Diskuse » Archiv 2019 » Vzkazy pro redakci, dotazy, připomínky apod. » Sdělení pro redakci » Archiv diskuse Sdělení pro redakci do 06. 06. 2019 předcházející | další

Archiv diskuse Sdělení pro redakci do 06. 06. 2019

dolů
   autor příspěvek
Středa, 02. ledna 2019 - 18:36:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11679
Registrován: 4-2006
Bylo by dobré konečně zabanovat almužna Forever.
I kdyby měl s Arrivou 1% pravda je to forum o dopravě a tyto věci sem nepatří. Již několikrát jsem vás žádal bohužel jste se nikdy ani neráčili odpovědět. Trošku to vypadá že s tím souhlasíte. Nebo to je úmysl? Jiné zabanujete kvůli pár nesmyslum a tohle necháte. Asi by bylo dobré i autobusove diskuse znemožnit neregistrovaným přístup aby se to vyčistilo.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Středa, 02. ledna 2019 - 20:12:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 121
Registrován: 11-2017
Před jakýmkoliv zabanovanim kohokoliv ovšem moderátory prosím nejdříve o průzkum komunikace uživatele Ares1 vůdči ostatním účastníkům diskusního fóra, a to aktuálně například ve vláknech doprava v Ústeckém a Královéhradeckém kraji. Mám za to ze vulgarity v příspěvcích jsou stále mimo pravidla diskuzního fora K-report.
Když už má tu nutkavou potřebu se stále vměšovat do jakékoliv diskuze tak bez vulgarit, bezdůkazních pomluv ostatních uživatelů a dalších urážek Děkuji.
Petr_hradecký
Středa, 02. ledna 2019 - 20:14:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2423
Registrován: 4-2015
Připojuju se k Aresovi1 už kvůli vulgárnímu a útočnému pojeti komentářů uživatele almužna Forever. Navíc to je zcela off topic. Jestli má řečený jedinec problémy s nějakým dopravcem, ať si to vyříká s ním a neplive jed na fóru. A s povinnou registrací bych také souhlasil. Děkuji mnohokrát a zdravím redakci.
Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Radekedar
Středa, 02. ledna 2019 - 20:55:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2428
Registrován: 6-2008
Prosím o promazání vlákna Doprava v Královéhradeckém kraji od příspěvku dále:
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=4005688

Děkuji
Petr_hradecký
Středa, 02. ledna 2019 - 21:23:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2425
Registrován: 4-2015
Jojo, kompletně od zmíněného příspěvku až do nejaktuálnějších od almužny Forever (poslední k 21:20 tento https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=4007410, ale určitě ještě něco přibude. Zároveň se opakovaně přimlouvám za jeho zabanovaní.

Děkuji ještě jednou.
Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Bugear
Středa, 02. ledna 2019 - 21:34:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3721
Registrován: 8-2005
Neplánujete konečně zrušit krakení diskuzi, když tam jsou za poslední rok 4 příspěvky, poslední téměř před třičtvrtě rokem?
»Online výpočet kontrolní číslice« »Výpočet kontrolky na mobilu (Java)«
Lekce češtiny pro diskutéry: píšeme výjimka, standard, ližina. Tipovat znamená odhadovat, typovat znamená psát či provádět typovou zkoušku.
Čtvrtek, 03. ledna 2019 - 18:44:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11687
Registrován: 4-2006
Zajímavé je že i člověk se kterym umíme byt ve sporu se zastane mě. Ano obcas pouziji sprosté slovo zejmena ovsem kvuli anonymním lidem kteří říkají různé pomluvy. Proto žádám i nutnost registrace.
Nikdy ovšem nepouzivam slova almuzny ze Arriva ja fašistická firma. Sprosté slovo zákon nezakazuje fašismus ovšem ANO.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Čtvrtek, 03. ledna 2019 - 19:08:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 126
Registrován: 11-2017
kvuli anonymním lidem kteří říkají různé pomluvy

