Diskuse » Archiv 2020 » Hry a simulátory » Unisim předcházející | další

Unisim

dolů

   diskuse  posl. autor příspěvků  stran  posl. příspěvek
Archivy starších příspěvků   
 
Archiv diskuse Unisim do 15. 01. 2020 Canfranc 60 15-01-20  21:28
Archiv diskuse Unisim do 26. 03. 2020 blahno 60 26-03-20  12:22
Archiv diskuse Unisim do 15. 04. 2020 Kitsune44 60 15-04-20  09:44
Archiv diskuse Unisim do 15. 05. 2020 Eiffel-BK 60 15-05-20  19:58
Archiv diskuse Unisim do 08. 10. 2020 18AlexSyky18 60 08-10-20  20:18
Archiv diskuse Unisim do 25. 12. 2020 Syrda 60 25-12-20  20:59
   autor příspěvek
stepanb
Sobota, 26. prosince 2020 - 14:12:28  
Neregistrovaný host
Zdá se mi to nebo se v nových oblastech vůbec nenabízejí mimořádné nákl. vlaky?
Sobota, 26. prosince 2020 - 14:21:01  
Administrátor
Číslo příspěvku: 73836
Registrován: 4-2003
Mně ne. Navíc vlaky téměř vůbec nekrátí JD - občas naopak prodlužujou, i když mají zelenou ulici.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
stepanb
Sobota, 26. prosince 2020 - 17:06:52  
Neregistrovaný host
Lukyy:
"Toto se mi stane taky, a je to proto, že asi 6:13 odjíždí MEx 260, který uvraťuje přes obě dělené koleje. A když odjíždí, odjede jen jeho jedna část a druhá zůstane u druhé koleje stát se stejným číslem. A v okamžiku, kdy první část MEx 260 opustí oblast, program spadne "Range check error". Co s tím, nevím. Ani jestli to dělají i jiné úvraťující vlaky.

Jo, to bude ono..když sem s MEx 260 neodjel, hra běží dál. Bohužel ale MEx 261 udělal to samé..na koleji se rozdělil a po odjezdu první části z oblasti to spadlo."


Dá se to vyřešit postavením VC na kolej 20 nebo 22, ty jsou dostatečně dlouhý i pro vlaky 380m s úvratí, tzn. se nerozdělí.
Karel
Sobota, 26. prosince 2020 - 17:37:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 848
Registrován: 11-2003
Moc díky autorovi za nové oblasti.[ok]
Zatím jsem hrál jen Č.Třebová - Štěpánov, a taky se mi mimořádné nákladní vlaky nenabízejí. Jízdní doby se ale krátí, např. náklad s Vmax 90km/h není dobré ze Zábřeha pouštět hned za osobákem, ale radši pár minut počkat, jinak musí zastavit v Mohelnici nebo u vjezdu do Moravičan, případně ho v Moravičanech vzít na 3.kolej, aby nedošlo ke zbytečnému stržení bodů za návěstidlo na Stůj.
Sobota, 26. prosince 2020 - 17:47:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2751
Registrován: 3-2011
Také jsem zatím hrál jen okolí Zábřeha a co se týče mimořádných vlaků, jsem na tom podobně jako ostatní. To ovšem nijak nesnižuje kvalitu simulace jako takové!

A jak jsem slíbil, nabízím i aktualizovanou, fiktivnější verzi trati 170 pro GVD 2021, s pp trasami pro několik Pn/Nex vlaků, včetně 670 metrů dlouhých Metransů. [lol]
application/octet-stream
GVD_2N.DAT (34.0 k)
text/plain
situ2N.txt (2.1 k)


Většina pp vlaků "navíc" je v provozu spíše v odpoledních a nočních hodinách, proto doporučuji start simulace v 17:00 v pracovní dny (situační soubor je na to nastaven).
Nevědět je špatné. Nechtít vědět je mnohem horší.

Vítejte v zemi neomezených možností.
Sobota, 26. prosince 2020 - 18:14:40  
Administrátor
Číslo příspěvku: 73838
Registrován: 4-2003
Vlaky mimo plachtu se bohužel nenabízejí ani jinde. Takže z poměrně zajímavé oblasti Olbramovice - Záběhlice je totální nuda. [sad] I zde mi vlaky krátí výrazně méně. Aspoň program přestal padat při jízdě proti srsti ze Záběhlic do Hostivaře. [ok]
Nezapočítávají se body navíc za průjezd výlukou, ale to (ne)dělá už několikátá verze. [sad]
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Tajemný_em
Sobota, 26. prosince 2020 - 20:05:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4141
Registrován: 5-2002
Bohužel i já musím konstatovat, že oblasti 13 i 14 (ostatní jsem zatím nezkoušel) z neznámého důvodu vůbec nenabízejí jediný náhodný vlak. Přitom v souborech GVD napsané jsou a není jich zrovna málo. V denním provozu je "zábavy" poměrně dost, ale v noci po odstavení posledního osobáku začne nuda. Proč po nich program nesahá, to je mi vážně záhadou. U starých verzí člověk musel mimořádné náklady často i odmítat, aby si příslušnou oblast nezasekal, teď je to úplně naopak... [sad]
"Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára da Cimrman
Sobota, 26. prosince 2020 - 20:31:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2
Registrován: 8-2020
Zdravím, funguje vám multikon 14? Mně jen 13.. 14 vyhazuje chybu. Nevíte čím by to mohlo být?
Sobota, 26. prosince 2020 - 20:40:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 745
Registrován: 1-2004
Tak, tak. O náhodných vlacích řečeno vše. Jinak musím potvrdit i nazapočítávání bodů po průjezdu výlukou...

Celkem tak máme za ty roky už 23 kousků simulace.
Nebylo by na čase zkusit hlasování o "nejlepší" či "nejoblíbenější" část simulace? Např. systémem 5-ti míst s bodováním 1, 2, 3, 4, 5? Ta simulace, která dosáhne nejmenšího skóre, vyhrává. [proud]
Sobota, 26. prosince 2020 - 21:11:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 50
Registrován: 12-2013
Zkuste si ze stránky stáhnout znovu je tam nějaká aktualizace a náhodné vlaky už fungují
Sobota, 26. prosince 2020 - 21:18:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2752
Registrován: 3-2011
Potvrzuji, aktualizace pomohla, náhodné vlaky už jsou v pořádku.

P.S. ještě jednou k trati 170 - pokud máte také problém s přechodem soupravy mezi vlaky 87450 a 61401 (nezobrazí se JŘ nového vlaku a není možné po přepřahu z PLA odjet), chybu by snad měla odstranit opravená verze, zašlu na požádání.

(Příspěvek byl editován uživatelem Matijak.)
Nevědět je špatné. Nechtít vědět je mnohem horší.

Vítejte v zemi neomezených možností.
Dagger
Sobota, 26. prosince 2020 - 22:35:08  
Neregistrovaný host
Nemáte, prosím, někdo odkaz na novější GVD pro oblasti 05 (R Střekov z hl.n.) a 6C (R Hradečan přes Poříčany)?

Případně předem děkuji!
Sobota, 26. prosince 2020 - 22:53:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10761
Registrován: 5-2002
ad Matijak: pokud můžete, prosil bych do mailu: simral(zav)metransrail.eu

