Diskuse » Archiv 2019 » Autobusy a trolejbusy » Doprava v Libereckém kraji » Archiv diskuse Doprava v Libereckém kraji do 19. 06. 2019 předcházející | další

Archiv diskuse Doprava v Libereckém kraji do 19. 06. 2019

dolů
   autor příspěvek
Pondělí, 25. března 2019 - 21:49:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 46
Registrován: 3-2018
A nejsem si úplně jistý, jestli jsem ve správném vlákně, ale hádám, že případně budu upozorněn...
Není už na čase zase vrátit v Jablonecké VéHáDé čísla linek hezky zpátky k normálu. Tedy když už se rozešly ty dopravní podniky a nehrozí, že se v rámci jednoho DP budou plést linky. Zum bajšpíl 1 (Rybníček - Lidové sady s linkou Rychnov - Bedřichov)?
Petrd
Pondělí, 25. března 2019 - 22:02:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 671
Registrován: 11-2009
Autorem přečíslování nebyl DP, ale KORID a tak zapadá do krajského číslování. Takže pochybuji, že se bude něco přečíslovávat nazpět.
Kočka mňouká, pes štěká a lidé si stěžují ...
Pondělí, 25. března 2019 - 22:18:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11970
Registrován: 4-2006
ad Turnovák ne ne čísla zůstanou. Je to číslování Koridu v Lípě je 200 Jablonec 100 a Liberec 000
Nemyslím si že by to něčemu vadilo.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Úterý, 26. března 2019 - 21:26:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 47
Registrován: 3-2018
áá tak to děkuji za osvětlení. Takhle jsem na to nenahlížel. Jen je mojí pocitovkou, že to tu vypadá jak někde na periferii či vsi, kde jezdí busy třímístných čísel. Přeci je mít tak zpátky jen 1, tak je to velkoměsto [happy]. Dobrá úchylka by pak byla doplnit v LBC 003 .

Každopádně ještě jeden dotaz, všiml jsem si že se nám to v TU začíná trochu zelenat, dnes minimálně 5 zelených busů. To je posila, nebo vyklízení pozici z ÚK? Tedy, když jsem tam v tom ÚK jezdil, seděl jsem na zadku z toho, jak může vypadat veřejná doprava.
Úterý, 26. března 2019 - 23:26:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11971
Registrován: 4-2006
AD Turnovák to jsou vozy z Ústecka pro které tam už není práce.
Nahradí nejstarší vozy(zejména vysokopodlažní) ve střediscích konkrétně v tomto případě Turnov. A rozhodně jich bude více než 5.
Ostatně se to zelená i v jiných střediscích další jsou připraveny v Hořicích.
Bohužel vozy musí procházet poměrně složitou očistou. I když ty co nebyli v Ústí a Děčíně jsou vcelku redy.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Středa, 27. března 2019 - 21:17:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 48
Registrován: 3-2018
OK, díky. Busy nejsou tak úplně moje kaše... Jak to vypadá s jejich změnou barvy. Chápu že ÚK měl asi podmínku jednotné zelené. Ovšem nevím, jestli je něco takového podmínkou i v našich končinách. Tedy jinak, bude se měnit barva na bílou?
Středa, 27. března 2019 - 23:41:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11973
Registrován: 4-2006
ad Turnovak o tom bych ještě nechtěl mluvit, prvně to není definitivní takže to je předčasné.
Až bude nějaký autobus v provozu podle nového tak jej sem dám.
Věřím že to chápete.
Každopádně v dubnu se zde objeví další díl tentokrát zelených autobusu v Libereckém kraji.
Očekával bych to před velikonocemi.
Některé z nich již najdete zde:
odkaz
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Pátek, 29. března 2019 - 18:35:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5057
Registrován: 12-2007
Pro správce BusLine karet na S-A: Bývalé liberecké ev.č. 604, 619, 627 jezdí na MHD v České Lípě.
Pátek, 29. března 2019 - 19:36:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11984
Registrován: 4-2006
Upravíme a děkujeme!!
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Sobota, 30. března 2019 - 09:18:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5060
Registrován: 12-2007
Možná jich tam jezdí více, neprošel jsem Lípu celou. Celkem jsem doufal, že tam chytnu kloubový Urbanway, protože zrovna do Lípy by mi seděl. Nevíš náhodou, kam půjde? Nebo ho prodají?
Sobota, 30. března 2019 - 13:39:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11987
Registrován: 4-2006
Obávám se že ho už nemají byl na Mobile DE na prodej.
Poměrně hodně jich jezdí v Jablonci, něco stojí v semilech nebo tedy stálo.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Neděle, 31. března 2019 - 16:50:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 50
Registrován: 3-2018
Zkusím vložit pár fotek žabiček. Foceno v týdnu, takže mi tam cloní pár aut a lampa, o víkendu je to možná lepší [happy]
Pajzák
Neděle, 31. března 2019 - 17:34:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2544
Registrován: 6-2015
Ta lampa má šichtu jen v pracovní dny? [happy]
Středa, 17. dubna 2019 - 21:39:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12053
Registrován: 4-2006
ČSAD Bozkov si koupilo novou hračku a vypadá moc pěkně.

pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam


V květnu 2019 chystám pro přátele malé překvapení.
Čtvrtek, 25. dubna 2019 - 09:41:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3275
Registrován: 12-2007
Dnes se má na jednání zastupitelstva Magistrátu hlavního města Prahy jednat o tom, že pražská lítačka bude moci být použita až do Liberce.
Čtvrtek, 25. dubna 2019 - 09:51:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3278
Registrován: 12-2007
Materiál_do_Zastupitelstva_HMP_-_PDF_eBook-Tisk_č.Z-7224_verze_1. 1_(VEŘEJNÉ)%20(2).pdf
Čtvrtek, 25. dubna 2019 - 10:01:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3281
Registrován: 12-2007
Tak nevím, zda tento bod nestáhli, protože je vyznačen červeně: http://www.praha.eu/public/40/4b/88/2925175_959870_Upraveny_navrh _programu_jednani_6._zasedani_Zastupitelstva_hl_m__Prahy_d....pdf
Pátek, 03. května 2019 - 13:13:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4
Registrován: 10-2018
Zdravím
Včera jsem zahlédl v České Lípě nový Urbanway, SPZ byla 5L5 ale dál bohužel nevím. Neví někde více informací? Vypadalo to jako funglovka, diesel a klima tam byla.
Pátek, 03. května 2019 - 14:29:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 50
Registrován: 11-2009
Ad doma: Nemůže to být toto, ale s Libereckou spz?

https://seznam-autobusu.cz/vuz/69833
Pátek, 03. května 2019 - 14:30:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 700
Registrován: 5-2003
A co třeba jeden z 5L5-8208, 5L5-8211. To jsou funglovky cca 14 dní staré .-).
www.busline.ic.cz stránky o dopravci BusLine
Pajzák
Pátek, 03. května 2019 - 14:31:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2674
Registrován: 6-2015
5L5 8208 a 5L5 8211. Vyber si.
Pátek, 03. května 2019 - 14:44:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5
Registrován: 10-2018
Super, díky za info [happy]
ACS
Pondělí, 06. května 2019 - 20:00:00  
Neregistrovaný host
nový přírustek u Bus Line ? dnes viděno na lince: Vysoké n/Jiz - Praha, podle zvuku to je automat ....
Pondělí, 06. května 2019 - 20:32:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3495
Registrován: 12-2005
ACS: Busline už to má 4 roky, jen je to nově pod provozem Semily.
Pondělí, 06. května 2019 - 20:33:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12123
Registrován: 4-2006
Ad ACS ne ne ten už U BusLine kroutí 4 rok. Jen byl dříve v Turnově.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam


V květnu 2019 chystám pro přátele malé překvapení.
Pondělí, 06. května 2019 - 20:34:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12124
Registrován: 4-2006
Ad Švarc koukám stejná myšlenka je o pár vteřin si rychlejší [lol]
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam


V květnu 2019 chystám pro přátele malé překvapení.
Martin Havel
Pondělí, 06. května 2019 - 20:52:35  
Neregistrovaný host
Tak policie už pomalu rozmotava lumparny Vařila a BusLine...

https://zdopravy.cz/policie-zablokovala-libereckemu-dopravnimu-po dniku-cast-autobusu-27772/
Pondělí, 06. května 2019 - 23:17:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 51
Registrován: 11-2009
Ad Švarc: Dřív jezdil incaming. Teď by měl mít i světelnou tabuli, jako regia, mercedes, magelis.
Úterý, 07. května 2019 - 10:58:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12126
Registrován: 4-2006
Ano světelné tabule mají už snad skoro všechny.
Včetně 3osých Manu.
Měli by dostat i boční panel a zadní kostku. To už vypadá trošku zvláštně ale má to tak být tak to tak bude.
No a to uvidíme jestli je to poslední facelift. [lol]
Ale o tom zase jindy.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam


V květnu 2019 chystám pro přátele malé překvapení.
Pátek, 10. května 2019 - 19:16:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2290
Registrován: 12-2007
Zdravý rozum zvítězil a až dvoumetrovou vrstvu sněhu na Masarykově silnici ještě neodfrézovali: http://www.iidol.cz/aktuality/6000:autobusy-na-zlate-navrsi-115-n evyjedou.html

Ono je to dobře i pro horskou službu. Už vidím ty davy v teniskách a tričkách, které by najednou bus na Zlaťáku vyhodil doprostřed zimy
Rychlík: PRAHA HL.N.,odj. 15:05 -Praha Libeň-Nymburk město-Křinec-Rožďalovice-Kopidlno-Jičín-Ostroměř-Lázně Bělohrad-Nová Paka-Nová Paka město-Stará Paka-Roztoky u Jilemnice-Martinice v Krkonoších-Kunčice nad Labem-Hostinné-TRUTNOV HL.N.,příj. 18.53
Mirek
Čtvrtek, 16. května 2019 - 09:14:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2336
Registrován: 5-2002
Radek.milion: Ano, zavede, až si založíš vlastní firmu a požádáš si o licenci na její provoz. Prosím, pokud máš neustále potřebu psát své pitomé příspěvky, tak zůstaň aspoň ve svém kraji a neplevel to i v ostatních.
Že to s Tebou nebude v pořádku, tak důkaz najdeme ve vláknu o Moravskoslezském kraji.
Pajzák
Čtvrtek, 16. května 2019 - 09:19:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2727
Registrován: 6-2015
Mirku, nepoučuj, nejsi ředitel fóra. Tomu jsem to právě nahlásil.
Čtvrtek, 16. května 2019 - 09:35:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 40
Registrován: 12-2016
Dobrý den pane Mirku,
dovoluji si vás upozornit že lidé co se zajímají o autobusovou dopravu. Tak má na ni každý jiný názor.
Jsou linky rozděleny na 3 části.
A proč pitomé příspěvky.
Jdete si raději po svých děkuji.
Čtvrtek, 16. května 2019 - 13:28:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2291
Registrován: 12-2007
Autobusy na Vrbatovku odloženy o další cca týden, vyjedou nejdříve 25. května. Včerejší frézování nepomohlo [happy]
http://www.iidol.cz/aktuality/6000:autobusy-na-zlate-navrsi-115-n evyjedou-aktualizace.html
Rychlík: PRAHA HL.N.,odj. 15:05 -Praha Libeň-Nymburk město-Křinec-Rožďalovice-Kopidlno-Jičín-Ostroměř-Lázně Bělohrad-Nová Paka-Nová Paka město-Stará Paka-Roztoky u Jilemnice-Martinice v Krkonoších-Kunčice nad Labem-Hostinné-TRUTNOV HL.N.,příj. 18.53
Čtvrtek, 16. května 2019 - 13:36:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5499
Registrován: 12-2004
R Úpa: Proč ten "smailík" ??
Čtvrtek, 16. května 2019 - 13:49:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12156
Registrován: 4-2006
no ono to tam jednoduché není. Kamarád tam s frézou jezdil, je to přemrzlý sníh a dnešní frézy už nemají takový výkon.
Byvalo to jednoduší když jezdil dvoumotorový ZIL kde to byla hračka. (sice spotřeba byla taky nádherná)
Frézování se sice zadařilo ale bohužel na silnici je led a solit se tam nesmí, takže musí pomoci počasí.
Bohužel to není uplně příznivé. Ještě tam zítra pojede grédr to trochu porušit.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam


V květnu 2019 chystám pro přátele malé překvapení.
Čtvrtek, 16. května 2019 - 15:41:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2292
Registrován: 12-2007
Smajlík není pro dopravce, ale pro člověka, co hledá na hřebenech klid od neukázněných turistů, kteří odhazují odpadky, nechávají volně v 1. zoně pobíhat a kálet čokli atp.
Rychlík: PRAHA HL.N.,odj. 15:05 -Praha Libeň-Nymburk město-Křinec-Rožďalovice-Kopidlno-Jičín-Ostroměř-Lázně Bělohrad-Nová Paka-Nová Paka město-Stará Paka-Roztoky u Jilemnice-Martinice v Krkonoších-Kunčice nad Labem-Hostinné-TRUTNOV HL.N.,příj. 18.53
Pátek, 17. května 2019 - 20:57:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12168
Registrován: 4-2006
Dlouho jsme tu nic neměli
Dnešní muzejní noc
linka Jablonec - Liberec


pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam


V květnu 2019 chystám pro přátele malé překvapení.
Sobota, 18. května 2019 - 11:14:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13848
Registrován: 11-2004
Overline firma která má na starosti vozy

A když pak přijdeme za kterýmkoliv Buslinem, že nám dluží miliony, jsou v pohodě, protože nic nemají, všechno Overline... Aresi Aresi, měl jsem Tě za soudného člověka...
Neděle, 19. května 2019 - 10:17:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12172
Registrován: 4-2006
ad Study všechny ještě ne.
Bohužel tato taktika se začíná šířit poměrně hodně nejen v dopravě.
Docela by ses divil které firmy to takto řeší.
Bohužel do Busline se dostali lidé v současnosti jak to říci slušně jsou nekompetentní a nemají tam co dělat.
Kdybych použil sprostá slova muselo by se to smazat. Jednoho z nich znám osobně a nenechal bych ho
hlídat ani prasata.

Ale zase mě trošku překvapuje jak si může někdo jako ty nechat dlužit miliony a loni celou sezonu pro ně jezdit. Pokud mi někdo nezaplatí v termínu A ani na opakovanou výzvu tak se seberu a odjedu.
Tohle se řeší různě možnost je proti záloza atd.
Naše firma má německé majitele a také vše platí po splatnosti. A proč protože to u nás zákony umožňují bez sankcí.
A firmy to řeší většinou tak že prostě se platí předem. Ale je to i opačně firmy neplatí i nám.
Neobhaju tím neplatiče ale jen ti říkám realitu jak to je. Ale už několik let podnikáš takže si myslím že to víš.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam


V květnu 2019 chystám pro přátele malé překvapení.
Úterý, 21. května 2019 - 21:08:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 61
Registrován: 3-2018
Zdravím,
dnes jsem asi nepochopil, jak funguje IDOL. Tak se mi prosím nesmějte, že potřebuji poradit [happy]. V Turnově jsem nastoupil do abusu a koupil si lístek do Jablonce. Na dokladu uvedena, platnost do 17:30. V Jablonci jsem přestoupil ještě bohatě před 17:30 na MHD linka 112 a tady jsem asi udělal při odbavení chybu. Zmáčkl jsem 16, přiložil kartu a 16 kaček v py.. . No co, příště se třeba poučím. To při přestupu kartu jen přikládám? Nebo už to není v rámci dojezdové zóny integrované v rámci relace TUR – JBC, nebo jsem jen něco nepochopil? Nemůže si to systém sám hlídat?
A když už se ptám tak hloupě, jak je to, když si třeba v Turnově kupuji lístek na bus s tím, že přesedám v Jablonci a jedu někam až za zónu Jablonec (pochopitelně nejkratší cestou) … druhým busem? Pokud mám kartu tak si asi mohu koupit lístek až do cílové zóny, tedy jakože přestupní. A pozná to pak systém v druhém busu, tedy jenom přiložím kartu? Když platím jen tak hotově, tak si asi kupuji lístek nadvakrát?
Ptám se, protože jsem odstavil auto a začal jsem se konečně zajímat taky o něco jiného [happy].
Díky za rady
Úterý, 21. května 2019 - 21:56:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 53
Registrován: 11-2009
Ad Turnovák: Systém by měl poznat, jestli jedete povolenou cestou, nebo jedete neoprávněně. Jsou v tom trochu chyby, které by se měly odstranit do budoucna novými strojky. Pokud chcete jet z Turnova třeba až do Tanvaldu a třeba 5x přestupovat, tak při nástupu v prvním busu řeknete řidiči, že chcete na opuscartu koupit jízdenku do Tanvaldu. Při dalším přestupu řidiči řeknete, že máte koupený přestup do Tanvaldu a po vyzvání přiložíte kartu. V tramvaji nic nemačkáte a jen přiložíte kartu. Pokud by Vás nechtěl v tramvaji pustit strojek dál a Vy byste věděl, že ještě je jízdenka platná, tak zkuste v tramvaji jiný strojek. Pokud neřeknete řidiči, že máte koupený přestup, tak Vám prodá jízdenku novou. Opuscard si pamatuje pouze poslední koupenou jízdenku a další zakoupenou jízdenkou se smaže jízdenka již koupená. Proto pokud sebou máte psa a chcete jet na přestup, tak si pro psa kupujte jízdenku jen na daný spoj a pro sebe si kupte jízdenku přestupní. Hlavně nezapomeňte důležitou věc. Pokud si koupíte na opuscard jízdenku z Turnova do Jablonce, dle času na jízdence byste mohl cestovat zpět, tak zpět cestovat nesmíte na tu samou jízdenku, protože jednotlivé jízdné je jízdným jednosměrným. Revizor za to dává pokutu.
Středa, 22. května 2019 - 06:54:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1638
Registrován: 9-2009
Turnovak (doplňuji odpověď uživatele "Hradcana"):
Protože jsme mimo oficiální komunikaci, tak si dovolím Vaši zkušenost převést do "ad absurdum" roviny, ze které snad vyplyne, kde se stala chyba.
---
"Koupil jsem si u pokladny ČD jízdenku z Turnova do České Lípy přes Liberec. V Liberci jsem během přestupu došel k pokladně nahlásit, že chci jet do České Lípy, a řekl jsem si o novou jízdenku. Oni tam po mně ale chtěli zaplatit!! Sakra, to se mi ta pokladní nemohla podívat do peněženky, aby zjistila, že jsem si za celou cestu už zaplatil?"
---

Závěry:
§ Máte-li jízdenku na Opuscard, o žádnou novou nežádejte. Při přestupu se karta jen přikládá.
§ V rámci regionální autobusové dopravy je třeba při nahlášení výstupní zastávky (zóny) zdůraznit řidiči, že jízdenku už máte => hlásíte "přestup".
K tomu jedna rada: Pokud Vám strojek při této příležitosti zahlásí: "Přiložte kartu", tak ji nepřikládejte. To je totiž stav, kdy strojek jízdenku prodává. Pokud přestupujete a jste vyzván k přiložení karty, strojek mlčí.[wink]
(Tato rada se vztahuje ke stávajícím strojkům EMtest. Až budou nové, bůh ví, jak to bude fungovat...)
"Usínal jsem s pocitem, že celý svět je v pr.... Když jsem se ráno probudil, tak jsem ten pocit měl dál. Asi neumím spát." (Jan Werich)
Středa, 22. května 2019 - 21:32:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 62
Registrován: 3-2018
OK, díky
Takže si to shrnu: při přestupu z VHD na MHD v rámci časové platnosti v dané zóně jen přiložím.
Hradcana: Jednou jsem jel vlakem Jablonec – Jos. Důl a zpět. Vím, že v případě návratu do výchozí zóny není jízdenka platná. Taky jsem tomu nerozuměl a revizor mi vysvětlil, že jízdenka je to časová a relační současně. Pokud jsem to pochopil dobře, tak v rámci cílové zóny ovšem mohu svobodně cestovat, až do uplynutí času platnosti (a to třena po stejné trati o zastávku zpět [happy]. V Jos. Dole jsem si kupoval jízdenku pro cestu zpět v automatu. Automat mě upozornil, že na kartě je platná jízdenka (ta pro cestu tam) a tázal se, zda ji chci přepsat. Tak nějak jsem naivně předpokládal, že se to děje i v busech. No jak vidno, je tu prostor pro improovment .
Jo a když jsem si vzpomněl, na tu cestu vlakem, tak mě trochu nesedí systémové chování modrého dopravce, který mému dvouletému juniorovy nutně vystavuje jízdenku za 0,- i přes to, že pravidelně tvrdím, že požaduji stejně jako pro sebe odbavení dle tarifu IDOL. Je to už trochu OT. Ale hádám, že pro něj není v tomto případě třeba žádný sčítací lístek.
Pátek, 24. května 2019 - 10:24:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2294
Registrován: 12-2007
Tak zítra poprvé začnou busy vyvážet lenochy na hřebeny na Vrbatovku. Frézování se tento týden na druhý pokus povedlo :-)
Rychlík: PRAHA HL.N.,odj. 15:05 -Praha Libeň-Nymburk město-Křinec-Rožďalovice-Kopidlno-Jičín-Ostroměř-Lázně Bělohrad-Nová Paka-Nová Paka město-Stará Paka-Roztoky u Jilemnice-Martinice v Krkonoších-Kunčice nad Labem-Hostinné-TRUTNOV HL.N.,příj. 18.53
Pátek, 31. května 2019 - 08:13:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1641
Registrován: 9-2009
Pro informaci: Cyklobusy v Českém ráji v novém kabátu.
"Usínal jsem s pocitem, že celý svět je v pr.... Když jsem se ráno probudil, tak jsem ten pocit měl dál. Asi neumím spát." (Jan Werich)
cyklobusy
Pondělí, 03. června 2019 - 16:10:04  
Neregistrovaný host
Slušivý kabátek [happy]
náhodnýkolemjdoucí
Pondělí, 03. června 2019 - 18:08:50  
Neregistrovaný host
Axer 2L2 1557 ex. Busline LK patří VIPline. již zbaven polepů a čistě bílý
Pondělí, 03. června 2019 - 18:19:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12218
Registrován: 4-2006
jo jo zapíšeme nějaké info jsme měli ale neměli jsme to potvrzené, děkujeme za potvrzení.
ještě se zeptám víte kde jezdí? Jen že bych se ho snažil zadokumentovat.

(Příspěvek byl editován uživatelem ares1.)
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam


V květnu 2019 chystám pro přátele malé překvapení.
náhodnýkolemjdoucí
Úterý, 04. června 2019 - 17:13:16  
Neregistrovaný host
většinou jezdí pro škodovku. jinak další novinka u VIPline 5AM 0075 už s proužkem VIPline. viděn u bytu majitele společnosti
Úterý, 04. června 2019 - 21:09:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12222
Registrován: 4-2006
A to je co za vozidlo?
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam


V květnu 2019 chystám pro přátele malé překvapení.
Pajzák
Úterý, 04. června 2019 - 21:14:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2789
Registrován: 6-2015
https://seznam-autobusu.cz/vuz/58340
Úterý, 04. června 2019 - 21:36:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12223
Registrován: 4-2006
Dík nějak mě ani nenapadlo že to na seznamu je. Já se už těšil na večeři.
No každopádně to není jediná novinka ale zatím nemohu ani naznačovat. Je to vůz který ještě nemají.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam


V květnu 2019 chystám pro přátele malé překvapení.
Pondělí, 10. června 2019 - 08:52:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2296
Registrován: 12-2007
Na cyklobusech Pomezky-Harrachov je za ČSAD Semily fešácká klimatizovaná karosa. Alespoň včera.[ok]
Rychlík: PRAHA HL.N.,odj. 15:05 -Praha Libeň-Nymburk město-Křinec-Rožďalovice-Kopidlno-Jičín-Ostroměř-Lázně Bělohrad-Nová Paka-Nová Paka město-Stará Paka-Roztoky u Jilemnice-Martinice v Krkonoších-Kunčice nad Labem-Hostinné-TRUTNOV HL.N.,příj. 18.53
Pondělí, 10. června 2019 - 09:04:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12240
Registrován: 4-2006
Střídají se tam 2 axery. Jeden dvanactimetr a jedna 12,8. Tak by to mělo být celou sezónu.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam


V květnu 2019 chystám pro přátele malé překvapení.
Pondělí, 10. června 2019 - 13:51:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2298
Registrován: 12-2007
To je skvělá zpráva! [ok][jidlo] díky!
Rychlík: PRAHA HL.N.,odj. 15:05 -Praha Libeň-Nymburk město-Křinec-Rožďalovice-Kopidlno-Jičín-Ostroměř-Lázně Bělohrad-Nová Paka-Nová Paka město-Stará Paka-Roztoky u Jilemnice-Martinice v Krkonoších-Kunčice nad Labem-Hostinné-TRUTNOV HL.N.,příj. 18.53
Čtvrtek, 13. června 2019 - 14:06:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5528
Registrován: 12-2004
https://www.idnes.cz/liberec/zpravy/dopravni-podnik-trestni-spis- odposlechy-dpmlj-busline-plan-vyvedeni-penize-liberec.A190612_170 420_liberec-zpravy_tml
Pondělí, 17. června 2019 - 00:37:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12272
Registrován: 4-2006
R 1463úpa
letošní Krkobusy.

pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam


V květnu 2019 chystám pro přátele malé překvapení.
Středa, 19. června 2019 - 08:51:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 325
Registrován: 12-2008
Není ten příves půjčený od KADu??
Pajzák
Středa, 19. června 2019 - 09:31:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2847
Registrován: 6-2015
Ten na fotce je Jelenů od nova.