Diskuse » Archiv 2019 » Autobusy a trolejbusy » Doprava v Ústeckém kraji » Archiv diskuse Doprava v Ústeckém kraji do 30. 04. 2019 předcházející | další

Archiv diskuse Doprava v Ústeckém kraji do 30. 04. 2019

dolů
   autor příspěvek
Pondělí, 21. ledna 2019 - 18:23:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4632
Registrován: 4-2003
Sirka:
"On určitě kraj má taky máslo na hlavě, bůhví jestli dopravcům platil to co měl"
To je samozřejmě věc názoru a dopravci (jak DPÚK, tak BusLine, resp. TD Bus) budou jistě tvrdit, že kraj platil nedostatečně.

Podle mých informací to v případě DPÚK bylo tak, že kraj platil v tehdejších poměrech normální peníze, ale dopravce pomocí účetních švindlů své náklady nadsazoval a chtěl víc. Přitom odváděl podprůměrné služby. Ten nátlak na kraj byl jednoznačně zneužitím dominantního postavení. DPÚK spíše dohnalo to, že ta firma nebyla dobře vedená, zaměstnanci jí rozkrádali zevnitř a vozový park byl hluboce podinvestovaný. Když management viděl, že bez velké finanční injekce by se to celé potopilo, tak zkusil hrát vabank - a dopadl, jak dopadl.

V případě BusLine je to o tom, že dopravce se do VŘ přihlásil s podstřelenou cenou, vyhrál, ale pak začaly růst náklady (hlavně platy řidičů) a on zjistil, že je v pasti. Místo aby to řešil férově stylem "přecenili jsme síly, vzdáváme to", najal si pseudoodboráře, kteří vykřikovali, jak jsou řidiči málo placení a že bude stávka. Nakonec dosáhli toho, že stát vydal nařízení, zvyšující plošně mzdy řidičů. Pro řidiče to sice bylo fajn, ale všem ostatním se situace zkomplikovala. Součástí toho nařízení NEBYLO řešení financování vícenákladů, které tímto dopravcům vznikly. Kraje a města se jim to sice snažily kompenzovat, ale do dneška se to všelijak pytlíkuje a je s tím problém. No a tam, kde byly výkony vysoutěžené, vznikl problém takřka neřešitelný. Takže celé odborářské divadélko, které původně mělo za cíl vytáhnout zejména z Ústeckého kraje další prachy, se ve výsledku stalo pro BusLine ztrátovým podnikem - vícenáklady spočinuly na jeho bedrech.

Sirka:
"a zvlášť v Ústí by měli dostat ty komunisti pár facek za těch 8 let maximálního stáří"
To bych netvrdil. I kdyby si určili maximální stáří třeba jen 3 roky, je to jejich právo. Akorát se to odrazí na ceně zakázky. ÚK se soutěžil v době, kdy ceny byly poměrně nízko a dopravci byli ochotní je v touze po získání zakázky stlačit až na krev - takže i s poměrně drsnými podmínkami se jim povedlo dopravu zajistit fakt levně. Za to jim patří všechna čest. Ale už tehdy se říkalo, že si zadělávají na budoucí problémy tím, že udělali příliš velké oblasti, na které logicky mohli dosáhnout jen ti nejsilnější hráči. Kdyby to tehdy rozdrobili víc a dali šanci i menším dopravcům, možná ta nynější krize nemusela nastat.
Pondělí, 21. ledna 2019 - 19:24:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11763
Registrován: 4-2006
Jendo ale ty ceny podali podstrelene i ostatní. Bohužel do toho zasáhla vláda. Proto odejdou i ostatní Icom už v létě.
Je to stejné jako když budeš počítat s povodní.
A buď rád že nevíš jak se komunistická strana v čele s Komínem chová při jednáních.
Nebo co říkal když se představili v Ústí Sorky a dnes tvrdí jaký je to šrot. Zajímavé je že už jezdí. A nejsou nijak horší než Iveca.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Pondělí, 21. ledna 2019 - 20:30:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4633
Registrován: 4-2003
Ares1:
"Proto odejdou i ostatní Icom už v létě. "