Aresek nikdy nepomlouvá

Nikdy ovšem nepouzivam slova almuzny ze Arriva ja fašistická firma. Sprosté slovo zákon nezakazuje fašismus ovšem ANO. [lol]

Vidím že máš popletené i toto - zákon zakazuje propagaci fašismu nikoliv označení někoho za fašistu samotného. Jinak zde se bavíme předně o tom že si často vulgární a urážíš ostatní diskutující, a tím porušuješ pravidla diskuze K-report!
Diskutovat se dá i s jejich absencí pokud je ovšem dostatečná slovní zásoba a validní argumenty..
Petr_hradecký
Čtvrtek, 03. ledna 2019 - 22:33:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2432
Registrován: 4-2015
Měl byste si nastudovat nějaké ty zákony, almužno, představujete si to jak Hurvínek válku. Aktuálně se mi to nechce hledat, makal jsem celý odpoledne až do osmi večer a jsem docela unavenej...
Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Pátek, 04. ledna 2019 - 11:43:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11696
Registrován: 4-2006
Zato ty neurazis vid? Ke spoustě lidí to děláš pokaždé. Jenže nevím tě štve že se tě nikdo nebojí.
Bohužel ty nepíšeš o fašismu ale zato je fašisticka firma. Zákony neznáš. Škoda že žádný moderátor nemá odvahu se vyjádřit.
Pokud se moderátorum zda ze porušují pravidla dobře já trest příjmu. Já tady nekvičím jak ty. Ty se bojíš že nebude pokračováno v tvém primitivismu jak urážet Arrivu.
Ty jo teď se ještě zástavaš komoušů.
Viděl jsem hodně ale ty suverénně vedes.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Bugear
Neděle, 13. ledna 2019 - 22:03:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3724
Registrován: 8-2005
Prosím o přesun dlužní diskuze z 3. koridoru do společenských souvislostí. Díky.
»Online výpočet kontrolní číslice« »Výpočet kontrolky na mobilu (Java)«
Lekce češtiny pro diskutéry: píšeme výjimka, standard, ližina. Tipovat znamená odhadovat, typovat znamená psát či provádět typovou zkoušku.
Čtvrtek, 17. ledna 2019 - 21:26:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5911
Registrován: 9-2011
Prosím o přesun diskuse od 12. 1. z České Třebové do Elektrizace.
Dík.
Všichni jste volové. Servít
Neděle, 27. ledna 2019 - 08:01:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11776
Registrován: 4-2006
Pánové moderátoři existujete ještě?
Alespoň odpověď by byla min. slušností.
Předem děkuji že se aspoň zjevíte.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Pokutička
Úterý, 29. ledna 2019 - 17:28:14  
Neregistrovaný host
Ares1: Tak řekli bychom, že to je proto, že místní cenzoři už šetří penízky na pokuty:

https://www.idnes.cz/zpravy/mediahub/vaclav-klaus-mladsi-zakon-om ezovani-svobody-projevu.A190128_085543_mediahub_jpl

chá, cha, cha, cha, cha, chááá
Čtvrtek, 31. ledna 2019 - 18:58:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11788
Registrován: 4-2006
Aha no to jen by dalo sílu do ruky lidem kteří.......
No raději nic.
Doufám že to neprojde neskutečná blbost.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Pondělí, 11. února 2019 - 10:05:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5968
Registrován: 9-2011
Dal bych k uvážení návrh omezit [happy] (viz 2 příspěvky výše) délku jména na 15 (plusmínus) znaků (anebo zobrazit jen prvních 15 znaků).
Když se přihlásí někdo se jménem "Qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm" či "Normální_je_se_neregistrovat" (či jak se pan K. teď nazývá), tak je hodně zúžen prostor pro vlastní texty (a bohužel nejen u tohoto individua, ale u všech na dané stránce...)
Co na to redakce?
Díky.
Všichni jste volové. Servít
Středa, 13. února 2019 - 20:21:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2937
Registrován: 6-2007
Myslím že "příspěvek" neregistrovaného hosta "Všeználek Marinov"
v rubrice "SPZ" podrubrika "Historie" z 13.2.2019
je hodně přes čáru už jenom proto, že uvádí občanské jméno
ve vztahu k Nicku a měl by být proto smazán.
Nestane-li se tak budu nucen podniknout patřičné právní kroky.
www.czechplates.cz
Kde je vůle je i cesta. (George Bernard Shaw)
Čtvrtek, 14. února 2019 - 23:33:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7309
Registrován: 3-2007
Myslím, že existencia neželaného hosťa "Minor" v rubrike "ŠPZ" podrubrika "Historie" v celej jeho 11,5 ročnej existencii je cez čiaru už len preto, že celé tie roky len donekonečna vyvoláva konflikty mimo témy. Už pred pár rokmi do danej sekcie kvôli tomuto neželanému hosťovi priviedlo viacerých hodnotných prispievateľov k rozhodnutiu úplne opustiť toto fórum.
Sám som pred niekoľkými rokmi tiež prestal prispievať do danej rubriky, pretože nemá zmysel sa tam niečomu zaujímavému venovať, keď sa tam zase objaví neželaný hosť "Minor", vyvolá konflikt (to už je jedno s kým, ideálne so všetkými naokolo) a za[zadnice]ie zase celú stránku svojimi konšpiračnými bludmi na úrovni pacienta s ťažkou psychiatrickou diagnózou.
Zrejme má však jeho liečba aspoň mierne pozitívne výsledky, lebo narozdiel od minulosti si aspoň sám sebe nedáva za pravdu z troch rôznych alter-účtov. (ak som dobre postrehol)

Ďakujem vopred za konečné riešenie tejto otázky aj v mene ďalších prispievajúcich, ktorí to tam síce verejne nepíšu, ale majú ho už tiež plné zuby za tie roky.
Rapl
Pátek, 15. února 2019 - 16:23:55  
Neregistrovaný host
Možná by bylo dobré trošku uklidnit pány v diskuzi Tratě na jihu Čech, malinko se to tam zvrhlo.
Sobota, 16. února 2019 - 20:59:55  
Administrátor
Číslo příspěvku: 8845
Registrován: 6-2002
Aleš_Liesk.:
"Dal bych k uvážení návrh omezit [happy] (viz 2 příspěvky výše) délku jména na 15 (plusmínus) znaků (anebo zobrazit jen prvních 15 znaků)."
Dnes je limit 30 znaků. Míra popsaného problému hodně závisí na šířce okna prohlížeče, v mobilní verzi odpadá zcela. Limit nechci výrazně zkracovat, připravili bychom se o některá jedinečná jména [proud] Jeden nápad bych měl, zkusím na to kouknout.
Ml636
Úterý, 19. února 2019 - 23:22:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5977
Registrován: 11-2006
(Již požádáno, ale pro jistotu ještě zde) Žádám administrátory o zrušení mého uživatelského účtu a nicku "ML636", případně o radu, jak tak učinit. Případný odkaz ke zrušení účtu jsem totiž nenašel. Děkuji.
Rebel Yell
Čtvrtek, 21. února 2019 - 18:02:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 839
Registrován: 7-2003
Kluci, kdo včera večer a proč promazal Pražské autobusy? Byla tam poslední dobou dost sranda :-(.
Tučňák
Čtvrtek, 21. února 2019 - 22:22:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2134
Registrován: 6-2013
Najdi si jinou zábavu.
Pajzák
Čtvrtek, 21. února 2019 - 23:02:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2453
Registrován: 6-2015
Je to možná škoda. Takovou možnost zhlédnout reakci člověka s psychotesty na slušně napsaný příspěvek míněný jako pochopení jeho situace, kterou sám popsal (a zde popřel), pouze obsahující rýpnutí s použitím názoru jiného, s nímž daná osoba téměř bezvýhradně souhlasí, už mít nebudeme.
Stejně jako reakci druhé zmíněné osoby na velmi nadsazenou ironickou větu o ochraně dokazující tupost zmíněného.
S čím ovšem souhlasím, je smazání výsměchu zdravotního stavu jiného diskutéra, který před pár týdny utekl hrobníkovi z lopaty, za to děkuji.
Sobota, 23. února 2019 - 14:41:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6724
Registrován: 12-2011
V diskuzi Maďarsko a Balkán začal zase hlásit amplión. Měl jsem za to, že technik Šari provedl kompletní demontáž.
"Je to vaše zadnice?" otázal se a ukázal fotografii Zdeničce.
"Je," řekla a usmála se.
"Kdo vám tam natiskl ta staniční razítka?" ptal se rada Zednicek.
"Pan výpravčí Hubička"


