Diskuse » Archiv 2019 » Automobily, lodě a letadla » Historie SPZ a PZ » Archiv diskuse Historie SPZ a PZ do 04. 03. 2019 předcházející | další

Archiv diskuse Historie SPZ a PZ do 04. 03. 2019

dolů
   autor příspěvek
Úterý, 12. února 2019 - 07:00:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 920
Registrován: 5-2006
Systém zobrazí: M+AR2378+008, TUV+2019+03, Jméno a adresu vlastníka

Takže místo pomlčky se používá "+"?
Úterý, 12. února 2019 - 08:01:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4530
Registrován: 4-2003
Minore, a jak je nastaven registr v České republice, když krajský formát okresní "espézetky" může dle vás vést k záměně či chybě?
Minor:
"bude to chtít ovšem prověrku na požadovaný stupeň"
Na který stupeň je prověrka požadována - V, D, T či snad PT? A informace obsažené v registru jsou utajovanou informací? Pokud ano, tak by měl být i technický průkaz utajovaným dokumentem, když obsahuje utajované informace, a seznamovat se s ním by mohli pouze ti, kteří mají patřičnou bezpečnostní prověrku.
železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
Úterý, 12. února 2019 - 10:24:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2935
Registrován: 6-2007
ad Nestle 920
Všechny speciální znaky které v téhle polemice uvádím (§, @, , -, +) jsou samozřejmě ilustrační
stejně jako alfanumerické kombinace simulující záznam v registru.

ad Doktor 4530
Český CRV není veřejná databáze jako např. v některých kantonech Švýcarska kde veřejná částečně je
(PZ + údaj o držiteli vozidla).
Přístup k českému je reglementován - jak - ponechám vaší píli...
U Vámose jsem měl na mysli především funkcionalitu CRV. Pokud ho to zajímá, může si zjistit potřebné informace
vč. provázání s eGovernment-systémem. To taky není logicky veřejná informace.
V rámci utahování šroubů (GDPR) bude možná malý i velký TP brzy top secret...
www.czechplates.cz
Kde je vůle je i cesta. (George Bernard Shaw)
Vámos
Úterý, 12. února 2019 - 12:32:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5877
Registrován: 6-2002
Minor:
Nejdříve si do registru získejte přístup a nechte vysvětlit jeho funkci

Vzhledem k tomu, že "vedení" (českého) registru mám v práci na patře a stačí si o tom popovídat s kolegy, tak je tvoje poznámka docela úsměvná[happy]
Úterý, 12. února 2019 - 16:02:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 320
Registrován: 3-2010
Krátká vojenská vsuvka: jen velmi dokumentační foto 999 52-24 a 212 10-24


a dále v řadě stály dodávkové vozy se vzorem AO94:
213 51-02 (Ford)
212 10-93 (Peugeot)
212 11-25 (Peugeot)
213 51-19 (Ford)

Vše spatřeno u armádního sportovního areálu Juliska.
Úterý, 12. února 2019 - 17:04:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4531
Registrován: 4-2003
Minore, mohl byste, prosím, uvést, v jakém formátu jsou vedeny záznamy v registru vozidel v České republice? Jde o alfanumerický zápis, tedy pouze písmena a číslice, nebo se operuje i se znaky typu mezera a pomlčka? Odpovědi na tuto otázku se soustavně vyhýbáte. V souvislosti s tím, k jaké chybě či záměně s čím může dojít, je-li okresní kód na tabulce v krajském formátu?
Minor:
"Český CRV není veřejná databáze"
To je pochopitelné. Já se ovšem ptal, na který stupeň je nezbytná prověrka k získání přístupu do registru vozidel, a zda jsou informace v registru utajovanými informacemi (neveřejná není totéž co utajovaná). Na to jste také neodpověděl. Přitom tvrdíte, že bude to chtít ovšem prověrku na požadovaný stupeň.
železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
Úterý, 12. února 2019 - 21:01:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 921
Registrován: 5-2006
Zmizel mi tady příspěvek, tak ještě jednou:

Systém zobrazí: M+AR2378+008, TUV+2019+03, Jméno a adresu vlastníka
a nabídku dalších informací nutných ke ztotožnění. Číslo 008 za PZ
je pořadí vlastníka s uvedenou PZ. Systém umí ukázat všechny předchozí
příp. i všechny změny PZ vázané na toto vozidlo. Pokud je po vozidlu nebo
jeho vlastníku vyhlášeno pátrání je na tuto skutečnost upozorněno hned
na začátku....


Jak bude vypadat zápis v databázi? "M AR 2378 008 TÜV 2019 03" nebo "MAR2378008TÜV201903" nebo datové pole "Kreis" = "M"; datové pole "Serie" = "AR"; datové pole "Kennummer" = "2378"; datové pole "Fahrzeughalter" = "8"; datové pole "TÜV" = "201903"?
Středa, 13. února 2019 - 08:28:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3604
Registrován: 9-2006
Frajtkof (320): Krátká vojenská vsuvka:

Díky moc za snímek i data [ok][wink]. Bral bych i typy a barvy vozidel [proud].
.
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Vše, co jste dosud nenašli, najdete tady ... www.feudal.cz

Poznávací značky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku zde
Středa, 13. února 2019 - 10:11:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2936
Registrován: 6-2007
ad Nestle + Doktor
Lituju, ale do takových podrobností pochopitelně nemohu jít...

ad Vámos
To vím, stejně jako že ty kolegy známe...[happy]
www.czechplates.cz
Kde je vůle je i cesta. (George Bernard Shaw)
Všeználek Marinov
Středa, 13. února 2019 - 14:45:11  
Neregistrovaný host
Bavím se, jak se tu někdo dokáže vykrucovat z odpovědí na jasně položené otázky - nejdřív něco začnu plácat, a když se zjistí, že to jsou nesmysly a tazatel se jasně zeptá, tak radši napíšu, že to vlastně nemůžu říct (určitě můžete, jenom prostě nechcete, anebo nevíte, kdyžtak aspoň mějte koule na to přiznat barvu) [crazy]
kde jsme toto už asi viděli? není divu, že se s vámi ani s tou vaší sektou nikdo nebaví
Středa, 13. února 2019 - 17:55:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 321
Registrován: 3-2010
Feudal (3604): Bral bych i typy a barvy vozidel.

To bohužel nemohu sloužit, znám jen tovární značky vozidel, tak pro příště [wink].
Myslím, že oba další Peugeoti (212 10-93 a 212 11-25) byli stejné modelové řady jako ten červený na fotce, na víc si nevzpomenu.
Středa, 13. února 2019 - 21:36:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4532
Registrován: 4-2003
Minor:
"Lituju, ale do takových podrobností pochopitelně nemohu jít..."
Minore, očividně jste s danými údaji seznámen. Vzhledem k tomu, že má jít - dle vás - o utajované informace (nutnost prověrky pro přístup), pak se dopouštíte protiprávního jednání se sankcí až do výše 1 mil. Kč (Fyzická osoba se dopustí přestupku tím, že ... zajistí si přístup k utajované informaci, aniž splňuje podmínky podle § 6 odst. 1 nebo § 11 odst. 1). Nepředpokládám, že byste měl bezpečnostní prověrku.

Tak co teď? Buď je vše, co nám tu tvrdíte, pravda a pak nezbývá, než nahlásit bezpečnostní incident, v němž je zainteresována vaše osoba, nebo k žádnému protiprávnímu jednání z vaší strany nedošlo, protože prostě nemáte pravdu, vaše vyjádření jsou poněkud přitažená za vlasy a snažíte se z toho vykroutit. Jak se k tomu postavíte?
železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
Čtvrtek, 14. února 2019 - 09:04:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2938
Registrován: 6-2007
ad Doktor
Nemám ani povinnost ani ctižádost Vám cokoliv k danému tématu dál sdělovat,
natož s Vámi vůbec polemizovat. Proberte se, nejste tu v práci, nejste v úřadě,
něco od někoho můžete vyžadovat někde úplně jinde (třeba prášky na uklidnění).
Téma SPZ bohužel přitahuje devianty všech kategorií (předevčírem zveřejněná
statistika je alarmující - 20% české populace trpí nějakou duševní strázní),
řekl bych že na tomto fóru to je mnohem vyšší číslo...
www.czechplates.cz
Kde je vůle je i cesta. (George Bernard Shaw)
Čtvrtek, 14. února 2019 - 09:08:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 922
Registrován: 5-2006
No, myslím, že k totálnímu ohrožení národní bezpečnosti Spolkové republiky chybí už jen prozrazení skutečného obsahu záhadných znaků "+" nebo "@". To by měli devianti z řad 20% české populace v rukou rozbušku k nukleárnímu zničení Německa.
Čtvrtek, 14. února 2019 - 15:04:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2939
Registrován: 6-2007
Tak na internetu obíhá spousta zajímavých návodů jak nahlédnout
do výroby třeba napalmu, příruční atomové bomby a talentovaným
magorům to umožní zažít ten pravý adrenalin při sestrojování
a vyzkoušení....
Po Praze pobíhá několik šotoušů co se ukájejí na dokumentování
nehod tramvají (překážejí účastníkům nehod a působí dost
eklhaftně), tak proč ne pár jiných co budou obtěžovat
a chtít třeba detailní rozpis realizace dotazu na ztotožnění
vozidla s RZ z Německa - můžou si myslet že na to mají podle
zákona o poskytování informací nárok (kdysi zcela vážně chtěli
rozpis vydaných RZ v jednotlivých ORP).
Takový magor má dneska docela rozsáhlou nabídku vyskotačení se...
www.czechplates.cz
Kde je vůle je i cesta. (George Bernard Shaw)
Čtvrtek, 14. února 2019 - 16:14:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 923
Registrován: 5-2006
Ale to jsou pak devianty všichni tady na diskuzi o PZ. Připomíná mi to svého času Mečiara a jeho "viem, ale nepoviem". Věděl totiž kulový.
Čtvrtek, 14. února 2019 - 19:58:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2940
Registrován: 6-2007
ad Nestle
Ano, to jste správně nazval, protože normální jedinec nemůže
žádat co se tu teď po mě žádá. Ať to vykompenzuje třeba
Vámos který zmínil zaručené informace takříkajíc z první
ruky od kolegů na ministerstvu příp. další výtečníci co se
uhnízdili na zajímavých postech a mohli by poskytnout
relevantní informace a celý ten jejich spolek by se mi
tu pak mohl srdečně vysmát....
Ale ono to je asi tak, že nic nevědí, nemohou protiargumentovat
což je jádro jejich příspěvků v takových případech a proto ta
zuřivá reakce.
S tím Mečiarem mi zbytečně lichotíte, takový střelec jako
je on jsem nikdy nebyl a do politiky jsem nikdy nešel,
umím se uživit prací...
www.czechplates.cz
Kde je vůle je i cesta. (George Bernard Shaw)
Čtvrtek, 14. února 2019 - 20:14:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7308
Registrován: 3-2007
Obdivujem, že tu po vyše 10 rokoch ešte stále niekto diskutuje s týmto pacientom [lol]
Čtvrtek, 14. února 2019 - 20:51:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4533
Registrován: 4-2003
Minor:
"ad Doktor Nemám ani povinnost ani ctižádost Vám cokoliv k danému tématu dál sdělovat"
Minore, nemusíte mi už nic sdělovat. Přijdou jiní, kteří si s vámi budou povídat ve věci vašeho protiprávního jednání na poli utajovaných informací. Sám jste se zde prozradil, podnět byl předán kompetentním orgánům. Máte poslední možnost uvést věci na pravou míru. Případně se přiznat a učinit pokání, bude to bráno jako polehčující okolnost a třeba vám nebude vyměřena sankce v plné výši 1 mil. Kč. Pokud byste pokutu nezaplatil, bude vám exekučně zabavena sbírka značek a na rok vypnuty webové stránky.

