K-report
 

Archiv diskuse Železniční muzea a spolky do 05. 06. 2015  

Diskuse K-report » Archiv 2015 » Železnice » Železniční muzea a spolky » Archiv diskuse Železniční muzea a spolky do 05. 06. 2015 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3612
Registrován: 9-2007

Odesláno Pondělí, 18. května 2015 - 21:07:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nechcete jít radši něco dělat? Nemyslím rukama, myslím třeba napsat knihu "Poučení z krizového vývoje marketingové komunikace KŽC" [satan]

P.S. pro Petr_k: Na zmíněné variantě mě pouze láká, kdyby tu jezdili s M 131.1, páč mám ve vlečkoparku možnost uložit vyšinuté vozidlo na pouhých 12 zbylých metrů koleje. Takže krokodýla nechci, nejsme ZOO [crazy] A jezdit nikam už vůbec nechci, natož s vozidly, ještě teď mám po různých filmovačkách součásti po celé republice. Jediný naplánovaný výlet mám do železniční expozice ve staniční budově Kamenický Šenov, tak se chystám už 10 let [auto]

ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Golemklusacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 234
Registrován: 3-2010

Odesláno Úterý, 19. května 2015 - 10:20:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Cogwheel: Vám je asi jedno, že urážíte katolíky, co jsou tu na vláknu, ale měl byste vědět, že podle sčítání lidu se ke katolíkům hlásí desetina obyvatelstva - to je plus mínus milion duší. Když se vybrané dně z celé republiky vydělí desíti, tak Vám dojde částka, kterou se na daních podílejí katolíci a tím pádem Katolická církev. Církev není parazitem, jak jí tu líčíte. Mám takovou prosbu - když máte ve svém okolí jen špatné katolíky, kteří dělají opak, než katolík má dělat, tak nešpiňte ostatní, kteří se snaží o opravdovou poctivost. Sem na vlákno chodím, abych se podělil o informace a jiné důvěryhodné informace přijal - ne, abych na někoho plival jedy, redukoval informace jak se mi hodí a vyvozoval z těchto konstrukcí závěry. Tak, jak se tu nenavážíme do komunistů, anarchistů, atd, tak nechte žít i nás. K report je místo, kde se tyto výlevy nehodí a působí kontraproduktivně.
Nyplzet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 713
Registrován: 10-2006

Odesláno Úterý, 19. května 2015 - 19:04:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Golemklusacek: obehraná písnička, ale přesto se zeptám. Proč katolík má dostat peníze z daní a ateista nikoliv? Co je rozhodující kritérium? Nejsem znám této tématiky, ale jak se rozdělují peníze mezi katolíky? Já jen pokud vím tak ani oni nic nedostávají (v mém okolí nikdo výplatu od faráře nemá), ale pro církev pracují různě po kostelech. Tento příspěvek neni nic osobního a jak jsem kdysi předeslal, raději budu, když vybrané daně dostanou církve, než cikání a jiná verbeš [happy]

(Příspěvek byl editován uživatelem Nyplzet.)
Golemklusacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 236
Registrován: 3-2010

Odesláno Úterý, 19. května 2015 - 23:18:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Nyplzet - Myslíte, že nekatolíci dostávají míň, než katolíci? Z daní všech - tedy i katolíků se platí třeba sport, divadla, sociální služby, doprava... Co se týče KŽC, tak si myslím, že otázka nestojí na tom, jestli je někdo katolík, či ateista, ale je- li schopný a nebo hůře - schopný gauner. Když se to našije na nějakou evropskou iniciativu, tak se peníze dolují o 106. Nevidím do karet KŽC, ale myslím si, že krom schopnosti a kontaktů mají ostré lokty a nebojí se jednat podle - to jsem zažil na vlastní kůži - a to jsem taky katolík... Jinak poodhalím roušku - když chcete vědět čistý plat kněze, tak u římských katolíků je to 10 000 čistého - tedy 15 000 hrubého. Při vyšším úřadě se přidává - arcibiskup má 24 000 hrubého. U řeckokatolíků je jen příspěvek na dopravné - a ti pak musí pracovat i v civilním zaměstnání... Já bych to tu již dále nerad plevelil tématem, které tu nemá co dělat. Prosím, napište mi klidně na email a zotpovím, co budu vědět.
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3613
Registrován: 9-2007