Mé fotky na K-reportu odkaz
Pajzák
Sobota, 23. února 2019 - 22:33:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2454
Registrován: 6-2015
Šlo by smazat (a případně zabanovat autora) tento stupidní příspěvek? Díky.
Pajzák
Neděle, 24. února 2019 - 20:34:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2457
Registrován: 6-2015
Další pokus téhož debila.
Neděle, 24. února 2019 - 21:13:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11893
Registrován: 4-2006
ad Pajzák děkuji. Ale už je na čase zablokovat neregistrované uživatele. Sic mě ten ubožák nijak neirituje je to jeho věc.
Ale již na to upozorňuji déle.
Ovšem mrzí mě reakce spíše nereakce moderátorů. Je to až trapné. Umíte se k tomu postavit jako CHLAPI.?
Kolik otázek jsem na ně již zde položil a odpověď 0.
Asi vás to až tak nezajímá, v horším případě s tím souhlasíte.
Já asi vím kdo to je a on se utluče sám.
děkuji za další neodpověď.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Pajzák
Středa, 27. února 2019 - 12:38:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2465
Registrován: 6-2015
A do třetice všeho blbého. Pardon, do čtvrtice, jak vidím výše.

(Příspěvek byl editován uživatelem Pajzák.)
Pajzák
Středa, 27. února 2019 - 15:45:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2466
Registrován: 6-2015
Pardon, zde.
Pajzák
Pátek, 01. března 2019 - 22:06:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2473
Registrován: 6-2015
Díky za mazání předchozích ubohostí, tady je další. I když je asi škoda, že jste smazali ten slint z plzeňské diskuze, byl to krásný příklad tuposti agresora.
Sobota, 02. března 2019 - 00:17:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11904
Registrován: 4-2006
bohužel je to chudák. Podepsat se neumí na to nemá koule.
jinak víš kdo to je že? On dělá stále stejnou chybu. Kdysi mě kamarádka z Moravy (dělala v grafologii a apod.) naučila jeden fígl. Je to velmi snadné jen se musí udělat rozbor věty a jelikož napsal delší tak se sám prozradil. Ono to jde i ze dvou slov ale musí jich být více a každé jiné.
On totiž každý ač se snaží jak chce dělá stejné věci i kdyby si to hlídal.
dělám to já, ty kdokoliv.
Ono k tomu není třeba ani psané písmo rukou ale i počítačové. Když se dají příspěvky psané se jménem a tyto anonymní vzkazy najde se spousta znaků.
Ale jinak je to chudák. Má to v životě těžké neumí se prosadit jinak než takto.

(Příspěvek byl editován uživatelem ares1.)
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Pajzák
Sobota, 02. března 2019 - 00:59:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2476
Registrován: 6-2015
Martine, já se nad tím bavím. I nad tím. co dotyčný blbeček zkoušel v minulých dnech na mě. A nepochybuji, že to ani tebe nijak neuráží. Ale ohlásit něco takového považuji za svou povinnosti vůči K-Reportu jako takovému, i když je fakt, že komunikace s jeho "vedením" za poslední měsíce a roky velmi upadla. Ostatní přispěvatelé tomu být vystaveni nemusejí a podle mě ani nemají být.
Sobota, 02. března 2019 - 13:18:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1736
Registrován: 6-2010
Ares1: Mě se hodně líbí, jak na podobnou kreaturu, píšící na jiném webu pod nickem Antiurza odpovídá sám Urza. Na každý podobně hnusný, vulgární a stupidní příspěvek odpoví: "Děkuji, to je milé". Prostě naprostý opak, než by dotyčný idiot očekával. Zkus to i Ty, třeba to Antiareze přestane bavit. [wink]