Děkuji.
Tento názor píši jako soukromá osoba prodchnutá celým životem železnicí, nikoliv jako zaměstnanec dopravce nebo člen nějakého spolku.
Tajemný_em
Sobota, 26. prosince 2020 - 23:35:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4143
Registrován: 5-2002
Ad upravená verze (26.12.): Jde vám spustit? Mně se podařilo spustit jen oblasti 00, 01, 02. Oblasti 13, 14, 6T, 08, 09 (další jsem nezkoušel) při spouštěcí kontrole hlásí "přístup k souboru situ**.txt zamítnut". Má někdo stejný problém?
"Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára da Cimrman
Tondak
Sobota, 26. prosince 2020 - 23:55:01  
Neregistrovaný host
1) Rád bych si vytvořil vlastní oblast. (... a posléze GVD). Poradí mi někdo jak?
2) Měl bych dotaz přímo na autora UNISIMU pana Konrada. E-mail na něj = ???
Neděle, 27. prosince 2020 - 00:47:02  
Administrátor
Číslo příspěvku: 73839
Registrován: 4-2003
Tajemný_em:
"Ad upravená verze (26.12.): Jde vám spustit? Mně se podařilo spustit jen oblasti 00, 01, 02. Oblasti 13, 14, 6T, 08, 09 (další jsem nezkoušel) při spouštěcí kontrole hlásí "přístup k souboru situ**.txt zamítnut". Má někdo stejný problém?"
Bohužel jde. [proud] Zkoušeny zatím obě přerovské. To je hned jinej masakr. [jidlo]
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Neděle, 27. prosince 2020 - 02:34:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 76
Registrován: 4-2017
Tondak: 1) Nové oblasti vytvářet nejde. O to se stará p.Konrád. Ovšem, GVD se dá upravit, ale to už je mimo mě. Zdejší tvůrčí osoby, ti určitě pomůžou.
2) Email/kontakt bude asi někde zahrabán v hluboko v internetu, ale nedokážu říct. Možná by se někde mohl nalézt.
Neděle, 27. prosince 2020 - 09:09:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2282
Registrován: 5-2002
Tajemný_em - vyřešeno, problém je v antiviru, je potřeba povolit aplikaci pro sdílení souborů
Neděle, 27. prosince 2020 - 13:35:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10762
Registrován: 5-2002
Ad Matijak: No, to byla zase noc [biggrin]

Spuštěno od 17:00, dojel jsem někam do tří do rána, když se mi potkaly hodiny skutečné a simulátorové [wink]

Je to dobré, hned při spuštění čekal v Brodě odklon 41776, do tří do rána se další neobjevil. Mimořádné vlaky jsem měl na 1, bylo jich docela dost, dost bylo i postrků, akorát přišel starý problém Unisimů --> žerou postrkové lokomotivy ve šturcech. Měl jsem v Lipové tři a opět mi zbyla jen jedna. Že by autorova dokonalá vychytávka, abych ty postrky neměli tak jednoduché? [biggrin]

Zatím zjištěné chybky:
Sp 1672 - ML 20:12 - chybí trasa do Chebu, nutno jet jako odklon
Os 7350/7355 - Planá - to bude to samé.

Díky Petr
Tento názor píši jako soukromá osoba prodchnutá celým životem železnicí, nikoliv jako zaměstnanec dopravce nebo člen nějakého spolku.
Neděle, 27. prosince 2020 - 14:14:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2753
Registrován: 3-2011
Petr_Šimral:
"Je to dobré, hned při spuštění čekal v Brodě odklon 41776, do tří do rána se další neobjevil."
To se docela divím, já program v rámci testování spouštěl mnohokrát a vždy se vygeneroval alespoň jeden, třeba okolo 20:45 vyjíždí z Plzně i Chebu dva proti sobě, někdy se objevily oba najednou.

Ke zjištěným chybám - v případě toho 7350/53/55 jde o překlep ve dvou znacích souboru, chyba se dá řešit jednodušé tím, že soupravu postavíte na kolej, dáte PD->VLAK, pak volbu ČÍS. a manuálně se vyplní nové číslo (7353 nebo 55), a OK. Tím by se měla propojit trasa z GVD a vlak bude v pořádku pohyblivý.

Na druhou jmenovanou chybu se ještě podívám, možná jde o to, že jsou v grafikonu dva vlaky stejného čísla 1672, ale s rozdílnými trasami, tak to program mate.
Nevědět je špatné. Nechtít vědět je mnohem horší.

Vítejte v zemi neomezených možností.
Neděle, 27. prosince 2020 - 14:49:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10763
Registrován: 5-2002
OK. až bude čas, vyzkouším [biggrin]

Teď musím uklízet, přijede manželka na návštěvu...
Tento názor píši jako soukromá osoba prodchnutá celým životem železnicí, nikoliv jako zaměstnanec dopravce nebo člen nějakého spolku.
Neděle, 27. prosince 2020 - 17:15:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 76
Registrován: 8-2013
Ahoj, padá vám oblast BRNO 2050? Jak ten problém vyřešit?
Shar
Neděle, 27. prosince 2020 - 22:31:55  
Neregistrovaný host
To Jirka670100 - zkuste se podívat výše:

"Taky se vám u toho nového Brna stává, že vám to po chvílce hraní spadne ? Mě se to stalo už dvakrát ve stejný čas..v 6:00 začnu a 6:15 to spadne

Toto se mi stane taky, a je to proto, že asi 6:13 odjíždí MEx 260, který uvraťuje přes obě dělené koleje. A když odjíždí, odjede jen jeho jedna část a druhá zůstane u druhé koleje stát se stejným číslem. A v okamžiku, kdy první část MEx 260 opustí oblast, program spadne "Range check error". Co s tím, nevím. Ani jestli to dělají i jiné úvraťující vlaky.

Dá se to vyřešit postavením VC na kolej 20 nebo 22, ty jsou dostatečně dlouhý i pro vlaky 380m s úvratí, tzn. se nerozdělí."
mejs
Pondělí, 28. prosince 2020 - 10:57:52  
Neregistrovaný host
Tatar:
"Ahoj vespolek všem.
Taky děkuji za super simulace, ale mám takový menším problém, nebo spíš neduh, co mi dělá Unisim. Kdykoli mi čas dojde do celé minuty např. 10:07:00, tak se hra na chvíli sekne a pak zase odsekne a jede dál a tak se to opakuje každou minutu a někdy to začíná být otravné = nehratelné pro mě. Nemá též někdo taky takový problém? Jen doplním, že mi Unisim i sám spadl při tom záseku."

Zdravím, přesně totéž se stává u mne. Ale jen na jednom počítači ze dvou, přičemž na obou mám Win7. Dokonce nejdříve docházelo k tomu, že vždy po minutě se aplikace nejen zasekla, ale obrazovka skoro celá zčernala a musel jsem ji odblokovat pomocí F10. To se podařilo vyřešit nastavením kompatibility ve vlastnostech souboru na Win7. Ale každou minutu se seká pořád [sad]
Pondělí, 28. prosince 2020 - 12:03:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 78
Registrován: 4-2017
Možná jsem asi objevil zajímavou chybu u oblasti 14.
Jezdím jednokolejněz Dluhonic do Prosenic, vlivem výluky jako v reálu, takže nabízené vlaky od Prosenic, dávám na druhou traťovou, tudíž proti správnému směru, no a v jednu chvíli mi jel náklad do Prosenic, ale nabízel se náklad proti srsti, tak jsem ho už předběžně přijal, tak šipka TS teda zčernevala, ale po zmizení vlaku v Prosenicích, se mi náklad nenabídl a TS zůstal červený a mezitím se začal nabízet Ex522, tak jsem ho přijal a najednou už Souhlas přehodil směr a normálně mi hodil Expres, ale náklad už vůbec. Následně za 522, se začal nabízet MEx516, který jsem též přijal, ale vůbec se nevložil do oblasti, prostě i po projetí 522 Dluhonicema, je úsek furt volný a nic nenaznačuje tomu, že by měla 516 jet. Doplním, že při najetí na souhlas a po otevření tabulky se vstupama vlaků, se MEx516 furt zobrazuje se vstupem v 5:55, ale furt nic a to už mám čas 6:18.
Pondělí, 28. prosince 2020 - 13:19:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3
Registrován: 8-2020
Dobrý den, nejnovější verze 7 mi nejde spustit. včera to jednou šlo. ale dnes vůbec.. Nevíte co s tím? zkoušel jsem vše. bohužel neúspěšně.
Pondělí, 28. prosince 2020 - 23:23:47  
Administrátor
Číslo příspěvku: 73847
Registrován: 4-2003
Tatar:
Mně se něco podobného stalo do Červenky, když jse,m tam předtím jel proti srsti. Po obnově se chyba už nezopakovala (možná za to mohl zásobník, který zasáhl do točení souhlasu).
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Úterý, 29. prosince 2020 - 19:09:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2
Registrován: 12-2020
Nová verze Unisimu z 29. 12. 2020.
55p
Úterý, 29. prosince 2020 - 22:26:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2062
Registrován: 6-2009
Nj, ale kdo se v tom má vyznat, když to je stále 1.07 😎
Sledovačky nasazení skoro všeho na http://sledovani.55p.cz/.

Průjezdy vlaků přes stanice na http://stanice.55p.cz/. Co to jsou stanice? Sledovačky pro konkrétní trať či spíš stanici.
Středa, 30. prosince 2020 - 04:32:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3
Registrován: 12-2020
Pokud by autor zvyšoval číslování verze programu, tak by nešlo používat uložené pozice simulace z předchozí verze. Prostě je to tak zakódované. A když se nemění struktura dat, tak právě zachování čísla verze nám závislákům umožňuje těžce vydřené simulace po desítkách hodin překopírovat do nové verze a JEDE SE DÁL.

[masinka][masinka][masinka][happy][happy][happy]
55p
Středa, 30. prosince 2020 - 08:10:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2063
Registrován: 6-2009
Tak ono by stačilo udělat verzi 1.07.1 atp., prostě nějak odlišit, že už to je o kousek dál :-)

A i načítání ze starších verzí (nebo ukládání jako starší verze) by samozřejmě nebyl problém, proč by verze 1.08 nemohla ukládát a načítat soubory *.107? A prosím neargumentovat §1 [biggrin]
Sledovačky nasazení skoro všeho na http://sledovani.55p.cz/.

Průjezdy vlaků přes stanice na http://stanice.55p.cz/. Co to jsou stanice? Sledovačky pro konkrétní trať či spíš stanici.
Středa, 30. prosince 2020 - 14:57:48  
Administrátor
Číslo příspěvku: 73856
Registrován: 4-2003
...a taky mi v Olomouci mizí osobáky. Napřed jen po přestavení (při ponechání na kratší koleji, kam se celej nevešel), teď už i při prostým odjezdu ze 7. koleje na Červenku - vjede na 5. a zmizí (jen číslo - kolej zůstane obsazená a nepoužitelná...). [sad]
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Středa, 30. prosince 2020 - 16:11:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4
Registrován: 12-2020
Mizení vlaků nemám, ale nemám odehráno tolik hodin, kolik bych si přál. :-)

255p: "odlišené" to je. Zkuste přijít na to, čím. [wink]
55p
Středa, 30. prosince 2020 - 19:27:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2064
Registrován: 6-2009
Jj mění se dole jedno bezvýznamné datum a nějaké datumy poslední úpravy souborů. Ale nějaké jasnější číslo by bylo lepší, než se tady budou střetávat lidi s více různýma verzema 1.07
Sledovačky nasazení skoro všeho na http://sledovani.55p.cz/.

Průjezdy vlaků přes stanice na http://stanice.55p.cz/. Co to jsou stanice? Sledovačky pro konkrétní trať či spíš stanici.
Středa, 30. prosince 2020 - 21:07:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5
Registrován: 12-2020
No vidíte!
Jestli je nová verze dána číslem XYZ, nebo datem zveřejnění, je přece tatáž informace, jen jinak kódovaná.

A jen pro úplnost, co už skalní fanoušci vědí - Ježíšek a autor Unisimu nadělují na Štedrý den. Ano, vyjímečně se ještě doladí nějaké drobnosti, ale obvykle je jedna verze na rok.

Nám stačí málo a letos jsme dostali 3 oblasti!!! Děkujeme!!! [vypravci][vypravci][vypravci]
[masinka][masinka][masinka]

Navíc další nadšenci zpracovávají jízdní řády a dávají to zde na fóru k dispozici, takže kombinací k hraní je víc, než dostupného času... [sad]
Závislák
Středa, 30. prosince 2020 - 22:10:04  
Neregistrovaný host
Tatar: Ahoj vespolek všem.
Taky děkuji za super simulace, ale mám takový menším problém, nebo spíš neduh, co mi dělá Unisim.
Kdykoli mi čas dojde do celé minuty např. 10:07:00, tak se hra na chvíli sekne a pak zase odsekne a jede dál a tak se to opakuje každou minutu a někdy to začíná být otravné = nehratelné pro mě. Nemá též někdo taky takový problém?
Jen doplním, že mi Unisim i sám spadl při tom záseku.


Mně tohle dělají všechny verze Unisimu. Já si třeba hru vždy ukládám a pak si načítám poslední save a hraju dál. Vypozoroval jsem že to sekání se vždy děje ve stejnou vteřinu kdy jsem si předchozí hru uložil (a následně v tuto vteřinu spustil pro další hraní). Pak se mi to seká samozřejmě každou další minutu ve stejnou vteřinu. Pokud jste začal novou simulaci tak ta přirozeně začíná v celou minutu takže se to pak seká v celou minutu. Hra mi ovšem v průběhu toho záseku nespadla nikdy.

Trochu mě mrzí že se nikam nepohnula vleklá chyba situačního souboru, který moc nezvládá přechod půlnoci. Mám nastaveno zpoždění na max., tedy 60 minut, a stává se mi např. že vlak co mi měl vstoupit do oblasti před půlnocí, ale má zpoždění a má tedy přijet až po půlnoci, po přechodu času přes půlnoc už mi ho program nepošle vůbec. A naopak mi někdy vstoupí vlak před půlnocí načas a po přechodu 0:00 mi pošle znova ten samý vlak ale s patřičným zpožděním. Nepříjemné je to hlavně pokud se to stane u těch posledních večerních osobáků co pak někde ve stanici stojí a točí na první ranní vlak. Pak mám dva vlaky stejného čísla co jedou ve stejný čas stejným směrem, a protože program neumí spojování souprav tak nezbývá než je valit za sebou, ten druhý pochopitelně zpožděn. Pokud mi ale program zrovna někde vygeneruje výluku jedné koleje, představuje takový vlak navíc ale jen další prekérku.

Přechod půlnoci taky dělá bordel ve vlacích pp. Rozkliknu si záložku VLAKY PP, mrknu se co mi má po půlnoci přijet, ale jak klapne půlnoc tak všechno jinak. Některé vlaky zůstanou, některé zmizí, místo nich se vygenerují jiné.

Když si rozkliknu přes F3 tabulku očekávaných vlaků na konkrétním vstupu, někdy mi to ukazuje vlaky pp i tam, normálně mezi pravidelnými. Z toho mi je to tam zase neukazuje vůbec a musím si je hlídat jen v záložce VLAKY PP.

To samé zpoždění. Často se mi v tabulce očekávaných vlaků přes F3 u nich nezobrazuje zpoždění, resp. naskočí až 10 minut před jejich pravidelným příjezdem, kdy mi současně přijde do Zpráv informace o jejich zpoždění. Což je další věc. Někdy mi nechodí hláška o zpoždění do Zpráv vůbec, a vzpamatuje se to až třeba po dvou hodinách hraní. Dělám to tedy tak že se průběžně dívám přes F3 na očekávané vlaky a kontroluju si jestli časy jejich vstupu jsou za sebou. Pokud jsou na přeskáčku tak aspoň vím který vlak bude mít zpoždění, ale nevím o kolik.

Nevím jestli se stejné chyby vyskytují i vám, ale já je registruji napříč verzemi už od přechodu z Multikonu na Unisim.
55p
Čtvrtek, 31. prosince 2020 - 08:25:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2065
Registrován: 6-2009
Eidz:
"Jestli je nová verze dána číslem XYZ, nebo datem zveřejnění, je přece tatáž informace, jen jinak kódovaná. "

Dovolím si nesouhlasit, v programu je uvedena verze 1.07 [vypravci]
Jinak kdyžtak bych používal jen datum bez kódu verze. Osobně to tak používám pro verzování dokumentů.

Ale stejně to je akademická debata o něčem hnědém smrdutém :-)
Sledovačky nasazení skoro všeho na http://sledovani.55p.cz/.

Průjezdy vlaků přes stanice na http://stanice.55p.cz/. Co to jsou stanice? Sledovačky pro konkrétní trať či spíš stanici.
Tajemný_em
Čtvrtek, 31. prosince 2020 - 21:10:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4145
Registrován: 5-2002
Dnes vydána nová verze 1.08: Odstraněny závady ve vstupu mimořádných vlaků a v oblasti 4T nedostatky v úvraťových jízdách delších vlaků. + ještě přibyla nová oblast 4U.

(Příspěvek byl editován uživatelem tajemný_em.)
"Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára da Cimrman