K-report
 

Archiv diskuse Fotografování %26%2343; fotograf... do 09. 05. 2015  

Diskuse K-report » Archiv 2015 » Železnice » Fotografování + fotografové + fotografie » Archiv diskuse Fotografování %26%2343; fotograf... do 09. 05. 2015 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1531
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 30. dubna 2015 - 20:32:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mn2,dokážeš někde najít nějakou srovnatelnou modrou? Najbrt?

Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5286
Registrován: 2-2009
Odesláno Čtvrtek, 30. dubna 2015 - 20:53:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo, dokážu - školní vodové barvy - modř kobaltová.Nepřiliš sytá.
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1532
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 30. dubna 2015 - 21:01:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže nějak takhle?

Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1533
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 30. dubna 2015 - 21:07:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MN2: Mám tu od Kolmixe jednu fotku, mohlo by to vypadat nějak takhle?


Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5287
Registrován: 2-2009
Odesláno Čtvrtek, 30. dubna 2015 - 21:11:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ne Jardo, modř kobaltová byla za mého účinkování na ZDŠ světlejší a jako bys do ní kápnul nepatrně zelené. Asi jako Sky type S anglického letectva ale zse sytější Vidím, že i vodovky už nejsou to, co bývaly....[happy]
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5288
Registrován: 2-2009
Odesláno Čtvrtek, 30. dubna 2015 - 21:14:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad T476.0501 - chybí tomu trochu žluté, nebo zelené.
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5289
Registrován: 2-2009
Odesláno Čtvrtek, 30. dubna 2015 - 21:20:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad476.0501 - z šedého rámu můj blbomonitor vidí koukat červenou
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1534
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 30. dubna 2015 - 22:08:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MN2, já si nedělám nároky na nějaký absolutní barevný sladění. Jednak ani nevím, jak to doopravdy má vypadat (a tvůj popis není zrovna superpřesnej), a druhak ten sken je klasiká hnědosrajda.

Takle?



Pro ilustraci srajdasken:

Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1535
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 30. dubna 2015 - 22:26:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jinak Sky type S není modrá s kapkou zelený, ale vyblitá zelená :-(


Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4318
Registrován: 6-2004

Odesláno Čtvrtek, 30. dubna 2015 - 22:35:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1536
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 30. dubna 2015 - 22:49:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tu jsem myslím taky editoval já... [wink]

Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1537
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 30. dubna 2015 - 22:51:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 822
Registrován: 8-2010

Odesláno Čtvrtek, 30. dubna 2015 - 23:19:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hele, teď už ale deformujete realitu, každá fotka má jinou barvu... že se nestydíte. [lol]

Tohle je Apple , ty vole!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1538
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 30. dubna 2015 - 23:42:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jako fotka z roku výroby a o X let později...?

Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5290
Registrován: 2-2009
Odesláno Pátek, 01. května 2015 - 04:48:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chary - co bys taky čekal od starýho sklerotickýho dědka ?[biggrin] Ale ten druhej pokus na T476.0501 už ve mě probouzí pocit reality.[ok]
Ale nelam si s tím hlavu. Víš kolik odstínů červené nosily Sergeje ?
Sky type S = Duck Egg Blue je barva modrá. Pojednání o ní by vydalo na román. Dlouho jsem byl kitař WW II v oboru letadel.
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5291
Registrován: 2-2009
Odesláno Pátek, 01. května 2015 - 05:15:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chary - ta plechovčička s emailem je důkaz běsnění výrobců barev při hledání reality. V Anglii se vedly rozsáhlé debaty / jako tady [proud]/ jaká že to barva vlastně byla. Nikdy neskončily ani shodou ani jedinou pravdou. Vždycky někdo vyhrabal nějaký nový vzorek, dokument...
Je to marný, je to marný, je to.....
Kolik proměnných působí na barvu - email ? Kolik proměnných působí na barevnou fotografii ?
Jediná, definitivní pravda nebude existovat nikdy.
A to platí v plné míře i pro má tvrzení, moje kalibrované oči, moji děravou paměť.[uhoh]
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1539
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 01. května 2015 - 10:09:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A kterou duck egg blue máš konkrétně na mysli? [uhoh]