Odesláno Úterý, 19. května 2015 - 23:52:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chtěl jsem se jen panstva zeptat: Něco o KŽC by, pro změnu, nebylo? [uhoh]
Tratě je třeba vytrhat a proměnit bagry v pustou krajinu - dělaj zbytečné zle mezi lidmi [satan]


(Příspěvek byl editován uživatelem Žmz.)

ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Golemklusacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 237
Registrován: 3-2010

Odesláno Středa, 20. května 2015 - 00:11:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Zmž - Jaké vozy na tu kolej příjdou?
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3614
Registrován: 9-2007

Odesláno Středa, 20. května 2015 - 00:26:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Golemklusacek: Tak bagrovaná kolejnice je přebytek a je připravena k montáži na stání krausky pod střechou (to už půjde rychle je to jen 1 styk a je to i navrtané - posunout ručo pár metrů dovnitř a dát na pražce)... Na té "vlečce" bude stát zatím 5 vozů:


Vešel by se ještě jeden, ale nic mě aktuálně nenapadá [blush]

ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Golemklusacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 239
Registrován: 3-2010

Odesláno Středa, 20. května 2015 - 09:52:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Zmž: Ten služebák je nádherný - hnedle jsem dostal chuť si jej postavit jako model... Můžu poprosit pár fotek a rozměrů - rozvor, délku a tak na email? Předem děkuji...
Cogwheel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3316
Registrován: 1-2012

Odesláno Středa, 20. května 2015 - 10:37:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A to ještě (pokud se nepletu) ten služebák Ddk 6-3470 je uvnitř citlivě upraven - doplněn dřevěnými lavicemi, takže v oddíle s okny může sedět asi 14 (platících) šotoušů.
Je to ideální vagon pro "šotomanipulák" na objednávku. [ok]
Škoda však, že bude umístěn na izolované koleji, z které se jen tak nedostane "do světa". [sad]
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3615
Registrován: 9-2007

Odesláno Středa, 20. května 2015 - 11:28:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Golemklusacek: Někde bych měl mít výkres (tuším od Kpy), ale chvilku potrvá ho najít. Přikládám model od pana Václava Kostěnce, možná ještě má doma odlitky dílů - dělal asi 10ks sérii stavebnice [andel]

Cogwheel: Jednou se projel do Straškova v roce 2003. Od té doby žádný pořadatel šotojízdy neprojevil skutečný zájem (stoky keců nepočítaje) a mě fakt šotojízdy neberou. Před přesídlením do Zlonic a opravou stál leta v Kamenickém Šenově, tam taky nic. Na topírně jsem ho nechal ničit poslední 3 roky, právě kvůli kecům "mohli bysme si půjčit vagony na jízdu, až budeme pořádat?". Dnes se už topírna zdárně rozpadá a vlivem bordelu se tam začalo krást ve velkém. Vagonu shnila zfušovaná střecha, rámečky s reklamou jsou po filmování taky už roky kdesi, není nač čekat, nechci aby moje vozidla někam jezdila ani někde stála bez relativní jistoty bezpečí [satan]

(Příspěvek byl editován uživatelem Žmz.)

ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
749 255-6
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.245.185
Odesláno Středa, 20. května 2015 - 16:16:35    Odkaz na tento příspěvek  

V nejnovější Dráze je inzerát na publikaci "30 let KŽC" za 494,- Kč. Hádám dobře, že to bude "dílo" plné sebechvály a machrování, jak na té jejich internetové stránce? No nic, nebudu riskovat. Raději si trochu připlatím a koupím si fotoknihu o čmelácích, která nedávno vyšla.
Marek_kubík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1826
Registrován: 12-2008
Odesláno Středa, 20. května 2015 - 22:49:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Náš spolek byl zaregistrován do charitativního programu GIVT. Pomocí nákupu přes vybrané eshopy nám můžete pomoci přispět na různé projekty, například na dopravně-technické muzeum.[happy]

Historie má zelenou.[vypravci]
Klub historické techniky Praha, o.s.
Golemklusacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 241
Registrován: 3-2010

Odesláno Čtvrtek, 21. května 2015 - 20:34:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Zmž: Velmi děkuji. Jinak jestli budou odlitky ve velikosti TT, tak bych rozhodně měl zájem...
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3620
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 00:52:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Golemklusacek: Ten model-stavebnice byl dělaný HO. Najdu časem ten výkres, nebo ještě lépe by bylo, kdyby ho měl Kpy, tady si to přečetl a poslal Vám ho, protože my jsme v naprosto přehnaně vysoké rozestavěnosti a vůbec netuším, ve kterém sektoru leží = bude mi to trvat šíleně dlouho [andel]

ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Tom754
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4772
Registrován: 6-2010

Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 10:37:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


FOTOGALERIE a VIDEA
Mahel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1742
Registrován: 6-2004
Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 20:20:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Goilemklusacek: výkres původního stavu je zde:
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3622
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 20:32:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mahel: Paráda, tak možná byl od Vás [ok]

ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Golemklusacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 243
Registrován: 3-2010

Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 22:49:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Mahel a Žmz: Velmi děkuji za fota a plánek. To je přesně to, co jsem potřeboval - z toho se už modýlek postavit dá...
Cogwheel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3328
Registrován: 1-2012

Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 23:12:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mahel: Také děkuji za zajímavý plánek - to jsem fakt netušil, že vagon původně opravdu měl takový luxusní služební oddíl s okny.
Past
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3141
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 23:24:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Opravdu luxusní služební vůz. když dnes vidím služební vozy Daak, brečel bych. A bude hůř.

Internetové stránky o železnici v České Třebové:
www.klubfoticu.estranky.cz
služebák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.140.213
Odesláno Sobota, 23. května 2015 - 11:47:34    Odkaz na tento příspěvek  

A bude hůř.

Pro vyvolené: prkénko s polštářkem na nárazníku ...
Pro středně vyvolené: prkénko bez polštářku ...
Pro ostatní: jen [zadnice] na nárazníku ...
[lame][sad][uhoh]
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3623
Registrován: 9-2007

Odesláno Sobota, 23. května 2015 - 12:52:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak snad ještě ten náš nemodelový interier před postupným částečným vybydlením a nějaké fotky z cest sem i jinam [andel]





(Příspěvek byl editován uživatelem Žmz.)

ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
RudýĎábel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 583
Registrován: 1-2009

Odesláno Středa, 27. května 2015 - 13:22:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

zde máte udajně krále
Polabský
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 804
Registrován: 10-2010
Odesláno Středa, 27. května 2015 - 14:22:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

[biggrin]
Cogwheel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3340
Registrován: 1-2012

Odesláno Středa, 27. května 2015 - 15:24:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nic ve zlém, ale vzpomněl jsem si na starý lidový popěvek či dětskou říkanku:
"Starej Rachotil - kalhoty ztratil,
Rachotilka šla, kalhoty našla..."
Jak je to dál, to si už bohužel nevzpomenu. [uhoh]
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3627
Registrován: 9-2007

Odesláno Středa, 27. května 2015 - 18:20:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já si vzpomněl na úsloví: Jednooký mezi slepými králem [blush]

ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6417
Registrován: 9-2003

Odesláno Středa, 27. května 2015 - 23:07:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

[rofl][biggrin][crazy][lol]Týý v.léé , co tam píšou?[satan]

..pořádná mašina má kotel a komín..
Rozruch
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.48.47.124
Odesláno Středa, 27. května 2015 - 23:35:03    Odkaz na tento příspěvek  

"Král Rozruch" a jeho sídlo. Ještě, že je to král a ne pan Prezident. To by nám taky k tomu mohl hodit ještě šavli.
Přednosta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3355
Registrován: 3-2010

