Diskuse » Archiv 2018 » Automobily, lodě a letadla » Nehody předcházející | další

Nehody

dolů
   autor příspěvek
antipožárník
Pondělí, 19. února 2018 - 23:04:17  
Neregistrovaný host
zcela nesmyslná blokáž silnice hasičdežama technikou, přitom si povídajíc s řidičem na poli aniž by probíhaly jakýkoliv vyprošťovací práce, už aby někdo ty neomezence konečně začal krotit.
Neděle, 08. dubna 2018 - 10:59:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2023
Registrován: 8-2008
hlavně že sis uplyvnul ...[smrt]
Jsme jen lidi...
Vojtik
Neděle, 08. dubna 2018 - 12:30:48  
Moderátor
Číslo příspěvku: 6066
Registrován: 2-2007
Jakékoliv "stížnosti" tohoto charakteru směřujte na vedení hasičů a ne sem na fórum. Dále raději bez komentáře. Děkuji.
Neděle, 08. dubna 2018 - 19:26:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2024
Registrován: 8-2008
Vojtik: asi tak.
Jsme jen lidi...
Pajzák
Sobota, 09. června 2018 - 21:05:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1799
Registrován: 6-2015
Můj syn už umí rozjet auto, a to jsou mu teprve tři. Jen brzdit ještě neumí... Auto naprosto bez poškození, jediná škoda bude na mé peněžence a játrech, až se půjdu dle dohody za odměnu ožrat s majitelem Atega ze sousedství...
-OndraS
Pondělí, 11. června 2018 - 14:59:13  
Neregistrovaný host
Jak se to dítěti podařilo? A škoda jaká. Loknulo si to?
Pajzák
Pondělí, 11. června 2018 - 16:14:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1806
Registrován: 6-2015
Do soboty jsme si vsichni mysleli, ze tam je rovinka. Nebyla. Zatimco jsme pred planovanym odjezdem vyhaneli z vody psa, mladej oznamil, ze si uz jde sednout do auta. To udelal, do sve sedacky. Odkud ovsem zahy prelezl za volant a pri te prilezitosti zjevne klepnul do radici paky.
Nastesti je tam o pul metru vody min jak obvykle, motor byl samozrejme vypnuty, takze se nestalo vubec nic. Vcera s tim zena zajela do mycky (syn: proc? Umyvalo se vcera...), visel tam jen zakaz umyvat auta zablacena z lesa a pole, o rybniku ani slovo, a auto je zase v cajku.
Pondělí, 11. června 2018 - 16:14:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4338
Registrován: 11-2006
I Tvému synovi se asi nelíbí a tak ho chtěl schovat pod hladinou [biggrin]. Hlavně, že to dobře dopadlo.
Pajzák
Pondělí, 11. června 2018 - 16:54:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1807
Registrován: 6-2015
Naopak, odmita jezdit s Phedrou, jedine fiatkem, jeho fiatkem. Byt tam v sobotu s Lancii, tak ho podeziram z umyslu...
Sobota, 30. června 2018 - 00:03:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9263
Registrován: 9-2004
visel tam jen zakaz umyvat auta zablacena z lesa a pole, o rybniku ani slovo...

[biggrin][rofl][biggrin]
-OndraS
Pátek, 06. července 2018 - 12:43:02  
Neregistrovaný host
Já mám dotaz asi na Hynka. Dotaz je strejcovsko-hospodský. Náhodou jsme projížděli kolem nehody polskýho kamionu u Pohořelic. Chlapec usnul, poslal to mimo silnici, tam bylzrovna podjezd pod mostem, najel na šikmou vybetonovanou část, tím se kamion celej převrátil a skončil zapíchlej ve škarpě http://www.firebrno.cz/nehoda-kamionu-na-d52-u-pohorelic Hasiči odtam museli odčerpat 700litrů nafty , a otázka je:
Jaké vozidlo se k tomu používá a co se s naftou nebo palivem všeobecně dál děje. Předpokládal jsem nějakou ADR nástavbu, něco jako hovnocuc, ale určený specialně pro ropné látky, ale co s tím potom? 700 litrů krat 30 korun za litr, to si asi hasiči narozlejí do svých osobâků, co? [happy]
Robert_08022
Sobota, 28. července 2018 - 21:39:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7336
Registrován: 3-2004
Po delší době se sem přihlásím a "pochlubím se úspěchem" svým i dnes už exkolegyniným za poslední dva měsíce.
Nejprve ona. Ujela z domu 105 km, posledních 5 už nestihla. Každodenní dojíždění těchto kilometrů, v půlce případů na půl čtvrtou ráno, si holt vybralo svou daň v podobě ani ne mikrospánku, jako spíše tvrdého spánku. Ve 130 km 3x přes střechu, svodidla prohnutá o metr. Musím pochválit mladoboleslavské fachmany, šly dokonce otevřít dvoje dveře a holka měla jen pořezaný obličej od brýlí a lehký otřes mozku. Byla už ve výpovědní lhůtě, šlo o jednu z jejích posledních cest do práce, dnes už zařezává v Olomouci. Auto samozřejmě na odpis, kolega poznamenal, že si na Katku vždycky vzpomene, až bude nastupovat do fungl nového auta, které už je ve výrobě... Paradoxně už měla být Fabia cca dva týdny pryč, ale kvůli nižšímu nájezdu, než byl plánován, byl její operák o rok (vlastnê nakonec jen o pár dní) prodloužen.


No, a já včera v šest ráno se čtvrt roku starým strojem. Naloženo ADRkem, ujel jsem v Brně asi 100 metrů, když se ozvala rána a auto odskočilo na vlhké dlažbě o půl metru bokem. Až když jsem vylezl, jsem zjistil, že řidič Cee'du, kterého jsem míjel, otevřel dveře v ten pravý okamžik. Kia to má asi za sebou, dveře zaražené až do prostoru motoru, celý předek hnutý. Prý si přeparkoval z předchozího místa, kde došel k závěru, že by mu to mohl někdo škrábnout, což kvůli plánovanému prodeji nechtěl dopustit... Za odměnu, že jsem nepožadoval volat policii, na mě dvacet minut počkal, než jsem si došel pro druhé auto a otočil se do Bohunic a zpět, a řešili jsme to až pak.
Z fotky to není moc poznat, ale na výměnu je nárazník, kapota, PP blatník, PP dveře. A na přelak PZ dveře i PZ blatník. Odhaduju to na 100 000, vzhledem k tomu, že kolegovo setkání se srnou před dvěma roky, kde se měnila jen kapota, nárazník a výztuž, co je pod maskou, přišlo na polovinu...


Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Neděle, 29. července 2018 - 09:25:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 334
Registrován: 1-2011
Jednoduše a stručně, co neubrzdíš, neukecáš....
Pátek, 03. srpna 2018 - 18:51:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2039
Registrován: 8-2008
Po srážce se srncem... rychlost 72km/h

Jsme jen lidi...
Sobota, 01. prosince 2018 - 15:56:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7234
Registrován: 3-2007
Tak na Slovensku to po dnešku už zrejme má za sebou prvé Lamborghini Urus

Sobota, 08. prosince 2018 - 13:54:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2635
Registrován: 8-2013
Ahojte
V auguste 2018 sa mi podarilo ťuknúť ročnú Fabiu. Stalo sa to tak že predo mnou šľa vodička na Audi A8 prišli sme ku kruhovému objazdu, kde sme zastavili, následne sa žena začala rozbiehať tak som si myslel že už pôjde, pre istotu som sa pozrel doľava aby som sa presvedčil či tam niečo nejde no medzi tým vodička audi znovu zabrzdila a ja som do nej narazil.
Na fabii bol preliačený predný nárazník a jemne posunuté pravé predné svetlo, auto bolo naštastie pojazdné,lebo som do nej narazil pri brzdení rýchlosť cca 10km/h



Čo sa týka Audiny tak tá mala iba drobné škrabance na troch miestach čiže to ešte celkom dobre dopadlo na oboch autách,lebo na tom mieste kde sa to stalo sú pravidelne dopravné nehody a autá tam bývajú aj v horšom stave.

Vodičke som sa samozrejme ospravedlnil,spísali sme správu o nehode,podali sme si ruky a pokračovali sme v jazde.
Fabia je už opravená a ďalej jazdí takže všetko dobre dopadlo.
www.autoskodaklub.sk