Diskuse » Archiv 2018 » Autobusy a trolejbusy » Doprava v Libereckém kraji » Archiv diskuse Doprava v Libereckém kraji do 27. 08. 2018 předcházející | další

Archiv diskuse Doprava v Libereckém kraji do 27. 08. 2018

dolů
   autor příspěvek
Petr_hradecký
Čtvrtek, 19. dubna 2018 - 23:23:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1592
Registrován: 4-2015
Zásah NCOZ v DPMLJ a Busline [nene]
Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Pátek, 20. dubna 2018 - 13:48:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11131
Registrován: 4-2006
Policejní komedie. Už takto vpadli do desítek míst a nikdy se nic nevyšetří.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Potiln
Sobota, 21. dubna 2018 - 14:35:12  
Neregistrovaný host
Zajímavý je Kuchynko, ze vše pořad komentujete, na každého uvažujete a kritizujete a teď najednou mlcite. Jak se to najednou jedna o Vařila a Busline tak Vám došli slova [proud] Kdopak Vám bude Kuchynko teď říkat, co si mate myslet a co mate povídat? [crazy]
Pondělí, 30. dubna 2018 - 13:22:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11157
Registrován: 4-2006
Potichu nam něco z Libereckého kraje zmizelo.......
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Pondělí, 30. dubna 2018 - 14:06:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3179
Registrován: 12-2005
Ares1: Myslíš ty CN9.5 z Tredosu, co byly půjčeny u ČSAD Liberec?
Pondělí, 30. dubna 2018 - 15:58:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11158
Registrován: 4-2006
Kdyby jen Sorky
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Pondělí, 30. dubna 2018 - 19:36:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4782
Registrován: 12-2007
Ale všechno očividně ne. Dnes jsem na Fugnerce potkal Crossway 3J9 xxxx už bez polepů, celý bílý.
Pondělí, 30. dubna 2018 - 21:40:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11159
Registrován: 4-2006
zbyli jen 2
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Pondělí, 30. dubna 2018 - 21:54:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3181
Registrován: 12-2005
To jsem zvědavý a čím bude ČSAD jezdit, pze si myslím, že moc vozů nemají, když jim teď cca 10 vozů ubylo.
Lump
Středa, 02. května 2018 - 06:58:54  
Neregistrovaný host
Ad Švarc: O pojmu zapůjčen bych v tomto případě polemizoval. [wink]
Středa, 02. května 2018 - 09:23:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3183
Registrován: 12-2005
Takže za ně nezaplatili a vrátily se zpět k Tredosu.
Středa, 02. května 2018 - 10:45:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2101
Registrován: 12-2007
Linka Praha-Horní Mísečky. 19.4. klimatizace sice jela, ale bylo vedro jako v [zadnice]. Takže asi chybí chladivo? Teď 30.4. už ani nejela, byly otevřeny jen ty ubohý mikrovětračky. Takže i v Turnově, kde bylo už venku ani ne 20, tak ve vnitř busu bylo kolem 30 stupňů a děs. Lituju především řidiče, kteří v tom vedru musí dnes a denně pracovat.