Ano, ale v případě ostatních dopravců je to právě ten odchod řekněme se ctí - uznali, že to neutáhnou, dohodli si termín ukončení smlouvy a nezkoušejí žádné špinavé hry.
Pepa z vesnice
Pondělí, 21. ledna 2019 - 20:46:41  
Neregistrovaný host
Jenda z hk: Kraj měl spoustu možností jak se s TD Busem dohodnout...ale stačilo mi slyšet, jak probíhala jednání ze strany těch komunistů a bylo mi jasný, že se TD může snažit sebevíc a s timhle Krajem se prostě nedohodne...
Pondělí, 21. ledna 2019 - 21:58:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11764
Registrován: 4-2006
Bohužel je to tak. Dolejší si myslel dokonce tvrdil že on se 100% dohodne. Ale narazil.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Úterý, 22. ledna 2019 - 00:18:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4634
Registrován: 4-2003
Otázkou je, zda vůbec byl TD Bus důvěryhodným partnerem pro jednání. Když kraj tu zakázku BusLinu zadal, bylo to s tím, že cena je sice nízká, ale dopravce je velký a silný, takže to ustojí - není třeba se tedy obávat toho, že by krachnul a ze dne na den přestal jezdit. Jenže BusLine pomocí svého rozštěpení a převedení ústecké divize na bílého koně způsobil právě to, že se z toho stala slaboučká firmička, které nepatřily ani vozy a mohla se ze dne na den zhroutit. Vedení BusLine to štěpení firmy zcela nepochybně provádělo už se záměrem nechat ústeckou divizi padnout, to mi nikdo nevymluví... Takže i kdyby kraj s TD Busem nějaké řešení dohodnul, akorát by to tu agónii prodloužilo a možná by to ve výsledku přineslo ještě víc problémů.
Úterý, 22. ledna 2019 - 11:29:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11767
Registrován: 4-2006
Oni se ale takto chovají ke všem co jsem slyšel tak i k Icomu se chovali stejně.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Úterý, 22. ledna 2019 - 18:21:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 287
Registrován: 6-2012
Jenda_z_hk: Bodejť by to Busline nepoložil, když se od kdy od půlky 2017? ze strany kraje hovořilo o tom, že si založí vlastní dopravní podnik na pokrytí autobusů v ústeckém kraji...

(Příspěvek byl editován uživatelem Karbanátek99.)
Středa, 23. ledna 2019 - 01:16:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4
Registrován: 1-2013
Ares1:
"Oni se ale takto chovají ke všem co jsem slyšel tak i k Icomu se chovali stejně."
Ares1, když máš takový přehled o BusLine nevíš náhodou, kdy nám zaplatí faktury? Je ještě reálné, zaplatit těch půl miliardy, co dluží dopravcům?,
Straka
Středa, 23. ledna 2019 - 07:33:32  
Neregistrovaný host
Ad robo2705: A to ti dluží který busline? TD bus, nebo Busline LK, Busline KHK, Busline a.s.?
Středa, 23. ledna 2019 - 08:19:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5
Registrován: 1-2013
BusLine LK, jako všem.. Ta částka, kterou dluží dopravcům, už je tak velká, že to vypadá na obrovský podvod. Bohužel, jsem taky nalítnul..
Straka
Středa, 23. ledna 2019 - 09:18:23  
Neregistrovaný host
Ad robo: A co vymáhat právní cestou? Pokud máte ve smlouvě napsáno, do kdy Vám má zaplatit, tak po té době se to dá vymáhat. Případně se spojit s většinou dopravců, kterým dluží a podat hromadnou žalobu, nebo podobný kroky.
Středa, 23. ledna 2019 - 09:22:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6
Registrován: 1-2013
Žaloba je na soudu, ale bohužel je to na léta. Co mám informace od kolegů z Moravy, chystají návrh na insolvenci, ale to taky není hned..
Pavel ul
Středa, 23. ledna 2019 - 11:02:47  
Neregistrovaný host
Já si myslím, žádná ta podvodná firma BusLine už nikomu nic nezaplatí. Dluží všem co se motají kolem dopravy. Proto taky Vařil “šikovně” jednu firmu rozdělil na nekolik a BL as dokonce daroval na bílého koně Dolejšího a Tomse - TD Bus. Podle informací od dopravců v ÚK dluží 10 mega.....a nikdo to asi už neuvidí. Zvláště nyní, kdy u Vařila byla přes víkend zase kriminalka...
Středa, 23. ledna 2019 - 20:52:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 288
Registrován: 6-2012
robo2705: Pane prosím vás, je to 30 let od změny režimu v ČR(tržní hospodářství - firmy, kapitál, byzyns... nikoliv plánované komunistické hospodářství). Jistě jste zažil mnohem víc z divokých devadesátých let než já(kvůli věku). Už na první pohled bylo jasný, že to jde celé do p*dele po tom, co z Busline odešli kyperské peníze... tedy, by jste mohl dedukovat předem(tak jako já, dopravou né moc znalý), že nástupnické firmy asi nebudou úplně dobře fungovat a je to jenom takové dojetí hmotného majetku. A podnikatelské prostředí v ČR, obzvláště na divokém severu snad šlo cestou rozvoje k nějakým byznysovým hodnotám za těch 30 let? Takže jste měl dát od toho ruce pryč, poněvadž to zřejmě potopěj, což je v tomto prostředí čistě pragmatická věc a jinak to asi ani dělat nejde.

(Příspěvek byl editován uživatelem Karbanátek99.)

(Příspěvek byl editován uživatelem Karbanátek99.)
Čtvrtek, 24. ledna 2019 - 15:44:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 229
Registrován: 9-2007
Jenda_z_hk: Dobrý vysvětlení a shrnutí, nicméně i když nemám žádný zákulisní informace, přijde mi, že i kraj mohl udělat víc, což koneckonců nebudu tak daleko od pravdy, jak potvrzují i další diskutující. Kraj, pro kterej je nejdůležitější ze všeho aby všechno bylo zelený, nový a nízkopodlažní, není moc normální podle mě. Rovněž aby monopol na dopravu měla jediná společnost notabene vlastněná krajem, to je úplný šílenství a ne dobrej model provozování dopravy. Soudnost asi nemají, když se chystají vyhazovat peníze znova.
Jenda_z_hk:
"I kdyby si určili maximální stáří třeba jen 3 roky, je to jejich právo."
Jasně, právo mají na leccos, to jsem ani nepopíral, ale je to zbytečný a přehnaný, na to jsem chtěl jen poukázat. Spočítat by jim to měli voliči.
Jenda_z_hk:
"Kdyby to tehdy rozdrobili víc a dali šanci i menším dopravcům, možná ta nynější krize nemusela nastat."
Zas by díky menším úsporám z rozsahu všichni nabídli vyšší cenu. Ale hlavně – to jsme si mysleli že se ostatní kraje poučí, a stačí se podívat na P kraj a vidíme že na facku je to i jinde…

Kdo v této době jezdí v idsjmk za 26-27 korun???????? Hm, a za kolik jezdí v DÚK ostatní dopravci kteří odchází pryč? Proč vlastně někdo jde do zakázky, na které nevydělá? Tohle stlačování cen jednou způsobí možná podobnou krizi i jinde (nebo už způsobilo, ale dost možná na ji tom jiném kraji stihli zažehnat páč jim došlo, že je lepší dát dopravci místo 31 Kč/km např. 32 a ne aby si to jezdili sami za 66)
Karbanátek99:
" Takže jste měl dát od toho ruce pryč, poněvadž to zřejmě potopěj"
Jasně, určitě to všichni věděli a bylo to všude napsaný že skončí… po bitvě každý generál
"Kdo Bakcha příliš velebí, pocítí to ráno na lebi. Pročež mudřec napomíná syna: střez se hochu, zlá jest kocovina!"
Čtvrtek, 24. ledna 2019 - 17:51:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7
Registrován: 1-2013
Karbanatek99, škoda že jsem vaše informace neměl před rokem, když jsem pro ně jezdil.. Bohužel, v té době, vypadala situace úplně jinak.. Ale aspoň nejsem jediný trouba, když dluží desítkám dopravců.. Měli jsme si vás najmout, jako poradce..
Čtvrtek, 24. ledna 2019 - 18:21:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 470
Registrován: 12-2004
TD Bus končí s provozováním MHD Litoměřice

https://litomericky.denik.cz/zpravy_region/mestskou-hromadnou-dop ravu-v-litomericich-prevezme-novy-dopravce-20190124.html
http://www.sht.cz
abcdefgh
Čtvrtek, 24. ledna 2019 - 18:38:35  
Neregistrovaný host
http://www.vlcoun.cz/index.php/odjinud/ustecky-kraj/4381-dva-roky -dopravu-zajisti-ad-podborany-i-arriva
Čtvrtek, 24. ledna 2019 - 18:42:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5328
Registrován: 12-2004
Tady taky k tomu niečo:
http://www.busportal.cz/modules.php?name=article&sid=15039&secid= 4
PištaHufnágl
Čtvrtek, 24. ledna 2019 - 18:56:00  
Neregistrovaný host
Já pořád nechápu jednu věc a dyžtak ať mě nějakej matematik poučí. TD Bus chtěl přidat na cca 33,- Kč za km a kraj to odmítl. Teď uzavře smlouvy s cenou kolem 44 Kč za km a k tomu si zřídí vlastního dopravce, kterej jezdí za cca 66 Kč. Tyhle dvouciferný počty ještě zvládám a nějak mi to hlava nebere...
Čtvrtek, 24. ledna 2019 - 20:14:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 289
Registrován: 6-2012
robo2705: No asi jste se mě měl zeptat protože když začal kraj(Komínek) tlačit s tím, že si ústecký kraj založí vlastní dopravní podnik a začali tahanice s penězma (polovina 2017?), tak bylo mě tehdy jasný že vlastníkům(kapitál) Busline se začíná rojit "zmařená investice", viditelným signálem byl odchod managera Radka Chobota. Po tom co v polovině 2018 zcela odešli kyperské peníze, tak je samozřejmé že z velkého byznysu se stal malý a ještě s tím cílem "ber kdo můžeš". Takže ano, měl jste si ode mě nechat poradit. [happy]

(Příspěvek byl editován uživatelem Karbanátek99.)
Straka
Čtvrtek, 24. ledna 2019 - 22:57:55  
Neregistrovaný host
Ad Karbanátek 99: A jak to vidíte s Busline LK a Busline KHK v Libereckým a Královéhradeckým kraji? Díky
Čtvrtek, 24. ledna 2019 - 23:25:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 290
Registrován: 6-2012
Straka: Nijak nemám znalost Libereckého a Královéhradeckého kraje, natož o čem jsou běžní čeští autobusoví dopravci. Tu znalost tu má většina diskutujících. Rozdíl s Buslinem byl v tom, že z toho chtěli udělat velkou firmu, což u zmíněných nebude, tedy je to oblast ve které nevím, poněvadž je to o tom, jaký má vztahy Pepa z jedný firmy se vztahy s Frantou z druhý firmy a to opravdu nemohu mít, není to čitelné. Kdežto stav Ústecký kraj, našlápnutá firma, kyperské peníze... to je vcelku čitelná věc, poněvadž je to o tom že někde na Caymanech u cricketu se velkou řečí něco naplánuje. Je to zvenku čitelné, poněvadž to má nějaké principy. Ale to jak si Pepa z Busline KHK něco řekne u kafe s Frantou z Busline LK a pak se k tomu přichomejtne Tonda z nějakého jiného subjektu... to je nečitelné, nemá to "pravidla" která jsou u toho, když se jedná o nízké stovky milionů.
Tonda z města
Pátek, 25. ledna 2019 - 00:19:09  
Neregistrovaný host
Ty ses srandovní😂😂😂 Busline, Busline kuk, Busline Lb, TD bus, overline,....furt to je jedna firma kterou řídí Vařil, tak nedělej ze sebe hlupáka.
Sobota, 26. ledna 2019 - 16:01:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 291
Registrován: 6-2012
Toníku, popište nám kdo je pan Vařil.
Martinmarilynmanson
Pondělí, 28. ledna 2019 - 17:50:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10807
Registrován: 12-2007
Podbořany:


A linka DP CITY do Prahy:

