Diskuse » Archiv 2018 » Autobusy a trolejbusy » Pražské autobusy » Archiv diskuse Pražské autobusy do 01. 10. 2018 předcházející | další

Archiv diskuse Pražské autobusy do 01. 10. 2018

dolů
   autor příspěvek
nechapu
Pondělí, 17. září 2018 - 10:51:36  
Neregistrovaný host
"Samozřejmě to se stát může, ale proč stahovat kalhoty před brodem."

A jaký smysl má stahovat je až v brodu?
Ml636
Pondělí, 17. září 2018 - 16:07:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5903
Registrován: 11-2006
K těm odborům: To se mi také otevírala kudla v kapse, jak ten, s prominutím, kr*tén a id*ot vystoupil do televize, že si řidiči chtějí vydělat. Mluvil jen za určité malé procento hodinářů, kterým je jedno, že ve 40 chcípnou, nebo se vykašlali na rodinu. Nám ostatním to jedno není.

Zbytek diskuze je tak rozsáhlý, že se tím musím nejdříve probrat, nicméně děkuju za reakci. Ale v Radotíně určitě ty pauzy moc pěkné nejsou. Nedostatečné časy na většině pořadí mezi Starolázeňskou a NádRadot. způsobí zpoždění, které když se nepodaří dorovnat štědrým mezičasem před konečnou na Sídlišti, tak ty TŘI minuty obratu bývají málo. Pauzy jsou sice štědré na krajích šichty, ale v sedle tam lítáte jako pako.

Totéž by se teď dalo přirovnat na 177, kde byly nasazeny kloubové vložáky. Radši se ani neptám, o kolik se ubraly dlouhé pauzy, aby se ušetřila pořadí. Hrabat se ve starách vjř teď nemám čas a abych se přiznal, ani odvahu. Zkrátka to raději vidět nechci.

A krátký/dlouhý bych náhodou bral. Dvanáctky šichty máme beztak.

S hasiči a záchranáři bych to snad ani nesrovnával, je to jiný typ práce. V ohrožení života může být potenciálně i řidič autobusu a hlavně tam hrozí kdykoliv riziko kriminálu. To je něco, co se u hasičů a záchranářů příliš neřeší. Mají možnost zkonzultovat situaci.
Řidič povrchové dopravy je každou sekundu na té silnici sám i s davem vos, které se potřebují co nejrychleji dostat na místo a pokud možno aby mohli i skákat po stropech a věšet se na tyče. Buzerace a předpisy jsou u DPP alfou a omegou všeho. Ale aby například byly organizovány kurzy bezpečné jízdy, nebo první pomoci, sebeobrany, probíhalo teoretické i praktické vzdělávání řidičů, jejich motivace, loajalita... Nic z toho. Tady máš noty a jezdi.
Rebel Yell
Tučňák
Pondělí, 17. září 2018 - 16:25:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2102
Registrován: 6-2013
Nová náborová reklama [lol]
Ženy ho milují a muži na něj tiše žárlí... Řidič autobusu - hrdina, kterým se můžete stát i vy. [biggrin]
Pondělí, 17. září 2018 - 16:41:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 47
Registrován: 11-2017
Nová náborová reklama - to si snad dělaj srandu ne ? [rofl][lol] Forma takto katastrofálně trapného PR, měla poslední obdobu tak někdy na konci devadesátých let co by upoutávka na béčkový akční film emerické produkce, který byl ovšem už tehdy do konce nekoukatelný. To by mě zajímalo kolik tento zoufalý počin může nalákat nových "hrdinů" - to číslo bude blízké nule, ani bych se nedivil kdyby naopak vygenerovalo další vlnu odchodů. [lol] Herec Matonoha ani fiktivní uslintnutí blondýny v kabriu na který si žádný "hrdina MHD" jen tak nevydělá, natož aby měl čas a chuť v něm jezdit to nezachrání - doslova vyhozené peníze oknem jak je u DPP zvykem. [lame]
Pondělí, 17. září 2018 - 18:27:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 518
Registrován: 2-2014
Náhodou jedna z těch lepších reklam, viděl jsem o dost větší hrůzy (např. ČSAD SČ). }
SWAGER
EuroŠvestka
Pondělí, 17. září 2018 - 19:27:47  
Neregistrovaný host
Mně se to zdá celkem vtipné a v porovnání s nábor. reklamama třeba PČR i mnohem profesionálnější [wink] čekal jsem větší "cringe".
Otrok kulaté lopaty
Pondělí, 17. září 2018 - 22:59:47  
Neregistrovaný host
Jestli tahle reklama někoho osloví, tak nemůže projít v Hostivaři přes psychotesty. Jinak ten odborář, který v TV tvrdil, že si řidiči chtějí přesčasy vydělat se jmenuje Olejár. Totální pablb a budižkničemu.
Pondělí, 17. září 2018 - 23:25:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1851
Registrován: 9-2007
Vtipné a k zasmání určitě....ale to asi nebyl původní účel[kladivo]
Ovšem ty prachy, které to muselo nějaké agentuře vydělat, věřím, že rok bych mohl pobývat s kalíškem někde u hotelového bazénu...

