Diskuse K-report » Archiv 2016 » Autobusy a trolejbusy » Tykadláci v Plzni » Archiv diskuse Tykadláci v Plzni do 06. 12. 2016 předcházející | další

Archiv diskuse Tykadláci v Plzni do 06. 12. 2016

dolů
   autor příspěvek
Čtvrtek, 03. listopadu 2016 - 14:31:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 860
Registrován: 10-2008
Btw před uvedením do provozu byly z 599 vyndány oranžové panely. Nahradily je (pro Plzeň klasické) BS210.
Čtvrtek, 03. listopadu 2016 - 14:49:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6562
Registrován: 12-2005
před chvílí na 37


Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Čtvrtek, 03. listopadu 2016 - 16:37:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17913
Registrován: 5-2002
Libor hh: Docela by mě zajímalo, jak se dají s ultratěžkými tříkilovými botami bezpečně (rozumějme s citem) ovládat pedály.
Bunda ve které se člověk celou směnu potí je dost zlý sen.


V autobusech obvykle funguje topení, takže řidič po nástupu do autobusu obvykle bundu odkládá. V některých SORkách je možné bundu odložit ještě před výjezdem z vozovny, v některých Citelisech (nezávisle na dopravci) je běžné, že řidič ve čtyři ráno vyjede z vozovny a v půl sedmé může odložit bundu [uhoh]

Aktuálně mi spíš vadí to, že v té bundě je mi ráno a nebo naopak večer venku docela zima. Jestli se ochladí, můžu si svobodně vybrat mezi tím, že budu mrznout, a tím, že budu nosit svou vlastní bundu, která je teplejší a ve které mi nebude zima.
Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
Pavel2
Čtvrtek, 03. listopadu 2016 - 19:14:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14511
Registrován: 8-2002
MJ:
na tu bundu je jednoduchá odpověď - potřebuje dopravce řidiče s nachlazením (nachcípanej, unavenej, netrpělivej, naštvanej, nerudnej...) nebo zdravýho, v pohodě a s úsměvem na rtech? mě by byla nějaká ústrojová kázeň.... ale jak dlouho bych tam vydržel (než by mě šéf vyrazil) nevím [proud]

boty s kovovou špičkou a podrážkou odolávající olejům a různým chemikáliím jsou někde v dílně nebo ve skladu jistě ku prospěchu, ale řídit bych v nich fakt nechtěl.

libor:
všichni kdo se na tom podílejí jistě moc dobře ví pro koho to je výhodný a pro koho ne. já na boje s větrnýma mlýnama nemám moc náladu.
Pitomej nadřízenej
Čtvrtek, 03. listopadu 2016 - 19:32:57  
Neregistrovaný host
80.92.242.254
Některé zdejší diskutéry bych si dovolil vyjádřit humorným obrázkem k zamyšlení.

Přeju hlavně dost klidu, ať nedojde na fázi 3 a 4.
Čtvrtek, 03. listopadu 2016 - 19:58:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17915
Registrován: 5-2002
Pavel2: Rád bych věřil tomu, že řidiči dostanou ještě nějaké další bundy vhodné na zimu. A že to bude dřív, než ta zima přijde.

boty s kovovou špičkou a podrážkou odolávající olejům a různým chemikáliím jsou někde v dílně nebo ve skladu jistě ku prospěchu, ale řídit bych v nich fakt nechtěl.

Taky je otázka, co ty boty vydrží. Osobně už víc jak deset let nosím pořád stejný druh bot, protože vím, že vydrží a jen tak se nerozpadnou. Zkusil jsem teď něco, co prodávali v Hornbachu a říkali tomu "pracovní obuv", začal se mi trhat "lem té díry, co se do ní strká noha", a to ve směru odshora dolů. To se mi nikdy na žádných botách nestalo, takže teď přemýšlím, jestli je to na opravu nebo na reklamaci. A když jsem v těch botách minulý týden běhal od pondělí do pátku po Budapešti, měl jsem z nich každý večer puchýře.

