Diskuse K-report » Archiv 2016 » Autobusy a trolejbusy » Doprava v Plzeňském kraji » Archiv diskuse Doprava v Plzeňském kraji do 15. 02. 2016 předcházející | další

Archiv diskuse Doprava v Plzeňském kraji do 15. 02. 2016

dolů
   autor příspěvek
Pavel2
Středa, 27. ledna 2016 - 21:55:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13629
Registrován: 8-2002
MJ: tak to je v pořádku, když se o něm ví [ok]
Vladimír_b
Čtvrtek, 28. ledna 2016 - 10:28:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2604
Registrován: 6-2008
A o té bílé 734 1s6 0061 (+/-) taky víte? Jezdí zaměstnanecké svozy...

Žlutomodré Karosy jsou v Plzni dvě, nebo jen začala parkovat jinde? (papírna x Lokomotiva)
Pavel2
Čtvrtek, 28. ledna 2016 - 14:31:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13634
Registrován: 8-2002
vladimír:
je vidět, že to tu (bohužel) sleduješ nahodile a sporadicky [wink]
bílá asi 6S6 0061 bydlí ve Škvrňanech u výjezdu na NY.

tu druhou žlutomodrou pls vyfoť nebo nás aspoň naveď kde ji chytit. ta první je 5P8 5762 - http://seznam-autobusu.cz/vuz/117
Vladimír_b
Čtvrtek, 28. ledna 2016 - 16:36:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2605
Registrován: 6-2008
p2: nemám nic jiného na práci... [lol]
Čistě hypoteticky, pojedeš-li na blešák na Lokomotivu 12 (což není můj případ), vystoupíš na zastávce na znamení a když se rozhlédneš tak tam stojí třeba T148 S3, návěsové soupravy a někdy i žlutomodrá věc...
4AY 1010 nebo starší R936XE často parkuje v Kazu, resp. v Rybnici, záleží na které straně vozovky zrovna stojí... [lol]
Jen tak mmch. když sám veliký MJ z nudy loví už i bavorské bububusy, tak předpokládám, že má zmáklý i kostitřas jezdící linku hypochodrů pro FN Plzeň. Resp. jsou nějak definované hranice zájmu s-a?
To si takhle člověk pomyslí, co horšího ho může potkat než Sor a hle Man hned 2x [satan] [lol] (provoz Nejštát a Manětín).
Když už spamuji, tak bílé, hrbaté, bez černého brynďáku a zelených swingers pruhů je něco skoro [new] ze sekáče (Čs. aftobusy Plz)?
Pro Honzu: bílý krabicák zatím nechcípl, jezdí. 3303 má nad PP hafogenem onu "novou" samolepku, jak jsem ti říkal...
p.S.: pokud mi nerozumíte, je to v pořádku. Nikdo mi nerozumí. [crazy]
Pavel2
Čtvrtek, 28. ledna 2016 - 19:55:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13636
Registrován: 8-2002
Lobezskou projíždím občas, a to hlavně dopoledne, kdy není zasekaná společně s Částkovkou od kruháku ke kruháku. stejně tak Kaz i Rybákov dávám vesměs dopo, jelikož odpo všichni sbalí fidlátka a utečou z práce dom [happy]

MJ už je i evropo- a ruskoběžník, loví bububusy v bayernu i vogtlandu, soudkobusy v bulharsku a sleduje maršrutky na krymu [happy]
ale zeptej se kdy si plánuje nechat dát pokutu za jízdu načerno v tokiu a kdy budeme mít konečně přehled o mhd v anchorage [biggrin]

kde má hranice s-a mi není známo, já sleduju busy s českýma značkama, ty ostatní mě defacto nezajímají, snad vyjma exportu-importu.

gelenkmany jsou tři, jestli už jsou oživený všechny nevím, ptáš se v kurníku se špatným zrním [lol]
sledovat sekáč je náročnější, zvlášť když se měněj spz i u stálic a do toho se ještě obarvujou bílý recrea i krátký crossy ze severu.

