Diskuse » Archiv 2018 » Inzeráty » Pracovní místa předcházející | další

Pracovní místa

dolů
   autor příspěvek
Úterý, 03. dubna 2018 - 08:29:12  
Neregistrovaný host
Zdravím, nabízím pamětní minci ČD Cargo k 10. letému výročí od vzniku společnosti. Na ceně se dohodneme. V případě vyššího zájmu jich mohu zajistit vice.
Čtvrtek, 21. června 2018 - 07:47:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2109
Registrován: 9-2005
Hledám dalšího kolegu, který by měl zájem pracovat v oblasti železniční zabezpečovací techniky. Základem je elektrotechnické vzdělání a řidičský průkaz. Znalosti netřeba, všechno dokážeme naučit, tedy pokud je na druhé straně snaha něco pochopit, na něco přijít. Důležitý je takový přístup, aby dotyčný od udělané práce odcházel s pocitem, že pro věc udělal maximum (ne že to chtěl mít rychle hotové).
Práce se skládá z klasické pracovní doby v pracovní dny v kanclu "od do" (ideálně cca od 7-8 do 15-16) odkud se v pracovní době vyjíždí na různé práce, když zrovna ne, dělá se administrativa nebo se něco připravuje. K tomu domácí pohotovost, o kterou se dělí několik lidí (samozřejmě se služebním autem).
Práce je myslím adekvátně ohodnocená, po zapracování je případná možnost se podílet na zakázkách i v zahraničí (cca 14-denní "pobyty").

Kdo by měl zájem, může mi napsat na mail pod nickem
Pokud máš elektrotechnické vzděláni a řidičák, nabízím solidní zaměstnání v oboru železniční zabezpečovací techniky v oblasti Praha - napiš na mail pod nickem
Pondělí, 31. prosince 2018 - 22:57:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1806
Registrován: 7-2017
...tak jsem 27 let dělal el.mechanika na loko...kdyby mi nezrušili místo,dělal bych to dál...odešel jsem do civilu.......ahooooj