A taky tu mám nějaké boty, které jsou údajně snad i značkové. Po nějaké době se mi prošoupala podrážka natolik, že v nich nemůžu jít po ničem jiném, než po asfaltovém chodníku, jinak cítím každou nerovnost. A chůze po štěrku je doslova za trest.

A pokud jde o ty dopravně-podnikové boty. Měl jsem je na noze poprvé v úterý a dojít z bytu k autu, z auta do výpravny a z výpravny k autobusu bylo za trest, to jsem vážně uvažoval, že si je ideálně hned dopoledne půjdu vyměnit za větší. Ale pak se to nějak srovnalo a teď s nimi nemám problém. Jen jsou docela těžké, to je fakt.
Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
Pavel2
Čtvrtek, 03. listopadu 2016 - 21:55:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14513
Registrován: 8-2002
MJ:
z toho plyne jediná věc - parkuješ daleko od baráku [happy]
a máte moc velkej dvůr [happy] [happy]
Pátek, 04. listopadu 2016 - 08:01:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2450
Registrován: 2-2005
ad Pavel2:
já na boje s větrnýma mlýnama nemám moc náladu.

už brzy vezmu na pivo kámoše, co dělá na jiné pozici než dělnické ve škodovce, podrobnosti zde nebudu rozepisovat, je to vysokoškolsky vzdělaný človíček a pracuje tam už přes deset let. Až uslyšíš, jak ta firma (ne)funguje, ledascos pochopíš i ve vztahu k městu Plzeň. Ale dopředu upozorňuji, nikdo a nic s tím neudělá.[proud]
Pátek, 04. listopadu 2016 - 09:11:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5056
Registrován: 2-2005
Já si myslím, že pláčete pěkně, ale na špatném hrobě:

Jedná se o směrnici, která je třetí samostatnou směrnicí ve smyslu čl. 16 odst. 1 rámcové směrnice Rady 89/391/EHS. V návaznosti na tyto směrnice byl v této oblasti schválen § 104 zákoníku práce (ZP), který zpracovává tyto a další předpisy Evropského společenství do národního práva. Z článku 2 odst. 2 písm. a) evropské směrnice Rady 89/656/EHS jednoznačně vyplývá, a to bez ohledu na to, jaký byl v dané době záměr pro takovou úpravu OOPP, že za OOPP nelze považovat běžné pracovní oděvy a uniformy, které nejsou zvlášť určeny k ochraně bezpečnosti a ochraně zdraví zaměstnance. Kromě toho v článku 2 odst. 2 písm. e) evropské směrnice Rady 89/656/EHS je výslovně uvedeno, že za OOPP nelze považovat sportovní potřeby (sportovní oděv a obuv).

Možná mě někdo vyvede z omylu, ale podle výše vypsaného textu je patrné, že sportovní obuv (tenisky) nejsou OOPP a že OOPP jsou boty (i další oděv) jako OOPP určené.
Ať tedy DP chce nebo ne, musí zaměstnancům vydat takovou obuv, která odpovídá předpisům. Nakonec i k řízení našich aut byste nafasovali podobnou (ne-li stejnou) obuv. Já v ní chodím na túry

Za vším hledej byrokrata [satan]
MHD je pro lidi ! ! !
Škoda 27Tr Solaris...perla Plzně
Pátek, 04. listopadu 2016 - 09:24:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2451
Registrován: 2-2005
ad T_15:
Ať tedy DP chce nebo ne, musí zaměstnancům vydat takovou obuv, která odpovídá předpisům. Nakonec i k řízení našich aut byste nafasovali podobnou (ne-li stejnou) obuv. Já v ní chodím na túry

když nechápeš, o co jde, tak sem nic nepiš. je to snadnější pro všechny. [nene] [wink] [nene]
myslíš si, že nejdou koupit pohodlné pracovní polobotky za volant, aby měl člověk v nohou cit, nohy ho nebolely a neměl je otlačené???
Nebo by nešly polobotky vyrobit na zakázku?