Odesláno Čtvrtek, 28. května 2015 - 07:51:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Admine, tos nemusel mazat...já bych z toho opravdu blil.
Javy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1737
Registrován: 9-2003

Odesláno Čtvrtek, 28. května 2015 - 09:18:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ty Alfe, když tě tady vidím - došel balíček???
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3630
Registrován: 9-2007

Odesláno Čtvrtek, 28. května 2015 - 18:09:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní oslava Dne Lisovické infrastruktury [kladivo]

ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Golemklusacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 244
Registrován: 3-2010

Odesláno Čtvrtek, 28. května 2015 - 22:28:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad ZMŽ: Jako laciný materiál se na některých tratích a vlečkách používala škvára... Myslím, že by to mohlo stát samo o sobě jako další exponát - vzorek levného traťového svršku našich mnohých cukrovarnických vleček. K tomu dvojjazyčná cedule a další zajímavý exponát je na světě...
čistá škvára
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.25
Odesláno Pátek, 29. května 2015 - 13:10:23    Odkaz na tento příspěvek  

ad Klusáček: nemluvě o tom, že se tím může někdo zbavit několika tun nebezpečného odpadu [proud]. Aby pak z levného svršku nebyl po flastru od čižpu pěkně mastný svršek.
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3631
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 29. května 2015 - 16:23:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

čistá škvára: Čistý kecy v kleci [biggrin] Doporučuji navštívit vedení kladenské společnosti DESTRO, která se zaobírá zpracováním a prodejem strusky. Oni jim to tam vysvětlej. Chce to prostě méně číst Blesk a více studovat obor stavebnictví [happy]

ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
čistá škvára
Neregistrovaný host
Odeslán z: 109.81.210.148
Odesláno Sobota, 30. května 2015 - 01:24:16    Odkaz na tento příspěvek  

ad žmz:
10 01 01 Škvára, struska a kotelní prach (kromě kotelního prachu uvedeného pod číslem 10 01 04) O
10 01 14* Škvára, struska a kotelní prach ze spoluspalování odpadu obsahující nebezpečné látky N
10 01 15 Škvára, struska a kotelní prach ze spoluspalování odpadu neuvedené pod číslem 10 01 14 O
viz katalog odpadů, na to není potřeba študovat hromy a blesky. Zařadí původce odpadů podle rozborů vč. výluhů. Ale stejně se o odpad jedná. A .. nebo že by někdo vyráběl strusku jako certifikovaný materiál při výrobě něčeho jiného?? [proud]
No, nic ve zlém, to bylo jen upozornění na potenciální nebezpečí, jinak je to samozřejmě každého věc, nic víc, nic míň.
Martin_kašpar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1130
Registrován: 9-2005
Odesláno Sobota, 30. května 2015 - 05:31:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Škvára se dá u teplárny legálně koupit i certifikátem jako stavební materiál.
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3632
Registrován: 9-2007

Odesláno Sobota, 30. května 2015 - 09:02:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

čistá škvára:
Chtěl bych Vám touto cestou z celého srdce poděkovat za aktivní pomoc. Už se mi ozval sponzor, který nám koupí štěrk [biggrin]
Nemohl byste napsat něco na téma "nezabezpečené vozy proti ujetí"? Třeba by mi někdo daroval výkolejku. Moc by nám to pomohlo - předem děkuji [rofl]

ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
čistá škvára
Neregistrovaný host
Odeslán z: 109.81.210.188
Odesláno Sobota, 30. května 2015 - 10:27:38    Odkaz na tento příspěvek  

