Diskuse » Archiv 2018 » Železnice » 3. koridor » Archiv diskuse 3. koridor do 06. 04. 2018 předcházející | další

Archiv diskuse 3. koridor do 06. 04. 2018

dolů
   autor příspěvek
Čtvrtek, 29. března 2018 - 21:38:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2541
Registrován: 3-2006
Pikehead:
"Pepovi Holkovi tam ale moc nešmakovalo...

Teplej lahváč, to už vám snad dneska nedaj ani na Slovensku."

Jsou stanice, kde nedostane ani to. Měl popojet do Zdic.[sad]
Pátek, 30. března 2018 - 20:35:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 241
Registrován: 7-2017
Snack bar sice Pepovi nešmakoval, ale v běžnou sobotu slavná franšíza Mr. Baker zavře v 16h, jak konzum někde na vsi a na nádraží v okresním městě 30km od Prahy není nic jiného, kde by se dalo případně při čekání na přípoj posedět. Na lavičce v hale to moc nejde, protože vás za pár minut začnou oďobávat neskutečně odrzlí holubi (případně žebravý otrapa, který předtím ucpal kafomat, aby měl na krabicové víno). Dá se samozřejmě jít do města, nebo do Medvěda (ale tam v So umí být i docela plno), ale když má člověk 30-40min, je Horizont tak akorát.

Od doby, co se nekouří, jsem se do Horizontu pákrát vlezl a když byl lahváč, byl studený. Pravda, šlo o Prazdroj, který je pro tamní klientelu asi drahý, tak se v lednici stihl vychladit.
Pátek, 30. března 2018 - 21:34:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2543
Registrován: 3-2006
Tak Mr. Baker, je celkem zajímavý, cestou jsem kupoval (na přání) šátečky s povidly, to že skoro každý měsíc zdražovali o korunu (no dobře, jedu na návštěvu a chutnají, tak proč ne), ale od ledna se zhoršila i kvalita, takže už není po nich poptávka, takže jsem je přestal kupovat.
Prostě se to zlepšuje :-(
Ale aspoň tam není jen automat, jako ve Zdicích a v Příbrami.

A lavičky v hale, od té doby co mají anti bezdomoveckou úpravu, radši čekám na nástupišti, nebo venku "U mašinky".
Pátek, 30. března 2018 - 23:04:51  
Moderátor
Číslo příspěvku: 15602
Registrován: 11-2005
Berounská hala je socík na druhou.

Baker, ten prodává předražené, hnusné a oschlé pečivo...
Horizont (aka "Mareška"), tam normální člověk dobrovolně snad ani nemůže vkročit...
Minit, ten prodává předražené rozmrazené polotovary...
"U Švába, tam to neskutečně zapáchá a prodávají se potraviny pochybného původů, zpravidla prošlé...
"Rákos" před nádražím, tam teče na zem po buňce přepálený olej po litrech...

Ještě, že tam je ten automat, kde mají dobrou ZONku. [proud]

Kdyby tam přišla hygiena, tak za 15 minut si ve výše jmenovaných "prodejnách" nekoupíte ani prd. Dobře, ten Baker by to určitě ustál. A ten automat taky...
Sobota, 31. března 2018 - 01:00:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1861
Registrován: 3-2015
Já do toho Snack baru v hale berounskeho nádraží snad nikdy nevstoupil a to kolem nej jdu prakticky pokaždý když jdu na vlak. Chlast mi vůbec nechybí.
Horší je to s cigárem ale to si dám před nádražím.
Ten Mr.Baker potvrdím drahej s nedobrým pečivem, před nĕkolika lety ale meli dobré koblihy v akci 4+1 zdarma.
No a ty hajzly naproti tam taky zavítá jen člověk kterej už nutně potřebuje.

Škoda že před mnoha lety zavřeli tu restauraci tu si pamatuju dobře a teplé jídlo před cestou. Snad všichni nádražáci ze stanice tam chodili na obedy včetně mých rodičů[happy]
Sobota, 31. března 2018 - 11:19:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13
Registrován: 12-2017
Buď neumím hledat, a nebo jsou na internetu k vidění pouze fotky naposledy z prorážky Ejpovického tunelu.
Pokud by někdo měl fotky aktuální nebo odkaz tak předem děkuji. Zajímalo by mě hlavně vystrojování tunelu, dokončování propojek, pokládka PJD a stroje co se v tunelu používají....

