Diskuse K-report » Archiv 2016 » Autobusy a trolejbusy » Doprava ve Zlínském kraji » Archiv diskuse Doprava ve Zlínském kraji do 20. 04. 2016 předcházející | další

Archiv diskuse Doprava ve Zlínském kraji do 20. 04. 2016

dolů
   autor příspěvek
Úterý, 05. ledna 2016 - 11:27:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 293
Registrován: 11-2003
Zemřel Karel Housa.
Středa, 06. ledna 2016 - 23:28:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9779
Registrován: 4-2006
To je smutná zpráva. Tento dopravce byl mi vždy blízký.
Je to již druhý autobusový majitel který zemřel na přelomu roku.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Čtvrtek, 07. ledna 2016 - 00:01:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9780
Registrován: 4-2006
Přidám vzpomínku jak šel novodobý čas












a tím se uzavírá vzpomínka na soukromého dopravce Zlínska. za listy se ztrácí zajímavá minulost firmy.

pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Čtvrtek, 07. ledna 2016 - 10:24:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 470
Registrován: 9-2012
Zrovna jedu LE ze Zlina (odjezd 10:00) a musim se pridat k fma. Crossway jede dobre i to pohodli se da i kdyz na SA to nema. Jen jak tak pozoruju, horsi je to s obsazenosti. Do Prerova jedem dva. Co me ste je to, ze LE vlak na Ovu ujizdi o 3 minuty. Nechapu proc, urcite by si to naslo hodne studentu dojizdejicich do Zlina z ostravska. Prece jenom cesta treba me do Trince by trvala cca 2,40 h a z SA jedu beznala 4. Kazdopadne tomuto spoji fandim.
Pátek, 08. ledna 2016 - 18:01:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3056
Registrován: 11-2004
Aresi, někde sem zaselch "drb", že od XY (už si to nepamatuju) by tedy samostatný subjekt HOUSACAR měl spadnout pod ČSAD Vsetín, provozovna Zlín ... copak je na tom pravdy? [uhoh] Můžeme se ve velkém "těšit" na bělení vozů? [kladivo]

Crossway jede dobre i to pohodli se da i kdyz na SA to nema.
Tak proč do toho lezete, když na SA to nemá? [yawn]
Na tudle logiku, považovat Studeného Agenta za jakýsi novodobý standard PŘÍMĚSTSKÉ dopravy v Čechách, jednou pojdeme. [crazy]

Jen jak tak pozoruju, horsi je to s obsazenosti. Do Prerova jedem dva.
Myslíte, že i ten Váš tolik protěžovaný dopravce první měsíc jezdil zcela vyprodaný? Nevím, ptám se ...

Co me ste je to, ze LE vlak na Ovu ujizdi o 3 minuty. Nechapu proc, urcite by si to naslo hodne studentu dojizdejicich do Zlina z ostravska.
Spojení je plánováno jako "ze Zlínska do Prahy" a "z Prahy na Zlínsko", tedy asi proto. Nicméně, myslíte, že příspěvek na K-R Vám ten autobus uspíší? Vezměte iniciativu do hrsti a napiště podnět, třeba Vám vyhoví ...
Nejhorší pomluva?! Napsat pravdu ...
Sobota, 09. ledna 2016 - 00:23:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 471
Registrován: 9-2012
Fma: nechapu vas arogantni tom ale budiz
Jel jsem LE jelikoz jsem potreboval jet do Prerova. SA tam nestoji.
To ja taky nevim, ovsem od te doby co spoje navazuji na zlute vlaky tak pres spicku 100% obsazenost a mino to odhaduji na 75%
To je sice hezke ze je naplanovano na Prahu ale porad mi nikdo nevysvetlit proc ne na Ostravu. Kdyby ten bus jel misto cele v 50 tak se krasne stihaji oba dva smery.
Ja nic resit nebudu, jezdim vetsinou autem, zlutym nebo CD. Az bude mit LE navaznost na vychod mozna budu jezdit s nim.
Sobota, 09. ledna 2016 - 01:05:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3061
Registrován: 11-2004
Jel jsem LE jelikoz jsem potreboval jet do Prerova.
Když jste potřeboval jen do Přerova, nechápu proč Vás tíží návaznost na Ostravu.

