o Tobě prozradí mnohé, proč bych to měl rozvádět.
A teď už dej pokoj, hňupe.
Old_shane
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 5-2010

Odesláno Středa, 14. července 2010 - 00:05:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Topič: Štaflík závidí Špagetce?
Kde blb, tam nebezpečno. (Jan Werich)
Duš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1721
Registrován: 2-2005

Odesláno Středa, 14. července 2010 - 00:33:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Opět se potvrdilo, že mám téměř vždy pravdu a že z jednoho příspěvku dokážu odhadnout odkud vítr fouká.

Topič na hrad!!!
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1344
Registrován: 2-2009
Odesláno Středa, 14. července 2010 - 06:50:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Urby - no a ? co já s tím ? Napiš si na papír kdo to napsal když si to nepamatuješ a chceš reagovat.
Nebo neumíš číst?
Možná = připouštím, že by to tak mohlo být, Je to možné, Mohl by to být důvod. To pro případ, že bys neuměl česky.
Apropo - když Ti to nerve žíly tak proč reaguješ ?
Já nemám na ŽP ani pixel a na záda kvůli tomu nepadnu.
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 360
Registrován: 9-2006
Odesláno Středa, 14. července 2010 - 07:07:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Duš, Old-Shane: Ale no tak, pánové. Co bych tam dělal a určitě nezávidím. Takovou zábavu jako tady na káčku bych tam určitě neměl. Docela chápu, že vás můj záměrně ironický, mírně arogantní a konfrontační styl vyjadřování sere, ale co kdybyste se někdy zaměřili na projevy těch jedinců, na které reaguji. Pro příklad uvedu dva poslední. Psychopatické bláboly uživatele Npv vpr necháte, až na dvě výjimky, zcela bez povšimnutí i když v nich navádí ke konání, které je trestnýn činem, další pošukanec Urby začne psát nesmysly a k tomu připojí pěknou řádku nadávek kvůli jedné či několika fotkám a vy se stále dokola zabývate jen mojí osobou. Zřejmě se s názory těchto jedinců shodujete a jsou vám blízké.
Nadhled, zdravý úsudek, trocha objektivity a schopnost vést nějakou věcnou diskusi tady má zatraceně málo lidí. Vypadá to tak, že některým stačí vidět moje jméno jako autora příspěvku a již má rudo před očima a ztratí poslední zbytky rozumu a začne psát neskutečné bejkárny aniž by se obtěžovali pochopit souvislosti a prazáklad diskuse, kterým bylo, že všichni šotouši nejsou jedna pakáž.
Pro nějakého studenta sociologie a psychologie by část obsahu zdejšího webu mohla být vítaným tématem diplomové práce. Materiálu je tady habaděj.
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 361
Registrován: 9-2006
Odesláno Středa, 14. července 2010 - 07:16:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Urby: Co kdybys zdejší uživatele obšťastnil svými fotečkami, které na žp nedošly ocenění, aby Ti taky mohli "nablít" nějaké rady do života. Ono se to lehce hází blátíčkem aniž by bylo možné posoudit, zda tak činíš oprávněně.
Nechic
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 4-2010
Odesláno Středa, 14. července 2010 - 11:31:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ŽP je jeden web z mnoha. Někdo ho spravuje a ten si rozhodne co tam dá za fotky. Není to nějaká státem dotovaná služba, aby si někdo měl právo stěžovat, tak nevim proč z toho má tolik lidí už léta mindráky, když podobných webů se najde plno...
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1345
Registrován: 2-2009
Odesláno Středa, 14. července 2010 - 12:07:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nechic - viděl bych to taky tak....
Npv_pvr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 3-2010
Odesláno Středa, 14. července 2010 - 12:33:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Topič: Zřejmě špatně snášíte vysoké teploty, měl byste si dát studený obklad. Možná Vám to nikdo neřekl, nebo jste to špatně pochopil, ale účastník silničního provozu nemá co dělat na přejezdu pokud je v činnosti přejezdové zabezpečovací zařízení nebo se k němu blíží vlak, jež dává zvukové znamení. Pokud v tomto případě dojde ke střetu silničního vozidla s vlakem, kdo nese vinu za vznik nehody a kdo ponese odpovědnost - strojvedoucí???! Řekl bych, že nikoliv. Opravdu nechápu důvody, které Vás vedou k podporování idiotů, kteří záměrně hazardují se svými životy, i s životy dalších lidí. Každopádně to o Vás něco napovídá!
Sajtr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 672
Registrován: 11-2006

