Diskuse » Archiv 2018 » Autobusy a trolejbusy » Trolejbusy v Praze » Archiv diskuse Trolejbusy v Praze do 30. 06. 2018 předcházející | další

Archiv diskuse Trolejbusy v Praze do 30. 06. 2018

dolů
   autor příspěvek
Sobota, 16. června 2018 - 09:19:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1937
Registrován: 12-2007

V tomto týdnu už opravdu přestal v garáži dělat společnost Škodovce.
Kdo měl trochu štěstí (nebo byl informován) měl šanci vidět oba dva v provozu ke konci května.





Gabuliatko:
"Upřímně po jízdě s tím zázrakem nehýkám nadšením. Na rovině dobrý, ale ten kopec to furt není ono. A když to vypnutý stojí 1/2 hodiny na slunci aby se nabil tak je houby platný že to má klimu, je v tom jak ve skleníku.
PS: pochopil sem správně že 207 byla 100% odpískaná?"

Já myslím, že ani v kopci si Škodovka na baterky nevede špatně. On ani naftobus tam nejede rychleji.
Klimatizace jde i v době nabíjení. Při 1/2 hodinovém stání se interiér vychladí určitě více než při 1/2 hodinové jízdě.
Sobota, 16. června 2018 - 20:58:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 209
Registrován: 9-2012
Re 9001

Dojezd je ve skutečnosti ovlivněn mnoha faktory. Mimo jiné jsou to kapacita baterie, příkon motoru, hmotnost (obsazení) vozidla, sklonové poměry nebo třeba počasí, nezabedbatelný vliv má i styl jízdy řidiče anebo stav trakční baterie.

Životnost baterie je další věc, kterou je nutno uvažovat při volbě její kapacity. Pokud bychom baterii každé kolo zcela vybili a na konečné zase nabili na plnou kapacitu, tak ji po 500 - 600 cyklech bude nutno vyměnit. V podstatě je nutné mít baterii s dvojnásobnou kapacitou a dobíjet ji nižším proudem, než je maximální, ta pak vydrží takových cyklů 2000. A kolik kol ujede za provozní den kloubus na 140? Aby se to snadno počítalo, tak řekněme 10. To by v prvním případě znamenalo 500 až 600 kol tedy více, než 5 baterií za rok. Ve druhém případě už by to už byly 4000 kol, to už by baterie vydržela nějaký rok a půl. V praxi ale musíme ještě připočítat rezervy na udržování teploty baterie, na nedostatečné nabíjení zpožděných spojů na konečných a kdoví na co ještě. Z 15 km prospektových jsme se dostali na nějakých 5 km celoročně prakticky možných. A to bez klimatizace a topení jak salónu, tak budky pro jízdního otroka. Baterka by pak mohla ustát i dva roky takového provozu.

To je opravdu jen hubý odhad. Velmi rád bych viděl skutečná čísla, která DP ze svých pokusů má.
Komu tykám? Zpravidla všem. Buď se s tím vyrovnej a tykej mi taky nebo se jdi třeba zabít.
Sobota, 16. června 2018 - 21:02:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 210
Registrován: 9-2012
Pragovka je úžasná.
Komu tykám? Zpravidla všem. Buď se s tím vyrovnej a tykej mi taky nebo se jdi třeba zabít.
Sobota, 16. června 2018 - 23:05:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7372
Registrován: 6-2004
Martyk: Díky za potvrzení. Já to počítal pro Bohnice a vyšly mi podobná čísla... cca rok a půl nová baterka v tom lepším případě... (at žije ekologie)...

No bude to ještě veselé... :-(. Jediné co mě uklidnuje, že pokud se koupí TNB 12/18, tak se aspon dají natahat dráty a auta můžou v klidu jezdit, což u učistých ebusů je nereálné
Sobota, 16. června 2018 - 23:20:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 211
Registrován: 9-2012
To, co jsem psal bylo o bateriích v ACUMARIO. Budou-li použity baterie jiné, pak je samozřejmě všechno O HODNĚ jinak.
Rozdíly jsou opravdu velké http://batteryuniversity.com/learn/article/types_of_lithium_ion

