Diskuse K-report » Archiv 2016 » Železnice » RegioJet » Archiv diskuse RegioJet do 05. 12. 2016 předcházející | další

Archiv diskuse RegioJet do 05. 12. 2016

dolů
   autor příspěvek
Pátek, 02. prosince 2016 - 09:48:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 884
Registrován: 5-2014
Babilon: Tak je pravda, že Jančura říkal, že je schopen "zítra" začít uznávat jízdenky, ale že ČD to brzí. Nic mu ale nebránilo se dohodnout s Leošem, aby to uznávali vzájemně.
Ernie
Pátek, 02. prosince 2016 - 10:36:14  
Neregistrovaný host
85.71.191.123
Jančura říkal, že je schopen "zítra" začít uznávat jízdenky

Jančura taky říkal (OVM nedávno), to o čem zatím nikdo nemluví- že společná jízdenka pro všechny dopravce bude bez všech slev, a proto taky ve srovnání s dnešními cenami na jejich trasách celkem dost drahá. Proč by se do toho ti dva měli hnát, když si stejně na jejich místenkové vlaky bude muset majitel takové jízdenky přikoupit místenku (sice zdarma, ale musí)? Akorát by si na ně někteří ukazovali, že jejich vzájemná jízdenka je nejdražší ze všech a že je to zase špatně a všechno má být jinak a všichni jezdit zadarmo.
Pátek, 02. prosince 2016 - 10:49:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 885
Registrován: 5-2014
Ernie: Ano, souhlasím. Jak je ale vidět, o vytvoření této jízdenky žádný z dopravců příliš nestojí. Proto tvrdit, že "to blokují ČD" je poněkud zcestné.
Pátek, 02. prosince 2016 - 11:34:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1481
Registrován: 7-2002
zdraží cestování o skoro 60 procent mezi Mostem a Plzní u spěšných vlaků.
já teda nevim, jen jsem si v rychlosti porovnal pár úseků a to dokonce s cenami s In25, abych vzal v potaz, že velká část cestujících ji vlastní, a ještě na eshopu, a dražší to sice s GWTR je, ale mně to nepřijde jako 60 %: Plzeň - Plasy ČD 41,- / GWTR 43,- , Plzeň - Žatec ČD 99,- / 115,- , Plzeň - Most ČD 149,- / GWTR 173,-. A u objednávané dopravy je jízdné tématem už při výběrovém řízení a každopádně by do něj měl mluvit i objednatel. Pominu-li věrnostní slevy pro místní, tak pro přespolního je pak třeba 5% sleva na zpáteční, zatímco u ČD je zpáteční prostý dvojnásobek, ale chápu, že to už nemusí být atraktivní pro každého.

to o čem zatím nikdo nemluví
.. přesně, vůbec nechápu, že tenhle základní logický problém se u toho tématu nevyslovuje na prvním místě - jak někdo chce donutit open access dopravce k jednotnému jízdnému, když výše jízdného je jedním z hlavních atributů, kterými si konkurují. A navíc mají poměrně odlišný způsob cenotvorby a hodně rozmanitou výši jízdného i v rámci vlastních nabídek. Řešení je jedině právě takové, jak cituje Ernie, takže ani Jančura nemuže nabízet něco, co by ve skutečnosti publikum uspokojilo.
Pepa_kox
Pátek, 02. prosince 2016 - 12:38:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4398
Registrován: 9-2005
zatímco u ČD je zpáteční prostý dvojnásobek

Opravdu?
RIP Vlado Štancel 1964 - 2016
Jeho Vysost
Pátek, 02. prosince 2016 - 12:51:24  
Neregistrovaný host
94.230.152.11
Jednotné jizdne, Praha Ostrava tvrdý full fare za 600,- s nutnosťou získať miestenku na povinne miestenkove vlaky, podľa slov obhajcov idem prvým čo príde nie je problém si za túto službu priplatiť. Viem si to predstaviť aj tak, že časom budú na staniciach automaty, kde zadam z do a výhodi mi to ceny najbližších vlakov a podľa toho sa rozhodnem, u koho kúpim v automate listok.
Slim, ta obhajoba je nezmysel, peniaze za ten objednaný autobus budú stále, takže je jedno, či pár ľudí odvezie on alebo Jancura. Celý problém je v ješitnosti hejtmana a jeho zneužívaní fcie, inde nie sú nedotovane spoje problém len zrazu pri Krumlove áno, toto môžu veriť len veľmi jednoduchi ľudia.
Čo sa tyka preukazov, za 6 rokov sa mi nestalo, aby nebola kontrola preukazov či už u LE alebo RJ, zato u CD sa to stávalo, že sa sprievodca ani nedostavil, ale to fakt len v špičkách.
Pátek, 02. prosince 2016 - 13:56:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1482
Registrován: 7-2002
podľa slov obhajcov idem prvým čo príde nie je problém si za túto službu priplatiť...
Určitě muže být, já jen fakt nemám nejmenší představu, jaký podíl takové případy tvoří mezi lidmi, kteří po tomto volají (resp., kteří by to opravdu využili)

zatímco u ČD je zpáteční prostý dvojnásobek
Jo tak u pokladny to je taky 5%, bral jsem v rychlosti ten eshop, tam mi to tak vyskakovalo. V rámci objektivity nutno dodat, že i tak je to levnější než se zpáteční slevou na papírovou jízdenku. Čímž mi došlo, že na delší relace mezi městy bývají pro eTiket často jiné ceny (akční, včasná - i při nákupu před odjezdem) a tady ten Žatec i Most bude asi taky ten případ.
Takže pokud by se srovnávalo s jízdenkou dle ceníku (stále tedy pro In25 u ČD) tak Plzeň - Plasy ČD 41,- / GWTR 43,- , Plzeň - Žatec ČD 114,- / 115,- , Plzeň - Most ČD 165,- / GWTR 173,- (a pak tedy ano, zpáteční slevy jsou u těchto cen pro oba dopravce stejné)

(Příspěvek byl editován uživatelem kade.)
Pedris2
Pátek, 02. prosince 2016 - 14:04:28  
Neregistrovaný host
81.200.56.55
Kolín?: Podle jízdního řádu, budou v Kolíně stavět spoje 1035/1038 Praha-Brno-Blava. Více zde: odkaz
občasný cestující
Pátek, 02. prosince 2016 - 15:14:15  
Neregistrovaný host
46.135.240.34
Nevím jestli to bylo zde či kousek vedle, ale nedávno tu někdo vychvaloval úžasné soukromníky jak při mimořádnostech informují přes SMS. Realita je bohužel odlišná.

Dnešní RJ 1010. Zpoždění 35 minut se dá pochopit, ale informace v SMS přišla až v 12:06 (zpožděný odjezd z Olomouce ve 12:10). Řazení vlaku bylo taky opačně a SMS s touto informací přišla až ve 12:08. Takže všichni cestující pobíhali po celém nástupišti silně nezvládnuté.

Krom toho internet i palubní portál stávkoval celou cestu. Jenom stevardka to zachraňovala.