Hezké by to bylo, ale má to praktický detail, ta blondýna z kabria se na autobus normálně ani nepodívá a neb oni si takové snad opravdu myslí, že tam nikdo ani nesedí..
Tučňák
Úterý, 18. září 2018 - 10:36:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2103
Registrován: 6-2013
Mě se středočeská naopak líbí, mnohem lepší než tyhle hrůzy [rofl] To je novodobý humor bez vtipu [biggrin] Závod, kdo natočí nejtrapnější reklamu.


Jinak, v Uhříněvsi včera mazec, na křižovatce Přátelství x K Sokolovně praskla voda, některý třístovky měli až 2 hodiny zpoždění, ani dnes to nebude lepší. Kolonu do centra objíždějí přes Kolovraty.


(Příspěvek byl editován uživatelem Tučňák.)
Pajzák
Úterý, 18. září 2018 - 11:09:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2117
Registrován: 6-2015
Proč to nebude lepší, když podle Zelené vlny je havárie vodovodu odstraněna?
Pajzák
Úterý, 18. září 2018 - 11:16:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2118
Registrován: 6-2015
Ml636:
"
S hasiči a záchranáři bych to snad ani nesrovnával, je to jiný typ práce. V ohrožení života může být potenciálně i řidič autobusu a hlavně tam hrozí kdykoliv riziko kriminálu. To je něco, co se u hasičů a záchranářů příliš neřeší. Mají možnost zkonzultovat situaci. "
Jojo, řidič cisterny jedoucí k zásahu zkonzumuje s velitelem, jestli mu to auto jedoucí na zelenou dá přednost a podle toho se rozhodne, protože mu pak nic nehrozí a při případné nehodě je z obliga. Stejně tak mu nadřízený zaručí, že na něj ten strop při hašení nespadne...
Tučňák
Úterý, 18. září 2018 - 11:40:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2104
Registrován: 6-2013
Jo tak už jsou hotový, díky. :-)
Tučňák
Úterý, 18. září 2018 - 12:15:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2105
Registrován: 6-2013
Jinak koukám, že je to společná kampaň osmi dopravních podniků v ČR. Asi každý město bude mít svojí verzi, těšte se na další díly, zdraví Tomáš Mátlonoha.[biggrin]

Mě by přitáhla ta středočeská, kdepak takovýhle blbiny.

(Příspěvek byl editován uživatelem Tučňák.)
Bambula
Úterý, 18. září 2018 - 12:23:27  
Neregistrovaný host
Tyhle kampaně jsou na nic, protože už ani Bulhaři a Rumuni tu nechtějí jezdit. [smrt]
Tučňák
Úterý, 18. září 2018 - 19:32:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2106
Registrován: 6-2013
Hm, tak další díly nebudou, je to všude stejný, tohle je Plzeň.
pastyr
Úterý, 18. září 2018 - 19:49:29  
Neregistrovaný host
Proč by úkáčka, Bulhaři a Rumuni měli jezdit v Praze, když tady je plat ani ne poloviční než pár kilometrů za čárou, dnes máme eu a už ani němčinu npotřebují znát jako tomu bylo dřív, zaplatěj po nástupu jazykovej kurz. Dělat to samý za 30-35tis nebo za 70-80tis.? To může jen socka nebo blázen a proto nás maj za debily a dovolí si cokoliv kdejakej jouda vesnickej balík.
Pajzák
Úterý, 18. září 2018 - 20:54:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2123
Registrován: 6-2015
S touto logikou bys ovšem měl nemocnice bez lékařů, vlaky bez strojvůdců, toalety bez hajzlbáb, hasičárny bez hasičů, pekárny bez pekařů apod. Samozřejmě, že když už se někdo vydá ze své země za lepším, tak už pár set km velkou roli hrát nebude, ale že by se někdo u nás díval na české zaměstnance jako na debily, to je trochu přehnané.
pastyr
Úterý, 18. září 2018 - 20:59:27  
Neregistrovaný host
Švýcaři s platy vedou a zveřejňujou je https://zeigdeinenlohn.ch zaselektuj Verkehr / Transport / Logistik - 5000 CHF (švýcarský frank) = 113 175.000 CZK (česká koruna)
Pajzák
Úterý, 18. září 2018 - 21:39:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2124
Registrován: 6-2015
Když si ovšem porovnáš náklady na žití, zas taková výhra to není. Jizdenka na 100 km stojí pomalu tolik, co u nás celý vlak, pivo čtyřnásobek našeho atd. Jasně, pokud tam budu bydlet v ajnclíku, živit se chlebem a solí, v době volna nevytáhnu paty, tak našetřím víc jak u nás. Ale když chci žít, a ne jen přežívat, tak to zas taková sláva nebude.
Fkam
Úterý, 18. září 2018 - 22:10:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3278
Registrován: 3-2011
Kamarádka po škole dostala ve Švýcarsku nástupní plat 7000 CHF v oboru zemědělství. Většina toho tam je dražší než v Česku, ale zase platy tomu odpovídají.
Lepší je to v Německu, třeba bydlení je tu levnější a dopravní firmy zajišťují pro své zaměstnance opravdu mnoho bonusů ke mzdě.
Denke zweimal, eh du einmal sprichst.
Pajzák
Úterý, 18. září 2018 - 22:27:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2125
Registrován: 6-2015
Jistě. Já netvrdím, že se tam lidé nemají líp. Ale je pro každého na zvážení, zda mu vyšší mzda stojí za vyšší náklady, zvláště pokud třeba "doma" platí hypotéku a k ní třeba i soubor služeb v bytovém domě, a taky za vytržení z domácího prostředí.
Já jsem si nikdy neuměl představit, že bych opustil rodné město, a když, tak jedině do Brna. Nakonec jsem z hnízda vyletěl, v Brně sice dělám, ale bydlím o 30 km a dva okresy dál, ač k rodnému městu je to zhruba stejně daleko jako z toho Brna, a je to asi maximum, co jsem ochoten akceptovat. Byť byly doby, kdy jsem se zamiloval do Liberce, ale práce tam mi nevyšla a asi mě to ani nemrzí. Ale ven bych prostě dělat nešel, i když se domluvím, na hranice to mám jako do Brna, jenže jak uvidím první ceduli v cizí řeči, už se těším domů. A řekl bych, že podobně to má nastaveno řada dalších, kteří by klidně venku mohli makat, a přesto jako já vydělávají i utrácejí peníze doma.
Petr_k
Středa, 19. září 2018 - 09:44:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12467
Registrován: 4-2003
Ani v tom Německu není profese řidiče bůhvíjak slavně ohodnocená (průměr 3.000 € hrubýho), když si to srovnáte s průměrným platem v sektoru služeb (necelých 4.000 € hrubýho; obé zdroj statista.de) [wink]
DIE VERGELTUNGSAFFE!
»Dem Reinen ist Alles rein« – so spricht das Volk. Ich aber sage euch: den Schweinen wird Alles Schwein!
(Friedrich Wilhelm Nietzsche: Also sprach Zarathustra * Ein Buch für Alle und Keinen)
Čtvrtek, 20. září 2018 - 15:10:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 685
Registrován: 7-2007
Rád bych přerušil diskusi šotodotazem, zda bude možno na DOD spatřit některé z následujících vozidel:
-3801 (putovní výstavka?)
-6250, 6251 či jiné z B941
-B931E
Loxodonta urbana
Bambula 12
Čtvrtek, 20. září 2018 - 16:22:24  
Neregistrovaný host
To je zase ostuda.