Předem dík Michal
Sobota, 31. března 2018 - 12:15:49  
Moderátor
Číslo příspěvku: 15604
Registrován: 11-2005
Viz poslední vydání video magazínu Pozor vlak. Je tam velmi pěkná a zajímavá reportáž [wink]
Sobota, 31. března 2018 - 15:19:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 245
Registrován: 7-2017
Šari: člověk, normální ani nenormální, když má v zimě v So po 16h 40min do vlaku, nemá v Berouně vstoupit kam jinam, než do Horizontu. To není touha po chlastání, ale snaha se někam ukrýt, třeba ke kafi, nebo i té limonádě, nebo něco skousnout, třeba.

Mořepetr: ve stánku Minit sice mají presovač na kafe, a kromě něj mají dobrou čokoládu. Ale kam s tím sednout, když v hale holubi+žebravec? Když se pečivo z Minitu sní hned, je jakžtkaž dobré. Koblížky z Bakeru jsou ale případ sám pro sebe, sníst hned ano, ale stačí si nechat jeden nebo dva kousky na později a už po hodině je z koblížky beztvará hmota, která se dá sežužlat leda v případě velkého hladu.

Docela by mě zajímalo, kde bere zákazníky bléstánek před nádražím se smaženými "pochoutkami", čpící přepáleným tukem 100m daleko. On i stánek uvnitř v hale naproti Minitu s různými smaženinami za okýnkem, ve mě vzbuzuje smíšené reakce.

Oni se řekne (v létě) posedět venku před halou. Jenže venku jsou lavičky v úpravě, která má prý odpuzovat bezdomovce, tedy sedadlo z příčných ocelových tyček, nebo z drátěné mřížky. Normální člověk na tom vydrží sedět 5min, ale bezďák si podestele kartonem nebo bundou vytaženou z popelnice a jak si tam celý den hoví...

JeníkH: nádražku v Berouně zavřeli tak dávno před rekonstrukcí prý proto, že se přišlo na to, že používala k přípravě jídel geneticky modifikované potraviny. Jejich konzumace se neprojevuje hned, ale až v další generaci...
Sobota, 31. března 2018 - 15:36:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8045
Registrován: 4-2003
...prý proto, že se přišlo na to, že používala k přípravě jídel geneticky modifikované potraviny. Jejich konzumace se neprojevuje hned, ale až v další generaci...

Zřejmě je jedl Váš pradědeček, když věříte tak očividnýmu nesmyslu.[crazy]
obrázek - Drážní stupnice tvrdosti modrých gum.
citát - Harry Callahan: "Názory jsou jako díra do zadku. Má ji každý."

Ghost
Sobota, 31. března 2018 - 15:48:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1859
Registrován: 1-2011
749.243-2:
"Docela by mě zajímalo, kde bere zákazníky bléstánek před nádražím se smaženými "pochoutkami", čpící přepáleným tukem 100m daleko. On i stánek uvnitř v hale naproti Minitu s různými smaženinami za okýnkem, ve mě vzbuzuje smíšené reakce.

"
No pro jídlo tam nechodí skoro nikdo, ale mají tam lahváče stejně jako v hale a to mnohým jedincům našeho národa stačí k dokonalosti. Záchody to ale nemá, stejně jako Horizont a vzhledem k tomu, že veřejná WC jsou jen pro otrlé a hlavně placená, chčije se s prominutím kde se dá. Všechny rohy nádraží jsou ochcané do aleluja a od vitnamce se pro změnu chodí ochcávat auta zaparkovaná za branou ke skladům. Smutný příběh, s tímhle to nádraží po opravě stejně dlouho nevydrží [sad]
Sobota, 31. března 2018 - 16:25:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8048
Registrován: 4-2003
kde bere zákazníky bléstánek před nádražím se smaženými "pochoutkami", čpící přepáleným tukem 100m daleko

To se zeptejte Petra Vlčka, ten v tom má přehled.[crazy]

PS: Já jsem se tady v Berouně naposledy 2x stravoval v KFC na D5 a když jsem se potřeboval najíst ve městě, tak jsem normálně zašel do restaurace na náměstí.