(Příspěvek byl editován uživatelem Venca21.)
Sobota, 02. března 2019 - 13:28:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3110
Registrován: 12-2007
V rubrice Zrušené tratě jsou uváděny také dotazy na provozuschopné tratě s nepravidelným provozem. Domnívám se, že by bylo vhodné, tuto rubriku rozdělit tak, aby v ní byly tratě i třeba ještě nezrušené jako Kralovice - Mladotice nebo Velká Kraš - Vidnava, avšak provozuneschopné, a v další zase trati bez pravidelného provozu, avšak provozuschopné s příležitostnou osobní dopravou, jako např. Sadová - Hněvčeves, Protivec - Bochov anebo Kojetín - Tovačov, který by mohl nahradit právě toto vlákno. Na toto vlákno s tratěmi s nepravidelným provozem by potom mohli dávat přispěvovatelé informace o nepravidelném provozu.
Neděle, 03. března 2019 - 12:49:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11907
Registrován: 4-2006
Ad Pajzák ne já to nesnižuji jsem rád že se k tomu stavíš takto. Já sám se asi stydím na to upozornit protože se to týká mě.
Jestli si onen "člověk" myslí že mě tim odradí tak to se mejlí.
Jak říká kamarádka tak že jsem nesmrtelná teta.
Ad Venca vidíš my dva máme rozdílné názory ale nikdy bych ti nenapsal že jsi svině apod. Věřím že i ty bys to neudělal.
Máme jisté společné téma kde si můžeme rozumět. Navíc máš odborné znalosti o reklamě a nikdy bych se nechlubil že vím víc než ty. Ne vím o tom houby.
Ad Moderátoři bohužel je to velmi neslušné když jsou zde vyzváni k odpovědi a mlčí. Skoro to vypadá že souhlasí s tím aby někdo byl napadán že je fašisticka svině.
Bohužel za tyto excesy jsou plně zodpovědní.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Pátek, 08. března 2019 - 18:15:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12701
Registrován: 8-2004
Myslím, že v trati 220 by to stálo za úklid (cca odtud).
"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba horším zprávám dávat úsměvná hesla." (S tebou mě baví svět)
"Proti hlouposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá." (Jan Werich)
Pajzák
Úterý, 26. března 2019 - 19:04:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2530
Registrován: 6-2015
Díky za eliminaci trotla v HK busech.[ok]
Úterý, 02. dubna 2019 - 19:07:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8799
Registrován: 9-2002
Nechce se přejmenovat sekce nehody v železnici na "Vlákno Úplně o Ničem ?"

To i Štancloviny jsou větší zábava.

(Příspěvek byl editován uživatelem Agent.)
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Radekedar
Pátek, 05. dubna 2019 - 13:10:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2439
Registrován: 6-2008
Prosím o řešení uživatele "Radek.920".
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=4045707
Petr_hradecký
Sobota, 06. dubna 2019 - 00:25:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2730
Registrován: 4-2015
Taktéž prosím o smazání zbytečného tapetování a urážení ostatních od uživatele "Radek.920". Snažil jsem se mu to slušně vysvětlit, bohužel bez úspěchu. Byl bych redakci vděčen za pročištění dopravy v královéhradeckém kraji - autobusy. Děkuji mnohokrát.
Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Petr_hradecký
Sobota, 06. dubna 2019 - 13:58:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2733
Registrován: 4-2015
Hezké odpoledne, čte tyhle příspěvky vůbec někdo?
Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Neděle, 07. dubna 2019 - 03:47:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8804
Registrován: 9-2002
Asi jo, ale číst zrovna tebe je... dost o Ničem.