Zfetovaný řidič Dp Praha http://tn.nova.cz/clanek/ridic-autobusu-vezl-cestujici-pod-vlivem -drog-hrozi-mu-az-8-let.html

Ale kdo by za dnešních podmínek jezdil střízlivej, že? :-D
Kdo mohl už zdrhnul
Čtvrtek, 20. září 2018 - 16:33:06  
Neregistrovaný host
A neni to ten "chcholoušek" z podnikové psycholaboratoře na brigádě z důvodů personální krize? [rofl] Podoba nejen vizualní tam je. [proud]
bordelnakolečkách
Čtvrtek, 20. září 2018 - 19:26:35  
Neregistrovaný host
Celý dp je plný pitomců a psichopatů co jinde nemají šanci například ten přechytralí brýlatý blbounek co jeho jedinou náplní života kromě lokajování v dp je lepení papírových modílků
Čtvrtek, 20. září 2018 - 19:50:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 116
Registrován: 12-2015
https://praha.idnes.cz/praha-policie-ridic-mhd-drogy-pervitin-dhr -/praha-zpravy.aspx?c=A180920_170013_praha-zpravy_mpl
Nejleší vozy Iveco Crossway line 12M a Iveco Crossway Le Line 12M [fotic]
Francesco
Čtvrtek, 20. září 2018 - 20:23:36  
Neregistrovaný host
Slyda: B731E 7263 a B941 6257 🚌
Čtvrtek, 20. září 2018 - 23:10:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1854
Registrován: 9-2007
ad Francesco - to jako staticky nebo budou neco jezdit?
Francesco
Pátek, 21. září 2018 - 07:06:35  
Neregistrovaný host
Měly by jezdit na lince Řepy - Střešovice.
Strom
Pátek, 21. září 2018 - 21:15:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 648
Registrován: 7-2008
Jé, to je zase reportáž z Novy jak vyšitá. Asi není nejnebezpečnějšího způsobu dopravy než socky.
Chtělo by se taky možná zaměřit na to, proč si ti řidiči ten pervitin shání. Odpověď tu někdo zrovna tento týden dával...
Všechno souvisí se vším...Přesčasy, únava, pervitin, peníze, přesčasy...docela jednoduchý.
Já to říkám pořád, nedělat ani minutu navíc a tyhle problémy pak nejsou. Cizí bordel zachraňovat nehodlám. Možná, kdyby měl provozní personál ⅓ nebo ½ mzdy personálního ředitele, tak by tady byly jen příspěvky na téma nasazení vozů...
Víc mě trápí jiné věci, mnohem důležitější než to, jestli se lidi do nákupáků dostanou ve 2 nebo 4 osobách na čtverečním metru.
Nejlepší byl zatím topírenský posun v DPOV Nymburk na stroji 703 717[ok]
Pátek, 21. září 2018 - 21:40:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 50
Registrován: 11-2017
Tento lysek hrdě se hlásící do řad řidičů autobusů dnešní doby, byl u podniku pouhé tři měsíce jako rekvalifikant na skupinu D která u DPP v současnosti tak "letí" slangově pod názvem "rychlokvaška" , ale v drogovém podsvětí se dle mnohých indicí pohybval mnohem dýl. Jsme nejen svědky selhání jedntlivce ale předně fatálního selhání podnikové psycholaboratoře Dopravního podniku respektive jejich zaměstnanců, kteří nebyli schopni detekovat při vstupních testech na tuto pozici naprosto zjevného narkomana! Problémem je že tento odborně psychologický aušus který tam působí mohl pustit, a zřejmě také pustil za volanty autobusů do pražských ulic daleko více jedinců podobných moralních "kvalit" kteří tak denně ohrožují životy cestujících. Tady vidíte kam v přímém přenosu vede odborná nekompetence na rozhodujících postech a zní plynoucí personální krize zapříčiněná 30.letou devastací tohoto oboru - a bude hůř.

