Diskuse » Archiv 2019 » Železnice » Tratě kolem Mladé Boleslavi » Archiv diskuse Tratě kolem Mladé Boleslavi do 12. 12. 2019 předcházející | další

Archiv diskuse Tratě kolem Mladé Boleslavi do 12. 12. 2019

dolů
   autor příspěvek
Pátek, 29. listopadu 2019 - 19:06:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3438
Registrován: 7-2017
ad Lukfi - to máš pravdu...buďto skřípání,nebo smrad...a vyberte si[proud][proud]no...vypadá to že je maj všechny Pražský
Pátek, 29. listopadu 2019 - 19:06:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3439
Registrován: 7-2017
hovna sem,hovna tam...co já s nima udělám.....[proud]
Pátek, 29. listopadu 2019 - 19:31:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 42
Registrován: 9-2019
Kdo by to byl čekal. Proto sem nic nedávám a nepíšu. [ko]
Pátek, 29. listopadu 2019 - 22:42:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10440
Registrován: 8-2012
Coz to A splnuje bez problemu
Začíná ta diskuze nabývat zajímavých rozměrů... Že tu šotouši exhibují s Dráhoadvokacií plnou nejneuvěřitelnějších důvodů, proč je souprava 3*B ve špičce pražského suburbanu "naprosto v pořádku", a předhánějí se v hejtech na nositele nepohodlných názorů, to se očekávat dalo. Ale že vznikne i nadšená filipika na téma "koupím si za dlouhý peníze polorežimku a spokojím se s děčínským ypsilonem L.P. 1975"... hustý. No a ničím nevyvolaná zmínka o oblibě koženky to jen pěkně korunuje.
To ten čip na (polo)režimce vysílá nějaké vlny do mozku? [coze]
電車オタク
Pátek, 29. listopadu 2019 - 23:01:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 337
Registrován: 8-2014
"režimka" to je co? Takový slovo jsem v životě neslyšel. To je nějaká vstupenka? Nebo snad průkazka nějakýho režimu?
Sobota, 30. listopadu 2019 - 06:30:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9953
Registrován: 4-2003
T. H.:Začíná ta diskuze nabývat zajímavých rozměrů...

Hele, různí modrogumové typu hetzer či Fajgl si své slávy budou užívat ještě dva týdny a pak bude konec. Přijede Arriva a různé náhrady za Bdtn budou u konce. Pro ČD je fakt vysvobozením, když se několika linek zbaví. A za tři roky se změna konat nejspíš nebude - na řešení problému nákupem nových vozidel mají ČD velmi málo času, takže se těžko budou moci hlásit o slovo, že by si zmíněné linky převzaly od Arrivy zpět. To by už teď musely mít objednáno a výrobce vozidel musel příští rok vozidla začít dodávat, aby jich měly dostatečný počet. Nebo by se musely poohlédnout po něčem hezkém v Karsdorfu či v Mukranu (třeba po 628 [biggrin]), ale to bych chtěl vidět, co by najednou psal žluťásek Jarmil a další jiní exoti [biggrin][biggrin][biggrin].
Sobota, 30. listopadu 2019 - 07:52:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 234
Registrován: 12-2010
Už jste s těma srackama jak píše manemb totálně mimo diskuzi. Táhněte sni do obyčejné diskuze a tam si svoje výlevy projevujte ve velkém. [angry] no co se týče arrivy tak možná budete zírat v nedělních spojích jak na drát.... Co mám info tak by měli mít v pronájmu brejli+4 vozy ale ne od ČD. Můžete tipovat ale nic podle záruk. Jak kupují tak prodávám....
Trať 331-Zlínka ta přežije !
Sobota, 30. listopadu 2019 - 08:08:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 43
Registrován: 9-2019
To TéHáčko převrátí půlku Metransu. Ale třeba mu pak PŠ dá 13tý plat a on už si konečně koupí auto (což jako radní v LBC mohl mít dávno, totéž kdyby ho tehdy ČD zaměstnalo). Jinak příště ne s ČD v béčkách, ale s Arv v béčkách.... a kdyby nedávno jel s GWTR, tak by ho táhla 742 SUD. Nojo, pokrok nezastavíš.
Sobota, 30. listopadu 2019 - 11:21:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6630
Registrován: 8-2006
Bram: Jenže to by musel zákazník vědět, co vlastně chce. Támhle v Ově se zákazník rozhodl pro nové vratné soupravy, tak na Frýdek-Místek budou nové vratné soupravy ( no jo, no). Žraloci taky v reálu jezdí v různých částech republiky ( tento týden jsem v něm jel[proud]), takže to jde. V elektrické trakci jezdí ešusy i panteři, takže opět to jde ( no jo, no). A že někdo kritizuje VÍCEKAPACITNÍ soupravu o TŘECH vozech místo dvou[kladivo], to už je holt úděl každého jedince.
Sobota, 30. listopadu 2019 - 11:28:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 511
Registrován: 6-2019
PTM01: Reinkarnace zabanového přiblblíka Toníka z Podmokel?
doch liebe keinen von der Eisenbahn
doch liebe keine ausm Tagebau

Lukfi
Sobota, 30. listopadu 2019 - 16:13:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2097
Registrován: 10-2010
Zlinak:
"Už jste s těma srackama jak píše manemb totálně mimo diskuzi. Táhněte sni do obyčejné diskuze a tam si svoje výlevy projevujte ve velkém."
Promiň, ale (odhlédneme-li od osobních výpadů) opravdu je to až tak strašný off-topic bavit se o tom, jaké vozidlo je na tom či onom výkonu přijatelné?

T_._H_.:
"Vy prostě považujete historickou soupravu 3*B (…) za příjemné zavzpomínání a dokážete tomu dělat advokáta, já ji nepovažuju za vhodné každodenní řešení pražského příměsta"
Nevšiml jsem si, že by někdo obhajoval tuto soupravu jako každodenní řešení pražského příměsta. Je to náhrada, ne pravidelné řazení. Byť uznávám, že ty náhrady jezdí relativně často. Zejména lámací dveře, které dneska už hodně lidí neumí obsluhovat, bývají u takových náhrad příčinou zpoždění. Zrovna v dané úterý ale vlak jel víceméně na čas.
Nešotoušská cestující veřejnost neřeší, jak je vlak starý, pokud jede včas, vozy jsou v dobrém technickém stavu, jsou čisté a mají dostatečnou kapacitu (když namísto 854 + Bdtn jede sólo 854, to je „zážitek“…). (Toalety jsem nekontroloval, takže nemůžu posoudit vaše tvrzení, že smrděly.) Je snad logické, že v ranní špičce se dostanou do provozu i starší vozidla, která jinak většinu dne stojí, a že jako náhrada budou k dispozici právě nějaké staré vozy a ne novotou vonící regioshark. Vlak se třemi béčky jel skoro včas, vozy nebyly rozbité, nemrzlo v nich, ani nebylo přetopeno, nebyla v nich zašlá špína ani smrad, místa v nich bylo habaděj a vy jste asi jediný, koho by napadlo si na to stěžovat.
Neděle, 01. prosince 2019 - 09:18:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3447
Registrován: 7-2017
včera kolem 22.30h frčela na Turnov prázdná souprava 854 + 4 Baimy..nikde to nestavělo...
Neděle, 01. prosince 2019 - 09:50:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3450
Registrován: 7-2017
mimochodem copak se to dělo včera večer v úseku MB město-Bousov?píšou že tam nějaký opilec sjel s autem na trať[lol][lol][lol]...ale kdy ...kde...
Neděle, 01. prosince 2019 - 10:13:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 720
Registrován: 2-2013
Zeuke: To bylo pravidelný Sv co jezdí v pátek a sobotu zbrojit do Boleslavy a zpět
Neděle, 01. prosince 2019 - 11:03:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3452
Registrován: 7-2017
tak to jo[happy]šel jsem z hospody[proud]
Neděle, 01. prosince 2019 - 11:51:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 20561
Registrován: 3-2005
Zeuke
http://iboleslav.cz/krimi/2120-foto-na-mol-opily-ridic-vyrazil-s- autem-po-kolejich-a-zastavil-vlak-mezi-boleslavi-a-bousovem?fbcli d=IwAR3wr5COVBz462CIKrBBOCBLNVGYMhAkF6iPxr0LpGHz3x2RrD8FRmciROs

