Diskuse » Archiv 2020 » Hry a simulátory » MHD Simulator předcházející | další

MHD Simulator

dolů

   autor příspěvek
Kokoska
Pondělí, 06. dubna 2020 - 16:26:30  
Neregistrovaný host
Tady to už asi celé chcíplo, co?... Nic, už na soru dávno nepracuji, programy v PC nemám, nic... Tak chci, aby to tu převzal někdo jiný, hlavně zkušenější... Tak ahoj všem, jestli tu vůbec někdo je...
Michel
Pondělí, 06. dubna 2020 - 18:20:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 27
Registrován: 6-2017
Kokoska :
"Tady to už asi celé chcíplo, co?... Nic, už na soru dávno nepracuji, programy v PC nemám, nic... Tak chci, aby to tu převzal někdo jiný, hlavně zkušenější... Tak ahoj všem, jestli tu vůbec někdo je..."

Ten pan někdo jsem kupodivu já. Hele BrnoCity tram simulátor dodělám nevím kdy. Teď pracuji na modelu trolejbusu na dálkové ovládání takže se ktomu tomu projektu nedostanu. Jestli bych tu sorku měl převzít klidně. Pak ji dokončím v rámci i mého projektu s brněnskejma šalinama [vypravci]
http://michelmodel.wbs.cz
[kecal]Web o modelech plastikových a na dalkové ovladání.[kecal]
[pozor]Model, na kterém teď pracuji: Škoda 14TrM 3286 DPMB[pozor]
Pondělí, 06. dubna 2020 - 18:25:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 90
Registrován: 7-2017
Já to řeknu takhle - já jsem tu také. Dělám Ostravu, ale více času trávím u OMSI 2, takže na MHD Simulátor není tolik času.
image/bmp
Stanice0.bmp (429.1 k)
Kokoska.
Čtvrtek, 31. prosince 2020 - 14:09:44  
Neregistrovaný host
Hele, já se k tomu vyjádřím takto: Mám stolní počítač a mhd simulator jsem nezapl asi 2 roky, protože mám a hraju lepší a zábavnější hry. Zároveň ani nehodlám tvořit obsah do hry, která mě dneska ani nebavî. Dneska jsem relativně starší a hlavně vyspělejší osoba než před 3 lety, co jsem tu psal. Nejsem žádný programátor a ani tvůrce modů. A jo, podařila se mi vytvořit ta sorka. Sor c 10,5. Jenže ten notebook jsem prodal a tu sorku jsem vytvořil a ani jsem ji nestihl vydat... Takže asi tak, sem na tuhle stránku napíšu zase za rok, protože se již o MHD simulator 2009 nezajímám. Vše ode mě.