Diskuse » Archiv 2020 » Tramvaje a metro » Tramvaje se skříní VarCB3 předcházející | další

Tramvaje se skříní VarCB3

dolů
   autor příspěvek
Středa, 29. ledna 2020 - 09:16:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 933
Registrován: 1-2015
Jenki:
"Lakovací systém nemůže za to, že nějaký dobytek jekly mastné ještě z válcovací stolice a různě poprskané od svařování před lakem ani neotřel hadrem, natož aby to třeba nechal otryskat. Na takovýto humus v lakovně jiný dobytek bez mrknutí oka nastříkal základní nátěr a na to celé další dobytek nalepil mastné a zaprášené oplechování.
"
To je potom průser na entou. A takovej dobytek tam nemá co dělat.
"Pravda zvítězí, ale dá to fušku."

Jan Masaryk
Středa, 29. ledna 2020 - 13:59:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1344
Registrován: 5-2009
Problém nebude v dobytku, problém je v pastevcích, aneb musí se šetřit, ať to stojí, co to stojí.
Pondělí, 27. dubna 2020 - 19:01:45  
Neregistrovaný host
Neví tu někdo, kolik variant SW existuje pro digitální Progress?

Vedle „mňoukajícího“ analogu znám digital „zrnící“ a „šumící“, kde se to liší asi hlavně při nízkých rychlostech a mění to celkem rekuperace. Teď se ale v Liberci setkávám u vozů po VP se zvukem, který mi dost připomíná pražské kachny. To znamená, že při nízkých rychlostech vyluzuje takové všelijaké zvuky, avšak dost potichu, kdežto při vysokých rychlostech zní jako zrychlovač ve výběhu (nebo on je přemostěn, viďte, ale chápeme se). Možná se to liší i u pražských 8284 a 8285, ale už jsem jimi skoro rok nejel.
37 a 78
Pondělí, 27. dubna 2020 - 20:46:19  
Neregistrovaný host
ad rochličák: odpověď i na tvůj dotaz v "Liberci" - 37 a 78 mají normální digitální Progres (šumící), ale ten odlišný zvuk patří dvoustupňovým převodovkám...
Pondělí, 27. dubna 2020 - 21:20:48  
Neregistrovaný host
Aha, děkuji za objasnění, to mě nenapadlo.
Malý_fotograf
Sobota, 23. května 2020 - 22:34:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7233
Registrován: 5-2002
r o c h l i č á k: Pokud je mi známo, tak má digitál původní variantu ala lokomotiva "Eso" (tři tóny), pak ala chraptící "Eso" (tři tóny v chrapotu) a pak mezivariantu s jedním dominujícím tónem, která je nejtišší a v posledních několika letech se postupně aplikuje na T3R.P v Praze.
Na každou svini se někde vaří voda. I na mě.