K-report
 

Archiv diskuse Železniční muzea a spolky do 26. 07. 2015  

Diskuse K-report » Archiv 2015 » Železnice » Železniční muzea a spolky » Archiv diskuse Železniční muzea a spolky do 26. 07. 2015 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3636
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 05. června 2015 - 08:58:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Da zrástvujet KŽC

Blagadarjů vas s dňom ražděňja [satan]
HOWGH

ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Pavel_reiser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2645
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 05. června 2015 - 12:56:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slavit prací - to je to správné !

Jestli ty ale skrytě a druhovýznamově nesypeš onen pověstný písek do lubrikovaného soukolí...pak by to mohlo dřít... [happy]
Cogwheel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3375
Registrován: 1-2012

Odesláno Pátek, 05. června 2015 - 13:25:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Není to spíš struska? Viz též: https://www.youtube.com/watch?v=xp_a2bBvZA0 [lol]
555.3007
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.245.185
Odesláno Pátek, 05. června 2015 - 15:50:19    Odkaz na tento příspěvek  

Gebls: [biggrin]. Velice pěkně (a také pravdivě) napsáno [ok]. Dovolím si zde citovat Dawida Owena, autora knihy Nemocní u moci: ...jde o zpupnost z povolání. Postižená osoba, naplněná bezohlednou pýchou a sebevědomím, se k ostatním chová povýšeně a záštiplně, ztrácí soudnost a kontakt s realitou. Navzdory tomu si ponechává výhradní právo rozhodovat (převzato z knihy Zaříkávač nemocí od Jana Hnízdila).

Ještě malá poznámka: vstupenky na nástupiště byly zrušeny.
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3637
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 05. června 2015 - 16:05:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavel-reiser: Odpolední projevy pro lid prostý byly mnohem méně hlučné a okázalé, avšak bylo jich nepočítaně. Navíc již byly vedeny na pozadí nově instalovaných reklamních desek [satan]


Cogwheel: Skupina CEMEX, Lom Družec, frakce 63/125 [vypravci]

(Příspěvek byl editován uživatelem Žmz.)

ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3638
Registrován: 9-2007

Odesláno Neděle, 07. června 2015 - 14:36:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nejdeli Impérium k Poctivosti, musí Poctivost k Impériu [satan]
aneb Retrofocení na téma Výstavba vleček v době reálného socializmu.

Mají to hezké, kdyby zvládli tu propagandu nahradit marketingem [vypravci]

ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Nikolas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 201
Registrován: 6-2010
Odesláno Neděle, 07. června 2015 - 19:33:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Virtuální prohlídka drážky Solvayových lomů pohledem parní lokomotivy https://www.youtube.com/watch?v=cBFj_1OoUTM

Více železničních videí ZDE
čmelák 770
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.245.185
Odesláno Neděle, 07. června 2015 - 20:28:26    Odkaz na tento příspěvek  

Žmz: a taky by se měli naučit, jak se chovat k zákazníkům.
Wool
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1295
Registrován: 1-2005

Odesláno Čtvrtek, 11. června 2015 - 11:15:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://kzc.cz/cz/Novinky/Novinka/1083
Ryze bilanční.
Zaujalo mě nicméně to, že přišlo 1800 návštěvníků.
Nevypadla jim tam nula?
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3640
Registrován: 9-2007

Odesláno Čtvrtek, 11. června 2015 - 15:54:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Wool: No vida, oni to dokonce i sami umí napsat lidskou řečí. Kdyby jim tento způsob komunikace vůči veřejnosti vydržel, bylo by to pro ně jedině dobře [ok]

ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Wool
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1296
Registrován: 1-2005

Odesláno Čtvrtek, 11. června 2015 - 23:19:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Žmz - To víš, on se asi nejvyšší vzpamatovával z ceremoniálního rauše, tak to za něj vzal někdo jiný...
Jinak ta 749.253 vypadá zvenčí perfektně, to se musí poctivákům nechat.
Současně Ti níže posílám kouzlo nechtěného z Masaryčky vedle kurníku určeného k odchovu BDlm, jsme prostě nejlepší [lol].


(Příspěvek byl editován uživatelem Wool.)
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 14427
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 12. června 2015 - 13:51:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vyrazil velký vlak v čele s ex 749-253 přes
Jo, litinové tabulky s Kryšpínem rázem přepisuji EVN vozidla a vzniká poctivá Bardotka T478.1215...

[crazy]

lokomotivy.net
FZF
[vypravci]
Michal_Ř
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1174
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 15. června 2015 - 00:10:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Budu muset Bóďovi přinést pořádnou izolepu...
[happy]
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8007
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 15. června 2015 - 00:49:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Taky máte radost, když vám na akci vyjde počasí podle představ? Viz třeba moje sobotní služba v našem muzeu v Rosicích [happy].

www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * Facebook DPMP a.s. * moskvich.cz
Wool
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1298
Registrován: 1-2005

Odesláno Pondělí, 15. června 2015 - 16:37:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://www.kzc.cz/cz/Novinky/Novinka/1084

Víkendová akce KŽC přilákala na víkend celkem 1500-1800 návštěvníků, cestujících, kteří se zajímali o činnost KŽC, přišli si koupit nově vydanou knihu nebo se jeli projet zajímavými a neokoukanými vozidly. Zcela jasné nebe, teploty kolem 32 st. C taktéž znamenaly zatěžkávací zkoušku pro všechny restaurace na nádraží: pro nádražku, pro Bixovnu i pro oba dva vozy BDs, které svůj bufet z útrob vozu přemístili na nástupiště.

Zajímavá informace z několika tam přítomných zdrojů - Bixovna byla na akci údajně skutečně podrobena zatěžkávací zkoušce, a to dokonce nad rámec rozsahu uvedeného v citovaném fragmentu článku.

(Příspěvek byl editován uživatelem Wool.)
malý bobeš
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.200.57.135
Odesláno Pondělí, 15. června 2015 - 20:51:23    Odkaz na tento příspěvek  

ad Wool: tak jsem klikl na odkaz z Tvého příspěvku; mimo jiné už vím, že:

"vozidla byla pozoruhodná a zájmuhodná"
"oslavy byly filozoficky posazeny"
" dispečer KŽC moudře rozhodl o sestavení soupravy"
vyjel "vlak z provenience nostalgie"
"Proč se vlak na výstavě objevil, nikdo na místě nevěděl"

a na závěr hodnocení "A to je správné, tak to má být"

svatá prostoto, oni to po sobě fakt vůbec nečtou ???
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4428
Registrován: 6-2004

Odesláno Pondělí, 15. června 2015 - 21:22:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mě by jen zajímalo, kdo tyhle slinty píše, jestli je to sám Augusta... Ta forma je fakt otřesná, nesmyslné užívání cizích pojmů, slohově taky žádná sláva, ty věčné zbytečné kecy okolo, jasné lži, narážky, posměšky, nebetyčné vychloubání... To musí být opravdu echt duševní mrzák a narcis, co tyhle výplody píše.

Jako jo, akce z mého pohledu celkem ušla, protože jsem o dní nic extra nečekal a pojal to spíš jako výlet do okolí s nějakým bonusovým focením.

Návštěvnost akce chápu - bylo to zadarmo.

O zvracejících dětech ve vydýchaném zapařeném skleníku M152 při jeho nekonečném trčení v Lovosicích na jihu při čekání na doslova vymodlené povolení vjezdu na vlečku LVCH (asi taky výsledek práce nějakého moudrého dispečera KŽC), o tom tam není ani řádka![lol]

Nebejt našeho popoledního přesunu k vodě, asi bysme tam zdechli. No a ta moje si mohla hubu roztrhnout, když viděla v Lovosicích na peroně některá individua, která tyto železniční akce přitahují. Já jsem ji varoval... Ponožkosandálovci, dědulové v bundách a manšestrákách (v tom vedru to muselo bejt teda něco), různé typany s opravdu oduševnělým výrazem ve tváři jak bezhlavě běhají po peróně a cvakají vše, co se kde hýbe... Asi to k takovým akcím patří, nevím. Ale i tak, jsem zase na dlouho vyléčen.
malý bobeš
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.200.57.135
Odesláno Pondělí, 15. června 2015 - 21:44:23    Odkaz na tento příspěvek  

tak já to taky dočetl až do konce...

"A děláme tu radost obecně prospěšnou a přístupnou všem: víkend byl pro všechny návštěvníky a cestující zadarmo"

Proč jen mám pocit, že to bylo podobně "zadarmo", jako když mám "zadarmo" třeba zdravotnictví?
Proč jen mám pocit, že jsme tu estrádu (kdy na výstavu přijede vlak, o kterém MOUDRÝ dispečer netuší proč [crazy] ) tak nějak zaplatili z daní všichni?
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3641
Registrován: 9-2007

Odesláno Pondělí, 15. června 2015 - 22:34:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Michal_Ř: Tahle lepenka je náhodou dobrá, dala by se s ní zalepit i nejpoctivější huba [satan]

Wool: Tak ta zpráva 1083 byla asi fakt dodána nějakým externistou a stala se pouhou epizodou vybočující z tradice nekonečného seriálu slovních průjmů [andel]

malý bobeš: Prostě zlatý prciny - Zlatá nepřipojená Pussyrail

ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Pružinskij
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 4-2015

Odesláno Úterý, 16. června 2015 - 17:33:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Statistik:
I já jsem asi po deseti letech zavítal v ČR na takovou masově zaměřenou akci (Lovosice). A dovoluji si Váš názor plně podpořit, zejména co se asociálů, zjevů a exotů týče.
Poučení je jasné - i nadále se s potomky věnovat raději šotoušení za kopečky a nemotat se mezi mentálně postižené (těm skutečně postiženým se omlouvám, je to pochopitelně mírná nadsázka), případně jiným zálibám.
Ponožkosandálovci, dědulové v bundách a manšestrákách (v tom vedru to muselo bejt teda něco), různé typany s opravdu oduševnělým výrazem ve tváři jak bezhlavě běhají po peróně a cvakají vše, co se kde hýbe...
Myslím, že je to velmi mírně popsáno, skutečnost je mnohem horší. Lidé zralého, středního věku s image těžkých sociálních případů, těžce zanedbaného vzhledu atd...
Na druhou stranu - ani se nedivím, když si na této "bázi" KŽC vorve co může.
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3642
Registrován: 9-2007

Odesláno Úterý, 16. června 2015 - 20:59:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prostě tiše závidím. Našeho leteckého dne u příležitosti 52. výročí vzletu 1. kosmonautky do vesmíru se zúčastnila jen hrstka skalních - asi to bylo tím, že jde o ženu [satan]



ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Gebls
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.47.98.178
Odesláno Středa, 17. června 2015 - 02:52:28    Odkaz na tento příspěvek  

Zato reklamy na poctivce v celé stanici skoro nebylo, nebýt pravého dolního rohu...

Kde se nabízel horký klobás spolu s teplým sáčkem ve tvaru hrušky...


A kupodivu krom komplexní opravy celé stanice na počest KŽC, jak správně postřehlo tiskové oddělení daného spolu, byla navíc přejmenována sousední stanice na počest jistého Bohouše...


No byl jsem tam, Zamráči se zelenejma někde v prrr...aze.
Zbytek pozamykanej. Zbytčně obsazený peron a hodina času opět v Prrr...aze.
Zadarmo drahá hodina pobytu...

Do Prr... Lysý s Váma a zamknout za výkolejku.
grafity kzc
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.132.219
Odesláno Úterý, 23. června 2015 - 19:36:26    Odkaz na tento příspěvek  

Opravené BDs KZC dostalo módní doplněk - grafity na bočnici.
Viky_cabadaj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 399
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 24. června 2015 - 23:53:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zato reklamy na poctivce v celé stanici skoro nebylo, nebýt pravého dolního rohu...

[biggrin][ok]
karlex 33
Neregistrovaný host
Odeslán z: 141.0.15.166
Odesláno Čtvrtek, 25. června 2015 - 11:08:35    Odkaz na tento příspěvek  

foto idnes.cz KŽC na cestách?
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3648
Registrován: 9-2007

Odesláno Čtvrtek, 25. června 2015 - 19:07:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Oslavy 25. června 1876 [kecal]

ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
JV M
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.100.79
Odesláno Čtvrtek, 25. června 2015 - 23:55:04    Odkaz na tento příspěvek  

Žmž: hezké pančelky.
Horstfuchs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 120
Registrován: 11-2013

Odesláno Neděle, 05. července 2015 - 23:33:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Poctivá tisková zpráva o tom, jak se poctivé KŽC poctivě stará o poctivou bezpečnost na své poctivé lokálce: odkaz

Upozornění pro alergiky: Příspěvek může obsahovat stopy ironie, zvráceného humoru a korrrýšů. Vyprodukováno v závodě, který zpracovává sarkasmus a vícesmyslné narážky.
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3675
Registrován: 9-2007

Odesláno Neděle, 05. července 2015 - 23:53:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Oni se fakt česky nenaučí. Proboha, snad i v Sudetech text: "Po měsíci užívání stavby proběhlo vyhodnocení nové stavby, kdy se sešli zástupci města, zhotovitele, investora k závěrečnému posouzení díla. Výsledkem je kvalitní a stabilní přejezd...", znamená, že kvalitní a stabilní přejezd je výsledkem uvedené sešlosti [crazy]
Fakt by nešlo napsat například: "...k závěrečnému posouzení díla. Všichni přítomní konstatovali, že přejezd je kvalitní a stabilní", nebo tak něco - prostě česky??? [uhoh]

(Příspěvek byl editován uživatelem Žmz.)

ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
malý bobeš
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.200.57.135
Odesláno Pondělí, 06. července 2015 - 12:49:25    Odkaz na tento příspěvek  

To máš Tome těžký... Augusta ani po osmi letech nepochopil, že si trať kupoval od vlastníka (=SŽDC), nikoli od nájemce (=KPL);
ačkoli věděl dobře, v jakém stavu kupuje - a proč kupuje za lacino, následovalo zděšení a neutuchající nářky [crazy]

k přejezdu jen dvě poznámky:
1) chlubit se opravou po dlouhých letech vlastnictví, to je fakt síla
2) přejezd pěkný, což o to - ale nevím, jestli si poctiví odborníci uvědomují realitu... zvolená konstrukce je na takhle zatíženou silnici nevhodná, životnost se udává okolo 10 let
pokud dobře vyjednávali a firma opravu udělala jen za náklady (=bez zisku), mohli se dostat na cenu lehce pod milion; jestlipak už šetří další milionek na rok 2025?
a jestlipak se budou i za 10 let vymlouvat na KPL [lol]
malý bobeš
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.200.57.135
Odesláno Pondělí, 06. července 2015 - 12:54:22    Odkaz na tento příspěvek  

a když už se o tom "poctivá novinka" zmiňuje: tak nějak se mi zdá, že naposledy se pořádně jezdilo "za té staré party"

Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3678
Registrován: 9-2007

Odesláno Pondělí, 06. července 2015 - 22:12:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

malý bobeš: Dodnes mě mrzí, že jsem se do té expozice nestihl zajet podívat. Ještě jednou se omlouvám, ale tady byl tehdy puč na spadnutí a já to musel prostě ustát, abych nemusel následující léta číst, co všechno bylo po nás nutno zachránit [satan]

ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
MichalS
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.146.112.110
Odesláno Středa, 08. července 2015 - 22:47:27    Odkaz na tento příspěvek  

Ale vždyť před nějakými sedmi lety byl přejezd péčí KŽC opraven, pásku stříhali hejtmani Šulc a Skokan...
https://www.k-report.net/diskuse/archiv2008/28/14887-archiv-7.html
Archer
Neregistrovaný host
Odeslán z: 191.237.213.49
Odesláno Čtvrtek, 09. července 2015 - 13:03:15    Odkaz na tento příspěvek  

Ale vždyť před nějakými sedmi lety byl přejezd péčí KŽC opraven,

Je vidět, že to tenkrát odflákli.
Pavel_reiser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2668
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 09. července 2015 - 13:10:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Podobně jako opravu 850008 - sami se v aktualitě chlubí, jak dali nový motor a ejhle, ono se to po pár letech znovu pokakánkovává... že by třeba údržba ? Ale ono to přeci jezdí na lak, naftu a vodu... a taky to mazlavé... indulona nééé, jo už vím olej !!!!
Martin_ben
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 966
Registrován: 4-2009
Odesláno Čtvrtek, 09. července 2015 - 14:00:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

pavel reiser: 851.008, 850.008 je NTM
Wool
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1303
Registrován: 1-2005

Odesláno Pátek, 10. července 2015 - 13:36:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavel reiser - Nejen chlubí, ale přímo uvádějí, že očekávají angažmá v rámci dalších provozů (Nadto očekáváme přísun nových zakázek na poli výletních a turistických vlaků, takže je potřeba se na budoucí výkony spolehlivě připravit.).
Jsem osobně zvědav, kde, rád se svezu. Zatím jen vím, že třeba na Kozí dráze to nebude.

Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.179.69.52
Odesláno Sobota, 11. července 2015 - 20:58:39    Odkaz na tento příspěvek  

mě stačilo, když sem viděl 830.0124 zespoda, to je síla ....
T_._H_.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2243
Registrován: 8-2012
Odesláno Neděle, 12. července 2015 - 19:57:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jsem osobně zvědav, kde, rád se svezu. Zatím jen vím, že třeba na Kozí dráze to nebude
Svého času se snažili namontovat do nostalgie v Libereckém kraji. Samozřejmě nikoli přes odbornost a praktickou dovednost, ale politické šméčko a nejspíš i finanční cash-backy. Jak to asi vypadá dnes?

P.S. Značka "nerovnost vozovky" byla u přejezdu I/13 v Kamenickém Šenově za dob působení poctivé nostalgie prakticky furt, akorát občas přeskládali ty nejhorší "gumy" na kraj a lepší doprostřed...

informuji vás, že své podezření na vaše opakované páchání trestného činu pomluvy prostřednictvím tohoto internetového diskuzního fóra dle § 184 zákona č. 40/2009 Sb. v platném znění vůči mně, dalším osobám i obchodním partnerům společností, pro které pracujete, jsem předal studentům práv a stáváte se součástí jejich projektu
zvídavý pozorovatel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.25
Odesláno Úterý, 14. července 2015 - 13:26:30    Odkaz na tento příspěvek  

No to je zas blábol. Předchozí partou, co vlastnila a prodávala lokálku do Šenova těm šťastným novým majitelům bylo SŽDC s.o.. No to teď musí generál škytat, když jim byl na tiátru v Lovosicích. Ten jednatel od nostalgiků musí být opravdu padlý na čepici.
WLAB 160
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.231.122
Odesláno Úterý, 14. července 2015 - 17:52:35    Odkaz na tento příspěvek  

A taky nemůžu zapomenout hromadu hoven pod obytňákem KPL.Normální člověk si nesere pod vagon,kde bydlí a prostor je součástí expozice.
osž
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.193.222
Odesláno Úterý, 14. července 2015 - 22:00:18    Odkaz na tento příspěvek  

ož: Copak tam pan odborník tak silného viděl?
Wool
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1310
Registrován: 1-2005

Odesláno Pondělí, 20. července 2015 - 16:13:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přátelé, dostala se mi do ruky taková brožurka pod titulem "Můj životní příběh psaný 40 let." Má bratru 29 stran.

Kromě výčtu milenek, zachráněných drážních vozidel a kilometrů projetých tratí, fotografií ústřední postavy v různých vývojových stádiích (bohužel snímek zygoty chybí) a dalších projevů a podobizen osobní povahy nechybí ani upřímná přiznání.

Dovolte mi jen několik citací:

"V listopadu 1995 jsem slavil promoce v restauraci v Praze-Vinohradech naproti vinohradské tržnici. Pamatuji si, že zde vznikla má nechuť a odpor vůči pivu Gambrinus - G-čko protivné chuti, se zápachem, bez výrazného aroma točené do klasických G-čkových válečků. Podprůměr, hrůza! Od té doby si pamatuji, že nesnáším Gambrinus a později i jiné, šizené velkovýrobny piva různých značek. Mám za to, že jsem se stal v tento okamžik, v roce 1995, bojovníkem za čistá a slušná piva nešizená ničím a jedním z hlavních propagátorů pivní kultury a touto osvětou jsem "nakazil" x dalších stovek lidí. Samaritánská činnost!"

"Následovaly různé milenky; Dáša z Prahy, Gábina z Jílového u Děčína, Petra z Šestajovic..."