Linka Rokytnice-Praha. Dnes 2.5. jsem ozkoušel ty nový zázraky od iveco. Z pohledu cestujícího to má oproti Yotungovi mnohem hlučnější chod motoru v prostoru pro cestující, tvrdší pérování a zdálo se, že odpich taky nic moc. Sedadla na trasu Jilemnice-Jičín ok, ale seďět v tom až do Prahy nic moc. Ať se zde psalo, jaký byly yotungy kraxny po technické stránce, z pohledu cestujícího to byl příjemný zájezďák na trasy s jízdní dobou delší než 2 hod.
Rychlík: PRAHA HL.N.,odj. 15:05 -Praha Libeň-Nymburk město-Křinec-Rožďalovice-Kopidlno-Jičín-Ostroměř-Lázně Bělohrad-Nová Paka-Nová Paka město-Stará Paka-Roztoky u Jilemnice-Martinice v Krkonoších-Kunčice nad Labem-Hostinné-TRUTNOV HL.N.,příj. 18.53
Pondělí, 21. května 2018 - 09:36:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1555
Registrován: 9-2009
Autobusy mezi Libercem a Jabloncem nad Nisou pojedou od 1. června po nové silnici. Jízdní řád je připraven.
"Usínal jsem s pocitem, že celý svět je v pr.... Když jsem se ráno probudil, tak jsem ten pocit měl dál. Asi neumím spát." (Jan Werich)
Středa, 30. května 2018 - 17:53:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 125
Registrován: 12-2017
Když už sem kluci z Koridu chodíte. Už je to pět dní a vy jste si ani nestačili všimnout, co? Na vašich stránkách žádná zmínka o úplné uzavírce silnice I/35 v Radvánovicích! Tím pádem se to týká bus linky 350 a 370.
Čtvrtek, 31. května 2018 - 06:44:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3209
Registrován: 12-2005
Tak koukám, že ČSAD Liberec už má náhradu za vozy ex. Tredos a to 5x C954E ex. Karviná.
Čtvrtek, 31. května 2018 - 17:55:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4970
Registrován: 12-2004
švarc: To je obnova voz. parku jak bolavá noha....
Kuzl
Pátek, 01. června 2018 - 19:48:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1508
Registrován: 9-2006
Copak, že to Chobot zabalil..?
Noha
Pátek, 01. června 2018 - 23:01:12  
Neregistrovaný host
to Kuzl: Možná má podobné trable jako bývalý zastupitel Mastník?
Kuzl
Čtvrtek, 07. června 2018 - 09:28:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1516
Registrován: 9-2006
https://www.libereckadrbna.cz/kauzy-a-temata/14664-minulost-a-sou casnost-spolecnosti-busline-hledacek-detektivu-zaostril-na-jmeno- jiriho-varila.html
koumes123
Čtvrtek, 07. června 2018 - 23:15:18  
Neregistrovaný host
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/peltuv-muz-stihan-kvuli-autobu sum-prisel-proto-o-misto-v-licencni-komisi-fotbalove-asociace-472 39
Ten BUSLINE je dobrá pračka peněz a vytváření lumpáren. Jak je v tom zamotán ten povedenej odborář Kuchynka, který má teplé místo v kanceláři, služební auto od Vařila?
Čtvrtek, 07. června 2018 - 23:49:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11230
Registrován: 4-2006
Koumes ty jsi mi hrdina. Máš důkazy že je v tom Kuchyňka zapleten.? Pokud ano okamžitě to musíš hlásit policii . pokud nemáš tak to sem nezatahuj. Asi proto se bojíš podepsat.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Petr Semil
Pátek, 08. června 2018 - 08:37:08  
Neregistrovaný host
Ale Kuchynko nekopej, kruh nad Bus Line se uzavírá, každá lumpárna se odhalí, na každých lumpa dojde. A kolem Bus Line to smrdelo už od začátku, kdy za podivných okolnosti převzal tehdy dobrou firmu ČSAD Semily. To co provedl Vařil a ti jeho kumpani s veřejnou dopravou se teď už odhaluje. A tebe to taky semele za to, jak jsi jim kryl s odborama zada.
Lump
Pátek, 08. června 2018 - 12:08:49  
Neregistrovaný host
Ad Petr Semil: Souhlasím s Vámi.
Pátek, 08. června 2018 - 12:24:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11231
Registrován: 4-2006
Jestli si myslíš že jsem Kuchyňka tak jsi na velkém omylu.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Pátek, 08. června 2018 - 20:11:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1830
Registrován: 9-2007
Kuchyňka možná trochu využil přívětivosti, kterou mu BL nabídl, ale jinak, je to předseda odborů, což je snad volená funkce ne a tedy, pokud by se jeho odborářům zdálo, že pracuje špatně, mají nějakou možnost ho odvolat nebo ne...
Že BL umí dobře vysávat obecní prachy a ještě si to cestou zlegalizovat o tom žádná, ale toto, tyto kauzy, to zrovna s Kuchyňkou nemá nic společného, myslím...
Pátek, 08. června 2018 - 22:18:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11235
Registrován: 4-2006
Ad 666 jak vysává BL ty obecní peníze. Zajímavý je že všichni mají tyto informace ale ještě nikdo neřekl jak. Přineste důkazy a pak si o tom můžeme popovídat.
Zatím tady tlacháte o ničem.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Sobota, 09. června 2018 - 07:20:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1831
Registrován: 9-2007
Všemožnými toky, ale píši, "že si je po cestě umí zlegalizovat"...co k tomu dodat, ve výsledku jsou ty peníze poctivě vydělané tou nejčistší top firmou, prostě "umí" a manageři jsou opravdu schopní lidé, to bez nadsázky.

