Diskuse » Archiv 2017 » Železnice » Železniční opravny a strojírny předcházející | další

Železniční opravny a strojírny

dolů
   autor příspěvek
721.525
Pátek, 10. února 2017 - 21:10:06  
Neregistrovaný host
81.25.16.82
vlečka
A nemyslíš, že to bylo tím, kdo kroutil páčkovým ústrojím?že to nezjistil při cestě??hmm??
Čtvrtek, 23. února 2017 - 11:22:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 734
Registrován: 10-2007
Nalezené propagační video ŽOS Nymburk:

https://www.youtube.com/watch?v=dSjMPNF4Fr4

To ale byly krásné časy. [sad][sad][sad]

[vypravci]


V odkazech na karkulích jsem vznesl dotaz na posunovadlo 726.701 Marek z tohoto videa.
Pátek, 24. února 2017 - 18:44:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 386
Registrován: 6-2015
Jo jo, to je žrádlo![jidlo] Dokonce tam pár lidí poznávám. Ale nastoupil jsem tam chvíli před tím než to koupili Slováci.
Defektoskopie, kolovka, motorárna, soustružna, ETS a její zkušebna, zkušebna spalovacích motorů (brzda) a další provozy.... tady jsem byl skoro pořád... Celý podnik mám prolezlý doslova od sklepa až po půdu a to díky svojí pozici. Všechno jsem tak měl možnost vidět, poznat a díky ochotě lidí (s kterými jsem denně přicházel do styku) dobře pochopit i různé detaily které nejsou běžně známé..
No a pak přišly vlny propouštění, takže se podnik zbavil i kvalitních zkušených lidí, hodně jich šlo i do důchodu, a pak co to byl už Legios to už šlo do pryč.. jeden známý (z doby když jsem tam poprvé nastoupil) povídal že už to je naprd se tam hodně změnilo lidí, tam už prostě dělá hodně lidí co už o tom skoro nic nevědí, těch zkušených je málo.
Díky moc![ok]





(Příspěvek byl editován uživatelem K6S31ODR.)
vlečka
Úterý, 07. března 2017 - 20:59:23  
Neregistrovaný host
185.15.111.26
ad 721 525 - co je to páčkovým ůstrojím??[wink]zajímavý výraz...to jsem za dobu své praxe ještě neslyšel[happy]samozřejmě že je nutné brzdu stáhnout![ok]
Tanecnik
Středa, 08. března 2017 - 05:49:21  
Neregistrovaný host
37.48.42.181
vlečka:
Zeptej se tam u vás v Boleslavi. Z tama ten příspěvek zcela nepochybně pochází..[lol]
Neděle, 12. března 2017 - 17:10:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 227
Registrován: 2-2010
Čtvrtek, 13. dubna 2017 - 21:59:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4481
Registrován: 5-2002
PROSBA O POMOC - Ahoj všem! Mám na Vás prosbičku. Na ŽZO Cerhenice začínáme připravovat stavební úpravy jedné z hal a rád bych ji nechal vybavit rampou v úrovni nástupišť (550 mm nad TK) pro usnadnění manipulace např. s paletami s materiálem apod. - aby se prostě nemusela používat zdvižka pokaždé, když chceme do jednotek něco naložit apod.
V nějakém filmu tuším o pražském ONJ (?) - nevím přesně - jsem nějakou takovouto plošinu či "perón" před časem zahlídl, ale nejsem si už jist, kde to bylo. Pomůžete mi? Potřeboval bych foto, jak je tato "nástupištní hrana" řešena...
Díky za každou odpověď!
www.prototypy.cz - Stránky, které vytváříte Vy všichni!
UPOZORNĚNÍ: Pokud najdete na stránkách O prototypech chybu, opravdu nepomůže, když budete po diskuzích šířit, že Kolmačka má toto a tamto špatně. Pomoci může jedině to, když mi napíšete CO je špatně a JAK je to správně...
Pátek, 14. dubna 2017 - 16:04:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1206
Registrován: 12-2003
Rosťo, a nechceš nám na JIH (ONJ už neexistuje) napsat přímo a ne přes K-rep?
Najdeš mě v globále
Gatto nero
NEJHEZČÍ ŽABOTLAM BYL POLOMÁČENÝ!
Na ČD pracují dva druhy lidí. Jedni chodí do práce a druzí chodí pracovat. Bohužel, těch prvních je víc.
Co má společného Avia a Regiojet? Vždycky před vámi!
Úterý, 18. dubna 2017 - 22:05:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4489
Registrován: 5-2002
Honzík - Když já si nejsem ani jist, zda jsem to viděl na JIHu, nebo někde jinde (OPJ Bohumín, třeba?)...
www.prototypy.cz - Stránky, které vytváříte Vy všichni!
UPOZORNĚNÍ: Pokud najdete na stránkách O prototypech chybu, opravdu nepomůže, když budete po diskuzích šířit, že Kolmačka má toto a tamto špatně. Pomoci může jedině to, když mi napíšete CO je špatně a JAK je to správně...
Pátek, 09. června 2017 - 09:35:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1041
Registrován: 1-2005
Zítra od 9.00 se koná DOD pro širokou veřejnost v areálu ParsNova Šumperk...[wink]
Pátek, 01. prosince 2017 - 09:31:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 104
Registrován: 12-2009
Na krajských listech se obejvil rozhovor s ředitelem Legiosu Rybáčkem. Článek byl smazán, neuložil jste si ho někdo?
Vyjádřím svůj názor, když se mě něco nelíbí na K-reportu a nesouhlasím s moderátory. Proto mě byla zablokována moje IP adresa od zdejších moderátorů. Po dalším nesouhlasu byly další příspěvky vymazány a taktéž další IP zablokována.
Pátek, 15. prosince 2017 - 12:47:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 994
Registrován: 10-2007
Legoušek : Článek byl smazán, neuložil jste si ho někdo?

Celý Legios bude asi také brzy smazán, jako ten článek, když to vede, jak to vede ...
Každá správná mašina musí být cítit naftou a být aspoň trochu špinavá od oleje !
ČKD Praha můj vzor ! [fotic] [fotic] [fotic] [vypravci]

[ok] [ok] [ok] K6S 310 DR [ok] [ok] [ok]