Odesláno Středa, 14. července 2010 - 13:11:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tady se to pěkně rozjede díky jednomu příspěvku

A že se Dennis vysmívá kindermafiánům, to je největší joke dne
úzkorozchodná železnice Třemešná ve Slezsku - Osoblaha
lokomotivy U57.001, U46.002, TU38.001
Slezské zemské dráhy - www.osoblazsko.com
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 65
Registrován: 3-2010
Odesláno Středa, 14. července 2010 - 13:30:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ono tu těch joků je víc, třeba když jeden vyčítá druhému to, co sám dělá (bohužel docela běžný jev v diskusích, u nás se tomu říká "nevidět si do huby", jak tomu říkají na havlbrodsku by nám musel povědět dotyčný), nebo když morální odsudky vynáší jedinec, který otevřeně nabádá k vědomému nezabránění potenciální škodě či chce střílet šotouše kulometem :-D
Dennis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1934
Registrován: 10-2007

Odesláno Středa, 14. července 2010 - 13:43:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sajtr, vysmívám se hlavně názvu a popisu skupiny
www.pokolejich.cz

Do školy buď první třídou , nebo vestoje!!!
Pryč s WR a WRm z vlaků IC a EC
Hyvrysák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1293
Registrován: 3-2007

Odesláno Středa, 14. července 2010 - 14:12:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chary: seš fakt chudák . Léčit se to asi nedá, co?...
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 3-2010
Odesláno Středa, 14. července 2010 - 16:25:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Znáte ten jak slavná celebrita sedne do stíhačky a pilot s ní dělá psí kusy? Výkruty, lopingy...

Že se ozve potrefená husa, to jsem čekal. Že místo nějakého hodnotného příspěvku do této zábavné diskuse utrousí lacinou prázdnou urážku, to taky. Ale že ve v druhé větě pronese takovou silnou sebereflexi nad svojím nelehkým údělem, to jsem teda nečekal.

Jak teda na havlbrodsku říkáte tomu jednání, kdy v debatách vytýkáš jinému to, co sám děláš? A neboj, léčit se to dá, jenomže to by ses musel snažit.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9825
Registrován: 9-2002

Odesláno Středa, 14. července 2010 - 16:48:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hyvrysák:
Ser na ně....dyť je to bezvýznamný...já už to taky uznal...škoda, že se jim takový hovna nedaj psát na ŽP, to bysme dostali hned bán, ale tady se jim to neustále trpí..
Urpín
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 396
Registrován: 2-2010

Odesláno Středa, 14. července 2010 - 16:59:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hyvrysák: Člověče já se ti divím, že se s nimi ještě zahazuješ, když popírají i to, že BAN nedávají a komentáře nemažou.

(Příspěvek byl editován uživatelem Urpín.)
Poličská lokálka
www.policska-lokalka.estranky.cz
Web o místní dráze Svitavy - Polička - Žďárec u Skutče, o lidech a kraji kolem ní a o cestování vlakem, který tvoříme pro Vás
Hyvrysák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1297
Registrován: 3-2007

Odesláno Středa, 14. července 2010 - 17:09:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chary: jen musím zopakovat svůj předešlej příspěvek
Luboš, Urpín: dám na vás, s tímhle chocholouškovým ústavem to vážně nemá cenu se dohadovat
Urby
Neregistrovaný host
Odeslán z: 92.243.198.208
Odesláno Středa, 14. července 2010 - 17:50:05    Odkaz na tento příspěvek  

Tak pro Topiče: Už předem tuším vaše komenty, ale aby jste si nemyslel, že si jen plácám játra tak je Vám sem šoupnu.