Vlastně mají jenom smůlu, že to tak blbě vypadá, pomluvy a články se jim lepí na paty a lid si pak myslí všelicos.
Možná jen, kdyby vše dělali pod značkou BusLine a nedělali různé činnosti pod jinými názvy firmem, vypadalo by to seriózněji, si myslím.


Nehraj naivku, hlupák nejsi.

(Příspěvek byl editován uživatelem 666.)
Petr_hradecký
Sobota, 09. června 2018 - 09:03:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1761
Registrován: 4-2015
Jen tak mimochodem uživatel Ares1 opravdu není Kuchynka [nene] Zajímavý je, že ho (Kuchynky, ne Arese1) bylo předtím všude v televizi plno, ale jak se nenápadně začíná ukazovat, že by BL také mohl přijít o byznys jak v UL tak v LK, tak si asi vzal dovolenou...
Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Kamil Strup
Neděle, 10. června 2018 - 11:12:33  
Neregistrovaný host
A.D Petr Hradecký - přesně jak píšete, pan Kuchynka si užil své 3 minuty slávy, Vařil ho využil a zneužil k tomu, aby dostal od státu peníze navíc - schované do roušky navýšení platů, ale nakonec na tom nejvíc vydělal Busline. A jestli je Ares Kuchyňka není důležitý. Podstatný je, že Vařil má plno takovýchto najivků, kteří potom prezentují to co jim on připraví. Viděli jste někdy vystupovat Kuchynko bez předem připraveného papíru od Vařila? 😂
Pondělí, 11. června 2018 - 14:51:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11237
Registrován: 4-2006
Trošku pojmů před dojmy.
Kuchyňka chtěl řidičům zvednout základní platy. Různí ty neregistrovaní co se stydí za svoje jména by si měli uvědomit že pokud se jim zvedli platy tak je to jeho zásluha. Pokud vy neregistrovaní jste řidiči je to velmi smutné co tady plácáte za krávoviny. Vzdejte se tedy přidání. Na to koule nemáte co.
Že to politici spíš podělali je také realita. Často se mluví o Ústeckém kraji. Tam se soutěžila nějaká cena. Pak to někdo změní. Skoro si říkám jestli mají politici aspoň minimální inteligenci.
Zkusím pro natvrdlé malý příklad. U pumpy natankujete za 1000 a v peněžence máte 1000 kč. Než dojdete k pokladně tak zdraží a prodavač vám řekne 1100. Docela bych rád pohlédl v té chvíli na váši tvář.
Bohužel rozhodnutí vlády zlikvidovalo i dálkové linky.
Ad Zzz víš co je zajímavý že jediný kraj který umí napsat VŘ je jižní morava. Ostatním to zrušil UOHS nebo raději sami stáhli. Nevím co děláš Zzz a je to vcelku jedno ale u tebe v praci lajdáckou práci tolerují....?
Pokud není něco zakázáno je to povoleno. Viz problém Babiše Jančury a dalších. Ale povoleno to bylo. Nebuď naivní jsem přesvědčen že při příležitosti to uděláš také.
Bohužel je tady spousta neregistrovaných kteří roznáší nesmysly o různých věcech. Naposledy třeba Novičok, pyl řepky. Což ukázalo i měření pyl řepky nelétá. A tak se dá pokračovat.
Diskuse má cenu jen když víte kdo je váš soupeř. Konečně prohlašováni že jsem Kuchyňka když jím nejsem z toho mě plyne že když nepoznají soupeře tak raději ať se nepouštějí do debaty když o problému neví nic.
Ad P.H. Busline v Úk kraji končí a není samo. Končí i Icom, AKV to zvažuje. To svědčí že soupeři prostě došla s tou komunistickou lůzou dosla trpělivost.
To je realita pánové.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Pondělí, 11. června 2018 - 15:12:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1573
Registrován: 10-2008
Nějak se mi to nechce číst všechno, ale mohl by mi prosím jen někdo ve zkratce vysvětlit, proč ČSAD Liberec kupuje tak staré a ojeté vozy ve velkém?
Motýl
Pondělí, 11. června 2018 - 15:57:02  
Neregistrovaný host
Ad Domek_bus: ČSAD Liberec by kupovalo novější busy, kdyby bylo vyřešeno pro ně kladně výběrové řízení na dopravu na dalších několik let. Zároveň byl prozatím přerušen odkup ze strany Libereckého kraje. Kdo za tím stojí by Vám mohl vysvětlit dobře pan Martin Beneš, když zná velmi dobře firmu Busline, pana Kuchyňku a možná i pana Vařila.
Pondělí, 11. června 2018 - 16:46:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11239
Registrován: 4-2006
Máte smůlu ani jednoho neznám. 100 x opakovaná lež se pravdou nestane.
Řeknu to takto pokud by politici udělali kvalitní práci nikdo výběrko nenapadne.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Pondělí, 11. června 2018 - 17:01:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3218
Registrován: 12-2005
Domek_bus: Co vím, tak ČSAD Liberec zadlužené, kde může.
Motýl
Pondělí, 11. června 2018 - 18:56:25  
Neregistrovaný host
Ad Ares: Jsem myslel, že znáte pana Kuchyňku dobře, když o něm tak hezky mluvíte. Já vím o věcech, které nejsou nezákonné, ale slušní lidé nedělají. I kdyby se Kuchyňka zasloužil o zbavení státního dluhu, tak pro mě bude vždy špatný člověk. Myslím si, že o zvýšení mezd nebojoval jen Kuchyňka, ale činilo tak více lidí. Vím o situaci, kdy proběhlo jednání řidičů firmy Busline s vedením této firmy, které se účastnil i Kuchyňka. První co bylo, bylo to, aby odešel z tohoto jednání Kuchyňka. Vím, když kdysi se projednávalo navyšování mezd ve firmě Busline, které se účastnil bývalý ředitel Roubíček, odbory Semily a odbory Jablonec nad Nisou. Odbory Semily chtěli navýšení mezd o 5%, Jablonec 7% a Roubíček že nemůže dát víc než 2%. Kuchyňka řekl, že chce navýšit o 7% nebo nic. Roubíček, řekl, že tedy nebude nic. A takhle bych mohl pokračovat dál.
Motýl
Pondělí, 11. června 2018 - 18:59:41  
Neregistrovaný host
Ad Švarc: Jistě víte kvůli komu ze před více jak sedmi lety začaly ztrácet z ČSAD Liberec. Nebýt tohoto člověka, tak dnes je ČSAD Liberec úplně někde jinde.
Pondělí, 11. června 2018 - 20:41:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11241
Registrován: 4-2006
ad Motýl a řekl jsem že bojoval jenom on? Ale vždy je někdo kdo je víc vidět. Tak to prostě je v životě.
víc to asi komentovat nechci. Vytahování interních dokumentů dělá stejně špatný člověk jako podle vás Kuchyňka.
co mi vadí že nejste schopen se ani podepsat. Pro mě je to velmi neslušné.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Motýl
Pondělí, 11. června 2018 - 21:32:45  
Neregistrovaný host
Ad Ares: Víte proč se nemůžu podepsat? Nechci přijít o práci. To co tu píšu, si může každý přečíst. Pak není problém, aby mi to v práci znepříjemnili. Už jednou jsem byl kvůli tomu na koberečku u ředitele. Pamatuji si, jak jeden bývalý dispečer, poté zástupce vedoucího velké autobusové firmy, říkal na veřejnosti pravdivé věci. Zlikvidovali ho tak, že už ho nepříjmuli v žádné autobusové dopravě. Víte jak se to říká: Dobrý svědek, žádný svědek. Prostě se bojím o svou bezpečnost a práci.
Gabriela Lípa
Úterý, 12. června 2018 - 08:25:23  
Neregistrovaný host
A.D Ares1 Konkurenci a veřejnou dopravu tady v první řadě zlikvidoval Bus line svou cenovou politikou. S BL dochází trpělivost všem, nebýt jeho a toho, že řidiče pořádně neplatil, tak nenastala krize s platy řidičů. Popravdě, kdyby ti kluci odešli k normálním dopravcům a nechali BL padnout, tak se vše vyřešilo. Bohužel BL to stáhl všechno sebou. Podívejte se, kde jsou největší problémy v dopravě? Jenom tam kde řádí Bus line. Je všeobecně známo, ze VŘ podezřelí Vařil cenou a doufal v to, že se cena upraví jeho nátlakem a když to neslo, tak k tomu využil Kuchynku, který vlastně dodnes neví o čem všem ta hra je. Vždyť už dnes má Kuchyňka zákaz vstupu na některé provozy protože ho mají odboráři plný zuby. Jinak je zajímavé, jak tahle figurka vždy všude byla aktivní, všude se vyjadřoval a vše komentoval jenom zde ne 😂😂😂
Kamil Loun
Úterý, 12. června 2018 - 08:28:40  
Neregistrovaný host
ARES1 tak se podepíše taky!!! Druhý tady napadáš a sám se nepodepíšeš. Ty máš dost👎👎👎
Úterý, 12. června 2018 - 09:52:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3220
Registrován: 12-2005
Kamil Loun: Když se podíváš na jeho uživatelské jméno, tak je dle emailu jasné Aresovo jméno, takže on se za svoje jméno nestydí narozdíl od Vás.
Úterý, 12. června 2018 - 17:21:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 138
Registrován: 12-2017
http://www.iidol.cz/aktuality/3267:uzavirka-silnice-v-radvanovice -hnanice.html
Na Koridu stále chrápou.
Středa, 13. června 2018 - 18:57:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11248
Registrován: 4-2006
Kamil z Loun. Kdyby jste byl trochu chytřejší tak rozkliknete přezdívku a jméno se dozvíte. To už chci moc po vás.
Tedy se podepíšu aby jste nemusel tolik myslet. Martin Beneš.
Gabriela lípa vaše cvičení má vady na kráse. V lbc kraji žádnou cenu nemohl zničit když žádné výběrové řízení nebylo. Ale technicky vzato viděla jste někdy nějaké výsledky? Pokud ano tak ceny jsou rozdílné v řádu desítek haléřů. Jak tedy může jeden dopravce něci takového dokázat? Pokud nevyhraje někdo za 30,10,- vyhraje jiný za 30,20,-
To že se soutěží na nejnižší cenu je nápad politiků.
Ad Motýl pokud jste u zaměstnavatele nespokojen drží vám někdo pistoli u hlavy? Proč tedy nejdete jinam? Apropo vím o dopravcích kde je mzda ještě nižší tudíž se tomu říká z bláta do louže.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Motýl
Středa, 13. června 2018 - 21:01:21  
Neregistrovaný host
Ad Ares: Kdo řekl, že jsem nespokojen u zaměstnavatele? Já tedy ne. Jen se bojím zveřejnit své jméno. Jinak by se zaměstnavatel postaral, abych už ve své profesi nemohl pracovat pod jakýmkoli zaméstnavatelem v kraji. Tak dlouhé má prsty. Navíc říkám jen o panu Kuchyňkovi pravdu a to tu, jaký špatný člověk to je.
Lc_736__c_954
Středa, 13. června 2018 - 21:06:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6216
Registrován: 6-2006
Tento vůz jezdí na lince 540280 stabilně ?
Středa, 13. června 2018 - 21:36:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11249
Registrován: 4-2006
Videl jsem ho tam 2x je to tedy možné
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Pátek, 13. července 2018 - 12:06:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11344
Registrován: 4-2006
dáme si díl 30 výluka a okolí Liberec- Frýdlant
stejný výrobce jen je dělí roky


ČSAD Liberec a jeho nové přírůstky různých barev



Umbrella a jejich výluka



zapojují se i jiní dopravci


Arway ČSAD Liberec tady má bratra.

Žváček z Olomouce se také angažuje


zánovní Crossway u Ouhrabky

Návštěva ze Španělska

Výluka stařičkou 954E na trati do Rychnova u Jbc

Lázně Libverda

Umbrella ve Frýdlantě

Citelis DPMB


a díl 31? Podíváme se do České Lípy a okolí
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Pátek, 13. července 2018 - 22:44:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11348
Registrován: 4-2006
díl 31 Českolipsko
Mirobus

Chlup

ČSAD Česká Lípa Cvikov


ČSAD Česká Lípa Nový Bor




Nejnovější vozy ČSAD



něco ojetého

za chvíli budou tyto vozy minulostí



MHD Česká Lípa



trocha zájezdu

V garážích

cestou do Dubé

autoškolní 934

Mirobus


Připraven pro PID

výměna stráží



i v Novém Boru mění stráž


pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Lc_736__c_954
Pátek, 13. července 2018 - 23:31:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6239
Registrován: 6-2006
Koukám, že jsme se v Libverdě o pár hodin minuli. [proud]

Neděle, 15. července 2018 - 08:54:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11349
Registrován: 4-2006
Tou dobou jsem byl ještě v práci.
Ale koukám že počasí se nezměnilo
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Pondělí, 16. července 2018 - 12:16:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11353
Registrován: 4-2006
Díl 33 Liberecko
trocha té výluky





ještě pár kousků




Ouhrabka má nový crossway

Safe travel

ex Tredos

jedna autoškola

pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Moravák
Pátek, 20. července 2018 - 12:32:12  
Neregistrovaný host
Dobrý den, chtěl bych se vás místních dopraváků zeptat. Zdá je relevantní cena do výběrového řízení pro oblast JABLONECKA ve výši 32,90 Kč na kilometr? Děkuji za názory.
Pátek, 20. července 2018 - 13:48:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1574
Registrován: 9-2009
Moravák:
Proč? Chcete tolik nabídnout? A víte o tom, že nabídky se nepodávají prostřednictvím K-reportu, že ano?[happy]
"Usínal jsem s pocitem, že celý svět je v pr.... Když jsem se ráno probudil, tak jsem ten pocit měl dál. Asi neumím spát." (Jan Werich)
Dopravní fanda
Středa, 25. července 2018 - 08:50:07  
Neregistrovaný host
Ad Moravák: Jste mimo mísu, za tyto peníze tam mohou jezdit, tak 10leté autobusy. Cena CDV je úplně někde jinde. Nevím, kdo připravuje tyto materiály, ale Liberecký kraj se řítí do stejných problémů, které nyní řeší Ústecký kraj. Pod financovaná doprava, vysoké pokuty (jen tak na zpestření: Víte, kde končí vybrané pokuty od dopravců? Dle platné legislativy musí být použity na provoz. Kde pak fakticky končí, to je velká otázka. V ročních odměnách zaměstnanců kraje nebo v do financování neziskovek, kde vlastně? Nevím, ale chtěl bych to vědět.) k tomu nedostatek řidičů. No uvidíme, kdo se přihlásí a za kolik.
Středa, 25. července 2018 - 09:23:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1579
Registrován: 9-2009
Cena CDV je úplně někde jinde. Nevím, kdo připravuje tyto materiály, ale Liberecký kraj se řítí do stejných problémů, které nyní řeší Ústecký kraj. Pod financovaná doprava
Zkuste mi vysvětlit, co dělá LK blbě ve vztahu k tomu, co píšete... Jenom dodávám, že s CDV 32,90 Kč/km přišel jakýsi "Morávák" na K-report a není mi známo, co měl jeho výstřel znamenat.
"Usínal jsem s pocitem, že celý svět je v pr.... Když jsem se ráno probudil, tak jsem ten pocit měl dál. Asi neumím spát." (Jan Werich)
Středa, 25. července 2018 - 22:30:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10867
Registrován: 3-2005
Dopravní fando, mohu tě ujistit, že za mnohem nižší cenu jezdí na Moravě dopravce s novými vozy. A kupodivu rozklad té ceny obhájil a tím shodil všechny námitky. Takže pozor ať se do té mísy trefíš [happy]
VDL Futura - Coach of the Year 2012!!!
VDL Citea - Bus of the Year 2011!!!
Pavell1
Čtvrtek, 09. srpna 2018 - 11:31:38  
Neregistrovaný host
Měl bych dotaz na pana Pospíšila, který o tom ví asi nejvíc. Teď proběhlo výběrové řízení na dopravce v části Libereckého kraje. Je možné se někde dočíst technické podmínky na autobusy, které by tu měli jezdit? Pokud je to tajné, tak alespoň jestli v podmínkách byla celovozová klimatizace? Dále bych se chtěl zeptat, jestli je už znám vítěz na nové odbavovací zařízení do autobusů. Díky
Úterý, 14. srpna 2018 - 16:27:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1589
Registrován: 9-2009
Pavell1:
Omlouvám se, ale záležitosti, které se týkají probíhajících nebo připravovaných veřejných zakázek, nebudeme komentovat přes K-report.
Děkuji za pochopení.

Zadávací dokumentace na výběr dopravce v části LK je přístupná na profilu Zadavatele.
"Usínal jsem s pocitem, že celý svět je v pr.... Když jsem se ráno probudil, tak jsem ten pocit měl dál. Asi neumím spát." (Jan Werich)
Kabelka
Čtvrtek, 16. srpna 2018 - 18:49:54  
Neregistrovaný host
Liberecké ČSAD které jezdí , podle s.Korytáře a dopravního analfabeta Šedlbauera ,za tak skvělé ceny, na rozdíl od drahého BusLine který údajně kurví ceny(je tuším o cca 2 Kč na km dražší než ČSAD) ,jak tady kdosi "chytrý" psal,si busy musí půjčovat a nemá skoro už ani na provoz , na rozdíl od zlé BusLine který kupuje nové autobusy a peníze investuje zpět do dopravy.Co se týká výplat,nikdy nebudou spokojeni všichni ale přidáno řidiči dostali v rámci možností a kolik kraj pustí. Co se týká p.Kuchynky , tak lidi už ho nechtějí ,před cca 2 lety vznikla petice za jeho odvolání kterou podepsalo spousta lidí , jenže organizuátorky letěli na hodinu takže i z toho důvodu si proti němu nikdo netroufnul kandidovat a tak zase vyhrál...Takže asi tak.
Pondělí, 27. srpna 2018 - 14:30:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11444
Registrován: 4-2006
Tak jsem si přečetl článek na webu Zdopravy o MHD v Lípě.
Nic proti místo faktů jsou to pocity.
Ale o to nejde.
V závěru tvrdí zastupitel že ze zákona zaměstnanci přejdou pod nového provozovatele. Jak na takovou kokotinu přišel.? To by platilo kdyby firmu někdo koupil. Pak jdou závazky na kupce.
Jestliže firma skončí po uplynutí zakázky zaměstnanci buď dostanou vypověď a také mají nárok na odstupné. Nebo je zaměstnavatel přesune s jejich souhlasem v rámci firmy. Nevím co je to za zastupitele ale takový zástupci mě děsí když nemá základní znalosti. Sice dodává že to je s jejich souhlasem ale to je bezpředmětné. Ze zákona má smlouvu u jednoho zaměstnavatele a zákon mu nemůže zajistit práci jinde.
Podobný kšeft teď chystá UK kraj. Řidiči se přesunou pod DSÚK ale mají nárok na odstupné. Takto o něj přijdou. A připraví je o to komunistická vláda kraje.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam