Diskuse K-report » Archiv 2016 » Železnice » Všeobecná neželezniční diskuse předcházející | další

Všeobecná neželezniční diskuse

dolů
   diskuse  posl. autor příspěvků  stran  posl. příspěvek
Archivy starších příspěvků   
 
Archiv diskuse Všeobecná neželezniční diskuse do 18. 10. 2016 Doktor 60 18-10-16  10:07
Archiv diskuse Všeobecná neželezniční diskuse do 19. 12. 2016 RadekŠ 60 19-12-16  12:57
   autor příspěvek
Pondělí, 19. prosince 2016 - 13:19:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1481
Registrován: 4-2010
RadekŠ
Tak ta nová továrna u Bratislavy byla také důvodem proč Škoda dlouhou dobu přežívala na typech Š 100, 120, 130... Protože na rozjetí výroby něčeho co by odpovídalo době byly potřeba investice které se utápěly u Bratislavy.
Pondělí, 19. prosince 2016 - 13:19:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6643
Registrován: 4-2003
RadekŠ:... ale po pádu socíku a roztržení ČSFR tu moderní a v postatě nepoužitou fabriku prodali VW.

Pokud by tuto fabriku postavili v Čechách pro Liaz a ne na Slovensku, tak by to asi dopadlo trochu jinak - Liaz by koupil nejspíš MB či Renault a stejně by zanedlouho řadu 100 nahradil svými typy vozidel. Liaz by tedy stejně zanikl, ale výroba by jela dále........
Mladějov
Pondělí, 19. prosince 2016 - 17:47:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9228
Registrován: 3-2007
Protože na rozjetí výroby něčeho co by odpovídalo době byly potřeba investice

Když ono to o těch investicích bylo tak ze třetiny.
Ty druhé dvě tvořil naprosto demotivující systém, ve kterém inovace bylo zlo pro všechny.

Pusťte si někdy z webu socíkovský serál Inženýrská odysea (Kostka, Dočolomanský, Satoranský).

Sice staré jak Metuzalém (1979), ale dost dobře popisující, jaký to byl opruz, něco změnit.
Pondělí, 19. prosince 2016 - 18:56:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 841
Registrován: 2-2006
Sice staré jak Metuzalém (1979), ale dost dobře popisující, jaký to byl opruz, něco změnit.
V reálu to bylo ještě mnohem horší.
Komisaři Evropské unie, polibte si prdel!!
Mladějov
Pondělí, 19. prosince 2016 - 19:25:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9231
Registrován: 3-2007
V reálu to bylo ještě mnohem horší.

Ale tak jistě, ale lepší zkouknout tohle, než to tady složitě vysvětlovat někomu, kdo si tu dobu nepamatuje, nebo je duší bolševik.
Pondělí, 19. prosince 2016 - 19:49:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3921
Registrován: 8-2012
proč by měl přežít zrovna Liaz?
Nikdy nikde jsem netvrdil, že by měl a musel přežít zrovna LIAZ (mimochodem, o další výrobě řady 100 jsem taky nikdy nemluvil, to je naopak onen marťanský podsun "budeme vyrábět to samý se stejnýma firmama"). Mluvil jsem o šanci, zatímco vstup Škodovky "českou cestou" byl jednoduše definitivní konečná.
Ale podsouvejte mi dál co potřebujete, nemusím mít poslední slovo.
<font color="808080">informuji vás, že své podezření na vaše opakované páchání trestného činu pomluvy prostřednictvím tohoto internetového diskuzního fóra dle § 184 zákona č. 40/2009 Sb. v platném znění vůči mně, dalším osobám i obchodním partnerům společností, pro které pracujete, jsem předal studentům práv a stáváte se součástí jejich projektu</font>
Pondělí, 19. prosince 2016 - 20:54:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1482
Registrován: 4-2010
Mladějov
Patřím mezi ty první. S realiemi tehdejší doby jsem se nesetkal. Měl jsem zcela jiné starosti. Seriál znám.

Jáchym_a_stroj
Pokud realita byla mnohem horší tak vtom případě přežilo poměrně velké množství společností. A přechod na tržní ekonomiku byl téměř neřešitelný rébus. Kdy ekonomická nutnost byla v rozporu s tím co by politicky prošlo. A co by politicky prošlo bylo v rozporu ekonomickými zákonistostmi. Protože nay začátku potřebný kapitál měli jen zahraniční ivestoři. Pak asi o několik řádu méně potřebných prostředků měli jen vysoce postavení komunisté, zelináři, řezníci a jiní kšeftaři. A uprotřed všeho byly staticíce zaměstnanců pracujicí v podtatě v různě velkých titanicích kde hudba stále hraje.....

Jinak jsem si všimnul jak má mýtus o dobře fungujicích podnicích, co zanikly, je velice silný. setzkáývám se s lidmi, kteří se mě opakovaně snaží o tomto mýtu přesvědčit. Asi to bude tím, že podniky vyráběly, výrobky odcházely k zákazníkům a u výplatního okýnka dostávali včas zaplacenou plnou mzdu. Jinak si tu sílu tohoto mýtu nedsovedu vysvětlit.
Úterý, 20. prosince 2016 - 05:25:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6647
Registrován: 4-2003
T.H.:Mluvil jsem o šanci,

A vzhledem k tomu, že tuto šanci nechtěli zahraniční výrobci nákladních vozidel využít (poté, co zjistili, že v Liazu není cokoliv využitelného kupovat), tak se dá říci, že tato šance v podstatě ani neexistovala. A dnes už toto jediné možné pokračování žije svým vlastním životem zjevně pouze v hlavě pana T.H. [crazy].

Ale tohle je potřeba brát hlavně jako jebačku [biggrin].

(Příspěvek byl editován uživatelem Bram.)
Úterý, 20. prosince 2016 - 09:34:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6653
Registrován: 4-2003
je naopak onen marťanský podsun "budeme vyrábět to samý se stejnýma firmama"). Mluvil jsem o šanci,

Já chápu že nepřijímáš... takže znova a naposledy:

O privatizaci Liazu bylo rozhodnuto vládou už/až v roce 1992, jednání (MB, Man, Renault) probíhala už dávno předtím i potom a žádný apriori požadavek o "české cestě" v té době neexistoval.

To že na podniky tohoto typu zbyl jen Soudek je důsledek - prodaný joudům u krmelce jako tzv. česká cesta. Ty podniky nemohly přežít, protože jim chyběli s rozpadem RVHP zákazníci a jejich produkce se téměř skokově stala marginální. Proč by se někdo vážně zabejval firmou, která vyrobí v zaostalých provozech směšných pár set nákladáků?
obrázek - Drážní stupnice tvrdosti modrých gum.
citát - Harry Callahan: "Názory jsou jako díra do zadku. Má ji každý."

Úterý, 20. prosince 2016 - 10:12:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6652
Registrován: 4-2003
RadekŠ:Proč by se někdo vážně zabejval firmou, která vyrobí v zaostalých provozech směšných pár set nákladáků?

A ještě zastaralých, je třeba dodat pro úplnost [wink].
Úterý, 20. prosince 2016 - 13:26:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 842
Registrován: 2-2006
Jak zastaralých? Ty vozy přece vyhrávaly Rallye Paříž - Dakar [wink]
Komisaři Evropské unie, polibte si prdel!!
Mladějov
Čtvrtek, 29. prosince 2016 - 22:11:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9330
Registrován: 3-2007
A taky prodělaly několik sovětskych ofenzyv ! [biggrin]