Jinými slovy dal jsem RegioJetu po dlouhé době šanci a moc se teda neukázal.
pomatenci
Pátek, 02. prosince 2016 - 15:44:01  
Neregistrovaný host
95.129.98.4
Tu jde vidět, že janču..kem jezdí jen dementi co neumí nasednout do vlaku!
Pomatenci
Pátek, 02. prosince 2016 - 17:16:28  
Neregistrovaný host
90.181.0.181
Ad pomatenci: hlavně nechápaví studenti, co si myslí, že cestování žlutým je strašně in. Nedávno mi známá skuhravě říkala, že musí jet s ČD a že to bude hrozná nuda, protože to bude jen přeprava z místa na místo.
Pátek, 02. prosince 2016 - 18:53:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3858
Registrován: 8-2012
hlavně nechápaví studenti
Tak oni jsou všichni blbci, jen vy zřejmě letadlo.
musí jet s ČD a že to bude hrozná nuda
Tak já jsem v úterý jel s ČD a nuda to nebyla! O dvacetiminutovém stání na vjezdu do Babína bez jediného slova vysvětlení jsem psal jinde, no a na zpáteční cestě krom regionovy v posledním tažení (nebo takový kravál, že není slyšet vlastního slova a lidi na sebe musí doslova řvát, dělají všechny?) to bylo v regiopanteru zpestřeno příchodem jakéhosi vágusa v civilu, s přišpendlenou modrou kartičkou a POPkou (nakonec jsem teda usoudil, že i když vypadá jako vyběrač popelnic, tak funkční POPku tam zřejmě nenašel a že to tedy bude nějaký revizor či co; na otázku, jestli ČD došly uniformy, dělal že neslyší).
Nesouhlasím s vaší skuhravou známou, s ČD to rozhodně nuda není!
<font color="808080">informuji vás, že své podezření na vaše opakované páchání trestného činu pomluvy prostřednictvím tohoto internetového diskuzního fóra dle § 184 zákona č. 40/2009 Sb. v platném znění vůči mně, dalším osobám i obchodním partnerům společností, pro které pracujete, jsem předal studentům práv a stáváte se součástí jejich projektu</font>
Pátek, 02. prosince 2016 - 19:16:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 747
Registrován: 9-2014
A kde nosia revízori osob. prepravy uniformy ?[pozor]
Pátek, 02. prosince 2016 - 19:19:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8593
Registrován: 12-2009
na otázku, jestli ČD došly uniformy, dělal že neslyší).
Oni mají zakázáno mluvit sprostě jako odpověď na nablblé provokace.[wink][proud] A uniformy,stejně jako revizoři MHD, nenosí.
Pátek, 02. prosince 2016 - 19:23:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3859
Registrován: 8-2012
Já fakt nevím, jestli to byl revizor, vypadal jako vágus a nemluvil vůbec; ale to je jedno, prostě takového kouska bych u Regiojetu určitě nepotkal (nuda).
A pověření advokáti ČD jako vždy startují na první našlápnutí [happy]
<font color="808080">informuji vás, že své podezření na vaše opakované páchání trestného činu pomluvy prostřednictvím tohoto internetového diskuzního fóra dle § 184 zákona č. 40/2009 Sb. v platném znění vůči mně, dalším osobám i obchodním partnerům společností, pro které pracujete, jsem předal studentům práv a stáváte se součástí jejich projektu</font>
Honzalb
Pátek, 02. prosince 2016 - 19:24:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1158
Registrován: 11-2010
ohl: revizoři mhd například v Praze uniformy nosí. stejně jako snad ve všech německých městech.
Babilon
Pátek, 02. prosince 2016 - 19:36:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3252
Registrován: 12-2007
revizoři mhd například v Praze uniformy nosí.
Jenom někteří, ne všichni.
Jeho Vysost
Pátek, 02. prosince 2016 - 19:57:51  
Neregistrovaný host
94.230.152.11
V Los Angeles chodia rovno policajti zo špeciálneho oddelenia a uniformu majú všetci, takisto v Haagu som zatiaľ nestretol neuniformovaneho revizora. O to či uniformu má ani tak nejde, ale minimálne by mal pozdraviť, oznámiť že je kontrolór a ukázať príslušný odznak/preukaz, Inak ho možno spokojne ignorovať.
revizor z hor
Pátek, 02. prosince 2016 - 20:01:07  
Neregistrovaný host
89.203.212.123
Revizor v Praze uniformu nosí pouze v metru.
Garfield
Pátek, 02. prosince 2016 - 20:31:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12008
Registrován: 10-2004
Na RJ 1017 vystavena nahradni souprava citajici 7 vozu. [ok]
Jako vuz c. 2 jede lehatko, jinak klasicke vozy k sezeni.
Pátek, 02. prosince 2016 - 21:41:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2727
Registrován: 8-2010
revizor z hor: Přesně tak, revizoři DPP mají uniformu jenom v metru. Pan Sůra opět neví o čem píše nebo asi nejezdí po Praze tramvají, ale to nevadí chyba u ČD se najít musí za každou cenu [proud]

