Diskuse K-report » Archiv 2016 » Automobily, lodě a letadla » Youngtimery » Archiv diskuse Youngtimery do 28. 03. 2016 předcházející | další

Archiv diskuse Youngtimery do 28. 03. 2016

dolů
   autor příspěvek
Úterý, 08. března 2016 - 14:59:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8353
Registrován: 5-2002
Ať žije MDŽ! Včera jsem zajel pro dítko na koně piánem za sluníčka a dneska tohle...

Úterý, 08. března 2016 - 15:09:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3298
Registrován: 11-2006
Májnéjmis: koukni, mně je 28 a asi jsem staromódní, ale raději si s kamarádem zajdu na pívo, než vysedávat u počítače. Jelikož si svou pracovní dobu víceméně dělám dle sebe, můžu si na net net přes den zajít. Někdy více, někdy méně. Ale většinou příjdu domů a chci mít od počítače klid a raději se jdu projít do lesa, stejně tak o víkendech nechci počítač vidět. Takový FCB je super, že člověk může být v kontaktu i s někým, s kým by asi jinak nebyl, na druhou stranu, za opravdové přátele považuji ty, kteří si najdou ten "fyzický" čas. Takže já zrovna nepatřím k těm, kteří od rána do večera čumí do počítače a jsou závislí na Facebooku. Byť mám chytrý telefon a úplnému odtržení od netu se neubráním kvůli práci.
Mimochodem, psy mám rád, takže pokud potkám neuvázaného psa, většinou se s respektem skamarádím :D Mimochodem, zrovna u nás brojíme proti vyhlášce nakazující psům nosit náhubky, i když jsou na vodítku, a to ani psa nemám. Praha to nedovolila a tady se to schválí..

Každopádně K-report jsem bral jako fajn zpestření kde člověk může pokecat se stejně ujetými lidmi..a tak jsem ho navštěvoval hojně docela rád.

(Příspěvek byl editován uživatelem mirous.)
Úterý, 08. března 2016 - 15:17:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1251
Registrován: 4-2014
353. A to se mi líbí. V Karviné je skoro 10° a spozamraků se tlačí sluníčko a o 250 km dále taková nadílka. Tohle by se mi hodilo tady, ať se kšefty trochu hejbou.
Májnejmis...
Úterý, 08. března 2016 - 15:53:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 139
Registrován: 5-2014
Mirousi, s loučením ještě počkej, říká se, že je to tady návykový [wink]

M100, tady spíš fotíme auta, značky jenom, když se tam přimotaj.
Ale jinak jo, o tom pozadí píšu Mirousovi o příspěvek nad tím (když se jedná auto i s čitelnou registrací, asi nezbyde, než to auto do mrtě okrájet).
Holt když z pozadí určí přesnou lokaci na první pohled cenzor, tak ti to smaže.
V tomhle už pak spíš záleží, kdo (s jakými znalostmi místopisu) u toho zrovna sedí.
Dobře to není, ale co s tím?

EDIT: fujhrubka

(Příspěvek byl editován uživatelem Májnejmis....)
Úterý, 08. března 2016 - 19:44:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3301
Registrován: 11-2006
Já se neloučím úplně, jen už vzdávám nějaké focení aut. Klidně ať je to tu jen samé písmenko. Redakce si podkopla nohy sama sobě a ještě dělají mrtvé brouky..ať si to užijí.
Úterý, 08. března 2016 - 20:34:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 21
Registrován: 2-2014
Mirous, zpět k smysluplný debatě. Řešíte všichni blbosti, místo youngtimerů. Ruská auta stále prodáváme, pětidvéřové Nivy vozíme pravidelně, jak do ČR tak do dalších zemí, jako Německo. Pár desítek jich po republice jezdí a další budou. Nejvíc zelené - tmavé i světlé, ale tenhle týden jde na sever Čech jedna stříbrná.

Jak Nivy, tak i další produkty jsou vpodstatě youngtimery už při sjezdu z výrobní linky, protože např. UAZ 452, nebo Hunter vypadají skoro stejně jako v 80. letech.
Přidám web: www.russianvehicles.eu Zatím funguje starší web, letos bude spuštěn nový na uvedené adrese [happy] . Ta auta jsou v dnešní době jedinečná, nikdo jiný nevyrábí tak jednoduché terénní vozy. A je s nima velká zábava :D
Doporučuju i firemní FB, tam jsou celkem aktuální fotky. https://www.facebook.com/madeinrussiacz/
Úterý, 08. března 2016 - 21:05:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6235
Registrován: 12-2005
Jedna 5dv niva je v Plzni na Doubravce Pavel2 jí má v podstatě v dohledu.
Jinak sem cca tejden naz5 potkal na dálnici D5 dvě nivy pětidvířka na odtahu očividně fungláky.
Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Úterý, 08. března 2016 - 22:14:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3303
Registrován: 11-2006
VO: a jak to řešíte s homologací? předpokládám, že ta Niva nemá evropskou homologaci, nebo ano? (myslím tím tu 5dv.). Osobně jsem jí v ČR ještě nepotkal, jen v Bulharsku. Jen pro zajímavost, jaká cílová skupina si ty auta kupuje? divím se, že si ještě dnes někdo koupí Nivu, která rezne už na prodejně.
Úterý, 08. března 2016 - 22:44:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6237
Registrován: 12-2005
Mě se moc líbí ta 7 místná Buchanka... na co to vyjde orientačně?
Ovšem víc než 5dv niva mě tak udivily ty pikápky z nivy to je masakr.
Tam by i mě zajímala homologace.
Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Čtvrtek, 10. března 2016 - 10:55:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 22
Registrován: 2-2014
Auta mají individuální schválení, ze zákazníků je to široký okruh. Ať už jsou to firmy, které potřebují jezdit v terénu (např. v dolech), tak lidi co si to koupí pro volný čas, ale v poslední době i na běžný ježdění. To platí jak pro pětidvéřový Nivy, tak Hunter, i Buchanka. A to jak v ČR, tak hlavně na Slovensko, a dost i Německo, Polsko. Minulý rok jsme nejdál dodali Huntera do Irska a Buchanku do Španělska. [happy]

Čtvrtek, 10. března 2016 - 22:16:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 334
Registrován: 10-2007
Tedy, že se pořád vyrábí Niva, jsem věděl. Ten UAZ, no budiž. Ale Buchanka, to zírám :-D Rusko je skutečně země, kde zítra znamená včera :-) A nemyslím to teď úplně špatně. Prostě se to osvědčilo, tak se to dělá furt pryč. Jak v tom vtipu, že Američani v rámci vesmírného programu vyvinuli za mnoho miliard dolarů propisku, která píše ve stavu beztíže, no a Rusové používají od začátku s úspěchem tužku :-) Co je v ní za motor a převodovku? Jezdí se s ní stejně jako se sovětským originálem? Já s Buchankou jezdil kdysi dávno v devadesátkách, když jsme ji používali coby zásobovací vozidlo na táborech. Úplně instinktivní to tenkrát nebylo a na delší cestování bych se asi taky kroutil. Zato jsme si ale cestu do vsi běžně zkracovali potokem, to jo :-D
-OndraS
Čtvrtek, 10. března 2016 - 22:28:48  
Neregistrovaný host
95.82.137.200
Mě se dycky vybaví ten vtip, jak přijede do Ruska delegát z Ameriky a tam spatří UAZ: "Ty vole co všechno ti rusové nevymyslí, aby nemuseli udělat silnici" [happy].
Čtvrtek, 10. března 2016 - 22:32:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 335
Registrován: 10-2007
Zas holt v zemi o rozměrech „jeďte rovně a ve čtvrtek doleva“ to takhle asi vychází líp :-)
Pátek, 11. března 2016 - 23:01:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 23
Registrován: 2-2014
Na těch autech jsou už nějaké změny, aby plnily předpisy. Motor je v Buchankách 2.7 Mpi 16V, převodovka je pětistupňová. Samozřejmě, že to auto si zachovává stále svá specifika, konstrukce je to z 50. let a přímo tahle řada se dělá od roku 1965. už v 70. letech to bylo zastaralý auto. Ale do terénu a těžkých podmínek je to tak výborný auto, že dnes už skoro nikdo tak odolný tereňák nevyrábí. Jo, je pravda že i Moskvič 2137 kterého jsem nedávno řídil, je pohodlnější pro řidiče z hlediska ergonomiky a asi i bezpečnosti, ale zase nová buchanka jede i 160. A to je teprve zážitek.

