Diskuse K-report » Archiv 2016 » Železnice » RegioJet » Archiv diskuse RegioJet do 22. 12. 2016 předcházející | další

Archiv diskuse RegioJet do 22. 12. 2016

dolů
   autor příspěvek
Honzalb
Pondělí, 19. prosince 2016 - 09:02:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1178
Registrován: 11-2010
kotec: máte pravdu. je na čase oživit jedno novoroční předsevzetí.
Pondělí, 19. prosince 2016 - 13:01:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3919
Registrován: 8-2012
Nekritické (resp. téměř nekritické, ať mne někdo nechytá za slovíčko) adorování soukromníků
No, pro Trockého byl Lenin taky oportunistický pravičák.
<font color="808080">informuji vás, že své podezření na vaše opakované páchání trestného činu pomluvy prostřednictvím tohoto internetového diskuzního fóra dle § 184 zákona č. 40/2009 Sb. v platném znění vůči mně, dalším osobám i obchodním partnerům společností, pro které pracujete, jsem předal studentům práv a stáváte se součástí jejich projektu</font>
žlutý anděl
Pondělí, 19. prosince 2016 - 14:28:23  
Neregistrovaný host
46.135.75.28
K odběru licence není důvod, tady se musím Regiojetu zastat. Ale postupovat dle pravidel Unie. Tedy vrátit celoroční doplatek za studentské jízdné. To by tady řvali žlutí hysterici. Ono je divné, když porovnání např. s ČD, která má doplatek poloviční. Když přepraví o na všech linkách mnohem více studentů. Jenže na ministerstvu je banda lenochů cokoliv kontrolovat. Škoda, že i zde je tak málo lidí se zdravým rozumem.
Bohužel ani novinář žlutoprdelník toto neukáže. Tady je vidět jeho novinářská neprofesionalita. To by mu Jančura dal psát o tomto.
Pedris2
Pondělí, 19. prosince 2016 - 14:30:12  
Neregistrovaný host
81.200.56.55
Dnes ráno na FB stránce RJ: "Radimku Radimku, proč jedem o hodinu později a ve vymrzlem vagónu bez energie (tma) Praha hl.n 5:44 ??!!" Přidána fotka té tmy, je tam vidět pouze displej nějakého mobilu. Kdepak udělali na Smíchově chybu?
Honzalb
Pondělí, 19. prosince 2016 - 16:57:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1179
Registrován: 11-2010
žlutý anděl: kompenzace za státem nařízené slevy se týká spojů mimo závazek. Nikoliv všech vlaků ČD, u nich je kompenzace součástí celkové úhrady objednatele. Ale urážet můžete pochopitelně dál, jestli vám to pomáhá v léčbě.
žlutý anděl
Pondělí, 19. prosince 2016 - 17:33:56  
Neregistrovaný host
46.135.75.28
A, že se mi už pochlubili Slováci, jak si koupí levnou pro studenta a cestou na Slovensko jim to projde? To už ta tvoje vypatlaná zrzavá hlava plná sraček nevidí že? Opravdu ty jsi žlutý žoldák. Budeš zase vyhrožovat?
Jeho Vysost
Pondělí, 19. prosince 2016 - 18:17:48  
Neregistrovaný host
94.230.152.11
U CD to prejde tiež, pretože nárok na študentské cestovné ma každý občan eú študujúci v ČR zo stanice v meste, kde študuje až na hraničný tarifný bod. Predtým museli studenti platiť plnú sumu a nariadiť to musel až súd v Strasburgu.
Honzalb
Pondělí, 19. prosince 2016 - 18:20:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1180
Registrován: 11-2010
žlutý anděl: psychicky nemocným lidem je zbytečné vyhrožovat. Jsem rád, že příspěvkem jednomu z největších debilů jsem mohl zakončit své působení zde.
1030
Pondělí, 19. prosince 2016 - 19:10:07  
Neregistrovaný host
37.188.130.243
Jedna věcná informace: žlutý vlak si dnes ráno postál 40 minut v Blansku z důvodu blíže neupřesněné závady.
Mimoň
Pondělí, 19. prosince 2016 - 19:40:17  
Neregistrovaný host
62.245.88.89
Honzablb: Takže opravdu úplný konec zde? Opravdu máme dát vychladit šáňo?
Pondělí, 19. prosince 2016 - 21:07:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 154
Registrován: 12-2014
Vážený pane Honzalb, nedopusťte aby Vás odsud antijačurovské spiklenecké centrum vyštvalo. Zdejší prostředí potřebuje slušného a vysoce objektivního novináře, jakým zcela jiístě jste. Pracující lid stojí za Vámi!!!
Pondělí, 19. prosince 2016 - 21:34:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3823
Registrován: 12-2003
Forever:
Díky za pobavení. Dnes šňupete asi hodně kvalitní matroš, nicméně občas dokážete napsat velmi objektivní post..
[ok][lol]
Pokud není žurnalistika nestranná, nejedná se o žurnalistiku ale o propagandu (nebo paskvil)!
Slim
Pondělí, 19. prosince 2016 - 23:25:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5590
Registrován: 2-2005
Kotec:
Honzalb: Myslel jsem si, že jste inteligentní člověk, snižovat se na úroveň, jakou tu předvádíte, nemáte zapotřebí
Ten byl dobrej...[rofl] Von se nepřetvařuje, myslí to upřímně....