Ano, maminka Leoše Mareše se o to vzorně stará.

13 nápisů... to je přímo odstrašující příklad jak nedělat reklamu a produkovat vizuální smog.
obrázek - Drážní stupnice tvrdosti modrých gum.
citát - Harry Callahan: "Názory jsou jako díra do zadku. Má ji každý."

Sobota, 31. března 2018 - 16:35:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8555
Registrován: 10-2003
Ghost: No pro jídlo tam nechodí skoro nikdo

Občas si tam něco dám, ale to v nouzi nejvyšší, kdy člověk potřebuje něco do žaludku a nemá jinou možnost a ani moc času. Mě u toho stánku spíš překvapuje jak přežil rekonstrukci přednádraží. Takový zajímavý ostrůvek.

a od vitnamce se pro změnu chodí ochcávat auta zaparkovaná za branou ke skladům

Koukám, že asi začnu parkovat jinde.[biggrin]
Proti lži se člověk strašně špatně brání, protože když se lež pěkně řekne, tak vypadá jako pravda, a někdy je problematika tak složitá, že lidé nevědí, co je pravda a co ne.
Radim Jančura ...asi o sobě...
Sobota, 31. března 2018 - 16:45:15  
Moderátor
Číslo příspěvku: 15605
Registrován: 11-2005
Zapa:
" jak přežil rekonstrukci přednádraží. Takový zajímavý ostrůvek.
"


Když se dívám do KN, tak ten ostrůvek je pozemek MAMUT TOUR s.r.o., zbytek patří městu. Tak už asi víš, proč přežil. [wink]
Sobota, 31. března 2018 - 17:10:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1866
Registrován: 3-2015
749 243-2: Ne to není možný že ta nádražní restaurace berounská by tohle dělala? Mě tam vždy chutnalo a stravovalo se tam nepřeberné množství strávníků nejen z dráhy. Taky tam byly zvláštní místnosti třeba pro kuřáky, ale svádělo to i ke hře na automaty.
Může mi někdo říct ten pravý důvod zavření? Já to nevím.
Sobota, 31. března 2018 - 17:36:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11801
Registrován: 5-2004
Bejkr je jak kde. Nekde dobry jinde bida, beroun je dle zkusenosti takovej prumer.

Vietnamec - ne ze by to neslo snist ale a) neni kde b) znam za berounsky ceny vyrazne lepsi.

Stanek naproti minitu neni nijak zoufalej, ma sortiment horovicky pekarny a je tudiz ve "sladkym" sortimentu kus bred bejkrem. I co do parku v rohliku a parkrat jsem tam zkusil neco jinyho a bez problemu.

Bida je to sezeni. Ani ne tak kvuli somrakum - to je spis nahoda - jako hejnum holubu. Dilem i proto ze je kdejakej tamo sedici blbecek krmi.

Hajzl je po "zaviracce" obhospodarovan horizontem (na jinejch nadrech bejva klic v kase) a tak podle toho asi i vypada. A dost zajemcu se po precteni "klic kdesi v baru" odebere misto hledani toho baru rovnou pred nadrazi kam je to bliz. Supr prostor je v tomto ohledu pristup rampou na prvni nastupiste kde byva i nasrano.
Sobota, 31. března 2018 - 18:13:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14
Registrován: 12-2017
Šari:

dík za info

Michal
Sobota, 31. března 2018 - 20:10:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 536
Registrován: 12-2007
Zacalo se s pripojovanim koleje do tunelu? Viz.
https://www.cd.cz/jizdni-rad/omezeni-provozu/vyluka/4333/
Sobota, 31. března 2018 - 22:02:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1387
Registrován: 12-2007
áno, měla by být vložena provisorní výhybka do 1. koleje v Ejpovicích...

A asi i úprava pláně a tak v místě styku původní a nové tratě... když to trvá 10 dní [wink]
Fotek je moc, nejsou popsány, tříděny... Komu to vadí, ať se nekouká...
[fotic] Praha, RoPL * stavební diskuse na ttnz.cz
Neděle, 01. dubna 2018 - 20:59:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1388
Registrován: 12-2007
Tak jsem se tam zajel podívat a cestou se zastavil v Berouně...



http://zst-beroun.rajce.idnes.cz/180401/



http://kasme.rajce.idnes.cz/ropl-180401/

Odtěžují se dočasné vrstvy, budou protahovat definitivní trativod a pokládat dvě dočasné výhybky.
V sobotu by měla dorazit podbíječka, která podbije výhybky a již položenou 1. TK.
Pak Robel na pokládku pražců až cca 150m před tunel.
Podle optimistické variany začne od května pokládka PJD v tunelu.
Fotek je moc, nejsou popsány, tříděny... Komu to vadí, ať se nekouká...
[fotic] Praha, RoPL * stavební diskuse na ttnz.cz
Pondělí, 02. dubna 2018 - 02:16:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11399
Registrován: 4-2003
Kasme

[ok]
https://www.k-report.net/diskuse/prohlizec-obrazku/?autor=Jnd
Bílý_petr
Pondělí, 02. dubna 2018 - 03:40:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2277
Registrován: 7-2005
Kasme:
"Tak jsem se tam zajel podívat a cestou se zastavil v Berouně...
http://zst-beroun.rajce.idnes.cz/180401/

http://kasme.rajce.idnes.cz/ropl-180401/
Odtěžují se dočasné vrstvy, budou protahovat definitivní trativod a pokládat dvě dočasné výhybky.
V sobotu by měla dorazit podbíječka, která podbije výhybky a již položenou 1. TK.
Pak Robel na pokládku pražců až cca 150m před tunel.
Podle optimistické variany začne od května pokládka PJD v tunelu."

Paráda - díky za obě galerie [wink][ok]
Mnohdy je důležitější vědět, o čem se mlčí, než to, o čem se mluví (Roman Kozel)

fotogalerie 4. koridoru
Úterý, 03. dubna 2018 - 20:06:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 108
Registrován: 8-2009
Plzeň jižní 2.4.2018 chebské zhlaví


P_v
Středa, 04. dubna 2018 - 10:25:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1941
Registrován: 5-2002
Obkládání pilotových stěn u Kyšic mi přijde zbytečné. V poli se na estetiku nehraje, navíc to bude hluk odrážet ven z díry místo tlumit.
Středa, 04. dubna 2018 - 10:46:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 16194
Registrován: 5-2002
PV: Obkládání pilotových stěn u Kyšic mi přijde zbytečné. V poli se na estetiku nehraje
Ono nejde ani tak o estetiku jako spíš o to, že povrch pilot není dán šalunkem, ale dírou v zemi, takže je silně členitej a může se v něm držet voda se všemi důsledky z toho plynoucími...
P_v
Středa, 04. dubna 2018 - 17:57:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1942
Registrován: 5-2002
A když před ten silně členitý povrch pověsím na 4 šroubky desku z cetrisu, tak se ta voda tmy lekne a hrůzou se tam neudrží. Spíš naopak, že se tam to průsakové vlhko držet bude, když to bude zakryté. Pravda, hydrometeory už to přímo zasahovat nebudou.
Na Wilsonu máme taky už asi tak 30 let krásný výhled na holé piloty, tam by se naopak na tu estetiku hrát mělo.
Středa, 04. dubna 2018 - 18:14:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 562
Registrován: 7-2017
„Věnujeme velké úsilí, abychom přesvědčili ministerstvo dopravy i český stát, že zdvoukolejnění a elektrifikace trati z Plzně přes Domažlice na hranice s Německem má velký význam pro kraj i celou republiku. Stále se trať projektuje zčásti dvojkolejná, zčásti jednokolejná. Trať do Německa by měla být podle nás dvojkolejná a elektrifikovaná, protože na silnici z Plzně na Folmavu stále stoupá objem nákladní dopravy, a v obcích, přes které vede, to způsobuje velké problémy. Jestli se chceme rozvíjet, bude pro nás ideální, když vlakem to bude z Plzně do Mnichova tři hodiny, což by už byla konkurence letecké dopravě,“ uvedl náměstek Čížek.
Zdroj: https://plzen.idnes.cz/prestavba-zeleznicni-trat-domazlicka-trida -prelozka-vlaky-pot-/plzen-zpravy.aspx?c=A180404_142126_plzen-zpr avy_vb

I ti politici chápou, že bez rozumné trati to nemá cenu... Kdy to pochopí investor?
Středa, 04. dubna 2018 - 19:38:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6563
Registrován: 5-2002
Nikdy - investor začne sám v sobě lhát v dopravním modelu, aby mu ta 1 kolej vůbec vyšla, a pak se tím ještě bude chlubit v novinách - to je naprosto neskutečný. Opravdu - lítat sem půjde, jezdit po dálnici sem půjde, ale jezdit vlakem prostě ne, s touhle bandou... Západ nebo Asii už nedoženem, v jižní Americe funguje VD taky líp, za týden letím do Jižní Afriky, tak snad aspoň tam najdu takový bordel a nulovou vizi do budoucna co tady...
Středa, 04. dubna 2018 - 20:51:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15
Registrován: 6-2017
Nevím kam se chce rozvíjet Čížek, ale prohlašovat tříhodinovou cestovní dobu z Plzně do Mnichova za ideální může jen člověk, který tento spoj nikdy v životě nehodlá použít. Ano, tři hodiny jsou lepší než čtyři, ale v dnešním světě, při podobné vzdálenosti? Čekat od agronoma Čížka vizi funkční a účelné dopravy je asi podobné, jako čekat od Bernarda prosazování nákupu Flirtů či Desir, ale stejně jeden kroutí hlavou, kdo všechno dnes může zastávat důležitou řídící funkci. Voliči nafackuj si.
Středa, 04. dubna 2018 - 20:53:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12191
Registrován: 8-2004
Tantin27:
"I ti politici chápou, že bez rozumné trati to nemá cenu... Kdy to pochopí investor?"
A kdy tedy Ti politici začnou něco dělat (jiného než podepisování petic)? Mají-li zato, že přiklepnou finance na co si kdo vzpomene, proč tomuto pohledu neupraví pravidla? Tvrdí, jak "makají"...
"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba horším zprávám dávat úsměvná hesla." (S tebou mě baví svět)
"Proti hlouposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá." (Jan Werich)
Středa, 04. dubna 2018 - 21:46:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2524
Registrován: 12-2007
limokola: Mezi Plzní a Furth im Waldem je to 70 kilometrů a Západní expresy tuto část ujedou za hodinu a 10 minut. Po nové trati by to možná mohlo být tak za půl hodiny. Z Furthu to do Mnichova jízda expresů trvá bez 3 minut 3 hodiny. Nevím, zda by Němci mohli zkrátit dobu jízdy vlaku na německém území o hodinu. Stejně to ale budou po sečtení doby jízdy na obou úsecích necelé 2,5 hodiny jízdy. A to bude v nejbližších desetiletích asi všechno. Pokud se u nás budou stavět vysokorychlostní tratě na průměrnou rychlost 300 kilometrů za hodinu, tak na prvním místě bude trať z Prahy do Brna, popř. z Prahy do Ústí nad Labem a dále do Německa. Ale VRTka do Mnichova s rychlostí 300 km za hodinu nebude ani za 50 let. Čili podstatné zkrácení doby jízdy mezi Plzní a Mnichovem bude především záviset na tom, do jaké míry zmodernizuje železnici Bavorsko.
Středa, 04. dubna 2018 - 21:50:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 551
Registrován: 11-2004
Mám dotazy: Pokud v rámci současné přestavby domažlické trati má být zdvoukolejněn a elektrifikován úsek končící zhruba u mostu přes Slovanské Údolí, jak bude po ukončení této stavby vyřešen přechod na stávající trať? Bude tam výhybka nebo jedna kolej ukončena a používat se nebude, či ještě něco jiného? Také by mne zajímalo, co bude s kamennými viadukty mezi Plzní a Vejprnicemi? Budou se bourat a stavět nové mosty nebo dojde k jejich rozšíření?
Středa, 04. dubna 2018 - 22:40:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 563
Registrován: 7-2017
Hroch:
"Tantin27:
"I ti politici chápou, že bez rozumné trati to nemá cenu... Kdy to pochopí investor?"A kdy tedy Ti politici začnou něco dělat (jiného než podepisování petic)? Mají-li zato, že přiklepnou finance na co si kdo vzpomene, proč tomuto pohledu neupraví pravidla? Tvrdí, jak "makají"...

"
Tady si pravidla ohnula SŽDC tak, aby nevyšla varianta 5. Však i ve schvalovacích protokolech (!!!!) jeden odbor SŽDC píše, že NEBYLA plně zahrnuta potenciální náklaní doprava!
Středa, 04. dubna 2018 - 23:20:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2
Registrován: 3-2018
Investor???? Kámen úrazu není SŽDC! Ten se nalézá ve 3.patře u vody a potom taky v Berlíně.
Středa, 04. dubna 2018 - 23:43:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 564
Registrován: 7-2017
Brzdič zániku: Jasně, ta studie spadla z nebe a SŽDC ji přijalo jako OK s nožem na krku.
Pikehead
Čtvrtek, 05. dubna 2018 - 08:23:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3934
Registrován: 3-2007
Ono je hodně vtipný, že se z EU peněz financujou "tranzitní koridory", které přes hranice vedou v zcela bizarně: 3. koridor navazuje na jednokolejku bez drátů v Německu. 4. koridor na sice elektrizovanou, ale jednokolejnou koňku přecpanou u Lince příměstem.

Až by jeden řekl, že pokud má být smyslem koridorů vytvoření evropské želeniční sítě, měly by ty prachy jít na dosažení určitého kapacitního/sklonového/rychlostního standardu bez úzkých hrdel a samozřejmě koordinovanou na obou stranách hranice.
Čtvrtek, 05. dubna 2018 - 09:10:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1041
Registrován: 4-2009
Pikehead: Ano.
Brzdic zaniku: Přesně tak to je
Tantin27: Nespadla, jen ji SŽDC poslušně vykonávaná
Čtvrtek, 05. dubna 2018 - 09:37:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1020
Registrován: 8-2007
Bude tam výhybka nebo jedna kolej ukončena a používat se nebude, či ještě něco jiného?
Ano bude tam výhybka tvaru J 26,5-2500 pro rychlost v odbočném směru až na V=130 km/h.
co bude s kamennými viadukty mezi Plzní a Vejprnicemi? Budou se bourat a stavět nové mosty nebo dojde k jejich rozšíření?
V místě stavby je jen jeden a ten se postupně zbourá a místo něj bude zemní těleso pro dvojkolejnou trať.
Čtvrtek, 05. dubna 2018 - 10:42:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8556
Registrován: 10-2003

Momentka z ranního Berouna.
Proti lži se člověk strašně špatně brání, protože když se lež pěkně řekne, tak vypadá jako pravda, a někdy je problematika tak složitá, že lidé nevědí, co je pravda a co ne.
Radim Jančura ...asi o sobě...
Čtvrtek, 05. dubna 2018 - 10:51:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2525
Registrován: 12-2007
Pikehead: 4. koridor z Českých Budějovic k rakouským hranicím je a asi hodně dlouhou dobu také zůstane jednokolejný. Takže u 4. koridoru takový problém nebude. A jak si to udělají Rakušané okolo Lince je jejich věc.
Pikehead
Čtvrtek, 05. dubna 2018 - 10:58:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3937
Registrován: 3-2007
No buďto to je tranzitní evropský koridor (což asi je, proč jinak by to EU platila?), nebo je to "jejich věc", což nezaručuje funkčnost v celé potřebné délce.
Mladějov
Čtvrtek, 05. dubna 2018 - 11:17:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12328
Registrován: 3-2007
P..D : Ovšem jaksi i tyhle peníze umožnily fakt zanedbané páteřní tratě dovést do, řekněme standardního stavu.

Já si pamatuju třeba 170 PlCh, jak se rozpadala izolace na DOZ z roku 1968, rychlost "50" na většině trati, protože nějaký problém s kolejnicemi, naprosto tragickou 221 + 220 s úrovńovými přístupy přes koleje, takže to podvazovalo provoz..

Jako jestli nic jiného, tak se ty tratě daly do kupy a dřívější stav "tankodrom" + slepenec různých nestandardních SZZ a ruského autobloku bez banalizace a samozřejmě nemožnost řídit stanice dálkově mohou později narození vidět velmi názorně třeba v okolí Nymburka či od Všetat do Ústí.

Zaplaťpánbůh, že to je hotové, a to, že tam v horizontu 10 let klesl t.č. provoz (třeba tranzitní nákladní doprava přes Dvořiště) neznamená, že tomu tak bude za dalších 10 let stejně, či že to byla zbytečná investice.

Fakt je úplně něco jiného mít v richtiku páteřní síť a něco jiného cpát miliardy do znovupostavení lokálek ala Mšenka, kde jede 5 - 10 lidí v motoráku jednou za dvě hodiny.
Pikehead
Čtvrtek, 05. dubna 2018 - 11:33:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3938
Registrován: 3-2007
Ale o tomhle debata neběží. Moje poznámka byla o tom, proč je vypsán operační program tvářící se že dodává něco "evropského", co tím ve skutečnosti rozhodně nevznikne.
Mladějov
Čtvrtek, 05. dubna 2018 - 11:38:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12330
Registrován: 3-2007
OK.

Jinak nechápu vaše hledání logiky v rozhodnutích Brusele či dokonce názvů operačních programů [lol]
Čtvrtek, 05. dubna 2018 - 13:56:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3463
Registrován: 5-2002
Já myslím, že kdyby koridorizace tratí z Prahy do Plzně a Budějovic neměla transevropskou nálepku, tak by ji EU neplatila.
Čtvrtek, 05. dubna 2018 - 15:44:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11807
Registrován: 5-2004
"No buďto to je tranzitní evropský koridor"

No tranzit Beroun - Cheb a na obou koncích lokálky je fakt evropa jak řemen[crazy]
Čtvrtek, 05. dubna 2018 - 17:00:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 16203
Registrován: 5-2002
Hlavně na tom východním, tam se prej nějak přemnožili vl(č)ci... [lol]
Turista
Čtvrtek, 05. dubna 2018 - 21:28:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1257
Registrován: 12-2003
Nevím kam se chce rozvíjet Čížek, ale prohlašovat tříhodinovou cestovní dobu z Plzně do Mnichova za ideální může jen člověk, který tento spoj nikdy v životě nehodlá použít.

Z hlediska Plzně (je to plzeňský politik) to možná stačí. Oni letiště nemají a k letecké cestě kamkoliv musí přičíst jízdu na letiště.

Z pohledu Prahy jsou ovšem 4h Praha-Mnichov letadlu konkurenceschopné pouze pro tuto relaci. Pokud má být vlak zajímavý i dál do západní Evropy, bylo by vhodné mít do Mnichova plnohodnou VRT s jízdní dobou kolem 2h. Pak budete z Prahy na francouzských hranicích za 4h, v Paříži za 6h, v severní Itálii za 5h.
Pikehead
Pátek, 06. dubna 2018 - 00:22:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3940
Registrován: 3-2007
Petr Vlček: Tahle polemika není úplně na mě. Jako takový byl financován.

Turista: No zajímavé vize, pro začátek zkusme ten Mnichov na 3 hodinách. [happy]

(Příspěvek byl editován uživatelem Pikehead.)
Pátek, 06. dubna 2018 - 00:24:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 565
Registrován: 7-2017
Pikehead: No, 3 hodiny to s Vámi obhajovanou 4e nikdy nebudou...
Pikehead
Pátek, 06. dubna 2018 - 00:33:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3942
Registrován: 3-2007
Tak to je smutný. Ale VRT do České Kubice, kde by byl přepřah na diesel a nutné trefení se do ranní a odpolední směny dědka v dopravě, to taky úplně nevyřeší...
Pátek, 06. dubna 2018 - 00:40:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 566
Registrován: 7-2017
Pikehead: Varianta 5 dle SP není VRT. A ono proč by Němci něco lepšího plánovali, když to zazdíme my? To je kruh...
Pátek, 06. dubna 2018 - 08:26:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1021
Registrován: 8-2007
Pokud v rámci současné přestavby domažlické trati má být zdvoukolejněn a elektrifikován úsek končící zhruba u mostu přes Slovanské Údolí,
ještě doplnění. Dle PD sice budou podél jedné z kolejí osazeny trolejové stožáry a u druhé připraveny v místech mostů a opěrných zdí svorníkové koše pro výhledové upevnění stožárů, ale trať nebude zatrolejována. Na stožáry bude prozatím zavěšeno pouze napájecí vedení 25kV pro připojení transformátoru zabezpečovacího zařízení a EOV.

Na úřední desce magistrátu se objevilo Oznámení o zahájení řízení: Uzel Plzeň, 5.stavba - Lobzy - Koterov
Pikehead
Pátek, 06. dubna 2018 - 09:46:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3943
Registrován: 3-2007
Tantin27: To netvrdím, jen říkám, že i nejvíc maximalistické řešení je bez Bavorska k ničemu.

S navrhovaným postupem "postavme u nás něco velkorysého a uvidíme, jak se chytí" nesouhlasím, protože v současné době je Bavorsku spojení Plzně a Mnichova zcela u [zadnice] a bude i kdybychom ho na české straně pozlatili.

Podstata problému spočívá v tom, že aktuálně jsou to dvě lokálky a pokud z nich někdo chce vyrábět mezinárodní koridor, je třeba to tak i pojmout a musí být nějaký sponzor toho nápadu. Když ne Bavorsko/SRN, tak někdo v Bruselu třeba.
Pátek, 06. dubna 2018 - 09:50:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6566
Registrován: 5-2002
Pike: VRT se plánuje souběžně ( http://zdopravy.cz/uohs-soutez-na-studii-proveditelnosti-k-vrt-pr aha-breclav-muze-pokracovat-10018/ ) - aneb ve světě modrým gum je tohle relace na pomalou jednokolejku bez zájmu o dopravu, a na VRT na 300 současně...

Železnice prostě u nás dopravou budoucnosti nebude, modrým gumám stačí pomalé jednokolejky na focení krátkých vláčků, a reálnou dopravu odveze silnice.

(Plus VRT vize, kde se všichni budou 30 let živit debatou nad prvním úsekem někde)
Pátek, 06. dubna 2018 - 09:51:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6567
Registrován: 5-2002
Když ne Bavorsko/SRN, tak někdo v Bruselu třeba.

No ten sponzor je v Bruselu celou dobu, za národní peníze se koridory nestaví už docela dlouho...
Pikehead
Pátek, 06. dubna 2018 - 10:03:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3945
Registrován: 3-2007
Pozor, "sponzor" v projektovém řízení neznamená jen strejdu s kufrem peněz. Je to zásadní role, člověk, který chce realizovat nějakou ideu/vizi/produkt (a logicky pak i financuje její realizaci).
Pátek, 06. dubna 2018 - 10:08:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6568
Registrován: 5-2002
Jojo, mezinárodní - tranzitní - železniční koridor... To je v pohodě, zadání je jasné, jenom se drsně vylhal dopravní model ve studii aby to vyšlo na pomalou lokálku.
Pátek, 06. dubna 2018 - 11:17:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11811
Registrován: 5-2004
"To netvrdím, jen říkám, že i nejvíc maximalistické řešení je bez Bavorska k ničemu"

Bavorský tratě jsou na tom líp než úsek bez kterýho to na druhý straně taky smysl nemá s tím je Praha - Beroun. A vypadá to že v tom Bavorsku na tom budou líp než Praha - Beroun ještě desítky let.
Pátek, 06. dubna 2018 - 11:51:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 552
Registrován: 11-2004
Bkv Děkuji za perfektní informace...
Luboš_3.21
Pátek, 06. dubna 2018 - 14:48:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1362
Registrován: 4-2014
Co se týče té stude domažlická 4e - tak ta je pravděpodobně udělána tak, aby se skoro vše postavilo za peníze sponzora - tedy EU, a protože sponzor více nedá, tak z Domažlické tratě v úseku Stod - Furth im Wald vznikne modernizovaná lokálka bez užitku, Stejné je je to i u třetí stavby uzlu Plzeň, proč se zřizuje mezi Jižním Předměstím a Vejprnicemi nesmyslná odbočka Nová Hospoda, když se ta druhá kolej mohla protahnout o kousek dál, tedy až do žst. Vejprnice, opět je to dáno asi tím, že sponzor (EU navíc peníze nedala) a stát to z vlastní kapsy přeci platit nebude, tak se ta druhá kolej nesmyslně zařízne kus před Vejprnicema.
A ty trakční stožáry v jedné koleji bez trakčního vedení, a v druhé koleji jen připravené podstavce bez stožárů tomu dají hezkou korunu.