By mohli smazat i tebe, ale ať si nikdo nemyslí, že o to žádám. To se mě musí vytočit o dost víc. Napsal bych něco eště jedovatěšího, ale omezím se jen na "mlčeti zlato."

(Příspěvek byl editován uživatelem Agent.)
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Petr_hradecký
Neděle, 07. dubna 2019 - 09:11:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2737
Registrován: 4-2015
@Agent: Co prosím?? [coze] Víš vůbec, o co jde?
Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Pondělí, 15. dubna 2019 - 09:57:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5569
Registrován: 2-2005
Zdravím,
nebylo by možné omezit reklamě-spamovací příspěvky OMH ve všemožných diskuzích?

Aktuálně odkazy na jeho stupidní stránky ve všeobecné tramvajové, autobusové i trolejbusové diskuzi, kam svým zaměřením (povídání o tarifu) vůbec nepatří.


Díky
MHD je pro lidi ! ! !
Středa, 17. dubna 2019 - 21:45:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3421
Registrován: 6-2011
Je možný založit vlákno o RZ pro elektromobily? Přecejenom je to nový téma....:-)
TC 51-80

K-anlýza zde!
Petr_hradecký
Pondělí, 13. května 2019 - 19:12:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2842
Registrován: 4-2015
Vážená redakce,
uživatel "radek.920" si vytvořil nový alias "Radek.960" a dál řádí jak černá ruka v Autobusech - Královéhradecký kraj, kam opět vkládá své fantazie přes dvě obrazovky. Bylo by, prosím, možno nějak tohoto exota zabanovat nějak natrvalo? Už jsem kvůlo němu přestal KHK autobusy navštěvovat.
Poznámka: tento příspěvek není určen pro uživatele Agent. Jestli si tento nemůže pomoci, je to jen jeho boj a příslušné vyjádření bude pečlivě ignorováno.
Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Úterý, 14. května 2019 - 21:10:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1420
Registrován: 2-2017
Zbytečný útok.
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=4060926
Elektrobusy SOR - to nejlepší v Ostravě [ok]


VYPRAVENOST OSTRAVA
Pajzák
Středa, 15. května 2019 - 08:43:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2722
Registrován: 6-2015
Když píšeš jak dobytek, tak se nediv, že se někdo ozve.
Středa, 15. května 2019 - 09:18:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1422
Registrován: 2-2017
V čem konkrétně píšu jako dobytek? Jsem jediný v ostravské diskusi, na koho pořád útočí anonymové a nenechám si to od nich líbit.
Elektrobusy SOR - to nejlepší v Ostravě [ok]


VYPRAVENOST OSTRAVA
Pajzák
Středa, 15. května 2019 - 09:24:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2723
Registrován: 6-2015
Vždyť to byla jen narážka na pravopis, nic víc. Máš to zkopírováno hned v prvním řádku toho "útočného" příspěvku.

A jestli jsi jediný, na koho se útočí, je dost pravděpodobné, že primární chyba nebude v těch ostatních.
Středa, 15. května 2019 - 09:38:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1423
Registrován: 2-2017
Myslíš, že jsem jediný, kdo tam dělá pravopisné chyby? Nejsem. Uznávám, že to byla ode mě velká hrubka, ale takové útoky tam nemají co dělat. Jsme v dopravní diskus, ne ve škole. Podívej se na starší příspěvky v ostravské diskusi a určitě najdeš více podobných útoků. Anonym si vezme část věty z mého příspěvku a napíše k ní něco, co vůbec nesouvisí s tématem.
Elektrobusy SOR - to nejlepší v Ostravě [ok]


VYPRAVENOST OSTRAVA
Pajzák
Středa, 15. května 2019 - 09:57:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2724
Registrován: 6-2015
Víš, proč té holčičce dávali za krk housenku, ačkoli přitom vždycky ječela a mlátila sebou o zem? Právě proto.
Čtvrtek, 16. května 2019 - 06:30:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1425
Registrován: 2-2017
Nezbývá než bonzovat dál.
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=4061626
Elektrobusy SOR - to nejlepší v Ostravě [ok]


VYPRAVENOST OSTRAVA
Ondrej slovenskeec
Čtvrtek, 16. května 2019 - 09:39:35  
Neregistrovaný host
Zdravim Martin,

mam blokovane pridavat prispevky v sekcii SPZ- ECV. Dovod vobec netusim, je to uz asi 1 - 2 roky stare. Mohol by si mi ten pristup znova udelit? Dik moc.

Ondrej - slovenskeec

Nepovolený přístup
dolů hledání | obrázky | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda
přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři
Uživatelské jméno nebo heslo nejsou správné nebo nemáte přístupová práva k této stránce. Příčiny tohoto stavu mohou být následující:

Zadali jste nesprávné uživatelské jméno a/nebo heslo
Již jste se zaregistrovali, ale nezadali jste aktivační klíč poslaný e-mailem
Změnili jste si heslo, ale zapomněli jste se odhlásit a znovu přihlásit, abyste aktivovali nové heslo
Nezadali jste správné heslo, ale pokoušeli jste se přihlásit s heslem uloženým v cookie -- heslo musíte ručně zadat v editačním poli, chcete-li opravit svůj profil
Administrator nebo moderátor vám zakázal přístup k opravě vašeho profilu
Úterý, 04. června 2019 - 18:39:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12859
Registrován: 8-2004
Prosím smazat nesouvisející spam:
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=4068411
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=4068508
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=4068515
"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba horším zprávám dávat úsměvná hesla." (S tebou mě baví svět)
"Proti hlouposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá." (Jan Werich)
Radekedar
Úterý, 04. června 2019 - 20:04:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2445
Registrován: 6-2008
Prosím, pojďme zkultivovat diskusi Doprava v Královéhradeckém kraji. Dokud se v ní neobjevil uživatel Radek.920 / Radek.960, bylo vše jakž takž v pořádku. Od té doby je diskuse pravidelně zanášena jeho nesmyslnými příspěvky na téma "co kdyby dopravce xxx jezdil linku yyy" apod.
Jakkoliv je možné, že si dotyčný uživatel neuvědomuje destrukční následky svého počínání, považuji za nutné zasáhnout.

Za všechny diskutující, kteří by se rádi dozvěděli něco skutečně zajímavého, předem děkuji.
V každém případě prosím alespoň o zpětnou vazbu, že jste si tento příspěvek přečetli, a jak jste se rozhodli situaci řešit.
Středa, 05. června 2019 - 17:15:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12860
Registrován: 8-2004
Spam pokračuje:
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=4068625
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=4068717
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=4068734
"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba horším zprávám dávat úsměvná hesla." (S tebou mě baví svět)
"Proti hlouposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá." (Jan Werich)
Čtvrtek, 06. června 2019 - 10:44:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 812
Registrován: 5-2013
Zdravím, v sekci železnice a konkrétně v diskuzi o Laminátkách řady 230 a 240 jsem se s panem "Maršálem" pustil do neuvážené debaty ve které mě nakonec i nehezky označil "buznou" [ko] .. Jednak prosím o smazání celé naší debaty a o napomenutí tohoto uživatele, díky [ok] ..
Petr_hradecký
Čtvrtek, 06. června 2019 - 19:22:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2911
Registrován: 4-2015
Ve věci Autobusy-Doprava v KHK se připojuji k Radekedar z 04.06.

Milá redakce, také bych rád věděl, jak věc hodláte řešit. To se už opravdu nedá, ta existence potlačuje svobodné vyjádření názoru na jeho spamy, napadá každého, kdo si dovolí s ním nesouhlasit, naposledy zde: https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=4069353 .

Na dobře míněná upozornění reaguje arogantně, sám jsem to zkoušel. Netuším, jestli jde o nějakého kluka v pubertě nebo nějak nemocného člověka, ale tyhle stránky asi nebudou terapeutická skupina...

S pozdravem Petr.

(P.S. adresováno redakčnímu týmu K-Repu, nikoliv uživateli Agent)
Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz