Diskuse » Archiv 2018 » Automobily, lodě a letadla » Dopravní značky a jiné úpravy předcházející | další

Dopravní značky a jiné úpravy

dolů
   autor příspěvek
Středa, 03. ledna 2018 - 17:18:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 40
Registrován: 7-2017
jkl: Problém bude v tom, že uložit řidiči povinnost před jízdou studovat Katastr nemovitostí lze jedině zákonem. Třeba Zákonem o ochraně ovzduší (když už může regulovat chov krav?), ale budete potřebovat zákon, který řidiči nařídí studovat Zákon o ochraně ovzduší. To lze udělat třeba Zákonem o vodovodech a kanalizacích. A tak dál, můžeme skončit u Zákona o válečných hrobech a pietních místech. Přičemž cyklista, jakožto řidič nemotorového vozidla, bude výše uvedené martyrium povinen nastudovat taky.

A proč Katastr nemovitostí? Jen tak se dozvíte, zda je daná cesta na parcele vedené jako les, nebo ostatní komunikace. Přičemž ostatní komunikace na p.č. 537/1, k.ú. Jevany může být pozemkem určeným k plnění fukce lesa. Jiná nemusí, navíc cesta může bez označení přejít na parcelu s jiným zařazením, bez další ochrany nebo naopak.
Není podstatné, zda silnice vede zkrz les, dálnice D1 prochází lesem taky. Dovedete si představit policajta na D1, jak pokutuje řidiče za vjetí do lesa? [wink]
Sobota, 13. ledna 2018 - 18:26:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 191
Registrován: 7-2017
Sobota, 20. ledna 2018 - 12:40:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1787
Registrován: 4-2014
Tyhle dvě značky se tak nějak vylučují. No ni?
Pondělí, 22. ledna 2018 - 09:47:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7311
Registrován: 5-2004
Bobesh: Tyhle dvě značky se tak nějak vylučují. No ni?

Ne nezbytně. Pokud je na úrovni té A9 ještě na druhé straně i B2, tak je to v pořádku. Slouží to v situacích, kdy je z nějakého důvodu potřeba zajistit vjezd do ulice z obou stran (a obousměrný pohyb v ní), ale výjezd už ne (třeba aby ulice nesloužila jako nežádoucí zkratka nebo kvůli nezajištění rozhledů v křižovatce). Například jako tady (od severu, od jihu). Pokud tam ale B2 není (nebo je až na druhém konci ulice), tak je to značení nesmyslné.
Pondělí, 22. ledna 2018 - 23:58:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 50
Registrován: 7-2017
Bobesh: Težko říct, není vlevo mezi značkami odbočka? Dost by pomohla mapa.
Martinmarilynmanson
Neděle, 04. února 2018 - 14:00:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10546
Registrován: 12-2007
Jenda hodně stará u Klabavské přehrady:

A důležitá značka na chodníku pro chodce [crazy]

Be clever - use public transport!
jkl
Pondělí, 05. února 2018 - 16:53:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 143
Registrován: 7-2017
Ovšem ty přestříkané turistické značky.. [ko][angry] viz. první fotka. Aspoň, že z jedné strany zůstaly..

(Příspěvek byl editován uživatelem jkl.)
Pátek, 09. února 2018 - 11:17:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 385
Registrován: 8-2014
Jedna retro z léta [happy]

Auta stojí, vlaky jedou...
[auto][auto][auto][auto]
[masinka][tramvaj][tramvaj][tramvaj]
Neděle, 11. února 2018 - 13:25:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 543
Registrován: 10-2014
Jedna retro traktorová s hydrantem..[happy]
Sobota, 24. února 2018 - 16:43:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1589
Registrován: 6-2010
Originální "značka" na autobusáku v Písku:


Středa, 28. února 2018 - 14:38:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 552
Registrován: 10-2014
Líbí se mi tyto oboustranné ukazatele, elegantně šetří místo...[happy]


Tady se už místní nemohli koukat na tu hrůzu, tak si vyrobili vlastní...[ok]
jkl
Středa, 28. února 2018 - 15:28:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 150
Registrován: 7-2017
Jožin_z_bažin:
"Tady se už místní nemohli koukat na tu hrůzu, tak si vyrobili vlastní..."
Vypadá to, že na ně Jistebnice pěkně se*e.. [zadnice] [lol]
Pondělí, 12. března 2018 - 20:36:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 602
Registrován: 10-2010
Pořídil jsem si se značkama Značkový triko; k dostání zde.
Mají tam i mikinu, ale na tu nemám. [angry]

Škoda Favorit
Tatra Beta Chceš-li být 1 den šťastný, vožer se. Chceš-li být 1 rok šťastný, vožeň se. Chceš-li být celý život šťastný, staň se šotoušem! [kiss]
Není důležité jaké kalhoty máš, nýbrž co v nich je.
Sobota, 17. března 2018 - 14:09:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1623
Registrován: 6-2010
Někdo má značkové triko, já zase poslouchám značkové kapely [biggrin]




-OndraS
Sobota, 17. března 2018 - 20:51:24  
Neregistrovaný host
Sivon - mimo téma, brácha si v obci Vedrovice, JM, koupil nemovitost, jedu se tam podívat a na okraji vesnice stojí červená Beta. Vypadá dost zbědovaně. Bohužel jsem si nevšiml značky. Až tam příště pojedu, vyfotit?
Neděle, 18. března 2018 - 09:23:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 603
Registrován: 10-2010
-OndraS:
"Sivon - mimo téma, brácha si v obci Vedrovice, JM, koupil nemovitost, jedu se tam podívat a na okraji vesnice stojí červená Beta. Vypadá dost zbědovaně. Bohužel jsem si nevšiml značky. Až tam příště pojedu, vyfotit?"


Určitě vyfotit a vyzvědět od majitele, co je to auto zač! (Stačí stručně - výrobní číslo a původní majitel).

Budu moc vděčnej![auto]
Škoda Favorit
Tatra Beta Chceš-li být 1 den šťastný, vožer se. Chceš-li být 1 rok šťastný, vožeň se. Chceš-li být celý život šťastný, staň se šotoušem! [kiss]
Není důležité jaké kalhoty máš, nýbrž co v nich je.
Pondělí, 19. března 2018 - 22:25:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 319
Registrován: 12-2008
Jedna samovýroba z Brna...

our comMUNIty
Pondělí, 26. března 2018 - 22:06:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1653
Registrován: 5-2002
Relikt minulosti v Praze:

Když se spolu chtějí dva dohodnout, je obvykle úplně jedno, kdo zemi právě vládne
Pondělí, 02. dubna 2018 - 21:10:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 776
Registrován: 4-2006
To, že Slováci stále používají na směrovkách starý font je na základě nějaké dohody při dělení ČSFR nebo jsme si ho také mohli nechat?
Úterý, 03. dubna 2018 - 15:34:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4226
Registrován: 4-2003
Jen bych podotknul, že na Slovensku se od používání fontu Universal Grotesk upustilo a je postupně nahrazován fontem TERN. Změna dopravního značení je komplexní a netýká se jen změny použitého písma, ale i celkového designu směrových tabulí, stejně tak i tvaru šipek či vzhledu některých dalších dopravních značek.

Nakolik jde o krok vpřed, je na diskuzi. Já zastávám názor, že jde o změnu k horšímu, viz diskuze zde v minulosti. A ve svém názoru jsem utvrzován dalším rozšiřováním značení s novým typem písma. TERN je pro mne hůře čitelný a nápis (název) leckdy přečtu až těsně u cedule. A to nemám problémy se zrakem.
železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
Úterý, 03. dubna 2018 - 18:04:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3467
Registrován: 9-2006
Písmo Tern Regular


S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Vše, co jste dosud nenašli, najdete tady ... www.feudal.cz

Poznávací značky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku zde
AnonymníDotazovatel
Čtvrtek, 19. dubna 2018 - 16:58:22  
Neregistrovaný host
Což mi připomíná, jaký font používá CZ dnes? [happy]

Nikde, nikde jsem to nenašel.
Čtvrtek, 19. dubna 2018 - 17:18:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4631
Registrován: 5-2005
Doktor: Môžem potvrdiť, je to jednoznačne krok vzad.[kladivo]
Čtvrtek, 19. dubna 2018 - 19:05:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3471
Registrován: 9-2006
AnonymníDotazovatel (NH): Což mi připomíná, jaký font používá CZ dnes? [happy]


S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Vše, co jste dosud nenašli, najdete tady ... www.feudal.cz

Poznávací značky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku zde
Neděle, 22. dubna 2018 - 20:52:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4236
Registrován: 4-2003
AnonymníDotazovatel:
"Což mi připomíná, jaký font používá CZ dnes?"


železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
Neděle, 22. dubna 2018 - 21:15:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 598
Registrován: 10-2014
..kdyby někdo nevěděl, jak vypadá kůň [biggrin]

Gapa
Středa, 02. května 2018 - 05:35:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1614
Registrován: 8-2006
Jedna zapomenutá cedule na vedlejší cestě v Dolním Žlebu

Nad lidskou blbostí se nedá zvítězit, ale nikdy se proti ní nesmí přestat bojovat.

chcete dostávat pohledy z celého světa? Registrujte se na www.postcrossing.com/about - posíláte a dostáváte pohledy od ostatních uživatelů
Neděle, 10. června 2018 - 20:26:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 297
Registrován: 7-2017
Dvě historické:

A zde k tématu značek reservé pro ZTP, nakousnuté v diskusi o starých SPZ:
Pondělí, 11. června 2018 - 08:54:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3490
Registrován: 9-2006
Ty parkovací cedule jsou ale vyplotrované „samorobo” a správně by tam neměly co dělat. SPZ/RZ mají být součástí cedule a ne jako „dodatkové” tabulky. Ale v této společnosti se vymáhá právo jenom (a ne vždy) tam, kde je to nějak lukrativní [wink]. A jak říkám, v některé Praze (konkrétně třeba Praha 10) by to neprošlo. Měl jsem problém i s tím, že jsem si profesionálně, ale sám, na tabuli přelepil reflexními foliemi starou SPZ za novou RZ [crazy].
.
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Vše, co jste dosud nenašli, najdete tady ... www.feudal.cz

Poznávací značky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku zde
Neděle, 17. června 2018 - 11:02:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3
Registrován: 2-2017
Feudal - Vyhláška 294/2015: "Vyhrazené parkoviště ... Údaje o tom, pro koho je parkoviště vyhrazeno (např. název organizace, státní poznávací značka, symbol zařízení) a popřípadě v jaké době, jsou uvedeny na dodatkové tabulce a mohou být uvedeny i na značce místo nápisu..."
Dali
Pátek, 22. června 2018 - 14:14:01  
Neregistrovaný host
Když jsem byl v Londýně, tak mne fascinovala následující věc. U přechodů pro chodce, které nebyly osazeny klasickými světly, byly zhusta sloupky s žlutými koulemi, které za snížené viditelnosti (večer, v noci) blikaly a už z dálky řidič viděl, že tam ten přechod je. Je to docela jednoduché a určitě to přispívá k bezpečnosti, viz připojený obr. z ulice, kde jsem bydlel.
Zlin__24tr
Úterý, 26. června 2018 - 01:14:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3329
Registrován: 3-2005
Přemýšlel jsem do jakého vlákna.

Minulý týden byla cesta značně zúžena o pruhy pro cyklisty (zbylé jízdní pruhy jsou opravdu úzké). Ale zatím mi uniká proč. Neb vedle cesty vede souběžně na chodníku označená cyklostezka... [lame]

http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:. ICQ: 271 444 785
-OndraS
Úterý, 26. června 2018 - 18:59:32  
Neregistrovaný host
No co. Idiot to poptával, druhej vymyslel, třetí idiot schválil. Řešení je jednoduchý. Tyhle malůvky jako řidič ignorovat. Jako ty dvě dodávky vpravo; ono jim ani nic jiného nezbylo.

Podle mě je to záměrný optický zúžení pruhů, abys měl dojem, že tady je to nějaký úzký a jel pomaleji.

Kraviny do kravína.
Neděle, 22. července 2018 - 13:00:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 107
Registrován: 7-2017
-OndraS: Jenže pak přijde městapák.
M: Dobrej den, vítečeho jste se dopustil?
Ř: Dobrý den, nejsem si ničeho vědom.
M: Jeljste vyhrazeným pruhem procyklisty. Uměto máte za xyzz stovek, vesprávním za dvaapůltisíce.
Ř: Ale jinak bych se s protijedoucím autobusem nevyhnul!
M: Tomě nezajímá, přestupek jste spáchal. Píšu: "Jel vědomě..." (v duchu: sice tady značka není, ale snad si nevšimne)
Ř: A kromě toho tady žádná značka pro vyhrazení pruhu není.
M: Ukažtemilékárničku!
...
Aneb příprava komunikace tak, aby se dalo vybrat co nejvíce na pokutách. Jo a ve výše uvedeném případě by měl soud naopak popotahovat policajta za zneužití pravomoci - řidiči nebylo umožněno dodržet zákon. Jenže radnice i městapáci počítají s tím, že šofér radši zaplatí, ikdyž městapák není v právu.
Středa, 25. července 2018 - 19:35:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1660
Registrován: 5-2002
No ale pánové. Tohle je tzv. jízdní pruh pro cyklisty (nikoliv vyhrazený jízdní pruh pro cyklisty). Jeho vznik byl umožněný novelizací zákona o provozu na pozemních komunikacích, kdy do §14 přibyl odstavec 5, kde se píše:
"Je-li vyznačen jízdní pruh vodorovnými dopravními značkami jako jízdní pruh pro cyklisty, použijí se pro cyklisty a řidiče jiných vozidel odstavce 1 až 3 obdobně. Na jízdní pruh pro cyklisty smí řidič jiného vozidla vjet v podélném směru rovněž tehdy, není-li přilehlý jízdní pruh pro toto vozidlo dostatečně široký. Při vjíždění na jízdní pruh pro cyklisty nesmí řidič ohrozit cyklistu jedoucího v tomto pruhu."
Takže to slouží víceméně jenom jako lákadlo pro lidi, co by v daném místě rádi jeli na kole, ale netroufnou si do provozu. Oproti předechozímu stavu je to pro automobilisty změna minimální nebo žádná.
Když se spolu chtějí dva dohodnout, je obvykle úplně jedno, kdo zemi právě vládne
-OndraS
Středa, 25. července 2018 - 21:28:57  
Neregistrovaný host
Já tam změnu vidím. Zbytečně nesmyslný čáry na silnici, půlka lidí neví co znamenají. Obdobně ty různý přechody pro cyklisty, místa pro přecházení chodců, místa pro přejezd cyklistů, žlutý čáry, bílý čáry, modrý čáry, klikatý, šrafovaný, víc šrafovaný, málo klikatý, víc klikatý, lomený pod jiným úhlem doplněný značkou nebo naopak bez značky, no kurva už kdo se v tom má vyznat. Ani já půlku tady těch malůvek neznám, co přesně tam kdo má za pravomoc a přednost a povinnost, a to chodím jednou ročně na školení profesáku a nespím tam. Co potom nějakej strejc, co jede jednou za měsíc na hřbitov. A pochybuju že i cyklisti ví, jak se na takto označených místech, který jim mají údajně pomoci, chovat. Ví prd. Nepamatuju se ani, kdy jsem viděl cyklistu ukazovat, že odbočuje.
Cyklistovi to nepomůže už vůbec. Dvě dodávky se tam pomalu nevyhnou, tak musí jedna nebo obě vybočit do toho cyklopruhu a tam sejme cyklistu, kterej si bude myslet že jede ve svým přiděleným pruhu a podle toho se bude chovat. A že to je na místě, kde vede cyklostezka hned vedle silnice, to už mi hlava vůbec nebere.
Jsou to kraviny, je jich čím dál víc, nedá se v tom vyznat a výsledkem je jenom větší bordel na silnici a větší klikatost zákona v případě nehody, nemluvě o snažším vmanévrování řidiče do přiznání se k pseudo přestupku, viz Poklop.
Trupman
Čtvrtek, 26. července 2018 - 10:43:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1533
Registrován: 12-2005
Zrovna v Česku si stěžovat na malůvky na silnici. V zemi, kde se zásadně nelajnuje a když jo, tak to za pět let vybledne a nikdo to neřeší...
Jo to co poslal Dali z Anglie, to je jiný kafe.
Strýc co jede jednou za rok na hřbitov je postrach celýho silničního provozu bez ohledu na značky. Včera mi jeden kmet v naleštěný Fabii nedal přednost zprava na křižovatce na sídlišti, kde to je bez hlavní a vedlejší odjakživa co já pamatuju. Ani se neohlíd ani nezpomalil.
Moje dopravní fotogalerie na Phototrans
Pátek, 27. července 2018 - 17:27:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 138
Registrován: 7-2017
U toho cyklopruhu je nejzajímavější, že v místě, kde je souběžně vyznačena cyklostezka (jedno zda společná či samostatná), je vjezd cyklistů na komunikaci zakázán :-) Tak komu vlastně ta vopičárna slouží?
-OndraS
Pátek, 27. července 2018 - 20:40:00  
Neregistrovaný host
Fotka jednoho z našich řidičů. Brno [happy]

Až donedávna normální silnice. Přimalovat cyklopruh = přemalovat středovou čáru. No a rozšířit chodník (kdovíproč) = holt se tam do jízdního pruhu nevleze auto. No v časopise Dikobraz by se to neztratilo.

Pátek, 27. července 2018 - 22:08:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 112
Registrován: 7-2017
A pak se někdo diví, že rostou emise, když se řidič musí v obci x-krát rozjíždět namísto plynulé jízdy po hlavní silnici. Přestože zklidnovači dopravy deklarují opak - snížení emisí. Mno kolona zajistí snížení emisí zcela určitě. Nárůst spotřeby o 47 % při osazení zpomalovacích prahů v ulici.
Pajzák
Neděle, 29. července 2018 - 12:37:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1963
Registrován: 6-2015
Může být obytná zóna vyznačena příslušnými dopravními značkami i mimo obec?
Neděle, 29. července 2018 - 13:46:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4357
Registrován: 4-2003
Paragraf 39 (zejmena odst.1) zakona c.361/2000 Sb., o provozu na pozemnich komunikacich.
železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
Úterý, 31. července 2018 - 00:51:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4358
Registrován: 4-2003
Čtvero slovenských zastavení:

Dej přednost v jízdě... Anebo raději stůj! A dej přednost v jízdě.


Dle značky P6 křižovatka s vedlejší silnicí vlevo, dle dodatkové tabulky vpravo.


"Mezityp" značky Konec obce. Již je použit nový font TERN pro název obce, ovšem je vepsán ještě do starého formátu tabule. Nově se užívá "rakouská" tabule s jiným poměrem stran a modrým lemováním - viz zde.


A jedna lesní, malovaná.

železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
-OndraS
Čtvrtek, 02. srpna 2018 - 20:22:30  
Neregistrovaný host
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10122427178-udalosti-v-regi onech-brno/318281381990731-udalosti-v-regionech/obsah/635322-nebe zpecna-krizovatka

Tak ta humorná úprava se nedostala do Dikobrazu, ale do zpráv. Kde je to taky dost humorný. Nikdo zase za nic nemůže, autobus se tam akorát vejde, projektantovi to v plánech vyšlo hezky, problém se k nám vůbec nedostal.
Pátek, 03. srpna 2018 - 20:32:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 115
Registrován: 7-2017
SÚS Olomouckého kraje se pochlapila.
Martinmarilynmanson
Pátek, 17. srpna 2018 - 20:44:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10638
Registrován: 12-2007
Jedna starší v Michalových Horách:

Be clever - use public transport!
Pátek, 17. srpna 2018 - 23:38:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 35
Registrován: 7-2017
Nové značení odpočívek + označení nejbližší další čerpací stanice v km, D1 u Brna, směr Praha
Pajzák
Sobota, 18. srpna 2018 - 21:14:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2003
Registrován: 6-2015
Za mě jednoznačně palec nahoru.[ok]
Sobota, 18. srpna 2018 - 21:29:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10872
Registrován: 3-2005
ad.Poklop_D400: Pláčeš špatně, musíš zaťokat jinde.
VDL Futura - Coach of the Year 2012!!!
VDL Citea - Bus of the Year 2011!!!
-OndraS
Neděle, 19. srpna 2018 - 00:52:49  
Neregistrovaný host
Označení následující benzinky je supr, ale není to z toho úplně zjevný, že to označuje právě toto. Před ten obrázek stojanu s hadicou dát nápis "NEXT" [happy]
Neděle, 19. srpna 2018 - 21:05:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 126
Registrován: 7-2017
Magiq:
"ad.Poklop_D400: Pláčeš špatně, musíš zaťokat jinde."
Nebulím, jen kroutím hlavou, k smíchu to totiž moc není. A na čelo už sem si ťukal.
Ach ANO, zaťOkat, už to vidím. Enemeže nejsu ani místní, natož samospráva. A na úplatky nemám. Ovšem posílat úplatek na úřad jen proto, aby to nepodělali??

Jen mě tak napadlo: Jaký je rozdíl mezi slépkama na dvorku a úřadem? Žádný, ale kuřince aspoň lehko zameteš...

(Příspěvek byl editován uživatelem Poklop_D400.)
Čtvrtek, 30. srpna 2018 - 08:43:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9481
Registrován: 5-2002
Bohem a správou silnic zapomenutý kraj...

-OndraS
Neděle, 02. září 2018 - 17:55:49  
Neregistrovaný host
Musel jsem použít mapy, abch rozluštil, že to jsou Kolence a Lomnice n. Luž [happy]
Čtvrtek, 20. září 2018 - 20:13:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1081
Registrován: 9-2011
Havlíčkův Brod - Pohledští Dvořáci Z panoramat na seznamu, ale stále tam jsou. [happy]

Pajzák
Úterý, 09. října 2018 - 16:18:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2177
Registrován: 6-2015
Tady by to chtělo ještě aspoň tři značky omezující rychlost, dvě jsou málo. Že zóna nikde nekončí, asi nikoho nepřekvapí, peněz na značky není nazbyt...


Chápu správně, že pro sanitky je vyhrazen parkovací pruh, pak oba jízdní pruhy a ještě parkovací pruh v protisměru?
Sobota, 03. listopadu 2018 - 18:18:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 904
Registrován: 8-2015
Fotky z dnešní vyjížďky na Želechovické paseky u Zlína 2018-11-03. Zaujala mě tam značka ,,Pozor kočka" [happy]
Martinmarilynmanson
Neděle, 09. prosince 2018 - 17:37:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10752
Registrován: 12-2007

Ta značka "Dej přednost v jízdě" je tam fakt potřeba [biggrin]
Be clever - use public transport!
Úterý, 11. prosince 2018 - 18:15:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 932
Registrován: 8-2015
Obchůzka pro chodce a zákaz psů, Baden u Vídně 2018-12