Jen mi stále vrtá hlavou jedna věc - pro přístup do českého registru vozidel je dle vašeho tvrzení nezbytná bezpečnostní prověrka, no současně mají do registru přístup i z ostatních členských zemí EU. To ty desetitisíce osob napříč celou Evropou jsou držitelé osvědčení fyzické osoby (prověrka) na patřičný stupeň vydaného Národním bezpečnostním úřadem se vším, co se s tím pojí (zejména hlášení o změnách uvedených v dotazníku před získáním prověrky a o vybraných událostech)? To se mi nějak nezdá. Ale chápu, že mi k tomu nic neřeknete, už teď máte zaděláno na velký malér.
železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
Čtvrtek, 14. února 2019 - 23:19:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2941
Registrován: 6-2007
ad Doktor
A co takhle že byste si zašel např. za MUDr. Cimickým
tam se případně přiznat a učinit pokání že občas
ztrácíte kontakt s realitou a ventilujete si to
na sociálních sítích, nedej bože ještě jinde?
Na malér si nezaděláte, trochu si odpočinete,
dostanete neschopenku a pak se uvidí...
Ani vám myslím nezakáže přístup na internet
a nepráskne vás u chlebodárce, má pochopení.

A nebo jinak: Váším příspěvkem jste se dopustil
hned celé škály trestných činů počínaje pomluvou (§ 206)
až po vyhrožování (§ 353 TZ) takže se uvidí co líp
zabere k vaší pacifikaci...

Nechtěl bych být adminem této rubriky...
www.czechplates.cz
Kde je vůle je i cesta. (George Bernard Shaw)
Pátek, 15. února 2019 - 09:31:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4534
Registrován: 4-2003
Minore, paragraf 206 Trestního zákoníku se týká zpronevěry, nikoliv pomluvy. A paragraf 353 v definici nebezpečného vyhrožování hovoří o usmrcení, těžké újmě na zdraví nebo jiné těžké újmě. Kde vidíte, že bych vám vyhrožoval usmrcením či těžkou újmou?

Z toho je zřejmé, že se neorientujete v právních předpisech a současně nejste s to plně vyhodnocovat podněty z reálného světa. Obojí můžete použít při své obhajobě ve věci porušení zákona o ochraně utajovaných informací, mezi něž dle vašeho vyjádření spadají i data z registru vozidel, s kterými jste se tak seznámil neoprávněně. Neznalost zákona sice neomlouvá, ale poukázání na omezenou způsobilost, kdy jste ne zcela rozuměl svému konání a jeho možným důsledkům, by mohlo zabrat.

Ve správním řízení vám přeji mnoho zdaru a radím vám, abyste se do něho nepouštěl sám a raději si najal právního zástupce. Sám vidíte, že znalost zákonů a schopnost racionální argumentace není vaší silnou stránkou.
železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
nafy
Pátek, 15. února 2019 - 22:14:51  
Neregistrovaný host
Nedávno se tu řešily dodělávané SPZ s europruhem. A já se ptám:Když si nechám dodělat starou náklaďákovou SPZ, bude ta nová žlutá, nebo bílá? A pokud bílá, a ta SPZ je duplicitní, přičemž majitel osobáku se stejným kódem si taky nechá dodělat SPZ, může se stát, že v ČR mohou být dva vozy na naprosto totožných SPZ?
Pátek, 15. února 2019 - 22:58:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 427
Registrován: 7-2017
Nafy - to asi záleží, viděl jsem obrázky náklaďákových dodělávek které byli jak bílé, tak žluté...
Heinrich Koehlermann
Sobota, 16. února 2019 - 04:27:38  
Neregistrovaný host
Sorry za kvalitu výřezu z kamery.


Pavel2
Sobota, 16. února 2019 - 08:54:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 16791
Registrován: 8-2002
dovýrobu místo žlutý N86 jsem taky viděl bílou. nevím/neslyšel jsem o tom, že by bylo možný udělat i žlutý tabulky se starým okresním kódem.

jinak koukám jak je tu poslední dobou veselo [lol]

co mě lehce potěšilo, že Minorovi konečně někdo byl schopen omlátit o palici, že když se mu chce, mele nesmysly a dělá z ostatních lidí záměrně blbce. začalo to před lety už tím, že kamióny prej na německých dálnicích v noci lítají 130 km/h, pokračovalo to narychlo spíchnutou miniknížkou a pořád ho tohleto pokušení přizpůsobovat výklad věcí svojí aktuální potřebě neopustilo [happy]

to jen tak na okraj, abyste byli všichni v obraze [wink]
viem, ale nepoviem vynikající [biggrin]

a teď očekávám, že mě to dotyčnej nechá hezky sežrat [happy]
Pavel2
Sobota, 16. února 2019 - 09:06:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 16792
Registrován: 8-2002
no ale co jsem to vlastně chtěl...


ČSAD Karosa už prej odešla do šrotu, bylo to jedno z jejích posledních nasazení.




na STK byl nějakej pán s traktorem a z běhu věcí vyplynulo, že vzácná okresní dvoutabulková neduplicitní T94 PMT 66-27 půjde pod nůžky, jelikož John Deera hodlá prodat někam do zahraničí a potřebuje exportní značky [ko]

(Příspěvek byl editován uživatelem pavel2.)
nafy
Sobota, 16. února 2019 - 10:15:04  
Neregistrovaný host
Všem děkuju za odpovědi. Je zajímavé, že na šestiznakých dvouřádcích jsou písmena vycentrována na střed, že nejsou natlačena na kraj a mezi nimi a nálepkou STK není nevzhledná mezera.
Sobota, 16. února 2019 - 13:06:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7348
Registrován: 5-2004
nafy: Když si nechám dodělat starou náklaďákovou SPZ, bude ta nová žlutá, nebo bílá? A pokud bílá, a ta SPZ je duplicitní, přičemž majitel osobáku se stejným kódem si taky nechá dodělat SPZ, může se stát, že v ČR mohou být dva vozy na naprosto totožných SPZ?

Dvě vozidla se zcela totožnými RZ v Česku být mohou, nemohou to ale být vozidla shodných kategorií. Duplicita v přidělování totožných kombinací se v Československu a Česku praktikovala od roku 1960 až do konce roku 2002 (posledních pár let ze zásob starších značek, nové se již razily neduplicitně), takže případy alfanumericky shodných značek na různých vozidlech existují, byť vlivem různého vyčerpávání číselných řad časem tento jev slábl a s ním i významně klesalo riziko, že dojde k záměně dvou vozidel. Nicméně teoreticky by mohlo dojít k duplicitě i např. mezi dvěma osobními vozidly za předpokladu, že by jedno z nich mělo značky cizinecké. Zda-li je možné zažádat o nové černobílé duplikáty za cizinecké tabulky, když teoreticky jiné vozidlo se stejnou kombinací na černobílých tabulkách může být stále v provozu (a také dostat nové značky v aktuálním vzoru) netuším a myslím, že se tímto nezabývaly ani příslušné osoby, které mají tuto agendu na starosti. Jde o tak teoretický a raritní jev, že to asi doteď nikoho nenapadlo. Mimochodem částečná duplicita existuje stále mezi mopedovými (A1 234) a trvale manipulačními (A 1234) značkami.

JFK: viděl jsem obrázky náklaďákových dodělávek které byli jak bílé, tak žluté...

Opravdu? A byly to oficiální úřední duplikáty zhotovené podle aktuálních pravidel? Nebyly to "pirátské" dodělávky jako např. známý autobus AV 52-52 se žlutými vz. 94 (originál ´86)? Získat žlutý duplikát je nyní možné pouze na traktor nebo pracovní stroj, nákladní vozy a autobusy dostanou bílé značky stejně jako souprava na záběrech Heinricha Koehlermanna.
Sobota, 16. února 2019 - 14:54:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 428
Registrován: 7-2017
Vpředu byla origo žlutá značka, vzadu vyražená dovyrobená žlutá značka ve stylu typu 155 (bez mezery/pomlčky ve spodním řádku). Značku jsem fakt dolů neloupal jestli to je přímo od hiconu, ale vzhled seděl.
Sobota, 16. února 2019 - 19:11:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2944
Registrován: 6-2007
Martin_L
Zda-li je možné zažádat o nové černobílé duplikáty za cizinecké tabulky, když teoreticky jiné vozidlo se stejnou kombinací na černobílých tabulkách může být stále v provozu (a také dostat nové značky v aktuálním vzoru) netuším a myslím, že se tímto nezabývaly ani příslušné osoby, které mají tuto agendu na starosti.

Naštěstí to nejde a několik případů v Praze a v Moravskoslezském kraji místní ORP řešily
zcela novou registrací. Že se to nedostalo "nahoru" nepřekvapí, protože to není nic co by
až tak pálilo. Žlutomodré cizinecké (bohužel) vymřou, je to vůbec rarita - diplomatické
se musely vyměnit a civilní zůstaly....

ad JFK
...neloupal jestli to je přímo od hiconu, ale vzhled seděl.
Na stanovištích spedičních firem lze na to dost často narazit.
Majitelé říkají - není to nic proti ničemu, design sedí tak co,,,
www.czechplates.cz
Kde je vůle je i cesta. (George Bernard Shaw)
Heinrich Koehlermann
Pondělí, 18. února 2019 - 08:53:44  
Neregistrovaný host
H 1234, Z84 pro okres Semily v náhradě ve formátu značky 131 včetně europruhu, sídlící v autobazaru v Lomnici nad Popelkou
Pondělí, 18. února 2019 - 10:07:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2750
Registrován: 3-2007
SA-78-76 moto zo systému 1953-1964 ,tu :8 fotka v galérii. Ide o záber zo zatopenej obce Liptovská Mara ,pravdepodobne vtedajší okres Lipt.Mikuláš ,možno Ružomberok ,ale neviem sa k tomu dopátrať.
Vámos
Pondělí, 18. února 2019 - 11:10:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5878
Registrován: 6-2002
Plate - SA-78-76:

Díky. Podle mě tenkrát okres Liptovský Mikuláš. Hranice okresů by měla být cca 1km západně od Mary.
transit01
Pondělí, 18. února 2019 - 13:20:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2642
Registrován: 9-2012
Z webu.


(Příspěvek byl editován uživatelem transit01.)
vysokej jalovec, vysokej jako já, ve stovce sedím já, a cejtím se jako pán
Pondělí, 18. února 2019 - 16:56:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 431
Registrován: 7-2017
Panečku, to je pěkný nález! Jestli se nemýlím, tak by to auto mělo patřit kanadské obchodní misi? A taky by značka měla být žluto červená...
Pondělí, 18. února 2019 - 17:54:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2945
Registrován: 6-2007
červeno žlutá [wink]
www.czechplates.cz
Kde je vůle je i cesta. (George Bernard Shaw)
Pondělí, 18. února 2019 - 18:06:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2946
Registrován: 6-2007
ad Pavel
...a teď očekávám, že mě to dotyčnej nechá hezky sežrat [happy]
Jak víte že to jsou nesmysly? Vy víte jak to chodí?
Neví to ani ten co sdílí stejné WC na svém pracovišti s těmi co by
to eventuelně měli vědět [lol][lol]

ad Nestle
Ano příspěvky se tu mažou - ale ne těm kteří někoho úplně bezdůvodně
napadají - to už znám od 2007 [biggrin]
www.czechplates.cz
Kde je vůle je i cesta. (George Bernard Shaw)
Pavel2
Pondělí, 18. února 2019 - 21:34:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 16796
Registrován: 8-2002
minor:
bohužel zde musím mlčet, jelikož nemám bezpečnostní prověrku.
pro vytvoření vlastního názoru občas ani detailní znalost věci nutná být nemusí, když je člověk schopen vnímat kontext... [wink]
PI
Úterý, 19. února 2019 - 07:13:24  
Neregistrovaný host
Pánové, když už jste nakousli ty okresy, nevěděl by někdo číslo tehdejší vyhlášky nebo zákona (respektive z doby vzniku velkých okresů), ve které by byly vyjmenovány obce náležící k tomu kterému okresu? Zákon o územním členění státu 36/1960 Sb. samozřejmě znám, jde mi spíš o něco jako je nařízení vlády č. 36/1968 Sb. Děkuji

P.S.: Na Wikipedii si to samozřejmě najít mohu, ale tam je současný stav.
Středa, 20. února 2019 - 12:32:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1821
Registrován: 3-2010
V jedné brněnské STK je velký plakát s čs. automobily. Některé jsem tedy ofotil (kde byla SPZ)


Středa, 20. února 2019 - 15:41:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2756
Registrován: 3-2007
Zaujímavý inzerát tu na bazoši ,kvalitu nech posúdia odborníci ...
Středa, 20. února 2019 - 16:46:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10634
Registrován: 7-2006
Plate (2756):

Uživatel si z toho zjevně udělal byznys, protože značky mu razí v polské Manufaktuře, sám si je určitě není schopen vyrobit.
Středa, 20. února 2019 - 16:51:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 432
Registrován: 7-2017
Snadno se to bude dát zjistit, když se člověk koukne na druhou stranu značky, mělo by tam být vyraženo MBT.
Středa, 20. února 2019 - 19:31:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1138
Registrován: 8-2012
Rul

Vieme obaja presne o koho sa jedná... zachvíľu tu máme trh za[cunik]ený týmto...
Pre najväčšie kuriozity som tu JA! [kladivo]

SPZ o.s.
Středa, 20. února 2019 - 20:41:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1784
Registrován: 4-2010
To je drsný za kolik se to dneska prodává ... [coze] ODKAZ
UOA 04-94, CO77, Ústí nad Orlicí
V JMK sbírce mi chybějí série RZ: 1BS 1BX 2BB 2BC 2BD 2BE 2BF [jidlo]
[new] --->MDCCCXXXII<---[new]
Středa, 20. února 2019 - 21:06:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2947
Registrován: 6-2007
ad Plate
Kvalita je dokonalá - až moc dokonalá aby to šlo vydávat za originál.
Jednu vzor 1967 cizinec jsem si u nich pořídil a mám ve sbírce k
porovnání zachovalý originál ze stejného období (1964-69). Nesrovnatelné...
Ve své době nebyla technologie výroby na takové úrovni aby dokázali tak
kvalitně lisovat a následně dobarvovat, to prostě nešlo.
Já jsem 100% pro ať s tím někdo úspěšně kšeftuje - na ty SPZ se tím
pádem nezapomene, lidé budou ty napadobeniny mít ve sbírkách, budou chtít
další a třeba to k něčemu dobrému v té značkové mizerii dneška může vést...
Samozřejmě že závistivci a nepřející budou řvát, ale tak už to ve
světě chodí...
www.czechplates.cz
Kde je vůle je i cesta. (George Bernard Shaw)
nereg_pavel2
Čtvrtek, 21. února 2019 - 00:00:34  
Neregistrovaný host
ta motorková PJ je pochopitelně paskvil jako vrata od stodoly... [ko]
Neděle, 24. února 2019 - 11:16:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10637
Registrován: 7-2006
VPZ
025 07-40 (AN94/101) Tatra 815 (tříosá, přepr. kont.), zel. (Osek nad Bečvou)
212 29-19 (AO94/101) Merc.-Benz Sprinter (van), tm. mod. (Hlučín)
321 16-38 (AO94/106) UAZ-469, tm. zel. (Hranice-Slavíč)
323 94-36 (AO94/106) UAZ-469, tm. zel. (Hranice-Slavíč)
368 60-36 (AN86) Tatra 815 (čtyřosý valník s plachtou), tm. zel. (D35 Přáslavice)
369 55-68 (AN94/103) LR Defender, tm. zel. (Olomouc)

Dobovky bardejovské posádky:

Pavel2
Neděle, 24. února 2019 - 12:55:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 16806
Registrován: 8-2002

ta O86 vypadá na Fabkombi II divně...
barva je ovšem správná [happy]
Neděle, 24. února 2019 - 16:03:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3606
Registrován: 9-2006
Děkuji oběma pánům za příspěvky do CRVV s poznámkou pro Rula, že hned ten první záznam 025 07-40 (AN94/101) Tatra 815 (tříosá, přepr. kont.), zel. (Osek nad Bečvou) je bohužel chybný. Buď přepis nebo překuk [wink].
.
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Vše, co jste dosud nenašli, najdete tady ... www.feudal.cz

Poznávací značky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku zde
Pajzák
Čtvrtek, 28. února 2019 - 12:48:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2469
Registrován: 6-2015
Jestli to někdo evidujete, jakou nejstarší břeclavskou SPZ na Škodě Favorit máte zaznamenanou?
Pátek, 01. března 2019 - 10:50:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 440
Registrován: 7-2017
Pajzák: já mám jednoho Favorita na BVD-07-97, ten bude docela starý...


(Příspěvek byl editován uživatelem JFK.)
Pajzák
Pátek, 01. března 2019 - 17:13:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2470
Registrován: 6-2015
Jo, ten je starší než 24-07 od nás z dědiny. Díky.
Pátek, 01. března 2019 - 23:30:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 441
Registrován: 7-2017
Pajzák Tak prý jsou i BVC favoriti...
Sobota, 02. března 2019 - 19:25:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 973
Registrován: 4-2006
Dneska v Muchově ulici na pomezí Dejvic a Bubenče v 50m permetru 4x O94. [auto]

A to by si člověk myslel, že tam skutečně nebudou žít občané, co nemají na lepší než 17+ let starou šunku. [proud]
Sobota, 02. března 2019 - 21:01:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 43
Registrován: 6-2017
BVC-76-20
Sobota, 02. března 2019 - 21:08:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2509
Registrován: 3-2011
Fricoolinek: Ono se to zdá, ale právě v těch čtvrtích, kde by to mnozí tak neřekli, se dá stále najít velmi slušná koncentrace okresních aut. Podobně jsou na tom třeba i Vinohrady, kde kvůli extrémním cenám bytů (podobně, jako ty Dejvice a Bubeneč) dodnes žije mnoho starousedlíků i se "svými" auty.

Nevědět je špatné. Nechtít vědět je mnohem horší.

Vítejte v zemi neomezených možností.
Pavel2
Neděle, 03. března 2019 - 09:56:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 16826
Registrován: 8-2002

jihočeskej úkaz a spíš přesídlenec než předjarní výletník.
Mondeo líp vyfotit nešlo, neb pan majitel stále seděl za volantem.



M86 KTA 06-37 je docela velkej posun oproti tabulce na http://spz.fcc.cz
Pondělí, 04. března 2019 - 11:17:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7576
Registrován: 12-2005
Pro Feudala
641 83-31 vejtra

Docela mě potěšilo že se dá ještě potkat ve stavu u AČR.
Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Pondělí, 04. března 2019 - 16:51:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3607
Registrován: 9-2006
Martin_100: Feudal děkuje za přírůstek [ok][wink].
.
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Vše, co jste dosud nenašli, najdete tady ... www.feudal.cz

Poznávací značky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku zde