[proud] no není zač. Jsem si taky říkal, než kupovat recyklované drcené struskové kamenivo, je jednodušší pořídit si přímo štěrk za v podstatě stejnou cenu na tunu. Já Vám na oplátku děkuji za kontakt na dodavatele recyklátu s fyzikálními vlastnostmi blízkými škváře (ovšem bez nebezpečných vlastností), která je občas v některých lokalitách do železničního svršku na místo štěrku nutná.
čistá škvára
Neregistrovaný host
Odeslán z: 109.81.210.188
Odesláno Sobota, 30. května 2015 - 11:08:08    Odkaz na tento příspěvek  

ad M.Kašpar: už jsem koukal, třeba výtopna centr.zdroje tepla v LTM škváru jako certifikovaný materiál nabízí. I když mě trochu pobavil rozsah využití nabízeného materiálu:
"Tento materiál je vhodný pro násypy a zásypy ve stavebnictví, např. při stavbě pozemních komunikací, dále pro rekultivace, zemědělství, zahrádkářství a pod." Škvára ještě doplněná použitými dřevěnými pražci = "zahrádkáři Kersku".
V jejich certifikátu je pak uvedeno: Popílky a směsi popílku a škváry pro násypy a zásypy vyjma násypů a zásypů pozemních komunikací. Tak včil mudruj, co tím chtějí říct.
S4991023
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1780
Registrován: 9-2003
Odesláno Sobota, 30. května 2015 - 12:59:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cogwheel: Ty musíš fakt do jakéhokoliv tématu narvat tu svou nenávist k církvi, kreténe? Já jsem celoživotní ateista ale tobě asi v Mukačevě pop matku jebal.

Piráti, kteří vynutili rychlost 600 ampérů, přiblížili se na déli tří vlečňáků a chystali se vrhnout lana, opatřená háky, aby zachytili prchající kořist. Dvojka právě vjela do zatáčky Na Špejcharu; vůz se nakláněl nebezpečně doprava, ale Dejmek jej mistrně vybalancoval, zamávav levou nohou ve vzduchu.
Cogwheel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3359
Registrován: 1-2012

Odesláno Sobota, 30. května 2015 - 21:08:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jen jsem onehdy zmínil, že manažer, který se chová jako [cunik], je věřící katolík. Není to v rozporu s jimi oficiálně hlásanou morálkou? Více skromnosti a pokory by mu slušelo - pak by nebyl tak neoblíbený.
P.S.: Shodou okolností v těchto dnech běží v TV třídílný film, reflektující rozpory, jejichž podstata se za staletí nezměnila: http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/film-jan-hus-jako-memento -poslancum-kteri-schvalili-restituce/

Ke škváře: Například pěkně upravené perony ve stanicích obnovené muzejní úzkokolejky Jöhstadt - Steinbach nebo nově zřízené nástupiště v muzejním depu Schwarzenberg (obojí leží na severní straně Krušných hor) jsou také vysypané škvárou. I v ekologicky ještě důraznějším Německu tedy škváru používat lze.
Golemklusacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 245
Registrován: 3-2010

Odesláno Sobota, 30. května 2015 - 23:33:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

S49991023 a Cogwheel: Já bych to tu už nerozebíral. Jen si dovolím podotknout, že dnes jsem se na jeden díl Husa též koukal. Musím bohužel konstatovat, že historicky tam nesedí nic z nauky církve. Co je ve filmu jako nauka předkládáno je filmová deformace ve prospěch lepší stavby dramatisace. Některé reálie filmu jsou pozměněny, nebo zamlčeny. A proto, jako člověk, který má eminenter z církevních dějin, musím říci, že je to taková lepší pohádka pro dospělé.
JVM
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.100.79
Odesláno Neděle, 31. května 2015 - 00:27:53    Odkaz na tento příspěvek  

Golemklusacek: ano, plně s Vámi souhlasím. Ta deformace je tam velice problematická.
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6421
Registrován: 9-2003

Odesláno Neděle, 31. května 2015 - 23:28:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad, Javy.. balík došel a zítra nebo pozítří vyrazí k tobě poděkování..Vážně znovu velký dík!!