"V roce 2011 jsem čím dál tím víc viděn v televizi a jsem citován v celostátních i regionálních denících coby vůdce odborné železničářské platformy bránící zánik železnice v Česku."


Hádejte, kdo o sobě takto veřejně píše?

Drobnou nápovědou nechť je to, že osoba je osminásobnou držitelkou titulu mistr železnic.
Mixmouses
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2334
Registrován: 1-2006

Odesláno Pondělí, 20. července 2015 - 18:18:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Wool : to se nedá neuhodnout i v tomhle vedru s připečeným mozkem [biggrin]. Panečku, titulovat se Eisenbahnführer... [nene] A poprosím vysvětlení k termínu "mistr železnic". To jako myslí mistr party, nebo jako se dříff dávaly na vojně stupně odbornosti 3 - 1 a mistr? Laik [coze], odborník jde skočit pod [masinka]... [satan]

Sabotéří z řepařky, nerozpojujte se [pozor] Nech aj ať žije Bratrstvo Kočičí pracky [satan]
fotomysak.bloudil.cz [fotic]
Modrý Šíp M 274.003 [kladivo]
Wool
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1311
Registrován: 1-2005

Odesláno Pondělí, 20. července 2015 - 18:39:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mixmouses - jedná se o hodnost sui generis, pokud si pamatuji, tak ani v rámci OSOŽ se nevyskytovala.

Jestli jsem to dobře pochopil, tak k jejímu dosažení je potřeba projet stanovené procento železniční sítě (určitě k rozhodnému okamžiku), protože jinak by mohla nastat varianta zcela fatální. Na příkladu shora nejmenované osoby to lze krásně ilustrovat - ona projela celou železniční síť Monaka o délce 1 km, tj. 100 % sítě. Kdyby nebyl dán rozhodný okamžik, mohlo by se stát, že by daná osoba následně třeba byla degradována, a to tehdy, kdyby došlo na území Monaka k prodloužení železniční sítě o nějaký ten metr. Tato situace nakonec nastává v současnosti třeba v Polsku, a to zejména se zprovozněním Pomorskiej Kolei Metropolitarnej.
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3685
Registrován: 9-2007

Odesláno Pondělí, 20. července 2015 - 19:31:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nenapadá mě vůbec, o kom by to mohlo být. Nicméně...

Miluji hoší, kteří o sobě vytrubují, jak mnoho měli holek, nebo dokonce hned v úvodu hlásí: "Já nejsem teplouš!" Připomíná mi to děti, které -aniž by se někdo ptal- předem hlásí: "Já to nebyl", když něco udělají dle jejich úsudku nesprávného.

P.S. Nikdy jsem neměl milenku, dycinky jedině přítelkyni [andel] A vůbec mi nevadí, když je někdo odlišně orientován [satan]

ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Mixmouses
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2335
Registrován: 1-2006

Odesláno Pondělí, 20. července 2015 - 20:05:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Wool : díky za osvětlení, jen mám obavu, aby za dalších pět let nevyšla další "monografie" (spíš teda maniografie) a tam se dotyčný netituloval "Ministr (vlastních) železnic". Každopádně to bude dobrej materiál pro katedru psychologie [satan]. Takhle vypadají jedinci, kteří mají pokory jako já tryskových letadel... [crazy]

Sabotéří z řepařky, nerozpojujte se [pozor] Nech aj ať žije Bratrstvo Kočičí pracky [satan]
fotomysak.bloudil.cz [fotic]
Modrý Šíp M 274.003 [kladivo]
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6449
Registrován: 9-2003

Odesláno Úterý, 21. července 2015 - 10:31:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tyy vole..napsat o sobě memoáry v 40.ti to mě ještě nenapadlo [uhoh]asi jsem pozadu..[uhoh]nebo je to nová vlna v okolí Prahy?[rofl][satan]

..pořádná mašina má kotel a komín..
Jáchym_rotor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 56
Registrován: 6-2009

Odesláno Úterý, 21. července 2015 - 17:49:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano, tuto publikaci jsem kdysi viděl (bohužel ji nevlastním [uhoh]). Ten člověk má regulerní diagnozu [crazy][crazy].
McBain
Administrátor

Číslo příspěvku: 24166
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 21. července 2015 - 23:32:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kopie knížek sem prosím nedávejte, mohlo by to vyvolat zbytečnou debatu o porušování autorských práv. I když si o jejich obsahu můžeme myslet ledasco.

