|
Jaydeesq
|
Neděle, 17. prosince 2017 - 18:02:47
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 313
Registrován: 9-2008
|
vales ta uz je tak 3 roky.. ale teď byla myšlena PJ u Bělé.. |
|
|
Neděle, 17. prosince 2017 - 21:35:34
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 627
Registrován: 2-2013
|
Aha, tak to jsem trochu pozadu... |
|
|
Pondělí, 18. prosince 2017 - 10:31:42
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1864
Registrován: 7-2002
|
Jak to vypadá ve Skřivanech? |
|
|
Pondělí, 18. prosince 2017 - 19:12:00
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1594
Registrován: 3-2011
|
Vozy Sadová 0 a v Hořicích 2x Es ložené uhlím![[wink] [wink]](https://www.k-report.net/discus/clipart/wink.gif) |
|
|
Úterý, 19. prosince 2017 - 16:46:57
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2583
Registrován: 9-2003
|
Dnes zřejmě provedena první obsluha Nové Paky v novém GVD. Tedy v noci na dnešek, resp. asi dnes kolem druhé ranní. Objevil se tu sypák s uhlím.
Z nejhoršího jsme uvnitř!
|
|
|
Úterý, 19. prosince 2017 - 23:27:31
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2568
Registrován: 8-2008
|
914.053 Semínova Lhota 22.3.2010
Fotogalerie lokomotiv: http://krumpolc.rajce.idnes.cz/ Fotogalerie pohraničního opevnění z let 1936 - 1938: http://ropiky1938.rajce.idnes.cz/ ..............................................................
|
|
|
Středa, 20. prosince 2017 - 12:06:42
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 978
Registrován: 1-2010
|
Se zrušením nákladového nádraží v Jičíně nám doprava spíše vzrůstá , dnes zásilka do Starého Místa, včera též obdobný vlak, ještě foto zaplněného osobního nádraží. |
|
|
Středa, 20. prosince 2017 - 13:21:40
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 136
Registrován: 7-2017
|
A možná bude i hůře. Nechci být zlým prorokem. Možná přijde doba, kdy budou náklady půlit a strkat je na zbytek Šturcových kolejí na staré (nákladní) nádraží aby se dalo vykřižovat. |
|
|
Čtvrtek, 21. prosince 2017 - 05:34:59
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11863
Registrován: 9-2007
|
Dnes do JC bude dvojče červené 239+380
s Ropidem na věčné časy...ámen...
|
|
|
Čtvrtek, 21. prosince 2017 - 07:45:01
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 190
Registrován: 7-2010
|
Budova Jičín-zastávky už je minulostí ...
|
|
|
Čtvrtek, 21. prosince 2017 - 12:10:20
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 979
Registrován: 1-2010
|
Výše avízovaná dvojice v Jičíně za ještě horšího počasí než včera, to máme za tři dny tři soupravy rakviček + dnešní 2xEas +Es s uhlím
|
|
|
Pátek, 22. prosince 2017 - 11:57:26
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 980
Registrován: 1-2010
|
Dnes již čtvrtá souprava tento týden do Starého Místa vedená již v Jičíně zdomácnělým 742.377, jak je z foto patrné, bylo zvoleno jiné rozmístění souprav, souprava na Turnov byla "nahnána" až za "přechod", ale jaký to má praktický význam netuším.
|
|
|
Pátek, 22. prosince 2017 - 14:04:25
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15347
Registrován: 5-2002
|
Sato: souprava na Turnov byla "nahnána" až za "přechod", ale jaký to má praktický význam netuším. Praktický význam se zdá býti ten, že neodjíždí přes přechod... |
|
|
Pátek, 22. prosince 2017 - 14:16:23
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 981
Registrován: 1-2010
|
Je-li to tak , tak to je opravdu praktické řešení , protože v době příjezdu se plno lidí hrnulo do soupravy směr HK , a výpravčí to tam rozháněl, aby souprava na Turnov mohla projet a co si pamatuji, tak v Jičíně se stavělo vždy před přechodem. (Příspěvek byl editován uživatelem SaTo.) |
|
|
Sobota, 23. prosince 2017 - 09:48:57
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 63
Registrován: 7-2017
|
Pokrok nezastavíš. Veselé vánoce. Je už něco nového s Bartoušovem? |
|
|
Sobota, 23. prosince 2017 - 14:54:46
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1595
Registrován: 3-2011
|
Budova je zredukovaná na technologické minimum a fasáda vypadá fajně ,kolejiště beze změn,a jak dopadla budova v Jičíně na zastávce jste již viděli,prakticky totéž bude následovat s původním nádražím v Hněvčevsi(u přejezdu)v roce 2018 a tak kdo ještě chce má nejvyšší čas ! |
|
|
Sobota, 23. prosince 2017 - 15:48:39
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 64
Registrován: 7-2017
|
V tom Bartoušově jsem měl na mysli právě to kolejiště, resp. výhybnu. Takže nic. |
|
Radekedar
|
Úterý, 26. prosince 2017 - 11:05:09
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2340
Registrován: 6-2008
|
Bartoušov je ve fázi projektové dokumentace, která se blíží ke konci.
www.atlasvozu.cz
|
|
|
Úterý, 26. prosince 2017 - 13:02:25
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 358
Registrován: 2-2009
|
Byl by někdo ochotný vyfotit v obci Sadová vrak autobusu Karosa Šx 11, který stojí v zahradě hned při vjedu do Sadové od Jičína po pravé straně? Teda pokud tam ještě je. Děkuji
http://marek275.rajce.idnes.cz/
|
|
|
Úterý, 26. prosince 2017 - 22:05:34
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 982
Registrován: 1-2010
|
Přidám foto od kamaráda z nákladů do Jičína minulý týden. |
|
|
Středa, 27. prosince 2017 - 21:39:58
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12013
Registrován: 8-2004
|
Radekedar:"Bartoušov je ve fázi projektové dokumentace, která se blíží ke konci. " Možná nemám aktuální informace, ale není spíš teprve ve fázi DÚR? ![[uhoh] [uhoh]](https://www.k-report.net/discus/clipart/uhoh.gif)
"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba horším zprávám dávat úsměvná hesla." (S tebou mě baví svět) "Proti hlouposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá." (Jan Werich)
|
|
Radekedar
|
Čtvrtek, 28. prosince 2017 - 19:53:03
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2341
Registrován: 6-2008
|
Omlouvám se, chtěl jsem napsat přípravná dokumentace, nikoliv projektová.
www.atlasvozu.cz
|
|