Diskuse » Automobily, lodě a letadla » Letecká neštěstí « předcházející | další »

Letecká neštěstí

dolů
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda
odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři
   diskuse  posl. autor příspěvků  stran  posl. příspěvek
Archivy starších příspěvků   
 
Předchozí roky: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006
   autor příspěvek
Cogwheel
Pondělí, 30. května 2016 - 08:50:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4079
Registrován: 1-2012
A Vy těm blábolům na orgo-net věříte?
Předpokládám, že jste si také pořídil orgonit. Kolik stál? [biggrin]
Rostislav Adam
Pondělí, 30. května 2016 - 16:33:57  
Neregistrovaný host
Hlavně je to naprosto nesmyslné. Trefit se s letadlem do jednoho místa, nebo jej nechat vybouchnout přesně nad daným místem, to je nadlidský úkol, na který si každý potenciální terorista nechá zajít chuť.
Ivoo
Úterý, 31. května 2016 - 17:44:56  
Neregistrovaný host
Re:
Cogwheel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4079
Registrován: 1-2012

Orgonit jsem si pořídil mám dva kusy. 1 přívěšek - rozsah cca 3 metry - Chrání mě před elektromagnetickým smogem (PC, mobily aj) a druhý větší HHG (kůžek cca 30 centimetrů vysoký) - rozsah cca 5-20 km. Krásně pracuje a harmonizuje. Teď když byly ty bouřky tak to u nás nebylo tak strašné a koliktrát to šlo i okolo. Věříte na to , že jsou kolem nás energie (éter, čhi aj). Už i číňané to věděli. A bláboly to nejsou. Zdroje jsou z celého netu a všímavé lidé si všímají, že něco není v pořádku. A až v dohledné době provalí, že vše co jsme se učili (např. o vývoji člověka) bylo úplně jinak, tak nikdo neví co to udělá. Mocní mají nehezké plány s naší planetou a s námi. Ještě, že jejich moc už slábne. Spousta lidí se již probudilo z Matrixu. Někteří ještě ne. Ale každý má právo na svůj názor.
Ivoo
Úterý, 31. května 2016 - 18:59:57  
Neregistrovaný host
RE:Rostislav Adam
Neregistrovaný host
Odeslán z: 185.112.167.104
Ale úplně nadlidský úkol to zas tak není. Stačí převzít na dálku kontrolu nad letadlem (nabourat se do softwaru..., tajné služby v tom mají už praxi) a pak v pravou chvíli splnit úkol. Např. neštěstí v Rostovu na Donu, které se nedávno stalo, také nebylo normálním neštěstím, ale měli v tom mocní prsty. Spousta lidí ani neví, co všechno už dnes mocní dokážou pomocí nejmodernějších technologií.
Rostislav Adam
Středa, 01. června 2016 - 00:03:21  
Neregistrovaný host
To Ivoo:
Ehm. Zábavné. Ale nereálné. Nabourat se do systému letadla možná jde, ale ještě je tu lidský faktor. A pokud vím, tak v zásadě by měli mít piloti pořád možnost vypnout automatiku. Takže i když připustím, že máš pravdu, tak ten článek je docela nesmyslný.
A ten orgonit zahoď, teda pokud to není jinak hezký kousek. Proti elektromagnetickému smogu tě jaksi neochrání. Totiž není jaksi před čím. Rozhodně je větší pravděpodobnost, že tě zabije vlastní tělo (ať už jde o nějaký toxický prášek, nebo jen radioaktivita, které se nevyhneš (14C je taky radioaktivní, a nijak moc od běžného C jej nepoznáš.) ), než že tě nějak poškodí pouhá přítomnost mobilu, počítače atd. (To samozřejmě neplatí, pokud budeš používat mobil ve špatné situaci, ale to s elektromagnetickým smogem vlastně nesouvisí.)
Cogwheel
Středa, 01. června 2016 - 08:58:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4082
Registrován: 1-2012
Dosud jsem se ale nedozvěděl, kolik Ivoo za ty orgonity, na jejichž účinky věří, zaplatil - to je z mého pohledu podstatné. Zdalipak k nim obdržel paragon (daňový doklad)? [biggrin]
Ivoo
Středa, 01. června 2016 - 20:59:13  
Neregistrovaný host
Re Cogwheel: Bylo to celkem cca 400 Kč. A opravdu mohu potvrdit, že to funguje. Zkusil jsem ten přívěšek dát jedné kolegyni v práci do ruky jestli cítí nějakou energii a opravdu cítila a řekla, že je to velmi silné. Jiná kolegyně měla rakovinu. Už je to dobré. Také zkusila orgonity. Měla je pod postelí a pomáhaly jí.Výroba není nijak složitá. Obsahem jsou kovové špony, lemuriánský křišťál a vše zalité v pryskyřici. Vyrábí je různí lidé. Možno koupit a kouknout se jak to vypadá třeba zde (osobní přívěšek): http://www.orgonit-shop.cz/home/photogallerycbm_200907/10/
A když jsem si to poprvé dal na krk, tak jsem cítil tu energii a trošku mi to i odblokovalo záda. A jak teď Zemi zasahují ty energie z vesmíru (předpověděli už Mayové), tak to také cítím. Ale pokud nevěříte na nějaké energie či eter apod., tak třeba nic nepoznáte.
Takovéto znalosti už měli staré civilizace, pak jsme je zapomněli a teď je znovu objevujeme. Je to ta samá energie, jako když obejmu některé stromy třeba dub.

K tomu letadlu:
Původně to měl být teroristický útok na stadion v Basileji. Jenže to bylo prozrazeno, tak museli tajné služby nějak to letadlo a svědky zlikvidovat.
Další článek tvrdí, že bylo elektronicky uneseno Izraelem a že nespadlo.
http://orgo-net.blogspot.cz/2016/05/jeste-k-egyptair.html#more
Ivoo
Středa, 01. června 2016 - 20:59:39  
Neregistrovaný host
Teď mají mocní v plánu povodně v jižních Čechách
http://orgo-net.blogspot.cz/2016/05/pokus-klimateroristu-o-povodn e-v.html

Někdo si může řícic, že počasí se přece nedá ovládat, že je to hudba budoucnosti. Bohužel se ovládá a skoro téměř vše je umělé:
http://orgo-net.blogspot.cz/p/proc-se-manipuluje-pocasi.html
A i když spousta lidí nevěří, tak si minimálně po přečtení někteří musí říci, že všechno není úplně tak, jak nám v novinách či televizi říkají. Je na každém z nás jak si to přebere. O 11 září 2001 (USA - New York - dvojčata) je také již všeobecně známo, že to byla CIA, kdo to udělal.
Na těch stránkách Orgonetu najdete i zajímavá povídání o vitamínu D3 a sluníčku a od té doby, co to vím (6 let), jsem neměl žádnou chřipku a nachlazení či jiné takovéto nemoci.
http://orgo-net.blogspot.cz/2013/01/chripku-dostanete-protoze-mat e.html
Samozřejmě vždy, když tam čtu zajímavé věci, musím mít na paměti, že jsou to osobní stránky jednoho člověka, který si tam zveřejňuje, co ho zajímá a popírači toho všeho tam nemusí mít prostor pro svůj názor.
Můžete okomentovat.
[happy]
Ivoo
Středa, 01. června 2016 - 21:19:43  
Neregistrovaný host
Ještě k těm orgonitům. Co to je a jak to funguje je zde: http://orgo-net.blogspot.cz/p/orgon-orgonit-zakladni-pojmy.html
Rostislav Adam
Středa, 01. června 2016 - 22:39:32  
Neregistrovaný host
To Ivoo:
No, funguje, to je otázka. Spíš jako placebo. Tím, že věříš, že ti to pomůže, můžeš nastartovat procesy, které ti pomůžou, ale je to spíš o podvědomí, než o tom, že by to udělala tahle věcička. Ony některé ty esoterické postupy někdy můžou fungovat(proutkaření,...), ale ve skutečnosti za tím není žádná neznámá energie, nýbrž podvědomí.
Manipulovat s počasím, respektive podnebím sice lze, nicméně nemáme takové znalosti procesů, které spolu souvisejí, abychom to mohli ovlivňovat tak, jak bychom si přáli. Spíš to ovlivňujem nevědomky tím směrem, který se nám nehodí. Ale za to vlastně nemůže žádná vláda, jen lidská blbost.
Ale vysvětlete mi, co je to ten lemuriánský křišťál. Myslím chemicky, nějaký vzorec. I strejda Google je v tomto docela skoupý na informace. S ohledem na to, že ty "orgonity" mají různé tvary a nedá se říct, že by je něco na první pohled spojovalo, tak to nemůže fungovat.
Cogwheel
Středa, 01. června 2016 - 22:50:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4087
Registrován: 1-2012
Inu, někdo věří tomu, co je psáno na orgo-net (a koupí si orgonit), jiný zase věří např. na neposkvrněné početí Panny Marie (a hází peníze do kostelních pokladniček). Když to lidi tak baví, věřit na něco iracionálního - já tu naději lidem neberu (mě by to ale nebavilo, věřit na něco "nevědeckého" - či jak se nyní s oblibou říká "alternativního"). Snažím se ale hlavně upozorňovat na to, že na takového lidské víře a naději se dá lehce a téměř bezpracně vydělávat (v období tahanic o tzv. "církevní restituce" jsem např. opakovaně, i na K-reportu, zmiňoval parazitování naší největší, tedy katolické, církve na ekonomice). Pro mě je to prostě "obchod s nadějí" - docela výnosný.