Hunter se měl přestat na konci roku 2015 vyrábět, ale je o něj stále zájem, je to prostě legenda. Tak jede dál. S ním je ježdění taky zajímavý. Dává se tam benzín skoro stejný jako v buchance a diesel, ten je 2.3 s turbem. No a Niva, to je prostě terénní žigulík.

Níže pár mých soukromých mobilových fotek z průběhu roku [happy]


Sobota, 12. března 2016 - 17:31:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8366
Registrován: 5-2002
Racer je v podstatě už asi taky youngtimer, ne? Vypadá to podle lehkého tuzingu (zepředu to bylo horší), že to asi chlapec zdědil po dědovi...
(V rámci paranoii ÚOOÚ dávám na káčko poprvé fotku se zamazanou RZ. Ach jo. Každopádně značky to původní rozhodně nebyly.)


Vehikl z roku 1996. Asi to youngtimer ještě nebude, ale nechce se mi tvořit další příspěvek. Auto je focené dnes, nedaleko obce Kunčí (okres CR). A majitel o tom že tam bude neměl ani tušení, protože chrápal po obědě, když jsem si auto půjčoval [happy]. Auto je totiž mého otce a ÚOOÚ mu prý může vlízt na hrb.

Neděle, 13. března 2016 - 00:09:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3322
Registrován: 11-2006
353: značku mazat nemusíš, ale nesmíš psát konkrétní místo a nebo čas, kde a nebo kdy to bylo pořízeno. Alespoň takto je to v pravidlech, leč když napíšeš místo, ale nenapíšeš čas, stejně je to upraveno či smazáno.

I já dneska potkal krásný jangtajmr s hezkou SPZ, někde mezi Argentonem a Hayamayama.




VO: Niva by byla super, kdyby tak strašně nerezla. Hlavně Niva má jednu velkou nevýhodu a to jsou nic moc jízdní vlastnosti. Z toho pohledu, kdybych si měl takové auto koupit, což bych i chtěl, sáhnul bych po Suzuki Jimny, které je prostě trochu dál, projede srovnatelně, ale zároveň to na silnici celkem drží.

Docela nadějně vypadaly ty ARA, chtěly expandovat i do jižní Ameriky, no to se bohužel nepovedlo a pokud se nepletu, fabriku koupili amíci, rozebrali a výrobu ukončili.

Musí mít třeba ta Buchanka ABS?
transit01
Neděle, 13. března 2016 - 10:22:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2040
Registrován: 9-2012
V Pátek jsem potkal tohle. Hrozná škoda že můj mobil vyfotil ten předek pozdě a já už cukl s mobilem [uhoh] Můj učitel říkal že mu to vůbec nepřipadá starý, že si tohle pamatuje ještě nedávno jak to jezdilo [happy] Trochu koukal že si to chci fotit ale nevadilo mu to (taky proč že?). Auto jsem ještě ten den potka jednou zepředu, ale taky se mi ho nepodařilo vyfotit. Krásná garážovka. Ještě jsem viděl spoustu dalších krásných aut, už to konečně po zimě vylejzá.


