Diskuse K-report » Archiv 2016 » Autobusy a trolejbusy » Doprava v Královéhradeckém kraji » Archiv diskuse Doprava v Královéhradeckém kraji do 22. 05. 2016 předcházející | další

Archiv diskuse Doprava v Královéhradeckém kraji do 22. 05. 2016

dolů
   autor příspěvek
Sobota, 30. dubna 2016 - 14:12:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1373
Registrován: 9-2009
Možná by řidiči měli ve vozech vyvěsit informaci, o kolik peněz přijdou při překročení rychlosti, aby se hněv cestujících otočil správným směrem.
Dobrý nápad.[ok]

Tady oklikou se dostáváme k tomu že výběrka musí omezit hujerismus firem.
A co konkrétně navrhujete?
Když např. KHK si do podmínek dal, že dopravce nemůže bezdůvodně jezdit, jako by závodil se šneky, tak to odboráři vzali jako útok na sebe a své řidiče, přitom šlo o opatření proti "ojebávkám" firmy, kterou tady propíráte.
"Usínal jsem s pocitem, že celý svět je v pr.... Když jsem se ráno probudil, tak jsem ten pocit měl dál. Asi neumím spát." (Jan Werich)
Sobota, 30. dubna 2016 - 14:41:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9953
Registrován: 4-2006
Ad Otto Pospíšil ano jsem se službami této firmy velmi nespokojen. Po osobních zkušenostech by jste byl také. Celý problém je v nastavení ceny na nejnižší míru. Kdyby toto nebylo tak by spousta problémů nebyla. Ovšem za tuto hloupost nemůžou kraje. To že odbory napadli zakázku v tomto bodě možná je zbytečné ale to má nutit řidiče k porušování předpisů tak ......
Ono to hujerství je pozorováno u úředníků. Tím se nechci dotknout vás protože vás považuji za profesionála ve svém oboru. Ale kolik vás jako vy je?
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Sobota, 30. dubna 2016 - 14:47:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1375
Registrován: 9-2009
To že odbory napadli zakázku v tomto bodě možná je zbytečné ale to má nutit řidiče k porušování předpisů tak
Vím, že takhle to myšleno nebylo. Spíš to bylo tak interpretováno druhou stranou.

jsem se službami této firmy velmi nespokojen. Po osobních zkušenostech by jste byl také.
Osobní zkušenost jako cestující mám. Mezi Libercem a Hradcem nepozoruji zásadní rozdíl v kvalitě, nebo resp. ne v poměru cena/kvalita.

A mám zkušenost z cest Jihlava - Telč a Telč - Praha. No, spokojen jsem nebyl, ale šel pozorovat opačný efekt než v jiných krajích. Evidentně na Vysočině nemusí (zatím) tlačit cenu dolů, takže po okreskách jezdit 90 km/hod nebyl problém. Já si připadal jak na rally. Smutný bylo jen to, že i když jel řidič jak prase, nestíhal jízdní řád. Smutná vizitka toho, kdo v té oblasti dělá jízdní řády.[ko]
"Usínal jsem s pocitem, že celý svět je v pr.... Když jsem se ráno probudil, tak jsem ten pocit měl dál. Asi neumím spát." (Jan Werich)
Sobota, 30. dubna 2016 - 15:19:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9954
Registrován: 4-2006
V jakém období jste jel mezi libercem a hradcem? Třeba na lince praha špindl zásadně nepoužívají klimatizaci. A to ani při největšich vedrech.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Kuba_j
Sobota, 30. dubna 2016 - 15:42:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3880
Registrován: 8-2005
Petr_hradecký: v případě, že si ČD, kraj nebo stát objedná u dané firmy služby, tak by si objednavatel měl sjednat určitou úroveň služeb, zatím se většinou řeší hlavně omezení staří vozidel. K ČT, však to by taky nebylo od věci [wink] stejně jako by měli přinášet objektivní zprávy.

Co se týče výluky do Jaroměře, tak taky ČD mohly požadovat část vozidel LE vozy, když se nahrazují i Regio Pantery. Zatím jsem v HK viděl jen jeden Crossway LE 8S8 9675 (záložní vůz DÚK).
Petr_hradecký
Sobota, 30. dubna 2016 - 16:08:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 315
Registrován: 4-2015
Kuba_j: A to jste neslyšel o vládním nařízení, že při jakémkoliv objednání služby státem je první cena, druhé cena, třetí cena, pak já na bráchu a až daleko vzadu úroveň služeb?
Stěžujete si na špatném místě...

(Příspěvek byl editován uživatelem petr_hradecký.)
Nejsem [new] Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Sobota, 30. dubna 2016 - 16:15:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1377
Registrován: 9-2009
Ares1:
V létě jsem s nimi tu čest neměl. Ale z jiných zkušeností vím, že nejsou jediní, kdo na klimatizaci šetří. To ovšem taky souvisí s trendem šetření na mzdách řidičů a k vidění to je u vícero dopravců.

Bylo by dobré, aby se hněv cestujících obrátil správným směrem, jak výše uvedl Trolleybus.
"Usínal jsem s pocitem, že celý svět je v pr.... Když jsem se ráno probudil, tak jsem ten pocit měl dál. Asi neumím spát." (Jan Werich)
Petr_hradecký
Sobota, 30. dubna 2016 - 16:24:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 316
Registrován: 4-2015
Jenom tak na okraj k diskusi klimatizace: doneslo se mi a dávám to sem, přesně jak agentura JPP povídala: takový KAD prý měl nedávno při dopolední Praze místo topení puštěnou klimu na plný pecky při venkovní teplotě cca 10 stupňů. Nevím, jak moc je tohle sdělení JPP pravdivé, tak to sem dávám spíše s otazníkem...
Nejsem [new] Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Sobota, 30. dubna 2016 - 16:31:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9955
Registrován: 4-2006
Já si stěžoval. Od kraje se mi vrátila odpověď že je jim to líto. Dopravce prý upozorní. Za tohle má následovat trest. Díky tomu sem byl 3 týdny v pracovní neschopnosti.řidiče i kraj bych nakopal víte kam.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Petr_hradecký
Sobota, 30. dubna 2016 - 16:46:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 317
Registrován: 4-2015
Vím přesně kam, nicméně příspěvek 315 byl určen spíše Kubovi_j, který tu kňučí, že si stát neobjednal patřičnou úroveň služeb [wink]. O tom příspěvek 316. Měl jste napsat ostrý dopis Idiot Company a upozornit je, že vám jejich zaviněním vznikla škoda z důvodu třítýdenní PN a co s tím hodlají dělat. Vím, že by to bylo asi na..., ale možná byste se něčeho dočkal.
Nejsem [new] Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Sobota, 30. dubna 2016 - 16:58:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9956
Registrován: 4-2006
Máte pravdu já očekával že se tomu postaví objednavatel. Bohužel objednavatele to moc nezajímalo.
Jinak kuba j má pravdu že si objednavatel má hlídat kvalitu. Jenže výmluvou je že to není ve smlouvách. Tak je to teď zase opačně od zdi ke zdi.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Sobota, 30. dubna 2016 - 18:07:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 269
Registrován: 2-2014
V tom případě mi nejde do hlavy, proč u nových Seter Icom požadoval klimu
SWAGER
dzamel
Sobota, 30. dubna 2016 - 18:32:35  
Neregistrovaný host
85.70.248.234
Ad Shell: ICOM "venku" tankuje jen na Shellce...
Ad klíma Setra: viz požadavek kraje ve výběrku... A tam už je i požadavek na teplotu...
Jinak na výluce jsou požadavky na čistotu , teplotu a včasnost jenom na přistavení a následné sankce, tudíž upozorňovat objednavatele, pokud ten papír sankcí k výluce vyhrabu, hodim ho se, viděl jsem ho před měsícem...
-ds-
Sobota, 30. dubna 2016 - 23:04:30  
Neregistrovaný host
213.192.26.58
Na linkách tomu kraj jen přihlíží.

osobně jsem zažil dost jednání na téma rychlost, potřeba, topení, klimatizace
padly sankce, sliby a za pár týdnů, čí měsíců byl na pořadu dne další díl telenovely
sice jsem zadávačku nečetl, ale myslím, že to, co se dočtu zde na krepu svědčí o tom, že manýry firmy ICOM bylo pro kraj dost častým zdrojem nápadů, co po dopravcích vymáhat

Bohužel i zakázku si napsal pro tuto společnost.

a dle čeho konkrétního si to myslíte, krom toho, že jste si to vzal do hlavy, že to tak prostě je a basta?

To že odbory napadli zakázku v tomto bodě možná je zbytečné ale to má nutit řidiče k porušování předpisů tak ......

tak jak má dle Vás kraj konkrétně dopravce donutit, aby na silnici I třídy, rovné jak pravítko, za sucha, bez kongesce, jel řidič mimo obec více jak 60 km/hod?

No, spokojen jsem nebyl, ale šel pozorovat opačný efekt než v jiných krajích.

Na Vysočině lítají jak draci (i v JČK, ČSAD JH), topí, prostě ráno ve 4:30 po 10 minutách jezdí to je na tričko s krátkým rukávem, při venkovní teplotě pod nulou
Problém s couraním a topením byly v PK ještě při jednosložkovce (která tam je dnes opět), tudíž nevím, zda je to zásadní věc

Smutná vizitka toho, kdo v té oblasti dělá jízdní řády.


myslím, že když se podívám na dvacet let starý JŘ, bude téměř identický, s tím dnešním
takže viníka hledat těžko, ten už nemusí být ani mezi námi [lol]
Radekedar
Neděle, 01. května 2016 - 10:37:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2127
Registrován: 6-2008
Pokud by to někoho zajímalo, tak CDS Náchod od dnešního dne (de facto od zítra) přebírá některé spoje od Arrivy Východní Čechy, konkrétně se jedná o linky 640134, 640139, 640140, 640141, 640143, 640144, 640145, 640146 (někde jen nové spoje, jinde zcela nové linky).
http://portal.radekpapez.cz/hledani-dopravce.php?dopravce=CDS+s.r .o.+N%C3%A1chod
www.atlasvozu.cz
Neděle, 01. května 2016 - 11:07:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9957
Registrován: 4-2006
ad Ds pouze prezentuji svůj názor, že je to psáno pro konkretní společnost. Vycházím z několika zdrojů, které ovšem nehodlám prezentovat. A vězte, že jeden ze zdroje informací je i přímo z krajského úřadu.
Tu zakázku by jste si měl přečíst, aby jste lépe chápal souvislosti. Nebudu vám vnucovat svůj pohled, pak by jste mohl říci že jsem vás ovlivnil. A to bych nechtěl.
Ale předpokládám že mohu mít svůj názor?
ad radekedar co je příčinou toho převodu? A má to CDSka dostatek vozů? Přeci jen často jezdí výluky tak zda se nebude rozšiřovat vozový park.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Neděle, 01. května 2016 - 12:22:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2633
Registrován: 12-2005
Ares1: Já myslím, že CDska vozy bude mít, důvod za posledních 5 let zrušeno Brno a pak minimálně o 2 až 3 vozy méně na Praze.
-ds-
Neděle, 01. května 2016 - 12:29:37  
Neregistrovaný host
213.192.26.58
pouze prezentuji svůj názor, že je to psáno pro konkretní společnost.

myslím, že byste to mohl doložit, co je tam dle Vás napsaného na míru. Bez ohledu na to, zda (ne)budete zmiňovat zdroj. Takto to působí nevěrohodně, co zde píšete.
Číst se mi to fakt nechce, ani tu v KHK, ani nějakou jinou, pokud to nebudu potřebovat profesně.

Většinu těch lidí, co to připravovali, znám docela dost dlouho osobně a byť se mohu mýlit, tak si nemyslím, že by klesli tak hluboko, aby pro někoho něco "šili na míru"
Samozřejmě tam mohou být nějaké politické tlaky, o kterých netuším, nicméně dobře vím, že mohou existovat (nemyslím teď konkrétně KHK, ale obecně myšleno) a blbě se odvrací.

A má to CDSka dostatek vozů?

je to na jeden vůz a dva řidiče
u CDS nebyl nikdy nějaký zásadní problém, pokud měli zajistit něco navíc.
Řídí se totiž heslem "my to okamžitě zajistíme" [proud]
Neděle, 01. května 2016 - 12:41:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2634
Registrován: 12-2005
Spíš mě zajímá proč o to přišla Arriva.
-ds-
Neděle, 01. května 2016 - 13:29:11  
Neregistrovaný host
213.192.26.58
Spíš mě zajímá proč o to přišla Arriva.

netuším

Já myslím, že CDska vozy bude mít, důvod za posledních 5 let zrušeno Brno a pak minimálně o 2 až 3 vozy méně na Praze.

a naopak nové smluvní dopravy, 4 oběhy místo ORLOBUSU
to myslíte, že 5 let, nebo jak dlouho nejezdí Brno, "sušili" autobus na dvoře, až budou moct spát na nocovně v Jílovicích??
Neděle, 01. května 2016 - 13:35:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2635
Registrován: 12-2005
-ds-: Nemyslím to tak, ale těch busů se tolik nevyřazovalo a spíš se kupovali, takže busů mají dost navíc. S novým turnusem jim na pravidelné linkové dopravě stačí 33 autobusů, dle SA mají 50 autobusů. Samozřejmě ještě něco jezdí na zvláštní linkové dopravě na Continentalu a Saargummi, ale to bude max. 5 vozů.
Na FDbusu prodávají 2 Many, takže vozů mají asi doopravdy přebytek ještě z dob, kdy jezdili o dost více dálkových spojů.
Neděle, 01. května 2016 - 14:42:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9958
Registrován: 4-2006
Pořád zapomínáte na výluky ČD které jezdí CDSka pravidelně ve velkém množství. Možná nějaká ojetinka by se mohla objevit.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
dzamel
Pondělí, 02. května 2016 - 11:07:18  
Neregistrovaný host
85.70.248.234
Ares1: Třeba bude méně vozů na výlukách, stabilka je vždy lepší než nárazová akce...
Pondělí, 02. května 2016 - 13:43:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2638
Registrován: 12-2005
Mě jen na tom turnusu po Arrivě zarazilo čekání od 14:20 do nějakých 16:30 v Dobrušce. 2 hodiny přestávka v největší špičce.
Pondělí, 02. května 2016 - 13:58:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9961
Registrován: 4-2006
Ad dzamel to je pravda. Ale zase výluka je prý dobrý džob zejména ty dlouhodobé. Uvidíme.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
-ds-
Pondělí, 02. května 2016 - 15:07:37  
Neregistrovaný host
77.104.237.233
Mě jen na tom turnusu po Arrivě zarazilo čekání od 14:20 do nějakých 16:30 v Dobrušce.

to mě také
Arriva v této pauze jela spoje 660059/11 a 20. Kdyby to měla jet Arriva i teď, tak bude muset na to nasadit vozidlo a asi i řidiče, byť by si zde mohla pomoct nějakým střídám ranní/odpolední u jiných turnusů, takže by to řidiče nemuselo za každou cenu stát.
Petr_hradecký
Úterý, 03. května 2016 - 18:12:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 318
Registrován: 4-2015
[new] Tendr na dopravce zrušen, rozhodnutí zatím není pravomocné. Kraj bude podávat rozklad. odkaz
Nejsem [new] Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Úterý, 03. května 2016 - 22:38:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9964
Registrován: 4-2006
Přiznám se ke spokojenosti.
UOHS asi opravdu shledal tendr závadným.
Kraj má možnost rozkladu, ale věřím že úřad ví co dělá.
Pokud se rozhodnutí potvrdí tak věřím že kraj udělá také opatření a najde viníky.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Středa, 04. května 2016 - 06:26:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1385
Registrován: 9-2009
Kraj má možnost rozkladu, ale věřím že úřad ví co dělá.
My, co máme již nějaké zkušenosti s ÚOHS (=Úřadem pro omezování hospodářské soutěže), víme, že skutečně moc dobře vědí, co dělají... (Ale původní smysl založení tohoto úřadu je to poslední.)
Nechci Vám ale brát ideály.[happy]
"Usínal jsem s pocitem, že celý svět je v pr.... Když jsem se ráno probudil, tak jsem ten pocit měl dál. Asi neumím spát." (Jan Werich)
Středa, 04. května 2016 - 18:44:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9965
Registrován: 4-2006
Ad Otto Pospíšil já zase nechci brát ideály vám. Rozhodnutí soudu,Uohs respektuji. Od toho tyto instituce máme. Proto o jejich rozhodnutí nediskutuji.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Středa, 04. května 2016 - 19:33:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3785
Registrován: 12-2004
Ares1:Ale není třeba za každou cenu setrvávat v naivitě, bych si tak dovolil říci....[wink]
Středa, 04. května 2016 - 20:05:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9966
Registrován: 4-2006
Ad zzz a můžeš mi prozradit v čem je to naivní? Mohu mít podle tebe svůj názor? Nikomu ho nevnucuji jen ho říkám nahlas. Ano potěšilo mě že to úřad shodil. A hlavně jsem rád za ty malé dopravce kteří tu zakázku prostě nedostanou.

Jsem zvědav kdy se objeví pako co mě obviní že jsem nasazen od Busline. Určitě se takový primitiv za čas objeví.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Středa, 04. května 2016 - 20:27:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3786
Registrován: 12-2004
Ares1:To já ti nechci brát Tvůj názor.
Jen mě docela zarazilo, co jsi v souvislosti s ÚOHS napsal vzhledem k jejich různým rozhodnutím/nerozhodnutím z minulosti....
Dál bych to raděj nerozebíral.
Středa, 04. května 2016 - 22:15:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9967
Registrován: 4-2006
Čekal že se k tomu postavíš tímto. Proti rozhodnutí úřadu se může každý bránit u soudu.moc těch rozhodnutí které soud uzná za oprávněná není. To že se nám mnohým nelíbí rozhodnutí je lidské. Ale právo je jen jedno.
U pana Pospíšila chápu že považuje za chybu že byl liberecký tendr shozen. Spíš bych se divil kdyby s tím souhlasil. Zajímavé je že jihomoravský kraj má poměrně hodně procházejících vř. On asi bude někde zakopaný pes.
Ale ani já ani ty to nezměníme.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Hejtman
Čtvrtek, 05. května 2016 - 20:20:09  
Neregistrovaný host
37.48.18.138
Řekl bych že je kraj v koncích... hledá advokátní kancelář která vymysli další postup.
Úterý, 10. května 2016 - 15:29:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9973
Registrován: 4-2006
Docela by mě zajímalo co na tom kraji chlaščou.
Podle pana Hejtmana by kraj chtěl dopravu provozovat sám, např prostřednictvím správy silnic.
Jsem zvědav kolik pak budou řidiči brát. Silničáři sou na tom ještě hůř než ty autobusáci.
Jajaj to už je zoufalství v kraji.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Petr_hradecký
Středa, 11. května 2016 - 01:27:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 320
Registrován: 4-2015
Man Lion´s Regio C KADu (5H9 1718) už pár dní vozí novou a velice graficky povedenou CVR Kontakt - nové vozy Škoda.

BTW: webové stránky KADu a Kontaktu jako by si z oka vypadly. Asi proto, že jsou ze stejné šablony té samé firmy [lol].

hlavní stránka KAD
hlavní stránka Kontakt

[coze] [nene]
Nejsem [new] Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Středa, 11. května 2016 - 01:35:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9974
Registrován: 4-2006
ad Petr Hradecký ano už byl správce informován. Asi zapoměl napsat.

Kontakt a Kad mají totožného majitele. pana Š.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Viribus Unitis
Středa, 11. května 2016 - 17:26:14  
Neregistrovaný host
89.111.99.35
Ares1:
No řešení je nasnadě: použít vzor MFB z Německa. Kraj sám sobě vydá licence a pak je formou frančízy předá předem vybraným dopravcům. A koho vybrat bude vědět nikoliv hejtman, ale Jurček (ten má táááák strašně hlubokou kapsu, že všechny obálky oblíbených vhodných dopravců se tam ztratí). Jsem zvědav, kdo pak z toho vypadne (napadá mne AP-Tour, Prokopec a KAD - páč z nich asi ty správné peníze nevypadnou: a po nich to může shrábnout RusLine, že).
Petr_hradecký
Středa, 11. května 2016 - 17:32:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 322
Registrován: 4-2015
Pane [kecal] Boblicku, co kdybyste se vrátil do kraje odkud jste přitáhl a nemotal se do našich místních problémů? Zvládneme je bez vás a vašich knížecích rad. Děkujeme...
Nejsem [new] Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Petr_hradecký
Středa, 11. května 2016 - 17:34:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 323
Registrován: 4-2015
Ares1: Tak to mi nějak uniklo... Ale toto politováníhodné nedopatření se v naší firmě stává jen jednou za 10 let. [lol]
Nejsem [new] Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Středa, 11. května 2016 - 18:49:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9975
Registrován: 4-2006
Ad Petr Hradecký [biggrin]
Ad boblick jenže to kraj nechce, chce provozovat dopravu naprosto sám. Bohužel je vidět že nevíte co se v kraji děje. Prvně Busline je u kraje v nelibosti a za druhé v Bs se uvažovalo že se do výběrka vůbec nepřihlásí. Takže vaše dedukce jsou mimo.
Ad Petr Hradecký to přece nevadí že jste nevěděl teď už víte.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Viribus Unitis
Středa, 11. května 2016 - 18:59:21  
Neregistrovaný host
89.111.99.35
Petr Hradecký 322:
Já Vám v kraji operuji a nehodlám s tím přestat. Naštěstí jsem včas vyloučil jakoukoliv spolupráci s OREDO.

Ares1:
A co to slyší člověk za zvěsti, že KAD již brzy bude ofiko RusLine? A že další soukromníci mají stejnou ruskou nabídku? A že to souvisí právě se současnými výběrky a že se spěchá? I na kraji je pár úředníků nespokojeno se současným stavem prosazování "zavedených" šmejdů - a faktické likvidaci veřejných zakázek.
Středa, 11. května 2016 - 19:19:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9976
Registrován: 4-2006
Tak tahle vaše informace je asi tak 7 let stará. To jste pěkně pozadu. A žadní další malí dopravci pod Busline v khk kraji neskončí. Kad prošel zásadní obměnou a u Busline už není člověk který o koupi Kadu stál. Mimochodem s majitelem Kadu byli spolužáci. Busline bohužel se vydala špatnou cestou a upadá hlavně vnitřní kázeň. Ale to jsou interní věci které nebudu ventilovat.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Petr_hradecký
Čtvrtek, 12. května 2016 - 21:46:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 324
Registrován: 4-2015
Ares1) Ona to nebude jen vnitřní kázeň, co u Busline upadá, ale to tu také nebudu ventilovat...
Boblick) pokud Vaše vrakosy vozí někde výluky nebo zaměstnance závodů, je mi to u [zadnice]. Ale nepleťte se prosím do pravidelné linkové dopravy...
Nejsem [new] Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Viribus Unitis
Pátek, 13. května 2016 - 12:08:29  
Neregistrovaný host
193.165.201.147
Petr_hradecký:
Linka 690800 jezdí jako nejrychlejší spoje Pece a Jánek s Hradcem a Prahou. Dementi z Vašeho kraje (OREDO) pro tuhle trasu mají kombinaci místních couráků a [masinka]. Děsivě pomalé. Už na to přišel i žlutý mor, tudíž dementnost v podání [masinka] Praha - Hradec - Trautenberg má přijatelnou konkurenci (konečně).
Výluky nedělám, takhle zkurvené jízdní řády se jen tak nevidí. Téměř vždy v rozporu s 561/EU. Na to, že to jsou "výrobky" koordinátorů, tak dost ukazující na jejich odbornost.
Béda Lak
Pátek, 13. května 2016 - 16:38:42  
Neregistrovaný host
81.200.55.6
Boblick(alias V.U.): Když už, tak Praha-Hradec-Trautenau. Nesnaž se dělat chytrého a inteligentního, když to neumíš. A ty 2 (slovy dva) spoje v každém směru určitě žlutého vytrhnou..., zvlášť, když ten ranní z TU je postaven v hodně "výhodné" časové poloze..
Virus Bacilus
Pátek, 13. května 2016 - 22:41:13  
Neregistrovaný host
213.192.30.1
Už se těším až se ta tvoje super linka skončí, protože proti žlutému nemáš s Vrakosami šanci [biggrin]
Petr_hradecký
Sobota, 14. května 2016 - 01:39:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 325
Registrován: 4-2015
[rofl] Jasně všichni jsme [masinka], ale jen vy jste [tramvaj]
[coze]
Ale no tak... Štěkáte na špatnou žárovku...
Nejsem [new] Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Petr_hradecký
Sobota, 14. května 2016 - 16:58:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 326
Registrován: 4-2015
Jedna provozní: dnes cca 14:30 spatřen jeden ze vozů KADu Karosa C955 (RZ si bohužel nepamatuji, na zadním čele vozí reklamu valuty.net) prázdný bez označení linky jedoucí od Jilemnice a vůbec nezněl zdravě. Buď problém s tím, že nechtěl jít motor do otáček nebo něco s převodovkou... Nevím, nejsem automechanik...
Nejsem [new] Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Tučňák
Pátek, 20. května 2016 - 10:25:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1613
Registrován: 6-2013
Znáte někdo stříbrnou sedmičku firmy Snow & Fun?
Na Seznamu autobusů není.
ČSAD Benešov: BNA 39-91, BNA 74-10, BNB 07-09 Milan Bado: 1001, 1002 ČSAD Polkost: 1613, 1617, 1640, 1626
DP Praha: 5835, 5952, 7083, 6776


Fedos
Pátek, 20. května 2016 - 14:34:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4104
Registrován: 7-2006
Tučňák: LC 736.1024, TUA 19-22 pak dojezdila na pražských RZ. Tuším 2AL xxxx, někde ji také mám zapsanou a snad sem jí i fotil.
Tučňák
Pátek, 20. května 2016 - 15:02:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1614
Registrován: 6-2013
Díky. [happy]
ČSAD Benešov: BNA 39-91, BNA 74-10, BNB 07-09 Milan Bado: 1001, 1002 ČSAD Polkost: 1613, 1617, 1640, 1626
DP Praha: 5835, 5952, 7083, 6776


Pátek, 20. května 2016 - 17:04:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 275
Registrován: 2-2014
Co vůbec ICOM na výluce v HK?? Objevuje se tam něco jiného než jen Intouro?? A probíhá v pohodě??

(Příspěvek byl editován uživatelem mufiklo.)
SWAGER
Petr_hradecký
Sobota, 21. května 2016 - 15:27:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 336
Registrován: 4-2015
Myslím, že jen Intouro, nic jiného jsem neviděl, když jsem byl přítomen. A jak už bylo zmíněno někde výše, jezdí i vozy normálně neprovozní, leč pojízdné a mající TK. Výluka ze strany ICOMu v poho, jen sem tam nějaký neinformovaný kaštan povykuje v HK, že mu kdesi cosi ujelo. A to přesto, že informace o tom, že pro koho není HK cílová stanice má nasednout na NAD do Pardubic visí na webu ČD, na webu ČT i ve zprávách jiných webů, o tom že bylo téma hojně diskutováno zde, ani nemluvě. Ale komu není rady tomu ani ICOM nepomůže [happy]
Nejsem [new] Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Sobota, 21. května 2016 - 16:39:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9983
Registrován: 4-2006
Viděn byl i crossway le a Setra. Informovanost o výluce je myslím kvalitní. Na tomhle čd dost zapracovali. Dopravci většinou výluky zvládají také bez problémů. I když některé výluky jsou dost masakr. Např Busline loni dost naletělo na výluce Liberec Stará Paka díky uzkým silnicím bylo dost drobných nehod. Dílny to opravovali ještě teď na jaře. To naštěstí na současné výluce do Jaroměře nehrozí.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Tomas25
Sobota, 21. května 2016 - 20:43:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3004
Registrován: 12-2007
Hezký večer, máte prosím někdo tušení, který dopravce má v majetku bílý Beulas s SPZ 6H2 3871? Díky.
Sobota, 21. května 2016 - 22:24:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 43
Registrován: 12-2015
Jezdí ještě AP-Tour s vozy C 734, či slouží jako zálohy? http://seznam-autobusu.cz/seznam?trakce=autobus&iddopravce=8&vyro bce=Karosa&ntyp=C734
+ jezdí ještě tento vůz (C 734) u dopravce P-Transport? http://seznam-autobusu.cz/vuz/16279

(Příspěvek byl editován uživatelem mchour.)
Sobota, 21. května 2016 - 22:49:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9987
Registrován: 4-2006
opět odpovím ten P-transport jezdí určitě ve čtvrtek sem ho viděl.
ad AP tour myslím že ty 734 už moc do provozu nezasahují, ale nemám nejčerstvější info.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Neděle, 22. května 2016 - 07:16:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2650
Registrován: 12-2005
mchour: Ta 1H8 6163 již dlouho nepatří Ap tour, již několik let patří nějaké střední škole v Novém Bydžově. Takže mají pouze 2, Bastl bude asi jezdit, ta čistokrevná už asi ne.