Diskuse » Archiv 2018 » Železnice » Sny s železniční tématikou předcházející | další

Sny s železniční tématikou

dolů
   autor příspěvek
Pátek, 26. ledna 2018 - 22:44:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 896
Registrován: 10-2012
Sen ze zahraničí-
S kamarádem a dalšími lidmi jsme chtěli navštívit ZOO v Budapešti .Budapešť byla zrovna na nohou ,protože nejspíš migranti provedli akci v parku kdesi na okraji centra a místo kudy jsme jeli s autobusem do ZOO střežila armáda. Abychom dokázali,že nejsme teroristi,jsme museli s tím autobusem kličkovat ,zároveň porážet obří papírové modrobílé panáky na silnici. Cca po kilometru byla další hlídka ,která s cedulkou OK nás nechala jet k ZOO. Podotýkám,že v Maďarsku jsem nikdy nebyl a tu ZOO nakonec neviděl ani ve snu.
Slova, ne činy!
Čtvrtek, 08. února 2018 - 20:02:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 280
Registrován: 9-2016
Včera se mi zdál zatím můj nejhorší železniční sen. Jel jsem s šestinápravovou Bertou ve které byl vidlicový dvanáctiválec K12V310DR a táhl jsem rychlík z Hradce Králové do Olomouce přes Letohrad a Hanušovice. Právě jsem zastavil v Letohradu a nezdál se mi zvuk spalovacího motoru a proto jsem si řekl, že ho vyrazím zkontrolovat. Tak jsem vyrazil do strojovny. Právě jsem procházel kolem trakčního alternátoru, když přišla rána jako z děla a z bloku motoru vyletěla ojnice. Být o pár minut rychlejší, tak by mě ta ojnice zabila.
Neděle, 11. února 2018 - 12:53:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1803
Registrován: 11-2012
Dotaz:
Také máte ve snu strach z rychlosti? Ať už v autě či vlaku.
Klidně zaprodám svou duši peklu, pokud budu moct do konce života dělat jen na Kocourech a Škodovkách II. generace. To jsou mašiny, pro které se do práce těším.
Okolí neustále prudím tím, že mluvím pravdu, ale jinak su moc hodný...
6563
Úterý, 13. února 2018 - 22:01:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 83
Registrován: 8-2017
Nedávno se mi zdálo o náhradní soupravě za vlak SC 502, kde byly za lokomotivou řazeny vozy:
5x Bee273
1x B249
1x Ampz143

Ty Bee273 měly ve snu zvláštní červeno-zelený lak, vypadalo to asi nějak takhle:


Další sen (ten už je spíš o MHD, ale dám to sem) se odehrával v Praze na tramvajové smyčce Kotlářka, kam ve snu jezdily trolejbusové linky 97, 1197 a 1803. Ve snu jsem tam viděl přijíždět trolejbus Škoda 17Tr ve stříbrném laku. [lol]
Mladějov
Středa, 14. února 2018 - 19:20:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12112
Registrován: 3-2007
PV : tak sny vždy ventilují především to, z čeho máte strach a obavy, at už vědomé, či nevědomé.

Rychlost, přistižení, nevěra, trapasy..
Čtvrtek, 15. února 2018 - 19:57:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 904
Registrován: 10-2012
Se sousedem,který je obrovský cestovatel a občas vypráví zážitky z cest, jsme ve snu vlakem s vozy B, který táhla zamračená dojeli až nejspíš až do Severní Koree. Na nádraží v pustině stálo velké množství kotlových vozů. Před nádražím na písčité pláni panoval chaos, někteří lidé se řadili za chlápka, kterému bylo mezi 70-80 lety ,který o sobě tvrdil ,že je Kim Čong-un . Přidali jsme se k těmto pár lidem do fronty za Čonga,, zatímco se okolo střílelo, nás tento vůdce dovedl bez úhony do dřevěného vagónů s postelí na kterou ulehl,že je unaven. Na památku jsme si od Čonga mohli něco koupit, nikdo nic nechtěl. Koukám na jeho kalhoty, tak mi napadlo koupit z něj černobílé maskáče a později je zpeněžit. Děda že je OK, že jde stejně spát a už je nepotřebuje. Na zpáteční cestě ve vrtulníku ,s kalhotami v rukou mi koloval v hlavě brouk,jak dokážu ,že to jsou kalhoty Čonga a jestli to byl vůbec on..
Slova, ne činy!