Navíc, tohle moc vyblitě nevypadá a ten řidičák jsem na několika fotkách tuším už viděl a vypadá to docela věrně, na ty podmínky, že. [wink]

Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5292
Registrován: 2-2009
Odesláno Pátek, 01. května 2015 - 13:52:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chary - asi těch 5 vajec. Řeč byla ovšem o T475.1502 ne o T476.0501.
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1540
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 01. května 2015 - 14:22:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aha, no teď mi došlo, že to jsou dva různý krámy [rofl]

Tak jsem teda vzal fotku z prototypů a snažil se jí trošku narovnat, myslíš, že by ta mašina mohla teda vypadat nějak takhle?


Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5293
Registrován: 2-2009
Odesláno Pátek, 01. května 2015 - 14:33:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo, mohlo.Mám někde celkem slušnou fotku z archivu ČKD ale nemůžu jí najít. Neboli jsem ve stádiu,kdy je příhodnější říct ,, měl jsem"....
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1541
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 01. května 2015 - 16:08:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokračujem. Tohle se ti nezdálo, udělal jsem edit z originálu, co taklhe?


Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5294
Registrován: 2-2009
Odesláno Pátek, 01. května 2015 - 16:50:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nee, Jardo, ta předchozí je lepší
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1542
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 01. května 2015 - 17:10:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobře, další pokus?


Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5295
Registrován: 2-2009
Odesláno Pátek, 01. května 2015 - 17:59:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jardo, téměř originál [ok]
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1543
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 01. května 2015 - 18:36:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kam to mám ještě hnout?

Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5296
Registrován: 2-2009
Odesláno Pátek, 01. května 2015 - 20:30:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chary - já už bych nehýbal nikam. Leda snad, ale nevím v čem to děláš, v Zoneru je funkce ,,živost" barvy - trochu to rozsvítit.
Ale to se ptáš toho pravýho - nedouka digitálního.
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1544
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 01. května 2015 - 20:33:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Živost taky umíme. Co takhle?


Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
ze škodovky
Neregistrovaný host
Odeslán z: 185.15.111.26
Odesláno Pátek, 01. května 2015 - 20:41:02    Odkaz na tento příspěvek  

hmmm...ale někdy dokáže pěkně pozlobit!!teď zrovna běhá ůžasně[happy]
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5298
Registrován: 2-2009
Odesláno Pátek, 01. května 2015 - 21:50:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chary - trefa Jardo, takhle ji pamatuju....[ok]
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1545
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 01. května 2015 - 23:31:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky :-) tak aspoň k něčemu to bylo. Takhle nějak si představuju spolupráci [ok] [masinka] [satan]

Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2051
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 04. května 2015 - 19:40:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kolmačka: Po více než dvou týdnech, co jsi vyhlásil kvízovou otázku na téma galerie ŽP:
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=3326037
to vypadá, že těch autorů se "znásilněnou individualitou" je:

a) je zcela zanedbatelné množství
b) je zcela zanedbatelné množství a rekrutují se z těch, kterým byly zamítnuty nepovedené fotky
c) je zcela zanedbatelné množství a rekrutují se z těch, kterým byly zamítnuty nepovedené fotky a nemaj koule na to, aby to napsali veřejně a nadále o tom budou akorát plkat na akcích, kterých se účastníš, což je tvoje, ničím nedoložené tvrzení

Jak bys jako pořadatel vyhodnotil výsledky "kvízu"?
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 823
Registrován: 8-2010

Odesláno Pondělí, 04. května 2015 - 23:10:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

[proud] [ok]

Tohle je Apple , ty vole!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Adam Lanc
Neregistrovaný host
Odeslán z: 31.30.62.132
Odesláno Úterý, 05. května 2015 - 19:04:07    Odkaz na tento příspěvek  

Já taky souhlasím s Rosťou ale asi nemělo cenu to tu psát, protože vás zasánců ŽP tu byla dost přesila.
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1548
Registrován: 3-2010
Odesláno Úterý, 05. května 2015 - 19:17:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Adam Lanc Neregistrovaný host Odeslán z: 31.30.62.132
Odesláno Úterý, 05. května 2015 - 19:04:07

Já taky souhlasím s Rosťou ale asi nemělo cenu to tu psát, protože vás zasánců ŽP tu byla dost přesila.



No, Adame Lanci, může bejt. Čímto, že prý sdílíš IP s... moment... jakýmsi... Kolmixem? Rozhodně to dodává na věrohodnosti, to se musí nechat [ok] [kladivo]

Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Poljaq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 638
Registrován: 6-2006
Odesláno Úterý, 05. května 2015 - 19:24:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asi Gagarinův (Kolmixův) bratr [lol]

"Nechápu vyhrazené pruhy pro autobusy, proč by měli být chudí lidé v cíli dřív než já?", Jeremy Clarkson
Adam Lanc
Neregistrovaný host
Odeslán z: 31.30.62.132
Odesláno Úterý, 05. května 2015 - 20:48:15    Odkaz na tento příspěvek  

Koukám že už to máte opravdu rozdaný na max. Z IP adresy určitě něco odhalíte. MAC adresa vám taky souhlasí? Třeba má jen stejného poskytovatele. Jděte se s vycpat s vašim přístupem.
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8844
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 05. května 2015 - 20:59:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

protože vás zasánců ŽP tu byla dost přesila.

Bože co to tady blábolíš ??
Jakých zastánců ŽP ??
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2052
Registrován: 9-2006
Odesláno Úterý, 05. května 2015 - 21:07:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A v čempak s Kolmačkou souhlasíš, Adame? Můžeš být konkrétní?
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 824
Registrován: 8-2010

Odesláno Úterý, 05. května 2015 - 21:57:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Adam Lanc konkrétní těžko bude, on si chtěl jenom odplivnout hořkou slinu. Tak mu to dopřejme.[lol]

Tohle je Apple , ty vole!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
151.236.23.136
Neregistrovaný host
Odeslán z: 151.236.23.136
Odesláno Úterý, 05. května 2015 - 23:30:06    Odkaz na tento příspěvek  

Třeba má jen stejného poskytovatele.

Se stejnou veřejnou IP, za kterou se hlásí domácí router. Nežijete-li tedy ve stejné domácnosti, jste minimálně sousedé využívající jednu přípojku. Názorové souznění je tak víceméně logické.
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5301
Registrován: 2-2009
Odesláno Středa, 06. května 2015 - 05:39:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Možná je Lanc pták, možná, že podvod je dnes součástí boje. Dnes je vskutku divná, ne moc hezká doba. Určitě je ale předpodesranost, zbabělost značně rozšířena v kombinaci s výkřiky a silnými slovy.
Nicméně nechce se mi věřit, že by R.Kolmix klesl až tak hluboko.....¨
Možná jsem naivní.
Adam Lanc
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.19.38.122
Odesláno Středa, 06. května 2015 - 16:18:08    Odkaz na tento příspěvek  

V tom že to někdy zbytečně moc přeháníte. Se vším ohledně fotek.

S Rosťou soused nejsem ale bydlím pár km od Cerhenic. O fotkách a ŽelPage jsme se bavili na okruhu a zášť na jejich autory kolem sebe vnímám taky. Žádné odplivnutí to není, jen prostý fakt. Teď píšu přes mobil, zkdyby jste zase chtěli řešit IP.
Kiki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 91
Registrován: 12-2008
Odesláno Středa, 06. května 2015 - 18:48:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


malá i VELKÁ železnice
http://www.vlacky.com
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 825
Registrován: 8-2010

Odesláno Středa, 06. května 2015 - 20:19:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Adame Lanci, když s Kolmačkou souhlasíš, tak předpokládám, že taky nemusíš moc lidi ze žp, kteří editují své fotky do nereálné podoby. [kecal]

Tohle je Apple , ty vole!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2053
Registrován: 9-2006
Odesláno Středa, 06. května 2015 - 21:40:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Adam Lanc: O fotkách a ŽelPage jsme se bavili na okruhu a zášť na jejich autory kolem sebe vnímám taky.

Z jakého důvodu se projevuje zášť na autory fotografií galerie ŽP, kterou vnímáš kolem sebe?
Kteří autoři lidem kolem okruhu leží v žaludku? Kdo jsou lidi na okruhu, o kterých se zmiňuješ?

Ptám se již podruhé na konkrétní záležitosti. Dokážeš odpovědět zcela věcně nebo stejně jako nynější mrtvý brouk Kolmačka budeš pouze mlátit prázdnou slámu?
Rosta_kolmix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4067
Registrován: 5-2002

Odesláno Středa, 06. května 2015 - 23:30:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Topič - Hlásím, že nehraju mrtvého broučka, jen prostě nějak nebyl čas [nene]

No, "kvíz" nedopadl zrovna dle mého očekávání, to je evidentní a samotného by mně zajímalo proč. Je opravdu dost možné, že platí Vaše tvrzení "nemaj koule na to, aby to napsali veřejně", anebo se třeba jen nechcou zaplést do zde omílaných smyček typu "a proč / a kdy / a kde / a dolož toto a tamto" - nevím, to je má doměnka.
Otázkou je, co by se z toho vyvinulo, kdyby se tu nevynořila polovina administrátorů ŽP, či navíc, kdyby otázka zůstala na "nezávislé půdě" v podobě jiné než fotkové diskuze, jak jsem to původně začal. Nicméně to už jsou spekulace...
Asi Vám nezbyde než se osobně zúčastnit nějaké neŽP akce (nemusí být nutně naše), nebo vyslat nějakého "zvěda" [biggrin]

Adam Lanc - Netvrdil mi tu předevčírem někdo, že na K-čko už ze zásady nechodí? [biggrin]

Poljaq - Kdybyste znal mého bratra, tak byste věděl, že to bych to opravdu byl spíše já než on. Teď navíc žije hokejem (což mi nehrozí), takže tuto možnost škrtněme [wink]

Adam Lanc - Já bych to záští nenazýval, možná despekt, to je to správné slovo.

Topič - S Adamem jsme se cestou z práce z okruhu (rozumějte ŽZO) bavili o ŽP - tedy my dva, předpokládám, že tím tedy nebyl myšlen žádný okruh lidí...

www.prototypy.cz - Stránky, které vytváříte Vy všichni!

Další stránky, na kterých pod hlavičkou KMD, o.s. dělám:
www.prototypy.cz/sergeje a www.prototypy.cz/tovacovka
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1549
Registrován: 3-2010
Odesláno Středa, 06. května 2015 - 23:46:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kolmixi, seš si vědom toho, že kdokoliv ze správců ŽP* má zde na K předem hendikep? Navíc jsem nabyl dojmu, že krom správců ŽP se tu vyrojili lidi, kteří nemají se ŽP buď vůbec nic společnýho, nebo tam jen přispívají fotkami, a sami mají se správci "svejch problémů dost", přesto mi nepřišlo, že by ti nebo ti měli potřebu nějak kydat, aspoň ne tak, jak sis asi nejspíš představoval. Čimpato? [wink]

* navíc někteří současní správci jsou těmi správci relativně nepoměrně kratší dobu, než by měl trvat onen problém ŽP. Jinými slovy, v daném kontextu nelze např. Poljaqa (alias BBvK) považovat za správce ŽP, který by měl nějakou velkou měrou přispívat k onomu mnohaletému despotickému brutálnímu potlačování kreativní a pestré individuality autorů, protože to dělá teprv asi půl roku [biggrin] navíc, jak se ukázalo, on se tou ŽP nechával ve své individualitě utiskovat víc než děkádu předtím, než nějaká ŽP vůbec mohla vzniknout, a víc jak dvě dekády předtím, než se sám stal utiskovatelem [rofl]

Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Rosta_kolmix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4068
Registrován: 5-2002

Odesláno Středa, 06. května 2015 - 23:56:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chary - No já myslel Tebe a Topiče (tedy jestli jsem správně pochopil, že aminů je v galerii 5) [wink] a "tak napůl" MadNoodleho - snad se neurazí, ale trošku ho znám, takže věřím, že si zachovává nadhled [biggrin]

BBvK jsem mezi zamýšlené osoby neřadil, ani nevím, že patří mezi adminy.

www.prototypy.cz - Stránky, které vytváříte Vy všichni!

Další stránky, na kterých pod hlavičkou KMD, o.s. dělám:
www.prototypy.cz/sergeje a www.prototypy.cz/tovacovka
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2054
Registrován: 9-2006
Odesláno Čtvrtek, 07. května 2015 - 03:39:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rosťa Kolmix: Ty zas plácáš hlouposti jednu přes druhou.

No já myslel Tebe a Topiče (tedy jestli jsem správně pochopil, že aminů je v galerii 5)
Tos teda pochopil blbě a jak to, že to nevíš správně, když jsi, jak jsi tvrdil, studoval fungování ŽP? Tady si je můžeš přepočítat.
http://www.zelpage.cz/group.php?id=2
2 z 10 jsou polovina?

BBvK jsem mezi zamýšlené osoby neřadil, ani nevím, že patří mezi adminy.
Jak to, že to nevíš, když jsi studoval fungování galerie?


Asi Vám nezbyde než se osobně zúčastnit nějaké neŽP akce
Já tedy přesně nevím, čím myslíš ŽP a neŽP akci, ale ŽP pořádá 1-2 jízdy (akce) za rok a prozatím jsem ještě ani na jedné nebyl. Fotím na veřejných akcích, neŽP fotoakcích, běžný provoz. Tak nevím, čeho bych se ještě měl zúčastnit.
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5303
Registrován: 2-2009
Odesláno Čtvrtek, 07. května 2015 - 05:51:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

R. Kolmix - bez obav, řídím se svým vlastním rozumem. Sám si vařím, sám si peru.
A deformovat, ovlivňovat se nenechám ani z jedné strany, na to už jsem moc starej.
Ovšem na druhé straně mě nikdo z ,,kruhů blízkých ŽP " nikdy, ani náznakem nezkoušel ani deformovat, ani omezovat v tvůrčím rozletu, ani nic podobného.

A o rady jsem si řekl sám, když jsem zjistil, že umím hovno.
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1550
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 07. května 2015 - 10:18:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já bych jen opravil ten překlep, protože letmým pohledem tam těch správců vidím 11.

MN2, nojo, vidiš to, Ivane, chvíli máš svou hlavu, svůj názor, nekydáš a hned je z tebe poloviční správce galerie ŽP [rofl]. Tak to abychom z tebe udělali aspoň nějakého čestného polosprávce.

Jinak, co se tak dívám na účastníky debaty, tak:
JND, Bobik, pacient (nereg), Chary, Topič, DeltaCze, TB (nereg), Kolmix, MN2, Nick, Perník, Klokan, Jamamoto, Ataner, Joe, Tom754, Lofofor, Honzinus, Žížoun a Poljaq. To jsou jména, která se tu vyjadřovala k jádru věci.

Z nich vidím tři správce galerie ŽP (v současnosti 27 % týmu), jednoho správce portálu ŽP (víceméně pouze upřesňoval některé notorické nesmysly), šest bývalých či současných přispívajících autorů a

deset lidí, kteří alespoň pro mne na první pohled nemají se ŽP nic společného, nebo to z jejich přezdívek nedovedu určit.

Přitom mi to přišlo, že jak lidi, kteří trpí pod útlakem správců, tak ti, kteří s tím nemají vůbec nic společného, se tak nějak shodovali v nekydání. Samozřejmě že se našli ti, jejichž příspěvky byly v duchu Kolmixe, ale přišlo mi to dosti v menšině. Čimpa to?

Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5304
Registrován: 2-2009
Odesláno Čtvrtek, 07. května 2015 - 14:54:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chary - to radši ne, nemaje výtvarného cítění bych mohl dělat maximálně vrátnýho.

Já radši zůstanu u zavedeného systému ,, když jsem blbej, tak se zeptám" a u svého selského rozumu.
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2055
Registrován: 9-2006
Odesláno Čtvrtek, 07. května 2015 - 16:05:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mn2: Já radši zůstanu u zavedeného systému ,, když jsem blbej, tak se zeptám" a u svého selského rozumu.
Systém dobrej, bohužel ho ke své škodě používá málokdo. [happy]
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 826
Registrován: 8-2010

Odesláno Čtvrtek, 07. května 2015 - 21:16:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak on někdo se zeptá, a někdo jen káže blbosti a myslí si, že všechno ví správně. [kladivo]

Tohle je Apple , ty vole!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
perník
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 147
Registrován: 8-2012
Odesláno Pátek, 08. května 2015 - 08:01:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak on někdo se zeptá, a někdo jen káže blbosti a myslí si, že všechno ví správně.
Neuvěřitelný, to už snad nemůže být ani pravda[rofl]
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 827
Registrován: 8-2010

Odesláno Pátek, 08. května 2015 - 09:20:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Perníku, já se musím přiznat, že přesně takovou reakci od tebe jsem čekal. Nezklamal si. Můžu si pogratulovat, jak dobře tě znám a jak dobře tě u mím odhadnout. Už nemáš nic čím by si mě překvapil.

Tohle je Apple , ty vole!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
perník
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 148
Registrován: 8-2012
Odesláno Pátek, 08. května 2015 - 15:03:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jestli si myslíš, že je to tak super, tak si klidně pogratuluj. Mně je to fuk:-).
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 829
Registrován: 8-2010

Odesláno Pátek, 08. května 2015 - 23:39:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Perníku, díky moc, ale to mi snad radši ani nedělej. Za chvíli se budu vznášet ještě výš než ty a to už je co říct. [crazy]

Tohle je Apple , ty vole!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5306
Registrován: 2-2009
Odesláno Sobota, 09. května 2015 - 07:12:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

R. Kolmix - paranoia je svinstvo. K ŽP mám asi stejně daleko nebo blízko jako ty.
S jedinou výjimkou - že se snažím být objektivní.
S mnoha jedinci z ŽP jsme si vjeli do fousů ale snažili jsme se pochopit a vydiskutovat problém.
Vydiskutovat, nikoli mlejt jak kolovrátek pořád to samý a konkrétní důkazy nepředložit.
Toť zásadní rozdíl mezi námi dvěma. Ono je jich víc - např., že nazývám věci pravými jmény.
Že zkurvenou fotku označím jako zkurvenou a ne dokumentační a to včetně svých vlastních.
Že nemám známé, kteří označují blafání při cestě z práce za výstup div ne všelidového hlasování.
A dalo by se pokračovat.....
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 830
Registrován: 8-2010

Odesláno Sobota, 09. května 2015 - 08:36:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já když to vezmu trošku ze širšího pohledu, ono na světě není jen focení vláčků, autobusů apod. Ale to někteří ultras a kindroši asi stále nechápou, dělají ostudu akorát sami sobě. [kladivo]

Tohle je Apple , ty vole!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/