Urby
Neregistrovaný host
Odeslán z: 92.243.198.208
Odesláno Středa, 14. července 2010 - 17:50:52    Odkaz na tento příspěvek  

A další fotky

Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 3-2010
Odesláno Středa, 14. července 2010 - 18:40:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Urby, ještě dodej kterou fotku jsi nahrál na ŽP. Já poznávám tu "nejlepší" ;-)

Luboši, Hyvrysáku, hic, co? Toto vlákno je očividně humorně zaměřné, a zdá se, že se tu královsky baví jen pár lidí. Vy to "moc žerete" a to není dobře. Škoda, že váš smysl pro humor nedošel dál než k urážkám.

Rovněž je politováníhodné, že se tu člověk nedozví jednoduché odpovědi na přímo položené otázky týkající se skutečností zde uvedených, např.

- kde došlo k tomu shazování šotoušů šotouši ze skály

- jak se na havlbrodsku říká tomu, čemu my říkáme "nevidět si do huby", tj. když Hyvrysák vytýká topičovi, že si vybírá jen útržky komentářů (Hyvrysák č. 1282) a téměř v zápětí udělá přesně to samé (Hyvrysák č. 1284)

Proč se tu otevřeně popírají ověřitelná fakta? Např. když Urpín tvrdí, že (oni) popírají, že dávají bany a mažou komentáře, přitom to tu nikdo neříká (opravte mne, pokud mi něco uniklo) nicméně všem musí být jasné, že bany se dávají a komentáře mažou na obou webech, jen zde Hyvrysák ohledně Kr otevřeně tvrdí pravý opak. (Hyvrysák č. 1282 11. července 2010 - 08:21:15)

No a takto by se dalo pokračovat.

Pánové, jen tak dál, už dlouho jsem se netěšil na tohle vlákno jako v posledních dnech. Aktuálně sjíždím Hale&Pace a ta sranda tady je jen o chlup horší.
neslušný návrh
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.245.101.120
Odesláno Středa, 14. července 2010 - 18:53:07    Odkaz na tento příspěvek  

Hele chlapci, co to udělat takhle?: Vy fachmani ze ŽP přijmete do galerie nějakou z fotek zhrzených fachmanů z K-R, čímž je psychicky zlomíte a před soukmenovci znemožníte. No a fachmani z K-R by mohli přestat posílat fotky na ŽP, čímž těm namistrovaným fachmanům ze ŽP dáte najevo své nejhlubší pohrdání. Vzájemně si tak vezmete vítr z plachet
Eightyfour
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 643
Registrován: 1-2007

Odesláno Středa, 14. července 2010 - 19:12:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já to celé nějak nejsem schopen pobrat ani za celých těch dlouhých pět let, kdy jsem spadl na hlavu a začal fotit mašinky.

ŽelPage - kvalitní fotografie, dostatečný potenciál pro vlastní tvorbu článků, sledování aktualit, řazení, kalendář akcí.

K-Report - rozsáhlé diskusní fórum s informacemi, ze kterých si každý může vybrat to, co potřebuje.

Nějak nechápu, kde je ten průnik, kvůli kterému to historicky začalo jiskřit namísto toho, aby došlo k logickému sjednocení a využití obou předností jmenovaných serverů? Namísto toho se tu řeší, jak někomu ti čůrá_i ze ŽP zamítli jeho hyperturbofotku, anebo jak ten čů_ák ze ŽP někde na focení něco provedl. Pak se nedivte, že to tady máte zaplevelené...

Vy nám rozhodně nekonkurujete ničím, stejně jako my vám. Zdroje informací máme praktický stejné (ono to asi ano jinak nejde.) To, že spousta zneuznaných autorů založila vlastní weby, se vás taky netýká.

Ale klidně do toho, užívejte si to tady, shazujte se navzájem, vysmívejte se, ztrapňujte... Ono je to totiž tak krásně české, že to člověk málem čeká...
Decipit frons prima multos