Čtvrtek, 15. února 2018 - 22:12:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2445
Registrován: 9-2003
PV, Mladějov: Mně se naopak kdysi zdávalo, že jedu něčím (vlakem, autem, na kole) hrozně pomalu a za ten svět nemůžu zabrzdit a prásk!
NOBLE BRICKS
Pátek, 16. února 2018 - 15:03:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15786
Registrován: 5-2002
S499: Mně se naopak kdysi zdávalo, že jedu něčím (vlakem, autem, na kole) hrozně pomalu a za ten svět nemůžu zabrzdit a prásk!
Jo, přesně, jede to krokem, ale furt...
Pátek, 16. února 2018 - 19:32:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1809
Registrován: 11-2012
Tak to já se v autě neustále vysekávám, jelikož nedobrzdím, mám strach, když někdo řídí jak prase a vlakem jedu tak rychle, až někam vylítnem.

Jinak sny v mém podání jsou více než z poloviny věci, které jsem viděl. Třeba včera jsem našel inzerát, že za nějakých 420 euro jsou k mání varhany*, na které hrál Olda Veselý v Synkopách a Blue Effectu a ihned se mi tu noc o nich zdálo. Shodou okolností se v tom snu vyskytla kámoška, co dělá v Přerově na stadionu, tu jsem viděl zase minulou středu...

*Což vcelku nasere, když už vlastním Reface YC a momentálně ho předělávám na normální klaviaturu. Furt mám nutkání je koupit.
Klidně zaprodám svou duši peklu, pokud budu moct do konce života dělat jen na Kocourech a Škodovkách II. generace. To jsou mašiny, pro které se do práce těším.
Okolí neustále prudím tím, že mluvím pravdu, ale jinak su moc hodný...
Pátek, 16. února 2018 - 20:27:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2452
Registrován: 9-2003
PV: Tyhle [rofl] ? https://hudba.bazos.cz/inzerat/85382787/Varhany.php
NOBLE BRICKS
Sobota, 17. února 2018 - 07:00:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1811
Registrován: 11-2012
https://www.ebay.com/itm/Vintage-Rare-GEM-Imperial-II-Duo-Combo-O rgan-No-Farfisa-Vox-CRB-Elka/142664145651 aneb GEM Imperial druhé verze. (Mám ten odkaz už v horním příspěvku.)
Zde v akci:
https://www.youtube.com/watch?v=Zc9ExBf6ZDs&list=RDZc9ExBf6ZDs čas 3:15 kurňa, aj Leslie by to chtělo...A to jsem chtěl kupovat Micromoog nebo něco podobného.
Klidně zaprodám svou duši peklu, pokud budu moct do konce života dělat jen na Kocourech a Škodovkách II. generace. To jsou mašiny, pro které se do práce těším.
Okolí neustále prudím tím, že mluvím pravdu, ale jinak su moc hodný...
Sobota, 17. února 2018 - 08:20:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2456
Registrován: 9-2003
PV: To je taky pěkný koníček. Ještě že ho nemám - to by zase bylo peněz. Vždyť 420,- evri není nějaká pálka a Leslie bedna se dá postavit.
NOBLE BRICKS
Neděle, 18. února 2018 - 09:05:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1812
Registrován: 11-2012
Není, ale to zase bude keců, co to tahám dom. Doprdele práce, už teď mě bolí uši. Alespoň to známý stáhl na 380...
Klidně zaprodám svou duši peklu, pokud budu moct do konce života dělat jen na Kocourech a Škodovkách II. generace. To jsou mašiny, pro které se do práce těším.
Okolí neustále prudím tím, že mluvím pravdu, ale jinak su moc hodný...
Neděle, 18. února 2018 - 21:33:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2465
Registrován: 9-2003
Tak já mám doma to samé za zesilovače, gramofony, magnetofony. Ženské prostě koníčky nechápou.
NOBLE BRICKS
Neděle, 18. února 2018 - 22:19:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1027
Registrován: 5-2002
Ženy sice koníčky nechápou, stejně jako nechápou třeba jaký je pořádně se podrbat na koulích [biggrin], nicméně moudrá žena vhodný koníček svého muže podporuje, zejména jedná-li se o takový koníček, který onoho muže v očích ostatních samic činí zcela nepoužitelným. Nejlépe se v tomto směru osvědčuje železniční modelářství [biggrin]
Pondělí, 19. února 2018 - 00:33:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15804
Registrován: 5-2002
Sa: který onoho muže v očích ostatních samic činí zcela nepoužitelným
Jojo, je zajímavé poslouchat slezinu samiček, jak se předhánějí v tom, čí starej je víc k ničemu.