(Příspěvek byl editován uživatelem libor hh.)
Pavel2
Pátek, 04. listopadu 2016 - 11:49:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14517
Registrován: 8-2002
po menší pauze zase jedna stať o číňanech:
http://byznys.lidovky.cz/plzenska-skoda-ma-blizko-do-cinskych-ruk ou-zajem-je-vazny-zni-z-firmy-1jh-/doprava.aspx?c=A161103_173930_ ln-doprava_pave

okopírovat cokoli umí, vymyslet a vyrobit asi nikoli. ale mají prachy, takže si nás můžou koupit a my se jim o úspěch už postaráme. mám obavy, že to tady celý půjde do kytek (myšleno celá evropa). prostě se úroveň časem srovná na lepší čínskej šmejd (o něco lepší než nám známá čínská nekvalita a horší než je kdekoli v evropě zvykem).
Sobota, 05. listopadu 2016 - 22:39:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17916
Registrován: 5-2002
Havárie dvou autobusů linky 30 zablokovala Francouzskou třídu
Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
Sobota, 05. listopadu 2016 - 23:35:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6569
Registrován: 12-2005
M_j Tato webová stránka není dostupná.
Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Pavel2
Neděle, 06. listopadu 2016 - 00:01:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14521
Registrován: 8-2002
m_100:
někdo ti překousnul kabel asi... pro začátek zkus restart.
kb solarisu se otevřel dekl od motoru a tomu v protisměru to rozmlátilo kabinu řidiče. zranění naštěstí žádný, vozy 531 + 5??. asi to bylo dost nepříjemný.
Malý_fotograf
Neděle, 06. listopadu 2016 - 11:52:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6075
Registrován: 5-2002
Kdyby se někdo chtěl projet novým, zeleným Solarisem U18, tak dneska drandí na třicítce.
Na každou svini se někde vaří voda. I na mě.
Pondělí, 07. listopadu 2016 - 20:41:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5
Registrován: 7-2016

New urbino na své první jízdě v majetku PMDP
Pavel2
Úterý, 08. listopadu 2016 - 21:17:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14529
Registrován: 8-2002
dneska drandil na 24ce.
Čtvrtek, 10. listopadu 2016 - 12:22:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5
Registrován: 1-2014
Bagr se nevešel pod most a linka 20 proto jede odklonem.
Breník J.
Pátek, 11. listopadu 2016 - 18:57:31  
Neregistrovaný host
89.103.252.174
Dnes jezdil zkušebně po Plzni ten nový 12m dlouhý světlezelený Solaris s moderní karoserií. Na stanici Pařížská ve směru do centra jsem přesně v 15 hodin zažil zajímavou událost. Trolejbus 26 Tr č. 550 linky č. 12 při zatáčení od nádraží do Americké ulomil celou žlutou tyč pravého sběrače, která spadla na vozovku a přívodní kabel visel ze střechy dolů před zadními dveřmi. Trolejbus naštěstí setrvačností dojel až k označníku, takže cestující mohli normálně vystoupit na chodník a další trolejbusy za ním mohli nerušeně jezdit a blikající poškozený trolejbus objíždět. Nějaký mladík si to i vyfotil.
kv
Sobota, 12. listopadu 2016 - 20:20:56  
Neregistrovaný host
88.102.253.91
Bývalý PMDP Citybus č. 450 již pod hlavičkou společnosti Dataexpres.

Foceno 2. listopadu 2016.

Středa, 16. listopadu 2016 - 14:17:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2455
Registrován: 2-2005
odkaz

můžu to říkat furt dokola, dávejte na blby madláky pozor, nikdy nevíte, čím překvapí [crazy]
Středa, 16. listopadu 2016 - 15:35:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5057
Registrován: 2-2005
Tak jednak je to evidentně nedání přednosti ze strany řidiče busu a za druhé ten tramvaják do autobusu určitě nenajel schválně, nicméně v tomhle počasí je skluz raz dva...

