Diskuse K-report » Archiv 2016 » Autobusy a trolejbusy » Student Agency » Archiv diskuse Student Agency do 21. 03. 2016 předcházející | další

Archiv diskuse Student Agency do 21. 03. 2016

dolů
   autor příspěvek
Úterý, 01. března 2016 - 17:53:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 40
Registrován: 1-2016
Mě by teda Boblicku zajímalo, kdybys neměl žluté zlo, na koho budeš svádět všechny ty tvoje zkrachovalé linky a dopravce :-D :-D
Nesni
Úterý, 01. března 2016 - 22:09:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 892
Registrován: 6-2014
dost zvrácená ta úvaha, že kraj / úředník má co určovat jak má kdo jezdit, nařizovat někomu trasu nebo zastávky
Úředník je od toho, aby zajistil dopravní obslužnost a aby ji zajistil za co nejmenší náklady. Jestliže se někdo chystá z křehkého systému křížově dotovaných spojů zajišťujících dopravní obslužnost i v místech, kde to normálně není rentabilní (z malých obcí do KV nebo Prahy), pro sebe vyzobnout jenom zisk a tenhle systém hrozí zhroucením, tak má úředník zasáhnout. Bere plat z našich daní, aby se o tyhle věci staral.

Čest výjimkám jako je IDS JMK.
Se docela divím, že s Vašimi názory jste obdivovatelem IDS JMK. Kdyby se mělo jeho logikou rozhodovat o lince Praha-KV, tak bude podle mého názoru okamžitě zrušena. Cestu absolvujete následovně: nejdřív pojedete vlakem do Ústí nad Labem, před nádražím nasednete do MHD, která vás odveze na okraj města. Odtamtud pojedete autobusem přes Lovosice do Teplic, kde přestoupíte na autobus do Chomutova, který jede přes Dippoldiswalde. Do Chomutova se ovšem jezdí jen v pracovní dny, takže vás autobus odveze pouze do Jirkova zastávky, kde si nastoupíte do rychlíku směr Plzeň přes Cheb, který vás odveze do KV. Na všechno vám bude stačit universální jízdenka s 10 políčky, kterou si označíte za 37. políčkem, tj. si označíte 36 jízdenek.[happy]
Středa, 02. března 2016 - 23:08:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1167
Registrován: 4-2011
Úředník je od toho, aby zajistil dopravní obslužnost a aby ji zajistil za co nejmenší náklady. Jestliže se někdo chystá z křehkého systému křížově dotovaných spojů zajišťujících dopravní obslužnost i v místech, kde to normálně není rentabilní (z malých obcí do KV nebo Prahy), pro sebe vyzobnout jenom zisk

Tento argument bych jakž takž bral, i když principiálně odmítal, kdyby tu obslužnost malých obcí zajišťovaly kraje svými busy. Pokud se nějaká SOUKROMÁ firma DOBROVOLNĚ uchází o linky v IDSce, nedělá to z lásky k Česku/kraji, ale k penězům. Tak proč je, sakra už, RJ ten horší? Ať si každý vyzobává, co umí. Co brání třeba BORSU, ADOSE, TREDOSU atd. nakoupit Scanie, vysrat se na IDS a začít jezdit to, co Eurolines, SA atd.? Proč má ICOM Jihlava pár desítek super mercedesů na příměstské linky a lítá po celým kraji? Protože si vyzobl, na co dosáhl. Proč by nějaký dopravce dobrovolně generoval ztrátu, jen aby se bába z Dolních Prdeloviček dostala do Jihlavy do Lidlu?

Jako jo, jsem ochoten uznat, že v něčem je RJ možná pokrytec, ale to jako cestující nemusím řešit, já nejsem uchazeč ve VŘ ani byrokrat KÚ/MDČR. Já jako cestující řeším to, že třeba na trase BR-OL je Tourbus absolutní znouzectnost, hlavně když v čas X to vymetá prdele typu Drysice, aby to o hodinu a dvacet minut (kdo si má ty časy pamatovat) jelo jen přes Rousínov, pokaždé za jinou cenu.

Takže na trase BR-OL sice jezdí víc dopravců, ale rozhodně se tomu nedá říkat konkurence, protože to mají "hezky" poskládané. To bude asi ta "obslužnost" mezi dvěma krajskými městy, kde mají být lidi rádi, že jede aspoň něco?
Nostalgici by neměli lézt na internet.
Každý svého štěstí strůjcem.
Pajzák
Čtvrtek, 03. března 2016 - 00:12:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 160
Registrován: 6-2015
A kvůli tomu, že ty potřebuješ jezdit z Brna (Bruntálu?) do Olomouce, si mají lidé z obcí mezi těmito městy políbit prdel, protože obsluhou těchto obcí vzniká lidem jako ty psychická újma?
A mohu vědět, kde je na lince 720280 mezera mezi spoji v délce 80 minut?
Čtvrtek, 03. března 2016 - 14:12:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1168
Registrován: 4-2011
Pajzák: Ne, já říkám, že je víc než dobře, že SA jezdí mezi krajskými městy nonstop a že se divím, že tam podobných spojů nejezdí víc. Ano, já potřebuju z Brna do Olomouce a jsem si jistý, že kdyby nonstop spojů jezdilo víc, třeba šest denně, přelezlo by do nich spousta lidí z vlaku a pobralo by to i ty, co se dnes nedostanou do SA. Lidé z obcí si žádnou prdel líbat nemusejí, pro ty ať vymetáky jezdí dál. Jdi někam s "psychickou újmou", to bys tady pak mohl aplikovat úplně na všechny "stížnosti na služby". Já nemám psychickou újmu, jsem nespokojený (teď už naprosto výjimečný) zákazník.

A nejde o mezeru, ale to, že si člověk musí i "hlídat", aby jel "rychlíkem", co jede hodinu a kousek, a ne vymetákem, co jede skoro dvě hodiny. A navíc ze 40 lidí 40 platí u řidiče. Takhle si spojení krajských měst nepředstavuju. Ale když už se ptáš na linku 720280, tak v PD má odjezdy z Brna ve 13:00 a pak až 14:45. [biggrin]
Nostalgici by neměli lézt na internet.
Každý svého štěstí strůjcem.
Synergy
Čtvrtek, 03. března 2016 - 14:21:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 914
Registrován: 8-2005
ad.Focus1976: Přiznám, že vůbec netuším, o čem mluvíš. Mezi Olomoucí a Brnem ti jezdí SA deseti páry spojů denně (špička hodina). Vymetáky už dlouho jezdit nebudou, komerčně se neuživí. Takže tito cestující budou jezdit buď s přestupy a nebo vůbec.
Čtvrtek, 03. března 2016 - 15:35:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1624
Registrován: 9-2005
Docela zoufalé je spojení Brno - Mikuloff. O vlaku snad nemá smysl psát, ale bus akorát vymeták přes Pohořelice. Napadá mne, že by tam mohl stavět žluťák, možná by se tam našlo pár zájemců na cestu z/do Vídně.
Slim
Pátek, 04. března 2016 - 00:26:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5372
Registrován: 2-2005
Focus:
jsem si jistý, že kdyby nonstop spojů jezdilo víc, třeba šest denně, přelezlo by do nich spousta lidí z vlaku a pobralo by to i ty, co se dnes nedostanou do SA. Lidé z obcí si žádnou prdel líbat nemusejí, pro ty ať vymetáky jezdí dál.

A naftu budou po večerech krást Jančurovi nebo za co si ji koupí? Napovím Ti: Za naše daně. I za Tvý.

Proč by nějaký dopravce dobrovolně generoval ztrátu, jen aby se bába z Dolních Prdeloviček dostala do Jihlavy do Lidlu?

Ale o tom zde již dobrých dvacet minut hovoříme, Mlho! Dopravce tady není od toho, aby se bába někam dostala (teda kromě Jančury), dopravce je od toho, aby vydělával stejně jako hospodský nebo frézař. Od toho, aby bábě zajistit dopravu, je tady krajský úřad a ten to musí učinit s péčí řádného hospodáře, tj. tak, aby to stálo co nejmíň Tvých daní, jinak řečeno aby to co nejvíc peněz vydělalo samo. Logicky pak má zájem, aby tím spojem, který ty spolufinancuješ, jelo co nejvíc lidí, čili z tohoto pohledu na souhlas s licencí soukromníka, který tamtu frekvenci sebere, je možno nahlížet i jako sabotáž. Když mu vezmeme tržbu od těch, co jedou z konečné na konečnou, buď se na to vyprdne nebo mu ji kraj doplatí...opět Tvé daně.
Pátek, 04. března 2016 - 14:02:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1771
Registrován: 8-2010
Mě by teda Boblicku zajímalo, kdybys neměl žluté zlo, na koho budeš svádět všechny ty tvoje zkrachovalé linky a dopravce :-D :-D

No přece na ČD a Ministerstvo Dopravy [proud]
Cestování je můj život...
Pajzák
Pátek, 04. března 2016 - 15:19:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 162
Registrován: 6-2015
A nejde o mezeru, ale to, že si člověk musí i "hlídat", aby jel "rychlíkem", co jede hodinu a kousek, a ne vymetákem, co jede skoro dvě hodiny.

Takže radši hodinu a půl čekáš, než abys jel spojem, co jede o půl hodiny déle? To pak jo, takovou flexibilitu ti celkem závidím.
O hodině a dvaceti jsi psal ty, proto jsem se ptal, na které spoje narážíš. Příklad, který jsi uvedl, mi dělá 105 minut.
Pátek, 11. března 2016 - 16:11:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 158
Registrován: 9-2007
Po zrušení mezizastávek na lince Praha-Jihlava-Znojmo-Viden. Vznikne nová vnitrostátní linka Praha-Znojmo, čeká se údajně na licenci.
Pátek, 11. března 2016 - 18:08:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2049
Registrován: 3-2011
A snad bude i nový brzký spoj z Prahy do Berlína. Poměrně dost zajímavých novinek od dubna.
Navštívené tramvajové provozy v roce 2016 - Erfurt (3x), Gotha, Nordhausen, GOP, Wroclaw

Najeto po Evropě v roce 2016 : 2111 km
Neděle, 13. března 2016 - 13:04:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2376
Registrován: 8-2012
Fkam: Pokud se povedlo dostat RegioJet doopravdy do mírného zisku, mají volných 80 milionů na experimentování a s tím toho jde zkusit relativně dost.
R_666_Satan
Neděle, 13. března 2016 - 21:41:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 153
Registrován: 10-2011
Znojmo dobrý, jsem zvědav na JŘ, ale spojení Jihlava - Wien bude škoda. Snad zastávku v Jihlavě udrží Flix.
Pondělí, 14. března 2016 - 01:13:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 41
Registrován: 1-2016
Pajzák - ano, tvými slovy, ať si pr.el políbí. Je nezajímám já, oni nezajímají mě. Pokud budu nucen do OL jet vymetákem o půl hodiny déle, tak nepojedu busem, ale raději autem. Jistě budeš spokojen. Kraj ať udělá z vesnic přípoje do měst, odkud jezdí spoje dál.

Nesni - demagogie by ti šla. I v IDS JMK můžu mezi většinou větších měst jet přímo, minimálně vlakem. Ten systém není zdaleka dokonalý, ale je to rozhodně lepší než systém typu Vysočiny nebo Zlína, kde sedí nějaký "chytrý" úředník a pod "zajišťováním ZDO" jen zajišťuje, aby dopravu dostal ten správný podnik a konkurence byla zametena nebo aspoň omezena. A samozřejmě sis vybral jako příklad universální jízdenku a taktně opomíjíš, že můžeš využít x jiných jizdenek nebo platit u řidiče. Ano, jsou lokace, kde to nutí k přesedání, ale pokud pojedu do nějaké pr.dele tak pořád je to spojení lepší než dřív.
Pondělí, 14. března 2016 - 01:26:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 42
Registrován: 1-2016
Synergy: Ono se není ani čemu divit, že se neuživí, asi ta frekvence z těch vesnic je tak slabá, že to nemá smysl a to i přesto, že SA nezastavuje ani v PV ani ve Vyškově a ani v OL u nemocnice. Nevěřím tomu, že by se neuživilo nic. Tak minimálně FTL by tam něco uživit mohlo, ne? Že Tourbus toho nechá, se není čemu divit, kdyby nedostali 107 tak to můžou pomalu zavřít celé.
Nebo holt z toho zbyde nějaká (částečně) dotovaná linka mezi Vyškovem a PV (Olomoucí) pro lidi z těch vesnici a PV - stejně se tam něco dotuje už teď a opět problém vyřešen. A kdo pojede do Brna, tak pojede s přestupem. Stejně tak někteří lidi jezdí už teď i když by mohli jet přímo.

Spíš bych se zamýšlel nad tím, aby se něco udělalo s vlakem, aby byl atraktivnější a rychlejší, ale to potrvá.
Pondělí, 14. března 2016 - 12:07:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1169
Registrován: 4-2011
Takže radši hodinu a půl čekáš, než abys jel spojem, co jede o půl hodiny déle?

Ale ne, nečekám, mám práci a jiné aktivity, jen říkám, že je na h****, pokud by to mělo vyjít na courák přes pr*ele. A jak píše TN26, i mně je šumák, co jiní lidi. Já řeším neexistující normální spojení dvou krajských měst, s výjimkou jediného expresního spoje Tourbusu někdy kolem třetí odpoledne.

Logicky pak má zájem, aby tím spojem, který ty spolufinancuješ, jelo co nejvíc lidí, čili z tohoto pohledu na souhlas s licencí soukromníka, který tamtu frekvenci sebere, je možno nahlížet i jako sabotáž.
To jen potvrzuje teorii, že se poskytovatel dotované dopravy často nemusí skoro vůbec snažit a že kvalita je u něj skoro na posledním místě. Já rozhodně nejsem rád, že spoje, "který spolufinancuju", jezdí narvaný a pomalu, i když to je "v zájmu kraje" (i když logiku to má, to chápu). Mně vadí starý vozy, dlouhý odbavování, pomalá jízda (dlouhé jízdní doby) a lidi v uličce, když mám sedadlo v uličce. To není kultura cestování, to je sardinkovej pendl, který by se měl oddělit. Spoje Brno-přímo-Olomouc by se daly provozovat bez dotací, stejně jako je provozuje SA.

Mimochodem, odjakživa se musím za břicho popadat, když vidím na té hnusné plesnivé Zvonařce na dveřích do čekárny jméno "ředitele" s prof. dr. XY, DrSc. [lol]
Nostalgici by neměli lézt na internet.
Každý svého štěstí strůjcem.
Pondělí, 14. března 2016 - 12:18:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1843
Registrován: 8-2010
TN26: Spíš bych se zamýšlel nad tím, aby se něco udělalo s vlakem, aby byl atraktivnější a rychlejší, ale to potrvá.

No jo, jenže to že se s vlakem něco udělá se slibuje už hezkých pár let. Nekonečný příběh na téma postavíme VRT mezi Brnem a Olomoucí nebo ne ? Ono je sice hezké, že na těch rychlících začaly jezdit Bdtee a InterPanteři, ale v kombinaci s tou jízdní dobou která je způsobena naprosto nevyhovující jednokolejkou to stejně sebelepší vozidlo nezachrání [uhoh]
Cestování je můj život...
Viribus Unitis
Pondělí, 14. března 2016 - 17:16:10  
Neregistrovaný host
213.192.26.250
Tak jsem zvědav, zda nám žlutý mor začne jezdit kvůli uzavírce přes Týn ... [fotic].
Trasa Písek - Albrechtice - Týn - Bulharsko je svým způsobem známa, ale pro ty španělské krámy by to byl záhul. Pro normální bus jen o 10 min delší trasa. Takže při Jančurákově čase z Písku do Bulhar stíhatelné ... . [lol]
Pondělí, 14. března 2016 - 18:14:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2059
Registrován: 3-2011
Ach ta závist. Jsem zvědavý, kdy se Jančurovi postaví někdo, kdo bude mít úroveň jeho služeb. Kromě EL a MFB víceméně bez konkurence [biggrin]
Navštívené tramvajové provozy v roce 2016 - Erfurt (3x), Gotha, Nordhausen, GOP, Wroclaw

Najeto po Evropě v roce 2016 : 2111 km
Vinařičák
Pondělí, 14. března 2016 - 19:49:34  
Neregistrovaný host
93.99.229.82
V sobotu bude na dni otevřených dveří v Otvovicích u Kralup nad Vltavou v bývalé sklárně představen fungl nový autobus této firmy vyzvednutý dnes ve Španělsku. Kdo má zájem, nechť dorazí, k vidění bude od 10 do 4 hodin
Pondělí, 14. března 2016 - 20:19:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 493
Registrován: 7-2009
Viribus Unitis

Proč by jezdil přes Týn [lol] Stačí se podívat na stránky MěÚ Vodňany a máš tam i vyznačenou objížďku pro autobusy. A navíc přes Týn započítej minimálně +15 kvůli semaforům v Pasekách.

A aby Boblick nemusel dlouho hledat dám návod:http://www.obecpaseky.cz/o-obci?p_p_id=AktualityDisplay_WAR_Obec1 0&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=colum n-2&p_p_col_count=1&_AktualityDisplay_WAR_Obec10_idAktuality=2141 &_AktualityDisplay_WAR_Obec10_datePattern=dd.MM.yyyy&_AktualityDi splay_WAR_Obec10_cmd=detail

[biggrin] [biggrin]
Pondělí, 14. března 2016 - 20:38:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2377
Registrován: 8-2012
Viribus Unitis: Myslíš, že španělská karoserie má výrazný vliv na jízdní vlastnosti po objížďce? A podle mě jak Volvo tak Scania mají co se podvozků týče kvalitu srovnatelnou s Mercedesem a u motorů na tom budou ještě o fous výš. Takže tě zžírá nenávist víc jak kůrovec Šumavu?
Pondělí, 14. března 2016 - 20:45:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10642
Registrován: 3-2005
ad.Vinařičák: Dorazím. Ale jestli nebude splněno vše, co je inzerováno, tak tě roznesu na kopytech [satan]
VDL Futura - Coach of the Year 2012!!!
VDL Citea - Bus of the Year 2011!!!
Pondělí, 14. března 2016 - 21:45:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13539
Registrován: 11-2004
To ta firma klesla hodně hluboko... Nebo je v té firmě někdo vysoce postavený taky ujetý na banán od čokolády?
Vinařičák
Pondělí, 14. března 2016 - 23:24:51  
Neregistrovaný host
93.99.229.82
Study: Ne, nejsou psychomagoři jako ty jak majitel, tak ředitelka [wink]
Pajzák
Úterý, 15. března 2016 - 06:30:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 176
Registrován: 6-2015
A proč se inzeruje vystavení autobusu bývalé sklárny v této sekci?
Úterý, 15. března 2016 - 11:52:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1852
Registrován: 8-2010
Zdravím, ve čtvrtek jedu TigerExpressem z Krakova do Ostravy a přeci jenom bude už dost pozdě (odjezd 22:30). Zastávka má být na adrese ul. Worcella 12, Kraków. Je ta zastávka dobře označena ? Nemá s tím někdo zkušenost ? Díky.
Cestování je můj život...
Vinařičák
Úterý, 15. března 2016 - 11:56:07  
Neregistrovaný host
93.99.229.82
Pajzák: Divný, ale píšu o autobusu Student Agency. Autobus sklárny (ne bývalé) z Kamenického Šenova, máme na place též
Pajzák
Úterý, 15. března 2016 - 13:05:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 177
Registrován: 6-2015
Nic jsi nepochopil, Ivane.
Úterý, 15. března 2016 - 13:31:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13540
Registrován: 11-2004
Tak měj pochopení... On nezná čárky, jen dirky.
Vinařičák
Středa, 16. března 2016 - 20:22:20  
Neregistrovaný host
93.99.229.82
Zato ty znáš Study celej svět. Jo, ono vlastně platonická láska k bílý rábě udělá svoje [lol]
Středa, 16. března 2016 - 20:57:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10645
Registrován: 3-2005
Tak hlavně, že bude i8, to je hlavní tahák.
VDL Futura - Coach of the Year 2012!!!
VDL Citea - Bus of the Year 2011!!!
Středa, 16. března 2016 - 22:16:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13541
Registrován: 11-2004
Těch bude plnej Florenc, ale tolik rozmrdaných autobusů na jednom místě, co mají v Otvocicích, to nevidíš ani u mě...
Slim
Čtvrtek, 17. března 2016 - 01:26:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5391
Registrován: 2-2005
Fkam:
Jsem zvědavý, kdy se Jančurovi postaví někdo, kdo bude mít úroveň jeho služeb. Kromě EL a MFB víceméně bez konkurence
Čili postavili se mu dva konkurenti s úrovní jeho služeb, chápu správně? Řečeno s Járou Cimrmanem, autoru zastává názor, který současně vyvrací.
Tomas25
Čtvrtek, 17. března 2016 - 03:18:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2976
Registrován: 12-2007
Dobrý večer, jaký podvozek měly u Student Agency autobusy Ayats? Díky.
Tomas25
Čtvrtek, 17. března 2016 - 03:18:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2976
Registrován: 12-2007
Dobrý večer, na jakém podvozku byly autobusy Ayats u Student Agency?
Čtvrtek, 17. března 2016 - 05:46:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3728
Registrován: 12-2004
Tomas25: U tebe je 3:18 večer??
Tak to seš dobrej pařmen[ok][satan]
Čtvrtek, 17. března 2016 - 07:02:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10646
Registrován: 3-2005
Ayats byl na podvozku MAN.
VDL Futura - Coach of the Year 2012!!!
VDL Citea - Bus of the Year 2011!!!
Tomas25
Čtvrtek, 17. března 2016 - 19:01:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2977
Registrován: 12-2007
Magiq: Díky.

Omlouvám se, že jsem ten příspěvek poslal 2x a prosím moderátory o odstranění jednoho z nich.
Vinařičák
Čtvrtek, 17. března 2016 - 19:18:00  
Neregistrovaný host
93.99.229.82
Study: Jojo, jen upadávající motory a šroty, co hnijou a nic se na nic nedělá, páč čekaj na veteránský SPZ, že? [lol] Alespoň ti Moraváci dali hezkou přezdívku "soudruh Teplý" [jidlo]
Pajzák
Čtvrtek, 17. března 2016 - 19:37:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 182
Registrován: 6-2015
Opakuješ se. Ale když na víc nemáš, co už...
Čtvrtek, 17. března 2016 - 20:07:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10647
Registrován: 3-2005
ad.Vinařičák: Já jen doufám, že bude splněno to, co je inzerováno, tedy i8.

(Příspěvek byl editován uživatelem magiq.)
VDL Futura - Coach of the Year 2012!!!
VDL Citea - Bus of the Year 2011!!!
Čtvrtek, 17. března 2016 - 22:13:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 409
Registrován: 11-2011
Dnes jsem v Praze potkal 2 nové Irizary i8 v barvách SA. Bez polepů, RZ 1BJ něco.
Pátek, 18. března 2016 - 11:12:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 96
Registrován: 1-2013


Malý_fotograf
Pátek, 18. března 2016 - 12:08:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5846
Registrován: 5-2002
Co zakrývá ten nehezkej šedivej dekl uprostřed čumáku?

Jinak podle podložky SPZ asi busík dostane polepy RegioJet. [happy]

(Příspěvek byl editován uživatelem malý fotograf.)
Na každou svini se někde vaří voda. I na mě.
Pátek, 18. března 2016 - 12:21:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10649
Registrován: 3-2005
Skrývá radar.
VDL Futura - Coach of the Year 2012!!!
VDL Citea - Bus of the Year 2011!!!
Pátek, 18. března 2016 - 15:53:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 35
Registrován: 3-2014
Ty vnitřky mlhovek a kryt radaru jsou pěkně odpudivý [crazy] [nene]
Neděle, 20. března 2016 - 12:16:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 377
Registrován: 10-2012
Interiér té i8 je stejný jako u všech "relaxů"? [jidlo]
Neděle, 20. března 2016 - 13:35:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2067
Registrován: 3-2011
Nová linka z Prahy do Lyonu přes Stuttgart, Karlsruhe, Strassbourg, Freiburg, Basel a Dijon.

[kladivo]
Navštívené tramvajové provozy v roce 2016 - Erfurt (4x), Gotha, Nordhausen, GOP, Wroclaw

Najeto po Evropě v roce 2016 : 2513 km
Vinařičák
Neděle, 20. března 2016 - 14:42:08  
Neregistrovaný host
37.188.138.170
Tak nakonec se autobus dostal bezpečně do Otvovického areálu. Děkuji firmě Student Agency za ochotu zapůjčit autobus pro účely výstavy. Těším se na budoucí spolupráci

Neděle, 20. března 2016 - 14:47:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1361
Registrován: 11-2007
Vinařičák: až na to že to rozhodně není fungl nový autobus, jak si prezentoval, minimálně půl roku už jezdí.
Neděle, 20. března 2016 - 14:57:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13543
Registrován: 11-2004
To by z vás takový čestný člověk jako je pan Radim neměl radost, když něco naslibujete, pár lidí tam skrz to jede přes celou republiku a nakonec představíte úplně něco jiného a taháte do toho společnost Student Agency. Do svých lží a pohádek.

Apokalypsa a v ní jako zjevení žlutá Scania. Až to uvidí na firmě, až si uvědomí, do čeho se to angažovali, tak...
Neděle, 20. března 2016 - 16:13:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 812
Registrován: 2-2005
I ten historičák ze Semil tam moc nezapadá [lol]
Neděle, 20. března 2016 - 20:15:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 97
Registrován: 1-2013
Malý_fotograf:
všechny nové vozidla budou dostávat již výhradně polep RegioJet - design StudentAgency se již nebude používat

409:
v interiéru jsou zcela nové sedadla vč.nového barevného provedení
(foto mohu poslat po předání vozidel zákazníkovi a jeho oficiální prezentaci - předání prvních 15ks je 29.3.)
rh-driver
Neděle, 20. března 2016 - 20:28:42  
Neregistrovaný host
86.49.151.129
Muck:copak to tam stoji vedle za Irizary,na te 6te fotce,neni-li to tajne.diky
Vinařičák
Neděle, 20. března 2016 - 22:58:37  
Neregistrovaný host
37.188.132.2
Zdenku není, protože mi v pátek volali, že se omlouvaj, že vše platí, ale že ten fungl novej bus nestihnou poslat, že posílaj 5 měsíců starej, ale to já neovlivním

Huples: Ty jseš mi ukradenej s nějakým nezapadáním, akce se nedělá pro šotouše a onanysty na k-reportu, co tvrděj, jak to tam nezapadá, ale pro lidi

Study: Není si co uvědomovat, páč to, že ty si vše zařídíš na hovno a akorát meleš s pantem, neznamená, že já to mám zařízený stejně. Sem přijel obchodní manažer a rozhodně on, ani firma nedaj na keci kretenů, jako jsi ty, co ostatní jen pomlouvaj, takže [auto]
Pondělí, 21. března 2016 - 08:51:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 378
Registrován: 10-2012
Mick:
Dobře, díky, budu se těšit. Snad jsou stejně pohodlná jako v současných relaxech.

RegioJet.com, RegioJet.cz, RegioJet.sk [vypravci]
Pondělí, 21. března 2016 - 12:14:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 253
Registrován: 2-2011
Zdravím, nenašel by někdo první jízdní řád, když začínal SA z Brna do Prahy ?
Pondělí, 21. března 2016 - 12:16:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 98
Registrován: 1-2013
rh-driver:
to šedivé je skladové vozidlo i6 (posílám foto v dalším příspěvku), to bílé byl nějaký zákaznický bus, ale ten je již dnes pryč...

409:
sedadla jsou od nového výrobce - moderní, pohodlné, kombinace kůže/textil v novém barevném provedení - pro cestující podle mě příjemnější, z hlediska údržby si nejsem vzhledem k provozu SA zcela jistý...ale to ukáže čas...

(Příspěvek byl editován uživatelem Mick.)