Ze stejného důvodu naopak přes svými manželi vyzdvihují výhody ostatních manželů, aby tomu svému snížili představy o jeho šancích u jiných samiček.
Úterý, 20. února 2018 - 15:20:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2474
Registrován: 9-2003
Asi že jsme se tady o tom bavili, tak to v noci na dnešek přišlo: Potřeboval jsem přejet z polňačky křížem přes hlavní na jinou polňačku. Zastavil jsem před hranicí, důkladně se rozhlédl, po hlavní široko-daleko nic. Šlápnul jsem na plyn a když jsem byl uprotřed, se na hlavní zhmotnilo bílé BMW X1 (pravděpodobně diskutéra AllForOnepnzs z diskuse "GVD platný a připravovaný" [rofl] ) a řítilo se na mne. Šlápl jsem na plyn ale auto se počalo plahočit přes silnici hlemýždí rychlostí. Inu, dopadlo to dobře, bavorák projel těsně za mou prdelí, ani mě neštrejchl [biggrin] . Ale vzbudil jsem se v pět a už jsem nedospal.
NOBLE BRICKS
Úterý, 20. února 2018 - 16:23:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1814
Registrován: 11-2012
Já se zase včera díval na obrázek M1 v metrodiskuzi a ihned se mi zdálo o tom, že v Praze na Céčku jezdí i samostatné vozy v barvách M1, ale na pásech. Vypadalo to, jako kdyby tam místo podvozku pod kabinou čouhalo Bévépéčko, takže kromě chlóru musí do přerovského bazénu dávat i něco silně halucinogenního...
Klidně zaprodám svou duši peklu, pokud budu moct do konce života dělat jen na Kocourech a Škodovkách II. generace. To jsou mašiny, pro které se do práce těším.
Okolí neustále prudím tím, že mluvím pravdu, ale jinak su moc hodný...
Sobota, 17. března 2018 - 11:48:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 936
Registrován: 10-2012
Ve snu jsem si v zdejší diskuzi prohlížel fotografie z vozovny Motol, kde byly fotografie na sebe namačkaných tramvají v depu,kvůli nedostatku místa.Na jedné fotce kdosi zavíral venkovní vrata natěsno k tramvaji s čelem typu T3, a byl popisek u fotky- Martine,pojď do toho! Později jsme se v tom snu ocitli s mojí matkou ve vozovně Motol, matka řešila, proč neposunou zadní zeď dál k nám do místnosti ,aby nebyly tramvaje v depu tolik namačkaný.Zadní zeď tvořila zeď papundeklů, škvírama jsem koukal do toho depa říkám matce,že posunout toto nemá smysl,že stejně už dál nejsou koleje.Dveřmi vešel do místnosti starší pán v monterkách,s dotazem :Neviděli jste ho? Nevěděl jsem o kom mluví,ale pravděpodobně jej měl někdo střídat. Svlékl se a šel do sprchy ,dokola povídal ,To je hrozný, kde je..? Poté na nás vyzvídal,jestli nevíme kolik bere ten koho čekal,na hodinu. Odpovídám dvě stovky.Pak mi to přišlo hodně i v tom snu,tak to změním na necelé dvě stovky. Děda se nijak nerozčiluje ,jen mu vadilo,že musí z platu platit devět korun za cestu do práce.. Sen mi ukončil zvonící telefon.
Slova, ne činy!
Neděle, 25. března 2018 - 18:03:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 938
Registrován: 10-2012
Částí snu se mi zdálo, že se začala budovat trasa D (už takhle nesmysl) .V západní části vestibulu metra Vysočanská probíhal v tisku boj o bistro s kuřaty, který DP potřeboval pro účely trasy D.,a bistro se mělo přesunout za vestibul.Majitel bistra si stěžoval,že jej z tahanic bolí záda..
Slova, ne činy!
Pondělí, 07. května 2018 - 04:27:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 942
Registrován: 10-2012
Náhodně jsem ve snu narazil na rozloučení s jednotkami 451. Souprava přijela s obrovským věncem a s kytkama na čele na Hlavní nádraží od Benešova kolem půl osmé ráno k poslednímu nástupišti. Přijely v ní většinou děti a poté zkoumaly panely s LED texty, které byly navěšeny na voze s číslem 451.118, s historií jednotek. Poté jsem našel na nádraží peřinu a polštář a naaranžoval to na nástupišti 1 jako postel..