A s tím holt musí počítat i chytrej autobusák stejně jako blbej.
MHD je pro lidi ! ! !
Škoda 27Tr Solaris...perla Plzně
Středa, 16. listopadu 2016 - 16:43:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2419
Registrován: 6-2011
Dneska v 14:50 vezli skrz Zdice po D5 nějakou 26Tr
TC 51-80
Středa, 16. listopadu 2016 - 16:43:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1077
Registrován: 1-2009
Asi tramvaj jela kvůli tomu všemu mokru a listí na kolejích vcelku pomalu a autobusák to vyhodnotil že ho pouští a pak přišel skluz. Když v těch místech jedu busem, tak nás většinou tramvaj pouští. Ale holt se musí probliknout či jinak dát vědět.
Když mi bylo 18 let a měl jsem čerstvý řidičák, tak jsme jeli v koloně po Gerské směr ven z města na Záluží. Protože nás jelo dost, a tramvaj v točně čekala až bude moci vyjet ven na trasu, tak jsem zastavil já a Ital v autě vedle mě, tudíž stály oba pruhy. Nejdřív jsme tramvajákovi rukou ukázali, že může vyjet. Bez odezvy. Pak jsem ho probliknul světly. Nic se neděje. Krátce jsem zmačknul klakson. Nic se neděje. Nakonec Ital dlouze zmáčknul svůj klakson typu fanfára (v ČR zakázaný) a řidiči tramvaje konečně došlo, že ho pouštíme. Ale trvalo to.
Pavel2
Středa, 16. listopadu 2016 - 21:43:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14547
Registrován: 8-2002
aspoň rozsah poškození na tom solarisu nikdo nevyfotil?
ve zprávách v rádiu to vykreslili o dost děsivější než to zřejmě bylo... (krimi už jsem četl).
Fantóm kolejnic
Čtvrtek, 17. listopadu 2016 - 23:59:20  
Neregistrovaný host
212.79.110.19
Tady jeden z myčky...
Pavel2
Pátek, 18. listopadu 2016 - 08:36:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14559
Registrován: 8-2002
dík, ono už to nakonec bylo vidět na těch pohyblivých obrázcích na novinkách (viz odkaz o kousek výš)
Sobota, 19. listopadu 2016 - 15:25:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 541
Registrován: 11-2008
Nejlepší trolejbus, kterým jsem včera ve Lvově jel. Jak nový [happy] dokonce uvnitř zůstaly hodiny s popiskem "čas" a "zóna" [happy]
Pane tvůrčí, se vší pokorou k Vašemu dílu, Vám však musím oznámit, že mne trápíte více, než mi přinášíte radosti. Opravdu si nestěžuji na radost, kterou jste pro mne napsal doposud, ona byla nečekaná a přinesla do mého příběhu zvláštně barevné odlesky ze všech koutů, ze kterých mohla.
2148
Neděle, 20. listopadu 2016 - 21:48:44  
Neregistrovaný host
78.136.155.51
Na nádraží v Koterově byla dnes pozorována karoserie pro 26Tr v plzeňském nátěru. Se zmenšeným zadním oknem, pochopitelně.
Malý_fotograf
Neděle, 20. listopadu 2016 - 22:57:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6094
Registrován: 5-2002
2148: Vida, tak to bude těch typů plzeňských trolejbusů ještě o trochu víc... Tajně jsem doufal, že baterkový solarisy budou už v kastli IV. generace. Zjevně ne všechny...
Na každou svini se někde vaří voda. I na mě.
Pondělí, 21. listopadu 2016 - 18:45:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1083
Registrován: 1-2009
No koukám že ta lvovská 597 praská ve švech.
Dneska na hulváta stál kolem 10 hodiny u hlavního nádraží zase nějaký zájezďák z Ukrajiny. Podle barvy a typu bych to hádal na bývalý bus student agency. Viděl jsem ho od tramvaje, tak jsem to blíž nezkoumal. Leo Expres jedoucí v sobotu do Mnichova za 15 eur se už naučil zajet do správného zálivu (tj. do Šumavské do bývalého trolejbusového zálivu). Tyto autobusy trolejbusový záliv většinou blokují v době 9.30 až 10.30 v pondělí a ve čtvrtek (ale ne každé pondělí a každý čtvrtek). MP by se s tím už měla naučit něco dělat, a hlavně používat kamerový systém, který jistě nebyl zadarmo. Stokrát horším hulvátem než osobákem co na pár minut zastaví v zálivu je ten, který zabere 4x místa než osobák a je tam hodinu.
Pavel2
Úterý, 22. listopadu 2016 - 07:18:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14575
Registrován: 8-2002
007:
zapisuj RZ autobusů a foť. paxe dá dohledat komu vůz patří. v opačným případě je to v úrovni sousedských klepů. např. Leo Expres pokud je mi známo žádný vozy nevlastní, ale jezdí pro něj jiní dopravci.
Úterý, 22. listopadu 2016 - 07:50:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 600
Registrován: 7-2007
Co mi bylo řečeno, LE má subdodávky podle relací; Mnichov by měl vozit VKJ.
Loxodonta urbana
Úterý, 22. listopadu 2016 - 11:13:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1084
Registrován: 1-2009
Pavel 2: Až půjdu přímo okolo, tak SPZ zapíšu. Zdálky z tramvaje to vypadalo na ten vůz od Drozavy, nebo jak se ta firma jmenuje.
Mě spíš vadí ten přístup. Stojí tam osobák, obvykle se vytroubí, byť tam třeba jen za minutu vysadí těžce pohyblivého invalidu. Ale jestliže tam stojí hodinu ukrajinský zájezďák, tak těch 15 trolejbusů co projedou okolo nevidí, neslyší, troubení se nekoná (kdyby všichni řidiči zavolali na dispečink, tak snad bude konat. A MP snad taky. Když ne jedno pondělí, tak ve čtvrtek je to naštve a snad se pak pohnou) MP nevidí přestože má nejlepší kamery na světě.
Slyda: Jestli autobus vlastnil Leo Expres nevím, každopádně měl celovozové polepy v barvách a s nápisem Leo Expres.

(Příspěvek byl editován uživatelem James Bond.)
Pavel2
Úterý, 22. listopadu 2016 - 12:13:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14578
Registrován: 8-2002
MP by asi měli dostat školení že není autobus jako autobus.
Úterý, 22. listopadu 2016 - 16:39:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1085
Registrován: 1-2009
Asi tak. S tím že drtivá většina BUSů co tam můžou mají zelenobílý barvy plzeňského ČSAD. Zbytek co tam může, je většinou ten modrý dálkáč ze středních Čech (Probo trans?), alias z Berounska. Co jezdí za soukromníka z Rokycan nevím, ale logicky, zájezďák to asi nebude, když se do Chorvatska jezdí s modernějšími, ale přece jen karosami.
Zahraniční zájezďáky jezdí jen Z Ukrajiny na našich značkách, a většinou to jsou autobusy, se kterými našinci jezdili v 90. letech na porevoluční dovolené do Itálie a Španělska.
A rozeznat linkové autobusy ČSAD od ojetých zájezďáků dokáže i větší část žactva sedmé bé.
Martinmarilynmanson
Úterý, 22. listopadu 2016 - 18:12:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10252
Registrován: 12-2007
A rozeznat linkové autobusy ČSAD od ojetých zájezďáků dokáže i větší část žactva sedmé bé
[biggrin][biggrin][biggrin] většina cestujících není schopna rozeznat autobus PMDP od autobusu ČSAD natož ještě rozeznávat nějaké typy autobusů (zvláště, když ČSAD dokáže na linky dát také zájezdový bus.
Do zálivu Hlavní nádraží (býv. Hl.nádr.ČD, Šumavská) jezdí kromě ČSAD ještě PROBO BUS a AD Hrouda.
Be clever - use public transport!
Pavel2
Úterý, 22. listopadu 2016 - 20:47:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14579
Registrován: 8-2002
ono se není čemu divit, když mohl VŠ beztrestně přehazovat SPZ/RZ mezi Karosama podle toho která RZ zrovna měla v pořádku STK+ME a pojištění. VŠ si řekl Karosa jako Karosa, policajt nepozná ani sedmikilo od devítikila, natož C od LC. zaplaťpánbu PČR už asi byla nakonec vyškolená (anebo to byl teplej bonz, nebo mají lepší přístup do CRV, čert ví), není to tak dávno co narazil u těch historických Seter ex Bundeswehr atp.

MMM by nám mohl ty cestující rozdělit do několika skupin, nevím jestli schopnost rozeznání autobusů je daná věkem, vzděláním, pohlavím... (jaký máš auto? -červený) [biggrin]
Úterý, 22. listopadu 2016 - 22:20:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17925
Registrován: 5-2002
Asi tak. S tím že drtivá většina BUSů co tam můžou mají zelenobílý barvy plzeňského ČSAD. Zbytek co tam může, je většinou ten modrý dálkáč ze středních Čech (Probo trans?), alias z Berounska. Co jezdí za soukromníka z Rokycan nevím, ale logicky, zájezďák to asi nebude, když se do Chorvatska jezdí s modernějšími, ale přece jen karosami.
Zahraniční zájezďáky jezdí jen Z Ukrajiny na našich značkách, a většinou to jsou autobusy, se kterými našinci jezdili v 90. letech na porevoluční dovolené do Itálie a Španělska.
A rozeznat linkové autobusy ČSAD od ojetých zájezďáků dokáže i větší část žactva sedmé bé.


Probo bus tam jezdí i s http://seznam-autobusu.cz/vuz/18503. Od firmy Hrouda tam jezdí obvykle http://seznam-autobusu.cz/vuz/21979, http://seznam-autobusu.cz/vuz/40845 a http://seznam-autobusu.cz/vuz/23201. Občas tam vykládá od firmy http://seznam-autobusu.cz/dopravce/m-m-doprava-cz to bílé Récréo (parkuje v Újezdě), ale dneska tam byla ta Karosa CRA 59-57, ale tahle firma už tam nejspíš nemá co dělat.

většina cestujících není schopna rozeznat autobus PMDP od autobusu ČSAD natož ještě rozeznávat nějaké typy autobusů (zvláště, když ČSAD dokáže na linky dát také zájezdový bus.

Není to tak dávno, co jsem jel ze Zruče do Plzně tímhle: http://seznam-autobusu.cz/vuz/31276 Řidič je střídač, v sezóně jezdí zájezdy, mimo sezónu jezdí všechno. A třeba jedna zájezdová Illiade bydlí v Merklíně a její řidič s ní jezdí normální vesnické linky do Plzně přes Stod nebo Dobřany.

ono se není čemu divit, když mohl VŠ beztrestně přehazovat SPZ/RZ mezi Karosama podle toho která RZ zrovna měla v pořádku STK+ME a pojištění.

Voda už se uvařila! A dva dny poté mi jeden řidič od VKJ povídal, že to byl teplý bonz.
Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
Středa, 23. listopadu 2016 - 07:41:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3988
Registrován: 5-2002
OT

Martin_j: Už jsi přečetl e-maily [wink] ?

Konec OT
Úterý, 29. listopadu 2016 - 10:03:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2927
Registrován: 5-2002
Několik málo stupňů pod nulou, vlhko a přimrzají nám trolejbusy k troleji. Ještě že mají rozmrazování botek. Viděl jsem v akci i věžku s maníky s pilníky leštící drát...

Nešlo by to vymyslet nějak elegantněji... mě napadá, co třeba takové rozbíjení ledu ultrazvukem...(to muselo dát práce a přitom taková blbost...).
Pavel2
Úterý, 29. listopadu 2016 - 10:27:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14598
Registrován: 8-2002
Brňácí vymysleli leštící trolejbus [happy]
http://seznam-autobusu.cz/vuz/4618
prej to na troleje nanáší roztok čehosi na bázi Fridexu a údajně to i funguje [happy]
Horstfuchs
Úterý, 29. listopadu 2016 - 11:10:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 155
Registrován: 11-2013
S ohledem na nadbytečnost leštiček v Plzni existuje řešení [biggrin]
Upozornění pro alergiky: Příspěvek může obsahovat stopy ironie, zvráceného humoru a korrrýšů. Vyprodukováno v závodě, který zpracovává sarkasmus a vícesmyslné narážky.
nereg.pozorovatel
Úterý, 29. listopadu 2016 - 21:52:06  
Neregistrovaný host
94.112.206.233
Tuší někdo, jaký je aktuální stav 429? [happy]
Breník J.
Pátek, 02. prosince 2016 - 17:21:31  
Neregistrovaný host
89.103.252.174
Před 16. hodinou zůstal stát na mostě I. M. Jirouse před Moving Station porouchaný trolejbus linky 15 č. 480. V době dopravní špičky zdržoval provoz, z centra města musela auta i trolejbusy objíždět vlevo a proud vozidel do města musel čekat.
Sobota, 03. prosince 2016 - 16:50:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5211
Registrován: 9-2005
Kdyby někdo měl zájem zadarmo dostat mariánskolázeňskou mutaci Plzeňské karty, tak má šanci do konce roku:odkaz

Funkčně by měla být v podstatě stejná s ostatními, tj. elektronickou peněženku bude možné používat jak ve vozidlech v ML, tak i v MHD Plzeň a v busech ČSAD Plzeň. Zóny by tam měly jít asi taky. Zajímavé je, že pak od nového roku za ni MDML bude chtít jen 100 Kč, na rozdíl od 170 Kč u PMDP.
Pavel2
Sobota, 03. prosince 2016 - 20:34:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14605
Registrován: 8-2002
m_k:
jó to víš, takový VELKOměsto jako Plzeň logicky znamená, že tam lidi berou větší prachy, je tam větší síť MHD, tak je i karta dražší.
asi mají strach, že v ML by se jim na to běžný lidi za 170 káčé vy*ali [biggrin]
Martinmarilynmanson
Neděle, 04. prosince 2016 - 11:02:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10253
Registrován: 12-2007
M k: Je tu možnost, že Mariánské Lázně budou obyvatelům kartu dotovat a PMDP těch 70,- za kartu dohradí.
Be clever - use public transport!
Petr_k
Neděle, 04. prosince 2016 - 11:18:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11723
Registrován: 4-2003
Ten tzv. rozdíl je jen marketing, nákladově je celková cena karty cca poloviční.

V ML spíš přijde "nepříjemné" překvapení, kolik lidí MHD jezdí na režijku, tedy vlastně zadarmo. Můj skromný odhad před 6 lety vypadal na něco okolo 40 % klientely.
DIE VERGELTUNGSAFFE!
Nur selten kommt was besseres nach. (Franz Josef Karl von Österreich)
Pavel2
Neděle, 04. prosince 2016 - 11:49:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14607
Registrován: 8-2002
petr_k:
jako že žádnou kartu nepotřebujou nebo musí mít kartu s nějakým nulovým tarifem?
Petr_k
Neděle, 04. prosince 2016 - 14:51:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11725
Registrován: 4-2003
b)
DIE VERGELTUNGSAFFE!
Nur selten kommt was besseres nach. (Franz Josef Karl von Österreich)
Malý_fotograf
Neděle, 04. prosince 2016 - 22:20:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6112
Registrován: 5-2002
V bývalé ReoDeponě stojí jeden citybus v reklamním žluto-černém polepu. Z dálky mírně připomínal reklamu na elfetex, ale není to elfetex. Podle nápisů (které si už nepamatuji) přes prostor čelního BUSE jsem usoudil, že by měl sloužit jako reklamní poutač na něco. Ví o něm někdo něco více?
Na každou svini se někde vaří voda. I na mě.
Neděle, 04. prosince 2016 - 22:47:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3439
Registrován: 5-2002
Zdravím a připomínám, že další schůzka přátel MHD (Tram-Bus-Clubu) se koná již ve čtvrtek 8. 12. 2016 od 17.00 ve vozovně Slovany.
Na programu bude např. další město z naší letošní ukrajinské cesty a to Oděsa.
Plzeňské tramvaje - aktuální zajímavosti z provozu již od roku 2000 na internetu a později také na Facebooku
Tramvajové provozy - fotografie z různých měst včetně zahraničí
Pondělí, 05. prosince 2016 - 18:18:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 606
Registrován: 6-2003
nereg.pozorovatel:
"Tuší někdo, jaký je aktuální stav 429? [happy]"
Vůz jsem viděl na konci listopadu ve vozovně DSZO, provádí se na něm dokončovací práce a údajně by měl být hotov do konce letošního roku. Zajímavé je, že byla použita kombinace dvou odstínů červené barvy (dole tmavá, nahoře světlá), což podle mých informací měly vozy starších sérií, tyto 14 Tr08/6 a mladší už měly z výroby na spodní i horní část použitu pouze světlou červenou, nebo se mýlím?
Pondělí, 05. prosince 2016 - 19:28:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5213
Registrován: 9-2005
kolik lidí MHD jezdí na režijku, tedy vlastně zadarmo. Můj skromný odhad před 6 lety vypadal na něco okolo 40 % klientely.

Nějak jsem tvůj příspěvek nepochopil. MDML snad ví, kolik prodává ročních kupónků za sto...??

40% je blízké realitě (osobně to odhaduji na cca.1/3)
Malý_fotograf
Pondělí, 05. prosince 2016 - 19:32:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6118
Registrován: 5-2002
Jirka_Š: Škoda že nebude polomáčená... V trojbarevné verzi už jezdí historická 14Tr v Pardubicích i Brně. Nicméně, už se těším. Snad by mohla být i součástí nějaké oslavy konce provozu 14Tr. [happy]
Na každou svini se někde vaří voda. I na mě.
429
Pondělí, 05. prosince 2016 - 20:18:16  
Neregistrovaný host
78.136.171.6
Jirka_Š: Tmavěčervený (= bordový) spodní pruh na 429 je správně! Z výroby tak byly lakované všechny 14Tr až do ev. č. 395 a pak ještě i novější série 425 - 438 a 439 - 445. Mohla by mít spodní pruh i normálně červený, pak by byla ve stavu po své první VP, kterou měla někdy začátkem roku 1994. Při obnově laku v PMDP byly oba pruhy lakovány vždy už jen standardně červeným odstínem.
Ale dělat vůz z této série polomáčený by nebylo správně, nikdy tak žádný z nich nejezdil. To byla výsada výhradně vozů do ev. č. 394 (a pak už pouze č. 406). Vše mezi lety 1986 - 1994 [wink]
Petr_k
Pondělí, 05. prosince 2016 - 21:25:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11728
Registrován: 4-2003
M_K - vydaných je těch kuponků za sto daleko víc, než jich je aktivně používaných - nárok na něj má skoro každý druhý v ML, ono nejde jen o lidi z radnice a radničních firem, ale i firem z bývalé skupiny DPML + jejich rodinných příslušníků - ale ta menšina, která na ně jezdí, jezdí překvapivě intenzivně.

429 - oba pruhy stejnobarevné (tedy červené) měly mít z fabriky hlavně exportní kusy (tedy série 02/6, 06/6, 11/6), ale v reálu v tom byl docela bordel. Tuzemské až po sérii 08/6 jsou správně s bordovým spodním pruhem, od 10/6 se už nerozlišovalo mezi exportem a domácí produkcí (hlavně když většina z vozů 11. série zůstala doma a část se dokonce papírově přetypovala na 10. sérii, o 13. sérii nemluvě), pak taky nastoupilo schéma "teherán" a s eMkizací kotasovská omalovánka.
DIE VERGELTUNGSAFFE!
Nur selten kommt was besseres nach. (Franz Josef Karl von Österreich)
Malý_fotograf
Pondělí, 05. prosince 2016 - 22:15:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6119
Registrován: 5-2002
429: Ok. Mě spíš ta polomáčka lákala z důvodu odlišení od 15Tr, protože (nebudeme si nalhávat) 14Tr nebude pro běžné kaštany zatím až tak velkou atrakcí.

Pokud jde o vzhled, tak dvoubarevná červeň je z přípustných variant asi nejpěknější.

Mimochodem nechystá Plzeň jako opatření proti námraze zachování nějaké 14trM? [happy] Nebo už problémy s záseky vozidel na namrzlé troleji pominuly, popř. se první výjezdy řeší jízdou na agregát se zvednutými klacky?
Na každou svini se někde vaří voda. I na mě.
Pavel2
Úterý, 06. prosince 2016 - 09:02:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14611
Registrován: 8-2002
viděli jste?
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1142743803-reporteri-ct/216452 801240041/0/45377-depo-pod-lupou/