To je sice hezke ze je naplanovano na Prahu ale porad mi nikdo nevysvetlit proc ne na Ostravu.
Protože na Prahu a na Ostravu ne. Vzneste si podnět. Ostatně tady jste na diskusním foru, ne na informační kanceláři společnosti LEO Expres. Stejně tak se předpokládám můžete osobně dojít zeptat na AN ve Zlíně či navštívit přepravní kanceláři DLS v Přerově a následně se s námi podělit o Vaše zjištění. Nikdo (tedy já rozhodně) Vám v tom nebrání ... (Trošku mi připomínáte Marfušku ... "Jáá chcii! A hneed!!")

Kdyby ten bus jel misto cele v 50 tak se krasne stihaji oba dva smery.
Kdyby byly někde ryby ... dokud budeme jen plkat na "káčku", nic se nezmění. A přeci jste potřeboval jen do Přerova, nikoli do Ostravy.

Ja nic resit nebudu, jezdim vetsinou autem, zlutym nebo CD.
Tak v tom pokračujte a nekritizujte něco, co je Vám vlastně totálně u [zadnice]. Nicméně v 9:16 Vám jede ČSAD Ústí nad Orlicí s příjezdem v 10:08 (snad za 54,-) a nebo v 9:53 Váš "národní dopravce" v kombinaci Os / Rx s přestupem v Otrokovicích 10:10 / 10:14 a příjezdem 10:32 abyste vše nádherně stíhal. Jízdenka v konfoguraci IN 25 za 47,- (levnější než Leo Bus!), ve standardu za 62,- ... to už je trošku rozdíl. Nicméně jestli jste si potřeboval jen odplivnout, máte splněno.


nechapu vas arogantni tom ale budiz
Arogantní se zdá tomu, kdo si to připustí. Já zase nechápu proč někdo jezdí něčím co stojí totálně za ho***, zvlášť když má 3 MNOHEM LEPŠÍ a patrně i několikrát vyzkoušené alternativy a ještě si stěžuje že to nejelo tam, kam vůbec nejel ... otázka vkusu.

(Pajzák, Magiq, Tomas25, připraveni na nový maraton urážek?)
Nejhorší pomluva?! Napsat pravdu ...
nereg.
Sobota, 09. ledna 2016 - 08:22:58  
Neregistrovaný host
194.228.13.195
fma - už nějaký čas bohužel autobusy Housa jezdí pod ČSAD Vsetín, stejně jako Krodos, ale bělení busů zatím nic nevím, co se objevily nove SORky u krodosu tak to už bylo za velení ČSADVS a mají modrý lak, tak možná zůstanou i Housácký barvy...
Tuším že Housa se s ČSAD spojil v době, kdy onemocněl. jejich WWW jedou stále pod svojim názvem, ale hodně mě připomíná styl VS...Narozdíl od krodosu mají už změnenou adresu vedení.
Pondělí, 11. ledna 2016 - 21:30:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 600
Registrován: 12-2007
První tramvaj v ZK odkaz [wink]
Úterý, 12. ledna 2016 - 11:19:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1
Registrován: 1-2016
fma - jediný kdo tady útočí a vymýšlí něco, co dotyčný vůbec nenapsal (že Leo stojí za...) jsi ty. To jsi tady napsal pouze ty svým arogantním tónem.
Úterý, 12. ledna 2016 - 11:24:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2
Registrován: 1-2016
mlaďas- ač je fma arogantní, tak v jednom má pravdu, pokud máte čas psát o Leovi na káčku, tak by se minuta času napsat jim tu připomínku o Ostravě najít dala, ne? Třeba je můj jmenovec Novotný tak zaujatý ježděním do Prahy, že ho nenapadlo, že by mu cestující mohli jezdit ze/do Zlína i opačným směrem na Ostravu. Navíc si myslím, že by si ten bus zasloužil větší propagaci, že je to normální linka a není určena jen pro návoz k vlaku, to většina lidí vůbec neví. Nám tady to připadá jako samozřejmost, ale kolikrát jsem se setkal i s tím, že lidi nejeli třeba SA do Brna, protože si myslí, že si nemůžou koupit jízdenku nebo že je to nějaký zájezdový bus pro studenty (to jsem fakt slyšel). A pak se diví, jak rychlá a pohodlná cesta to je, když to vyzkouší.
Úterý, 12. ledna 2016 - 11:29:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3
Registrován: 1-2016
nereg - nejprve jsem si taky říkal, proč to Housa předal zrovna Vsetínu, který mu celou dobu za přispění kamarádů v jednadvacítce jen háže klacky pod nohy, teď už to (bohužel) dává smysl. Asi neměl vhodného nástupce, kdo by to byl schopný či ochotný převzít, tak to raději prodal aby firma fungovala dál a on nějak zajistil rodinu. Taková je smutná realita. Taky by mě zajímalo, to jsem se nikde nedočetl, co bylo za tím, že Housa ač chtěl, tak nemohl už od začátku jezdit na Kroměřížsko s výjimkou Holešova. I dálkové linky táhnul přes Hradiště na Brno a dříve i Prahu.

Co se týká přebarvení jako Housy tak Krodosu, tak u Housy je možné, že se to přebarví, u Krodosu si myslím, že to zůstane zatím zachováno a firma oddělena, aby to jako budilo zdání konkurence a více různých zájemců ve výběrkách na ZDO v kraji. I když je to jen divadlo pro lidi. Otázka je co bude s Hradištěm, zda bude monopol na dopravu v kraji dokonán zcela nebo ne. Plus nějaké to omezení konkurence, že nemůže brát cestující v rámci kraje ani v časech, kdy nikomu nekonkuruje, třeba večerní spoj Brno - Km - Zlín
Středa, 20. ledna 2016 - 16:23:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1411
Registrován: 10-2008




..sme dva co se vždy sjedou, dej si prášek, dám si s tebou..
Čtvrtek, 21. ledna 2016 - 14:13:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 601
Registrován: 12-2007
Dnes jsem ve Valu viděl Sor BN 12 Austin.

Sor BN 12 Indet a Crossway LE Indet bez reklam.

VsetinskaKarosaYT
Čtvrtek, 21. ledna 2016 - 15:36:37  
Neregistrovaný host
193.86.244.35
Mirdas: ta BN Austin jela včera dokonce i na 940006 do Seninky
(foceno mobilem)
Úterý, 26. ledna 2016 - 00:36:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2056
Registrován: 5-2007
VsetinskaKarosaYT: Asi reklamní spoj Austinu, když tam o prázdninách jezdí crossway taky s polepem austin.[biggrin]
Když je to
a, krásné a modré, tak rozhodně není najbrt.
b, modré a najbrt, tak to ale rozhodně není krásné.
c, krásné a najbrt, tak to možná existuje, ale asi to nebude modré a určitě se to nebude vyskytovat na české železnici.
Středa, 27. ledna 2016 - 23:14:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 602
Registrován: 12-2007
VsetinskaKarosaYT: Dneska jsem ji viděl jet zase do VM.

Kdybys měl zájem o vyfocení, tak ty dva novější Mercedesy O 405 NU (které už pár měsíců nejezdí) jdou vidět z ulice U Bečvy. Stojí u plotu vedle sebe asi v tomto místě.

Jinak ve VM bílá BN 12 už má reklamu, viděl jsem ji s ní poprvé v ponděli a už nevím, na co je.

Ares: Ten novější minibus Stratos jsem na VS snad ani neviděl, tak nevím, jestli patří pod tuto provozovnu.
Pátek, 29. ledna 2016 - 18:02:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 165
Registrován: 9-2013
Jestli myslíte tento, tak stává v Kunovicích (u Hradišťa samozřejmě) u hřbitova a vozí mladé futbálisty Slovácka po tréninkoch. Taky bych ho mohl vyfotit, kdyz mi parkuje pod oknama, že?
Sobota, 30. ledna 2016 - 12:11:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 603
Registrován: 12-2007
Zdenek_Handl: Přesně ten myslím. Vyfoťte, to bude fajn.
Pondělí, 01. února 2016 - 10:09:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12
Registrován: 1-2016
Nepamatujete si někdo ceny jízdenky ZL - Praha nebo KM - Praha cca před 10-15 lety (2000 - 2006), kdy to jezdili jen místní dopravci popř. občas se objevila konkurence s jedním spojem denně z Prahy (myslím že to snad byl Rebag nebo něco podobného). Případně může být pro srovnání i vlak, když Leo má aktuálně v akci zpáteční ZL - Praha za 250 Kč na nějakém slevoserveru... Dík
Úterý, 02. února 2016 - 01:17:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 16
Registrován: 3-2015
TN26: zkuste na www.archive.org zadat adresu internetových stránek jednotlivých dopravců a s trochou štěstí narazíte na nějaké staré ceníky.
VsetinskaKarosaYT
Úterý, 02. února 2016 - 21:40:40  
Neregistrovaný host
193.86.244.35
Mirdas : bílá BN z Valu má reklamu na Spedos (viz foto)
Úterý, 02. února 2016 - 23:52:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 604
Registrován: 12-2007
VsetinskaKarosaYT: Děkuji, dokonce vyřízli "okno" pro boční displej.. pro zadní asi vyřezávat nebudou, protože to je ve VM asi zbytečnost (na polovině vozidel vůbec není, a na polovině z té zbylé poloviny nefunguje).

Pro radost zasílám "moji krásku".
Středa, 03. února 2016 - 08:32:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9821
Registrován: 4-2006
no to je opravdu krasavice[lol]
Koukám že jsi na babičky[biggrin]
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Čtvrtek, 04. února 2016 - 00:11:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 166
Registrován: 9-2013
Midras: To je ale vizitka... [lol]
Vy tam na Valachoch začínáte mít pěkné panoptikum. Nic ve zlém
Čtvrtek, 04. února 2016 - 13:57:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 605
Registrován: 12-2007
No to víš, když musíš, tak musíš a ani nevybíráš [wink].

Je to tak. Já za ten stav zodpovědný nejsem, takže s Tebou můžu jen a jen souhlasit. Na druhou stranu asi už dlouhého trvání mít nebude, tak jestli by ta investice nebyla zbytečná... (netuším, jak dlouho je v tomto stavu).
Neděle, 07. února 2016 - 09:28:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 167
Registrován: 9-2013
Tak teda dokumentačně mobilem, doufám že mne přítomní neukamenují no fotoaparát mám zapomenutý v práci. Uvidime jak to bude vypadat
VsetinskaKarosaYT
Sobota, 13. února 2016 - 12:42:51  
Neregistrovaný host
193.86.244.35
Nemáte někdo prosím fotku VS 82-44 s reklamou zezadu ? Dělám repainty téměř všech 700 provozovaných na Vsetíně do OMSI a u tohoto vozu bohužel nemůžu zadní foto najít.
Neděle, 21. února 2016 - 18:34:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 49
Registrován: 2-2015
Zcela nový článek o MHD ve Vsetíně:
http://www.tram-bus.cz/obecne-o-doprave/mhd-odjinud/mhd-vsetin/
Denně aktualizované stránky o dění ve veřejné dopravě v Praze a ve středních Čechách.
TRAM-BUS.CZ
Neděle, 21. února 2016 - 18:57:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 469
Registrován: 4-2013
tram-bus: moc zajímavý článek a pěkné fotky,ten Housa na jedné z fotek parkující v čsad je běžné nebo je to jen vyjímečně, třeba kvůli údržbě ?
Neděle, 21. února 2016 - 19:20:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2570
Registrován: 12-2005
Verca: No jelikož Housa patří pod Csad, tak si myslím, že to bude častější jev.
Středa, 24. února 2016 - 17:37:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17
Registrován: 3-2015
Tak už je to tady, LEOexpress posouvá od 29. 2. 2016 odjezdy svých autobusových spojů o 10 minut, aby se stíhaly vlakové přípoje do Ostravy.
odkaz

(Příspěvek byl editován uživatelem frutabruta.)
Pátek, 26. února 2016 - 22:20:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1412
Registrován: 10-2008
Ve Zlíně i Luhačovicích už housa běžně parkuje v garážích ČSAD
..sme dva co se vždy sjedou, dej si prášek, dám si s tebou..
Vareckaj
Neděle, 28. února 2016 - 15:08:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 709
Registrován: 3-2009
Kdyby se náhodou objevilo v okolí Vsetína a ValMez v pondělí a úterý něco zajímavého, dejte vědět.

Kdyby náhodou vyjela třeba B732 apod.

Případně co určitě zachytit.
VsetinskaKarosaYT
Neděle, 28. února 2016 - 19:20:58  
Neregistrovaný host
193.86.244.35
Vareckaj : řekl bych že poslední Vsetínská B732 už nevyjede, dle obrázku to vypadá, že čeká na likvidaci. Pokud jsem si dobře všiml z mostu nemá už ani kasu ani panely ale to si nejsem jistý kdyžtak mě někdo opravte.
Neděle, 28. února 2016 - 20:37:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3094
Registrován: 11-2004
Že_by byla operativní nárada operativně nahrazena? [lol]

Mě osobně by se na operativce líbilo toto, což? [wink] Na městě to jezdí, na příměstě to nikoho neurazí, žemagrindisní to je ... no rozhodně větší terno než se klepat třeba hodinu BNkem do Zlína. [biggrin]
Nejhorší pomluva?! Napsat pravdu ...
Neděle, 28. února 2016 - 21:51:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 606
Registrován: 12-2007
fma_0526: To si nemyslím. Původně jsem slyšel, že po zakoupení Urbanwayů by dva busy z VS měly jít do VM. Nejspíš jedno Citaro a jedna BN 12. Citara jsou však asi oblíbená, protože se stáhly z provozu právě ty dvě červené BN 12. Tato jezdí běžně příměsto s přejezdem na MHD VS 10 (takže nejspíš turnus místo Setry) a tato by měla být (podle toho, co jsem viděl) operativní záloha (avšak viděl jsem ji pouze zaskakovat na MHD). Mimochodem reklama na Indet je servaná, takže bus vypadá jako červenobílá kráva Milka.

Jo, ten MB by se mi taky líbil jako náhrada Bonavie.
Vareckaj
Úterý, 01. března 2016 - 13:56:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 711
Registrován: 3-2009
Ano, B732 od ledna odstavena a nic pěkného ji už nečeká. [happy]
VsetinskaKarosaYT
Čtvrtek, 03. března 2016 - 19:43:40  
Neregistrovaný host
193.86.244.35
"červená kráva milka" jezdí na 1 neřekl bych jako operativka, ale jako klasická záloha za citaro 5Z4 1146. není možné že by byla na operativce táto setra ? (ano vím kvalita na nic ale měl by to být 4Z6 3825)
VsetinskaKarosaYT
Čtvrtek, 03. března 2016 - 19:44:37  
Neregistrovaný host
193.86.244.35
"červená kráva milka" jezdí na 1 neřekl bych jako operativka, ale jako klasická záloha za citaro 5Z4 1146. není možné že by byla na operativce tato setra ? (ano vím kvalita na nic ale měl by to být 4Z6 3825)
Středa, 16. března 2016 - 14:13:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 561
Registrován: 3-2009
Nová dálková linka
Bojkovice - Brno
Středa, 16. března 2016 - 17:52:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 169
Registrován: 9-2013
Že by?


Edit: B0B0BUS1

(Příspěvek byl editován uživatelem Zdenek_Handl.)
Středa, 16. března 2016 - 19:23:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 171
Registrován: 9-2013
Tak už i na S-A
Středa, 16. března 2016 - 20:05:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3115
Registrován: 11-2004
Možná by na S-A nebylo od věci používat skutečný tvar těchto RZ a tedy je zapsat jako B0B 0BUSx, tedy s mezerou používající se u běžných značek, kupříkladu jako zde, aby v tom nebyl klasický mrdník.

Nicméně barva z fotky mi moc modrou nepřipomíná ...

... otázka do pléna, máme tady dvě RZnP jedné firmy, tak kdypak nás smáznou za shromažďování osobních údajů? [crazy]
» Bezva. Je vidět, že pokrok do horoucí prdele nelze zastavit a že líp už bylo. «
Středa, 16. března 2016 - 23:06:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 172
Registrován: 9-2013
Pravdu máš, dám to do pořádku. Je to taková jakási barva, prirovnal bych to k té Tourbosácké barvě. Až to vyjede z kanálu tak to vyfotím trochu schopněji. Ale co je zajímavé, že veškeré venkovní osvětlení mimo hlavní světlomety a přední a boční blinkry to má všechno LED. Je to hezké, hlavně boční pizičky jsou luxusní.
Pajzák
Středa, 16. března 2016 - 23:17:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 179
Registrován: 6-2015
Fma: Kdybys četl, čeho se požadavek ÚOOÚ týká (soukromých vozidel, ne firemních), a zapojil k tomu hlavu, nepsal bys sem takové broskvoviny. A hlavně se to netýká jen značek na přání.
Čtvrtek, 17. března 2016 - 01:22:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3118
Registrován: 11-2004
A teď mi odpověz ... jsi majitel autodopravy, máš dejme tomu jak se výše píše dva autobusy. S jedním dejme tomu jezdíš ty sám. Kdy je vozidlo firemní a kdy už soukromé? Nevím jak jsou vozidla označena, ale předpokládejme, že je na něm celé tvé jméno (jsi přeci majitel) ... na spoji to bude asi vozidlo firemní, ale co když si třeba pojedeš do vedlejší ulice mezi spoji pro svačinu, stále je to firemní vozidlo, nebo již soukromé? Udělat to zaměstnanec firmy a někdo ho čapnout je z toho průser, tedy asi to firemní jízda nebude ..., možná sem tu hlavu někde odložil, ale ono je to celé tak nějak diskutabilní.

A teď si vemme tento příspěvek ... je nápis nad fotkou místem určení, rozuměj nachází se ono vozidlo v areálu této firmy (tedy je to pro účely oné diskuse nepřípustné?), či je to jen název firmy a vozidlo může být focené kdekoli? Opět diskutabilní ...

A ještě z jiného úhlu, ačkoliv to sem nepatří ... text RZ odkazuje na majitele (jméno/přezdívka), na (nejen) autobuse bude totéž (buď název firmy, nebo přímo celé jméno, viz. výše) a/nebo si ho případně podle firmy najdu v živnostenském rejstříku, který mi k tomu hezky veřejně dodá i adresu s datumem narození (miluju české zákony) ... a teď obyčejné nijak označené vozidlo - RZ mě dovede jen k nějakému vozidlu, nějaké barvy - neznám VIN (nelze tedy určit konkrétní vozidlo), nemám k dispozici doklady (nelze určit konkrétní osobu) ... předpokládám ale, že druhý příklad je jednoznačně větší zlo. [crazy] No není to absurdní?

» Bezva. Je vidět, že pokrok do horoucí prdele nelze zastavit a že líp už bylo. «
Pajzák
Čtvrtek, 17. března 2016 - 10:03:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 181
Registrován: 6-2015
Jistěže to je debilita, ale názor úřadu musí být pro nás svatý, ne? [happy] Aspoň dle mínění úřadu.
Středa, 23. března 2016 - 13:44:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 174
Registrován: 9-2013
Tak se nám v Hradišti ustájila elektroSORka EBN 8. Bude jezdit pravděpodobně na lince MHD 7.
Pátek, 25. března 2016 - 10:29:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 301
Registrován: 11-2003
Včera ve Zlíně spatřen bílý Crossway bez jakéhokoliv označení, RZ 4Z6 6395. Ví někdo, co to je zač?
Čtvrtek, 31. března 2016 - 21:41:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 608
Registrován: 12-2007
Pro toho, kdo ještě neviděl, podle mě celkem povedený, interiér Urbana na Vsetíně.


(Příspěvek byl editován uživatelem mirdas.)
Čtvrtek, 31. března 2016 - 23:00:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 176
Registrován: 9-2013
Mirdas: Vnitřek pěkný, ale jak to jezdí s Tectorem? Má to šestikvalt? Náš Crossway (též s Tectorem) stráví víc času ve Zlineru než na lince.
Čtvrtek, 31. března 2016 - 23:46:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 609
Registrován: 12-2007
Asi to bude 6q, ale ruku do ohně za to nedám. Jede to docela dobře... má lepší zrychlení než jiné busy. Myslím, že na naše MHD výkon stačí s přehledem. Nevšiml jsem si nějakých výpadků Urbawayů, jezdí pořád, takže asi dobrý.
Karosa R
Neděle, 10. dubna 2016 - 23:54:42  
Neregistrovaný host
46.13.115.13
Bývalá opora vozového parku ČSAD Vsetín - provozovny Zlín karosa ZL 10-34 stále žije, ale již čeká na svou poslední jízdu, při které nejspíš nepojede po svých
VsetinskaKarosaYT
Středa, 20. dubna 2016 - 19:31:13  
Neregistrovaný host
193.86.244.35
Když už jsme tu u těch odstavených vozů tak VSA 37-78 se už taky na cesty po svých nepodívá...

Středa, 20. dubna 2016 - 19:35:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 48
Registrován: 2-2013
A to půjde do šrotu s novým lakem?
VsetinskaKarosaYT
Středa, 20. dubna 2016 - 20:06:25  
Neregistrovaný host
193.86.244.35
EttlikCZ to nebude nový lak ale spíš strhlá fólie
Fedos
Středa, 20. dubna 2016 - 20:20:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4096
Registrován: 7-2006
Jasně, že to je lak...v masce je vidět, že to tyrkysové nebyla fólie, ale lak.
VsetinskaKarosaYT
Středa, 20. dubna 2016 - 20:23:01  
Neregistrovaný host
193.86.244.35
jestli je to vážně jen nová lak tak se omlouvám ale přijde mi spíš jako rozebíraný než jako opravovaný :D
VsetinskaKarosaYT
Středa, 20. dubna 2016 - 20:36:55  
Neregistrovaný host
193.86.244.35
Porovnávám fotku tohoto a s lakem a vypadá to, že jsem se trochu přestřelil ono když to stojí mezi šrotem a chybí tomu části je to těžké rozeznat :D