Revizor bez uniformy je dle mého názoru lepší než s unifrmou, protože v civilu víc "zapadne" mezi cestující a o to větší je pak překvapení při kontrole. V metru není kam utéct takže tam je kontrola v uniformě logická.
Honzalb
Pátek, 02. prosince 2016 - 21:53:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1159
Registrován: 11-2010
drážní všeználek z pendolina: jak souvisí mé tvrzení o tom, že revizoři v pražské MHD jezdí v uniformách s kopáním do Českých drah? a jen tak mimochodem, jistě víte, že metro přepraví více lidí, než tramvaje. Dovolil jsem si opravit tvrzení OHL. Toť vše.
Honzalb
Pátek, 02. prosince 2016 - 21:57:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1160
Registrován: 11-2010
advokátům ČD bych mezitím doporučil něco hezkého k nastudování.
https://www.uohs.cz/cs/verejne-zakazky/sbirky-rozhodnuti/detail-1 4347.html
Pátek, 02. prosince 2016 - 22:08:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2728
Registrován: 8-2010
Honzalb: Nechápu, proč aspoň na chvíli nedokážete diskutovat normálně bez osobních invektiv. Dělá vám to dobře?

Jinak jsem se špatně vyjádřil to s tím kopáním mělo být pro TH za to se omlouvám.

Dovolil jsem si opravit tvrzení OHL.

A já zase Vaše tvrzení, že revizoři v Praze mají uniformu. Takže správně je, že někteří ano. Tak nechápu co je za problém [happy]
Honzalb
Pátek, 02. prosince 2016 - 22:10:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1161
Registrován: 11-2010
dokážu. ale jak se do lesa volá, tak se z něj ozývá. tím bych to považoval za uzavřené.
Sobota, 03. prosince 2016 - 00:03:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10696
Registrován: 5-2004
Tak +360 uz jsem na ledkotronu hlavaku dlouho nevidel. Ted pred desatou vecer tam visel s touto cifrou zlutej z kosic s prijezdem 15.58. To uz zavani davnymi casy a dvema baltorienty v jednom dni:-D
Sobota, 03. prosince 2016 - 00:36:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2729
Registrován: 8-2010
Petr_vlček: A EN 442 Bohemia dorazila na hlavák s +401. Jo, když se daří tak se daří [andel]
Sobota, 03. prosince 2016 - 07:08:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6582
Registrován: 4-2003
Honza7887:Revizor bez uniformy je dle mého názoru lepší než s unifrmou, protože v civilu víc "zapadne" mezi cestující a o to větší je pak překvapení při kontrole. V metru není kam utéct takže tam je kontrola v uniformě logická.

Mne to zas moc logické nepřijde - ten, kdo jízdenku nemá, má na ně povětšinou vycvičené oko a pozná ihned, když nastoupí. Nakonec i za ta dlouhá léta, co jezdím s pražskou MHD jsem si poznávacích znaků revizorů v civilu všimnul i já. Byl bych nerad, kdyby mne někdo zařadil mezi černé pasažéry, protože si každý rok kupuji roční jízdenku, ale za ta léta jsem fakt stačil vypozorovat, že revizor v civilu se prostě pozná dle svého chování - evidentně nikam nejede [wink].
Neděle, 04. prosince 2016 - 10:12:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8598
Registrován: 12-2009
A policajti působící v civilu je také nutno odtajnit. Jak k tomu ti chudáci zločinci přijdou, ta psychická újma srovantelné skoro se setkáním s revizorem v MHD či vlaku, když se ukáže, že si mysleli, že jim od cilivisty nic nehrozí. To na stížnost k Šabatové...
Neděle, 04. prosince 2016 - 10:16:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3863
Registrován: 8-2012
Honza 7887: to s tím kopáním mělo být pro TH
Já nevím, co je na tom za kopání... prostě přišel vágus v civilu s POPkou (jo, vyloženě s ní "zapadl" mezi cestující) a chtěl jízdenku, což způsobilo, že cesta nebyla nuda. Nebo snad chcete říct, že popsané se nestalo? No tak mě pořešte, no.
Je mi přitom jedno, jestli "národní" revizor má nebo nemá uniformu (jízdenku mám), jen to vzhledem ke stylizaci "národního" dopravce do hogofogo firmy vypadalo... nepatřičně.

Petr_vlček: Tak +360 uz jsem na ledkotronu hlavaku dlouho nevidel
To bude akorát tím, že jste ho neviděl ráno, to měl "národní" dopravce i víc. Akorát u něj to bylo způsobeno "opožděným příjezdem vlaku ze sousedního státu", zatímco v případě Regiojetu může za prakticky celodenní zastavení provozu Kráľova Lehota - Východná (spadlé troleje) osobně Žlutozláč Jančura.
<font color="808080">informuji vás, že své podezření na vaše opakované páchání trestného činu pomluvy prostřednictvím tohoto internetového diskuzního fóra dle § 184 zákona č. 40/2009 Sb. v platném znění vůči mně, dalším osobám i obchodním partnerům společností, pro které pracujete, jsem předal studentům práv a stáváte se součástí jejich projektu</font>
Neděle, 04. prosince 2016 - 10:41:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8235
Registrován: 10-2003
T.H.: To bude akorát tím, že jste ho neviděl ráno, to měl "národní" dopravce i víc. Akorát u něj to bylo způsobeno "opožděným příjezdem vlaku ze sousedního státu", zatímco v případě Regiojetu může za prakticky celodenní zastavení provozu Kráľova Lehota - Východná (spadlé troleje) osobně Žlutozláč Jančura.

Jen by mě zajímalo, co se hlásilo na hlaváku. Předpokládám, že u obou to samé.
Proti lži se člověk strašně špatně brání, protože když se lež pěkně řekne, tak vypadá jako pravda, a někdy je problematika tak složitá, že lidé nevědí, co je pravda a co ne.
Radim Jančura ...asi o sobě...
Neděle, 04. prosince 2016 - 10:55:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 886
Registrován: 5-2014
http://brnensky.denik.cz/rozhovor/trat-mezi-brnem-a-prahou-v-zisk u-budeme-do-dvou-mesicu-rika-jancura-20161203.html
Neděle, 04. prosince 2016 - 10:57:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 887
Registrován: 5-2014
Ohl: Přesně tak. Přeci ty "civilní policajty" také každý správný zločinec pozná, tak proč by se měli skrývat :'o) Policie to dělá, protože nemá peníze na uniformy, ale pssst, je to tajné [happy]


(Příspěvek byl editován uživatelem BoH.)
Neděle, 04. prosince 2016 - 11:09:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 148
Registrován: 12-2014
Vážený pane BoH, společnost Regiojet již na trati Praha - Brno dávno v zisku je, tento pisálek slova pana Jančury klasicky překroutil. Dále platí, že jediné objektivní články na téma Regiojet, jsou od pana Súry.
Neděle, 04. prosince 2016 - 11:32:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10700
Registrován: 5-2004
No ja jen ze pendo z kosic melo v tutez dobu +60.
Neděle, 04. prosince 2016 - 11:46:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3866
Registrován: 8-2012
A co z toho plyne? (Že Jančura je zlo [happy] .)
"Pendo z Košic" prostě otočilo 241/240 někde v Liptószentmiklósi.
<font color="808080">informuji vás, že své podezření na vaše opakované páchání trestného činu pomluvy prostřednictvím tohoto internetového diskuzního fóra dle § 184 zákona č. 40/2009 Sb. v platném znění vůči mně, dalším osobám i obchodním partnerům společností, pro které pracujete, jsem předal studentům práv a stáváte se součástí jejich projektu</font>
Nesni
Neděle, 04. prosince 2016 - 12:02:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1201
Registrován: 6-2014
V článku mi připadá zajímavé:
1. chce přetáhnout lidi z aut. Zajímalo by mě, jak to chce se 3 páry spojů udělat. Kdo je zvyklý na časovou flexibilitu auta, bude se těžko přizpůsobovat takto omezené nabídce.
2. odmítá propojit své autobusy a vlaky
3. cílem vlaků Praha-Brno není odvézt nějaký počet cestujících, ale připravit ČD o 1 mld. Kč tržeb.

Regiojet_Forever:
"společnost Regiojet již na trati Praha - Brno dávno v zisku je"
Tomu bych i věřil, určitě už prodala spousty jízdenek a zatím neměla žádné náklady na jízdu vlaků. Uvidíme za ty 2 měsíce, jestli bude stále v zisku.
Neděle, 04. prosince 2016 - 12:06:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 149
Registrován: 12-2014
Vážený pane Nesni, díky skvělému ekonomickému modelu pana Jančury byla společnost Regiojet na trati Praha - Brno v zisku dávno před tím, než prodala jedinou jízdenku.
Neděle, 04. prosince 2016 - 12:15:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2
Registrován: 11-2016
Článek je opravdu zajímavý. To jsou silikony nebo Radim trpí gynekomastií?
Revizor od ČD
Neděle, 04. prosince 2016 - 19:40:17  
Neregistrovaný host
89.203.212.123
Zajímavé že revizor byl hned vagus, asi protože byl od ČD. Počítám tedy že smrděl, měl roztrhaný a špinavý hadry a ještě byl pod vlivem nějakého krabicáku. Zrovna vy T.H. jste ukázkový příklad manekýna módního katalogu... Ono totiž nejde napsat, že to byl člověk v civilu, protože byl od ČD, tak musel být hned vágus[ko]
Neděle, 04. prosince 2016 - 21:06:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3869
Registrován: 8-2012
Teda to jsem to zase vymňouk´, teď advokáti tři dny neusnou... a to jsem jen chtěl dodat příklad, že cestování s ČD není nuda (no kde byste se u RJ dočkali civila domáhajícího se jízdenky!).
<font color="808080">informuji vás, že své podezření na vaše opakované páchání trestného činu pomluvy prostřednictvím tohoto internetového diskuzního fóra dle § 184 zákona č. 40/2009 Sb. v platném znění vůči mně, dalším osobám i obchodním partnerům společností, pro které pracujete, jsem předal studentům práv a stáváte se součástí jejich projektu</font>
pacient
Neděle, 04. prosince 2016 - 21:31:33  
Neregistrovaný host
80.188.32.227
Revizor od ČD: Zajímavé že revizor byl hned vagus, asi protože byl od ČD.
No pár revizorů už jsem potkal a většina by se v "devadesátkách" ztratila. Džíska a na ní přicvaklá cedulka "REVIZOR"....rulez.[crazy] Nebo různé variace šusťáků. Taky šóóón gúúúút.[uhoh] Zlaté uniformy.[ok]
Neděle, 04. prosince 2016 - 21:42:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 47
Registrován: 5-2016
Dobrý den mám dotaz. Dne 11.12. se začne žlutě jezdit i na 260ce. Nevíte co potáhne za mašinu první spoje? Asi vectron že? Děkuji za ODPOVĚĎ
lokomotivy 749 751 770 771 720 721 a další jsou nejleší [wink] [crazy]
žlutý anděl
Neděle, 04. prosince 2016 - 22:30:58  
Neregistrovaný host
91.218.190.228
Ad Jeho Výsost. Můžete mi odpovědět na otázku?
Když bude mít moci jezdit cestující mezi Krumlovem a Budějkama se SA. co budou dělat, když přijede bus od Prahy vyprodán až do Krumlova. Kdo tedy zajistí jejich přepravu.? Já být cestujícím tak takového dopravce nakopu do koulí. A opovažte se odpovědět, že kraj to má zajistit.
Snažte se pochopit, že taková přeprava je nestabilní.
Tak jednoduché jak si "demokraté" představují to není.
Nejhorší je, že právě tito mohou za ten bordel, který v ČR je.
Jeho Vysost
Neděle, 04. prosince 2016 - 23:11:09  
Neregistrovaný host
94.230.152.11
Zluty Andel, keďže SA nebol ani nie je súčasťou dopravy organizovanej krajom, tak ťažko im budete vyčítať, že nezoberú ľudí do vypredaného autobusu. Jednoducho je to len doplnok, podobne ako medzi Presovom a Košicami, tam tiež predáva SA lístky, ak nemá vypredaný spoj a nikomu to nevadí. Ak sa vodič rozhodne nezobrat ľudí na státie u akéhokoľvek dopravcu, tiez naňho zautocite? Nie všetky diaľkové spoje beru cestujucich do susedného mesta, tie by ste zrušil tiež?
Neděle, 04. prosince 2016 - 23:41:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5933
Registrován: 5-2002
co budou dělat, když přijede bus od Prahy vyprodán až do Krumlova.

To samé, jako když pojedou místním busem a nevejdou se.
žlutý anděl
Pondělí, 05. prosince 2016 - 14:38:09  
Neregistrovaný host
46.135.60.2
Jo takhle si to představujete. Výdělek dát Jančuroj a kraj ať vozí 10 lidí z vesnic. Jo to je dobrej nápad. A že to bude kraj, tedy vás, stát o 100 000,_ na daních víc vám fakt nevadí? Opravdu začněte myslet. Naštěstí právě tohle kraj nechce.
Opravdu pánové už to nehulte, dopadnete jako Regiojet forever, který má těžké deprese a je na tom moc zle.
I když u uživatele Jeho Výsost to trošku chápu. Jako cizinci mu to nevadí. Na Slovensku si zaveďte co chcete, tady nám to nezavádějte. Dík.
Pondělí, 05. prosince 2016 - 14:58:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1585
Registrován: 12-2007
Jančurák podle idosu bude jezdit PHA-ČK i po 11. 12. 2016.
Rychlík: PRAHA HL.N.,odj. 15:05 -Praha Libeň-Nymburk město-Křinec-Rožďalovice-Kopidlno-Jičín-Ostroměř-Lázně Bělohrad-Nová Paka-Nová Paka město-Stará Paka-Roztoky u Jilemnice-Martinice v Krkonoších-Kunčice nad Labem-Hostinné-TRUTNOV HL.N.,příj. 18.53
Pondělí, 05. prosince 2016 - 15:02:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5934
Registrován: 5-2002
Jo takhle si to představujete. Výdělek dát Jančuroj a kraj ať vozí 10 lidí z vesnic. Jo to je dobrej nápad. A že to bude kraj, tedy vás, stát o 100 000,_ na daních víc vám fakt nevadí? Opravdu začněte myslet. Naštěstí právě tohle kraj nechce.

Já bych pokračoval a znárodnil třeba i pekárny, copa si má támhle Pepa píct housky a výdělek si nechat??? V zájmu základní houskové obslužnosti (prodejna u každé samoty).... Nejde jen rýžovat na prodeji housek ve velkých městech a houskárna na samotě pak stojí "100 000,_" - pěkně znárodnit a ze zisku ve městě zadotovat ztrátu v prdeli. [happy]
Uda
Pondělí, 05. prosince 2016 - 15:17:36  
Neregistrovaný host
141.0.15.127
Modrý Úpa
Co jste nám chtěl sdělit? O tom, že by nejezdil do Krumlova nikdy nepadlo slovo.
Připadám si tady mezi těmi příspěvky jako na schůzi KSČ. Opravdu proletářská žumpa. [crazy]
Jeho Vysost
Pondělí, 05. prosince 2016 - 15:35:26  
Neregistrovaný host
94.230.152.11
Dajme tomu som turista v CK a chcem do Budejovic na vlak do Linzu, RJ mi preda lístok online, zoberie bez problémov kufor a je tam stevardka, čo trochu cekne anglicky. Hlavne s tym kufrom môže turista u šoféra naraziť, nehovoriac o platbe kartou či jazykovej bariére. Suhlas s vyšším príspevkom, diktát proletariatu je tu neúprosný.
Jeho Vysost
Pondělí, 05. prosince 2016 - 15:39:35  
Neregistrovaný host
94.230.152.11
A k tym peniazom, platim dane v CR, takze sa má to týka tiež, ale viac ma štve správanie a ľubovôla toho hejtmana. A tých vašich 10 ľudí z vesnic zoberie ten dedinský autobus, rj stojí len v CK a CB
Pondělí, 05. prosince 2016 - 15:46:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10703
Registrován: 5-2004
"Dajme tomu som turista v CK a chcem do Budejovic na vlak do Linzu"

No tak vlezu v Krumlově do vlaku co jede do Budějic. Jízdní doba (pro turistu dost u [zadnice]) je někde kolem 45 minut tedy podobná tomu rychlíkovýmu busu a nemusí u toho s tím kufrem lítat po budějicích z autobusáku na vlakáč...