Sůra:
psychicky nemocným lidem je zbytečné vyhrožovat
Nene, Jeníku, je to opačně, výhružky psychicky nemocných lidí netřeba brát vážně.
Úterý, 20. prosince 2016 - 11:52:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3925
Registrován: 8-2012
máme dát vychladit šáňo?
Ono je samo o sobě dost symptomatický, když se pár frustrátům podaří uštěkat diskutujícího, s jehož názory můžou nesouhlasit, ale měli by ctít právo je mít, že se dává "vychladit šáňo". Opravdu to debílkové považují za své vítězství?
(No, očividně jo.)
<font color="808080">informuji vás, že své podezření na vaše opakované páchání trestného činu pomluvy prostřednictvím tohoto internetového diskuzního fóra dle § 184 zákona č. 40/2009 Sb. v platném znění vůči mně, dalším osobám i obchodním partnerům společností, pro které pracujete, jsem předal studentům práv a stáváte se součástí jejich projektu</font>
Úterý, 20. prosince 2016 - 12:51:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 155
Registrován: 12-2014
Vážený pane T.H., odchod pana Súry z k-reportu je skutečnou tragédií, srovnatelnou snad jen s výbuchem atomové elektrárny v Černobylu, zde můžete vidět jak pracují celého světa tuto tragickou událost oplakávají https://www.youtube.com/watch?v=AGdReuGPGpQ
Úterý, 20. prosince 2016 - 13:30:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 911
Registrován: 5-2014
http://ekonomika.idnes.cz/vlaky-na-vanoce-jsou-temer-vyprodane-ds d-/eko-doprava.aspx?c=A161220_093542_eko-doprava_suj
Úterý, 20. prosince 2016 - 13:32:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 912
Registrován: 5-2014
T_._H_.: Upřímně od Vás to sedí [happy] Kdo s vámi nesouhlasí, tak je modrá guma, debílek, idiot, frustrát a podobně [happy]
Úterý, 20. prosince 2016 - 15:09:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3824
Registrován: 12-2003
No, Tomášku Hádků.., nyní jsis tady neskutečně nanakal do pusinky. Ostatní tady napadáš za nesouhlas tvého liberalizačního přesvědčení, a když zrzek oznámil abdikaci oné přítomnosti zde, tak opět kopeš kolem sebe, když si z toho tady někdo udělá legraci. Fakt jsi tak prosťounký? [lol]
Pokud není žurnalistika nestranná, nejedná se o žurnalistiku ale o propagandu (nebo paskvil)!
Úterý, 20. prosince 2016 - 15:53:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3928
Registrován: 8-2012
Hele, jak se potrefenej Bevelo hned rozkejhal...
Ono je dost rozdíl, když o tobě kdekdo říká, že jsi lhář, zloděj textů a fabulátor, co z nenávisti k Jančurovi napíše kdejaký výmysl a pak musí couvat - to je totiž smutná pravda. Ale že je Mimoň a spol. debílek frustrovaný z toho, že nemá žádné použitelné protiargumenty, a tak "vychlazeným šáněm" oslavuje zbavení se nepohodlných názorů, aby mu nenarušovaly správný vzhled světa... to je vlastně taky pravda, nicméně to svědčí především o jeho úrovni.
<font color="808080">informuji vás, že své podezření na vaše opakované páchání trestného činu pomluvy prostřednictvím tohoto internetového diskuzního fóra dle § 184 zákona č. 40/2009 Sb. v platném znění vůči mně, dalším osobám i obchodním partnerům společností, pro které pracujete, jsem předal studentům práv a stáváte se součástí jejich projektu</font>
zloděj Jirásek
Úterý, 20. prosince 2016 - 16:00:58  
Neregistrovaný host
37.48.4.8
Blbelo Jirásek: tak co jak dlouho budeme čekat na odstranění kradených fotek z Tvého blogu Firenet? Víš jak se říká lidem, kteří kradou? Zloděj!
Úterý, 20. prosince 2016 - 16:21:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3825
Registrován: 12-2003
Hádek:
Je zajímavé, v jaké míře se tady oháníš "tím správným názorem" někoho, kdo ti jde na ruku ve tvé liberalizační extázi železnice. Jinak se velmi pleteš. Já proti soukromníkům vůbec nic nemám, že je Jančura svým vystupováním v médií za h*vado, což mu ještě dopomáhá ta role šaška dvorního mluvčího - je přesně důvod, proč o takových lidech je radost psát. Na Firenetu není vůbec nic negativního třeba o Leo Express, ba naopak. Proč? No protože Jančura je narcis, a narcismus je potřeba pravidelně ukojit dávkou mediální pozornosti. Osobně bych o něm vůbec psát nemusel, kdyby dotyčný pán neměl v hubě právě to hovínko, lhaní, manipulace, pokrytectví.