Někde mezi různými bizarními lejstry např. mám "amulet pro bezpečné cestování" (černobílý ornament). Vyražený do kotoučku z leštěné mosazi a nošený na krku bude určitě "účinnější" - a dražší. [wink] Pokud bude z ryzího zlata, bude zajisté ještě účinnější (a mnohonásobně dražší). [wink] Pokud bude třeba z mědi (a jenom pozlacený, ale vydávaný za zlatý) - joj, na tom se dá vydělat! [wink] Ale že by někoho tento amulet reálně ochránil např. před leteckým neštěstím - a v případě té katastrofy zaručil přežití - [nene].
K těm různým polím: I když vyšší matematiku už prakticky neovládám (léta nepracuji v oboru, který jsem studoval), raději věřím tomu, co je psáno např. na: http://www.aldebaran.cz/studium/MHD.pdf Ve srovnání s tím se mi jeví ty "orgoniťácké" stránky jako neexaktní bláboly.
Ivoo
Čtvrtek, 02. června 2016 - 18:50:49  
Neregistrovaný host
Re: Cogwheel
Také jsem dříve o takových věcech nevěděl. Náhodně jsem narazil na tyto stránky. A jak říkám, až se jednou provalí, že vše nebylo úplně tak jak jsme se učily, tak nikdo neví co se stane. Na těch stránkách je také odkaz na jeden velmi zajímavý (šokující) dokument, který je i na YT. Posílám odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=RqlYlPFf7VM
Délka je 1:56:10.
Shrnul bych to tak, že mocní tohoto světa dělají různé nehezké věci pro svoje zájmy a to ovládání počasí je jedna z nejlepších zbraní. Málokdo uvěří, že to nebylo přírodní, ale umělé a oni si mnou ruce, jak se jim to zase povedlo. A hlavně není úplně všechno tak jak nám v TV či novinách říkají.
Jinak také zkouším teď čínskou medicínu, která také tak trochu s těmi energiemi pracuje (akupunktura aj.) a pomáhá to. Také jsem se před rokem detoxikoval, abych vyloučil těžké kovy z těla, které na nás rozprašují z těch letadel. Některé dny práškují o sto šest a kdyby to byly normální letecké linky, tak druhý den v přibližně stejnou dobu by muselo být to samé. Jenže není.
O křišťálu je všeobecně známo, že je nabytý energií.
Lemuriánský kříšťál je druh křišťálu. O křišťálu a jeho lečivých účincích zde: http://zdravi.doktorka.cz/kristal-kamen-ktery-leci/
A když to co umí křišťál použijí v orgonitu, tak pak orgonit funguje jak funguje. Jsou tady věci o kterých staré civilizace věděly, pak jsme na to někteří zapomněli (západní civilizace) a teď to někteří znovu objevují. A svět kolem nás je daleko pestřejší a záhadnější než se učíme. Určité věci nechtějí mocní, abychom znali.
[happy]
Ivoo
Čtvrtek, 02. června 2016 - 18:58:54  
Neregistrovaný host
A Také jsem v únoru 2011 pozoroval kolem půnoci neidentifikovatelný letoun nad Prahou. Letěl od Vysočan přes Vršovice do Košíř a za Ruzyňi. Nad Košířemi se zastavil a stál na místě. Za pět minut nato jsem v dálce slyšel stíhačky. Určitě to bylo narušení vzdušného prostoru nad ČR. Poslal jsem to i na záři, tam to zjišťovali, ale bez výsledku. Později jsem na netu našel podobný obrázek toho, co jsem viděl a bylo to nejspíše letadlo B2. Pokud to nebylo něco z jiného světa. A co vlastně nad Prahou dělalo to cizí vojenské letadlo?. Dějí se věci o kterých běžný člověk nemá ani tušení.
[happy]
Ivoo
Čtvrtek, 02. června 2016 - 19:03:28  
Neregistrovaný host
A církev? To je jeden velký podvod na věřící. Začíná být všeobecně známo, že bohové = návštěvníci z jiného světa. Sám jsem se při svých některých zahraničních dovolených o tom přesvědčil a když teď na TV Prima ZOOM dávají seriál Vetřelci dávnověku, krásně to vše do sebe zapadá.
Cogwheel
Pátek, 03. června 2016 - 09:25:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4091
Registrován: 1-2012
Chápu, že v tom už máte jasno, takže další debata ztrácí smysl.
Chtěl jsem ale ještě pobavit ostatní čtenáře tohoto vlákna, tak jsem si připravil příspěvek.
Nejprve ilustrační obrázek:

Bude se tento hoch, když má na krku křížek, potápět lépe a bezpečněji, než ostatní kluci, kteří ho tam nemají? Jeho rodiče jsou přesvědčeni, že asi ano, když mu ho tam pověsili. Možná tomu věří i on sám.
Nebylo by ale "účinnější", kdyby nosil na krku orgonit? Ta "osobní" přívěsková verze, kterou zmiňoval Ivoo, je určitě vodovzdorná, lze ji nepochybně mít na sobě i při koupání v bazénu. [wink]
Podobně při letu letadlem - je lepší mít na krku krucifix, nebo orgonit, nebo nějaký jiný amulet? [biggrin]
Ivoo
Pátek, 03. června 2016 - 17:29:35  
Neregistrovaný host
Cogwheel: Ve vodě má orgonit silnější účinek. Na všechno ten orgonit zase nefunguje, ale mohu potvrdit, že pro mě pracuje na 100% a v poslední době je to energetické proudění pěkně silné, jak proudí ty energie z vesmíru a Země vstupuje do Zlatého věku. Jen mocní se snaží ze všech sil tomu zabránit, ale jejich moc už slábne. A když jej na těle nemám , abych si také odpočinul, neb někdy se zdají v noci opravdu zvláštní sny, tak jsem z toho takový nesvůj. Takže nějak to na mě působí. A i v práci, kde mám ještě jeden trochu větší kousek ve formě delfína to trochu zmírňuje konfliktní situace a chrání před elektromagnetickým smogem (odruší to účinky - nebolí mě oči ani hlava od PC).Vyšší forma orgonitů se jmenuje Eterit a není to jen přeměna negativní energie na pozitivní, ale pracuje to s eterem. A že existují energetické dráhy v lidském těle i jinde potvrdili korejští vědci. http://akupunktura-az-domu.webnode.cz/novinky/odborne-clanky/meri diany/
A také mohu potvrdit, že když si něco přejete a necháte to přání plynout v kolektivním vědomí a úsilovně na to nemyslíte, tak se to splní. Mě se to zatím vždy splnilo. Byla to sice jen malá přání a věci. Větší jsem zatím nezkoušel. Takže na rčení Víra tvá tě uzdraví určitě něco je. Protože dle čínské medicíny veselí mysl = půlka zdraví.
Já v tom mám jasno, i když nikdo neví přesně jak to dopadne. A to že má někdo jiný názor je také v pořádku. Má na to právo. Je na každým jak si různé informace přebere a jaké závěry si z toho udělá, ale já nechci být jen ovce, která bude taková jak to chtějí oni. Tendence takovéto informace cenzurovat či odstranit z netu tady jsou a i autor stránek je v hledáčku mocných neb se jim to moc nelíbí, že tam takovéto informace jsou. Již několikrát se snažili jeho aktivitu překazit. Takových webu je ve světě dost a probuzených lidí také, ale stále je ještě dost lidí, kteří se ještě neprobudili. Probudit se musí každý sám, to se samo nestane.Tím bych tuto diskuzi ukončil. Par odkazu zde je. Čtenář si udělá svůj úsudek a může si alespoň říci, že asi všechno není úplně tak jak nám říkají a nebo že je to nesmysl a nebude se tím zabývat.
Přeji hezký víkend.
[happy][vypravci]
Ivoo
Sobota, 04. června 2016 - 10:25:24  
Neregistrovaný host
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/8132-cia-priznava-mimozemske-e ntity
Ivoo
Středa, 06. července 2016 - 12:53:32  
Neregistrovaný host
RE: Cogwheel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4087
Registrován: 1-2012

Na netu se objevil zajímavý článek o DNA. Píší tam také o vybracích o energiích o éteru, o křišťálu, o vesmíru, o myšlenkách aj. A pak že ten můj orognit nemůže pracovat tak jak pracuje a že někdo věří a někdo nevěří a že je to nesmysl. Bohužel to nesmysl není. [happy]

http://ceskoaktualne.cz/2016/07/zpravy-k-zamysleni/skryte-schopno sti-dna-nase-vibrace-myslenky-ovliv
22michal
Neděle, 10. července 2016 - 15:22:01  
Neregistrovaný host
Taky letecká havárie, ac v menším měřítku: HZS JMK
starý Ivoš
Středa, 03. srpna 2016 - 14:58:26  
Neregistrovaný host
Ivoo: já bloud myslel že je to tu o letadlech.
Ivoo
Pondělí, 08. srpna 2016 - 21:13:15  
Neregistrovaný host
Re starý Ivoš: Je to tu o letadlech. Vzniklo to odkazem ,který jsem sem dal o jednom leteckém neštěstí, že vše není úplně tak jak nám oficiálně tvrdí či jsme viděli v TV či slyšeli v rádiu a že to mohlo být i jinak. Rozvinula se diskuze, kde jsem vložil další odkazy o tom, že není vše tak jak nám říkají a že to mohlo být i jinak. Tajné služby a mocní tohoto světa dokáží pěkně nehezké věci v prosazování svých plánů a zájmů. Ještě, že už se blíží jejich konec. A až se provalí, že některé dost zásadní věci od historie po současnost byly úplně jinak než jsme se učili, to se teprve začnou dít věci.
Po pár vyměněných názorech jsem v diskuzi pak nepokračoval. Ale nebráním se dalších komentářů k těm odkazům. Minimálně je to k zamyšlení.
http://orgo-net.blogspot.cz/
[happy]
Mmm
Pondělí, 16. ledna 2017 - 07:32:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1111
Registrován: 5-2002
https://www.novinky.cz/zahranicni/426524-na-vesnici-v-kyrgyzstanu -se-zritilo-turecke-nakladni-letadlo-zemrelo-pres-tricet-lidi.htm l
22michal
Pondělí, 03. července 2017 - 11:11:08  
Neregistrovaný host
Včerejší nehoda letadla v Praze.
Naštěstí bez zranění.
A dokáže mi někdo říct, co je to přesně za letadlo? Jedná se o poválečnou Pragu E-114?
Pondělí, 03. července 2017 - 14:43:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1757
Registrován: 10-2007
Že by toto? http://avia.vyrobce.cz/doc/e114stavba.htm
Čtvrtek, 07. prosince 2017 - 12:34:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 75
Registrován: 7-2017
Dnešní nehoda na tuřanském letišti:
http://www.firebrno.cz/modules/incidents/detail.php?filter[id]=242131062&district_id=3702
http://tn.nova.cz/clanek/nestesti-v-brne-zritil-se-vrtulnik-dva-m uzi-skoncili-v-nemocnici.html?utm_source=aktualnecz&utm_medium=ar ticle_box&utm_campaign=detail#g_628937
Čtvrtek, 03. října 2019 - 09:11:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 262
Registrován: 7-2017
Nehoda B17 v USA: https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/na-severovychode-usa-se-zrit il-historicky-bombarder-sedm-lid/r~2517af7ee5a111e9ac60ac1f6b220e e8/
Pondělí, 08. května 2023 - 09:04:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2488
Registrován: 5-2007
https://www.idnes.cz/plzen/zpravy/nehoda-letadlo-klatovy-zraneni- zachranar-dite.A230507_225059_plzen-zpravy_lisv
Nový příspěvek
     
  Text příspěvku:

  Uživatelské jméno:
  Heslo (pro registrované):
  E-mail (volitelně):
  Přílohy:
  Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
  Akce:
, více zde.