IQ+Love= Škoda Auto [auto] [ok]
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Nemusíš mít pokaždé poslední slovo! Ale musíš, když seš transit[satan]
transit01
Pondělí, 14. března 2016 - 20:14:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2042
Registrován: 9-2012



Napadlo mě, může sem ten Peugeot už? tohle je docela sešlí kousek..
IQ+Love= Škoda Auto [auto] [ok]
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Nemusíš mít pokaždé poslední slovo! Ale musíš, když seš transit[satan]
Úterý, 15. března 2016 - 19:16:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 24
Registrován: 2-2014
Mirous, Buchanky už mají v některých verzích ABS, teď vyšla reportáž o jedné kterou jsme dodali do dolu ČSA. http://www.e-mostecko.cz/zpravy/most/7974-video-horniky-rozvazi-k e-strojum-v-narocnych-podminkach-uhelneho-lomu-bochnicek

Nivy už jsou na tom o něco líp ohledně kvality laku, navíc u nových aut děláme nástřiky spodku a dutin.

Transit01, co jsi dělal u nás v Chocni? Ta 127 je z vedlejší vesnice, občas jí vídám. Zrovna dnes jsem v té ulici projížděl s touto půjčenou 2108 (najeto 27 tisíc km)
transit01
Úterý, 15. března 2016 - 19:23:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2045
Registrován: 9-2012
VO_Avtoexport: Hledal jsem nějakou s. školu kde se budu na dále vzdělávat, učitel hrozně chtěl choceň, tak jsem byl v chocni, ale více než ta škola mne zaujal krásný bílí Rapid (včetně poklic a zrcátek mám pocit), ten byl fakt krásný! Pak jsem ještě viděl modré ARO s E značkou, to je zas něco pro Mirouse [wink]
IQ+Love= Škoda Auto [auto] [ok]
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Nemusíš mít pokaždé poslední slovo! Ale musíš, když seš transit[satan]
Úterý, 15. března 2016 - 19:29:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 861
Registrován: 3-2011
transit01: ty sa chceš "na dále" vzdelávať? Ty buď rád, keď absolvuješ predmet Český jazyk na základnej škole.
E pericoloso sporgersi - Nicht hinauslehnen - Не высовываться - Ne pas se pencher au dehors

transit01
Úterý, 15. března 2016 - 19:38:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2046
Registrován: 9-2012
Fero: Už se stalo [lol] Za první pololetko mám za ONE, a druhý doufám že taky. Znám lidi co píšou gde, to že jsem napsal mezeru tam kde nemá bejt plus překlepy to ještě jde, hlavně se to děje když píšu na počítači. Ale to mi stejně nikdo neuvěří.