Čili, pro tebe je správny právě jen ten tvůj pohled na svět liberalizace a počin soukromníků, diskuze ve tvém případě připadá v úvahu, mnohdy ale opět jen kopeš kolem sebe, pokud se dostaví ten ne-přijatelný názor z jiné hlavy. Chceš tady rovnováhu, a přitom píšeš něco zcela jiného, což hned o několik postů dříve - jednoduše popřeš. Zajímavé..
Pokud není žurnalistika nestranná, nejedná se o žurnalistiku ale o propagandu (nebo paskvil)!
Pikehead
Úterý, 20. prosince 2016 - 17:08:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2683
Registrován: 3-2007
Hele Bevelo, co je to za snůšku sraček ten Firenet? To je nějaký Jančura hate blogísek placený černými fondy ČD?

Nechtěl bys někdy zajet k nám na Dráhu Františka Josefa, povozit si prdel v zahnojeným béčku, možná se Ti povede i otevřít dveře, když Ti lidi zvenku pomůžou. No a můžeš se o tom taky podělit s věrnými čtenáři Firenetu.

Jinak jako odborníka na nepravosti Tě určitě potěší že tyhle kulervoucí služby mají ČD bez soutěže až do roku 2019? To je hnus, co? To je matroš na cover story, kamaráde odboráři...
Úterý, 20. prosince 2016 - 17:58:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 339
Registrován: 12-2007
Blbelo: Na Firenetu není vůbec nic negativního třeba o Leo Express, ba naopak. Proč? No protože Jančura je narcis, a narcismus je potřeba pravidelně ukojit dávkou mediální pozornosti. Osobně bych o něm vůbec psát nemusel

A to je velice zajímavý výrok s přihlédnutím k Vašemu podpisu... [crazy][crazy][crazy]
Don't take life too seriously. You'll never get out alive.
Úterý, 20. prosince 2016 - 19:48:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3826
Registrován: 12-2003
Právě mi volal na mobil nějaký ráčkující 4% gaylord, vydavajícího se za esenbáka [lol]
Hele soudruzi, já chápu že tu liberalizaci dráhy musíme dotáhnout společně k nějakým výsledkům, aj ta efektivita by mohla být lepší. Nicméně za podmínek, které jsou v současné době nastaveny tak, že si narcisní Jančura bude představovat liberalizaci dle toho, že se bude zajímat pouze o tratě pod dotačním deštníkem, případně lukrativní směry, kde jezdí i další dopravci - je spíše cesta anglikánského modelu liberalizace dráhy víme?
[ko][rofl]

PigHead:
To máte tak, nikdo Vás nenutí chodit na Firenet. Pokud vím, rád vačíte a chodíte bublat písmem na blogísky o vaření a zavařeninách. Proto nechápu, proč se tak hloupě ptáte..
Pokud není žurnalistika nestranná, nejedná se o žurnalistiku ale o propagandu (nebo paskvil)!
pro toho z Firenetu
Úterý, 20. prosince 2016 - 21:49:12  
Neregistrovaný host
78.45.237.74
Blevelo: co ty kradené fotky ty ubožáku?!
kpt.Hejl
Středa, 21. prosince 2016 - 12:54:58  
Neregistrovaný host
46.135.164.31
Anglický,ne anglikánský blbečku,na kostely se liberalizace ani v Anglii nechystá.
Středa, 21. prosince 2016 - 13:02:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 574
Registrován: 10-2004
Právě mi volal na mobil nějaký ráčkující 4% gaylord, vydavajícího se za esenbáka

To jste si popletl, byl to Váš řídící důstojník z Федеральная служба безопасности Российской Федерации.
Středa, 21. prosince 2016 - 13:04:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6667
Registrován: 4-2003
kpt.Hejl:Anglický,ne anglikánský blbečku,na kostely se liberalizace ani v Anglii nechystá.

Hodinky a holinky ale i Dalmácie a decimálka jsou holt pro někoho stejné záležitosti [biggrin].


Blbela bych se rád zeptal, zda už se také odtrhl Wales a Skotsko. Jak je to s nimi? [biggrin]


(Příspěvek byl editován uživatelem Bram.)
Středa, 21. prosince 2016 - 13:30:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 546
Registrován: 10-2011
Prosím admina, aby nadávky nesouvisející s tématem fóra a příspěvky anonymních frustrátů jmen typu "pro toho z Firenetu" a "zloděj Jirásek" ihned mazal. Děkuji.
Středa, 21. prosince 2016 - 13:53:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1859
Registrován: 9-2003
ad Kotec - .... nebo založil nové téma "Chci se hádat a urážet ostatní". To je neskutečný co se tady poslední dobou děje, a ne jenom v tomto tématu.
Středa, 21. prosince 2016 - 13:55:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 86
Registrován: 5-2015
Já bych to tady nazval asi takhle: RegioJet - bez cenzury od roku 2011 [proud]
žlutý anděl
Středa, 21. prosince 2016 - 15:25:31  
Neregistrovaný host
46.135.39.29
Ale Suříku a že jsi tedy tak činil. Mám tady ty mejly zveřejnit? Nebo je mám poslat tvému chlebodárci.? Vyber si, ať všichni vidí co jsi zač. Věř, že to jednou udělám. Ale čekám až bude vhodnější příležitost.
P.s. pro ostatní ty mejly jsou plné urážek,výhrůžek a také napadají moji rodinu. Jo Suříku, znáš to pořekadlo na každou svini se vaří voda.
Přeji ti pěkné vánoce. A dej bacha ať ti neuvízne kostička s kapra. Bylo by mě tě líto takového podprůměrného novináře, co nepozná linkun a spoj.
Bobmaster
Středa, 21. prosince 2016 - 18:02:05  
Neregistrovaný host
217.196.116.97
A už je v tom zase nevinně, chudák malá, žlutá...[crazy]

http://vovlaku.teraz.sk/za-preplnene-vlaky-do-komarna-moze-podla- regiojetu-necinnost-ministerstva/
Středa, 21. prosince 2016 - 18:10:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4082
Registrován: 12-2004
Bobmaster: A vy by jste navyšoval kapacitu sám od sebe, v takovém případě?
Regoijet by asi neměl vystupovat arogantně, ale na ministerstvu by měli být šťastní, že jim na nějaké regionálce používá žel.dopravu tolik lidí a jednat...
Bobmaster
Středa, 21. prosince 2016 - 22:01:44  
Neregistrovaný host
217.196.116.97
Zzz: jistě že ne, nejsem Matka Tereza, nenaučil bych lidi ve vlaku jíst, moje vozy by neměly lepší signál než Pendolina ČD, a mnoho dalšího...

Pokud vím tak nikdo lidem z RJ nedrží pistoli u hlavy a nenutí je k provozování drážní dopravy. Oceňuju snahu RJ nasadit na Slovensku aspoň lokomotivu s vozy klasické stavby, ale když místo pokrytí přepravních výkonů rozjíždějí nové linky - no nevím, cítím z toho egoismus, prostě se rozhodli že to Brno spustí, tak na Ostravu ať si jedou lidi jak chtějí. Do toho bych třeba já nešel.

Samozřejmě jsem rád že lidé na Slovensku tak využívají vlak, ať má na sobě jakoukoliv barvu. To je přece hlavní cíl VHD - nabídnout alternativu k IAD.
Slim
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 00:28:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5591
Registrován: 2-2005
ZZZ:A vy by jste navyšoval kapacitu sám od sebe, v takovém případě
No chápu to tak, že RJ souhlasil s tím, že v zájmu navýšení kapacity (za úhradu a tedy v zájmu zisku) bude jezdit větší výkon, ale bez zálohy. Pokud ministerstvo souhlasilo s tímhle, OK, ale o třídu lepší dopravce by tenhle stav nikdy neměl připustit. Notabene Ondrůjovo blitka implikuje, že ŽSSK stát platí 30 - 40% zálohy a jim tedy nedal na zálohu nic? A proč s tím teda souhlasili? Není vono náhodou i pro Matku Terezu československých železnic výhodnější rejžovat z 12 místo 10 souprav a případný průser hodit na ministerstvo?

T.H.:se pár frustrátům podaří uštěkat diskutujícího

Chachá, ten byl dobrej, takže Jeník se prostě nasral nebo propadl do hluboký depky? To je mu dle jeho vystupování zde dost podobný...[rofl][rofl]
Spíš to vidím tak, že se jeho výlevy zde a v diskuzích pod jeho články konečně všiml jeho chlebodárce a už i pro Burešovy rozhledy to bylo silný....Páč jinak se Jeník frustrátů nebojí a rád se s nimi schází a vyříkává si to...
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 07:40:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 515
Registrován: 11-2007
Klasssika, žlutej klaun za nic nemůže. Za všechno můžou ostatní[angry]Co je někomu do toho, že přišel o tři soupravy, i když ne vlastní vinou? To je jeho problem, riziko podnikání, a musí se s tím umět vyrovnat.
A k té předvánoční Ostravě. Bojím se, že si ČD udělají medvědí službu, když posílí vlaky kopřivákama. Kaštani neocení, že je vůbec někdo odveze, když na ně žlutý spasitel hodil bobek, budou remcat, čím že to jedou. Že to teda jednou s ČD vydržej a už aby zase jezdili tou svojí žlutou modlou. Že jedou posilou, která normálně nejezdí jim nikdo nevysvětí. Prostě pro dobrotu na žebrotu[crazy]
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 09:53:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3827
Registrován: 12-2003
LE také posílal regulérně cestující k ČD, když přišel tuším v jednom okamžiku o dvě tramvaje. Jenže Novotný minimálně v té době držel hubu, a nepouštěl se do ČD v médiích. Jakmile ale všechny kusy měl opět v provozu, to se nám to mediálně zase kopalo. On i Jančura si tradičně kakají do huby, i když pro mnohé lidi je to naplnění jejich představ o přepravě, neb dnes musí i na tu krátkou dobu ve vlaku mít žrádlo, kávičku, a nějaký ten dortíček.

Jinak si nedělám iluze, kdo byl onen ráčkující gaylord, co mi volal v úterý večer, vydávající se za příslušníka SNB - abych se dostavil na obvodní oddělení pro Prahu 8 [lol] Když jsem se smál, překroutil frekvenci na to, že "já si tě stejně ty z*rde najdu, to si buď jistej" ptám se proč? "za to, jak kopeš do Arrivy, RJ a LE" [lol]
Pokud není žurnalistika nestranná, nejedná se o žurnalistiku ale o propagandu (nebo paskvil)!
Majkl007
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 09:55:08  
Neregistrovaný host
78.102.91.56
"Bojím se, že si ČD udělají medvědí službu, když posílí vlaky kopřivákama."
Zrovna v sobotu v totálně narvaném čtyřvozovém Ex 141 Landek jsme se s ostatními cestujícími shodli, že "jakékoliv" vozy navíc by byly rozhodně lepší než takovéto cestování v narvané uličce na stojáka jako dobytek na porážku. Takže si myslím, že pokud to nebudou vyložené humusy s utrhanými stolky, propíchanými sedačkami a počmáranými neprůhlednými okny, cestující to jistě ocení.
Ovšem nejčastější hláška v tom vlaku byla "že jsme radši nejeli RegioJetem". No, říkal jsem si, můžete to všichni zkusit, nepojedete vůbec... [proud]
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 10:22:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8242
Registrován: 10-2003
Majkl007:Ovšem nejčastější hláška v tom vlaku byla "že jsme radši nejeli RegioJetem". No, říkal jsem si, můžete to všichni zkusit, nepojedete vůbec...

Já snad dokonce začnu podporovat to aby na té trati zůstali jen soukromí dopravci, protože lidská blbost je evidentně neomezená. Příště zůstanou stát na nástupišti a bude klid. Předpokládám, že většina z nich to u těch soukromníků před tím zkusila, ale opět jsou špatné jen ČD.
Proti lži se člověk strašně špatně brání, protože když se lež pěkně řekne, tak vypadá jako pravda, a někdy je problematika tak složitá, že lidé nevědí, co je pravda a co ne.
Radim Jančura ...asi o sobě...
Majkl007
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 11:43:30  
Neregistrovaný host
78.102.91.56
Zapa: "Předpokládám, že většina z nich to u těch soukromníků před tím zkusila"
Nevím kolik "z nich" to předtím u soukromníků zkusilo, ona ta výše uvedená hláška měla více variant, např. i "příště už na "dráhy" kašlu a pojedu RegioJetem". Takže částečně to bude i výsledek mediální masáže (a obecně platné představy) o zlých "drahách" a hodných soukromnících.
Majkl007
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 11:46:12  
Neregistrovaný host
78.102.91.56
... což ovšem na druhou stranu nic nemění na tom, že poslat v sobotu ráno z Prahy do Ostravy čtyřvozový Ex je debilita, kterou si ČD opět samy podřezávají vlastní větev.
22michal
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 12:01:44  
Neregistrovaný host
85.93.96.37
Přiznávám, že se v tom moc nevyznám, ale pokud jsou ty rychlíky objednané (asi z MD?), tak si objednatel i určí počet vozů? Může si dopravce připojit k vlaku, který není na jeho riziko, kolik vozů chce?
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 12:26:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2775
Registrován: 8-2010
Majkl007:
"... což ovšem na druhou stranu nic nemění na tom, že poslat v sobotu ráno z Prahy do Ostravy čtyřvozový Ex je debilita, kterou si ČD opět samy podřezávají vlastní větev."

[ok] Ano, je to debilita. Vlaky Ex1 ČD by si zasloužily posily nejen v sobotu, ale po celý týden. Ono to totiž i přes mediální masáž prázdné rozhodně nejezdí a čtyřvozové soupravy jsou vyloženě k smíchu. Asi se ČD bojí Jančury a jeho křiku jinak si to neumím vysvětlit.
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 12:40:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1607
Registrován: 12-2007
Ne, ČD mají málo kvalitní vozů. 62 Bdpee na všechny Rex linky, jižní expresy atd. nevystačí. Příští rok na Plzeň se to projeví taky, až se zavedou Ex.
Rychlík: PRAHA HL.N.,odj. 15:05 -Praha Libeň-Nymburk město-Křinec-Rožďalovice-Kopidlno-Jičín-Ostroměř-Lázně Bělohrad-Nová Paka-Nová Paka město-Stará Paka-Roztoky u Jilemnice-Martinice v Krkonoších-Kunčice nad Labem-Hostinné-TRUTNOV HL.N.,příj. 18.53
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 12:45:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 516
Registrován: 11-2007
Asi je pravda, že tam nechtějí dávat B ale ty 4 vozový Ex jsou opravdu k smíchu[proud]
Nevím proč nemůžou koupit další ojetiny ze západu, už dlouho nic nekoupily[sad]Když může žlutej, že by měly menší zdroje či menší možnost úvěrů?
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 12:45:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2776
Registrován: 8-2010
R_1463: V tom případě je škoda, že ČD taky nekoupily nějaké ojetiny jak Jančura....
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 14:29:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 913
Registrován: 5-2014
R_1463Úpa: Já bych řekl, že si za to mohou v tomto případě ČD samy. Když odsunou vozy Bpee na Hradec, nemůže se pak nikdo divit, že nejsou jinde.
Majkl007
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 16:10:19  
Neregistrovaný host
78.102.91.56
Honza7887: "Vlaky Ex1 ČD by si zasloužily posily nejen v sobotu, ale po celý týden."
Nevím jak je to u ostatních vlaků této linky, já znám jen ten Landek, kterým občas jezdím, a je pravda, že ve všední den je plný akorát do Pardubic (kde většinou i pár lidí stojí), ale za Pardubicema bývá zaplněnost odhadem tak 60 - 70%, někdy i méně. Takže by se dalo říci, že v týdnu ty čtyři vozy vcelku stačí. Ale to rozhodně neplatí v sobotu, tam by bylo potřeba minimálně 2, lépe 3 vozy přidat, a to celoročně!
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 16:43:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2777
Registrován: 8-2010
Majkl007: Tak ono záleží na tom jaký vlak a kde. Třeba ten Landek se za Olomoucí zase naplní cestujícími kteří jedou do Ostravy. Kdyby to mělo o jeden vůz navíc po celý týden tak by to nikomu nevadilo a naopak by to dost pomohlo.
Majkl007
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 17:16:04  
Neregistrovaný host
78.102.91.56
Honza7887: ale jo, o jeden vůz víc každý den by ty vlaky určitě snesly a i opticky by to vypadalo lépe... ne jako nějaký osobák "ze Lhoty do Lhoty".
nenidulezite
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 17:19:15  
Neregistrovaný host
82.145.208.72
Musí se řešit ve vláknu regiojet nářek nad čtyř vozovým cirkusem? Autista Kobersky tohle bleje pomalu v každém vlakne už 2 roky v kuse, ale na nábřeží ho asi neposouchaj [crazy]
Majkl007
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 17:25:10  
Neregistrovaný host
78.102.91.56
nenidulezite: A co byste tu řešil radši? Nářek nad žlutým cirkusem? To tady různí autisté i jinak postižení blejou furt.
nenidulezite
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 17:34:11  
Neregistrovaný host
82.145.208.72
Jo raději chci číst co noveho psali na firenetu a zda už vyhodili dysgrafika, Landek si řešte jinde. Ještě by Honzík mohl připojit větu, že jezdí rád pendolinem,dlouho to nepsal. Naposled ve vláknu 680, že mu chudackovi zbylo jen 7 párů a musel trpět ve žlutým
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 17:41:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2779
Registrován: 8-2010
nenidulezite: Udělám Vám radost: jezdím rád Pendolinem stejně jako někdo raději se žlutým, černým atd. Jste spokojen? [proud]

Ale též se chci dozvědět co nového psali na firenetu [jidlo]

(Příspěvek byl editován uživatelem Honza7887.)
nenidulezite
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 17:51:59  
Neregistrovaný host
82.145.208.72
Děkuji Honzo, opravdu v tomto vlakne 4 vozové modré exprresy nevyřešíme.
Majkl007
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 17:59:20  
Neregistrovaný host
78.102.91.56
nenidulezite: A copak v tomto vlákně "vyřešíme"? A když bych tedy chtěl "vyřešit" 4 vozové modré exprresy, do kterého vlákna zdejšího diskusního fóra mám jít? [lol]
z Firenetu
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 18:21:17  
Neregistrovaný host
46.135.99.31
Ale též se chci dozvědět co nového psali na firenetu [jidlo]

Můžeme probrat nejnovější článek [lol]

http://firenet.cz/zeleznice/94-z-domova/2832-pred-svatky-i-koncem -roku-zdrazuji-soukromnici-ceske-drahy-naopak-spoje-posiluji-a-ce ny-nemeni
Peršing 2808
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 18:24:58  
Neregistrovaný host
195.146.7.20
Majkl007: si založte vlákno České dráhy. Řešit taky 4vozové expresy je fakt mimo.Já bych zkusil na vašem místě ve vláknu Osobní vozy.
P.S. nemyslím to nijak špatně
Majkl007
Čtvrtek, 22. prosince 2016 - 18:37:00  
Neregistrovaný host
78.102.91.56
Peršing 2808: Já se spíš pozastavuji nad tím výrazem "vyřešit". Jsem snad jediný, kdo zde chápe, že tohle je pouze diskusní fórum? [crazy]