(Příspěvek byl editován uživatelem almužny_forever_1.)
Pátek, 21. září 2018 - 21:54:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 881
Registrován: 4-2006
B 931E už po DODu jezdit nebudou?
Pajzák
Pátek, 21. září 2018 - 23:07:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2137
Registrován: 6-2015
Při psychotestech se dá odhalit užívání pervitinu? Pokud tam člověk přijde sjetý, pak zajisté ano, ale pokud jde o nárazového uživatele, tak bych o tom pochyboval. Ale je fajn, že den po incidentu víš, že se v drogovém prostředí pohyboval už delší dobu. Takže jsi ho buď znal a mlčel (doufám, že ne), nebo jej znal a mlčel ten, co ti o něm vyprávěl. A na jeho místě bych asi zpytoval svědomí.

A udělám ti radost. Taky papíry na náklaďák nemám a na autobus jsem šel kdysi z Béčka, přičemž jsem do té doby nejel s ničím větším, než se Zafirou.
Pátek, 21. září 2018 - 23:30:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 51
Registrován: 11-2017
Pajzl: To že si odborně naprostý nýmand, navíc rychlokvašený, víme ale nemusíš nás v tom utvrzovat v každém svém příspěvku stále dokola. V tomto s číslem 2137 je ukázkově vidět že vstupní pruceduru u DP-Praha neznáš pořádně ani z vyprávění natož pak z vlastní zkušenosti, jinak by si nemohl položit tak stupidní dotaz jako Při psychotestech se dá odhalit užívání pervitinu? . Při nástupu k DPP je uchazeč podroben celému souboru vstupních testů kde základní dopravní psychotest je jen zlomkem všech. Už několikrát sem ti říkal aby si o věcech o kterých nemáš zjevně ani nejmenší ánunk mlčel a nuceně se k nim nevyjadřoval, nebot o nich naprosto nic nevíš a tvůj přísnos do diskuze je tak limitně blízký nule.
Je mě ovšem jasné že lempl se bude zastávat lempla, a nýmand nýmanda takže si posluž a zastávej se jich. To že je to ovšem fatální pochybení toho kdo se pod ten jeho papír zdravotní a psychologické způsobilosti podepsal je zjevné i lidem kteří to aktuálně vyšetřují, a bude to pro něho/ně znamenat ještě mnoho vysvětlovaní s pravděpodobně nehezkou konsekvencí.
Pajzák
Pátek, 21. září 2018 - 23:38:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2138
Registrován: 6-2015
Děkuji. Pokus dopadl z mé strany na výbornou. Nepochopil jsi ani procento z první části příspěvku, zato jsi se chytil do lasa u posledního odstavce, který jsem napsal zcela záměrně, abych ti tvou vlastní reakcí omlátil o hlavu tvou reakci na můj příspěvek č. 2084, kde se tě velmi dotklo, že jsem si dovolil reagovat jen na část předchozího příspěvku. Jen pokračuj, za chvíli budeš za debila i u těch, co s tebou někdy v něčem souhlasili.
Pátek, 21. září 2018 - 23:48:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 52
Registrován: 11-2017
Znovu - protože nevíš o přijiacím řízení k DP-Praha naprosto nic ani z doslechu, pokládáš stupidní otázky typu Při psychotestech se dá odhalit užívání pervitinu? Kdyby si znal alespoň základní markanty vstupní přijímací anabáze u jmenovaného dopravce, své stupidní dotazy by si vynechal. Celé to opět dokazuje tvojí neznalost a nezainteresovanost u majoritního dopravce v metropoli. Proto je s tebou další diskuze nejen na toto téma naprosto bezcenná.
Pajzák
Pátek, 21. září 2018 - 23:56:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2139
Registrován: 6-2015
Chlapče, napadlo tě třeba, že reaguji jen na to, co jsi napsal? Abys to nemusel složitě hledat, tak to to sem zkopíruju:
Jsme nejen svědky selhání jedntlivce ale předně fatálního selhání podnikové psycholaboratoře Dopravního podniku respektive jejich zaměstnanců, kteří nebyli schopni detekovat při vstupních testech na tuto pozici naprosto zjevného narkomana!

Nenapadlo, chápu. Na to bys totiž musel být chytřejší nez moje fenka, co si po kastraci rozlízala břicho a musela tak opět k veterináři. Což nejsi, jak prokazuješ každým svým příspěvkem.
Ale klidně ve zesměšňování své osoby pokračuj, já to přežiji.

(Příspěvek byl editován uživatelem Pajzák.)
Sobota, 22. září 2018 - 00:09:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 53
Registrován: 11-2017
To že ty nechápeš zjevné konsekvence toho že to neskončí jen tím že "výkal" všech paragrafů nesjede jen po té sfetované lysce která se díky personalní hirošimě dostala za volant k DPP je nepodstatné, rozhodující je fakt že vyšetřovatelé kteří celou kauzu mají na stole zajímá i merit věci, tzn zda tomu šlo zabránit, a pokuď se prokáže že ano proč tomu zabráněno nebylo....
Kecy o své fence si nech například do diskuze yungtimery kde tě nejen za ně, (ale i za rady jak rozchodit 30. let nejetou Š100 [lol]) budou třeba i obdivovat - tam budeš king, tady ne.
Pajzák
Sobota, 22. září 2018 - 00:20:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2140
Registrován: 6-2015
Najdi mi tam, prosím, jedinou radu v té diskuzi. Zrovna tu mou bych tam rád našel.
Ale líbí se mi, že jsi využil můj argument vůči tobě a použil ho vůči mně. To je super taktika svědčící o tvé debilitě.
Nepotřebuji být king, stačí mi, že ty jsi hňup.

P.S. Nezapomeň zmínit, jak jsem porušil pravidla diskuze.

A teď mě omluv, vstávám ve 4.30, abych si do 5.45 vydělal svých ubohých 15 stovek.
Sobota, 22. září 2018 - 00:35:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 54
Registrován: 11-2017
Najdi mi tam, prosím, jedinou radu v té diskuzi. Zrovna tu mou bych tam rád našel.

samozřejmě trapně vagní jako všechny tvé další

A teď mě omluv, vstávám ve 4.30, abych si do 5.45 vydělal svých ubohých 15 stovek.

To vypadá skoro že chodíš někam prostituovat. No bezevšeho třeba doživotně - nazdar [lame]
Tučňák
Sobota, 22. září 2018 - 10:41:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2107
Registrován: 6-2013
Přeruším debatu o dopujícím lyskovi dotazem, co je tohle za linku/akci?
Horstfuchs
Sobota, 22. září 2018 - 10:58:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 226
Registrován: 11-2013
Miluju, když se snaží někdo poučovat druhého aniž by o tom měl alespoň elementární vlastnosti. [coze][lol]
Upozornění pro alergiky: Příspěvek může obsahovat stopy ironie, zvráceného humoru a korrrýšů. Vyprodukováno v závodě, který zpracovává sarkasmus a vícesmyslné narážky.
pastyr
Sobota, 22. září 2018 - 12:33:35  
Neregistrovaný host
Smažka patří do tepláků a zodpovědní u chocholouše na vyhazov a to celý předat médiím, jinak jsme za šašky kterých se budou kaštani bát a pokud se to neudělá, tak to generuje jen další vyhazování peněz v podobě testů v provozu, snížení substrátu a navýšení už tak přecpaný dopravy a zpoždění. Ten reklamní spot je celkovým zesměšněním naší práce oslovující adolescenty s bájnými představy ovšem hrdinů jsou plný hřbitovy.
Sobota, 22. září 2018 - 14:45:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 687
Registrován: 7-2007
Tucnak: zrejme svoz do filmovych atelieru objednany Tv Nova, asi casting nebo neco podobneho.
Loxodonta urbana
Tučňák
Sobota, 22. září 2018 - 16:22:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2108
Registrován: 6-2013
Ne, tak casting to nebyl, Den otevřených dveří v ateliérech, už to vidím. [happy] Na Novu nekoukám, Ordinace v Růžové zahradě ani Ulice mě neberou. [nene] [biggrin]
Neděle, 23. září 2018 - 16:13:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6453
Registrován: 12-2011
Hrbatá SORka na lince 134 je jen něco mimořádného, nebo je to něco pravidelnějšího?
"Je to vaše zadnice?" otázal se a ukázal fotografii Zdeničce.
"Je," řekla a usmála se.
"Kdo vám tam natiskl ta staniční razítka?" ptal se rada Zednicek.
"Pan výpravčí Hubička"


Mé fotky na K-reportu odkaz
Neděle, 23. září 2018 - 16:51:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 568
Registrován: 12-2007
intelpetr:
"Hrbatá SORka na lince 134 je jen něco mimořádného, nebo je to něco pravidelnějšího?"
Dnes pozorována např. i na 123 či 145...
4135
Neděle, 23. září 2018 - 17:56:33  
Neregistrovaný host
A nebyla ta hrbatá sorka na 134 vršovický třídveřák? Ten se vyskytuje na všech městských linkách vypravovaných z Bohdalce, může kamkoli (kde není předepsán kloub).
Seznam povolených linek se týká jen dvoudveřových modrých střech.
Jahu
Neděle, 23. září 2018 - 19:11:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 803
Registrován: 8-2005
Dnes pozorována např. i na 123 či 145...
O víkendové 145 tu již byla řeč před časem (společně ještě se 162 a 169), 123 je pro mě novinka.
Francesco
Pondělí, 24. září 2018 - 13:44:17  
Neregistrovaný host
145 a 158 o víkendu jsou povolené a běžně se vyskytující. Na 134 musela být 4507.
Pondělí, 24. září 2018 - 17:57:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1142
Registrován: 2-2012
Hrbáč o víkendu určitě viděn na 123, 149 a 145. Takže těch linek, kde se pro ně uvolňují poměry, je už dost [happy]
[masinka]753 301 [masinka] EDIT: Tak holka znova do služby [vypravci][ok]
Pondělí, 24. září 2018 - 20:29:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 690
Registrován: 7-2007
Ma Kacerov nejake povolene linky pro BN12 krome (X)363?
Loxodonta urbana
4135
Pondělí, 24. září 2018 - 22:56:56  
Neregistrovaný host
Kačerov má, nebo minimálně o prázdninách měl povolenou 244 o víkendu, a dokonce se tam hrbáč objevil.
Tučňák
Úterý, 25. září 2018 - 13:29:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2109
Registrován: 6-2013
Jestli Mátlonoha nezabere, tak vám přijdou pomoct Indové. [biggrin]
Ml636
Středa, 26. září 2018 - 15:35:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5904
Registrován: 11-2006
Skromně si myslím, že tenhle přistižený "kousek" není zdaleka jediný, kdo na něčem frčí... A to v podniku nejen z řad DP-A. [uhoh] Totální otevření dveří všem zájemcům, co chtějí tyhle cirkusy na kolečkách vozit, se bude postupně vymstívat ve všech směrech. K psychologickým testům, resp. "klinickému obrazu" vyšetřovaného a výpisům a všemu tomuhle: když chtějí vyhodit, vyhodí. Když chtějí vzít, vezmou. Toť vše.