Dá se říci, že chtěl jet na MB - město, je to vlečka z kovošrotu. Tak proto byl i v okolí proveden gen. stop všech jedoucích vlaků[wink]
Neděle, 01. prosince 2019 - 13:06:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3455
Registrován: 7-2017
vida..no to je ono...[happy][happy]
Neděle, 01. prosince 2019 - 13:54:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 306
Registrován: 12-2017
Specielně pro nevěřícího Tomáše_._H_. Přeneseno z vlákna Tratí v Českém ráji a Podkrkonoší.
Ve vlaku 9508 vedeným lehce olezlým Catrem s totálně olezlým vozem, jsem oslovil průvodčího, jestli u sebe má terminál pro platby kartou. Ne tedy tou modrou, co se na ní T_._H_. bojí byť jen myslet, natož podívat [rofl], ale tu různě barevnou platební. Nu tedy pan průvodčí ji měl. Zeptal jsem se ho zdali si tu zázračnou krabičku mohu vyfotit jako důkaz. Prý proč to chci. Tak jsem mu odvětil "mám to jako úkol do šestý třídy".[biggrin] Ne vážně pro jednoho diskuzního Trolla.
Tak mě tedy nechal vyfotit všechny ty srandičky spojené s odbavením cestujících ve vlaku ČD.


PS: Tu naditou kešeň odmítl dát z ruky. [nene]
Neděle, 01. prosince 2019 - 15:23:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3461
Registrován: 7-2017
to už budou mít věcí....teď kam to všechno dát...[happy]
Neděle, 01. prosince 2019 - 15:55:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 308
Registrován: 12-2017
Tak kasu měl na popruhu přes rameno, kleště v kapse té kasy a terminál někde po kapsách na sobě?
Neděle, 01. prosince 2019 - 16:04:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2286
Registrován: 12-2009
Zeuke: Ano, začíná to být s věcmi zajímavé. Bohužel dva typy (příručních) brašen, které firma nechala vyrobit se dostala do nízkého počtu zkušební serie.... Teď se upravují a kdy se rozšíří nikdo neví

Pro toho neustále do modrých šijíciho, třeba čety v Hradci Králové mají terminálů dost.... Je hodně z nich, u kterých tuto možnost budete mít vždy (pokud technika neselze).... Zatím však nelze tuto věc nařídit neb se nestihla zcela nutná proškolení obsluhy tohoto terminálu pro všechny. (Na nápravě se pracuje) V ostatních místech je to v přípravě také se to slibuje od nového grafikonu a né teď.... Bohužel zatím nikdo z lidí v provozu neprokoukl způsoby práce těchto terminálů... Někdy se transakce prověřuje bleskem i v místě téměř bez signálu (zažito třeba u Čeperky) a jindy to i na místě s dobrým signálem chroustá hodně dlouho, zažito třeba mezi Semtínem a Rosicema.... Kdy se to dokoncilo až u vjezd. navestidla do PCE. Jsou však i čety, které Vám to sami nabídnou.

A ještě jedno nakousnute tema někde v jiném tématu:

IDOL je v tomhle případě naprosto v klidu neumí sic nabít hotovost z Popu ale umí zaplatit nahranou jízdenku včetně slevy hotově i bank. kartou.

Oredo je na tom hůř, nedobítí je stejné jizdenku na kartu bez peněz v EP nekoupíte (nelze hotově ani bank. kartou) a papírovou jízdenku kartou (údajně na žádost Oreda) nezaplatíte. Čímž trochu potencionalni počet využití těchto krabiček klesá, pokud to spojíme ještě se slevama 75% kdy hodně prodaných jízdenek je do 20 Kč, kde je platba kartou nadbytecna a většina lidí má připravené drobné, tak je počet vhodných transakcí relativně malý...

(Příspěvek byl editován uživatelem Honnzok.)