Slova, ne činy!
Sobota, 12. května 2018 - 12:30:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 197
Registrován: 7-2007
Zdálo se mi, že vedu Os vlak z Děčína do České Lípy a je to RegioNova, přičemž vlakvedoucího mi dělá "Sensei" (místní znají), který už se ale s dráhou rozloučil. Kvůli zpoždění 13 minut (výpravčí do vysílačky : "to je moc, počkáte si na vykřižování..") jsme byli nuceni ve Stružnici počkat na protijedoucí rychlík.
Spíš než Stružnici se to tam podobalo Starému Šachovu, což je ale pouze zastávka na jednokolejce. Rychlík strojvůdcoval Hynek, spolužák z průmky, a byla to klasa v čele s Brejlovcem 750.346, ještě ovšem ve žluto-červeném nátěru.
Sensei do toho cosi drmolil, ale když seznal, že chci scénu natáčet, umlkl. Video se moc nezdařilo - pomalu se odtahoval zoom a objektiv se přitom klepal.
Entschuldigung, aber ich habe nicht genug Geld bei mir !
Úterý, 03. července 2018 - 14:46:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 43
Registrován: 7-2016
Včera/dnes v noci se mi (snad poprvé) zdál nějaký železniční sen. Na hlavním nádraží v České Lípě jsme s jednou šotouškou ze Zlínského kraje, se kterou jsem se viděl dvakrát v životě, stáli u původní nádražní budovy (kde po rekonstrukci zůstala SŽDC, výpravčí a útulek vl. čet) a obdivovali jsme u třetího nástupiště stojícího dvouvozového Regiopantera (kterého jsem v reálu viděl v Č. Budějovicích) a divili se, jak mohlo projít zadrátování pouze té jediné koleje, kde stál onen panter, přičemž ostatní zůstaly, jako nyní, bez elektrifikace. U druhého nástupiště stála rakev v unifiku stejně dlouhá, jako souprava 843+043+943, která nám v ten okamžik připadala ohromně vtipná. Po odjetí všech vlaků jsme se vydali volným krokem z nádraží (asi domů), což není vhodné tady rozebírat, protože daná šotouška je zadaná a ještě bych dostal přes hubu. Taky se na mně asi podepisuje vliv dvou zdepíšících přátel, kteří o podobných tématech plynule debatují každý výlet a každá holka u nich projde podrobným hodnocením. [biggrin]
Úterý, 10. července 2018 - 13:39:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 955
Registrován: 10-2012
V části sny jsme dorazili s T3 tramvají do zastávky Vozovna Žižkov, kde byla konečná ve směru od Ohrady po levé straně v parku podélně Koněvovy, s jednou rovnou kolejí dlouhou na cca dvě soupravy..
Slova, ne činy!
Čtvrtek, 09. srpna 2018 - 04:11:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3636
Registrován: 1-2010
Nedávno jsem krátce před šestou hodinou ranní ve spánku po delší době cestoval vlakem. Jel jsem klasickou barevnou regionovou, která ale patřila GWTR. Na konečnou jsem jel sám. Konečná stanice měla 3 koleje. Jelikož tam ale nebyly nástupiště a vlak zastavil až kousek za staniční budovou, vystoupil jsem ze dveří na jakési dvounápravové modré vozítko, které bylo na vedlejší koleji a jako na koloběžce jsem na něm dojel kousek zpátky před budovu, kde už byl klasický betonový přechod přes první kolej. Jenže jak jsem z vozítka vystoupil, nějak jsem ho ještě urychlil, takže řízlo vexle a odjelo kamsi na trať. Řekl jsem si, že to bude průser, a v tom okamžiku se směrem za ním dala do pohybu i regína.
No nic, šel jsem z nádraží dál a hned za štěrkovou plochou bylo další nádraží, tentokrát plně opravené. Nástupiště bylo jen malé ostrovní a stálo u něj mnoho vlaků - plecháč s béčky, několik různých 810, 814 a další, do nich se valilo plno lidí. Na dalších kolejích vzadu byly odstavené nějaké starší vozy, podobaly se červenokrémovým Calm (?) z Lužné. Vlezl jsem do budovy, která uvnitř vypadala podobně, jako liberecká. Tam si mě odchytil místní výpravčí (asi), že ví o tom ujetém vozítku, že regína o něj vykolejila a že přijede policie. V tom okamžiku do objektu vnikla zásahovka se zbraněmi a začala mířit všude kolem sebe, tak jsem se jim dobrovolně přihlásil, že jsem to byl já, aby nedělali v hale zbytečný povyk. Když mě odváděli, výpravčí říkal, že to bude v pořádku, že ví, co se přesně stalo. [proud]
Jaký trest mě čekal, už jsem se nedozvěděl, protože venku z neznámého důvodu začal na chodníku dosti intenzivně troubit chlápek s multikárou, což mě pochopitelně vzbudilo. Nebýt mimo dostřel, hodil jsem po něm flašku s vodou, co jsem měl na stole.. [lol]
Neděle, 19. srpna 2018 - 07:16:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 976
Registrován: 10-2012
Dnes v noci na Floře před nákupním střediskem stála na chodníku odstavená T3 v v nátěru červených Bardotek. Vůz byl nejméně o třetinu větší proti normálu,nenesl žádné viditelné poškození, přesto byli spolucestující v 5, když jsme čekali před semaforem od Olš. nám.,v údivu nad velkou nehodou. Chlápci vedle mne tvrdili, že z tramvaje zbyla pouhá třetina.Z nákupního paláce kohosi odnášeli na nosítkách. Tak pozor na Floru.
Slova, ne činy!
Neděle, 19. srpna 2018 - 22:59:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 977
Registrován: 10-2012
Ještě jeden sen ,po prohlížení hist.fotografií tramvajových tratí-
Zastávka tramvají ve snu byla přímo před Kotvou,kde jsem čekal dlouhou dobu na 24 ve směru na Václavské náměstí. Nevím kudy jsme od Republiky jeli, nejspíš Hybernskou ,protože najednou jsme se objevili od Hlavního zase zpátky na Masarykovo ,místo aby 24 v tom snu jela na Václavské náměstí. Za Masarykovým nádražím tramvaj hlásila další zástávku Plastové obaly. Zastávka Plastové obaly byla kdesi poblíž náměstí Republiky ,byla jen jednosměrná a umístěna v trojúhelníku křižovatky podobné na Chotkových sadech. Řidička zastávku ignorovala, bouchali jsme na ní,ale zastavila až o kousek dál na Náměstí Republiky..
Slova, ne činy!
Středa, 12. září 2018 - 17:37:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 987
Registrován: 10-2012
Ve snu jsem jel jako cestující v 81-71 ve směru od Hájů do města.Kdesi snad za Chodovem začal jiskřit podvozek prvního vozu. Strojvůdce jel pomalu ,pak zastavil v tunelu,záhy jsem se ocitl v jeho kabině a jeli jsme pomalu dál.Do depa Kačerov se dalo odbočit přímo i ve směru od Hájů .Koleje v depu byly zatravněné jasně zelenou trávou.V depu posunovači vagony rozpojili a několikanásobnými úvratěmi je tlačili ručně do myčky.. Mylo se jen hadicí,i uvnitř vozů .
Slova, ne činy!
BmbČ
Středa, 12. září 2018 - 20:44:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7862
Registrován: 1-2007
Ze včerejška na dnešek jsem celou noc řezal pilkou na kov kolejnici. Potřebuju z ní udělat krátkou kovadlinu. Stálo mě to deset pilových listů a ráno stále nebylo hotovo. [blush] Dnes v noci pokračuju. Jestli ji přeříznu, nevím. [sad] Byl bych rád, aby se mi do snu podařilo vtlačit autogen. Pak by i s broušením stačila hodina spánku. [ok]
Skutkové předkův buďtež chloubou i výstrahou potomkům!
BmbČ
Čtvrtek, 13. září 2018 - 22:39:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7866
Registrován: 1-2007
Tak velký zklamání. [sad] Kovadlinu nemám. Zdálo se mi úplně něco jiného. [lol] Ale ono to jednou opět přijde. [wink] A doufám, že u toho bude tentokrát namísto pilky pořádný rozbrus. [jidlo] [vypravci]
Skutkové předkův buďtež chloubou i výstrahou potomkům!
Pondělí, 17. září 2018 - 19:06:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8673
Registrován: 9-2002
BmbČ:
"Ze včerejška na dnešek jsem celou noc řezal pilkou na kov kolejnici."

Zly jazykove tvrdi, ze se tato uloha zadavala problematickym sverencum jisteho SOU. Nechodis/nechodils tam nahodou ?
