K-report
 

Archiv diskuse Všeobecná železniční diskuse do 20. února 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Železnice » Všeobecná železniční diskuse » Archiv diskuse Všeobecná železniční diskuse do 20. února 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8359
Registrován: 4-2007

Odesláno Sobota, 19. února 2011 - 20:50:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

4 promile s ešusem? A kde, prosím tě? Že by školařům DVI něco uniklo? :-D
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Sobota, 19. února 2011 - 21:05:14    Odkaz na tento příspěvek  

Honza215 : stanice s vloženými návěstidly > Praha Bubny
Neregistrovaný host
Neregistrovaný host
Odeslán z: 72.52.102.39
Odesláno Sobota, 19. února 2011 - 22:46:36    Odkaz na tento příspěvek  

Drn:"Pokud se chceš věnovat externě jinde profesi, kterou vykonáváš u svého zaměstnavatel jako závislou činnost, máš min u ČD povinnost si vyžádat souhlas zaměstnavatele."

Ano, za podmínky, že zaměstnavatel do tebe investoval a ty využíváš jeho investici jaksi jinde.
Jenže jsou fírové, co jezdí na vedlejšku třeba s autobusem, tramvají nebo dokonce v metru. Tam do nich dráha nevrazila ani korunu, tak si nemůže ani nic takového nárokovat. Nic jim do toho není, třebaže mají seznam podnikatelských činností sebedelší. Vždy se může jednat o konflikt zájmů pouze v případě shodné činnosti, kterou vykonáváš u obou subjektů.
Plešoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2019
Registrován: 9-2005
Odesláno Sobota, 19. února 2011 - 22:53:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevím jestli už to tady zaznělo, pokud ano, omlouvám se:
Z jednání vlády 9.2.2011:
Převedení zbývajících činností, které jsou obsahem provozování dráhy (obsluha dráhy), z akciové společnosti České dráhy na státní organizaci Správa železniční dopravní cesty
č.j. 97/11
Předkládá: ministr dopravy

Výsledek jednání vlády: Vláda převod schválila.


To znamená výpravčí a signalisti jdou SŽDC, minulý týden o tom jednali oddboráři s Bártou, výsledek se dal očekávat
Neoficiální stránky o výstavbě IV.tranzitního železničního koridoru aktualizace 17.02.2011
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1970
Registrován: 11-2006
Odesláno Sobota, 19. února 2011 - 23:07:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To znamená, že se výsledná služba dá očekávat horší?
Nebo dojde ke zlepšení komunikace, nepříklad výpravčí -> ohlášení vadného návěstidla, nebo části tratě, na odpovědná místa? (po hlášce fíry z tratě)
Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1269
Registrován: 4-2009

Odesláno Sobota, 19. února 2011 - 23:48:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mne rozhodně víc ubíjí a deptá ploužení malou rychlostí
Náhodou, taková přeprava kazašské obalové techniky rychlostmi 50 na širé trati a 30 km/h ve stanicích je v pohodě. Jen těch stanic je po cestě nějak více a průjezdy stahovačkami a změnou systému se zdají být nekonečné.
Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.

Už nikdy nezapomenu na Boblicka!!!
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8361
Registrován: 4-2007

Odesláno Sobota, 19. února 2011 - 23:57:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

N z Ova:
Stačilo mi vézt šrotový konvoj z Úl přes Nbk do Třebové. 2x 141, 3x753, 3x751 a 4x771. To vše tažené 123014, která jela na GO. 30Km/h v celé trase. Cesta trvala 16,5 hodiny, nástup ve 2 ráno. :-Q
Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1270
Registrován: 4-2009

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 00:11:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn: Je vidět, že mám ještě mezery. Slibuji, že je časem doženu.
PS: Jéé, na té 123-ce jsem měl svou první samostatnou elektro-šichtu.
Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.

Už nikdy nezapomenu na Boblicka!!!
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4597
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 00:33:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn možná spíš ještě nemají aktualizováno, ale myslím, že v příští to uslyšíš. Ano s ešusem, přišlo se na to tak, že nezstavil, kde zastavit měl, ale bylo to na konci šichty, skoro celou před tím odjezdil.

Tak jízda 30 je určitě ubíjející, ale aspoň s mašinou, kde jsi se nenudil, na tu rychlost jsi furt musel hoblovat tam a zpátky
Na to bych dal peršinka s ARR a moh jsi se vyspat
Mádl
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.229.83.205
Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 00:54:40    Odkaz na tento příspěvek  

Fýra : To si pletete s vaším náklaďákovým kolegou, ne?!
http://www.lidovky.cz/strojvudce-mel-v-krvi-4-promile-dz9-/ln_nov iny.asp?c=A100814_000108_ln_noviny_sko&klic=238411&mes=100814_0
nereg. host
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.181.15.238
Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 01:02:56    Odkaz na tento příspěvek  

Ad výkon povolání ještě v jiné firmě:

A co když následně řeknu, že jsem nevykonával výdělečnou činnost, že to byla jen gratis výpomoc pro kamaráda? (Já mám pracovní smlouvou zakázanou VÝDĚLEČNOU činnost ve stejném oboru, nikoliv výkon profese.)
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4598
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 09:59:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mádl nepletu, ten asi nejezdil s ešusem, víme?
Kilofok
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 277
Registrován: 7-2007

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 10:26:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevim jestli jste to četli ČD ma chlupaté čtyřnohé pomocníky. http://hn.ihned.cz/c1-50030760-marketa-buzkova Ja věděl že ty baby přinesou do naších řad zpestření.Už připravuju pro naše dva Yorkširaky Cargo uniformu a oranžové vestičky než pojedou na první šichtu musí být jak ze žurnálu.
Kastelan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 298
Registrován: 11-2006

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 10:39:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Heh, to se može??? Teda brát zvíře na stroj? Jen by mně zajímalo, co ten sabaka bude dělat po 12-ti hodinové směně na bertě.... To asi nebude stěkat haf-haf..hafhafhaf, ale haf-kadle.. kadlekadlekadle /pes napodobujíc zvuk berty/....
Lipan_z_coridy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 197
Registrován: 11-2010

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 10:42:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tady není problém když někdo odešel na DSP, ale jsou příklady kdy odejde strojvedoucí se "Ztrátou zdravotní způsobilosti" od ČD a za 2dny už brázdí koleje u soukromníka co vy na to Fýro. To je taky v pořádku?
Historie železnice na Jesenicku : http://heide.sweb.cz/ozeleznice.htm
Rk_kn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1906
Registrován: 1-2005

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 10:55:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kastelan: najmä keď po 3 hodinách ten pes musí vyhľadať nejaký vhodný strom, alebo nabližší
stĺp . Náš špic nevydrží dlhšie byť zavretý ako 4 hod!

(Příspěvek byl editován uživatelem Rk_kn..)
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8362
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 11:11:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mádl:
No to víš, u osobáckýho se ten chlast pozná v první zastávce. U nákladu, kterej v noci nikde nestaví může bejt fíra klidně navátej i s pomocníkem a nikdo si toho ani nevšimne. :-D
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4600
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 11:16:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lipan_z_coridy já o takovém případu nevím, vy ano? Spíš jsou to kecy JPP, protože dnes při změně zaměstnavatele, děláte VŠECHNO, slovy všechno znovu.
Mimochodem proč sem tlačíte ten blábol, jak to souvisí s tím o čem je řeč? Chápu, po sobotním flámu po ránu....
No to víš, u osobáckýho se ten chlast pozná v první zastávce.


No když v té zastávce nezastaví, tak se to bohužel pozná
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8363
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 11:26:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo, Lipane, u extrémistů asi platí jiný DZ nebo vyhláška. :-D
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8364
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 11:27:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A Fýro, co to bylo za vlak a kterou zastávku projel bys nám neprozradil? ;-)
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4602
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 11:27:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jojo my si běžně kupujeme papíry na aukru, k doktorovi nechodíme a jezdíme na Opéčko 50, bo to říkali na "blafárně" blijící smajlík tu není.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8365
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 11:29:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proč se tu tak odkopáváš? To jsi pěknej práskač :-D
Lipan_z_coridy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 198
Registrován: 11-2010

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 11:39:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fýra : Jakou podmínku? Že nikde nebude jezdit jako strojvedoucí? To je prostě kravina. Nechápu, z jakého titulu někomu chceš zakázat nějakou činnost v jiné firmě.
Já píšu po pravdě a ne JPP jak někdo jiný.
Mimochodem proč sem tlačíte ten blábol, jak to souvisí s tím o čem je řeč? Chápu, po sobotním flámu po ránu....
Já vám to teda nezávidím tu kocovinu dejte si vyprošťováka a nebude Vám blbě
Jinak přeji pěkný den a raději se už zdržuji názorování. Vy máte svoje názory já svoje a ty se neslučují
Historie železnice na Jesenicku : http://heide.sweb.cz/ozeleznice.htm
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4603
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 11:47:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já nemám mít z čeho kocovinu, asi proto zde nepíšu bludy (klidně si tomu říkejte názory) jako vy. Navíc řeč byla o čemsi jiným a vy tady přijdete s nějakou zdravotní způsobilostí, že tu někdo jezdí.
Já vám říkám, že o tom pochybuju, že to jsou kecy z vaší blafárny, protože ne že by si to ten Exterňák vymýšlel a byly časy, kdy se normálně zkoušky a způsobilost uznávaly a druhý den člověk jezdil jinde, ale je to nařízeno zákonem. Jak zdravotní způsobilost, kterou vezmou od podlahy (psychotesty, eeg, ekg, orl a pod.) tak eterňák neuzná vaši V08 a bude dělat exterňáckou D901.
Takže laskavě nekecejte. Dnes to není v podstatě možné.
Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1271
Registrován: 4-2009

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 11:53:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fýra: Ale no tak! Co ten mně známý případ z ODOSu, který by si u národních dopravců nezajezdil pro zdravotní důvody?
PS: A není to JPP.
Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.

Už nikdy nezapomenu na Boblicka!!!
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4604
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 12:02:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A odkud je vám známý? Vy jste studoval jeho zdravotní dokumentaci? Nebo není možné, že zdravotní stav se změnil, nebo prostě jiný MUDr. jiný názor v každým případě pokud prošel vstupní prohlídkou, nemá důvod nejezdit a co s tím má společného Odos? Má stejného smluvního lékaře jako jistá PJ ve stejném baráku, pro vaši informaci. Takže chcete říct, že jednou ho vyhodil a po druhé ho, jen k jiné firmě zase pustil? To je ale kravina, že, nebo spíš to bude jen to JPP.
Lipan_z_coridy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 199
Registrován: 11-2010

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 12:03:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fýra : A teď tu o Budulínkovi
Historie železnice na Jesenicku : http://heide.sweb.cz/ozeleznice.htm
Mádl
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.229.83.205
Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 12:04:40    Odkaz na tento příspěvek  

Fýra : Vy jste řekl: Není to tak dávno, co s tím jel trouba, co měl v krvi skoro 4 promile

Načež jsem já vám řekl, že se čtyřmi promilemi jezdil váš nákladní kolega, což vy nedovedete připustit a i přesto, že toho byly plné média. A přitom to není tak dávno, že?!

A pokud by byla pravda co říkáte, vědělo by to díky Nově 80% obyvatel Evropy. Ale klidně si počkáme.
Už jsem zažil, kdy přišel kamarád od konkurence se smíchem, že u ČD kdos nadýchal ony 4 promile. Chudák ale nevěděl že to bylo právě u nich. Pak si vyberte komu věřit.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4611
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 12:16:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Načež jsem já vám řekl, že se čtyřmi promilemi jezdil váš nákladní kolega, což vy nedovedete připustit

Já jsem pane mluvil, ještě než jste vstoupil do této debaty o "ešusu" tudíž o řadě 471 ano?
Já samozřejmě vím o případu jisté cargácké zálohy v jedné stanici, ale ten případ jsem nemyslel (tak zněla vaše otázka ne?) tak laskavě nekecejte bludy, že "si to nedovedu připustit". Já ne jen, že si to dovedu připustit, protože je mi to naprosto fuk, ale jen tvrdím, že se jedná o jiný případ.
A pokud by byla pravda co říkáte, vědělo by to díky Nově 80% obyvatel Evropy.

Nemyslím Hyjény z Novy se ke všemu nedostanou, stačí když to víte vy z káčka. Divil jsem se taky, že H@vnova to nezaregistrovala, ale je to tak. Já to tady nehodlám rozpatlávat, nadhodil jsem to na Drna, myslel jsem, že to už ví a to stačí.
Vy si myslete co chcete, je mi to vážně ukradené. Vy, stejně jako Lipan jste se tu vmísili do rozhovoru, který jsem měl s Drnem o úplně jiným tématu a začli jste totiž z cesty, jak kdyby jste právě spadli z Marsu, taky o něčem úplně jiným.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4614
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 12:24:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lipan_z_coridy

Podívejte se vy De Bille. Myslete si co chcete o pohádkách, tohle si firma těžko může dovolit, neboť umožnit řízení nezpůsobilé osobě se rovná hodně mastným pokutám, až ztrátě licence, to si můžou dovolit ČD půjčovat kdekomu řízení Pendolína atd.
Nehledě na to, že DÚ je na firmě jako doma a přehrábávat se v papírech je jeho oblíbená činnost.
Ale vy to víte jistě líp, protože jste to slyšel na blafárně co?? Nebo dokážete uvést důvěryhodnější zdroj, než že " jste to slyšel"?
Asi ne co. Pokud ne, tak laskavě držte hubu, pokud ano, můžete svoje domněnky třeba někam napráskat, ne? když vám to tak leží na srdci.

Koneckonců, pokud ta osoba předloží potvrzenou zdravotní způsobilost od MUDra, tak co ještě dělat? Půjdete nám to prosím přezkoumat vy??
Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1272
Registrován: 4-2009

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 12:26:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fýra: Jelikož mi to řekl osobně, nemám důvod tomu nevěřit. A lidi od národních dopravců nepodezírejte.

PS: Že Vy vždycky obhajujete neobhajitelné?
Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.

Už nikdy nezapomenu na Boblicka!!!
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4616
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 12:39:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já nevím co je neobhájitelného na tom, že prostě všichni strojvedoucí Odos chodí ke stejnému lékaři jako všichni strojvedoucí jisté PJ ČD. Takže pokud odtud donese papír s dobrozdáním, že způsobilost má, tak jezdí. Nebo chcete tvrdit, že firma vědomně nechá obsluhovat HV zdravotně nezpůsobilého?
No a pokud vám to říkal, tak vám asi neřekl ještě všechno. A pokud takové věci říká lidem vašeho "kalibru", tak se asi pomátl na rozumu.
Kdysi jsem na vás pohlížel jako na v pohodě člověka, ale ty časy jsou už dávno pryč. Zřejmě pravá drážní masáž už na vás ponechala následky, to je mi líto. Kdybyste byl podtržen, dá se lecos vyřešit emailem a ne házet tupá obvinění na veřejné forum, bez znalosti čehokoliv dalšího.
Lipan_z_coridy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 200
Registrován: 11-2010

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 12:56:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fýra :Lze dělat strojvedoucího klidně u x firem a co jako?
Já chápu, že loajalita k firmě ČD někomu může dělat problém
Paradoxně někde, kde jsou odbory, který hlídají každé pochybení svého "nepřítele" v podobě zlého zaměstnavatele se mluví vzápětí potom o loajalitě...


Já jsem reagoval na to to a podobné, ne do debaty s Drnem.
To si myslíte Vy na vaší blafárně, že existuje jenom "vaše soukromá firma" v naší republice je cca 40 dopravců.
Nemáte tak trocha problémy s nervama?
Historie železnice na Jesenicku : http://heide.sweb.cz/ozeleznice.htm
Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1273
Registrován: 4-2009

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 12:57:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fýra: Vidíte, já Vás mám stále za odborníka. Jenom to občasné chování. Uznávám však, že ke mně se chováte stále slušně.
A k dotyčnému; stěžoval si na své šichty u ODOSu (asi nejsou všichni spokojení jako Vy) a tak jsem ho zval do CARGA. Načež mi řekl, že by u nás neprošel doktorama (včetně diagnózy).
Tím bych toto téma považoval za uzavřené. Taky se mi nezdá vhodné řešit takové věci veřejně.
Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.

Už nikdy nezapomenu na Boblicka!!!
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8366
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 13:05:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fýro, až se po třech dnech a dvou promazáních adminem budeš rozčilovat, jak do tebe všichni jdou, a ty chudák nebohý se jen bráníš útokům, připomeň si svůj příspěvek 4614, kde Lipanovi (který s tebou stále diskutuje slušně) nadáváš do De Billů.
Otázka č. 1: Jaký vlak a kde to projel (opakovaná)
Otázka č. 2: Jsou všichni tvoji kolegové u firmy tak trop s nervama, jako ty?
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8367
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 13:10:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lipan č.p. 200:
Trochu? :-D
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4617
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 13:11:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Němec z Ova
Tak a vy jeho tvrzení, že u vás by neprošel, hned vydáváte za fakt, že jezdí a nemá způsobilost? Tak to od vás je trochu krátkozraké, nemyslíte? A od něj hloupé, že lidem jako vy něco takového říká.
Ono bude asi rozdíl, kdyby měl nastoupit k osobce a nebo cargu, a rozdíl, když u firmy a ještě předchozí její firmy dělá déle než já (asi proto, že je nespokojen )
Asi vám neřekl, že pro svůj zdravotní stav i svého času nejezdil a byl v jiné funkci a potom se stav zase zlepšil, tak mu bylo dovoleno s tím, že periody má rozhodně častěji než rok a doktorka to prostě hlídá. Ta samá doktorka, co dělá fíry ČD a.s. myslíte, že má nějaké extra důvody strojvedoucího jiné firmy nechat jezdit s něčím závažným?
Taky nevím, co by u vás měl "lepšího" neboť tam by se ho asi v letmu nikdo neptal, kdy chce jít do práce a na jaký směny atd, aby to bylo ohleduplné k jeho stavu...

Taky se mi nezdá vhodné řešit takové věci veřejně.
Zajímavé, že já jsem to nebyl, kdo tento konkrétní případ sem nadhodil...
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4618
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 13:15:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

si svůj příspěvek 4614, kde Lipanovi (který s tebou stále diskutuje slušně) nadáváš do De Billů.

Takhle věta byla reakce na přesvědčivý "argument" typu Fýra : A teď tu o Budulínkovi
Co k tomuhle víc napsat? Nic lepšího mě nenapadlo, uznávám.
Co na tom stále vidíš "trop s nervama", když prostě někdo diskutuje jako De Bill, tak mu to prostě napíšu.

Drn tobě přijde vhodné, abych to sem napsal? (myslím ty odpovědi na tvé otázky)
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8368
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 13:47:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stačí na tu první. Když víš, kolik nadýchal, tak mu musel dát někdo dýchnout, takže už to jede, navíc už to vědí na DVI, jak jsi naznačil, tak už to není tajný.
Mně nepřijde na "a teď tu o Budulínkovi" adekvátní reakce "ty De Bille". Ale asi to máme každej ináč.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4621
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 13:55:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No takže se to jistě dozvíš
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8369
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 13:59:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jsi fakt takový tajnůstkář, nebo prostě jen kecáš a teď nevíš jak z toho ven?
No co nadělám, tak já si počkám.

Ostatně, čtou to tu občas i naši KV. Třeba se někdo ozve a upřesní.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4622
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 14:17:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To si jako myslíš, že bych si takovou věc vymyslel jen tak, že jako někdo něco projel a byl přistižen s chlastem? To nemyslíš vážně, že ne...
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8370
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 14:37:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ne. O to víc mne překvapuje tvůj v tomto případě úplně zbytečný bobřík mlčení. Proč náhle mlžíš a neupřesníš to, to víš jen ty sám.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4624
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 14:43:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn jen nemyslím, že by to bylo vhodné zde, to je celý.
Stačí když tu jiní rozebírají jiné konkrétnosti viz výše
Lipan_z_coridy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 202
Registrován: 11-2010

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 14:58:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn : SZ
Historie železnice na Jesenicku : http://heide.sweb.cz/ozeleznice.htm
Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1274
Registrován: 4-2009

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 15:08:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stačí když tu jiní rozebírají jiné konkrétnosti viz výše
Normálně by tady nikdo nic takového nenapsal, jenže: já o takovém případu nevím, vy ano? Spíš jsou to kecy JPP; k doktorovi nechodíme; že to jsou kecy z vaší blafárny, protože ne že by si to ten Exterňák vymýšlel bylo třeba jednomu externistovi osvěžit paměť.

Alespoň jste od jisté doby přestal se zbytečnými narážkami na svého 1/5 zaměstnavatele.
Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.

Už nikdy nezapomenu na Boblicka!!!
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4628
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 15:26:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Alespoň jste od jisté doby přestal se zbytečnými narážkami na svého 1/5 zaměstnavatele

A to je který? Nevzpomínám si, že bych s něčím přestal, natož abych změnil názor.

To "osvěžení paměti" bylo ovšem hodně mimo mísu a zkomolené nedostatkem informací o celé situaci, víme?
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8371
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 15:36:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já nevíme, mohl bys mi osvěžit paměť, jak to bylo nezkomoleně?
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4630
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 15:53:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ono není důvod to rozmazávat, stačí když ten trouba podává takové informace někomu jako Němec, aby to sem vyblil
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8372
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 15:59:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aha, takže k věci jako obvykle nic. Hmm. To pak ale vypadá, že ten kecálek jsi tady ty.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4631
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 16:01:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Napsal jsem k tomu dost, myslím, že až příliš.
Klidně si mysli co chceš, ty to máš stejně jasně daný, protože víš, že jezdíme 50 na Op, papíry si kupujeme, nikdo nás nekontroluje a proto si jezdíme jak chceme, bo to říkali u vás na blafárně, tak je to pravda.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8374
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 16:12:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aha, to jsem tu někdy někde psal? Můžeš mi osvěžit paměť, kde a kdy?
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4633
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 16:17:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No těch 50 jsi mi uváděl, že jeli zlí soukromníci, se kterýma jsi se svezl kdysi, přes přejezdy na Op, tak to dělají všichni, to se rozumí přece
A zbytek je taky přece tvůj obecký názor, že soukromníky nikdo nekontroluje, takže si vlastně jezdí jak chtějí, nedodržují zákony, ani předpisy, a teď už si dokonce dovolili jezdit bez zdravotní způsobilosti, tak to už je vrchol všeho.
Prostě konkrétní věci o konkrétních lidech tady veřejně neřeším, to tu blijí jen troubové.
Já jsem třeba ten případ s ešusem nadhodil, protože jsem myslel, že tohle samozřejmě budeš už vědět, ale rozhodně nemám v úmyslu tu někomu dělat "reklamu".
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8375
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 16:34:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo, to jeli. A opakovaně, máš recht. To bych si já s ešusem, co může řídit každý trouba se 4ma v krvi (tedy i já, huráá! :-) a všechno dělá za mne, nedovolil. Kolega si to loni omylem dovolil, a aniž by něco ohrozil (přejezd byl uzavřený a pod dohledem zabezpečováků), druhý den měl flastr jako kráva. Ještě teď mu běží žlutá, o peněžním postihu ani nemluvě.
Jeden z Vás
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.201.48.27
Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 18:26:23    Odkaz na tento příspěvek  

Dotaz pro pana DRNA - reakce na toto:
"Odesláno Sobota, 19. února 2011 - 23:57:40
N z Ova:
Stačilo mi vézt šrotový konvoj z Úl přes Nbk do Třebové. 2x 141, 3x753, 3x751 a 4x771. To vše tažené 123014, která jela na GO. 30Km/h v celé trase. Cesta trvala 16,5 hodiny, nástup ve 2 ráno. :-Q"
To Vám nevadí, že něco porušujete (16,5 hodiny v kuse bez přerušení!!??) - 13 hodin a dost, myslel jsem si, že zrovna Vy si takové věci pečlivě hlídáte.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4639
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 18:41:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

(16,5 hodiny v kuse bez přerušení!!??)

To dělají jen soukromníci
ivoš
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.102.167.15
Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 18:59:43    Odkaz na tento příspěvek  

Tak jsem si spočetl, kolik je 16,5x30. :-)
ivoš
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.102.167.15
Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 19:01:14    Odkaz na tento příspěvek  

Bez přerušení, samozřejmě.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8381
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 19:28:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jeden z Vás:
Nevím, jak u vás, ale v DKV Ústí se takové vlaky vozily ve dvou fírech. A dva jsme tam byli. Právě z důvodu možného prodloužení jízdy, aby to dojelo do cíle. Také proto, že se při dobírání mašin v Nymburce muselo šíbovat na Žosku a tam dělat brzda na mašinách, odvěšovat, svěšovat. A jestli sedím za jízdy za kolem, nebo na verpánku, je to stejnej vopruz, odjet to musím celé. Kolega jel do Kolína. Já z Kolína dál.

ivoš:
A co jako? Myslíte, že se třicítkou přes den dá jet do třebové bez zastavení? Stáli jsme na každém pankejtu, samozřejmě.
Sokr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 535
Registrován: 5-2005

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 20:05:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A jestli sedím za jízdy za kolem, nebo na verpánku, je to stejnej vopruz, odjet to musím celé. Kolega jel do Kolína. Já z Kolína dál.
Sorry,asi to špatně čtu. Jaký je rozdíl, jestli je jeden v práci 16,5 hodiny, nebo dva, kteří tam dřepí také 16,5 hodiny (viz první věta vašeho vyjádření)? Který tedy měl v průběhu směny přerušení nebo odpočinek na lůžku?
Na životě je nejkrásnější jeho rozmanitost. Každý den tě nasere někdo jiný.
http://www.nahouby.estranky.cz