když si tě přečtu 3x nebo 5x a trochu se zamyslím, tak většinou rozumím - takový letadla zase nejsme, aby nám nebylo rozumět [proud]
Čtvrtek, 28. ledna 2016 - 23:13:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17671
Registrován: 5-2002
MJ: tak to je v pořádku, když se o něm ví

My od KGB víme vše [satan] A divil by ses, co všechno se ví [wink]

když sám veliký MJ z nudy loví už i bavorské bububusy

S hrůzou jsem zjistil, že sice jezdím na dovolené do Vladivostoku fotit tamní autobusy značek Kia, Daewoo, že mám počítač plný fotek autobusů z Arménie z Jerevanu, ale přitom vlastně nevím, s čím jezdí západoněmečtí soudruzi v okrese za hranicemi. A usoudil jsem, že je nutná náprava [happy]

Resp. jsou nějak definované hranice zájmu s-a?

V podstatě nejsou. Jsou tam autobusy bez ohledu na to, čí jsou, jsou tam i různá služební vozidla, která patří autobusovým firmám (dispečerská auta, servisní auta apod.). Pokud je firma, která má rozsáhlý vozový park, ale autobusy provozuje jen okrajově (třeba Chládek Tintěra nebo armáda), dávají se na SA jen ty autobusy. Tanky a vrtulníky meřešíme. Narazit můžeš třeba i na to, že u minifirem má majitel auto, které mu v pracovní době slouží jako služební a dispečerské vozidlo a o víkendu s ním veze manželku na nákup a děti na výlet, tam už mi zveřejňování takového auta přijde jako narušení soukromí, pokud to vozidlo nemá ani žádný firemní polep a auto znáš jen proto, že znáš majitele.
A u jedné firmy tam dokonce svého času recesisti zaevidovali kolo značky Eska, které patřilo některému ze šéfů.

Po geografické stránce je středobod Česká republika, ale Pepa si tam dává různá řecká ČSAD, Vojta tam nacpal zas něco z Chorvatska, já tam dávám Bavorsko, TZV zas Sasko, ...

Když už spamuji, tak bílé, hrbaté, bez černého brynďáku a zelených swingers pruhů je něco skoro [new] ze sekáče (Čs. aftobusy Plz)?

Bilé a hrbaté? Pokud to není něco z 55 a nebo jiný délesloužící plynoSOR, tak jsi pravděpodobně objevil USA a budu rád, když svůj objev trošku blíž popíšeš.

ale zeptej se kdy si plánuje nechat dát pokutu za jízdu načerno v tokiu a kdy budeme mít konečně přehled o mhd v anchorage

Jo. A taky plánuju nechat se zatknout v Pchjongjangu za průmyslovou špionáž [rofl] V Rusku, na Ukrajině a v Bulharsku mě zatýkají pravidelně, chce to změnu. V Bulharsku mě naposledy zatkli v Horní Ořechovce loni na jaře, protože po spatření mé občanky a konzultaci s ústředím došli k závěru, že já nejsem já, takže mě zadrželi, aby zjistili, kdo jsem, když to nejsem já a aby nakonec zjistili, že jsem to fakt já a vše je v pořádku [happy]

p.S.: pokud mi nerozumíte, je to v pořádku. Nikdo mi nerozumí.