Vymazaní snad pochopili.

Výpravní budova 16/H
Šedesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Nejlepší TV reklama všech dob
párovka z NTM
Neregistrovaný host
Odeslán z: 52.25.79.253
Odesláno Pátek, 24. července 2015 - 21:16:56    Odkaz na tento příspěvek  

Koukám, že v NTM ani po sedmi letech nebyli schopni vyrobit maketu komínu lokomotivy 322.302. Na první fotce je loko na výstavě 150. let ÚTD v ústeckém depu, kde byl údajně při manipulaci s loko komín rozbit. To je takový strašný problém vyrobit věrohodnou maketu komínu? A ví prosím někdo podrobnosti k té destrukci komína? Na druhé fotce je loko v Chomutovském depozitáři letos v červnu.

Jinak většina exponátů v Chomutovském depozitáři by potřebovala renovaci. Je sice hezké takto shromáždit kolejová vozidla, ale to nestačí. Od roku 2007, kdy byl depozitář otevřen poprvé, se tam neudělalo nic. Chápu, že vše je o penězích, ale sehnat finance je úkolem vedení instituce. Vypadá to, že na to kašlou. Hlavně, že vzali exponáty např. z muzea v Jaroměři, kde se o ně dobře starali, že.



M152_0045
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 707
Registrován: 12-2011
Odesláno Pátek, 24. července 2015 - 21:25:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

párovka z NTM: Komín není problém, viz. ten který byl vyroben pro "Konráda" a čeká na usazení v Jaroměři.
Colonel32
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1039
Registrován: 10-2007
Odesláno Pátek, 24. července 2015 - 23:07:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bohužel v tomto případě to o penězích skutečně není. Je to o fatální neochotě lidí z NTM cokoli dělat, protože kdo nic nedělá, nic nezkazí, a kdo nic nezkazí, tomu nehrozí, že by musel opouštět teplé místečko.
Colonel32
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1040
Registrován: 10-2007
Odesláno Pátek, 24. července 2015 - 23:18:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jinak druhá věc je, že taky značná část vozidel v Chomutovském depozitáři v reálu nepatří NTM ale ČD DHV, které do oprav pravidelně investuje, ale má jiné priority.
Něco už zažil.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 109.81.208.49
Odesláno Sobota, 25. července 2015 - 06:35:56    Odkaz na tento příspěvek  

Colonel 32.Furt lepší než šrotovat parní lokomotivu ubožáku.
Colonel32
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1041
Registrován: 10-2007
Odesláno Sobota, 25. července 2015 - 11:29:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Teď se chcete bavit o tom štokrovi nebo o té průmyslovce?
Něco už zažil.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.48.47.82
Odesláno Sobota, 25. července 2015 - 12:51:09    Odkaz na tento příspěvek  

O obojím! Jak štokr,tak CS 500.
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3686
Registrován: 9-2007

Odesláno Sobota, 25. července 2015 - 14:47:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Někdo aktuálně sešrotoval CS 500? [coze]

(Příspěvek byl editován uživatelem Žmz.)

ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Colonel32
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1042
Registrován: 10-2007
Odesláno Neděle, 26. července 2015 - 22:53:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ne, šlo o to, že je před mnoha lety nechal sešrotovat Petr Voženílek z AJAXu (kde ovšem "nechal sešrotovat" znamená, že nezabránil ve šrotaci jejímu majiteli, nikoli že by ji dal sešrotovat ze svého rozhodnutí), bohužel k té lokomotivě někdo asi měl fatální citový vztah, když mi kvůli tomu nadává do ubožáků, ačkoli jsem v době, kdy k té šrotaci došlo, ještě se spolkem neměl nic do činění.

No a ohledně štokra, to si jděte řešit do parních lokomotiv, protože to s dotazem, proč NTM neopravuje vozidla v Chomutově nijak nesouvisí.
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3687
Registrován: 9-2007

Odesláno Neděle, 26. července 2015 - 23:45:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Colonel32: Mně to bylo hned divný, že by se nějaká CS 500 likvidovala v tomto století. Děkuju za vysvětlení [andel]

ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY