Diskuse » Archiv 2019 » Vzkazy pro redakci, dotazy, připomínky apod. » Otázky, odpovědi, rady, upozornění atp. předcházející | další

Otázky, odpovědi, rady, upozornění atp.

dolů
   autor příspěvek
Středa, 16. ledna 2019 - 10:13:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 61
Registrován: 2-2013
Zkousel jsem vyhledavani svych prispevku nekdy z obdobi 3 roky zpet (takze jsem zadal 3000 dnu a jako vyhledavane textove po svoji prezdivku), ale naslo to jen ty nedavne. V archivej jsem zjistil, ze to lze jen googlem, ale takto jsem pres svou prezdivku nic nenasel.
Neni jina moznost?
Čtvrtek, 31. ledna 2019 - 10:28:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 991
Registrován: 8-2006
Pro vyhledávání nepřečtených příspěvků využívám možnost filtru "3 hod" a "1 den" nahoře v hlavičce. Nebylo by možné tyto filtry rozšířit i o hodnotu třeba 6 hodin, případně 12 hodin? Díky za úvahu.
Středa, 06. února 2019 - 08:27:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3923
Registrován: 5-2004
Redakce, tak už vím, jak se mi povedlo vyrobit tohle:
zastřelená obrazovka
dal jsem do popisu obrázku (popgif) URI. Ta se při náhledu nijak nekonvertovala, odeslalo se to, a až někdy později to bylo obaleno oním \newurl, které způsobilo chybu.
Marťas_u bez hesla
Pátek, 12. dubna 2019 - 08:53:30  
Neregistrovaný host
Dobrý den,
měl bych prosbu - zapomněl jsem heslo a chtěl jsem si ho vyresetovat, mail ale nepřišel ani po deseti minutách. Co s tím?

Zkoušel jsem zadat uživatelské jméno tak jak jsem byl zaregistrován, i bez diakritiky. Nepomohlo. Mail furt nikde.
Pátek, 12. dubna 2019 - 09:06:47  
Administrátor
Číslo příspěvku: 73203
Registrován: 4-2003
Již by to mělo fungovat - instrukce v e-mailu.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Marťas_u bez hesla
Pátek, 12. dubna 2019 - 11:55:21  
Neregistrovaný host
Opravdu? V mailu nic nemám? [blush] Poslal jsem vám mail...
Pátek, 12. dubna 2019 - 13:04:51  
Administrátor
Číslo příspěvku: 73205
Registrován: 4-2003
A o který účet teda vlastně jde? Martasv? Podobnější jsem nenašel, ale asi jsme tedy změnil jiný... [uhoh] Heslo letělo na snow*****@*******.cz.

Edit:
Mea culpa, už to vidím... Z jakéhosi důvodu se mi tenhle účet neukázal a skutečně jsem zasáhl do cizího. [ko]
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Středa, 17. dubna 2019 - 14:13:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4040
Registrován: 5-2004
Napadlo mě k Marcelovi a případným dalším, kteří píšou svoje výtvory do citačního okýnka: co takhle zkusit dát té citační <textarea> atribut readonly? Když si to v inspektoru zkusím, text furt vybrat jde a částečné citace tedy budou fungovat dál, ale přepisovat už ne (a psát za složenou závorkou v normálním poli už snad Marcel et al. zvládnou)

(Příspěvek byl editován uživatelem David_Jaša.)
Středa, 18. září 2019 - 07:18:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 516
Registrován: 12-2003
Zdravím, šlo by prosím barevně zvýraznit (podobně jako v případě skupin) příspěvky, které od poslední návštěvy v diskuzi přibyly? Díky.