(Příspěvek byl editován uživatelem Honnzok.)
Upozorňujeme cestující, že vlak nebude opožděn!
Neděle, 01. prosince 2019 - 16:41:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10458
Registrován: 8-2012
třeba čety v Hradci Králové mají terminálů dost
Heleďte, já jsem rád, že na konci roku 2019 konečně ČD klopýtavě dobíhají zbytek pelotonu (i ta pošta je před nima) - celá tahle potřeba mi něco dokazovat (z "večerních vlaků" byl 5400 a nakonec 9508, kde se teda mPOS našel) vznikla jen z obvyklé frustrace pána se šesti třídama.
Tak ještě nějaké ty automaty (ne, ty děsy v 840 fakt ne a o jiných nevím) a bude možné zrušit ještě víc pokladen, co si stěží vydělají na sebe (od čehož ta diskuze původně povstala).
kdy hodně prodaných jízdenek je do 20 Kč, kde je platba kartou nadbytecna
Dneska už ne, vždyť tu dvacku si je schopen zprocesovat i kdejaký automat na kafe (to je vlastně jediné místo, kde se na našem nádraží dá zaplatit kartou, vtipné [happy] ). Dokonce to dělá třeba ten DPP (a to je taky pěkný gumopodnik!) s automaty od ČSOB nějak vyčůraně, že si na začátku akorát bloknou částku 1,- Kč jako autorizaci a pak týden načítají jednotlivé zaplacené sumy, aby se ušetřilo na poplatcích při té závěrečné (čili jen jedné) transakci.
電車オタク
Neděle, 01. prosince 2019 - 17:23:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2287
Registrován: 12-2009
T. H. Bohužel je trochu rozdíl v tom, že u toho automatu na kafe můžete počkat ve vlaku mic nepočkáte.... Když potřebujete vystoupit... Automat je stále na stejném místě není třeba počítat s výpadky signálu lze jej dobře prozkoumat. Obdobně pošta.... V přepravních prostředcích to vůbec nebejvá zvykem... Platby kartou poměrně po dlouhém boji zavádí jednotlivé dopravní podniky jezdící po velkých městech bezvadně pokrytým. Kolik autobusů jezdící mezi město to umožňuje nemám přehled. Tuším, že v celých východních čechách šlo platit v autobuse jen na pár linkách Arrivy a par BusLinu... Jinak jsem to nikde neviděl a u balikove prepravy zaplatíte u kuryra kartou možná v PPL jinde to taky není.... Tudíž si ty svý argumenty jako běžně strčíte [zadnice]

Nevšiml jsem s, že by terminálem jezdily vybavený ostatní dopravci. Docela by mě zajmalo jak je to třeba na Slovensku a v okolních státech...

Jedinym Vašim cílem je kopat do ČD a souhlasím tak s Vaším pojmenováním jednoho zdejšího diskutujiciho pred par mesici /lety.... T.H = tu.. ho..

Mimochodem to dotahovani je vyslovene pi.ovina u ČD lze na pokladně platit kartou již pěkně dlouho a na většině míst....

(Příspěvek byl editován uživatelem Honnzok.)
Upozorňujeme cestující, že vlak nebude opožděn!
Neděle, 01. prosince 2019 - 17:59:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 309
Registrován: 12-2017
Honnzok: Hele snažíte se, ale u tohoto člověka je frustrace "národním" v takovém stádiu, že jí nevyléčí ani taková kapacita, jako je doktor Chocholoušek. [nene]
Neděle, 01. prosince 2019 - 18:12:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10460
Registrován: 8-2012
Bohužel je trochu rozdíl v tom, že u toho automatu na kafe můžete počkat ... zatímco ta ČD kasa, co je hned naproti, karty brát nemůže, protože během okamžiku někam odletí - a jízdenkový automat, ten vůbec hrozí průchodem červí dírou!
souhlasím tak s Vaším pojmenováním jednoho zdejšího diskutujiciho pred par mesici /lety.... T.H = tu.. ho..
Chápu vaši frustraci, ale proč se tu teda se mnou vůbec špiníte a zahazujete? Máte svou jedinou správnou pravdu, pěkně černobíle rozdáno (no jasně, nezbytní "ostatní dopravci" tu jsou taky [happy] ), já vám ty vaše jistoty skoro závidím [crazy].
電車オタク
Neděle, 01. prosince 2019 - 19:12:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2288
Registrován: 12-2009
Kde prosím kasa ČD nebere kartu? To fakt někde existuje? A je to kasa ČD?

Pozdější edit: Ha, tak ono asi pár stanic nevybavených terminálem ještě je. To docela čumím [coze][coze] ale což z celkového počtu to bude asi hodně malý počet...

Mimochodem pevný jízdenkový automat, už dráhy zrušily... A ty co jsou ve vozidlech uznávám modernizaci potřebují.....

Tak jsem věnoval ještě trochu času a kouknul, tak v Královehradeckém kraji je momentálně 32 unikátních pokladen nabízejících vnitrostátní jízdní doklady a 27 jich bere platební karty... Tj. 5 pokladen, které to nemají... Z toho jeden je Adršpach, který funguje jen v létě evidentně -) a ty 4 pokladny někde neberou karty našel jsem překvapivě asi všechny: Broumov, Borohrádek, Stará Paka, Doudleby nad Orlicí.... Zajímavé... Ani jsem snad nevěděl

(Příspěvek byl editován uživatelem Honnzok.)

(Příspěvek byl editován uživatelem Honnzok.)
Upozorňujeme cestující, že vlak nebude opožděn!
Jaydeesq
Pondělí, 02. prosince 2019 - 00:36:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 506
Registrován: 9-2008
např. v Rychnově u Jablonce karty také neberou..což T.H. jistě bude vědět také
Pondělí, 02. prosince 2019 - 21:06:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 27
Registrován: 5-2018
Muže mi prosím někdo znalý věci objasnit"metodu"postupného příjezdu vlaků do M.B.hl.n?Máme pravidelnou zkušenost hlavně v neděli po 19h.kdy se z Boleslavi rozjíždejí desítky studentů(sami jednoho expedujeme[wink]).
Jde mi o postupné obsazování kolejí"od budovy",kdy v idealním případě zůstane kolej 2 a 3 volná pro pražský a kolínský rychlík,kam nastupuje ze zvýšeného nástupiště nejvíc cestujících a ostatní osobní vlaky se poskládají na 1,4,5,6 kolej.
Horší varianta nastane,když se vlaky rovnají podle toho jak přijedou a na kolínsky rychlík,který zpravidla přijíždí jako poslední,zbyde až ta"nepopulární"6 kolej,kam už se s kufrem na kolečkách dostává velmi těžko. Nutno dodat,že tato varianta je poslední dobou velmi častá.[sad] děkuji všem za názor.
Schmitz
Pondělí, 02. prosince 2019 - 21:40:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 31
Registrován: 9-2017
V Mladé Boleslavi jsou nástupiště s přístupem v úrovni - teoreticky na se přechází kolej v místech několika přechodů, ale prakticky se cestující motají v kolejišti kdekoliv mezi "svým" vlakem a výpravní budovou. Proto jsou vjezdy vlaků organizovány postupně od "bližších" kolejí, protože jinak by hrozilo najetí vlaku do lidí, kteří nastupují/vystupují z vlaku na vzdálenější koleji. Až vám tam jednou postaví moderní nástupiště s centrálním přechodem (=jediný a zabezpečený), nebo rovnou s podchodem, bude možno stavět vlaky s více možnostmi, tedy např. i s přihlédnutím k počtu cestujících...
Pondělí, 02. prosince 2019 - 22:37:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 28
Registrován: 5-2018
Takhle to ale právě není. Proto jsem popisoval obě varianty,co se tady na nádraží děje. Už máme vysledovano že tam jsou výpravčí, kteří chodí s praporkem nebo večer se světlem mezi lidmi po nástupištích a ukazují strojvedoucim kde má který vlak zastavit,to pak zpravidla jezdí oba rychlíky dopředu. Pokud ale nikdo ven nevychazí,vlaky jezdí různě.. Ale třeba to je náhoda a jen náš rodinný dojem..[proud][proud] [vypravci]
Úterý, 03. prosince 2019 - 16:32:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3491
Registrován: 7-2017
tam byl vždycky blázinec...[crazy]nevím jak dřív,ale já tam pracoval od 1991...a pořád stejný
Úterý, 03. prosince 2019 - 17:21:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 339
Registrován: 8-2014
Dnes odpoledne v K. Vrutici. Jen rychlovka mobilem.
Úterý, 03. prosince 2019 - 17:31:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3494
Registrován: 7-2017
hm...dneska mi to ujelo...
Úterý, 03. prosince 2019 - 20:47:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1004
Registrován: 6-2010
VIDEO: Převoz parních lokomotiv KHKD 555.0153 a 434.2218 z Kněževsi do Turnova
kamera: František Stojaspal, Petr Holub, Jenda Šnábl, Dominik Schön

https://youtu.be/0tCT3_L2Z9M



Úterý, 03. prosince 2019 - 20:51:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3498
Registrován: 7-2017
ahá...Fanda....zdravím!....
Úterý, 03. prosince 2019 - 20:52:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13136
Registrován: 8-2004
Dobrák_Karel:
"Horší varianta nastane,když se vlaky rovnají podle toho jak přijedou a na kolínsky rychlík,který zpravidla přijíždí jako poslední,zbyde až ta"nepopulární"6 kolej,kam už se s kufrem na kolečkách dostává velmi těžko. Nutno dodat,že tato varianta je poslední dobou velmi častá."
Já se setkávám s touto variantou zřídka, ale měla by to být ta správná, tj. předpisová "bezpečná" varianta. U varianty, kdy zejména rumbursko-kolínský rychlík vjíždí na 2.kolej od budovy jako poslední, tj. "do lidí", jsem už kolikrát čekal, že někoho sejme. Lidi přecházející od/k motorákům na vzdálenějších kolejích často žádné výstrahy nerespektují.
"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba horším zprávám dávat úsměvná hesla." (S tebou mě baví svět)
"Proti hlouposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá." (Jan Werich)
Úterý, 03. prosince 2019 - 21:01:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 29
Registrován: 5-2018
Jj. Nebezpečné to určitě ve špičkách je. Souhlas.[wink][ok]
Úterý, 03. prosince 2019 - 21:12:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 30
Registrován: 5-2018
Ještě jeden poznatek ale mám.[wink] Nějaká kolej by se jistě ušetřila kdyby os.vlak od Prahy vjížděl na obsazenou kolej,kde stojí vlak na město, na Mšeno ,nebo na Č.Lípu a tak si vzájemně nepřekáží.[vypravci]občas se to povede.[ok]
Středa, 04. prosince 2019 - 16:02:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3501
Registrován: 7-2017
tak místní výpravčí v tom nějaký ten systém vždycky měli a snad i mají...nějaké to ulehčování,urychlování apod..v tom asi bude...
Středa, 04. prosince 2019 - 18:36:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 237
Registrován: 2-2018
....také zdravím Fanouše.....[fotic]
Středa, 04. prosince 2019 - 18:59:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3507
Registrován: 7-2017
já znal jeho tátu......
Čtvrtek, 05. prosince 2019 - 21:15:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 903
Registrován: 8-2013
Dnešní Katusice po výluce.


Pátek, 06. prosince 2019 - 15:36:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3519
Registrován: 7-2017
Pátek, 06. prosince 2019 - 16:22:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 904
Registrován: 8-2013
845 202-1 Mladá Boleslav hl.n. 6.12.2019


Neděle, 08. prosince 2019 - 17:17:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 905
Registrován: 8-2013
ARRIVA 845 120-5 Dobrovice - Nepřevázka 8.12.2019


Pondělí, 09. prosince 2019 - 20:00:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 476
Registrován: 8-2014
Už teď se mi to nelíbí... Btw., doufám že aspoň na některých spojích to bude jezdit ve dvojici...
Mercedes-Benz [ok]
Úterý, 10. prosince 2019 - 08:26:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 20568
Registrován: 3-2005
Mě to trochu připomíná lak u 753 615[biggrin]
Jaydeesq
Úterý, 10. prosince 2019 - 13:01:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 525
Registrován: 9-2008
Původní baravné schéma arrivy bylo hezčí, navíc tohle bude pro dost lidí hůře opticky rozeznatelné od najbrtu
Úterý, 10. prosince 2019 - 16:33:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3555
Registrován: 7-2017
na lak to nejezdí....
Úterý, 10. prosince 2019 - 18:46:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 111
Registrován: 9-2018
Arriva 945 114-7 a 628 265-0 v Mnichově Hradišti 23.11./25.11./29.11.2019
VIDEO-https://www.youtube.com/watch?v=N8ZueRS0JTg
Fotky na Flickr[masinka]Videa na YouTube
Úterý, 10. prosince 2019 - 19:28:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 906
Registrován: 8-2013
LTE 740 413-0 Dobrovice 9.12.2019


Středa, 11. prosince 2019 - 15:06:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 343
Registrován: 8-2014
Dnešní Sp 1945 na MB město. Bohužel šero a mobil.
Čtvrtek, 12. prosince 2019 - 07:39:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 329
Registrován: 12-2017
Kravskej potah. Das ist hrůza.[sad]
Čtvrtek, 12. prosince 2019 - 08:21:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10556
Registrován: 8-2012
Ciwe, tohle veselokraví spřežení muselo uhánět zejména z Boleslavi na tu plošinu nad Benátkama rychlostí doslova nadzvukovou... zvlášť jestli 714 jela jen na jeden motor, jak bývá zvykem.
Dnes se pro změnu řítí 714 z Budějovic na Švejku... ale zas tam kvůli tomu aspoň nemůžou být béčka [happy] (jako včera na 1246).
Má teze o ráně z milosti nadále platí - a zaplaťpříroda za (cca) 50 ojetých šrotů z Německa, které tu úroveň snad trochu zvednou i u ČD (než to zase umožní srát na údržbu u většího počtu neojetých nešrotů z Česka).
電車オタク
Čtvrtek, 12. prosince 2019 - 08:32:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 55
Registrován: 9-2019
Jasně na 1 motor a vozy byly poblitý a posraný a vlak měl hodinu zpoždění. Jen si kopni za to, že tě ČD tehdy nevzalo. Pravda, dnes bys mluvil jinak...možná bys kopal do jiného dopravce. Do Liberce na radnici taky píšeš podobné příspěvky? příp. Igorovi do Prahy, že tam s ním nesedíš?
Čtvrtek, 12. prosince 2019 - 08:38:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9689
Registrován: 4-2003
vozy byly poblitý a posraný

Jele. to fakt nevidíte a tý fotce, že ty vozy stejně jako lokomotiva jsou špinavý jako [cunik]??
Dyť ta špína po tom doslova teče.
obrázek - Drážní stupnice tvrdosti modrých gum.
citát - Harry Callahan: "Názory jsou jako díra do zadku. Má ji každý."

Čtvrtek, 12. prosince 2019 - 15:28:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3566
Registrován: 7-2017
zas to nepřehánějte....ty vozidla už nikdy tak čistý jako před 25ceti lety nebudou...je jiná doby[wink]
Čtvrtek, 12. prosince 2019 - 16:07:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9691
Registrován: 4-2003
Před 25 lety tam jezdily vozy Bai, čisté byly jen když vyjely z ŽOS po obnově laku.
obrázek - Drážní stupnice tvrdosti modrých gum.
citát - Harry Callahan: "Názory jsou jako díra do zadku. Má ji každý."

Čtvrtek, 12. prosince 2019 - 17:37:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10560
Registrován: 8-2012
vozidla už nikdy tak čistý jako před 25ceti lety nebudou
Před pětadvaceti lety žádná vozidla čistá nebyla a hlavně teď "formule mezi myčkami" na ONJ zřejmě opět (dlouhodobě) nemyje, což je vidět třeba na 471 (speciálně těch v nátěru "MSV I. verze" s převažující bílou a speciálně pod sběračem, kam teče ten bordel ze sběrače).
電車オタク
Čtvrtek, 12. prosince 2019 - 19:21:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3569
Registrován: 7-2017
nebyla??tak to bych netvrdil!co se týče alespoň hnacích vozidel!!z vlastní zkušenosti[wink]