(Příspěvek byl editován uživatelem Martyk.)
Komu tykám? Zpravidla všem. Buď se s tím vyrovnej a tykej mi taky nebo se jdi třeba zabít.
Neděle, 17. června 2018 - 13:09:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 778
Registrován: 3-2006
Ad PRAGA TOT:
Nevíte někdo, zda bude ta pragovka jen vystavovatelný exponát, či zda bude do budoucna schopná jízdy vlastní silou, resp. dokonce vozit cestující? Tomuto faktu by třeba naznačovalo osazení sběračů úplně novými soudobými botkami, které jsou pro jízdu určitě bezpečnější, než ty historické, původní... Ale jen z takovéhoto zlomku nic usuzovat nemohu. Nevím, zda-li by TR dostal legislativně způsobilost vozit cestující. (určitá omezení vyplívající z použití původní elekrtovýzbroje, z původních izolačních materiálů, levostranné provedení a podobnně…) Nebo je také možné, že by určité části elektrovýzbroje mohli renovároři nahradit novějšími komponenty (a to již z různých důvodů...). Ale to jen z podstaty neznalosti situace dost odvážně spekuluji.

Má-li někdo tyto informace, podělte se prosím. Dost by mě to zajímalo... Díky!
Mr_proper
Neděle, 17. června 2018 - 13:59:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1541
Registrován: 11-2006
Ano, pragovka bude pojízdná a plně funkční. Spousta funkčních částí je nahrazena řekněme tím, co se podařilo sehnat, protože zkrátka originál nebo něco typově či dobově obdobného se nedochovalo.
P_v
Neděle, 17. června 2018 - 19:09:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1974
Registrován: 5-2002
Objevil se JŘ linky 58.
Zajímavé jsou zastávky Kundratka zc a Kelerka dc na znamení. To už škodovácký trolejbus umí trefit dráty za jízdy? [lol]
Neděle, 17. června 2018 - 19:52:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4500
Registrován: 12-2007
Neumí, jen DP neumí zastávky na znamení jen pro některé linky (není nutné aby tam 140 stavěla).
Neděle, 17. června 2018 - 21:06:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5560
Registrován: 6-2005
Pavel: pokud si dobře pamatuji, tak ten trolejbus byla holá kastle. Botky byly dávno sundány a nedochovaly se. A původních botek, kdyby byly nově udělané, bych se nebál, ono se na nich nemá moc co měnit.
Makrelu neumeješ.
Nippy
Neděle, 17. června 2018 - 22:48:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 316
Registrován: 7-2012
Ad JŘ 58 - máme jediný vůz, bude v případě nepojízdné škodovky zaskakovat normální bus?
Petr_k
Pondělí, 18. června 2018 - 08:25:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12374
Registrován: 4-2003
Gab. - ale ono se nikde nepíše, že i když na zastávce na znamení nikdo není a v busu nikdo znamení nedává, že se tam v žádným případě nesmí zastavit. Prostě zastaví, ale třeba ani neodblokuje dveře. Nabidlování trvá pár vteřin.
DIE VERGELTUNGSAFFE!
»Dem Reinen ist Alles rein« – so spricht das Volk. Ich aber sage euch: den Schweinen wird Alles Schwein!
(Friedrich Wilhelm Nietzsche: Also sprach Zarathustra * Ein Buch für Alle und Keinen)
Pondělí, 18. června 2018 - 11:59:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 417
Registrován: 5-2002
Ad Pavel358
Pokud se jedná o schvalování historických vozidel, je Drážní úřad tomuto nakloněn. Většinou pak stanoví další podmínky před výjezdem, např. jízda jen za sucha, měření izolačního stavu, apod.
Ostravskou, původně pražskou, TATRU 400 jsme záměrně vybavili kvalitnějšími izolačními materiály. Aby mohla být bezpečně provozována.
Úterý, 19. června 2018 - 07:00:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2685
Registrován: 12-2007
Domnívám se, že historické dopravní prostředky mají být používány jenom při mimořádných nostalgických jízdách (třeba pár hodin o víkendu), podobně jako jsou používány parní vlaky. Není třeba je ničit pravidelnou jízdou přes celý den. Jízdu historickou soupravou běžný cestující nedocení, a historický dopravní prostředek se mnohem rychleji opotřebuje. Jistě dají se vyrobit náhradní součásti, nicméně čím více součástek je náhradních, tím menší je autentičnost takové historické památky.
Úterý, 19. června 2018 - 12:39:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4507
Registrován: 12-2007
To si říkám každý den když jedu M152 a Karosou B952. [happy]
Včera sem koukal na pohled z vlaku Wilson - Rudná a žena šla okolo, chvíli na to koukala, a zeptala se: To je odněkud z Ruska? ...
319
Úterý, 19. června 2018 - 13:46:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1254
Registrován: 2-2005
Wagon : Záleží na vkusu, já třeba mám radši ty mírně osuňtělá historická auta [happy] Třeba 8Tr TMB před renovací atd .... Když to je leštěnka která vypadá jak z fabriky, není to pro mě ono. Nic proti Vašemu názoru, jen píšu jiný pohled.
-SIS bus KAROSA B731.00 a Karosa B731.20 a ŠM-11 s automatickou převodovkou PRAGA 2M70
-30.5.2007 - 10 let od ukončení provozu posledního trolejbusu ŠKODA 9TrHT28 ev.č.11, tudíž i posledního trolejbusu typu 9Tr v pravidelném provozu s cestujícími v ČR.

WEB jihlavského OS Za záchranu hist. trolejbusů a autobusů
Úterý, 19. června 2018 - 16:02:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2686
Registrován: 12-2007
319: Já mám také rád ošuntělé dopravní prostředky, zejména hodně historické. Ale mám je rád pro výjimečný provoz, ne pro každodenní. Pro běžný provoz chci ty nejnovější, pro sváteční nebo příležitostní provoz zase ty nejstarší.
Nippy
Úterý, 19. června 2018 - 16:33:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 317
Registrován: 7-2012
Njn, obojí má své, leštěnka i patina [happy] Mne osobně neuráží, když se při opravě historického vozu použijí nějaké modernější/nepůvodní "vnitřnosti", když pak bude moci být onen vůz příležitostně provozován, ale míchá mi žlučí, když některé dopravní podniky svévolně přečíslovávají a přelakovávají vozy odjinud do svých barev a dělají tak z historických památníků falešné pouťové atrakce. Argument, že kdo platí ten rozhoduje je v tomto případě nepřijatelný, poněvadž je tím páchána škoda na kulturním dědictví. Sice ne nevratná, ale přece.
Úterý, 19. června 2018 - 18:02:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 672
Registrován: 11-2008
Nippy: a vůbec repliky bych taky zakázal a třeba město Drážďany bych raději srovnal se zemí znovu.
Pokud Ti je méně než 15 let, tak ten názor chápu. Každopádně zde jde o kulturní dědictví, lidé se rozhodně lépe ztotožní s něčím, co je jim blízké. Proto se renovují a přizpůsobují věci, včetně vozidel MHD do místních zvyklostí. A rozhodně to není špatně. Většinu těch přizpůsobených historických věcí by čekal osud typu smetiště, či autogen.
Tahle cesta je rozhodně správná a dává novým lidem možnosti nápravy chyb lidí starých. A tím myslím v tímto případě skutečnost, kdy třeba předchozí vedení podniků, či jiný režim nedochoval ve svém městě zachovalý historický, svého času městotvorný prvek. [happy]
Pane tvůrčí, se vší pokorou k Vašemu dílu, Vám však musím oznámit, že mne trápíte více, než mi přinášíte radosti. Opravdu si nestěžuji na radost, kterou jste pro mne napsal doposud, ona byla nečekaná a přinesla do mého příběhu zvláštně barevné odlesky ze všech koutů, ze kterých mohla.
Nippy
Úterý, 19. června 2018 - 18:37:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 318
Registrován: 7-2012
Já mezi renovací a tím, čemu říkáte "přizpůsobování" spatřuji dost podstatný rozdíl. Že se někde nedochovalo vlastní vozidlo v místním provedení je nešťastné, ale nevidím důvod proč by příkladně v Pardubicích nebo v Ostravě nemohli snést pohled na historicky věrně zrenovovaný pražský trolejbus. Protože je pražský?
Úterý, 19. června 2018 - 19:39:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 418
Registrován: 5-2002
U rekonstrukce tramvají a zejména trolejbusů je potřeba brát v úvahu bezpečnost. Pro provoz je potřeba zajistit bezpečnost a ochranu před úrazem elektrickým proudem. U automobilových veteránů nebo i třeba autobusů takový problém není. Bez použití nejnovějšího typu kabelů a zkvalitnění celkové izolace není šance jakýkoliv, ani víkendový provoz takových vozidel.
A pokud jde o Ostravu, tady není žádný problém, že původní pražská T 400, ev. č. 441, dnes je opravena do stavu provozovaného v Ostravě pod. č. 26. Původně sloužila jako kurník.
Úterý, 19. června 2018 - 20:00:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8298
Registrován: 5-2002
Původně sloužila jako kurník. a o tom to je. Vždyť by si měl wagon prohlédnout resp zaznamenat zdejší diskuzi tak ten trolejbus byla holá kastle. co s tím, resp. kam zajít a není alespoň občasný provoz správný směr. Jo pak můžeme kutat, kabely podle normy, nebo tam dáme i nějakou moderní polovodičovou výzbroj. I tímhle směrem se ve světě historických resp. tzv. retrovozidel všude možně šlo, a špatně?
Úterý, 19. června 2018 - 23:22:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 673
Registrován: 11-2008
Nippy, fakt jsi asi první s tímto názorem. Beru. Ale děláš to pro lidi. Ne pro ten trolejbus [happy] rozhodně více lidí chce zavzpomínat na tu křivky hvězdu ve znaku města, stará cvakátka a dobové obrázky, plány sítě.
Ty pražské reálie by mnoha lidem nic neřekly.
Já osobně si pamatuji 9 Tr, když se řitila přes Fifejdy, pamatuji si jak voněly sedačky, protože jsem jako děcko k nim čuchal [happy] a pamatuji si detaily z našich vozů. Dnes na ně při jízdách vzpomínám. Pardubickou 9Tr bych neocenil. Byla pro mě cizí a fakt by mě nelákalo s ní jet. [happy]
Pane tvůrčí, se vší pokorou k Vašemu dílu, Vám však musím oznámit, že mne trápíte více, než mi přinášíte radosti. Opravdu si nestěžuji na radost, kterou jste pro mne napsal doposud, ona byla nečekaná a přinesla do mého příběhu zvláštně barevné odlesky ze všech koutů, ze kterých mohla.
319
Středa, 20. června 2018 - 06:01:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1255
Registrován: 2-2005
To "přizpůsobování" sice není ono, ale pravda, je blbost aby například ve Znojmě měli Karlovarský zelený autobus s dobovými věcmi z Karlových Varů, protože lidi nevědí skoro ani kde to je. A lepší když si tam kde to opraví udělají "svůj" protože by jinak nebylo nic. Já bych to nedělal jinak. Když bych byl Pražák a celé dětství a vzpomínky bych prožil v pražské MHD, sehnal bych autobus z Košic, tak by rozhodně nebyl Košický. [happy]
-SIS bus KAROSA B731.00 a Karosa B731.20 a ŠM-11 s automatickou převodovkou PRAGA 2M70
-30.5.2007 - 10 let od ukončení provozu posledního trolejbusu ŠKODA 9TrHT28 ev.č.11, tudíž i posledního trolejbusu typu 9Tr v pravidelném provozu s cestujícími v ČR.

WEB jihlavského OS Za záchranu hist. trolejbusů a autobusů
Nippy
Středa, 20. června 2018 - 20:50:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 319
Registrován: 7-2012
Je fakt, že když se v Praze prvně hovořilo o historickém kátéčku, ozývaly se hlasy zhruba v tom smyslu, že je to škoda, že by se všechna pražská kátéčka měla modernizovat a dál provozovat a že pro muzeum si pak můžeme někdy sáhnout do Košic. No zaplaťpánbu, že to tak nedopadlo. Přeci smyslem historických vozidel není jenom mít v depu to či ono. Kolega výše psal, že se to dělá pro lidi a ne pro ta vozidla. Nu, přijde na to co těm lidem chcete nabídnout, jestli autentický, nepřelakovaný kus historie jejich města a nebo něco jiného, ať už to nazveme jakkoli. Koneckonců fakt, že se v daném místě nezachoval nějaký historický vůz toho či onoho typu je sám o sobě solidní historickou výpovědí.
Středa, 20. června 2018 - 21:10:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 779
Registrován: 3-2006
Ad 9 TR:
Že se botky na pragovce nedochovali, je mi jasné...
Já myslím, že právě botky doznali dost nenápadných, leč užitečných změn. Při výpadku sběrače z troleje (což s těžkými, ktátkými sběrači není až zas tak těžké vypadnout [happy]) už botka tak často netrhá vedení, nechytá se o převěsy nebo neupadne ona sama, protože je na dřevěné vložce. Uhlíky mají větší plochu, snadněji se mění. Botká má již opalovací jazyk, kabelové oko a pod...ale je pravda, že na historický sporadický provoz je toto až zbytečné. Ale myslím si, že jsem nějaké historické botky ve Střešovicích obdivoval... takže dvě by se mohli někde vyhrabat. [happy]
Středa, 20. června 2018 - 22:29:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1942
Registrován: 12-2007
Nippy:
"Mne osobně neuráží, když se při opravě historického vozu použijí nějaké modernější/nepůvodní "vnitřnosti", když pak bude moci být onen vůz příležitostně provozován, ale míchá mi žlučí, když některé dopravní podniky svévolně přečíslovávají a přelakovávají vozy odjinud do svých barev a dělají tak z historických památníků falešné pouťové atrakce. Argument, že kdo platí ten rozhoduje je v tomto případě nepřijatelný, poněvadž je tím páchána škoda na kulturním dědictví. Sice ne nevratná, ale přece."

Víš, ono není ani tak důležité odkud dochovaný kus pochází.
Mne rozhodně neuráží ostravská ex pražská Tatra 400, pardubická ex pražská Škoda 8Tr či pardubická ex hradecká Škoda 14Tr.
Do obou měst příslušné typy patří a byť jsou vozidla odjinud dovezená rozhodně mají právo reprezentovat kus historie v místních barvách.
Jiné by to bylo s vozidlem, které v dané MHD nikdy nebylo v pravidelném provozu. Takový Sanos v Pardubicích. Jako trolejbus pro nostalgické jízdy je výborný. Ale určitě nemůže být historickým vozidlem pardubické MHD.
A stejně - většina při setkání s kusem historie pozná, že je to staré.
Ti zdatnější určí typ a období, kdy se to tak asi mohlo používat. Kolikátá to je série a jaké to má výrobní číslo neví skoro nikdo.

P.S.: až si budeme mít v Praze retro 14Tr, tak Tě buď klepne pepka nebo přijdeš slintat blahem jakej to máme pěknej historičák...
Středa, 20. června 2018 - 23:33:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7384
Registrován: 6-2004
Nippy: Upřímně tohle moralizování se mi moc nelíbí... Že je to nějaká historická výpověď?

Ono když si budeme hrát na opravdovou historičnost, tak nám toho moc nezůstane...

Naprostý souhlas s 5735. Pokud ten vůz tam opravdu historicky jezdil jako typ, tak s tím problém nemám...

Navíc co si budeme nalhávat. Viděl jste někdy vůz na PO? Pochybuji, že 9048 má kromě kastle a pár věcí původní věci se kterými vyjela ze Smíchova na konci 80.let...
George
Středa, 20. června 2018 - 23:37:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1376
Registrován: 5-2002
Nippy: to že dané vozidlo původně bylo v jiném městě eviduje relativně malý počet lidí. 99% ostatním lidem je to šuma fuk. Protože uvědom si že třeba současná Ostravská T400 je: karoserie jezdila po Praze (tedy její část), vyrobena v Praze, podvozek provozován v Ostravě vyroben v Praze. Takže jak se popereš s tímhle?
Nebo by bylo lepší to nechat aby nezbylo nic, protože přece DP Praha už jednu T400 má?

Naprostý souhlas s 5735.
Jak by mohla T400 vypadat v nátěru DSZO, nebo HK? To by MĚ urazilo.
Čtvrtek, 21. června 2018 - 06:23:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5561
Registrován: 6-2005
Pavel 358: to jsou pražské alwaysky, anóbrž botky s křidélky, tzn uhlík normální, starý, ale křidélka mají ještě navíc prodloužení. Údajně to lépe drželo.