Samozřejmě, uchazeč musí mít výpis z protialkoholní poradny a trestního rejstříku. Jestli i na tomhle neslevili. A proto jsem se musel táhnout do protichlastačky já, co jsem se domů připlazil po čtyřech jednou v životě a po dvou pivech ležím pod stolem, zatímco kolem mě projíždějí někteří kolegové, jejichž nadulý nos a tváře dávají věštit, že veškerý svůj volný čas tráví u stolu štamgastů. A někteří z nich to holt jednou nezvládnou a v lepším případě nadýchají ještě před výjezdem.[kladivo]

Koneckonců, diví se ještě někdo? Já zase od doby, co jsem spadl zpět za kolo, chlastám víc colu. Čím náročnější a delší šichta, a že jich přibývá, tím víc sladkého, bohužel i v noci. Sice nenadýchám, dokud si poprvé neuženu diabetes, ale zabiják je to stejný. Stejně jako fyzicky nespálený adrenalin vyloučený do těla při častých lekavých situacích a hektických hodinách jízdy po centru. Tohle jsou věci, které vám nikdo nezaplatí. A že je jich v pražské MHD zaručeně nejvíc ze všech druhů pravidelné dopravy.

(Příspěvek byl editován uživatelem ML636.)
Rebel Yell
Pondělí, 01. října 2018 - 14:54:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7664
Registrován: 6-2004
Ml636: Ale to je odborech... Třeba na našem callcentru mají místnost, kam se můžou jít vymlátit. Stejné by bylo dobré mít něco podobného na výpravně a nebo frekventovaných místech ala konečné u metra atd.[satan]

Měl jsem možnost si to vyzkoušet a není nic lepšího než si po blbém klientovi jít zabušit do pytle[satan]
Pondělí, 01. října 2018 - 16:15:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 867
Registrován: 3-2007
Návštěva v protialko poradně byla celkem sranda. Otevřel mi doktor, táhlo to z něj jak z bran lihovaru a nejistá chůze to jen potvrdila. Inu, pod svícnem... [proud]
22.11.1962 - 19.12.2011

Vokovice!

Anvilia *2007
Fkam
Pondělí, 01. října 2018 - 17:09:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3310
Registrován: 3-2011
Vždyť tato různá vyšetření, doktoři apod. jsou akorát k smíchu. Divím se, že se toto ještě pořád v Praze provádí.
Denke zweimal, eh du einmal sprichst.
Petr_k
Pondělí, 01. října 2018 - 17:38:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12478
Registrován: 4-2003
K smíchu to není. Je to naprosto zbytečné oblbování publika, že se s tím asi jako něco dělá. Tak jako povinné psychotesty nedokážou odhalit nic o psychice dotyčného (osobnost se mění s věkem i nabývanými zkušenostmi z provozu, zatímco metodika psychotestů se spíš zaměřuje na správné reakce+sklony k nežádoucímu šablonovitýmu jednání), tak ani návštěva u tzv. specialisty kvůli jakémusi dobrozdání, které nemá ani hodnotu toho papíru, na němž je vytištěno, nedokáže nic říct o sklonu k závislostem (a to ani v případech, kdy dotyčný už na něčem prokazatelně jede). Maximálně se to občas hodí jako pseudoargument nějakým kulatolopatistům, co o tom jinak nemají ani šajn.

(Příspěvek byl editován uživatelem petr_k.)
DIE VERGELTUNGSAFFE!
»Dem Reinen ist Alles rein« – so spricht das Volk. Ich aber sage euch: den Schweinen wird Alles Schwein!
(Friedrich Wilhelm Nietzsche: Also sprach Zarathustra * Ein Buch für Alle und Keinen)