(Příspěvek byl editován uživatelem transit01.)
IQ+Love= Škoda Auto [auto] [ok]
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Nemusíš mít pokaždé poslední slovo! Ale musíš, když seš transit[satan]
Pajzák
Úterý, 15. března 2016 - 19:55:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 178
Registrován: 6-2015
Číslo příspěvku: 2045: Dva řádky, sedm chyb. To je tak na Stromovku 1339.
Středa, 16. března 2016 - 02:38:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6257
Registrován: 12-2005
teď vyšla reportáž o jedné kterou jsme dodali do dolu ČSA
Paráda [ok] Píšou třetinová cena proti jiným autům v kategorii... hele orientačně co to asi tak stojí?
Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Středa, 16. března 2016 - 10:53:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 337
Registrován: 10-2007
To by mě taky zajímalo.
Středa, 16. března 2016 - 12:57:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 79
Registrován: 12-2007
Splnil som si sen a už mám aj ja svojho youngtimera. Má svoje chybičky krásy, ale za to včera prešiel emisnou na jednotku.
Středa, 16. března 2016 - 13:02:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 338
Registrován: 10-2007
Trepko: Super, blahopřeji [ok]
transit01
Středa, 16. března 2016 - 14:13:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2048
Registrován: 9-2012
Dva řádky, sedm chyb.
njn, dyslektik to nevidí. a můžeš se hádat. Tvrdím to všude a všem, málo kdo mi to opravdu uvěří, když se na to vymlouvá polovina národa.
IQ+Love= Škoda Auto [auto] [ok]
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Nemusíš mít pokaždé poslední slovo! Ale musíš, když seš transit[satan]
GR
Středa, 16. března 2016 - 16:36:34  
Neregistrovaný host
94.74.252.147
Dis-grafik, dis-lektik a kdovícoještě. Přeloženo do češtiny dis-seru na všechno, poraďte si, mně to tak stačí...
Středa, 16. března 2016 - 19:15:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3100
Registrován: 3-2005
Dovolím si odkaz na Moje.auto na synovcovu Alfu 75, kterou jsem zde kdysi ukazoval.
Buchanka
Středa, 16. března 2016 - 19:31:39  
Neregistrovaný host
37.48.37.242
Cena vozidel je uvedena na stránkách zde!, UAZ 2206 9 míst stojí 353.700 Kč
Středa, 16. března 2016 - 19:51:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 339
Registrován: 10-2007
Chlapi, s tou dyslexií (podotýkám, že se to píše s ypsilon, neboť jde o řeckou předponu dys-, nikoli latinskou předponu dis-, takže např. GR nasekal dvě chyby na jednom řádku, když už jsme u toho… Plus bych tam přidal čárku [wink]) trochu brzděte. Není to taková sranda, jak to vypadá, když písmena prostě opravdu nerozlišíte. V tomhle Transitovi rozumím. Že se na to vymlouvá kdekdo, je pravda a skutečným dyslektikům to pak komplikuje život o to víc. Na druhou stranu ale, Transite, Tvůj bohorovný přístup mi taky občas pije krev. Znám dyslektiky, kteří na sobě makají a nakonec to silou urvou tak, že píší skoro bez chyb. To je taky cesta.

Za ceny vozidel díky. Já to na těch stránkách nenašel…
Středa, 16. března 2016 - 21:11:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 312
Registrován: 5-2013
No já když tady chci napsat do příspěvku slovo Choceň, s malým "Ch" na začátku, tak mne ten editor červenou vlnkovanou čarou, pod celým slovem, upozorní na skutečnost, že to slovíčko jaksi není v pořádku. Pokud si nevím rady, co je lehčího než pochybné slovo vyťukat do vyhledávače a ověřit si kde jsem gramaticky zhřešil?
Každý se občas upíše, někdo více, jiný méně a někdo je vyloženě lempl a nestydí se za to.
Středa, 16. března 2016 - 22:31:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3337
Registrován: 11-2006
Já jsem dysgrafik a nikdy jsem žádné úlevy neměl [happy] maximálně mě učitelka nedala pětku, když to po mně nepřečetla. Dodnes škrábu jako pes a nedávno jsem zjistil, že jak člověk dneska už píše jen na PC, tak škrábu ještě víc, než jsem kdy škrábal. Aby po mně někdo něco přečetl, píšu hůlkovým což v kombinaci s psaním na PC ze mě dělá negramota, protože jsem téměř zapomněl psát psacím. Nedávno jsem si to tak zkoušel, protože jsem si vůbec nemohl vzpomenout, jak vypadá psací velké "P". [happy] Stydím se za to, ale prostě to tak je [happy]. Rukou vypisuji maximálně knihu jízd, jinak vše dneska na počítači.
Čtvrtek, 17. března 2016 - 09:21:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4324
Registrován: 10-2008
Trepko: Krasne auto v este krajsej farbe! [kladivo]
Je to 1500, ze?
Pajzák
Čtvrtek, 17. března 2016 - 09:59:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 180
Registrován: 6-2015
Za mých mladých let žádné dys- nebyly, člověk byl prostě blbej.[happy] Chápu, že někdo touto poruchou trpí, ale vadí mi, pokud se na ni jen vymlouvá, místo aby pořádně zabral. Dokážu pochopit, že češtinář nenechá takového jedince propadnout, ale aby dostal jedničku i přesto, že na to zvysoka kašle, mi přijde ujeté. I když musím uznat, že oproti Transitovým začátkům je jeho současný písemný projev o několik řádů výše. Ještě ty myšlenky a chování kdyby takto postoupily, to by byla paráda. Ale zase nemůžeme chtít moc, ne? [happy]
Čtvrtek, 17. března 2016 - 20:26:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 121
Registrován: 2-2009
Dva nové dnešní úlovky s motorem vzadu

Pátek, 18. března 2016 - 06:02:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 80
Registrován: 12-2007
šmolko: Áno,je to 1500vka. Konkrétne z roku 1978. Ale čo sa farby týka, tak tá už bola raz prestriekaná. Bývalý a zároveň jediný majitel predomnou vravel, že to striekali pred 20 rokmi po výmene predných blatníkov. A odvtedy bohužiaľ chýbajú podbehové lišty a lišty blatníkov.
Pátek, 18. března 2016 - 12:53:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 340
Registrován: 10-2007
Trepko: Kdyby to bylo moje auto (jako že není a zcela respektuji Tvoji vůli coby majitele), asi bych zrušil nalakování disků kol a nejspíš i bílé boky pneumatik. Ale já jsem originalista. Je fakt, že bílé bočnice jsem viděl tuším na nějakých propagačních obrázcích Fiatu 124. Dávaly se i v Sojuzu?
Pátek, 18. března 2016 - 15:21:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 81
Registrován: 12-2007
Jabberwocky: Ja som tiež zástanca originálneho vzhľadu, ale tie kolesá boli môj malý výstrelok. Po opieskovaní som ich nastriekal Zingou a chcel som ich iba vyleštiť, ale zistil som, že až tak sa mi s tým piplať nechce. A keďže som si dával namiešať farbu na rôzne opravy škrabancov, ktoré žigulík za tie roky nazbieral, tak som dal namiešať trochu viac a ovplyvnený fotogriafami z internetu som ich nastriekal a dokúpil aj biele lemy. Pochybujem, že to má s originálnym stavom niečo spoločné, ale páči sa mi to :-). Hlavne si to auto chystám na svoju svatbu a myslím, že tam to vyznie ako perfektný doplnok.
Pátek, 18. března 2016 - 15:52:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3406
Registrován: 1-2005
Pořád to jsou vratné úpravy. Boky se snadno vyhodí, natřít disky taky zas takový problém není. Horší by bylo, kdybys vyřezával díry do kapoty, k víku kufru přivařil křídlo a podobně... [happy] Mohl bys kdyžtak později přidat i nějaké další fotky? [fotic]
http://pardubickamhd.cz - fotogalerie a informace z MHD v Pardubicích
Pátek, 18. března 2016 - 17:52:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 699
Registrován: 1-2013
Lancia Fulvia,RR a VW bus Gelato

transit01
Pátek, 18. března 2016 - 19:41:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2049
Registrován: 9-2012


Nějaký ty báwka.
IQ+Love= Škoda Auto [auto] [ok]
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Nemusíš mít pokaždé poslední slovo! Ale musíš, když seš transit[satan]
Sobota, 19. března 2016 - 19:48:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6262
Registrován: 12-2005
Já jsem dysgrafik a nikdy jsem žádné úlevy neměl [happy] maximálně mě učitelka nedala pětku, když to po mně nepřečetla. Dodnes škrábu jako pes a nedávno jsem zjistil, že jak člověk dneska už píše jen na PC, tak škrábu ještě víc, než jsem kdy škrábal. Aby po mně někdo něco přečetl, píšu hůlkovým což v kombinaci s psaním na PC ze mě dělá negramota, protože jsem téměř zapomněl psát psacím.