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Středa, 21. listopadu 2018 - 22:50:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 418
Registrován: 7-2017
BmbČ:
Ze včerejška na dnešek jsem celou noc řezal pilkou na kov kolejnici.
Dle železničního snáře se brzy opálíte a skončíte ve vazbě.[biggrin]

Dnes v noci pokračuju. Jestli ji přeříznu, nevím.
Tak v tomto je železniční snář nejednoznačný - neví co či koho chcete přeříznout[biggrin]
Čtvrtek, 22. listopadu 2018 - 07:16:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1026
Registrován: 10-2012
číslo příspěvku: 1025
registrován: 10-2012
Ve snu jsem se ocitl silou myšlenek někde v roce 1985. Bohužel současnými penězi nešlo nic platit, ani lístek na tramvaj.Vyhledal jsem svoje původní já na svém bydlišti a pomoci mladšího sám sebe jsem na svých rodičích vyloudil pár drobných. Nechal jsem mu (sâm sobě) oplátkou nynejší peníze, ať si je schová(m) do doby,až začnou platit.Všechno ,co jsem měl u sebe, tedy mobil, platební karta atd mi bylo na nic. Ve snu mě nenapadlo, že se sice z mobilu nedovolám, ale sháněl jsem fotoaparát na film,přestože jsem mohl tramvaje a vůbec všechno fotit na ten mobil..
...
Edit, ještě jsem si vzpomněl,že jsem v tom snu vystupoval z T3 Mezi hřbitovy a nesl ze zvyku kytku na hrob dědovi,který v té době ještě žil. Chytal jsem se u hrobu rodiny za hlavu ..

(Příspěvek byl editován uživatelem JardaČerný.)
Slova, ne činy!
Sobota, 29. prosince 2018 - 21:07:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 863
Registrován: 10-2008
Zamknul jsem branku kterou se dalo vcházet do prostoru před průjezdnou halou která připomínala kostel,jen co jsem vyndal klíč ze zámku už tam byl nějaký šotouš který se dožadoval vstupu dovnitř,že nese nějaký dárek a taky že si musí něco vyfotit,otevřenými vraty jsem viděl,že ve vedlejší menší hale do které vedly tramvajové koleje a spousta výměn stála 749.121,šotoušovi sem řekl ať vydrží,že musím převézt mašinu,jen v trenýrkách,ale ve svetru jsem se vydal jejím směrem,cestou začal padat sníh,topírenský Ivošek na mě volal,že jsem měl sníh včas nahlásit,že nic uklízet nebude,na tramvajových výměnách ho byly celkem hromady,pomyslel jsem si,že to půjde opatrně prohrnout abych vůbec věděl,kam je postaveno,vylezu nahoru na mašinu,na druhé stanoviště,všude ticho,volám,nic..klíč řízení byl otočený,brzdič v jízdě,mašina nafoukaná,přídavná zabržděná,tak startuju,najednou vidím přes zavřené dveře jak někdo ve strojovně jde,otevírají se a postava povídá,podívej to jsem přece říkal,v místě hydročerpadel VV0 stojí jakýsi vzduchem chlazený pomocný jednoválec který vypadá jak z Jawy 250,z otvoru po vyšroubované svíčce vytéká jakási tekutina,je šero,nevidím pořádně,já sem to říkal,zní hlas neznámého fíry,budím se zpocený a nechápu : ))
Neděle, 30. prosince 2018 - 20:05:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1049
Registrován: 10-2012
Dnes se mi zdál sen ,ve kterém jela sólo T3 na lince 9 ve světle modrém reklamním nátěru. Řidič bohužel spal za jízdy, jak jsem si všiml. Později tento vůz projel s jedním pasažerem bez zastavení stanicí Lipanská do centra, řidič stále spal. Volal jsem na dopravní podnik dispečink., tam mi řekli, že toto neřeší, že mám zavolat do některé vozovny vedoucímu. Pátral jsem bez úspěchu po tomto voze po Praze, na Ohradě jsem narazil jen na vykolejenou 18 v křižovatce.
Slova, ne činy!
Neděle, 30. prosince 2018 - 21:09:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1795
Registrován: 7-2017
mě se jednou zdálo,že mě zamráča honí po poli[lol][lol]no hrozný sen
Pondělí, 31. prosince 2018 - 13:10:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 863
Registrován: 2-2009
zeuke: něco jako tohle?[proud]