Tak ono úplný hard core příklad je ZIU vydávat za vozidlo některého z českých DP...
Tak co, kdo dodá znaky, co? [biggrin]

5735: a barva bude jaká? [proud]

Nippy: majitel dělá hlavně vozidlo, aby dělalo radost jemu, takže on rozhoduje
Makrelu neumeješ.
Čtvrtek, 21. června 2018 - 21:22:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1943
Registrován: 12-2007
9_tr:
"Tak ono úplný hard core příklad je ZIU vydávat za vozidlo některého z českých DP...
Tak co, kdo dodá znaky, co? [biggrin]

5735: a barva bude jaká? [proud]

Nippy: majitel dělá hlavně vozidlo, aby dělalo radost jemu, takže on rozhoduje"

1) myslíš smaltovaného ježka?
2) elektro má dnes zelenou ...
3) nebo rozhoduje ten, který sedí na penězích.
TrolejbusPraha
Pátek, 22. června 2018 - 08:25:58  
Neregistrovaný host
Konec dohadům o terminologii...
Pátek, 22. června 2018 - 09:04:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4510
Registrován: 12-2007
Chápeme, nyní to je elektrobus s dynamickým dobíjením a od 1.7. to bude trolejbus.
Pátek, 22. června 2018 - 15:36:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1945
Registrován: 12-2007
Gabuliatko:
"Chápeme, nyní to je elektrobus s dynamickým dobíjením a od 1.7. to bude trolejbus."

Četl jsi to pořádně?
Je to oběžník dopravního ředitele, který má v hlavičce napsáno TROLEJBUSY,
ale důvodem vydání je pokračující projekt elektrobusového systému s dynamickým dobíjením.
Takže je to jen konstatování faktu, že pro současnou legislativu bude vozidlem trolejbus, zbytek se nemění.
Pátek, 22. června 2018 - 16:12:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7392
Registrován: 6-2004
Jediné co mě uklidnuje, že se vydalo touhle cestou, protože když začnou blbnout baterky, tak se prostě dotahají dráty a budeme se moc dál jezdit.[ok]
Nippy
Pátek, 22. června 2018 - 21:08:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 320
Registrován: 7-2012
5735:
"až si budeme mít v Praze retro 14Tr, tak Tě buď klepne pepka nebo přijdeš slintat blahem jakej to máme pěknej historičák..."

Na to se netěšte [biggrin] Pokud by to byla 14Tr zrenovovaná do stavu po výrobě nebo dle místních zvyklostí kde jezdila, neměl bych námitek, to by byl prostě zachráněný vůz jak to píše někdo vejš. Pokud by si na ní někdo začal vymýšlet nějaké "pražské" omalovánky, pak by mě to pouze nepřekvapilo.

Tak či tak nevím co bychom si s ní počali, poněvadž to s tím "taháním drátů" nevidím ani zdaleka tak optimisticky jako kolega. Není to tak dlouho, co byl i metr trolejí v Praze úplnou utopií. Jestliže se naplno ukáže, že baterky jsou ekonomickej průšvih, chci vidět Herkula, který to pak bude zachraňovat před totální stopkou. (toto není sarkasmus)
Pátek, 22. června 2018 - 21:24:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8306
Registrován: 5-2002
No něco na tom je. Za současné politické situace nejdříve vybavíme linku 58 wifinou než dalšíma drátama.
Kuba_j
Pátek, 22. června 2018 - 21:33:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4362
Registrován: 8-2005
A to ještě byl před pár dny odvolán tech. ředitel DPP Jan Šurovský...
Pátek, 22. června 2018 - 22:30:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1947
Registrován: 12-2007
Nippy:
""až budeme mít v Praze retro 14Tr, tak Tě buď klepne pepka nebo přijdeš slintat blahem jakej to máme pěknej historičák..."

Na to se netěšte [biggrin] Pokud by to byla 14Tr zrenovovaná do stavu po výrobě nebo dle místních zvyklostí kde jezdila, neměl bych námitek, to by byl prostě zachráněný vůz jak to píše někdo vejš. Pokud by si na ní někdo začal vymýšlet nějaké "pražské" omalovánky, pak by mě to pouze nepřekvapilo.

Tak či tak nevím co bychom si s ní počali, poněvadž to s tím "taháním drátů" nevidím ani zdaleka tak optimisticky jako kolega. Není to tak dlouho, co byl i metr trolejí v Praze úplnou utopií. Jestliže se naplno ukáže, že baterky jsou ekonomickej průšvih, chci vidět Herkula, který to pak bude zachraňovat před totální stopkou. (toto není sarkasmus)"
Ano, není to na hned. Ale co není, může časem být.
A až ten čas přijde, tak se dotáhne to co dnes někdo zachránil, protože odchod 14Tr do věčných lovišť už dost pokročil. Tak se může klidně stát, že k dispozici bude nějaké emko v firemním nátěru dopravce vzdáleného aspoň 100 km. Tedy chvíli budeš slintat nad opelichanou popelnicí s dobovou patinou. Pak se někdo rozhodne ten vůz dát do kupy a mimo jiné ho obdaří pražským vzhledem - aneb takto mohli vypadat pražské trolejbusy v roce 1992, kdyby jsme je tu měli. To už Tě pak klepne ta pepka... (ale já budu rád, když do do té doby změníš názor a zůstaneš u toho slintání a přijdeš se svést aniž by u toho muselo asistovat vozidlo s výstražnými majáky).
Neboj, neblouzním. Jen tak trochu fantazíruji. Rád bych nějakou t-bus linku po vzoru d-23. A na ní bych nechtěl nasazovat ani muzejní Škodu 8Tr či Tatru 400 a už vůbec ne předválečnou Pragovku. To jsou vozy, které by měly lidi vozit jen za odměnu a hodně vzácně.
Kuba_j:
"A to ještě byl před pár dny odvolán tech. ředitel DPP Jan Šurovský..."
Těch pár dní jsou skoro dva měsíce (neplést odvolání z pozice technického ředitele a z místa člena představenstva). Naštěstí s jeho odchodem nepadají projekty na elektromobilitu. Jen je možné, že nástupci k této problematice nebudou přistupovat s takovým zapálením...
Nippy
Pátek, 22. června 2018 - 23:21:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 321
Registrován: 7-2012
Ano, v roce 1992 jsme v Praze mohli mít trolejbusy, jenže neměli. Nic jsme nepostavili a jediný "pražský" vůz z té doby dnes kope za Ostravu. Taková byla doba, to je naše historie. Já jsem přesvědčen, že památky, včetně technických, slouží k tomu, aby ukazovaly co bylo a jak to bylo, ne k tomu, aby ukazovaly "co by bylo kdyby něco" - to je fantazie, ne historie.

Co se týče Vámi zmiňované d-23 - pokud to ve skutečnosti není nesystémový šotoprojekt, tak jsem to nepochopil.
Pátek, 22. června 2018 - 23:34:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7395
Registrován: 6-2004
5735: Nepadají jaké projekty? 207 je odpískáná ne? (Což je jedině dobře).
George
Sobota, 23. června 2018 - 10:42:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1377
Registrován: 5-2002
Ale v Praze 14 Tr jezdily kolem roku 2000 [wink] Fotky jsou buď od HA,nebo TM (už si pamatuju).


Sobota, 23. června 2018 - 21:42:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1948
Registrován: 12-2007
9001:
"5735: Nepadají jaké projekty? 207 je odpískáná ne? (Což je jedině dobře)."

Není, jen to trvá výrazně déle než si někteří optimisté mysleli.
Zatím se ukazuje, že k ukončení a dobudce na Ohradě je více otazníků než odpovědí.
Stejně tak není jednoduché vypsat soutěž na vozidla, která nikdo nevyrábí.

Prostě projekt v Prosecké je teď životaschopnější.
Sobota, 23. června 2018 - 22:49:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7398
Registrován: 6-2004
5735: 12m ebus? To snad vyrábí většina výrobců ne?

Budka je logická :D Ono postavit na 1 bus je sranda, ale aby tam sosalo najednou třeba 4 kousky už je horší...
Smithers
Neděle, 24. června 2018 - 16:31:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 607
Registrován: 12-2007
K elektromobilitě máte článek v novém DPK.
Pondělí, 25. června 2018 - 09:58:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4521
Registrován: 12-2007
Když oni politici ukazujou prstem do mapy aniž by si zjistili majetkové poměry to je pak těžký to realizovat. [happy]
Uvidíme jak se k této problematice postaví nový technický ředitel. Aby to taky neskončilo i s 58 v [zadnice]
Nippy
Pondělí, 25. června 2018 - 17:20:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 322
Registrován: 7-2012
Na ten avizovaný kloubák se těším. Taková 35Tr je aktuálně plonková, ne? [wink]
Úterý, 26. června 2018 - 17:25:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 331
Registrován: 11-2010
Kdo sleduje zlínskou diskuzi v posledních dnech, tak ví, že se něco se šeptá o tom, že možná půjde brzy do Zlína, ale nedovedu teď říct, jestli by to měla být už ta vyrobená nebo úplně nová.
Škoda 15Tr 02/6 v. č. 10851, r. v. 1988: Hradec Králové - 72 (1989-2001), Zlín - 371 (2003-2013), Ternopil - 159 (od r. 2013)
»Lidí se nebojme, ale sebe.« - Tomáš Baťa
[happy] [smile] [happy]
Úterý, 26. června 2018 - 19:13:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5384
Registrován: 2-2005
Taky nikdo neříká, že by před Zlínem nemohla navštívoůit Prahu [happy]
MHD je pro lidi ! ! !
Středa, 27. června 2018 - 09:35:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7405
Registrován: 6-2004
A co je na 35Tr taková bomba?

Výrobce uvádí až 50% možnost jet bez drátů, ale právě to až bude asi dost problémové jak tu už zaznělo mnohokrát.... A hlavně jak dlouho to baterky dají...
Středa, 27. června 2018 - 10:39:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 332
Registrován: 11-2010
Trollino_15:
"Taky nikdo neříká, že by před Zlínem nemohla navštívoůit Prahu [happy]"

Pravda, pravda. [wink]
Škoda 15Tr 02/6 v. č. 10851, r. v. 1988: Hradec Králové - 72 (1989-2001), Zlín - 371 (2003-2013), Ternopil - 159 (od r. 2013)
»Lidí se nebojme, ale sebe.« - Tomáš Baťa
[happy] [smile] [happy]
Kuba_j
Středa, 27. června 2018 - 10:42:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4369
Registrován: 8-2005
9001: asi, že to je kloubák a není to SOR...
Nippy
Středa, 27. června 2018 - 12:32:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 323
Registrován: 7-2012
Já jsem tu 35Tr zmínil jenom proto, že je to dle mého povědomí jediný kloubák, který teď nemá co na práci a tudíž by si ho DPP mohl na nějaké ty testy zapůjčit. Ale pokud už ji má zamluvenou Zlín, je všechno jinak.[kladivo]
Středa, 27. června 2018 - 23:14:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7407
Registrován: 6-2004
Nippy: Ono kdyby se asi hodně chtělo, tak by možná z nějakého většího provozu šel pronajmout na pár měsíců KB trolejbus :-).
Kuba_j
Čtvrtek, 28. června 2018 - 00:18:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4370
Registrován: 8-2005
9001: Parciální kloubový trolejbus mají v ČR zatím snad jen v Českých Budějovicích a to několik 27Tr.
Čtvrtek, 28. června 2018 - 09:29:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4531
Registrován: 12-2007
9001: dokud nebudou dráty nahoru na kopec tak nemá cokoli cenu podnikat (a pokud se proti drátům tama někdo vzepře tak ty dole mohou srolovat a bude po hehe)
Pátek, 29. června 2018 - 09:45:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7413
Registrován: 6-2004
Gabuliatko: A on se někdo chce vzpírat proti drátům?

I když faktem je, když jsem napsal FB, že do Bohnic chci tbusy místo elektrobusů tak se spustila lavina hlodů na dráty VYSOKÉHO napětí po celém sídlišti [biggrin]
Pátek, 29. června 2018 - 22:19:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5172
Registrován: 11-2007
https://praha.idnes.cz/praha-letnany-palmovka-trolejbus-elektro-d opravni-podnik-p3s-/praha-zpravy.aspx?c=A180629_115159_praha-zpra vy_nuc
Jirka_most
Sobota, 30. června 2018 - 06:58:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 332
Registrován: 2-2007
Den s trolejbusovým šotoušem. V ulicích Prahy se i po půl století najdou staré sloupy, dráty a torza zastávek
https://www.info.cz/praha/den-s-trolejbusovym-sotousem-v-ulicich- prahy-se-i-po-pul-stoleti-najdou-stare-sloupy-draty-a-torza-zasta vek-33205.html
Sobota, 30. června 2018 - 08:36:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 539
Registrován: 1-2015
Ono by chtělo taky zatrolejovat celou Husitskou a Koněvovu, když už je ta rekonstrukce a bude zde KONEČNĚ nový povrch vozovky. A když už, tak i celou trasu přes Rokycanovu na Floru.

Jen doufám, že nové vedení Prahy vzešlé z podzimních voleb, nezazdí už rozjetý projekt trolejbusů.[crazy]
"Pravda zvítězí, ale dá to fušku."

Jan Masaryk