Be clever - use public transport!
Pondělí, 28. ledna 2019 - 21:41:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11780
Registrován: 4-2006
Mmm už si nevybavuji jak to tam vypadá ale ta třetí fotka jak se tam dostal ten krajní cross k budově tam přijel od zadu?
A používají je nebo jsou připraveny na odvoz?
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Martinmarilynmanson
Pondělí, 28. ledna 2019 - 21:56:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10808
Registrován: 12-2007
Na lince jsem ty Crosswaye neviděl, podle mě jsou odstavený. Buď zadem nebo tam postupně nějak najely...
Be clever - use public transport!
Pondělí, 28. ledna 2019 - 22:52:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11781
Registrován: 4-2006
Je možné že jsou připraveny na převoz k nám, už se nám tu zelení. [biggrin]
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Úterý, 29. ledna 2019 - 12:08:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1
Registrován: 1-2019
Dva Podbořanský Crosswaye byli v Provozu
SPZ 5L1 1102
SPZ 5L1 1165 ev.č.388 polepy AD Podbořany
Zbytek asi odvezou
Úterý, 29. ledna 2019 - 12:09:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2
Registrován: 1-2019
busbusbus
Středa, 30. ledna 2019 - 14:11:27  
Neregistrovaný host
Ty 4 Crosse v Podbořanech jsou připraveny na provoz, čeká se už jen na odbavováky, které by snad měly být nejdéle v pátek.
Středa, 30. ledna 2019 - 14:53:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4
Registrován: 1-2019
Aha takže budou jezdit v Podbořanech a co zbytek autobusů
Středa, 30. ledna 2019 - 15:06:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3428
Registrován: 12-2005
Alexhorvy: No zybtek busů po TD bus se objeví v Libereckém a Královehradeckém kraji u Busline LK resp. Busline KHK.
Středa, 30. ledna 2019 - 15:55:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6
Registrován: 1-2019
To vím ale já myslel Jak stojí ty Crosswaye v Podbořanech odstavený že si taky odvezou do Liberce proč by si AD Podbořany brala zpátky své busy
busbusbus
Středa, 30. ledna 2019 - 18:34:18  
Neregistrovaný host
Alex Horvy: mám seznam všech busů, které budou jezdit v Podbořanech a ty 4 zelené Crossy tam dle RZ jsou, i když u toho napravo si tu RZ musím domyslet [happy] snad to neni tajný, ale mělo by to být 7x SOR a 7x Cross [happy] víc do toho nevidím, ale v pátek by se měly ukázat v provozu včetně odbavováků.
Středa, 30. ledna 2019 - 19:06:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 699
Registrován: 5-2003
A muzete ten seznam poskytnout, bud primo sem, nebo na sz?
www.busline.ic.cz stránky o dopravci BusLine
busbusbus
Středa, 30. ledna 2019 - 19:18:12  
Neregistrovaný host
Prgy: nějak se mi u Vás nezobrazuje možnost poslat SZ, můžu na ten e-mail, který se zobrazí, když najedu na Váš nick??? Sem to dávat nechci dokud ofiko nejezdí [happy]
busbusbus
Středa, 30. ledna 2019 - 19:19:10  
Neregistrovaný host
Prgy: aha tak po odeslání mého příspěvku už to jde, tak posílám SZ [happy]
busbusbus
Středa, 30. ledna 2019 - 19:21:14  
Neregistrovaný host
Prgy: hmmm, tak jako neregistrovaný sz nepošlu, hodím Vám to do toho mailu ok?
Středa, 30. ledna 2019 - 19:52:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7
Registrován: 1-2019
Zůstanou i tam ty Zelenožluté Sorky
Středa, 30. ledna 2019 - 19:53:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8
Registrován: 1-2019
Busbusbus hodil by jste mi to taky do emailu prosím 😅
busbusbus
Středa, 30. ledna 2019 - 19:59:52  
Neregistrovaný host
Alexhorvy: máte to tam, zatím prosím nezveřejňovat, než v pátek vyjedou [happy] díky
Středa, 30. ledna 2019 - 20:37:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9
Registrován: 1-2019
Nemáte zač máte tam od mně email jenom jsem se na něco zeptal
Čtvrtek, 31. ledna 2019 - 08:51:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 43
Registrován: 11-2009
Ad švarc, ad busbusbus: Víte kolik autobusů má přijít k nám do Libereckýho a Královéhradeckýho kraje? Případně na jaká střediska a kdy? Díky
Čtvrtek, 31. ledna 2019 - 10:17:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10
Registrován: 1-2019
Zatím se neví většinou vozu má pronájmu DSÚK
Pátek, 01. února 2019 - 16:04:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5334
Registrován: 12-2004
https://zdopravy.cz/mhd-v-litomericich-prevzaly-autobusy-karlovy- vary-td-bus-zmizel-23016/
Sobota, 02. února 2019 - 09:28:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 203
Registrován: 12-2017
Byl by někdo schopný vyfotit dovezeného Crossway LE 12.8 6Z2 9470 ? To skutečně jezdí i s ČSAD Vsetín logy?
//: tohle podle fotek klimatizaci nemá, jen stropní ventilátory (nebo se dodělala ?)

(Příspěvek byl editován uživatelem KarosákCZ.)
3877
Sobota, 02. února 2019 - 16:55:54  
Neregistrovaný host
Ta sorka má klimu pouze pro řidiče
Martinmarilynmanson
Neděle, 03. února 2019 - 21:35:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10816
Registrován: 12-2007
Cway LE 10.8 5l1 1106 dnes na lince 744.


Be clever - use public transport!
Neděle, 03. února 2019 - 23:10:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11
Registrován: 1-2019
Co bude s těma Zelenýma Sorkama Karosou,Irisbusem to si odvezou
Jyrka Kuchiňka
Úterý, 12. února 2019 - 16:48:17  
Neregistrovaný host
https://www.idnes.cz/liberec/zpravy/jiri-varil-busline-liberec-ha rcov-brokovnice-mlada-rodina.A190212_104635_liberec-zpravy_jape?u tm_source=facebook&utm_medium=sharecd&utm_campaign=desktop

To je počteníčko....
Úterý, 12. února 2019 - 19:27:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 293
Registrován: 6-2012
das Osteuropa
Kuba Světlík
Úterý, 19. března 2019 - 09:30:30  
Neregistrovaný host
https://www.novinky.cz/krimi/500159-podezrelych-rizeni-uohs-jsou- podle-policie-desitky.html?sznhp=rss

Tak už věřím, že na každou "svini" se vaří voda...teprve teď se asi dozvíme věcí. Vždy jsem měl nejasný názor na počínání Ústeckého kraje, ale teď jsem přesvědčen, že tím jak nepodlehli nátlaku BusLine, tak udělali to nejlepší co mohli.
Někde jsem četl jak ten odborář Kuchyňka psal, jak na kraji budou řádit policajti a ups oni řádí úplně jinde :-) Možná by bylo zajímavé, kdyby se ukázalo jako prasáckou práci pro BusLine udělal právě Kuchyňky...ale jak jsem slyšel, tak z odposlechů to nebude problém zjistit!
Úterý, 19. března 2019 - 12:46:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 302
Registrován: 6-2012
V ČR je vše obráceně.
stoupa2000
Středa, 20. března 2019 - 11:36:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 29
Registrován: 8-2017
Zdravím, měl bych dotaz k integraci Slaného a okolí do PID.

https://verejna-hromadna-doprava-stredocesky-kraj.webnode.cz/inte grace-slanska-cerven-2019/

Proč vymeták z 595 Velvar, kam se pojede z Prahy s přestupem končí na Peruci u nádraží a nespojí se přes Vrbno s rychlíkáčem 389 Praha - Louny v Panenském Týnci nebo na Sluci? Já vím že to je přes hranice kraje a o 8 km dál, ale obsouží to další dvě (v případě Sluce tři) vsi a Prahu přiblíží minimálně o půl hodiny...
OKŽ
Úterý, 16. dubna 2019 - 20:13:37  
Neregistrovaný host
Divím se, že se to tu ještě neobjevilo, ale soutěž na nové autobusy byla ÚOHS zrušena.
https://zdopravy.cz/uohs-zarazil-obri-zakazku-na-nakup-autobusu-f irmou-usteckeho-kraje-26865/
Úterý, 23. dubna 2019 - 19:27:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3427
Registrován: 6-2011


(Příspěvek byl editován uživatelem 6332.)
Úterý, 30. dubna 2019 - 17:17:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3448
Registrován: 6-2011