Mch v JŘ se nachází celoroční Ex Praha - Krumlov s jízdní dobou 2:48. Tipnu si že to turisty docela naláká - tedy ty co si nemyslej že jsou v nějaký africký či jihoamerický rozvojovce kde se dálkovka jezdí busem.

A pokud pojede na nějakej Moldau - Donau nebo podobný tak letos ještě třeba i za stejnou cenu z toho Krumlova jak z Budějic.
žlutý anděl
Pondělí, 05. prosince 2016 - 15:51:42  
Neregistrovaný host
46.135.60.2
Ad Hk proč vkládáte mě do úst něco, co jsem neřekl.?
Jeho Výsost vy máte divoké sny. On se kufr nedostane do linkového autobusu? Uf, vy jste tedy humorista.
Proč se snažíte mlít něco o proletářství? Jeto stejné, jako kdybych vás nazval fašistou. Tenhle primitivismus vás naučili kde.? Taháte sem věci, které s tím nesouvisí. Ale díky, že jste se odkopal.
Mladějov
Pondělí, 05. prosince 2016 - 15:59:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9111
Registrován: 3-2007
Teda pánové, víte, kde je v ČK busnádr a jak je to daleko a hluboko [proud], tedy jaký krpál z cenra, natož busnádru, na vlakové nádraží ? MHD parodií.
Proti tomu je v to Budějcích pár metrů po rovině.
Mladějov
Pondělí, 05. prosince 2016 - 16:04:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9112
Registrován: 3-2007
Ad Ex Praha-Krumlov - já tam vidím letní omezení na zrychleném Os snad nepřímém - každopádně tím, když jezdil přímý R Šumava, turisté jezdili docela dost, mladí Američané, Japonci (a to jezdila hodně ošumělá souprava 3x Bc).
Pondělí, 05. prosince 2016 - 16:34:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1586
Registrován: 12-2007
Debil: Urážky si nech na doma na svou matku, u které bydlíš i ve svých 40 letech, soudruhu. Skupina RegioJet měla podle některých médií přijít o licenci na linku Praha-Krumlov od 11. 12., tak mě zajímá, kde je pravda.
Rychlík: PRAHA HL.N.,odj. 15:05 -Praha Libeň-Nymburk město-Křinec-Rožďalovice-Kopidlno-Jičín-Ostroměř-Lázně Bělohrad-Nová Paka-Nová Paka město-Stará Paka-Roztoky u Jilemnice-Martinice v Krkonoších-Kunčice nad Labem-Hostinné-TRUTNOV HL.N.,příj. 18.53
Polaanek
Pondělí, 05. prosince 2016 - 16:43:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 530
Registrován: 10-2004
No, jízdní řád zde. U všech spojů v "kladiva" a některé v so, ne, svátek, není možný nástup v ČB směr ČK. A opačně, z ČK není možné jet do ČB.
application/pdf
RJ.pdf (81.8 k)
Pondělí, 05. prosince 2016 - 16:47:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4034
Registrován: 12-2004
R 1463Úpa: Licenci končila platnost, pokud se nepletu. Nově musí jezdit SA s omezením na ČK - ČB v kladiva u většiny spojů a některých víkendových. Konec licence ve smyslu ukončení linky jako takové nadobro, bylo nedorozumění zejména díky některým novinářům. Jestli to někdy zvažoval Jančura, nevím.
Pondělí, 05. prosince 2016 - 17:31:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4728
Registrován: 5-2007
Výsosti,být já v turistově těle,co má trochen přehled,tak když to musí být,tedy rozhodně na vlak do Lince nepojedu busníkem do Budějc a je ganz egál jakou by měl barvu,ale do Kaplice.A na těch 15 km si klíďo píďo vezmu i taxála( což se stává v reálu celkem často).A tím pádem ani žlutý bus k životu nepotřebuji.

(Příspěvek byl editován uživatelem Paveldacicky.)
[kecal] Jsem bílý,nevěřící,heterosexuální muž a ještě k tomu navíc xenofob a nacionalista.Kde se mám jít udat?