..pořádná mašina má kotel a komín..
Wool
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1286
Registrován: 1-2005

Odesláno Úterý, 02. června 2015 - 13:28:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mixmouses
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2326
Registrován: 1-2006

Odesláno Úterý, 02. června 2015 - 14:04:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Wool : to nebude kafe... [nene] [satan]

Sabotéří z řepařky, nerozpojujte se [pozor] Nech aj ať žije Bratrstvo Kočičí pracky [satan]
fotomysak.bloudil.cz [fotic]
Modrý Šíp M 274.003 [kladivo]
rampa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 118
Registrován: 7-2013
Odesláno Úterý, 02. června 2015 - 14:04:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Wool: To není možné!!!! Ten článek je psán jako ironie a pokus o jejich znevěrohodnění (i když uznávám, že to už víc nejde).

Tohle by nikdo normální nedokázal zplodit. To je výplod chorého mozku!!![lol]

To je práce nějakého jejich nepřítele - kdo jste dokázal prolomit přístupová hesla a dal to tam. Přiznejte se!!![crazy]
Přiznání je polehčující okolnost ...
Valis88
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 500
Registrován: 6-2007

Odesláno Úterý, 02. června 2015 - 14:05:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zase ta Bixovna [rofl]
- BalmBar PP 2005
- Bixovna 2010
- ?

VlakRevue.cz [new]
Rich
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 265
Registrován: 11-2008

Odesláno Úterý, 02. června 2015 - 14:06:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je teda mazec.[proud] Zní to jak oslavná řeč degenerovaného důstojníka na komunistickém sjezdu.

zeleznicepodbaba.cz
Venca_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 446
Registrován: 4-2009
Odesláno Úterý, 02. června 2015 - 14:14:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Smutné na tom je, že píše jak tatar, veřejně a nestydí se pod to podepsat. Měl by si najmout někoho s lepšími výkony v psaném projevu. Takhle z toho mám akorát srandu a budu to ukazovat dětem.
V.
22michal
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.96.178.163
Odesláno Úterý, 02. června 2015 - 14:39:19    Odkaz na tento příspěvek  

Wool- typicky podle hesla: Pochvalme se sami,nikdo to za nás neudělá.
Ale napadá mě jedna věc- odkup vozidel od ČD nebo ČDC bývá podmíněn tím, že s nimi nový vlastník nebude jakoby konkurovat drahám. Toto pro KŽC neplatí?
Wool
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1287
Registrován: 1-2005

Odesláno Úterý, 02. června 2015 - 14:44:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Valis88 - Jedná se o tzv. nehoráznou drzost hanebného překrucování, jež u příjemce prakticky vylučuje podezření ze lži na straně autora výroku.
22michal - Bohužel znění smluv v ruce nemám, takže nevím. Soudě však dle dosavadního provozního nasazení, odvažuji se tvrdit, že tato výhrada v kupních smlouvách téměř jistě sjednána nebude.

(Příspěvek byl editován uživatelem Wool.)
malý bobeš
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.200.57.135
Odesláno Úterý, 02. června 2015 - 18:03:28    Odkaz na tento příspěvek  

teda, ne že by mne mockrát nenapadlo sehnat hackera a udělat poctivé nostalgii trochu průvan na stránkách... ale tohle bych fakt nevymyslel [crazy] [crazy][crazy]

"...v době temna, kdy KŽC bylo intelektově i morálně schopno ubránit rozsah železniční sítě ČR škůdcům ..." konec citátu z textu podepsaného Bohouš A. (s titulem MBA)
Pružinskij
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 59
Registrován: 4-2015

Odesláno Úterý, 02. června 2015 - 19:23:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pochvalme se sami,nikdo to za nás neudělá.
Jedná se o tzv. nehoráznou drzost hanebného překrucování, jež u příjemce prakticky vylučuje podezření ze lži na straně autora výroku.
Marketing.

odkup vozidel od ČD nebo ČDC bývá podmíněn tím, že s nimi nový vlastník nebude jakoby konkurovat drahám. Toto pro KŽC neplatí?
Já tedy vozidla moc nesleduji, ale spíš mě napadá, co by je čekalo u ČD (ČD Cargo)? Šrotiště a autogen?
WLAB 160
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.132.235
Odesláno Úterý, 02. června 2015 - 21:47:41    Odkaz na tento příspěvek  