Když se jede z Dobřan do Chlumčan, tam je takový dům se zahradou, tam pro nás budou mít pochopení. To je naše jediná životní jistota v tomto nejistém světě [happy]
Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
Čtvrtek, 28. ledna 2016 - 23:25:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1282
Registrován: 6-2010
Když se jede z Dobřan do Chlumčan, tam je takový dům se zahradou, tam pro nás budou mít pochopení. To je naše jediná životní jistota v tomto nejistém světě
Spíš z Dobřan do Štychu. Kdybys jel na ty Chlumčany, tak bys ještě musel přeplavat Kotynku. [biggrin] A to, že Plzeňáka poučuje Písečák je dáno tím, že máme ve Štychu (Vstiši) chalupu, tak to tam fakt trochu znám. [wink]
Vladimír_b
Pátek, 29. ledna 2016 - 13:43:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2607
Registrován: 6-2008
MJ problém nemusí být notně ve zdroji, ale může být také v přijímači, který prostě danou informaci nedokáže zpracovat. [kiss]
Ten Sor byl asi z l. 55, měl to na boku napsáno a je možný svačinový záskok na hřbitov. Ale že bych si nevšiml nádoru na střeše? Byl hrbatý.
Man myšlena 263, q cestování něco mezi Recréééééem a formanským vozem, aneb za stálého míchání zvracíme do mísy...
Pátek, 29. ledna 2016 - 16:07:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17672
Registrován: 5-2002
Venca: Já považoval za Chlumčany i tu oblast u nádraží a v tomhle směru jsem to napsal správně.

A obyvatelům Štychu musím poděkovat, když mi tam zhruba před rokem zapadlo auto do rozbahněné louky, nenechali mě ve štychu a vytáhli mě traktorem [happy]

Ten Sor byl asi z l. 55, měl to na boku napsáno a je možný svačinový záskok na hřbitov. Ale že bych si nevšiml nádoru na střeše? Byl hrbatý.

Jo, tak to je ten ex šedobílý, co jezdil dřív Tescobus na Borská Pole. Po skončení provozu Tescobusu se odbarvil, snad i nějakou větší opravu absolvoval, no a teď je na 55.
Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
pozorující
Pátek, 29. ledna 2016 - 21:12:23  
Neregistrovaný host
85.71.204.66
A u jedné firmy tam dokonce svého času recesisti zaevidovali kolo značky Eska, které patřilo některému ze šéfů.

Bylo tam i s evidenčním číslem
Pátek, 29. ledna 2016 - 22:23:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17673
Registrován: 5-2002
Pro pořádek dodejme, že šlo o dílo stejných recesistů, jako tahle fotka.
Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
Fedos
Sobota, 30. ledna 2016 - 19:57:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4082
Registrován: 7-2006
AD DROZAVA a Aura žluto-bílá Aura:

3B2 5733 > 2AY 5237 > 4AV 9406
Sobota, 30. ledna 2016 - 20:54:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17675
Registrován: 5-2002
"Ale jistě," ozvalo se z kouzelného sluchátka...


Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
Sobota, 30. ledna 2016 - 21:18:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1766
Registrován: 1-2009
AD Fedos: ta Aura šla od SA rovnou do Drozavy, nebo mela "mezipřistání"?
Martinmarilynmanson
Sobota, 30. ledna 2016 - 21:36:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10045
Registrován: 12-2007
Něco pár fotek z běžného provozu:



Be clever - use public transport!
Pavel2
Neděle, 31. ledna 2016 - 12:16:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13648
Registrován: 8-2002
vladimír:
Lobezskou jsem kontroloval včera večer a ten modrožlutej ex-Bors je 5P8 5762 Sedlák přestěhovanej z Habrový. možná má novýho řidiče, čert ví.

dva obrázky - na kukačku u Data Expresu, na dvorku byly mimo záběr Scania 2P8 1020, LC 736 PMB 05-04, vykukuje Transit 2P5 0742, vidíte LC 736 PMA 96-18, Citybus 455 a jednoho z MANů 903. Citybus má cedulku FAURECIA, MAN FAURECIA - přes Zbůch - Plzeň.

z brány papírny vyjel tenhleten španělskej Seko Bus a já furt váhám, jestli tu nepříliš povedenou fotku v protisvětle mám dávat na s-a, navíc objektiv mrcha nechtěl ostřit, bylo to hodně narychlo. občas jsou sice na s-a i horší obrázky, ale nemusím být všude v Top 10 [happy]
Hejhulík
Neděle, 31. ledna 2016 - 17:01:53  
Neregistrovaný host
81.200.55.6
A obyvatelům Štychu musím poděkovat, když mi tam zhruba před rokem zapadlo auto do rozbahněné louky, nenechali mě ve štychu a vytáhli mě traktorem [happy]
Ono to auto vjelo do té rozbahněné louky samo? Nebo je pravou příčinou toho všeho blbec za volantem toho vozu?
Neděle, 31. ledna 2016 - 18:32:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17676
Registrován: 5-2002
Ty budeš asi taky nějakej génius, co všechno ví a všechno zná, viď? Nikde není psáno, že tam to auto vjelo samo a jestli to tam vidíš, objednej se na oční.
Vedla tam normální sjízdná polní cesta o délce několika kilometrů, v mapě to bylo kresleno jako cesta, byly tam stopy od kol jiných osobních aut, která tam projela předtím, místní tou cestou běžně jezdili, sám jsem tudy předtím párkrát jel a trasu jsem znal, bylo to v zimě, takže povrch byl zmrzlý a celkem pevný, bylo to večer a potmě, takže opravdu nebylo vidět, že malý kousek je mokrý a rozbahněný.
Tak nevím, podle čeho jsem měl poznat, že dnes to výjimečně nepůjde. Poradíš mi?
Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
Neděle, 31. ledna 2016 - 18:46:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6132
Registrován: 12-2005
Hejhulík očividně nikdy nikde nezapad....
Já to zvládnul několikrát... jednou i na dně přehrady.... vypuštěný [biggrin]
Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Pavel2
Pondělí, 01. února 2016 - 00:30:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13649
Registrován: 8-2002
taky jsem jednou zapadnul... s dodávkou... ve Lhotě [happy]

stálo mě to víc než hodinový shánění něčeho co mě vytáhne, hodinový čekání až se traktor zbaví plnýho fekálního přívěsu a nakonec tři kila.

ale zkušenost dobrá, přesvědčil jsem se že auto se jen tak odněkud samo nevyhrabe a taky si na ty hůř sjízdný povrchy od tý doby dávám pozor [lol]
Pondělí, 01. února 2016 - 10:21:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17677
Registrován: 5-2002
Tak ano, určitě si vzpomenete na případ, kdy dispečer PMDP nařídil řidiči objet překážku na Slovanské aleji po zatravněném tramvajovém tělese, výsledkem byl zapadlý autobus a snad i zničený zavlažovací systém. Pak se řešilo, kdo z těch dvou uhradí škodu, nakonec se o to snad nějak podělili.
A v tom městě na východě taky jednou někde zapadnul autobus, když objížděl překážku po trávě, nevím už podrobnosti, protože HOSIP, ale jela s tím řidička s třicetiletou praxí.
Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
Pondělí, 01. února 2016 - 11:30:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6134
Registrován: 12-2005
znam jednoho co zapad s ešelkou na louce v jižních čechách [satan]
Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Hejhulík
Pondělí, 01. února 2016 - 13:22:32  
Neregistrovaný host
81.200.55.6
Martin J.: Takže se ti musím omluvit za to mé vyjádření. Ale v tvém příspěvku bylo napsáno, že auto zapadlo v louce. O cestě a tmě tam nebyla ani zmínka. Samozřejmě, že jsem taky několikrát zapadl, s autobusem se mi to tedy "nepodařilo" nikdy, ale se sklápěcí soupravou vícekrát. Jednou jsem pravým předním kolem Liazky propadl do sklepa hospody, který zasahoval pod silnici a nikdo o tom, že je pod asfaltem sklep, nevěděl. přitom na té silnici byl normální provoz a i já tam jel předtím bezpočtukrát.
Pondělí, 01. února 2016 - 18:36:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17678
Registrován: 5-2002
Omluvu jsem tedy opravdu nečekal, natož od neregistrovaného anonyma. O to víc jsem za ní rád. Díky! A zároveň se omlouvám za poněkud ostřejší tón, který jsem použil.
Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
Pondělí, 01. února 2016 - 20:49:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6139
Registrován: 12-2005
[ok] [coze]
Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Hejhulík
Středa, 03. února 2016 - 11:36:56  
Neregistrovaný host
81.200.55.6
Martin J.: V pohodě, i já jsem mohl formulovat své první vyjádření trochu jinak... Moc často se na vebu nepohybuju, tak nemám důvod se (zatím?) registrovat.
Pátek, 05. února 2016 - 09:50:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17679
Registrován: 5-2002
Autobusoví dopravci tvrdě bojují o linku

Názor si jistě udělá každý sám [happy]
Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
Martinmarilynmanson
Pátek, 05. února 2016 - 10:26:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10047
Registrován: 12-2007
Zajímavá je i diskuze pod článkem
Be clever - use public transport!
Pátek, 05. února 2016 - 11:23:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17680
Registrován: 5-2002
Citelisy CNG u ČSAD
Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
Pátek, 05. února 2016 - 11:36:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 463
Registrován: 4-2013
no, jo VKJ ochutnává svoji vlastní medicínu, kterou praktikoval vůči ČSAD...a teď se udivuje, co se mu to proboha děje..a divím se dopravci Ptáček ,že má na to nervy, pač to bude nekonečný a dost ekonomicky nevýhodný vysilující boj plný nechutností a vzájemného obviňování....ještě ,že je ČSAD tentokrát mimo hru....tak nějak to vidím, můj skromný názor[happy]
Pátek, 05. února 2016 - 11:42:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9827
Registrován: 4-2006
AD Marin j kolik jich ČSAD má? Co že netradiční nátěr?
ad Verča je to bohužel tak. Bohužel to nakonec odnesou cestující.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Pavel2
Pátek, 05. února 2016 - 12:52:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13661
Registrován: 8-2002
nabízí se jen otázka, proč to Ptáček dělá/proč mu za to stojí (i za popsaných okolností) prát se s debilem Štáhlichem. pakliže je ztrátovej, jaxi to (pro mě) ztrácí logiku. myslet si, že na VKJ někdo udělá bububu a on se na to vykašle, je myslím dost velká iluze.

MJ: co ty citelisy? odkud jsou, kolik jich je?
Pátek, 05. února 2016 - 13:45:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 406
Registrován: 5-2005
nabízí se jen otázka, proč to Ptáček dělá/proč mu za to stojí...
Přesně tak, navíc se takhle perou i na lince Sušice - Praha, např. i za cenu výrazně sníženého jízdného.
Bude to asi ještě zajímavé.
Pátek, 05. února 2016 - 15:31:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1622
Registrován: 11-2005
Jedná se o ojeté Citelisy z Německa, konkrétně města Freising (proto ten netradiční nátěr). Martin nebo někdo povolaný jistě blíže upřesní [happy]
Dálkaři na cestách - stránka věnovaná dálkovým autobusům na pravidelných linkách
Pátek, 05. února 2016 - 17:46:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2064
Registrován: 6-2011
Jednoho říjnového všedního dne jsem se vydal z Klatov do Nýrska a zpět. Venku bylo 5°C. V autobusu Ptáčkově přibližně 20°C. V autobusu Štáhlichově přibližně 5°C. Víc není třeba dodávat...[uhoh]
TC 51-80

*29.12.1986 †27.1.2014
Pátek, 05. února 2016 - 21:17:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17681
Registrován: 5-2002
Já můžu doplnit jen to, že Citelisy by měly být čtyři.
Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
Pavel2
Pátek, 05. února 2016 - 22:40:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13663
Registrován: 8-2002
kdy má VŠ plánovanej důchod? [wink]
citelisy ok, asi si zamluvím svezení, abych viděl jak vypadá citelis/citybus z německa a z česka [happy]
Roman_j
Sobota, 06. února 2016 - 22:14:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 48
Registrován: 3-2009
Pavel2: VŠ se narodil 23. 5. 1957
Tak to je docela ještě mladej kluk.
(portal.justice.cz)
www.revisor.cz - odznaky, předpisy, a jiné

Přepravní řád zakazuje kouření na všech zastávkách (s výjimkou prostor vyhrazených pro kouření). To pod sankcí až 1500 Kč od dopravce. Přepravní řád je přísnější než protikuřácký zákon.
Roman_j
Sobota, 06. února 2016 - 22:19:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 49
Registrován: 3-2009
Je odsouzeníhodné, že Ptáček zneužil firemní know-how svého bývalého zaměstnavatele proti němu.
:-)
www.revisor.cz - odznaky, předpisy, a jiné

Přepravní řád zakazuje kouření na všech zastávkách (s výjimkou prostor vyhrazených pro kouření). To pod sankcí až 1500 Kč od dopravce. Přepravní řád je přísnější než protikuřácký zákon.
Neděle, 07. února 2016 - 18:49:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7
Registrován: 1-2016
Přesně tak. Je to staré vyřizování účtů a msta.
Ptáček se mstí svému dřívějšímu zaměstnavateli i přebíráním zájezdů, kde jen to je možné. Také za to, že díky VŠ přišel o pronajatou halu ČD a tím o zázemí. Teď musí parkovat venku. Halu odkoupil VŠ. Divím se, proč VŠ nezlikvidoval konkurenci v zárodku několika hrozných vozů. Trochu to podcenil. Dnes má Ptáček vozový park téměř v lepší úrovni.
Neděle, 07. února 2016 - 20:33:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4998
Registrován: 4-2005
A boj Vráťa vs Ptáček dnes i v TN na Nově.
#3649
www.osdopravy.cz
Neděle, 07. února 2016 - 20:45:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17682
Registrován: 5-2002
Kde vlastně Ptáček parkuje?
Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
Neděle, 07. února 2016 - 21:20:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8
Registrován: 1-2016
To se tady ještě neví? Říká se tam tomu přezdívkou ,,V PRASEČÁKU" [cunik][happy]
Pondělí, 08. února 2016 - 00:17:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17683
Registrován: 5-2002
Zprávy na Nově - čas 27:47 a dál.

To se tady ještě neví? Říká se tam tomu přezdívkou ,,V PRASEČÁKU"

Já to třeba nevím, do Klatov se zas tak často nedostanu a tohle pojmenování mi nic neříká [sad]
Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
Pondělí, 08. února 2016 - 00:54:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17684
Registrován: 5-2002
Nalezeno náhodou ve fotoarchlívu, když jsem hledal něco úplně jiného [happy]



10.11.11:
To takhle přijede do Plzně na CAN bílá Setra s německou SPZ, nejspíš předváděčka. Nijak blíž to nezkoumám a lovím z kapsy foťák, říkám si, asi západoněmečtí soudruzi z Regionalbus Oberbayern na lince Mnichov - Praha, půjdu si udělat fotku. Nebyli to soudruzi z Regionalbus Oberbayern. Ti by mi nešli rozbít hubu.... [happy]
Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
Pondělí, 08. února 2016 - 01:09:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1769
Registrován: 5-2006
Pavel2: asi si zamluvím svezení
OK, píšu si :-)
Pondělí, 08. února 2016 - 09:52:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6151
Registrován: 12-2005
No a natah si mu jí tam až lehnul? Nebo jak ta pohádka jako končí?
Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Pondělí, 08. února 2016 - 10:45:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9
Registrován: 1-2016
V loňském roce byla k vidění na lince VKJ Klatovy - Praha i předváděčka modelové řady Setra S 5.., s pražskou RZ. Bohužel foťák skoro nevozím, tak jsem nemohl ani zdokumentovat. Zkušebních jízd se ujal jednatel společnosti pan Šl. Ten by fotku určitě snesl i s úsměvem.[happy][fotic]
Pavel2
Úterý, 09. února 2016 - 11:53:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13669
Registrován: 8-2002
na úsměvy jen pan VŠ talent. i na jednání s klientem [ko]

mě taky školil v PM u Baumaxu, že stojím na trolejbusový zastávce a ne na autobusový [biggrin]
podotýkám bylo hnusně, zima, vítr, mrholení. taxem se skovával pod střechou v závětří cityligtu a když přijížděl autobus na Prahu, taxem vylezl a nakonec i mával. no skoro jsem šel pěšky. je to prostě debil. zřejmě je mu jedno kolik platících lidí veze.

MJ: těsně vedle, předváděčka to mohla být, ale pakliže má spz z Ulmu, tak spíš rovnou od výrobce [wink]

ale ten německej pan řidič je ňákej divnej [lol]

m_100:
MJ se sice občas pere, ale nekončívá to dobře. ne každej je tak voprsklej, že hned slovního agresora pacifikuje dobře mířenou ranou pěstí.
Úterý, 09. února 2016 - 21:39:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17685
Registrován: 5-2002
MJ: těsně vedle, předváděčka to mohla být, ale pakliže má spz z Ulmu, tak spíš rovnou od výrobce

Já právě myslel, že tu předváděčku mají z Ulmu půjčenou v Oberbayernbusu.



ale ten německej pan řidič je ňákej divnej

Fakt? Vždyť má i celkem běžné německé jméno [blush]

MJ se sice občas pere, ale nekončívá to dobře.

Tak řekněme si upřímně, že když mi problémový cestující dá pěstí, že mi to docela vadí... [smrt]
Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
Statnik
Středa, 10. února 2016 - 19:18:35  
Neregistrovaný host
89.103.42.51
Jaký je váš názor na RPM trans a nevíte kolik stojí lístek Plzeň-Praha?
Martinmarilynmanson
Středa, 10. února 2016 - 19:21:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10048
Registrován: 12-2007
CAN - Zličín stojí 100,-
Be clever - use public transport!
ja 7
Středa, 10. února 2016 - 20:14:11  
Neregistrovaný host
212.79.110.93
Dneska na linkách do H.Břízy a D.Bělé jezdil tento Evadys http://seznam-autobusu.cz/vuz/30315
Čtvrtek, 11. února 2016 - 09:51:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17687
Registrován: 5-2002
Statnik: Poveze tě tenhle autobus. Je tam fungující wifi, je tam fungující klimatizace a je tam na výběr spousta míst k sezení.
Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
Martinmarilynmanson
Pátek, 12. února 2016 - 12:50:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10050
Registrován: 12-2007
AKV od 28. února ruší nedělní spoje v úseku Plzeň - Praha.
Be clever - use public transport!
neodym
Pátek, 12. února 2016 - 18:46:41  
Neregistrovaný host
85.13.90.173
Nevíte kde by se dali sehnat jř z roku 2013, nebo 2014?
Pátek, 12. února 2016 - 18:54:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5063
Registrován: 9-2005
ČSAD je již knižně nevydávalo.
neodym
Pátek, 12. února 2016 - 19:16:55  
Neregistrovaný host
85.13.90.173
mě jde o elektronickou verzi zajímá mě 1. jízdní řád Ptáčka na Nýrsku a Štálichovo jak při něm jezdil (podle mě to je až 2014, ale nevím jistě)
Pavel2
Pátek, 12. února 2016 - 20:06:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13676
Registrován: 8-2002
dnes před druhou odpolední stálo u nýřanskýho Diossu 5 čsad autobusů. z D5 to bylo krásně vidět.

na BP obvyklá sestava Tagorating 1010 a 2020 + jedno "nový" žlutý Daily, za okny cedulky Daikin. importovaní cigáni z Daikinu se ani nepřevlíkají, na zastávkách MHD byla armáda v zelených montérkových kalhotách, některý měli kalhoty i modrý [happy]
jkl
Pondělí, 15. února 2016 - 12:23:25  
Neregistrovaný host
188.175.78.181
Včera se konkureční boj Ptáček vs. Štáhlich dostal opět do TV.. Tentokrát ve zpravodajství FTV Prima..