Mam to úplně stejně. Ale tak nějak sem to dřel takže mi vesměs nějaký to I/Y a podobný věci bijou do vočí páč se na to slovo podívam a připadá mi divný.... pak přijdu na to že to tim ýýýýý.
Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Sobota, 19. března 2016 - 20:48:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 80
Registrován: 10-2014
Jabberwocky:Bílé boky byly měly i lady,4ks sdělano v CCCP vlastním a momentálně dělaj parádu na cortině[lol]
Sobota, 19. března 2016 - 21:08:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 341
Registrován: 10-2007
Safra, to se dávalo, aby se poznal bělogvardějec, ne? :-D
Pondělí, 21. března 2016 - 18:28:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 117
Registrován: 11-2014
Volkswagen Passat


Docela mě rozesmálo, co měl nalepené na zadních dveřích.[lol]


(Příspěvek byl editován uživatelem PAZ_672M.)
Úterý, 22. března 2016 - 22:23:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 172
Registrován: 8-2014

[auto][auto][auto][auto]
[masinka][tramvaj][tramvaj][tramvaj]

Auta stojí, vlaky jedou...

Hjondé = [cunik] a [hovno]
Středa, 23. března 2016 - 13:15:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3344
Registrován: 11-2006
Tak nevím, jestli je odstavené nebo ne, spíš bych řekl výjimečně používané:
transit01
Středa, 23. března 2016 - 13:41:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2050
Registrován: 9-2012
Mirous: Jak bába čumí, že jí někdo chce ukrást auto [lol]
IQ+Love= Škoda Auto [auto] [ok]
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Nemusíš mít pokaždé poslední slovo! Ale musíš, když seš transit[satan]
Čtvrtek, 24. března 2016 - 22:45:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 119
Registrován: 11-2014
Dnes mě mile překvapila tato Lada 2101 v perfektním stavu [happy].

Pátek, 25. března 2016 - 05:19:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6271
Registrován: 12-2005
To je ale výbornej důchodeckej tuning ... dálky, mlhy vpředu vzadu, couvačky a i ty blinkry z trambusu tomu docela sluší [jidlo]
Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Pátek, 25. března 2016 - 05:52:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 222
Registrován: 8-2015
Blinkr z Trambusu jsem myslím viděl i na Trabantu, jeden byl originální a druhý trambusový :-)Hlavně, že blikají :-) A na staré aerovce jsem na fotce viděl zadní blinkry ze Stejšna :-)
Pátek, 25. března 2016 - 19:08:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 223
Registrován: 8-2015
Dnes jsem si se svou Škodou 120 udělal vyjížďku po polních cestách v okolí Napajedel u Zlína. Jsem rád, že bylo sucho :-)
Neděle, 27. března 2016 - 20:49:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 651
Registrován: 4-2006
Nemá někdo tušení, proč byl u Fáva takovej problém s těma světlama? To fakt nešlo vyrobit nějaký zakulacený, když (jak vidno hned o příspěvek výše) u 120M to problém nebyl....
George
Neděle, 27. března 2016 - 21:56:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1189
Registrován: 5-2002
Dnešní idylka v údolí Kocáby.
Peta303
Pondělí, 28. března 2016 - 00:05:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2300
Registrován: 6-2005
...a není ta parabola pod sklem favorita stejná, jako u té 120?
Pondělí, 28. března 2016 - 01:08:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6274
Registrován: 12-2005
Taxme byli odzimovat busíka...
Start po zimě na pohodu. Jen jsem musel předělat uchycení pedálu plynu a po 50 km sem zjistil že mi "padá nafta" a to je asi tim že začala blejt jedna hadička přebadu jednoho vstřiku. No ty hadičky sem měnil před dvouma rokama... hmmm inu dnešní kvalitný výroba....

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Novotný J.
Pondělí, 28. března 2016 - 15:25:32  
Neregistrovaný host
37.48.42.45
Fricoolinek: Světla pro Favorita vyráběl Autopal Nový Jičín, který tenkrát nabídnul pouze upravené světlomety, které vyráběl pro Ladu Samaru. Bertone, návrhář karoserie tato světla nechtěl-bylo to poprvé kdy navrhoval karoserii podle světel, jinak se vždy postupovalo opačně. Na téma vzniku favorita doporučuji knihu "V soukolí okřídleného šípu" od Jana Králíka.
Peta303
Pondělí, 28. března 2016 - 19:33:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2301
Registrován: 6-2005
To spíš kytičky v té naftě, Martine...