Bufet KHKD praskal ve švech již v první půli devadesátých let.A takovej den kozla...Pamatujete?
Petr_barchánek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 880
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 02. června 2015 - 22:04:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Wool
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1288
Registrován: 1-2005

Odesláno Úterý, 02. června 2015 - 22:31:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petře, případně to lze doplnit i takto... https://youtu.be/S_BPVrb42Sw?t=5178
Eventuálně pak i...
https://youtu.be/S_BPVrb42Sw?t=5133
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3635
Registrován: 9-2007

Odesláno Úterý, 02. června 2015 - 22:58:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lovosice X Lisovice - asi je to na nás [talker]
Jako alternativu projevů na velkolepých oslavách KŽC J (ani nevím, že to existuje, ale píšou to tam) bych si dovolil nabídnout sypání štěrku do trati: Zvukem i obsahem je to minimálně srovnatelné [satan]

Dovětek pro KŽC:
Chtělo Jsme uctivě poděkovati za pozvání a důstojně se osobním dopisem omluviti z vašich oslav z důvodů Naší přetíženosti. Ale mrtvoly vám -jediným živým- psát prostě nemohou.
S uctivými pozdravy ze záhrobí
Jeho Imperiální Veličenstvo Tomáš z Lisovic, Etc. [proud]


(Příspěvek byl editován uživatelem Žmz.)

ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Mixmouses
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2327
Registrován: 1-2006

Odesláno Středa, 03. června 2015 - 11:16:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Žmz : [ok] [rofl]

Sabotéří z řepařky, nerozpojujte se [pozor] Nech aj ať žije Bratrstvo Kočičí pracky [satan]
fotomysak.bloudil.cz [fotic]
Modrý Šíp M 274.003 [kladivo]
Gebls
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.47.98.178
Odesláno Pátek, 05. června 2015 - 03:29:23    Odkaz na tento příspěvek  

Chtěl bych se optati, od kolika hodin a jakým vstupným bude zatížena možnost shlédnouti vznosně popsané šlechetně zachráněné artefakty.

Upřímně, bez kudrlinek by se to vešlo do jedné sms zprávy.

Zadruhé, pokud jde o prostory SŽDC veřejnosti přístupné, stačí vstupenka na nástupiště, případně jakýkoli jiný platný jízdní doklad kteréhokoli dopravce?
No měl by...

A se služebním průkazem...
To je drzost, co?

Dále by mě zajímal zvukový přenos sypání zubního kamene ze skřípějících zubů pánů KŽC nabízený od Pana ŽMZ.
Ale to pouze za předpokladu řečnění pana Bohouše...

A poslední...
Ctrl C a V:
kdy se slaví 30 let vzniku značky.

Ta značka je dojírna dotací, nebo co je na tom tedy značkového?

Je tu X let doby před tím, dokud KŽC dle svého názvu jen cestovalo a nevandrovalo do nostalgie.

Nostalgie se dělala sice na koleně, ale dle vzoru Pánů Tyrše a Führe... pardon, Fügnera, kdy lidi zdarma a ve svém volném čase dělali prostocviky kvuli radosti dětských očí a tatíků bez jakéhokoli nároku na mzdu a tuplem ne zisk.
Dopr, co se zde zvrtlo špatně?
Je zde spousta spolků, co dosud na své vlastní riziko pořádá X jízd pouze s nutně poplaceným personálem, ale nedělá kolem toho takovýhle divadlo.

A nejvíc mě udivuje umanutost a jednotnost projevu stylem my jsme jediní, kdo tohle dokáže.

Nejste.

A přijít vyzobat rozinky na povrchu je plivancem do tváří lidí, co s tímhle spojili své celé životy a ne posledních pár let dotovaného ježdění, které představujete jako 30 let činnosti.

Možná je na čase začít jednatřicátý rok tím, co se zde tradičně pěstuje celé generace.
Jinak o Vás všichni nadále budou říkat, že pro vás žádná p.del není dost špinavá, aby se do ní nedalo vlézt...

Zdraví Joseph G.